PDA

צפה בגרסא המלאה : "כרס שריר"

ThaiB0X
24-07-07, 17:13
אז ככה,
חבר שלי, מה שקורה זה שהבטן שלו נפוחה ועוברת את החזה, וכשמנסים לתפוס שומן בבטן, בקושי אפשר לתפוס.

האם זה עניין גנטי בלתי ניתן לתיקון או שמא הוא פשוט ספוח נוזלים בצורה מטורפת ?

הוא 1.83 שוקל 73, אוכל מה שבא לו מתי שבא לו, ומתאמן לא רציני.

Dubano
24-07-07, 17:23
לא !!!

כנראה ששהשרירים הפנימיים בבטן שלו מאוד חלשים
תתעניין על שרירי Transverse Abdominis
ועל תרגיל ה VACUUM

זה יפתור לו את הבעיה

תיאור התרגיל

קושי התרגיל משתנה ככך
הכי קל : שכיבה על הגב
בינוני :בישבה או בעמידה
קשה : עמידת שש (כמו כריעה של בחורה בדוגי סטייל)

למשוך את הבטן פנימה (לכיוון עמוד השדרה ) ולהחזיק 15-20 שניות לסטים או מרוכזים או במהלך היום ...

ניתן לנשום בתרגיל הזה אבל לא לבטן תנשום לבית החזה

http://www.exrx.net/WeightExercises/TransverseAbdominus/AbdominalVacuum.html

ThaiB0X
24-07-07, 17:28
איך זה בדיוק קשור אבל ?

ההגיון אומר שיש לו משהו מתחת לשריר שמבליט את הבטן, אם השריר הזה חלש זה אומר שהשריר פחות בולט מאם הוא היה חזק, אז איך זה משפיע על נפיחות הבטן ?

תודה על התגובה אחי, אני מניח שאני מפספס פה משהו :)

עריכה: מצאתי את מה שאמרת לי:

http://www.exrx.net/WeightExercises/TransverseAbdominus/AbdominalVacuum.html

מעניין מאוד, כמה זמן להישאר על התנוחה הזאת? עד שמתעייפים ? זה יכול לקחת שעות.

Mr.Bazooka
24-07-07, 17:32
לתופעה שעליה אתה מדבר קוראים "כרס קוביות" "בטן Gh".
תבין,מקרה כזה אין מצב שיהיה בהנחה שחבר שלך טיבעי.
כי מה שקורה בעצם בתופעה הזאתי שאתה לוקחת את ההורמונים מבחוץ באופן לאכותי היא מגדילה לך איברים פנימיים ובכך מבליטה
ומוציאה "החוצה" את השרירים מה שגורם לכרס.

ThaiB0X
24-07-07, 17:42
לתופעה שעליה אתה מדבר קוראים "כרס קוביות" "בטן Gh".
תבין,מקרה כזה אין מצב שיהיה בהנחה שחבר שלך טיבעי.
כי מה שקורה בעצם בתופעה הזאתי שאתה לוקחת את ההורמונים מבחוץ באופן לאכותי היא מגדילה לך איברים פנימיים ובכך מבליטה
ומוציאה "החוצה" את השרירים מה שגורם לכרס.

אוקיי,
ומה לגבי מה שDUBANO אמר ?

איך זה שכמעט 100 אחוז מהאנשים לא עושים את התרגיל הזה ואין להם את הבעיה הזאת ? מה הם כבר עושים שמפעיל את השריר הזה ?
זאת בעיה גנטית שניתן לשפר בעזרת התרגיל הזה או מה ?

toxicity
24-07-07, 17:44
הוא פשוט עם אחוז שומן גבוה, בקיצור שמן

ThaiB0X
24-07-07, 17:46
הוא פשוט עם אחוז שומן גבוה, בקיצור שמן

אני יכול להבטיח לך שלא, ידידי מן המטבח.
אין כל כך מה לתפוס בבטן שלו כשהוא עושה שריר.
מחר אני יעשה לו בדיקת שומן מקיפה :ohmy:

Mr.Bazooka
24-07-07, 17:47
אני חושב שפשוט כפיפות בטן רגילות יפתרו את הבעיה פשוט רוב האנשים עושים כפיפות בטן רגילות
וחוץ מזה אתה מסכים איתו שלכל עם ישראל יש דפקה בשכל לקוביות והם עושים 500 תרגילים לבטן כדי שיראו להם קוביות? זאת הסיבה שאין להם אתה בעיה שהצגת.

