PDA

צפה בגרסא המלאה : האימון הכי קשה של החיים שלכם ?

arbel2
26-07-07, 01:26
מעניין אותי לשמוע חוויות אימונים של אנשים
בואו נשים בצד את האגו ,לא ננפח את הסיפורים ,ונדבר דוגרי ,לאף אחד אין במה להיתבייש ,ובסופו של דבר ,גם אם לאנשים אחרים היו אימונים מרשימים יותר , אתם נתתם 100 אחוז ומעבר ,וזה האימון הכי טוב בעולם :)

אז יאללה ,בואו נשמע קצת סיפורים.

toxicity
26-07-07, 01:28
אממ טוב, זה היה אימון רגליים שמכעט חירבנתי באמצע הדדליפט והסקוואט, ואז עוד לחיצת רגליים, ואז פשיטות וכפיפות רגליים, ואיך אפשר בלי תאומים? שלא לדבר שעשיתי בנוסף גם אימון כתפיים..
זחלתי עם הראש הבייתה הייתי גמור מת

arbel2
26-07-07, 01:29
אממ טוב, זה היה אימון רגליים שמכעט חירבנתי באמצע הדדליפט והסקוואט, ואז עוד לחיצת רגליים, ואז פשיטות וכפיפות רגליים, ואיך אפשר בלי תאומים? שלא לדבר שעשיתי בנוסף גם אימון כתפיים..
זחלתי עם הראש הבייתה הייתי גמור מת

הייתי שמח לעוד פרטים

קולמן הפחדן
26-07-07, 01:30
עכשיו כל המי ומי יתחילו לנפח את הסיפורים.
פיסטיבל מספרי סיפורים.
http://t-g.co.il/img/upload/14/1463_445.jpg

Mr.Bazooka
26-07-07, 01:31
היה לי לפני שנה אימון ידיים..עכשיו הידיים שלי באות בהכי פרופורצייה עם הגוף ורציתי שהן
יהיו גדולות יותר מה לעשות אני פריק של ידיים גדולות יותר מהגוף :s
קיצר עשיתי דאבל סופרסט +דרופ סט ואני זוכר שהגעתי למצב שמהמשקל הכי גבוה שלי ירדתי למשקל שהתחלתי להתאמן בו 5 קילו כל יד ואני זוכר שלא יכולתי להרים את זה כבר..
הרגשתי אשכרה אורגזמה אימונית..פאמפ שלא היה לי בחיים כאילו הדם צועק תן לי לצאתת לא מעניין אותי אני תקוע לך בשריררר אני יפוצץ אותו הידיים היו גדולות מתמיד העור היה מכווץ ואני זוכר שעשיתי במשך 20 דקות במראה פוזות עם האמות והידיים כשכל הוורידים היו בחוץ
אשכרה הרגשה עילאית שאתה מעל כולם.

פאמפ בידיים מבחינתי זה הדבר יותר מפאמפ בחזה או בגב או ברגליים הרגשה פשוט טובה שחבל
על הזמן.

טוב חפרתי.

toxicity
26-07-07, 01:32
הייתי שמח לעוד פרטים
אין הרבה כלך כך מה לספר עשיתי טעות והעלתי יותר מידיי משקל בדדליפט אבל לא רציתי לצאת כוסית אז בכל זאת סיימתי כל חזרה בסטים, הסט האחרון הרגשתי שהראש שלי מתפוץ כמעט, כל המכון מסתכל עליי שאני נראה כמו עגבניה :jockey:

קולמן הפחדן
26-07-07, 01:33
היה לי לפני שנה אימון ידיים..עכשיו הידיים שלי באות בהכי פרופורצייה עם הגוף ורציתי שהן
יהיו גדולות יותר מה לעשות אני פריק של ידיים גדולות יותר מהגוף :s
קיצר עשיתי דאבל סופרסט +דרופ סט ואני זוכר שהגעתי למצב שמהמשקל הכי גבוה שלי ירדתי למשקל שהתחלתי להתאמן בו 5 קילו כל יד ואני זוכר שלא יכולתי להרים את זה כבר..
הרגשתי אשכרה אורגזמה אימונית..פאמפ שלא היה לי בחיים כאילו הדם צועק תן לי לצאתת לא מעניין אותי אני תקוע לך בשריררר אני יפוצץ אותו הידיים היו גדולות מתמיד העור היה מכווץ ואני זוכר שעשיתי במשך 20 דקות במראה פוזות עם האמות והידיים כשכל הוורידים היו בחוץ
אשכרה הרגשה עילאית שאתה מעל כולם.

