PDA

צפה בגרסא המלאה : הבאסה של החיים שלי,דכאון גמור.תהיו רציניים בבקשה

dstyle
25-07-07, 23:30
אני לא אוכל לא מתאמן לא ישן כבר כמה ימים
הייתה לי חברה עשרה חודשים(הרבה יחסית)והיה לנו טוב ביחד אני אוהב אותה והיא עוד אוהבת אותי,הייתי קנאי כזה והיא אחת שאוהבת חופש(לא להשתרלל,סתם חופש פשוט לא לחנוק)ואני קצת חנקתי אבל היא נשארה איתי כי היא אהבה אותי והייתה מוכנה להשתנות בשבילי.אבל ההורים שלה שמעו איזה ויכוח שלנו והחליטו שהיא לאצריכה חבר ושאני לא טוב לה ושהיא צריכה כלום על הראש ולא לחשוב עליי וזה(אני חושב שהחארות גם לא הסכימו לה להפגש איתי יותר) בקיצור,היא אמרה לי שלאכפתלה מה הם אומרים ושהיא אוהבת אותי והיא תחליט מה טוב לה וטוב לה איתי.
אחרי יום אני מקבל ממנה טלפון..היא החליטה להפרד.מכל הלחץ הזה..ואני משתגע.משתגע
היא רוצה לנתק קשר לשבוע ככה
ואנלא מסוגל בכלל לא לדבר איתה אפילו שעה אני מתחרפן.שאלתי אותה אם יש סיכוי שנחזור בהתחלה אמרה אולי ועכשיו היא אומרת שלא,וזה סופי שלא וזהו.ושהיא עדיין אוהבת אותי וחושבת עליי אבל היא לא רוצה לחשוב עליי כי זה עושה לה רע וגם אני לאצריך לחשוב עליה כי זה יעשה לי רע(ככה היא אומרת זתומרת)אני מתחרפן בבקשה גברים אנשים לאדע אתם בטח מנוסים..מה אני עושה?אני חייב להחזיר אותה אליי אנלא מאמין שזה קורה לי בכלל הכל היה מושלם פתאום במכה זה קרה איזה אחד כתב פה פעם משהו כזה "לא כדאי להתאהב כי בסוף מתאכזבים"..צדק.
התגובות שלכם יעזרו לי תודה תודה..

נ.ב:אנחנו גרים רחוק שעה וחצי נסיעה ועדיין לא ויתרתי והייתי נוסע אליה כל הזמן והיא אליי והיה לנו טוב לא נשברנו מכלום ופתאום זה...אין אני מת והיו לנו מלא טוב ביחד וכל הזמן אני מנסה להזכיר לה אנלאדע אם אני מצליח אבל זה הורג אותי כל המצב הזה מה אני עושה|:?!תודה

Kachok
25-07-07, 23:32
אחי אני גם גמרתי עם חברה שלי היום ולא אחרי 10 חודש אלא אחרי שנה וחצי
שים זין,כנס לבנגברוס והכל יעבור

Mr.Bazooka
25-07-07, 23:33
מה קרה כולם נהיו דכאוניים בגלל בנות :(
אחי תרים אליה טלפון דבר איתה אם באמת איכפת לך ממנה.
ובעזרת השם תחזרו להיות ביחד הורים הם לא אלה שבאמת יפסיקו את הקשר ביניכם הם לא
בנויים לזה מי שיחליט על הקשר זה רק אתה והיא.

בהצלחה אחי!

VoRteX
25-07-07, 23:33
יש לה גבר אחר נראה לי

Kachok
25-07-07, 23:34
או שניים

Night_Wolf
25-07-07, 23:36
מבין אותך אחי באמת שאני מבין אותך...
כנס אלי לאיי סי קיו אני אסביר לך משהו שם...

