PDA

צפה בגרסא המלאה : דחיית גיוס

Ori-Silver
24-07-07, 12:08
אני רוצה לדחות את הגיוס בחודשיים,איך בדיוק הולכת הפרוצדורה?
במידב ואני כותב להם שאמא שלי היא חד הורית(אבא שלי נפתר לפני 5 שנים)ומאז אנחנו בקשיים כלכליים ולאחרונה אח שלי עבר ניתוח ועד שהוא יחלים(2 חודשים)אני יוצא לעבוד במקומו.

יש מצב שזה יעבוד?????

Bodybuilder
24-07-07, 12:10
אני רוצה לדחות את הגיוס בחודשיים,איך בדיוק הולכת הפרוצדורה?
במידב ואני כותב להם שאמא שלי היא חד הורית(אבא שלי נפתר לפני 5 שנים)ומאז אנחנו בקשיים כלכליים ולאחרונה אח שלי עבר ניתוח ועד שהוא יחלים(2 חודשים)אני יוצא לעבוד במקומו.

יש מצב שזה יעבוד?????

כול מה שאמרת למלה זה אמת ?

Mikeo
24-07-07, 12:13
אתה לא צריך להמציא המצאות וסיפורים... אם זה דחייה רק בחודשיים, תגיד להם שאתה צריך להשלים בגרויות, בדרך כלל הם מרשים על זה.

ZoonD
24-07-07, 12:28
אתה צריך להביא אישורים לבגרויות האלה
עם חתימה של המוסד שבו אתה לומד , לא עשו אותם באצבע על תדאג
אם יש לך תירוץ טוב יתנו לך

ran_z
24-07-07, 12:35
אין כאן עילה לדחיית שירות, כשדוחים שירות דוחים בחצי שנה ויותר, בצבא יש עשרות אלפי חיילים עם המון בעיות ולחלקם חמורות, כמו אימא ואבא נרקומנים האח בכלא אחרי שאנס את האחות, ועוד מיליון דברים שלא עלינו תפו תפו תפו.
את הבעיה שלך הם יגידו לך לפתור במסגרת כמו ביטוח לאומי.
לאחר שתתגייס יפנו אותך למשק"ית ת"ש, ואחרי ביקור בית ושתציג לך את כל המסמכים, יתנו לך תנאי שירות בהתאם.

Vin diesel
24-07-07, 12:41
Ori עוד כמה זמן אמור להיות הגיוס ולאן?

Ori-Silver
24-07-07, 12:56
Ori עוד כמה זמן אמור להיות הגיוס ולאן?

ב- 6 לאוגוסט פרופיל 72 ואין לי מושג לאן.

Ori-Silver
24-07-07, 12:56
אין כאן עילה לדחיית שירות, כשדוחים שירות דוחים בחצי שנה ויותר, בצבא יש עשרות אלפי חיילים עם המון בעיות ולחלקם חמורות, כמו אימא ואבא נרקומנים האח בכלא אחרי שאנס את האחות, ועוד מיליון דברים שלא עלינו תפו תפו תפו.
את הבעיה שלך הם יגידו לך לפתור במסגרת כמו ביטוח לאומי.
לאחר שתתגייס יפנו אותך למשק"ית ת"ש, ואחרי ביקור בית ושתציג לך את כל המסמכים, יתנו לך תנאי שירות בהתאם.
רן יש לך אולי איי סי קיו אני חייב לדבר דחוף עם מישהו שמבין!!

Daniel-Barak
24-07-07, 13:02
זו לא בעיה לדחות גיוס, לא חייבים עילה מיוחדת, וקל וחומר כשלך יש אחת כזו.
ידידה שלי הייתה אמורה להתגייס ב-18.7, ונזכרה רק שבועיים לפני מועד הגיוס לנסות לדחות. היא התקשרה ללשכת גיוס (טבריה), והם לא ענו. כשענו, הם אמרו שהם לא יכולים לדחות. היא אמרה לאבא שלה שידבר איתם, והוא הצליח לדחות לה את הגיוס ל-21.10, וזה עוד תאריך שהיא בקשה חחח
ד"א היא גם יתומה
בקיצור, תתקשר ללשכת הגיוס אליה אתה שייך, דבר איתם על דחייה, למה אתה רוצה ולמתי בערך, ותעשכן ת'פורום מה הם אמרו.

ran_z
24-07-07, 13:20
דניאל - יש להבדיל אלפי הבדלות בין גיוסי בנים לגיוסי בנות.
אורי - רשמתי לך את האייסי במוניטין, אני אהיה זמין שם טיפה יותר מאוחר.