פאמפ בידיים מבחינתי זה הדבר יותר מפאמפ בחזה או בגב או ברגליים הרגשה פשוט טובה שחבל
על הזמן.

טוב חפרתי.
:sbb4: :sbb4: :sbb4: :sbb4: :sbb4:
אמרת נכון ידידי הפאמפ בידיים זה פשוט דבר ניפלא!

Dino Psaras
26-07-07, 01:36
אימון גב, בייספס ורגליים ..אכזרי במיוחד

Bullet
26-07-07, 01:36
מעניין אותי לשמוע חוויות אימונים של אנשים
בואו נשים בצד את האגו ,לא ננפח את הסיפורים ,ונדבר דוגרי ,לאף אחד אין במה להיתבייש ,ובסופו של דבר ,גם אם לאנשים אחרים היו אימונים מרשימים יותר , אתם נתתם 100 אחוז ומעבר ,וזה האימון הכי טוב בעולם :)

אז יאללה ,בואו נשמע קצת סיפורים.
אימון FBW דילול.
4 סטים של סקוואט, סביבות ה20 חזרות (אני מדדתי עם סטופר על היד שלי, כל סט ארך דקה בדיוק)
4 סטים של דדליפט רומני. ~15 חזרות.
2 סטים של לג פרס.

6 סטים לחזה, 6 סטים לגב. בגב עשיתי 15-20 חזרות, בחזה עשיתי גג 15. לא הצלחתי לעשות יותר. הידיים שלי והחזה פשוט שרפו ורציתי למות. Ran Z, Zatochka, kachok,meir787 עדים לזה... הייתי פשוט מת. גמור. בסוף הגעתי למשקלים כאלה מצחיקים- בלחיצת כתפיים עשיתי רק את המוט, והיה לי קשה. (אני עובד עם 50-60 בדרך כלל)
לבייספס וטרייספס לא היה קשה לדלל אבל שאר הגוף, במיוחד הסקוואטים והדדליפט רומני והסופר סטים של חזה וגב הרגו אותי... הלכתי הבייתה פשוט מת.

Meir787
26-07-07, 01:38
כי אתה דפוק. מי עושה אימוני דילול עם סקוואטים ודדליפט!? אני בטוח שראית את אלוהים בסוף האימון..

Homie
26-07-07, 01:38
זה היה יום קיצי, באוגוסט 06, השמש צייצה, הציפורים זרחו, הכל היה פסטרולי לאפלי!
כשלפתע התחיל לרדת גשם, כל זה כשהייתי בדרכי למכון, נער בעל חזות נורדית , נמוך קומה,
יפה תואר, מסוקס, חסון, נאה, סקסי בטירוף, זהוב שיער ותכול עיניים,
הגעתי, ושם הוא היה, הבנץ' פרס, הייתי חייב להתמודד, העמסתי והעמסתי והעמסתי,
ואז שמתי לב ששמתי איזה 4 פלטות של 1.25, אבל הייתי חייב לנסות, למרות הטירוף
והגשם והשמש והציפורים שזורחות כאילו אין מחר, באתי, והרמתי! וורידים יצאו בכל מקום,
באוזניים בנחיריים, דם החל לזרום דרך עיני בעודי לוחץ עוד חזרה ועוד חזרה.
לבסוף שברתי את המוט לשניים כשעברתי דרכו בסערה.
הגיע הזמן לדבר האמיתי, גומיות המחץ, בעודי מעביר את הגומייה מצד אחד של עמוד
תמיכה לצד אחר שלו, אני קולט בזווית עיני התכולה מבעד לשערי הזהוב את הבחורילה הממוצעת
מסתכלת בשקיקה לעבר הגומיה! אך לא ולא! אינני עומד לוותר ללא מאבק עז! בתזמון מושלם,
עם רפלקסים של חתול בר שזה עתה נדרס, שיחררתי את הגומייה והיא פגעה בדיוק בין 2 עינייה
של הבחורילה, בגבה האחת שלה, היא נפלה כמו בול עץ, ואני המשכתי באימוני.

סוף.

