PDA

צפה בגרסא המלאה : מי אמר שלא טוב לגשת לטסט בתשעה באב אם גופייה?:):):):)

Deja Vu
24-07-07, 17:36
סוף סוף אחרי חמישה טסטים מזדיינים שבהם נכשלתי וחור ענק בכיס עברתי טסט שישי אז תאחלו בהצלחה לאחיכם המוגבל:jockey:

Mr.Bazooka
24-07-07, 17:36
מזל טוב אחי מתי אני מוזמן לנסיעת מבחן P:

שריר בתחת
24-07-07, 17:38
יפה אחי מזל טוב אני ברוך השם טסט ראשון 33 שיעורים

עוז20
24-07-07, 17:38
פשש..מזל טוב כפרה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לי בדיוק עוד 5 ימים נגמר המלווה....

יכול להיות שזה נכון ?
באמת קיבלת את הרשיון ?
אנו מתרגשים אפילו יותר ממך
ומחכים לסיבוב קצר אתך
עכשיו לעלות על ההגה נשאר
(אולי עם ליווי של מבוגר?)
אז יאללה,
לשים שלט נהג חדש מאחור
ולא לשכוח לחגור...
מזל טוב !

מצטער היתי חייב...

Deja Vu
24-07-07, 17:53
עוז תודה אחי וכן המלווה הזה מבאס אבל נעבור גם את זה בזוקה עוד שלוש חודשים מהיום בכיף:jockey:

יiסי
24-07-07, 17:55
מזל טוב!!

נ.ב
תזכיר לי רק באיזה איזור בארץ אתה מתכוון לנהוג? אין לי ביטוח מקיף :wub1:

PcGunMan
24-07-07, 17:58
טסט שישי שתהיה בריא!:( אבל העיקר עברת זה יותר חשוב כל הכבוד
אני מכיר מישהו שלקח לו 5 שנים לעבור טסט חחחחחח

Bodybuilder
24-07-07, 18:01
מזל טוב ! אני עברתי טסט ראשון לפני שבוע וחצי אבל הבוחן הבן :):):):) לא נתן לי רשיון !
למה?
תשובה:כי נתתי לאנשם לעבור את הכביש למרות שלא היה מעבר חציה ! הבנתם נכון (נתתי לאנשים לעבור ללא מעבר חציה)
הבן :):):):) רוצה שאני ידרוס אותם ? אין לי מילים,ואין לי כסף ללכת לבית משפט,עדיף לעשות עוד טסט,יותר משתלם לי !

עוז20
24-07-07, 18:04
אם עברת טסט איך אין לך רישיון?

n0x
24-07-07, 18:05
מזל טוב ! אני עברתי טסט ראשון לפני שבוע וחצי אבל הבוחן הבן :):):):) לא נתן לי רשיון !
למה?
תשובה:כי נתתי לאנשם לעבור את הכביש למרות שלא היה מעבר חציה ! הבנתם נכון (נתתי לאנשים לעבור ללא מעבר חציה)
הבן :):):):) רוצה שאני ידרוס אותם ? אין לי מילים,ואין לי כסף ללכת לבית משפט,עדיף לעשות עוד טסט,יותר משתלם לי !
אז לא עברת אותו.

Deja Vu
24-07-07, 18:09
למה?
אם זה נחשב לעבור טסט אז כבר עברתי מזמן ככה זה אחי צריך ליפול על טסטר גבר שלא מכשיל על כל שטות

שריר בתחת
24-07-07, 18:10
אז לא עברת אותו.
+1 חח

Mr.Bazooka
24-07-07, 18:15
+1 חח
+2 חח

Bodybuilder
24-07-07, 19:40
לא יודע איך יצא לי טסט דווקא עליו,אומרים הכי מניאק
לנהריינים ולכול הצפונים "אילן סירקס קוראים לו" למי שמקיר http://www.israelbody.com/images/icons/icon8.gif
כול התלמידים מפחדים ממנו כמו מאש ! יש לו מזל שהוא בריא ושלם אכשיו !

