PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה רצינית,מי ש18+ שיכנס.

zidan
25-07-07, 19:13
אני מדבר לבוגרים שפה,אז בלי לפגוע באף אחד,תכבדו תבקשה,ואל תכתבו הודעות ותהרסו תפוסט.

בקיצור,יש לכם חברה שהיא מהקשות האלה,אתם יודעים למה אני מתכוון(נשיקות,נגיעות זה המקסימום אצלה),אתם איתה 5 חודשים,ואחרי זה אתם ניפרדם,ועכשיו אתם מרגישים שאתם אוהבים אותהאבל בא לכם כזה מישהי אחרת.. ומצד שני אתם אוכלים תלב שמתישהו מישהו אחר יגע בה וכל זה,ובגלל זה אתם לא יכול להיפרד ממנה,ואתם מתים לחזור אליה,ואתם רודפים אחריה,כל פעם שעולה המחשבה שהיא תהיה עם מישהו אחר אז אתם לא מוכנים לוותר ומקבלים תהרגשה של לחזור אליה,אתם בטוח יודעים למה אני מתכוון,אני מתכוון אבל בצורה חזקה שכאילו אני חושב על זה וזה ממש מכניס אותי לבאסה ודיכאון ואז אני חייב לדבר איתה,למרות שהיא אומרת שהיא לא רוצה וכו',אני יודע אבל שאם אני יתאמץ היא תחזור אליי מתישהו (ניראה לי).

מה אתם אומרים מה הייתם עושים במצב כזה?
בלי תשובות של "שתילך להזדיין יש עוד בנות" כי זה לא הפואנטה פה,אני מדבר על משהו אחר,וגם מי שהיה במצבים כאלה יודע שהמשפט הזה אף פעם לא עוזר.

Jones
25-07-07, 19:35
אני אומר אחי אם אתה אוהב אותה תשיג אותה....כי אם לא..תאכל את לבבך שאתה לא הראשון..העיקר שאתה תהייה מסופק מנטלית ופיזית.

keen12
25-07-07, 19:35
שמע, אני יגיב לך למרות שאני לא בן 18.. אני בן 17 וכמעט שלוש חודשים.. זה מספיק קרוב.
אני מבין מה שאתה אומר אבל לדעתי?
תשיג סטוץ, פעם אחת.. תשתחרר ואז תחזור לחברה שלך..
אם לא תעשה את זה ותחזרו אתה סתם כל הזמן תנסה ללחוץ עליה לשכב איתך וזה יכול להוביל לכך שתיפרדו שוב.. אם תחזרו בסופו של דבר אתם תשכבו, אתה פשוט לא יודע כמה זמן תצטרך לחכות בשביל זה, וחבל שהקשר יהרס בגלל זה.
בכל מקרה, רוב הזוגות(מנסיון שלי וממה שאני ראיתי מאנשים אחרים) שחוזרים(וזה לא כדי לעצבן או לבאס אותך) שורדים בערך, אולי פחות משליש מהזמן שהם היו ביחד עד שהם נפרדו בפעם הראשונה, אצלך זה יכול להיות אחרת..

Yoshi-Moto
25-07-07, 19:37
אני לא 18, אבל אם לא תנסה להיות איתה לפחות עוד פעם אחת זה יאכל אותך אתה תשנא את עצמך.
נסה עוד פעם אחת, ותדע מה עושה לך טוב וכמה באמת היא חשובה לך.

Deja Vu
25-07-07, 19:45
אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה באמת מרגיש לגבייה. על סמך מה שאתה אומר זה נשמע שהאגו שלך ייפגע ובצדק אם היא תהיה אם מישהו אחר ושאתה רוצה להיות הראשון אבל זאת לא סיבה להמשיך קשר...

megashape
25-07-07, 19:47
יכולתי לענות לך משהו שממש יעזור לך אבל בגלל האפליה של הגיל אני לא יענה :dry:

Yoshi-Moto
25-07-07, 19:48
משפט שבטח תזדהה איתו כרגע:
בנות, אי אפשר איתן ואי אפשר בלעדיהן..

F][_aMe
25-07-07, 19:54
אני מדבר לבוגרים שפה,אז בלי לפגוע באף אחד,תכבדו תבקשה,ואל תכתבו הודעות ותהרסו תפוסט.