Mr.Bazooka
26-07-07, 01:40
כשלפתע התחיל לרדת גשם, כל זה כשהייתי בדרכי למכון, נער בעל חזות נורדית , נמוך קומה,
והגשם והשמש והציפורים שזורחות כאילו אין מחר, באתי, והרמתי! וורידים יצאו בכל מקום,
תמיכה לצד אחר שלו, אני קולט בזווית עיני התכולה מבעד לשערי הזהוב את הבחורילה הממוצעת
מסתכלת בשקיקה לעבר הגומיה! אך לא ולא! אינני עומד לוותר ללא מאבק עז! בתזמון מושלם,
עם רפלקסים של חתול בר שזה עתה נדרס, שיחררתי את הגומייה והיא פגעה בדיוק בין 2 עינייה

סוף.
מרגש..

arbel2
26-07-07, 01:41
אוקיי ,האימון הכי קשה שהיה לי בחיים ,היה דווקא אימון כתפיים
בזמנו היה לי שותף אימונים סדיסט קצת יותר ממני (הושפעתי ממנו לרעה ורכשתי את הדפיקות שכל באימונים שמלווה אותי עד היום חח ) ואימון כתפיים אחד עשיתי טעות קשה והרגזתי אותו מאוד ,תגובתו למשפט הטיפשי שלי ? " היום אתה יוצא הביתה באלונקה " ,אמר ועשה

התחלנו בלחיצות עם דאמבלים ,לא משקלים בשמים ,אבל חזרות לפי ספירה , להיתפוצץ למעלה ,ונטגיב של 5 שניות , לעשות כמה חזרות בודדות של זה זה לא נעים ,והבן :):):):) החליט שאנחנו עושים סטים של 12 , אחרי 4 סטים כאלו ,כבר התחלתי להרגיש את הפעימות לב בכתף שלי (תמיד סימן טוב)

התרגיל הבא היה הרחקות לצדדים ,ושוב אותו נוהל , להיתפוצץ למעלה , ונגטיב של 5 שניות ,בסט הראשון המשקל היה די מכובד ,אבל מסט לסט נגמרה לי האנרגיה ובסט האחרון הישתמשתי במשקולות הקטנות של ה5 קילו (הוא צחק עליי שבוע על זה )

תרגיל שלישי היה כתף אחורית במכונה ,בצורה של מה שהוא קורא לו "סט מטפס " שלושה סטים כאשר כל סט מפורק לשלוש ,כל חלק הוא 10 חזרות , וכל חלק חדש מתחיל ב10 ליברה יותר משקל מהחלק שלפניו ,וכל סט מתחיל בעשרה ליברה יותר כבד ממה שהסט הקודם התחיל ,שואה אטומית לכתף האחורית ורציתי פשוט לבכות באמצע הסט האחרון

תרגיל אחרון היה כתף קידמית עם מוט אולימפי קצר , ממש מעט משקל ,אבל כמה חזרות שאתה יכול לעשות עד לכשל מוחלט ,וההגדרה שלו הבחורצ'יק הזה לכשל זה לא כשאתה לא יכול להשלים יותר חזרות נקיות ,אלא כשאתה לא יכול להזיז יותר את היד

מיותר לציין שאחרי האימון הזה לא הצלחתי להרים את היד כמעט שלושה ימים חחח
רציתי להקיא את הנשמה שלי אחרי זה .

arbel2
26-07-07, 01:42

סוף.

אדיר ,אתה אחד המצחיקים אחי .

Bullet
26-07-07, 01:43
ארבל, למה לכל הרוחות אתה עושה נגטיבים של 5 שניות בטווח חזרות של 12?
הסט יוצא לך בערך 80 שניות. מה זה מביא לך חוץ מסיבולת נפשית, ומזוכיזם?

Mr.Bazooka
26-07-07, 01:44
אוקיי ,האימון הכי קשה שהיה לי בחיים ,היה דווקא אימון כתפיים
בזמנו היה לי שותף אימונים סדיסט קצת יותר ממני (הושפעתי ממנו לרעה ורכשתי את הדפיקות שכל באימונים שמלווה אותי עד היום חח ) ואימון כתפיים אחד עשיתי טעות קשה והרגזתי אותו מאוד ,תגובתו למשפט הטיפשי שלי ? " היום אתה יוצא הביתה באלונקה " ,אמר ועשה

התחלנו בלחיצות עם דאמבלים ,לא משקלים בשמים ,אבל חזרות לפי ספירה , להיתפוצץ למעלה ,ונטגיב של 5 שניות , לעשות כמה חזרות בודדות של זה זה לא נעים ,והבן :):):):) החליט שאנחנו עושים סטים של 12 , אחרי 4 סטים כאלו ,כבר התחלתי להרגיש את הפעימות לב בכתף שלי (תמיד סימן טוב)