Logout
25-07-07, 23:37
אהמ אהמ 3.... סתם..
איזהה באסה אחי! תנסה לדבר עם ההורים שלה! תגיד להם את מה שהם רוצים לשמוע!(אצל רוב ההורים זה בדרך כלל אותו דבר..חעחע)

dstyle
חח תודה
ולא לא אין לה..שאלתי אותה מלא פעמים היא אמרה שהיא אוהבת עליי והיא חושבת עליי ורע לה עם זה שהיא חושבת עליי ושאני אפסיק לחשוב עליה גם כי אני עושה לעצמי רע אנלא מבין זה דפוק לגמרי יעני מה הקטע אם היא אוהבת אותי ואני אותה והכלטוב אז מה הקטע שהיא לא רוצה יותר וזהו פשוט לארוצה...
ופורנו תמיד עוזר זה נכון(; חחחח
אני יכול לעזוב אתזה ולשכוח אבל אני לא רוצה לשכוח אני רוצה שהיא תחזור אליי

ArschGesicht
נשמע רע =\
איך יש מצב שההורים יקבעו עם מי הבן\בת שלהם י\תפגש? זה כזה אבסורד -.-
אולי תנסה לדבר עם ההורים?

dstyle
25-07-07, 23:39
אנלא יודע הם אהבו אותי ההורים שלה זה לא אישי פשוט הם החליטו שלא טוב לה חבר בגיל הזה וכל החרא.הקטע הוא שהיא אומרת שזה לא בגללם והכל אני אומר לה זה בגללם היא אומרת לי שלא (אבל אני מאמין שפשוט לא נעים לה להגיד שכן) הם צעקו עליה ושטפו לה תמוח עד שהיא נשברה והחליטה לעזוב
מבאס...

Kachok
25-07-07, 23:41
בני כמה אתם ד"א?

d-undertaker
25-07-07, 23:41
אני מציע לך לאבא שלה, תן לו שפיץ בבטן
לך לאמא שלה תן לה סיבובית למנוש

ולמחרת תחזרו חח.

arbel2
25-07-07, 23:45
תקשיב יקירי ,בתור בן אדם שעבר הרבה יותר מדי סרטים עם בחורות (אם הייתי כותב דרמת נעורים הייתי מיליונר ,הומו,אבל מיליונר בלי קשר ) ,תעשה לעצמך ותישתחרר ,אם היא רוצה ללכת תיתן לה ,אם היא תתחרט היא תחזור ,אבל לרדוף אחריה רק ירחיק אותה ממך ובסוף לא יהיה סיכוי שתחזרו

קח זמן לעצמך ,תתחבר לעצמך בבדידות שלך קצת ,תכיר את עצמך כשאתה לבד ,זה עושה טוב לנשמה
תקרא ספר טוב,תשמע דיסק טוב, סע לצפון ותתנחל באוהל כמה ימים ,תנקה את הראש
כשאני נפרדתי מהמיתולוגית,הקמתי מאהל ליד מצדה לשבוע וחצי ,רק נוף קצת צידה לדרך ופק"ל קפה ..

זה טוב לפעמים.

Kachok
25-07-07, 23:47
תקשיב יקירי ,בתור בן אדם שעבר הרבה יותר מדי סרטים עם בחורות (אם הייתי כותב דרמת נעורים הייתי מיליונר ,הומו,אבל מיליונר בלי קשר ) ,תעשה לעצמך ותישתחרר ,אם היא רוצה ללכת תיתן לה ,אם היא תתחרט היא תחזור ,אבל לרדוף אחריה רק ירחיק אותה ממך ובסוף לא יהיה סיכוי שתחזרו

קח זמן לעצמך ,תתחבר לעצמך בבדידות שלך קצת ,תכיר את עצמך כשאתה לבד ,זה עושה טוב לנשמה
כשאני נפרדתי מהמיתולוגית,הקמתי מאהל ליד מצדה לשבוע וחצי ,רק נוף קצת צידה לדרך ופק"ל קפה ..

זה טוב לפעמים.

אני מניח שאצלך קצת צידה לדרך זה משאית נילוות?

arbel2
25-07-07, 23:51
אני מניח שאצלך קצת צידה לדרך זה משאית נילוות?

32 קופסאות טונה ,אבל מי סופר.