בקיצור,יש לכם חברה שהיא מהקשות האלה,אתם יודעים למה אני מתכוון(נשיקות,נגיעות זה המקסימום אצלה),אתם איתה 5 חודשים,ואחרי זה אתם ניפרדם,ועכשיו אתם מרגישים שאתם אוהבים אותהאבל בא לכם כזה מישהי אחרת.. ומצד שני אתם אוכלים תלב שמתישהו מישהו אחר יגע בה וכל זה,ובגלל זה אתם לא יכול להיפרד ממנה,ואתם מתים לחזור אליה,ואתם רודפים אחריה,כל פעם שעולה המחשבה שהיא תהיה עם מישהו אחר אז אתם לא מוכנים לוותר ומקבלים תהרגשה של לחזור אליה,אתם בטוח יודעים למה אני מתכוון,אני מתכוון אבל בצורה חזקה שכאילו אני חושב על זה וזה ממש מכניס אותי לבאסה ודיכאון ואז אני חייב לדבר איתה,למרות שהיא אומרת שהיא לא רוצה וכו',אני יודע אבל שאם אני יתאמץ היא תחזור אליי מתישהו (ניראה לי).

מה אתם אומרים מה הייתם עושים במצב כזה?
בלי תשובות של "שתילך להזדיין יש עוד בנות" כי זה לא הפואנטה פה,אני מדבר על משהו אחר,וגם מי שהיה במצבים כאלה יודע שהמשפט הזה אף פעם לא עוזר.

אם אתה אוהב אותה, לך תשיג אותה. היא לא נותנת? תחכה, פשוט מאוד. יש בנות שצריכות יותר זמן ואם אתה באמת אוהב אותה אתה תתן לה את הזמן שהיא צריכה. נכון, אנחנו הגברים צריכים להתפרק אבל ההוא למטה זה לא הכל. אני יודע שנמאס לאונן וכבר אין יותר כוח לחכות, אבל אין מה לעשות.
זאת דעתי, וככה אני הייתי פועל אם הייתה מישהי שאני אוהב ושעוד לא מוכנה ליחסי מין.

סהר!
25-07-07, 19:55
אם אתה לא איתה אז זה כבר סימן שאתה לא ממש רצית אותה אחרת לא היית זורק אותה או הייתה איתה רק בישביל הסקס כי ישר היית רואה מההתחלה שהיא לא כזאת שנותנת ישר.
אני אישית במקומך הייתי הולך על אחרות כי היו לי מצבים כאלה אבל פשוט אותה הילדה לא ממש עניינה אותי והמשכתי הלאה כמו שנאמר.

ShaySE
25-07-07, 19:56
אני לא 18, אבל אם לא תנסה להיות איתה לפחות עוד פעם אחת זה יאכל אותך אתה תשנא את עצמך.
נסה עוד פעם אחת, ותדע מה עושה לך טוב וכמה באמת היא חשובה לך.

אתה צודק ב100%... :clap: :clap:

tuberosity
25-07-07, 19:57
שלום רב.
הרשה לי להסיק מכתוב כי הינך בן 17-20...
הרשה לי לשאול מה היא סיבת הפרידה?
אם הבנתי נכון אז זה בגלל שהיא "לא זורמת" ?
לפי דעתי אין זו סיבה מספיק טובה בכדי לסים קשר,ואם אכן סימת את מע' היחסים איתה בגלל יחסי מין,אז אני לא חושב שאתה צריך לנסות לזכות בה שוב, כי זה לא אומר שהפעם כן תזכה להסכמיות מצידה. אז כנראה שכל אחד מכם נמצא על גל מחשבה שונה.
אכן המחשבה כי בחור אחר יקח את מקומך בחייה עלולה להיות מטרידה,וכן יתכן כי הבחור הנ"ל כן יצליח לשכנע אותה לעשות כמבוקשו.(האמת היא שבסופו של דבר הכל הוא ענין של גישה,יש כאלו שיקצינו ויאמרו שישנה שיטה "להכניס בחורות למיטה",אני מכיר כמה בחורים כאלה).
בכל מקרה, איני חושב שיחסי מין זו סיבה מספיק טובה בכדי לסים מע' יחסים, אך לעיתים קרובות יחסי מין הם מדד טוב לבריאות הקשר.
אני בטוח שאתה לא נפרדת ממנה פתאום,וכי חשבת על זה הרבה לפני כן וזה בטח הטריד אותך במשך תקופה,ולבסוף הגעת להחלטה.
השאלה היא, בהנחה שחזרת אליה... מה הלאה? אם אתה אוהב אותה ומוכן להשים את יחסי המין בצד (לא מכיר הרבה בחורים כאלה) אז כל הכבוד לך...
אבל אם זה ימשיך להטריד אותך, אז זה פשוט יהיה חסר תועלת.
מקוה שעניתי לך בצורה רלונטית ולו במקצת
בהצלחה בחור :)

Yoshi-Moto
25-07-07, 19:57
אתה צודק ב100%... :clap: :clap:
מבחינה דקדוקית או מבחינת התוכן?:mellow:

ShaySE
25-07-07, 19:59
מבחינה דקדוקית או מבחינת התוכן?:mellow:

שתיהן..... חחח

אבל התוכן נכון 100% :):) ככה גם אני מרגיש =\ חייבים לנסות את הפעם הזאת היחידה לראות איך זה להיות איתה ביחד, אחרי זה, אם זה יהיה טוב, נמשיך, אם לא, נמשיך הלאה... זו האמת:ohmy:
אבל אני חייב לפחות מצדי, את מי שאני אוהב להיות איתה לפחות את הפעם הראשונה שאני אדע איך זה להיות איתה! ולכן אתה צודק!:wub1:

Yoshi-Moto
25-07-07, 20:02
שלום רב.
הרשה לי להסיק מכתוב כי הינך בן 17-20...
הרשה לי לשאול מה היא סיבת הפרידה?
אם הבנתי נכון אז זה בגלל שהיא "לא זורמת" ?
לפי דעתי אין זו סיבה מספיק טובה בכדי לסים קשר,ואם אכן סימת את מע' היחסים איתה בגלל יחסי מין,אז אני לא חושב שאתה צריך לנסות לזכות בה שוב, כי זה לא אומר שהפעם כן תזכה להסכמיות מצידה. אז כנראה שכל אחד מכם נמצא על גל מחשבה שונה.
אכן המחשבה כי בחור אחר יקח את מקומך בחייה עלולה להיות מטרידה,וכן יתכן כי הבחור הנ"ל כן יצליח לשכנע אותה לעשות כמבוקשו.(האמת היא שבסופו של דבר הכל הוא ענין של גישה,יש כאלו שיקצינו ויאמרו שישנה שיטה "להכניס בחורות למיטה",אני מכיר כמה בחורים כאלה).
בכל מקרה, איני חושב שיחסי מין זו סיבה מספיק טובה בכדי לסים מע' יחסים, אך לעיתים קרובות יחסי מין הם מדד טוב לבריאות הקשר.
אני בטוח שאתה לא נפרדת ממנה פתאום,וכי חשבת על זה הרבה לפני כן וזה בטח הטריד אותך במשך תקופה,ולבסוף הגעת להחלטה.
השאלה היא, בהנחה שחזרת אליה... מה הלאה? אם אתה אוהב אותה ומוכן להשים את יחסי המין בצד (לא מכיר הרבה בחורים כאלה) אז כל הכבוד לך...
אבל אם זה ימשיך להטריד אותך, אז זה פשוט יהיה חסר תועלת.
מקוה שעניתי לך בצורה רלונטית ולו במקצת
בהצלחה בחור :)
סיימת* דאבל י'
התיקון הראשון שלי :wub1: :wub1:

tuberosity
25-07-07, 20:06
חח אין בעיה חבר.

ShaySE
25-07-07, 20:06
סיימת* דאבל י'
התיקון הראשון שלי :wub1: :wub1:

קבל ח"ח :):):):)

אני כבר תיקנתי איזה 3 :)

007
25-07-07, 20:19
אני מבין תהרגשה שלך גם לי הייתה פעם חברה ונפרדנו ואז שהיא היתה עם מישו אחר זה עיצבן אותי ..לא יודע אם זה בגלל שהבתי אותה או רק בגלל האגו או משהו כזה.
בקיצור תחזור אליה אם אתה אוהב אותה כי בטח איתה אתה יכול להיפתח ולדבר על מה שאתה רוצה, וגם אם תיהיה חבר שלה לא נורא אם באותו זמן שאתה חבר שלה גם תזיין מהצד מישהי היא לא חייבת לדעת אבל תעשה את זה חד פעמי רק בשביל להתפרק.

Yoshi-Moto
25-07-07, 20:23
אני מבין תהרגשה שלך גם לי הייתה פעם חברה ונפרדנו ואז שהיא היתה עם מישו אחר זה עיצבן אותי ..לא יודע אם זה בגלל שהבתי אותה או רק בגלל האגו או משהו כזה.
בקיצור תחזור אליה אם אתה אוהב אותה כי בטח איתה אתה יכול להיפתח ולדבר על מה שאתה רוצה, וגם אם תיהיה חבר שלה לא נורא אם באותו זמן שאתה חבר שלה גם תזיין מהצד מישהי היא לא חייבת לדעת אבל תעשה את זה חד פעמי רק בשביל להתפרק.
זה פשוט הדבר הכי גועלי לעשות.
או שאתה איתה איתה או שתלך כבר למישהי אחרת.
מבחינתי האפשרות הזאת היא לא אופציה.

ShaySE
25-07-07, 20:23
זה פשוט הדבר הכי גועלי לעשות.
או שאתה איתה איתה או שתלך כבר למישהי אחרת.
מבחינתי האפשרות הזאת היא לא אופציה.