התרגיל הבא היה הרחקות לצדדים ,ושוב אותו נוהל , להיתפוצץ למעלה , ונגטיב של 5 שניות ,בסט הראשון המשקל היה די מכובד ,אבל מסט לסט נגמרה לי האנרגיה ובסט האחרון הישתמשתי במשקולות הקטנות של ה5 קילו (הוא צחק עליי שבוע על זה )

תרגיל שלישי היה כתף אחורית במכונה ,בצורה של מה שהוא קורא לו "סט מטפס " שלושה סטים כאשר כל סט מפורק לשלוש ,כל חלק הוא 10 חזרות , וכל חלק חדש מתחיל ב10 ליברה יותר משקל מהחלק שלפניו ,וכל סט מתחיל בעשרה ליברה יותר כבד ממה שהסט הקודם התחיל ,שואה אטומית לכתף האחורית ורציתי פשוט לבכות באמצע הסט האחרון

תרגיל אחרון היה כתף קידמית עם מוט אולימפי קצר , ממש מעט משקל ,אבל כמה חזרות שאתה יכול לעשות עד לכשל מוחלט ,וההגדרה שלו הבחורצ'יק הזה לכשל זה לא כשאתה לא יכול להשלים יותר חזרות נקיות ,אלא כשאתה לא יכול להזיז יותר את היד

מיותר לציין שאחרי האימון הזה לא הצלחתי להרים את היד כמעט שלושה ימים חחח
רציתי להקיא את הנשמה שלי אחרי זה .
No Pain No Gain Hipi Kaye Moda Fucka.

arbel2
26-07-07, 01:45
ארבל, למה לכל הרוחות אתה עושה נגטיבים של 5 שניות בטווח חזרות של 12?
הסט יוצא לך בערך 80 שניות. מה זה מביא לך חוץ מסיבולת נפשית, ומזוכיזם?

עד עצם היום אני לא יודע למה הסכמתי לעשות את זה, אבל הייתי צעיר בזמנו (כולה ילדון בן 17 ) וזרמתי עם השותף אימונים שלי.

Bullet
26-07-07, 01:45
אימון FBW דילול.
4 סטים של סקוואט, סביבות ה20 חזרות (אני מדדתי עם סטופר על היד שלי, כל סט ארך דקה בדיוק)
4 סטים של דדליפט רומני. ~15 חזרות.
2 סטים של לג פרס.

6 סטים לחזה, 6 סטים לגב. בגב עשיתי 15-20 חזרות, בחזה עשיתי גג 15. לא הצלחתי לעשות יותר. הידיים שלי והחזה פשוט שרפו ורציתי למות. Ran Z, Zatochka, kachok,meir787 עדים לזה... הייתי פשוט מת. גמור. בסוף הגעתי למשקלים כאלה מצחיקים- בלחיצת כתפיים עשיתי רק את המוט, והיה לי קשה. (אני עובד עם 50-60 בדרך כלל)
לבייספס וטרייספס לא היה קשה לדלל אבל שאר הגוף, במיוחד הסקוואטים והדדליפט רומני והסופר סטים של חזה וגב הרגו אותי... הלכתי הבייתה פשוט מת.

כי אתה דפוק. מי עושה אימוני דילול עם סקוואטים ודדליפט!? אני בטוח שראית את אלוהים בסוף האימון..
הסקוואט היה התרגיל הראשון, ככה שבו היה לי די כוח. אבל הוא והדדליפט די גמר אותי לשאר האימון. הגב היה די קל אבל החזה-לא ציפיתי לקושי כזה. כבר חצי שנה אני לא עובר את ה8 חזרות בחזה... ופתאום לעשות 15 :):):):)

Antonator1
26-07-07, 02:30
כמעט כל האימונים שלי בדיוק אותו הדבר...

damn
26-07-07, 02:33
הגדרה שלי לאימון הכי טוב בעולם היא שכל חזרה אחת בכל סט ובכל תרגיל מורידה לך וואחד טיפה של זיעה..
ואתה שבוע אחרי האימון עם דומס.
הבעיה שלי באימונים האלה שאני נכנס לטראנס ומי שמדבר איתי. אבוי לו.
היה לי אימון טוב כזה ועליתי במשקל בתרגיל אחד בצורה מטורפת.. נפל לי דאמבל על בית החזה והכאב הזה לא ישכח בחיים.