Daniel-Barak
24-07-07, 14:41
דניאל - יש להבדיל אלפי הבדלות בין גיוסי בנים לגיוסי בנות.

למה? אם אני הייתי במצבה (חס וחלילה יתום!), לא היו דוחים לי?!

ran_z
24-07-07, 14:51
דניאל יש הרבה יתומים בצבא ואנשים עם בעיות מפה עד קורדיסטן.
אתה לא יכול להתקשר ללשכת הגיוס שבוע-שבועיים לפני הגיוס שלך ולהגיד להם "וואה איזה אהבל אני שכחתי להגיד לכם שאני יתום, דחו דחו לי ת'גיוס יאללה קדימה.
אתה באמת מצפה שהם יגידו לך, וואה אוקיי מסכן שלנו, כח כח דחיה כח.
לכן כל מקרה לגופו (וזה המקרה שאנו דנים בו כעט למעשה)

בנאדם חלילה שהוא יתום הצבא יודע מצויין שהוא יתום עוד המון המון זמן לפני שנשלח אליו צו לגיוס.
בנאדם הנמצא בקשיים כתוצאה מהיתמות, ובעיות אחרות שקשורות לעיניין וגם לא, ורוצא התחשבות בכך, ולקבל תנאי שירות, עושה זאת כמה שיותר מהר כבר מיד אחרי הצו הראשון שנשלח לביתו, ובטח שלא ימים ספורים לפני הגיוס, כי הכל בצבא זה הגשת מסמכים רלוונטים, וועדות, ופרוצדורות שחלקם ארוכות.
הזמן עכשיו לא משחק לטובתו.

Kachok
24-07-07, 14:53
אתה לא יכול להתקשר ללשכת הגיוס שבוע-שבועיים לפני הגיוס שלך ולהגיד להם "וואה איזה אהבל אני שכחתי להגיד לכם שאני יתום, דחו דחו לי ת'גיוס יאללה קדימה.

בנאדם חלילה שהוא יתום הצבא יודע מצויין שהוא יתום עוד המון המון זמן לפני שנשלח אליו צו לגיוס.
בנאדם הנמצא בקשיים כתוצאה מהיתמות, ובעיות אחרות שקשורות לעיניין וגם לא, ורוצא התחשבות בכך, ולקבל תנאי שירות, עושה זאת כמה שיותר מהר כבר מיד אחרי הצו הראשון שנשלח לביתו, ובטח שלא ימים ספורים לפני הגיוס, כי הכל בצבא זה הגשת מסמכים רלוונטים, וועדות, ופרוצדורות שחלקם ארוכות.

זהו,להשיג משהו מהצבא זה שרשרת של בירוקרטיה ושיתוף פעולה כושל בין מדורים שונים

ולי נשאר חודש וחצי לגיוס,שיבוא ככבר

Kachok
24-07-07, 14:53

ולי נשאר חודש וחצי לגיוס,שיבוא ככבר

ran_z
24-07-07, 14:56

ב=ד=י=ו=ק

- Idan -
24-07-07, 16:12
ב- 6 לאוגוסט פרופיל 72 ואין לי מושג לאן.
בתחילת אוגוסט יש גיוס לתותחנים (אני התגייסתי ב-11 לאוגוסט), ומאחר שהפרופיל שלך הוא 72, הסבירות לכך היא גבוהה מאוד, תלוי כמובן מה היו ההעדפות שלך במנילה.

אם אתה אכן מיועד לתותחנים ויתנו לך דחית שירות, הדחיה תהיה לחודש מרץ כי זה הגיוס הבא שלהם.

בהצלחה!

Ori-Silver
24-07-07, 16:35
[quote=- Idan -]בתחילת אוגוסט יש גיוס לתותחנים (אני התגייסתי ב-11 לאוגוסט), ומאחר שהפרופיל שלך הוא 72, הסבירות לכך היא גבוהה מאוד, תלוי כמובן מה היו ההעדפות שלך במנילה.

אם אתה אכן מיועד לתותחנים ויתנו לך דחית שירות, הדחיה תהיה לחודש מרץ כי זה הגיוס הבא שלהם.

קשה לקבל דחיית גיוס?

Moshe
24-07-07, 16:38
קשה לא מייגע כן , אתה צריך לשבת להם פשוט על הוריד זה הכל בסופו של דבר הם יביאו לך

n0x
24-07-07, 16:43
6/8
מש"קית חילוץ והצלה
תותחנים

ככל הנראה אתה בתותחנים.
ולגבי לדחות את הגיוס, תנסה תתקשר עליהם. מקסימום אם לא מגיעים לתאריך הגיוס לא קורה כלום? רק אחרי 2 תארכי גיוס לאא?
אבל נראה לי יבינו אותך שם.