עוד דבר נכון שאמרת :wiggle:

TheGift
25-07-07, 20:25
"במקור פורסם על ידי איתן הסוס
מבחינה דקדוקית או מבחינת התוכן? "

"שתיהן..... חחח"

הנה, מצאתי לך טעות דקדוקית, אליעזר בן יהודה. תוכן זה זכר ולכן היית צריך לכתוב "שניהם". עכשיו תפרוש?! :mellow:

Yoshi-Moto
25-07-07, 20:28
"במקור פורסם על ידי איתן הסוס
מבחינה דקדוקית או מבחינת התוכן? "

"שתיהן..... חחח"

הנה, מצאתי לך טעות דקדוקית, אליעזר בן יהודה. תוכן זה זכר ולכן היתה צריך לכתוב "שניהם". עכשיו תפרוש?! :mellow:
מדובר בבחינות לא בתוכן...

zidan
25-07-07, 20:31
תודה על התגובות הענייניות ברובן,אבל לא הבנתם ממש את הנקודה שלי,לא עזבתי אותה בגלל שהיא לא נתנה,היא נפרדה ממני,ואני גם היה לי צד קטן בעניין,אבל הבעיה שאני אוכל תלב זה שאני עושה מה שהיא רוצה, ולא אכפת לי שהיא לא נותנת,אבל המחשבות שברגע שאני ישתחרר ממנה היא תהיה עם מישהו והוא יגע בה וכל זה,ואני יושב ואוכל תלב,ובגלל זה אני לא מצליח להשתחרר ולוותר עליה,זה הורג אותי,והיא לא ממש רוצה לחזור,זה אני שמתעקש,ואני די אוהב אותה,אבל הרוב זה האכילת לב שלא נותנת לי לוותר,זה מכניס אותי לדיכאון וזה מעיק חבל על הזמן

ושומרי השפה,בעיש תעשו את זה במקום אחר.

ShaySE
25-07-07, 20:35
תודה על התגובות הענייניות ברובן,אבל לא הבנתם ממש את הנקודה שלי,לא עזבתי אותה בגלל שהיא לא נתנה,היא נפרדה ממני,ואני גם היה לי צד קטן בעניין,אבל הבעיה שאני אוכל תלב זה שאני עושה מה שהיא רוצה, ולא אכפת לי שהיא לא נותנת,אבל המחשבות שברגע שאני ישתחרר ממנה היא תהיה עם מישהו והוא יגע בה וכל זה,ואני יושב ואוכל תלב,ובגלל זה אני לא מצליח להשתחרר ולוותר עליה,זה הורג אותי,והיא לא ממש רוצה לחזור,זה אני שמתעקש,ואני די אוהב אותה,אבל הרוב זה האכילת לב שלא נותנת לי לוותר,זה מכניס אותי לדיכאון וזה מעיק חבל על הזמן

ושומרי השפה,בעיש תעשו את זה במקום אחר.

זידאן ידידי,

מזה אני מבין דבר אחד, הכל קשור לאגו... לא למשהו אחר .. אולי קצת לאהבה, אבל הרוב זה אגו שלך... ואני לא חושב שככה אתה צריך להרגיש בן אדם...

מה חשוב לך כל כך שאתה תדע שאתה הראשון ולא מישהו אחר?!:dry:

Yoshi-Moto
25-07-07, 20:36
יש משפט שאומר שעד שלא מפסידים משהו לא מבינים כמה חשוב הוא היה לך.
עכשיו אתה כנראה מבין כמה היא חשובה לך, תעשה את מה שאמרתי, לך תנסה להיות איתה עוד פעם ותבין אם זה באמת מה שאתה צריך...

לגבי "שומרי השפה" אני מצטער אבל מחובתי לתקן אחרת יחרימו אותי מהאגודה :dry:

zidan
25-07-07, 20:37
אין לי איך להסביר את זה,בגלל זה פניתי לבוגרים שפה,כי אולי הם עברו גם דבר כזה,זה לא קטע של להיות הראשון,איך אפשר להסביר דבר כזה,רק מי שהרגיש את זה יודע על מה אני מדבר,אז בגלל זה פניתי לותיקים

(נ.ב,sagilevi ראיתי תהודעה שלך במוניטין חחח,אין שיר שלא שמעתי אחי)

Night_Wolf
25-07-07, 20:40
שמע אחי אתה באמת מרגיש שאתה אוהב אותה?או שאתה סתם מקנא וחושב ש"בגלל שהיא הייתה חברה שלך אז זהו אף אחד לא יצא איתה"
אם אתה באמת סתם קנאי אז תחשוב שבאמת יש עוד בנות בעולם ותוכל להשיג מתישהו אחת אחרת
ואם אתה באמת מרגיש אליה משהו וכואב לך על הפרידה לדעתי תנסה לחזור אליה לפני שבאמת היא תמצא מישהו אחר..ובקשר לקטע של ה"קשה" שמע נשמה להיות חבר של מישהי זה נחמד אבל אתה לא יכול לצפות מבחורה שבגלל שהיא חברה שלך אז זהו שהיא ישר תתחיל לגעת ולהיתחרמן עלייך דברים כאלה לוקחים זמן וחברות זה דבר רציני!
יש בנות שיקח להם יותר משנה כדי להיפתח ולהיתרגל לבן זוג שלהן!
חוץ מזה שאם היא חברה שלך אתה תמיד יכול לשבת ולדבר איתה על זה ולהסביר לה שמעבר לעבודה שאתה אוהב ומכבד אותה אתה מרגיש אליה גם "משיכה" כלשהי ולנסות לשאול אותה בעקיפין כמובן אם היא מרגישה אותו דבר..