Bullet
25-07-07, 23:53
32 קופסאות טונה ,אבל מי סופר.זה יוצא בקרוב 5 קילו מפחיות טונה :helpsmilie:

Kachok
25-07-07, 23:54
3.5 קילו בערך
32 כפול כ 112 גרם מסונן

dstyle
25-07-07, 23:54
וואלה ארבל אתה אדיר פשוט תודה אתה מלך תודה!
זה בדיוק מה שאני אעשה...אני לחצתי יותר מדי ועכשיו גם...כי היה לי קשה אבל אולי אם אני אתן לה קצת תזמן
טוב אני פשוט אתנזר לי בינתיים.עד שמשהו טוב יקרה והיא תרצה לחזור...לחפור כנראה לא הפתרון
צודק
תודה(:

Bullet
25-07-07, 23:55
3.5 קילו בערך
32 כפול כ 112 גרם מסונןמה מסונן, פחית שוקלת איזה 160 גרם

VoRteX
25-07-07, 23:55
דרך אגב מה זה ההורים יקבעו לה עם מי לצאת בגלל ריב
בחיים שלי לא שמעתי דבר יותר דפוק
הייתי דופק להורים שלי נבוט בראש אם היו אומרים לי עם מי לצאת

Kachok
25-07-07, 23:56
מה מסונן, פחית שוקלת איזה 160 גרם

בסדר אני מחשב את הטונה נטו,לא ה160 גרם לפני סינון
כמה קילו לפה או לשם במשקל הכולל זה לא עניין בשביל ארבל

Bullet
25-07-07, 23:57
בסדר אני מחשב את הטונה נטו,לא ה160 גרם לפני סינון
כמה קילו לפה או לשם במשקל הכולל זה לא עניין בשביל ארבלאני מדבר על 5 קילו של פחיות טונה לסחוב!!! :laugh:

Kachok
25-07-07, 23:58
אני מדבר על 5 קילו של פחיות טונה לסחוב!!! :laugh:

הבחור עושה יותר משקל בסטים חימום בכפיפות ריסים על מה אתה מדבר

Dino Psaras
הטעות הכי גדולה שגבר יכול לעשות זה לרדוף אחרי בחורה ואני אומר את זה מנסיון. תראה, את צריך להראות לה שאתה יכול גם בלעדיה, משוה כזה, לגרום לה לרצות לחזור, אבל גם לתת לה את הכבוד, זאת אומרת - אל תזלזל בה, תעשה את זה בשכל היא תחזור על ארבע.

THE_JUGGERNAUT
רק בפורום הזה נושא כזה יכול להיגרר לויכוח על פחיות טונה :jockey:

Antonator1
26-07-07, 00:01
מי שנפרדת ממך בהזדמנות הראשונה לא שווה את זה.

Homie
26-07-07, 00:29
Bang Bros

לראשות הממשלה!

חחחחח הרגע קלטתי את הטונה,
איך הגעתם לטונה? הבן אדם ***** על עצמו מעצב,
ואתם מדברים על טונה?

Yoshi-Moto
26-07-07, 03:27
זה דיי ברור שהיא סיימה את הקשר בגלל ההורים שלה לא?
אם הם הבעיה, לך אליהם ותגיד להם מה שאתה חושב, ושמה שיש ביניכם זה אמיתי ושאתה אוהב אותה ושאתם צריכים להיות ביחד והכל... תיהיה משכנע וזהו..

לא נשמע כאילו זה תלוי בה...

שמע אני וחברה שלי בקרוב חצי שנה ביחד ולה יש הורים באמת באמת באמת בעייתיים...
אני צריך להחזיר אותה ב1-2 גג,בוא נגיד שהיא לא תישן בשנה הקרובה... אבא שלה לא פעם ולא פעמיים לא הסכים לה לצאת בגלל שהוא יודע שזה איתי והוא לא רוצה שיהיה לה חבר.
ובנוסף לכך כל פעם שהיא אצלי הם מתקשרים לוודא שאנחנו לא מזדיינים או משהו...
מה שעשיתי זה לנסות להפגין יותר נוכחות בבית שלה(הייתי בא אלייה אבל לא יצא הרבה..), לשבת לדבר עם ההורים פה ושם, שיראו מי אני, שאני בסדר ושאין להם מה לדאוג לה, יש מי שישמור עליה(מומלץ להיות בלבוש מינימלי שיראו עם מה אתה שומר עליה).
תנסה להתחבר לאמא ולאחות אם יש, הצדדים הנשים והרגישים של המשפחה, הן יתחברו אליך מהר..