Logout
26-07-07, 03:00
הסקוואט היה התרגיל הראשון, ככה שבו היה לי די כוח. אבל הוא והדדליפט די גמר אותי לשאר האימון. הגב היה די קל אבל החזה-לא ציפיתי לקושי כזה. כבר חצי שנה אני לא עובר את ה8 חזרות בחזה... ופתאום לעשות 15 :):):):)
חח מה זה דילול אחי?

Dino Psaras
26-07-07, 03:03
חח מה זה דילול אחי?

זה אימון בחיטוב שאתה עובד עם מספר חזרות גבוהות כדי לדלל את מאגרי הגליקוגן. ובולט יקירנו נמצא בחיטוב מזה 2 יובלים..

Yoshi-Moto
26-07-07, 03:09
Abc, 12 סטים לשריר גדול, 9 לקטן.
כל סט לכשל מוחלטעם מנוחה של דקה-דקה וחצי
היה יום חם והרגשתי צמא באופן תמידי, התנשפתי כל האימון ובין כל סט הלכתי לשתות ובכלל לא הרגשתי שזה שאני שותה עושה משהו..

חזרתי הבייתה והלכתי לישון ב9 חחח

P-a-n-1-c
26-07-07, 06:16
כשבאתי עם האנגאובר אחרי לילה ללא שינה

Fatty
26-07-07, 06:25
באתי עם 38.6 חום, והתרגיל הראשון שלי באימון היה לגב - פולי עליון רחב. איכשהו הצלחתי להרים יותר משקל מבד"כ, אבל אחרי סט אחד הרגשתי את הפעימות לב שלי בכל המכון, וכמעט נפלתי מסחרחורת בדרך לקולר, אז הבנתי שהיה יכול להיות לי אימון חזק אבל חבל למות.

yonip
26-07-07, 08:49
היה לי איזה אימון בייספס פעם, זה היה לפני סוף הלימודים, שהייתי בשיאי ( מאז תחילת החופש בערך לא התאמנתי) , בקיצור התחלתי עם כפיפות מרפקים, אחרי זה הגעתי לתרגיל העיקרי - מוט W התחלתי עם 17.5 כל צד ואחרי זה ירדתי ל12.5 (ליברות) כל צד
קיצור אחרי האימון הייתי בטוח שאני עומד להתפוצץ, הלכתי למראה הסתכלתי איזה חצי דקה לא האמנתי שזה היד שלי איזה פאמפ מטורף...
זאת ההרגשה הכי טובה להיות בשיא שלך
וויאייי אני כבר מת לחזור להתאמן :(((

Gil-G
26-07-07, 08:53
אני לא זוכר ספציפית איך התאמנתי אבל זה היה האימונים הראשונים אחרי שגיל נתן לי את התפריט ותוכנית האימונים... הייתי רגיל לאכול בכמויות ענקיות ואז פתאום קיבלתי תפריט חדש ולקח לי בין שבוע לשבועיים להתרגל לזה.. ובזמן הזה הייתי רעב ועצבני הרבה ועוד הייתי צריך לקרוע ת'תחת באימונים... אלו היו האימונים הכי קשים

yonip
26-07-07, 09:05
באתי עם 38.6 חום, והתרגיל הראשון שלי באימון היה לגב - פולי עליון רחב. איכשהו הצלחתי להרים יותר משקל מבד"כ, אבל אחרי סט אחד הרגשתי את הפעימות לב שלי בכל המכון, וכמעט נפלתי מסחרחורת בדרך לקולר, אז הבנתי שהיה יכול להיות לי אימון חזק אבל חבל למות.

וואיי גם לי זה קרה , איזה בעסה זה נכון? הורדתי בסטים ובתרגילים, אבל המשכתי באימון

Bodybuilder
26-07-07, 09:10
אימון דדליפט לפני שבוע,אחרי 3 שבועות דדליפט הגתי ל 115 קילו 2 חזרות ! ברוך השם !!!
חוץ מזה כול אימון שלי זה אימון קשה,אני מתאמן Weighlifting ולאו דווקא בודיבילדינג !
בכול אימון אני מקיא את הנשמה

IRON-MASS
26-07-07, 10:00
אימונים קשים? כשאני רעב באימון/ אכלתי שעה לפני מסיבות כאלו ואחרות ואז אני רוצה להקיא.