בהצלחה אחי.

zidan
25-07-07, 20:43
שמע אחי אתה באמת מרגיש שאתה אוהב אותה?או שאתה סתם מקנא וחושב ש"בגלל שהיא הייתה חברה שלך אז זהו אף אחד לא יצא איתה"
אם אתה באמת סתם קנאי אז תחשוב שבאמת יש עוד בנות בעולם ותוכל להשיג מתישהו אחת אחרת
ואם אתה באמת מרגיש אליה משהו וכואב לך על הפרידה לדעתי תנסה לחזור אליה לפני שבאמת היא תמצא מישהו אחר..ובקשר לקטע של ה"קשה" שמע נשמה להיות חבר של מישהי זה נחמד אבל אתה לא יכול לצפות מבחורה שבגלל שהיא חברה שלך אז זהו שהיא ישר תתחיל לגעת ולהיתחרמן עלייך דברים כאלה לוקחים זמן וחברות זה דבר רציני!
יש בנות שיקח להם יותר משנה כדי להיפתח ולהיתרגל לבן זוג שלהן!
חוץ מזה שאם היא חברה שלך אתה תמיד יכול לשבת ולדבר איתה על זה ולהסביר לה שמעבר לעבודה שאתה אוהב ומכבד אותה אתה מרגיש אליה גם "משיכה" כלשהי ולנסות לשאול אותה בעקיפין כמובן אם היא מרגישה אותו דבר..

בהצלחה אחי.

הנה תגובה לעניין,אני מרגיש שאני אוהב אותה,אבל שוב זה גם קינאה ביחד,אולי בגלל שאני אוהב אותה אני מקנא ככה,זאת גם אפשרות.
ובקשר לזה שהיא לא נותנת ,אז זה לא אכפת לי ולא התכוונתי לזה,רק אמרתי שבחורה שאתם "שומרים עליה" ומחכים לה ואוהבים אותה פתאום תילך ותהיה עם מישהו אחר,אחרי שאתם מכבדים אותה ועושים מה שהיא מבקשת,ואחרי שאתם ניפרדים היא תהיה מישהו אחר ואתם תאכלו תלב.

Deja Vu
25-07-07, 20:44
ועוד דבר אן בת שלא נותנת יש בן שלא יודע לקחת כל הבנות רוצות סקס ברמה כלשהי היא מסורתית או משהו?

zidan
25-07-07, 20:46
ועוד דבר אן בת שלא נותנת יש בן שלא יודע לקחת כל הבנות רוצות סקס ברמה כלשהי היא מסורתית או משהו?
והמשפט שלך לא נכון,אבל לא נכנס לזה.
כן אחי

eyalamzleg
25-07-07, 21:23
תיראה בנות מפחדות מסקס בגילאים האלה אין מה לעשות יש נדירות שלא פוחדות ואותן בנות רק נהנות...
כניראה שהיא פשוט לא בוגרת מספיק או שאתם לא דיברתם על זה בפתיחות מלאה שהייתם יחד
תכלס אתה מקנא ויש מצב שאתה אוהב אותה אבל בכל זאת אני אומר שחרר
תנסה לשחרר
בהצלחה

ד"א לאבד את הבתולים זה לא משהו שפורקים פעם אחת:| תיהיו בריאים...

oRis
25-07-07, 21:30
אחי אני יגיד לך תאמאת אתה לא מבין כלום בבנות !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

דבר רישאון נער ביגל 18 אחרי 5 חודשים צריך לזיו את חברה כל יום
אם היא לא רוצה אחרי 5 חודשים תיפרד ואל דבר איתה תעשה חיים !!!

בחייים שלךךך אל תיתחנן לבנות זה הכי גרוע

נגיד ניפרדתם אתה לא מדבר איתה לא מיתקשר ואתה מראה לך שלא אחפת לך מימנה

גם אם היא רוצה לחזור אתה אומר לה שאתה צריך זמן לחשוב אל זה לפחות שבוע שבועים

מי שטוב אם בחורות הוא טיפש צריך ליואת מניק !! איפלו אם יש לך לב טוב

רוצה שהיא תוכל תלב תיצא כל יום אם חברים תדבר אם חברות שלה :] תיזרום איתם גם

Yoshi-Moto
25-07-07, 21:33
את האמת לא תאמאת ראשון לא רישאון אכפת לא אחפת להיות לא ליואת מניאק לא מניק אפילו לא איפלו תאכל לא תוכל

סליחה אלה הנוהלים :]

Sagilevi
25-07-07, 21:34
---

eyalamzleg
25-07-07, 21:35

זה לא כלכך נכון זה בד"א עובד אם הבנות התמימות... שהן פאריריות חב"ז....
שהן הרוב...