juk89
26-07-07, 04:38
וואלה אני מבין אותך אותי זרקו אחרי שנתיים ומשהו גם כי הייתי קנאי ועוד כמה סיבות-ירדתי 10 קילו בשבועיים.....
כבר חודש ומשו עבר ויש לנ חבר חדש שיש לו את כל מה שאין לי גוף ברמה תחרותית כסף ושתי תארים...ואני אוהב אותה ומשתגע....
קיצר יהיה בסדר אחי ותקשיב לארבל הוא באמת נתן עצה הכי טובה פה

yonip
26-07-07, 08:56

זה טוב לפעמים.

חי טוב אתה אה?

d-undertaker
26-07-07, 09:44
וואלה אני מבין אותך אותי זרקו אחרי שנתיים ומשהו גם כי הייתי קנאי ועוד כמה סיבות-ירדתי 10 קילו בשבועיים.....
כבר חודש ומשו עבר ויש לנ חבר חדש שיש לו את כל מה שאין לי גוף ברמה תחרותית כסף ושתי תארים...ואני אוהב אותה ומשתגע....
קיצר יהיה בסדר אחי ותקשיב לארבל הוא באמת נתן עצה הכי טובה פה

חחחחחחחחח BUSTED!

^סהר^אבוטבול^
26-07-07, 09:47
אני במצב יותר גרוע תתנחם בזה
הלוואי והייתי במצב שלך
כנס אליי לאיסיקיו אחי 371811916

xxx 101
26-07-07, 13:11
אחי אני מדבר איתך הייתה לי חברה שלוש שנים....!!!!!! אין מה לעשות אחי זה החיים ... יש משפט שמה זה נכון ....הזמן מרפא את הכאב ..כול הזמן הייתי חושב עליה היום אני בכלל לא מכיר אותה אין מה לעשות אחיי זה משבר וזה עוברררר

Danielllo
26-07-07, 15:49
בגלל זה אני אומר...

חברות = צרות

חפש כמה זיונים מהצד ותנסה להשכיח אותה

ShaySE
26-07-07, 15:54
בגלל זה אני אומר...

חברות = צרות

לפי דעתי יש לך גישה ממש ממש ממש לא טובה:ohmy:

sandrik
26-07-07, 15:55
מה? היא בסדר?
להפרד מחבר בגלל הורים???

זה הדבר הכי דפוק שישש!!!
מה אין לה ראש משלה?

בני כמה הם?

מה היא ילדה בת 10 שהיא תסתובב עם מי שההורים שלה אומרים לה??

אתה חייב לנהל איתה שיחה דחוף..10 חודשים זה באמת הישג יפה, אל תוותר בקלות,

קח קצת הפסקה מאימונים נקה את הראש תנוח ותחשוב על זה.

אל תוותר

sandrik
26-07-07, 15:56
בגלל זה אני אומר...

חברות = צרות

יש הבדל ענק בין להתמזמז עם מישהו שמוצאת חן בעיניך,
לבן להתמזמז עם מישהי סתם (אפילו אם היא מלכת היופי של העולם)

The Iron Man
26-07-07, 16:02
אחי
כמו שארבל אחינו הגדול אמר תקח הפסקה.
אני מציע לך להעלם לגמרי שהיא לא תשמע ממך כלום ולא תראה אותך
לדעתי זה יגרום לה להתחרט.

Danielllo
26-07-07, 16:03
יש הבדל ענק בין להתמזמז עם מישהו שמוצאת חן בעיניך,
לבן להתמזמז עם מישהי סתם (אפילו אם היא מלכת היופי של העולם)

ששש!! את מתערבת פה בשיחת גברים :sbb4:

Kachok
26-07-07, 16:03
מה? היא בסדר?
להפרד מחבר בגלל הורים???

זה הדבר הכי דפוק שישש!!!
מה אין לה ראש משלה?

בני כמה הם?

מה היא ילדה בת 10 שהיא תסתובב עם מי שההורים שלה אומרים לה??

אתה חייב לנהל איתה שיחה דחוף..10 חודשים זה באמת הישג יפה, אל תוותר בקלות,

קח קצת הפסקה מאימונים נקה את הראש תנוח ותחשוב על זה.