ובקשר לתרגיל שdubano ציין לא מכיר אותו כל כך ולכן אין לי מה להגיד.

ThaiB0X
24-07-07, 17:49
הוא גם מאלה שיש להם דפקה ועושים מלא חזרות לבטן אגב :o
אל תנסו גם לשכנע אותו אחרת, הוא מאלו שחושבים שאבקת חלבון זה לא טבעי. whatever.

בדקתי בexrx, וכפיפות בטן רגילות לא מפעילות בשום צורה את הtransverse Abdominis.

Mr.Bazooka
24-07-07, 17:58
אוקיי אז תגיד לו שיעשה את התרגיל שדואנו אמר

F][_aMe
24-07-07, 18:42
ללא שום קשר אני כמעט בטוח שזה גנטי. איך לטפל בזה אין לי מושג, אבל אני מכיר את התופעה.

Bodybuilder
24-07-07, 18:45
כרס שריר
קוביות שומן
דבר מוקר !
שיתחיל להיתאמן ברצינות,יפתך מסת שריר, והכול יהיה בסדר !

Logout
24-07-07, 19:15
אני יכול להבטיח לך שלא, ידידי מן המטבח.
אין כל כך מה לתפוס בבטן שלו כשהוא עושה שריר.
מחר אני יעשה לו בדיקת שומן מקיפה :ohmy:
חח וואלה אחי גם לסבא שלי יש את זה!!! חחח לפני כמה זמן הוא אומר לי לגעת לו בבטן..ווואלה הייתי בשוק של החיייםם!! הייתי בטוח הוא שמן כזה...אבל זה ממש ממש חזק......חח אבל הוא בן 80....וליפני 10 שנים זה לא היה ככה..ליפני כמה שנים זה התחיל לקרות..חח ההדבל זה שחבר שלך לא בן 80...או שכן?!

ArschGesicht
24-07-07, 19:33
אח שלי שמן ויש לו בטן מוצקה ם0
אבא שלי קרא לזה "שומן מוצק" :o
אולי גם לחבר שלך יש שומן מוצק בבטן? :s

Bullet
24-07-07, 19:34
יש כזה דבר "שומן מוצק".

tal_s
24-07-07, 19:40
יש כזה דבר "שומן מוצק".
אתה יכול להרחיב ?

Bullet
24-07-07, 19:42
אתה יכול להרחיב ?
גוגל (http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=iw&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_iwIL221IL221&q=visceral+fat) יכול

ThaiB0X
24-07-07, 19:59
בולט אתה גדול, קראתי קצת בנושא והחכמתי רבות.

Visceral fat, also known as organ fat, is located inside the peritoneal cavity, packed in between internal organs, as opposed to subcutaneous fat which is found underneath the skin and intramuscular fat which is found interspersed in skeletal muscle. An excess of visceral fat leads to the "pot belly" or "beer belly" effect, in which the abdomen protrudes excessively. This body type is also known as "apple" shaped, as opposed to "pear" shape, in which fat is deposited on the hips and buttocks. Visceral fat is composed of several adipose depots including mesenteric, epididymal white adipose tissue (EWAT) and perirenal depots. Visceral fat accumulation is associated with increased risk of heart disease and type 2 diabetes.

קבל מוניטין.