Daniel-Barak
24-07-07, 19:45
מזל טוב
סע בזהירות

Logout
24-07-07, 19:46
למה?
מזל טוב אחי..(ד'גבו..)
:):):):) ובודיבילדר..חח הרגת אותי..מה זה הוא הכשיל אותך ביגלל זה?! מה הוא ציפה שהייתה דורס אותם? חחח אני רואה את זה..אתה נוסע רואה אנשים עולה על אמאמאמא שלהם והוא אומר לך...יפהה...כלהכבוד! עברת..

ahtung
24-07-07, 19:48
יאללה אחי בלי להשתולל בכביש יותר מדי.

Bodybuilder
24-07-07, 20:24
מזל טוב אחי..(ד'גבו..)
:):):):) ובודיבילדר..חח הרגת אותי..מה זה הוא הכשיל אותך ביגלל זה?! מה הוא ציפה שהייתה דורס אותם? חחח אני רואה את זה..אתה נוסע רואה אנשים עולה על אמאמאמא שלהם והוא אומר לך...יפהה...כלהכבוד! עברת..

מצד אחד אני לא צריך לתת לכול האנשים ברחוב לעבור,אני אמור לסוע
אבל מצד שני גם אם נתתי לעבור לאנשים כמה פעמים,זה סיבה הגיונית לא לתת לי רשיון ? אני לא חושב !

Moshe
24-07-07, 20:28
נגמר לי לפני שבוע הנהג חדש לא צריך יותר תשלט המסריח ואפשר להסיע 40 באוטו :)
מזל טוב אחשלו מבין אותך עברתי 4 :o
(מזל מסריח חתולות שחורות עוברות באמצע הכביש , 2 דקות לפני הסוף נכבה האוטו וכדומה :\ )

papoose8
24-07-07, 20:49
אוהב אותך אחי מזל טוב

תגיד מאיפה למדתה לתאוריה? ובאיזה שדיעור הוא העביר אותך?

IRON-MASS
24-07-07, 21:41
מזל טוב דה ז'ה וו!!! שמח מאוד לשמוע!

עלוש
24-07-07, 22:29
מזל טוב:flowers:

GaL-L
24-07-07, 23:11
מזל טוב אחי

Deja Vu
25-07-07, 20:49
סעמק יש שביתה לא יכלתי להביא היום את הרשיון למישהו יש מושג ממתי אני יכול לספור ימים לסיום המלווה?מהיום שאני יביא את הרישיון?או שכבר מאתמול ביום שעברתי הונפק הרישיון?

zidan
25-07-07, 20:53
סעמק יש שביתה לא יכלתי להביא היום את הרשיון למישהו יש מושג ממתי אני יכול לספור ימים לסיום המלווה?מהיום שאני יביא את הרישיון?או שכבר מאתמול ביום שעברתי הונפק הרישיון?

אני כמעט בטוח שמהיום שאתה לוקח אותו,ידידה שלי עברה טסט ביום שני אם אני לא טועה(לפני שנה) ורק ביום ראשון היא לקחה תרישיון,והמלווה התחיל לה מהתאריך שהיא לקחה אותו.

Night_Wolf
25-07-07, 21:00
מזל טוב יא שפיץ!
שמור על עצמך בכביש:)

עוז20
25-07-07, 21:02
מזל טוב יא שפיץ!
שמור על עצמך בכביש:)
גלעד יש לך שירים של ננסי אג'רם?

Night_Wolf
25-07-07, 21:21
גלעד יש לך שירים של ננסי אג'רם?
יש כמה חזקים אחי ועוד דיסק אחד שלה:)

wh n bos
ashkr ably
tak tak לא חסרים אחי זמרת קטלנית וכוסית רצח!

http://www.sawtelghad.com.au/images/news/Nancy_Ajram1_2005.jpg