חוץ מזה, לא היה לי משהו משמעותי.

Daniel-Barak
26-07-07, 10:02
היה לי אימון רגליים אדיר ביותר, זה היה אימון רגליים אחד לפני האחרון שעשיתי, לפני שהפסקתי להתאמן... בחיים לא היה לי דבר כזה!
עשיתי את אותם התרגילים שאני עושה בד"כ באימון רגליים: סקואט, לג פרס, דדליפט רומני, כפיפת רגליים במכונה והרמת תאומים בסמית', רק שלאימון הזה באתי מלא אנרגיות שלא נגמרו ולו לרגע במהלך האימון, ובהרגשה שבשום אימון לא הייתה לי. נוסף על כך, הרמתי משקלים שלא הרמתי בחיים, תוך שמירה על טכניקה נכונה ותנועה אקצנטרית של 2 שניות. חוצמזה, המאמן במכון שאני מתאמן בו שיודע לשמור בסקוואט היה ושמר לי היטב, ככה שלא פחדתי לעשות ת'תרגיל, ולכן הרשתי לעצמי להתפרע עם המשקלים, מה שנגמר בפאמפ אדיר, עד כדי כך שכשהחזרתי את המוט לכלוב בסט האחרון, נפלתי לרצפה (על התחת) ואז נשכבתי על הגב עם כל הזיעה, מרוב שלא יכלתי לעמוד יותר!
אחרי הסקוואט עשיתי 2 סטים של 10 חזרות בלג פרס, כדי להשלים את המזוכיזם...

אח"כ המשכתי בדדליפט רומני, כמובן שעם משקל יותר ממה שאני עושה אחרי שאני מסיים ת'סקוואט, וההאמסטרינג החלו לצעוק "שמע ישראל"...

גם בכפיפות ברכיים עשיתי 2 סטים של 10, תוך כדי הרגשה עילאית של כאב בהאמס חחח

תרגיל אחרון היה הרמת עקבים בסמית', ופה שילבתי דרופ סטים... עשיתי 3 סטים, כאשר כל סט הוא 8 חזרות במשקל כבד (לי) וממשיך לדרופ סט של 7 חזרות במשקל בינוני... כאן גם עשיתי ירידה איטית ממש של 3-4 שניות, כדי לשרוף ת'תאומים... בסיום הסט האחרון לא יכלתי לעמוד!

בשוראה התחתונה עם כל האנרגיות שהיו לי (ה' יודע מאיפה זה בא פתאום) באתי לאימון רגליים של החיים שלי... משקלים אני לא אומר כי זה לא רלוונטי, מה שחשוב זה שאף פעם לא הרגשתי ככה באימון, ולא רק מבחינת ההרגשה של העבודה על הרגליים!

blinki
26-07-07, 10:11
יום אחד באתי למכון ואחד המתאמנים הרציניים שאיתם אני מיודד בדיוק סיים אימון והמכון היה ריק לגמרי(שבת בבוקר) אז התחלנו לדבר והוא הציע לי לעשות אימון אישי, זה היה אחד הימים האכזריים בחיי, התחלנו במתח 3 סטים 10 חזרות שבדרך כלל אני מוסיך מקסימום 10 קילו עליי, באותו אימון הוספתי 16 קילו אבל זה היה לחימום, אחר כך עברנו לטי בר ישר הלכתי למכונה של הטי בר, אבל הוא עצר אותי מיד לקח מוט חופשי שם בפינה ועל זה דאמבל, ופתאום הוא אמר לי "משוך" זאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי את התרגיל הזה חופשי(ואחרייה לא באו הרבה פעמים למרות שרציתי פשוט בעל המכון לא מסכים,המנייאק) , ולהגיד את האמת ככמעט ראיתי את אלוהים, עשיתי 12 חזרות איטיות איטיות שכל פעם שאני עולה אני נשאר 5 שניות למעלה וככה כל פעם אני רוצה לוותר אבל הוא על הראש שלי לא נותן לי לוותר,אמנם המשקל לא היה ענק אבל כמעט והקאתי באותו יום.
אחר כך שחשבתי שהכול נרגע וחשבתי שהולך להיות אימון קליל מעכשיו הלכנו לפולי העליון, בדרך כלל הייתי עושה 70 קילו ככה אבל הוא ישר סתר את דבריי ושם על 80 קילו וככה התחלתי לרדת והשגעתי לשש חזרות אמרתי די! אבל הוא אמר יש עוד 4 אמרתי אני לא יכול, אבל הוא המשיך וצעק עד שלבסוף עשיתי עוד 5! וככה היה בערך עוד שני סטים,
אחר כך עשינו סופר סט מטורף, לקחנו דאמבל ועל הספה עשיתי 6 חזרות עם משקל גבוה ושכבר הייתי גמור וחשבתי זהו, הוא הריץ אותי לקצה השני של המכון ועשיתי בנט רואז 10 חזרות איטיות איטיות אומנם לא משקל גבוה שוב אבל הרגשתי את הדם שלי עולה כל חזרה וחזרה, וככה עשינו עוד שני סטים, וזהו זה היה האימון הכי חזק שלי אומנם המשקלים לא היו בשמיים אבל בגלל העבודה הנקייה , בחירת התרגילים,והדירבון מצד אותו מתאמן נשארתי יום אחריי זה בבית ושלושה ימים לא הלכתי למכון