Kachok
24-07-07, 20:02
ד"א בחיטוב,זה השומן הראשון שבנאדם מאבד

ThaiB0X
24-07-07, 20:07
אממ מעניין, יש לך סימוכין ?
לא מזלזל בך חס ושלום אח שלי, סתם רוצה להראות לחבר שלי :)

Kachok
24-07-07, 20:17
כמובן שיש סימוכין
הכל נמצא בספרו של לייל מקדונלד Ud2

Dubano
24-07-07, 20:35
בקשר לתרגיל שהסברתי קודם...

השרירים האלו בסך הכל מחוברים לשריר הבטן (קוביות ואלכסונים ) ותפקידם למשוך אותם לכיוון הגב
תגיד לחבר שלך לעשות 5 סטים של 20 שניות בעמידת שש כל יום וכל שבוע להוסיף 10 שניות לכל סט

חברך צריך לקבל מודעות לאפשרות הזאת הרי כולנו בסך הכל יכולים ללכת עם בטן שטוחה בעזרת משיכה של הבטן פנימה

בטן נפולה אך לא שמנה זה חוסר טון בשרירים הרחב בטניים ...

חוץ מזה לכולם כאן כדי מאוד לעשות את התרגיל הזה בנוסף להכנסת הבטן הוא גם מעלה את הלחץ התוך בטני ושומר על עמוד השדרה ומאזן ולוקח ממנו לחץ
(לגב בריא יותר עם אתם עוסקים בסקוואטים ודדליפט...)

ThaiB0X
24-07-07, 21:12
אני יגיד לו לעשות למרות שאני בספק אם הוא ינסה..
אי אפשר לשכנע אותו שהחלק התחתון של הבטן זה חלק מהרקטוס אבדומיניס, הוא בטוח שזה כסל (למרות שכסל זה בגלל עצם האגן... ובנוסף לכל הוא גם קורא לזה כסת), אז את זה אני כן ישכנע אותו לעשות ? :)

לא משנה, הוא בחור טוב בסה"כ :)

ננסה בכל מקרה, תודה רבה רבה.

Bullet
24-07-07, 22:30
כמובן שיש סימוכין
הכל נמצא בספרו של לייל מקדונלד Ud2בספרו של לייל מקדונלד, UD2 אין סימוכין. לכן אין לך סימוכין למה שאמרת

IRON-MASS
24-07-07, 22:35
התרגיל ואקום נשמע טוב אבל למי יש כוח לשלב אותו סתם ככה, זה לא רציני ולא מועיל לדעתי.

Dubano
25-07-07, 09:34
התרגיל ואקום נשמע טוב אבל למי יש כוח לשלב אותו סתם ככה, זה לא רציני ולא מועיל לדעתי.

אתה כל כך תצטער שלא עשית אותו או כל תרגיל שמעלה את הלחץ התוך בטני בעוד כמה שנים כשהגב שלך יתחיל לכאוב

Moshe
25-07-07, 11:05
בספרו של לייל מקדונלד, UD2 אין סימוכין. לכן אין לך סימוכין למה שאמרת
אני אוהב תמשפטים שלו , "אין לי כוח להכניס סימוכין כי במילא לא תלכו ותבדקו הכל וזה סתם עוד עבודה בשבילי , ככה שאם אתם לא מאמינים לי חבל על הכסף ותלכו להזדיין"

הוא חולה נפש אבל אני אוהב את הכתיבה שלו למרות שהוא אוהב לחפור בהתחלה

Bullet
25-07-07, 11:17
אני אוהב תמשפטים שלו , "אין לי כוח להכניס סימוכין כי במילא לא תלכו ותבדקו הכל וזה סתם עוד עבודה בשבילי , ככה שאם אתם לא מאמינים לי חבל על הכסף ותלכו להזדיין"

הוא חולה נפש אבל אני אוהב את הכתיבה שלו למרות שהוא אוהב לחפור בהתחלהלמען האמת, לכל מה שהוא כותב בספר UD2 יש סימוכין בספר the ketogenic diet. היה נחמד אילו היה מביא סימוכין גם בUD2, למרות שהמטרה של הספר הזה היא תוכנית אימונים ותזונה ולזה לא צריך רפרנס.