ShaySE
25-07-07, 21:36

אחי אני מצטער שאני מעיר לך אבל יש לך ים שגיאות! אני מבין שאתה רשמת כנראה מהר אך זו לא סיבה לכך כך הרבה שגיאות! תודה אם תתקן את שגיאותך וכם תמנע מהן בהמשך:

תאמאת - ת'אמת (אם אתה רוצה בסלנג)
רישאון - ראשון
ביגל - בגיל
לזיו - לזיין
תיפרד - תפרד! (לא צריך י')!
שלךךך - שלך (לא צריך יותר מדי אותיות דביקות :) )
תיתחנן - תתחנן
ניפרדתם - נפרדתם
מיתקשר - מתקשר
אחפת - אכפת
מימנה - ממנה
אל - על !!!!!
שבועים - שבועיים!
אם - עם!
ליואת - להיות!
מניק - מניאק!
איפלו - אפילו!
תוכל - תאכל!
תיצא - תצא

זה בגדול.. תודה רבה, ואנא המנע מכך, אתה רואה כי יש לך מלא טעויות!

eyalamzleg
25-07-07, 21:37
תכלס אתם עושים עבודת קודש תאמין לי

Bullet
25-07-07, 21:38

:laugh: :laugh::laugh::laugh:

oRis
25-07-07, 21:41
חח תודה ..

אני רושם מהר וגם יש לי בעיות בכתיבה ...אני דיסלקט רציני כמו שאומרים :] אבל מה לעשות זה החיים

eyalamzleg
אין קשר לתמניות כל בחורה בישראללל אוהבת בחור קשה\שמחזיק אותה קצר

זה כמו שאתה רואה סידרה בטלוזיה

דוגמא : סהר פדידה הוא מניק לכל בנות בסידרה שהוא משחק וכולם רוצות אותו :]
וכמו זה אומרים טנובלה זה החיים :]

P-a-n-1-c
25-07-07, 21:43
חרא [ז"א שייסה], חלאס לזיין בשכל כל אשכול אתה מתקן אנשים
יאללה עבור הלאה זה גם ככה לא יעזור לו
הוא רואה את המילה ומתבלבל זו בעיה שיש לו זה לא שהוא עושה דווקא או משהו כזה

Kachok
25-07-07, 21:44
עזבו מי צריך חברות בכלל?
זיינו בצורה אקראית כל אחת שאפשר וזהו
אוכלים סרטים עכשיו................

oRis
25-07-07, 21:46
עזבו מי צריך חברות בכלל?
זיינו בצורה אקראית כל אחת שאפשר וזהו
אוכלים סרטים עכשיו................

שמע גבר אתה צריך להבין עד החתונה מותר לעשות הכל גם אם יש לך חברה

דוגמא יש לך חברה ... הכל טוב ויפה..אתה אומר לה נגיד ביום חמישי בלילה היום אני יוצא אם חברים נדבר מחר בבוקר לילה טוב

אבל אתה לא באמאת יוצא אם חברים אתה הולך לזייןןןן בחורה אחרת :]

Kachok
25-07-07, 21:47
עזוב אני בקטע של האנטי זוגיות עכשיו....זרקתי היום את החברה שהייתי איתה שנה וחצי
עכשיו אני אתחיל לקבל סקס סופסןף

ShaySE
25-07-07, 21:47
חרא [ז"א שייסה], חלאס לזיין בשכל כל אשכול אתה מתקן אנשים
יאללה עבור הלאה זה גם ככה לא יעזור לו
הוא רואה את המילה ומתבלבל זו בעיה שיש לו זה לא שהוא עושה דווקא או משהו כזה

תודה רבה שאתה קורא לי שייסה :) חחחחח

ד"א אם יש לו באמת בעיה ואולי יש לו ולבודדים פה, שיגיד לי ואני אמנע מלתקן אותו..

כל האחרים יתוקנו טובין וטקילין :):blush:

P-a-n-1-c
25-07-07, 21:48
לא קיבלת סקס אחרי שנה וחצי?????

eyalamzleg
25-07-07, 21:48
oris אני מקווה שאתה צוחק אחרת יש לך הרבה מה לילמוד

oRis
25-07-07, 21:49
oris אני מקווה שאתה צוחק אחרת יש לך הרבה מה לילמוד

בן כמה אתה ?