benwin21
26-07-07, 10:32
האימון האולטימטיבי בשבילי הוא אימון שאחריו אני לא אוכל להזיז שום איבר בגוף

damn
26-07-07, 11:58
כשבאתי עם האנגאובר אחרי לילה ללא שינה
חחחחחחחחחחחחחחחח הכי מסריח להתאמן עם הנגאובר..
אני זוכר באתי עם הנגאובר למכון וכזה אני בא מתיישב שם על הספסל ולא מבין מה אני עושה =/

Leo
26-07-07, 12:54
יש מצב שזה היה האימון הרציני הראשון , בגלל כמות הבחילות והסחרחורת המתמדת
אולי הוא לא היה אינטנסיבי כמו מה שאני עושה בקלות היום אבל מה שהרגשתי בהחלט לא היה נעים אבל לא נכנעתי בשום אופן, בכלל זאת הייתה תקופה שהיה לי הרבה כוח רצון

קיצר בשיעור ספורט הראו לנו דוגמאות של כפיפות בטן ואמרו לנו שהייו לנו קוביות תוך 3 חודשים אם נעשה את זה(נו בטח... , אבל מה השגתי בחודשיים בכל זאת)
אז עשיתי את כל הרוטינה שמה ממש ממש עד הסוף והרמתי משקולת של 5 קילו במעין תרגיל ש"המצאתי" אז (שהיום אני יכול לקרוא לו בשמו : muscle clean and push press)
לאיזה 160 חזרות כל יד

וכמעט הקאתי מספר פעמים והייתי רואה את הניצוצות כחולים האלה של ההתעלפות במשך כל האימון

ניגרי ענק
26-07-07, 14:27

סוף.

תותח...:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

אליאב קרייסלר
26-07-07, 14:42
אחחח האימון הקשה ביותר שלי זה גם היום הקשה ביותר שלי שבו לחצתי חזה עם עוד 15-20 אחוז מיותרים בסט של Rm2 ופשוט מאוד זה פגע לי בחוליות הצווואריות ושיתק לי את הבייספס הימני למשך שנה תודה לאל זה כבר כמעט עבר בשלמות וחזרתי לעבוד ידיים אחרי שנה...

אז חבר'ה תיזהרו כיף להפציץ אבל יש גבול עדיף לשמור על הבריאות ולעלות 4 קילו שריר במקום 4.5 , מאשר לעלות 4.5 ואז לרדת 10

Ilan-V
26-07-07, 14:47
אחחח האימון הקשה ביותר שלי זה גם היום הקשה ביותר שלי שבו לחצתי חזה עם עוד 15-20 אחוז מיותרים בסט של Rm2 ופשוט מאוד זה פגע לי בחוליות הצווואריות ושיתק לי את הבייספס הימני למשך שנה תודה לאל זה כבר כמעט עבר בשלמות וחזרתי לעבוד ידיים אחרי שנה...

אז חבר'ה תיזהרו כיף להפציץ אבל יש גבול עדיף לשמור על הבריאות ולעלות 4 קילו שריר במקום 4.5 , מאשר לעלות 4.5 ואז לרדת 10

מסכים איתך 100 אחוז ושמח שהבראת אחי

Jones
26-07-07, 15:19
אם לחשוב על זה...אף פעם אל היה לי אימון קשה.