אליאב קרייסלר
25-07-07, 11:59
חבר שלך לקח Gh במקרה<?

Yoshi-Moto
25-07-07, 12:08
אתה כל כך תצטער שלא עשית אותו או כל תרגיל שמעלה את הלחץ התוך בטני בעוד כמה שנים כשהגב שלך יתחיל לכאוב
רגע איך אתה ממליץ לשלב אותו?
לשים אותו כחלק מהאימון?Oם

Yoshi-Moto
25-07-07, 17:18
רגע איך אתה ממליץ לשלב אותו?
לשים אותו כחלק מהאימון?oם
מקפיץ?

ThaiB0X
25-07-07, 18:08
איתן לא יודע מה איתך,
אבל אני הולך להכניס את התרגיל הזה בכל אימון בטן מהיום.

aviran_p
25-07-07, 18:20
איתן לא יודע מה איתך,

התרגיל הזה יעיל בודאות אחי? ד"א גם אני מטירת כרמל אחי.. :wiggle:

Yoshi-Moto
25-07-07, 18:29
איתן לא יודע מה איתך,
חחח במכון באמת זה דיי מוזר לעשות אותו, אבל בבית אני לא פוסל את האפשרות..

ThaiB0X
25-07-07, 19:16
גם ככה המכון כושר הפרטי שלי מוכן ב1 לאוגוסט בערך אז נעשה את זה כחלק מהאימון :)

dstyle
25-07-07, 21:47
כל התשובות שגויות.
גם לי יש את זה ,הבטן "עוברת"את החזה רואים את זה גם עם גופייה זה בגלל שיש לי סוג של עיכול בגב התחתון כלפי פנימה מה שמוציא קדימה את הבטן הפתרון עבודה על הגב התחתון וחיזוקו וככה יש יותר תמיכה והבטן סוג של "מתיישרת"עובד עליי בינתיים זה בשלבים
למרות שאנסה גם את התרגיל עם שרירי הבטן הפנימיים.
וד"א יש לי מסת שריר טובה בבטן+אלכסונים

ThaiB0X
25-07-07, 21:52
כל התשובות שגויות.
גם לי יש את זה ,הבטן "עוברת"את החזה רואים את זה גם עם גופייה זה בגלל שיש לי סוג של עיכול בגב התחתון כלפי פנימה מה שמוציא קדימה את הבטן הפתרון עבודה על הגב התחתון וחיזוקו וככה יש יותר תמיכה והבטן סוג של "מתיישרת"עובד עליי בינתיים זה בשלבים

כמה פתרונות.

שומן מוצק ? תתחיל חיטוב !
טרנסברס אבדומיניס? תעשה ואקום !
גב תחתון חלש? תעשה דדליפט !

אחד מהם חייב לעבוד xD

shikoLM
25-07-07, 22:27
כל התשובות שגויות.

העיקול בחלק התחתון של הגב שלך קיים אצל כולם, קוראים לו לורדוזה מותנית. אולי אצלך קיימת לורדוזת יתר אבל זה ממש לא מעיד על זוקפי גו חלשים אלא להפך.

benwin21
25-07-07, 22:29
אני עדיין לא מבין את התרגיל ואקום אני עושה אותו 3 ימים כבר. ועדיין לא הבנתי אם מתי שמכניסים את הבטן צריכים גם לנשום או לעצור את הנשימה??? אני עושה 3 סטים של 20 שניות שלפעמים אני נושם באמצע. אני לא מבין איך אפשר להחזיק ככה 30-60 שניות זה בלתי אפשרי אלא אם נושמים.

Thai b0x לא בהכרח חייבים לעשות דדליפט. אני עושה למשל היפר-אקטסטנשן עם תוספת משקל וזה גם טוב לגב התחתון(פילו שהייתי רוצה לעשות דדליפט)

מתן18
25-07-07, 22:39
כל התשובות שגויות.

וואי אחי זה בדיוק בדיוק מה שיש לי...