אל תוותר

הפסקה מאימונים? החלקת על השכל?:ohmy:

The Iron Man
26-07-07, 16:08
אנשים איבדו את השפיות :cry_1:

sandrik
26-07-07, 16:10
זה המ שאני עשיתי אחרי פרידה כואבת..
בכל מקרה לא יכלתי להתאמן...

אז הייתי עושה רק אימנוי ארובי,
איזה 90 דקות ביום

ואז הייתי מגיע שורדת איזה 20 דקות על מכשיר ומתקפלת

יiסי
26-07-07, 20:02
זה המ שאני עשיתי אחרי פרידה כואבת..
בכל מקרה לא יכלתי להתאמן...

אז הייתי עושה רק אימנוי ארובי,
איזה 90 דקות ביום

ואז הייתי מגיע שורדת איזה 20 דקות על מכשיר ומתקפלת

90 דקות ועוד 20 דקות
חחחחחחחחחחחחחחחח
אז כמה זמן את מתאמנת ביום רגיל "ללא מוטיביצה" ?
9 שעות?

Kachok
26-07-07, 20:28
בקיצור נהיינו פורום ער"ן

sandrik
26-07-07, 20:31
בקיצור נהיינו פורום ער"ן
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תאכלס

:jockey:

dstyle
26-07-07, 22:50
דיברתי איתה היא אומרת שהיא אוהבת אותי שהיא חושבת עליי וקשה לה עם זה ושאני לא אחשוב עליה כי זה יעשה את זה קשה יותר ושהיא אוהבת אותי אבל אהבה זה לא הכל ( :s) ושטוב לה ככה קשה לה בלעדיי אבל שהיא צריכה לשכוח וגם אני ושהיה טוב אבל היה וזהו ולא נחזור יותר |: ואני עדיין לא מבין למה היא נפרדה ממני אם רע לה וקשה לה והיא אוהבת אותי ואני אותה והיה לנו כלכך טוב ביחד אתם לא יודעים יום לפני שהיא נפרדה ממני הייתי אצלה היא הסתכלה לי בעיניים אמרה לי אני אוהבת אותך מושלם לי איתך והכי טוב לי מהכל איתך אל תקשיב להורים שלי אני אדבר איתם ואחרי יום נפרדה ממני|: בגלל שפתאווווםם היא לא רוצה חבר סנדרה אולי את תסבירי תמצב ?את בת את מבינה

Dino Psaras
26-07-07, 22:51
היא בת 15? אם ככה הכל מובן

arbel2
26-07-07, 22:52
דיברתי איתה היא אומרת שהיא אוהבת אותי שהיא חושבת עליי וקשה לה עם זה ושאני לא אחשוב עליה כי זה יעשה את זה קשה יותר ושהיא אוהבת אותי אבל אהבה זה לא הכל ( :s) ושטוב לה ככה קשה לה בלעדיי אבל שהיא צריכה לשכוח וגם אני ושהיה טוב אבל היה וזהו ולא נחזור יותר |: ואני עדיין לא מבין למה היא נפרדה ממני אם רע לה וקשה לה והיא אוהבת אותי ואני אותה והיה לנו כלכך טוב ביחד אתם לא יודעים יום לפני שהיא נפרדה ממני הייתי אצלה היא הסתכלה לי בעיניים אמרה לי אני אוהבת אותך מושלם לי איתך והכי טוב לי מהכל איתך אל תקשיב להורים שלי אני אדבר איתם ואחרי יום נפרדה ממני|: בגלל שפתאווווםם היא לא רוצה חבר סנדרה אולי את תסבירי תמצב ?את בת את מבינה

אחי תעשה לעצמך טובה ?פשוט תמשיך הלאה
אני מוכן להמליץ לך על כמה ספרים נפלאים שיעבירו לך את הזמן ויפיגו את המחשבות שלך מכל החרא הזה.

eyalamzleg
26-07-07, 22:52
"all you need is love "
כלכך נכון............
לדעתי היא משקרת תהרוג אותי אבל ככה אני חושב

dstyle
26-07-07, 22:56
לא אין אחי אתה לא מכיר אותה..היא לא..אני ראיתי וכולם ראו כמה טוב היה לה איתי
ארבל..אולי אתה צודק..אני פשוט אעזוב הכל ואמשיך הלאה כמה ספרים+משחקי מחשב+בנות וחברים ונעביר את זה|: נעזוב.

arbel2
26-07-07, 23:00
לא אין אחי אתה לא מכיר אותה..היא לא..אני ראיתי וכולם ראו כמה טוב היה לה איתי
ארבל..אולי אתה צודק..אני פשוט אעזוב הכל ואמשיך הלאה כמה ספרים+משחקי מחשב+בנות וחברים ונעביר את זה|: נעזוב.