VoRteX
25-07-07, 21:50
חרא [ז"א שייסה]

אבל רושמים בכלל Shite ולא Shyse

eyalamzleg
25-07-07, 21:51
בן כמה אתה ?
17... ותאמין לי שאני לא מיתנהג , חושב
כמו כל פוץ בן 17

P-a-n-1-c
אבל רושמים בכלל Shite ולא Shyse

לא רושמים shite זה א'
ב' שייסה זה חרא בגרמנית

Kachok
לא קיבלת סקס אחרי שנה וחצי?????

סקס 1-2 פעמים בשבוע זה לא משהו....במיוחד אם הבחורה בול עץ במיטה

P-a-n-1-c
25-07-07, 21:52

טוב שזרקת

eyalamzleg
25-07-07, 21:52
:):):):) זה רק אשמתך.. שהיא בול עץ במיטה:X
או שהיא בכלל בקטע אחר...

oRis
25-07-07, 21:54
17... ותאמין לי שאני לא מיתנהג , חושב
כמו כל פוץ בן 17

אני בן 19 עוד מאט ודרך הגב הייתי אם הרבה בנות לא מדבר איתך לזיין מדבר איתך אל קשר איתם

יש לי עכשיו חברה שאני באמאת ממש אוהב חבר שלה שנה וחצי כבר בא אני לא בוגד כי אני לא צריך היא נותנת כל מה שאני צריך בכיף ובאהבה

אבל אני יגיד לך תאמאת אני רוצה ליבגוד בא אבל אני לא מצליח

ודרך הגב אם אתה לא שולט בבחורה היא תישלוט בך אז אל תגיד לי שיש לי הרבה מה לימוד

אני עברתי הרבה בחיים שלי :]

ShaySE
25-07-07, 21:57
אני בן 19 עוד מאט ודרך הגב הייתי אם הרבה בנות לא מדבר איתך לזיין מדבר איתך אל קשר איתם

יש לי עכשיו חברה שאני באמאת ממש אוהב חבר שלה שנה וחצי כבר בא אני לא בוגד כי אני לא צריך היא נותנת כל מה שאני צריך בכיף ובאהבה

אבל אני יגיד לך תאמאת אני רוצה ליבגוד בא אבל אני לא מצליח

ודרך הגב אם אתה לא שולט בבחורה היא תישלוט בך אז אל תגיד לי שיש לי הרבה מה לימוד

אני עברתי הרבה בחיים שלי :]

כמה שגיאות כתיב?!

אללה רבי!

oRis
25-07-07, 21:58
קיצר - zidan אתה צריך תמיד לחושב אתה השולט בקשררררררר

היא רוצה אותך יותר מה שאתה רוצה אותה

אתה צריך ליגרום לבחורה לחשוב שהיא רוצה אותך מאוד ואתה רוצה אותה קצת ...

אתה צריך לירגרום לה לפחד להבד אותך

ואתה צריך ליואת אם ביטחון !!!!

נגיד אתה אומר לה שמעי עבר 5 חודשים אם את לא רוצה ליזדין איתי זה אומר שאת לא אוהב אותי זה אומר שאת לא סומכת אלי אז מתי שתיסמכי אלי דברי איתי אולי תהיה לי בחורה חדשה

שלום. אבל אין לי בעיה שנישאר ידידים:]]] טובים חחח

תילמדדדדדד אח שליייייי:] אתה עדין צעירררררררררררררר

zidan
25-07-07, 21:58
סטיתם קצת מהנושא,אבל הבנתי דבר מתוך דבר,אני יתן לה כמה שבועות שקט,ואני ינסה שוב,לא רוצה שתילך תקוועד

אורי אחי חחחח אתה אחד הגנובים,לא התכוונתי בכלל לזה שהיא לא נותנת! התכוונתי למשהו אחר,אבל הבנתי תראש שלך אתה צודק..
חח ותאמין לי שאני לא צעיר,פשוט היא סיבבה לי תראש יותר מדי

eyalamzleg
25-07-07, 21:59
אני לא חושב שצריך לישלוט בחברה שלך
אבל בהחלט להציב גבולות[טוב אני מודה אני קנאי חב"ז...]

מזה הביטויים האלה נותנת לי כל מה שצריך
למה אתה לא נותן לה?
למה היא לא נהנת? בולשיט אחד גדול
או שאתם ממש גרועים במיטה

oRis
25-07-07, 22:00
סטיתם קצת מהנושא,אבל הבנתי דבר מתוך דבר,אני יתן לה כמה שבועות שקט,ואני ינסה שוב,לא רוצה שתילך תקוועד

לא כמו שבועות שקט אתה לא מדבר איתהההההההההההההה ביכללל כלוםםםם

כילו אתה לא מכיר אותהההההה עדדד היא צריכה לבוא לדבר איתךךךךךךךך

ואםםםםם היא לא באאאאא לדבר איתך אני מיצטער לגיד לך זה אומר שהיא לא אוהבת אותך וזה אומר שהיא לא שווה אותך

oRis
25-07-07, 22:01
אני לא חושב שצריך לישלוט בחברה שלך
אבל בהחלט להציב גבולות[טוב אני מודה אני קנאי חב"ז...]