ורגע איזה תרגילים לגב תחתון? יש תרגיל שאני עושה במכון עם משקל גוף..אני לא ידוע איך זה נקרא אבל זה תרגיל די מוכר..האם הוא טוב לדעתכם?

מתן18
25-07-07, 22:40
העיכול בחלק התחתון של הגב שלך קיים אצל כולם, קוראים לו לורדוזה מותנית. אולי אצלך קיימת לורדוזת יתר אבל זה ממש לא מעיד על זוקפי גו חלשים אלא להפך.

שטויות,לי יש את זה וזופי הגב שלי חלשים בטרוף.

ThaiB0X
25-07-07, 22:42
נראה לי צריך להדביק את האשכול הזה :o
אני רואה יש את הבעיה הזאת להרבה אנשים יחסית

benwin21
25-07-07, 22:43
מתן אתה מתכוון לתרגיל שבו אתה עומד על מן מתקן ומתכופף קדימה עם גב זקוף???

http://www.building-muscle101.com/images/hyperextension-example.png

http://www.ironcompany.com/ProductImages/inflight/hyperextension-lg.jpg

מתן18
26-07-07, 00:06
מתן אתה מתכוון לתרגיל שבו אתה עומד על מן מתקן ומתכופף קדימה עם גב זקוף???

http://www.building-muscle101.com/images/hyperextension-example.png

http://www.ironcompany.com/ProductImages/inflight/hyperextension-lg.jpg

כן אחי זה זה!

Bullet
26-07-07, 00:08
העיכול בחלק התחתון של הגב שלך קיים אצל כולם, קוראים לו לורדוזה מותנית. אולי אצלך קיימת לורדוזת יתר אבל זה ממש לא מעיד על זוקפי גו חלשים אלא להפך.מחזק. דווקא הכי טוב יהיה לחזק שרירי בטן, ולא זוקפים.

shikoLM
26-07-07, 00:16
שטויות,לי יש את זה וזופי הגב שלי חלשים בטרוף.

בין היתר התפקיד של זוקפי הגו הוא לשמור על אותה לורדוזה מותנית.
לורדוזת יתר שלא כתוצאה ממבנה מולד בד"כ מתרחשת כתוצאה מזוקפי גו חזקים ביחס לכופפי עמוד שדרה חלשים (בעיקר הרקטוס אבדומיניס).

מתן18
26-07-07, 00:28
בין היתר התפקיד של זוקפי הגו הוא לשמור על אותה לורדוזה מותנית.
לורדוזת יתר שלא כתוצאה ממבנה מולד בד"כ מתרחשת כתוצאה מזוקפי גו חזקים ביחס לכופפי עמוד שדרה חלשים (בעיקר הרקטוס אבדומיניס).

אוקיי,אני לא מתיימר להבין בשמות כך שאני לא בטוח מה אמרת עכשיו...אבל איך זה ייתכן שיש לי את אותה הבעיה ש דיסטייל הזכיר ולמרות זאת זוקפיי הגב שלי מאוד חלשים?(וזה לא מולד,מצד שני,איך זוקפי גב חלשים יכולים להיות דבר נרכש?)

ThaiB0X
26-07-07, 00:30
כמה תיאוריות רצות פה :)
רק אלוהים יודע עכשיו מה הבעיה של חבר שלי

shikoLM
26-07-07, 00:53
אוקיי,אני לא מתיימר להבין בשמות כך שאני לא בטוח מה אמרת עכשיו...אבל איך זה ייתכן שיש לי את אותה הבעיה ש דיסטייל הזכיר ולמרות זאת זוקפיי הגב שלי מאוד חלשים?(וזה לא מולד,מצד שני,איך זוקפי גב חלשים יכולים להיות דבר נרכש?)