בדיוק אחי
אם היא תרצה לחזור היא תחזור ,אל תמאיס את עצמך עליה ,תן לה להיתגעגע ,ואם אתה באמת חשוב לה היא תחזור ,ואם לא ? אז כנראה שלא הפסדת הרבה.

Dino Psaras
26-07-07, 23:02
אתה לא רוצה להגיד בת כמה היא או מה? אתה פשוט תחסוך להרבה אנשים פה כאב ראש, במקום שהם ישברו את הראש וינסו לתת לך עצות ועזרה..

בכל אופן, את שלי אמרתי:

בנות הן כמו תחנות אוטובוס - אחת הולכת השנייה באה!

Homie
27-07-07, 01:37
אתה לא רוצה להגיד בת כמה היא או מה? אתה פשוט תחסוך להרבה אנשים פה כאב ראש, במקום שהם ישברו את הראש וינסו לתת לך עצות ועזרה..

בכל אופן, את שלי אמרתי:

בנות הן כמו תחנות אוטובוס - אחת הולכת השנייה באה!

איפה אתה גר שהתחנות אוטובוס ניידות?

Dino Psaras
27-07-07, 01:43
איפה אתה גר שהתחנות אוטובוס ניידות?

על הירח.

Homie
27-07-07, 01:49
איבר מין זכרי!

בונה, בטח על הירח אפשר לדחוק איזה טון וחצי לחיצת חזה.

Bullet
27-07-07, 01:52
בירח אני שובר את שיא העולם בלחיצת חזה!

עריכה: ואפילו בלי חליפה!!!

oRis
27-07-07, 01:55
בחיים שלך אל תחנוק בחורה נגיד היא אומרת לך "מאמי אני הולך למסיבה אם חברות היום"

אתה אומר לה "בכיף מאמי תעשי חיים ותישמרי אל הבריאות שלך [אני !!סומך עלייך!!!]"

דבר שני אתם ניפרדם ביגלל מה שגרה אתה אומר לה פעם אחת

"שמעי אני אוהב אותך ואני לא רוצה ליפרד את רוצה ליפרד סבבה שמרי אל הצמך"
וזהו אתה לא מדבר איתה יותררררר כלוםםםם עד היא מדבר איתךךךךךך
ואם היא אוהבת אותך היא תחזוררררר עליייך מילה שלי

אני יודע שה זה כואב בנתים תיצא אם חברים תיצא אם בחורות

Dino Psaras
27-07-07, 01:57
איבר מין זכרי!

אם תדבר איתי עברית זה יהיה יותר טוב..:mellow:

barco
27-07-07, 01:59
קיצר מה.. אתה בטוח שזה בגלל ההורים שלה?
ובני כמה אתם?

dstyle
27-07-07, 02:09
אורי צודק אבל אני תטעות שלי כבר עשיתי,חנקתי שהיא הייתה יוצאת למסיבות הייתי מתבאס כזה וזה לא הייתי נותן לה הרגשה טובה אני מפגר רק עכשיו אני מבין את זה..ולא סמכתי עליה מספיק למרות שהייתי צריך לסמוך יותר משאני סומך על עצמי.
ובני 16 ולא בטוח שבגלל ההורים אבל הייתה להם פה השפעה רצינית ...

gman
27-07-07, 02:17
טוב זה ברור שיש לה איזה שהיא בעיה, היא פשוט לא אומרת לך את הסיבה שבגללה היא נפרדת ממך..

sandrik
27-07-07, 14:36
לך תבין בנות:mellow:

אוהבת אותך אבל לא רוצה הליות איתך??