מזה הביטויים האלה נותנת לי כל מה שצריך
למה אתה לא נותן לה?
למה היא לא נהנת? בולשיט אחד גדול
או שאתם ממש גרועים במיטה

חס וחילה היא נותנת לי הכל ואני נותן להההה ... נהנהים במיטה וגם בכללל

נותנת לי מה זה צריך זה אומר נותנת לי אהבה \ שמחה \ אושר \ סקס \ הרגשה טובה

eyalamzleg
25-07-07, 22:02
חס וחילה היא נותנת לי הכל ואני נותן להההה ... נהנהים במיטה וגם בכללל

נותנת לי מה זה צריך זה אומר נותנת לי אהבה \ שמחה \ אושר \ סקס \ הרגשה טובה
אללה הכי חשוב תהנה=]

zidan
25-07-07, 22:03
לא כמו שבועות שקט אתה לא מדבר איתהההההההההההההה ביכללל כלוםםםם

כילו אתה לא מכיר אותהההההה עדדד היא צריכה לבוא לדבר איתךךךךךךךך

ואםםםםם היא לא באאאאא לדבר איתך אני מיצטער לגיד לך זה אומר שהיא לא אוהבת אותך וזה אומר שהיא לא שווה אותך

אני בדיוק ההפך מזה אחי,יש לי אופי חלש אני נשבר ישר,יש לה אופי יותר חזק משלי

Kachok
25-07-07, 22:05

אתה בטח גם אוהב לישון כפיות הא?:flowers:

חח סתם

zidan
25-07-07, 22:07
אתה בטח גם אוהב לישון כפיות הא?:flowers:

חח סתם

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא יש לי אופי חלש בכל מצב,לא רק בקטעים האלה

oRis
25-07-07, 22:08

אין מה לעשות אחי אני מבין אותך גם לי זה קרה ....

אבל תישלוט באופי שלךךךךךךךךךךךךךך!!!!!!!!!!

אתה תישברררר אתה תאבד הרבה בחורות בחיים שלך אתה צריך ליואת הגבר :]

לא ליתקשרררר !! לא לדבררררר
ואם היא מיתקשר אחרי שבוע או חודשים שלא דיברתם אתה לא חוזר אלה ישאר אתה אומר לה שעכשיו אתה צריך לחשובבבבב שתבין שפעם הבא שהיא ניפרד שתחושב אל זה טוב טוב

Ori-Silver
25-07-07, 22:10

ואם היא מיתקשר אחרי שבוע או חודשים שלא דיברתם אתה לא חוזר אלה ישאר אתה אומר לה שעכשיו אתה צריך לחשובבבבב שתבין שפעם הבא שהיא ניפרד שתחושב אל זה טוב טוב

:sbb4::sbb4::sbb4:
אהבתי את הגישה~~!!!!

zidan
25-07-07, 22:11

וואלה אתה צודק אחי...אבל הקינאה אוכלת אותי זה מה שמפריע

Kachok
25-07-07, 22:12
תאכל את הקנאה חזרה,יש לה ערכים טובים

eyalamzleg
25-07-07, 22:13
תיראה תנסה ליגרום לה לקנאות תחשק את המישחק המגעיל שהיא משחקת

oRis
25-07-07, 22:21
תיראה תנסה ליגרום לה לקנאות תחשק את המישחק המגעיל שהיא משחקת

נכון תיגרום לה לקנות תיגרום לה להרגיש שאתה בחור יפה שאתה יכול להביא הרבה כוסיות לחדר ולזין אותם בדוגי סטייל :]

maradona
25-07-07, 22:53
הדרך היחידה להתגבר על זה זה להתמודד עם המצב.
אני מציע לך שלא תחזרו,זאת לא תיהיה אהבה הדדית או לפחות לא באותה המידה
וזה דבר שיפגע ויכאב לך הרבה יותר בעתיד.
תנסה להתגבר על זה למרות שזה קשה בצורה שאי אפשר להסביר,אתה תאכל את עצמך זה נכון
אבל זה הדרך הנכונה להתמודד עם המצב.
בהצלחה גבר

Deja Vu
25-07-07, 23:45
אני מסכים אם אוריס בקטע הזה שצריך להפגין בטחון ולשלוט בקשר ולהראות לה שהיא לא מרכז החיים שלך ותסתדר מצויין גם בלעדייה הבעיה היא שאם היא באמת לא רוצה אותך ואתה לא תדבר איתה אתה כבר תיצא מחוץ לתמונה ואתה יכול שכוח מימנה

zidan
26-07-07, 04:51
תודה אחים שלי אני מקווה שהכל יסתדר בסוף ויהיה טוב

Fatty
26-07-07, 06:01
חל לראות אמריקן פיי 4. זה בדיוק הסיפור שלך