לורדדוזה מותנית היא המבנה שהחוליות המותניות (L1-L5) יוצרות, מעין הקשתה פנימה.
מרכז הכובד של הגוף נמצא לפני החוליות, מה שאומר שהתנגדות פועלת להקטנת הלורדוזה ובעצם להשטחת ההקשתה הזאת, בכדי לשמור על אותה לורדוזה שלא תקטן זוקפי הגו פועלים בכיוון הנגדי ובעצם לפשיטת עמוד השדרה.
מפה ניתן להסיק שכאשר מדובר בלורדוזה רגילה או אפילו במצב של לורדוזת יתר (כאן זה בא לידי ביטוי כרכיב דוחס גדול יותר על אותם חוליות) הדבר לא יכול להיות תוצאה של זוקפי גו חלשים. אלא להפך, כתוצאה מחולשתם של שרירים שפעולתם היא לכופף את עמוד השדרה (שרירי הבטן) וליצור איזון עם פעולתם זוקפי הגו.

מתן18
26-07-07, 00:59
אוקיי הבנתי..תודה על ההסבר.

dror
26-07-07, 01:06
אותה בעיה שיש לי

benwin21
26-07-07, 10:29
אני עדיין לא מבין את התרגיל ואקום אני עושה אותו 3 ימים כבר. ועדיין לא הבנתי אם מתי שמכניסים את הבטן צריכים גם לנשום או לעצור את הנשימה??? אני עושה 3 סטים של 20 שניות שלפעמים אני נושם באמצע. אני לא מבין איך אפשר להחזיק ככה 30-60 שניות זה בלתי אפשרי אלא אם נושמים. יש משהו שאני צריך לשנות??

ThaiB0X
26-07-07, 19:26
תנשום לחזה ולא לבטן לפי מה שקראתי.

sandrik
26-07-07, 20:03
יש לי בדיוק את אותה הבעיה...
זה נראה כמו כרס:
http://img527.imageshack.us/img527/229/121fc8.png אבל בקושי יש במה לתפוס

Logout
26-07-07, 23:23
יש לי בדיוק את אותה הבעיה...
זה נראה כמו כרס:
http://img527.imageshack.us/img527/229/121fc8.png אבל בקושי יש במה לתפוס
הכרס שריר הזה שהוא מיתכוון זה נראה לי כרס אחת גדולה...:closedeyes:

ThaiB0X
26-07-07, 23:30
לאו דווקא,
לחבר שלי אין כרס כרס, סתם אמרתי כרס כדי להדגיש שיש נפיחות בבטן...

מתן18
27-07-07, 01:59
משיהו יכול לתת הסבר יותר מפורט על התרגיל??

ומזתומרת לנשום לחזה?

sandman
27-07-07, 02:42
חברה נראה לי שאתם קצת נסחפים.
אצל כל בן אדם בריא ורזה שעומד בעמידה בריאה וזקופה תיהיה נפיחות קלילה בבטן.
הדוגמנים שאתם רואים עם בטן שטוחה ובפנים הם פשוט עומדים בתמונה בעמידה לא זקופה וגם מכניסים את הבטן פנימה בין היתר.

לכן זה גם לא עניין גנטי כי זה אצל כולם ככה ונכון שיש כאלה שאצלם התופעה בוטלת יותר ואצל חלק זה פחות.

מה שכן אפשר לפחות להשפיע לטובה על עניין הנפיחות הזה במספר דרכים. אך להיפתר לגמרה, לא בטוח שזה אפשרי.
- לחזק את שרירי הגב התחתון ושרירי הבטן במקביל כך שיחס הכוחות בינהם יהיה מאוזן.
- לחזק את הרחב ביטני בעזרת תרגיל הוואקום, וגם לתהרגל במשך היום לא לתת לבטן להישף אחוצה, כלומר לישמור על טונוס שריר קליל ששומר על הטן בפנים. עם הזמן מתרגלים לשמור על הבטן בפנים גם כשלא נותנים תשומת לב לעניין.
- כמובן שכדאי לשמור על אחוזי שומן נמוכים.
- יש גם עניין של פרופורציות לא טובות בגוף כמו אצל אנשים שכמעט שאין להם מסה בחזה ואז בטן תמיד תראה נפוחה. לכן כדאי לעבוד על יותר מסה בחזה כדי לאזן את הפרופורציות ולתת לבטן מראה פחות נפוח.
- טיפ נוסף זה פשוט לתת לי מוניטין והכול יסתדר...