Moshe
26-07-07, 15:33
אימון רגליים כתפיים כאשר יש 5 דרופסטים אחד אחרי השני בסקוואט וגם בתרגיל הרחקת זרועות לצדדים בכתפיים ואחריו 45 דקות אירובי על 85-90% דופק
תענוג

יש לציין שהיותי מדולל תחת כמעט בלי נוזלים בלי העמסה 3-4 שבועות

The Iron Man
26-07-07, 15:41
לפני שבוע בערך
הייתי עייף וחלש ולא הצלחתי לסיים כמעט שום סט בלי כשל בחזרה הרביעית \=

Dino Psaras
26-07-07, 19:40
אמנם לא אימון הכי קשה שהיה לי, אבל היום היה לי אימון חזה + כתפיים + טרייספס חזק במיוחד. התאמנתי פעם אחת בשבועיים וחצי האחרונים (בעקבות פציעה קטנה בגב), והיה טוב לחזור היום לאימון חזק עם מקס :boxing:

Powerlifter
26-07-07, 22:15
היה אימון hst אחד שעשיתי 15 חזרות וכמעט מתתי.. אני זוכר מרוב עייפות שכבתי על מיטה ונרדמתי תוך שניה
אני בן אדם זקן שעושה 6 חזרות ונח חצי שעה(תשאלו את אבירןXD)

Logout
26-07-07, 22:23
לפני כמה זמן...היה חםםםם והזעתי כמו מניאק בחימוןם אפילו..והמזגן היתקלקל בחדר כושר (ברוך השם הם תיקנו אותו והוסיפו עוד 2..=]!) הייתי באמצע תרגיל לחיצת כתפיים בישביה כנגד משקולות בודדות...באמצע הסט הרגשתי גם את הכאב של הסט+חם+מזיע= מושקלת נופלת לי על הרגל....כן..לא נעים...

Powerlifter
26-07-07, 22:38
לפני כמה זמן...היה חםםםם והזעתי כמו מניאק בחימוןם אפילו..והמזגן היתקלקל בחדר כושר (ברוך השם הם תיקנו אותו והוסיפו עוד 2..=]!) הייתי באמצע תרגיל לחיצת כתפיים בישביה כנגד משקולות בודדות...באמצע הסט הרגשתי גם את הכאב של הסט+חם+מזיע= מושקלת נופלת לי על הרגל....כן..לא נעים...
רק אני מתאמן כמו כלב על הגג של הבית חשוף לשמש הרותחת XD

Logout
26-07-07, 22:48
רק אני מתאמן כמו כלב על הגג של הבית חשוף לשמש הרותחת XD
:):):):) יש לזה יתרונות וחסרונות...
אם חם/קר וגשום זה באסה..
אבל אם נעים והכל טוב אז זה סבבה ...אין תור...אין כלום..פשוט אתה ורק אתה...מתי שנוח לך ואיך שנוח לך..

ahtung
27-07-07, 03:08
אחרי העבודה אם אני מתאמן האימונים הכי קשים.

טל יואב
27-07-07, 15:24
כעת הזמן שלי מאוד מתוקצב לאימון ולכן אני מנצל כל שנייה ושנייה .באימון של שעה אני דוחס המון כל שריר זוכה לחמש תרגילים ולכל תרגיל בין ארבע לשלוש סטים זמן מנוחה קצר ביותר . מנסה לשלב מקסימום סופר סטים . אני לא באתי כאן לרשום משקלים גבוהים כי זה לא הקטע שלי אלה לנסות להעביר לכם עד כמה אינטנסיבי האימון שלי לדוגמא השבוע היה לי ממש רע לכן היום בשעה וחמש דקות הספקתי :
1. יד קידמית
2. יד אחורית
3. רגל עליונה
4. רגל תחתונה
5. רגל אחרוית
רק תתארו לעצמכם כמה זמן נחתי כמעט בכלל לא וכל זה בשישים וחמש דקות אימון נטו . נחמד לא ? אני יודע שזוהי חלוקה מוטעת אך לא הספקתי כלל לאמן אותם השבוע .:sbb4:

megashape
27-07-07, 17:57
היה אימון אחד שבאתי עם מה זה אנרגיה.
העלתי משקלים בכל התרגילים, 6 חזרות, יצאתי מרוקן, מפומפם ומרוצה!

benwin21
27-07-07, 18:00

סוף.
:clap: :clap: :clap:
מי זאת הבחורילה??? שילוב של בחורה וגורילה???