ואא היה לי אקקס כזה

בעע היינו בערך שנה יחד קצת פחות,
וההורים שלו שנאו אותי כי אני "דרדרתי אותו" בלימודים,
והוא היה נפרד ממני תאכלס כל חודש וחוזר בגלל הלחץ של ההורים, ובגלל שהחברים הדפוקים שלו סיפרו לו עלי סיפרים ש"ראו" אוית עם מישהו אחר..

what the hell..

לך תדע מה עומד מאחורי כל הסיפור,
אינמצב שהיא תיפרד ממך ס=ת=ם, ועדיין תרגיש אליך משהו,
צריכה להיות סיבה ממממש אבל ממש טובה, כי ברור שהיא אל רוצה להפרד ממך, אז שי גורם חיצוני מסים,
בין אם זה חברים, חברות, משפחה, לימודים וכו'

eyalamzleg
27-07-07, 14:55
לדעתי היא חלשת אופי

benwin21
27-07-07, 15:08
אל תדאג גבר. אז מה אם היא מקבלת מהצד. אתה תתחיל לתת מהצד. מאיפה אתה יודע שהיא תמצא מישהו אתה לא יודע.

maor77
27-07-07, 21:30
אחי תשלח לי את האיסיקיו שלך
יש לי ניסיון בחרא הזה ואני בטוח יכול לעזור לך אבל בטוח

Mikeo
27-07-07, 22:21
ובגלל שהחברים הדפוקים שלו סיפרו לו עלי סיפרים ש"ראו" אוית עם מישהו אחר..

תגידי, סנדרה, לא שאלה אישית, שאלה כללית כזאת: מה הקטע של בנות לנשק ידידים שלהן? ועוד מול העיניים של החבר שלהן? אני יודע שזה נשמע שאלה קצת מוזרה אבל שאלתי את זה ידידות שלי והן ענו תשובות שונות. את יודעת למה אני מתכוון- כשבחורה מחבקת ידיד שלה, נשיקות בלחי, פוצי-מוצי, אבל כשבחורה יושבת מחובקת עם ידיד שלה, זה כבר ממש מתחיל להגעיל! הוא לא החבר שלך, תתפסי ממנו מטר מרחק! והכי מעצבן זה שיש את הבחורים האלה שרואים שהחברה עושה את זה, ולא אכפת להם. כאילו מה זה? אולי אני קצת מיושן בראייה הרומנטית שלי, אבל אני פשוט לא מבין את זה

dstyle
28-07-07, 01:26
מאור כתוב לי פה אם אתה יכול ...
סנדרה סתכלי רגע במוניטין..תודה

ShaySE
28-07-07, 01:29
תגידי, סנדרה, לא שאלה אישית, שאלה כללית כזאת: מה הקטע של בנות לנשק ידידים שלהן? ועוד מול העיניים של החבר שלהן? אני יודע שזה נשמע שאלה קצת מוזרה אבל שאלתי את זה ידידות שלי והן ענו תשובות שונות. את יודעת למה אני מתכוון- כשבחורה מחבקת ידיד שלה, נשיקות בלחי, פוצי-מוצי, אבל כשבחורה יושבת מחובקת עם ידיד שלה, זה כבר ממש מתחיל להגעיל! הוא לא החבר שלך, תתפסי ממנו מטר מרחק! והכי מעצבן זה שיש את הבחורים האלה שרואים שהחברה עושה את זה, ולא אכפת להם. כאילו מה זה? אולי אני קצת מיושן בראייה הרומנטית שלי, אבל אני פשוט לא מבין את זה

לא הבנתי מה הבעיה שלך?

איפה הבעיה?

לא ראית מישהו כמה זמן, איזה שבוע ויותר מכך, נפגשת איתו, אז לאות חיבה אתה מנשק אותו ומתחבק.. מה הקטע?

sandrik
28-07-07, 10:46
חח סיבה פשוטה ביותר
לתת לחבר עמין עקיצה
שיתעורר בו רגש קינאה קטן.

בנות נהנות לראות את החבר שלהן מקנא,

האמת גם בנים נהנים לראות חברות שלהן מקנאות..או שזה רק אצלי ככה?
בכל מקרה,

התשובה היחידה היא לעורר קינאה