Mr.Bazooka
27-07-07, 03:14
הדוגמנים שאתם רואים עם בטן שטוחה ובפנים הם פשוט עומדים בתמונה בעמידה לא זקופה וגם מכניסים את הבטן פנימה בין היתר.

לכן זה גם לא עניין גנטי כי זה אצל כולם ככה ונכון שיש כאלה שאצלם התופעה בוטלת יותר ואצל חלק זה פחות.

מה שכן אפשר לפחות להשפיע לטובה על עניין הנפיחות הזה במספר דרכים. אך להיפתר לגמרה, לא בטוח שזה אפשרי.
- לחזק את הרחב ביטני בעזרת תרגיל הוואקום, וגם לתהרגל במשך היום לא לתת לבטן להישף אחוצה, כלומר לישמור על טונוס שריר קליל ששומר על הטן בפנים. עם הזמן מתרגלים לשמור על הבטן בפנים גם כשלא נותנים תשומת לב לעניין.
- יש גם עניין של פרופורציות לא טובות בגוף כמו אצל אנשים שכמעט שאין להם מסה בחזה ואז בטן תמיד תראה נפוחה. לכן כדאי לעבוד על יותר מסה בחזה כדי לאזן את הפרופורציות ולתת לבטן מראה פחות נפוח.
אני לא יודע אם לפנות אליך את השאלה אבל..
זה נכון שאם הולכים הרבה כשמכניסים את הבטן זה שורף הרבה קלוריות?

ahtung
27-07-07, 03:17
בונא אני עושה את זה תמיד סתם מתוך הרגל ולא ידעתי שזה תרגיל הואקום הזה.

sandman
27-07-07, 05:55
אני לא יודע אם לפנות אליך את השאלה אבל..
זה נכון שאם הולכים הרבה כשמכניסים את הבטן זה שורף הרבה קלוריות?

לדעתי לא משמעותי. זה שאתה יוצר כיווץ מתמיד בבטן זה לא כזה צורך בהכרח יותר קלוריות.
אבל זה יכול לעזור לך לחסוך בקלוריות כאשר תתמלא מהר מאוד כל פעם שתוכאל בגלל שהשרירים לוחצים לך על הקיבה.

ThaiB0X
27-07-07, 06:55

אחי תדע לך שאני מה זה מעריך אותך על התגובות הענייניות :)
כשאני יוכל תקבל מוניטין :sbb4:

benwin21
27-07-07, 09:01

מוניטין אתה תקבל. והדוגמנים תחשוב שגם את רובם עורכים אחרי זה בפוטושופ

Logout
27-07-07, 14:00
מוניטין אתה תקבל. והדוגמנים תחשוב שגם את רובם עורכים אחרי זה בפוטושופ
זה נכון....חח אפילו פעם הייתה תוכנית בטלוזיה על איך משנים צבע עניים ומורידים נמשים וכדומה...:):):):)

benwin21
27-07-07, 15:01
הייתה לי גם מצגת

מתן18
27-07-07, 15:28

איזה תשובה משוקעת...כל בכבוד לך אחי היקר!:wub1:

אני אישית הכי הסכמתי בקשר לטיפ האחרון:flowers:

LoveStone
28-07-07, 00:20
שיעבוד על שרירי ה Core ואחוז שומן נמוך.
ד"א לא קראתי את כל ההודעות ככה שאם מישהו אמר את זה לפני סורי.
פשוט ראיתי שהגיע לעמוד 7...

sandman
28-07-07, 02:44
שיעבוד על שרירי ה Core ואחוז שומן נמוך.
ד"א לא קראתי את כל ההודעות ככה שאם מישהו אמר את זה לפני סורי.
פשוט ראיתי שהגיע לעמוד 7...

ממש מתאים לך להיות ישראלי, ברוך הבא :flowers: .