Ori-Silver
24-07-07, 16:43
קשה לא מייגע כן , אתה צריך לשבת להם פשוט על הוריד זה הכל בסופו של דבר הם יביאו לך
מהיום הם מקבלים כל יום פקס אם בקשת דחייה.

Ori-Silver
24-07-07, 16:44
6/8
מש"קית חילוץ והצלה
תותחנים

ככל הנראה אתה בתותחנים.
ולגבי לדחות את הגיוס, תנסה תתקשר עליהם. מקסימום אם לא מגיעים לתאריך הגיוס לא קורה כלום? רק אחרי 2 תארכי גיוס לאא?
אבל נראה לי יבינו אותך שם.

אם לא מגיעים בצו גיוס הראשון מה הם יעשו לי?ישלחו צו חדש?

n0x
24-07-07, 16:46
אם לא מגיעים בצו גיוס הראשון מה הם יעשו לי?ישלחו צו חדש?
לא יודע לא יכול להגיד לך בוודאות.
חבר שלי לא הלך לפני שבוע ועדיין לא שלחו לו כלום:mellow:

Mr.Bazooka
24-07-07, 16:47
אם לא באת בצו הראשון שקבעו לך לא נורא יש עוד צב ואחרי זה עוד צו עם איום עליו...ותנחש מה?
אחרי זה יש עוד צו ואחרי זה עוד צו ותנחש שוב פעם אחרי זה עוד צו ורק אז באה ניידת.

:flowers: :sbb4:

עד מתי קב"ן 17.9 ?! :'(
אני וחבר שלי היחידים בשכבה שלא סיימו עם הצו ראשון שלהם חחח

n0x
24-07-07, 16:47
אם אל באת בצו הראשון שקבעו לך לא נורא יש עוד צב ואחרי זה עוד צו עם איום עליו...ותנחש מה?
אחרי זה יש עוד צו ואחרי זה עוד צו ותנחש שוב פעם אחרי זה עוד צו ורק אז באה ניידת.

:flowers: :sbb4:
הוא מדבר על צו גיוס, לא צו ראשון.

Mr.Bazooka
24-07-07, 16:49
אעעעע אבל אף פעם התאריכים שנותנים לך במנילה לא הכי החלטיים הם ישתנו עוד מיליון פעם...

n0x
24-07-07, 16:50
אעעעע אבל אף פעם התאריכים שנותנים לך במנילה לא הכי החלטיים הם ישתנו עוד מיליון פעם...
כבר לא ישנו לו, יש לו פחות מחודש.
ומה קשור מנילה לא הבנתי?:flowers:

Mr.Bazooka
24-07-07, 16:53
כבר לא ישנו לו, יש לו פחות מחודש.
ומה קשור מנילה לא הבנתי?:flowers:
טוב נסיון אחרון לפני פרישה..
אם לא התייצבת בבקו"ם או באיזור אסיפה..
בימוים הראאושנים לא יעשו לך כלום אבל אחרי 30 יום אתה נחשב עריק..
כמובן שאתה יכול להתחבא אצל השכנה או אצל החבר מעיר אחרת ולא יעלו עליך אבל למה סתם :S

Daniel-Barak
24-07-07, 16:56
רן, אתה רוצה לספר לנו משהו?
היית מש"קית ת"ש או משהו...? :whistle:

:jockey:

PcGunMan
24-07-07, 16:58
רן, אתה רוצה לספר לנו משהו?
היית מש"קית ת"ש או משהו...? :whistle:

:jockey:

אחי כנס לאיסי!

Dr. Muscle
24-07-07, 20:13
נזכרת מאוחר מדי. בהצלחה בשיבטה.

blinki
24-07-07, 20:25
מה שכתבת נכון? כי אם כן אני מאמין שאתה בקלות יכול להיות ג'ובניק או לפחות לקבל הקלות, ידיד של אחותי היה אמור להיות קרבי(פרופיל 97) אבל שנה לפני אבא שלו נפטר, שמו אותו בקרייה חוזר בארבע כל יום

ROSH KILLER
24-07-07, 22:06
אני כולה כתבתי להם שאני רוצה לדחות בשביל להשלים בגרויות וכאלה שאחרי
הצבא זה ממש קשה והרבה כסף ושאני רוצה להרוויח כסף כי המצב הכלכלי לא הכי טוב
לא הבאתי שום אישור ולא שום דבר דחו לי מיולי לנובמבר