PDA

צפה בגרסא המלאה : אני לא יודע אם זה קשור לפה אבל בזמן האחרון קראתי בהרבה מקומות שנסיעה על אופניים גורמת

acroman
26-10-06, 16:11
לאימפוטנציה...עכשיו באמת אחרי שאני נוסע משך זמן מסויים אני מרגיש שהאזור שמה למטה דיי 'רדום' כזה...מאין הרגשה כואבת\מציקה כזאת...הדבר הזה מדאיג אותי כי אופניים זה ספורט שאני אוהב...לרוץ אני שונא ורק באופניים אני מסוגל להתמיד בנסיעה של 3 פעמים בשבוע במשך שעה...הבעייה היא שאחרי שעה נסיעה אני מרגיש כמו שאמרתי....השאלה שלי היא זה באמת מסוכן לנסוע ככה על אופניים 3 פעמים בשבוע במשך שעה? ומה אפשר לעשות? שמעתי על כל מיני מושבים וכאלה אבל קשה לי לסמוך על זה...אחרי הכול כשמדובר בדבר כל כך חשוב אני לא מוכן לקחת סיכונים ולגרום נזק לחבר למטה...אני חייב לדעת אם יש איזה מושב או משהו שבוודאות לא יגרום נזק..ואם אין יש לכם אולי רעיון לספורט אחר? כי אני קצת בעייתי בנושא..תכלס האירובי היחידי שאני באמת אוהב זה לנסוע על אופניים...

Takima
26-10-06, 17:56
לפי מה שהבנתי אתה מחפש אימון אירובי תחליף לאופניים שלא כולל ריצה. זה מה שיש לי להציע לך:

אתה שונא ריצות ארוכות? תעשה ספרינטים. או שתאהב את זה או שתשנא את זה יותר. ספרינטים זה כיף ולא לוקח הרבה זמן. לדעתי כמה סטים של 100 מטר יותר מועילים ומהנים מריצות ארוכות.

לפעילות אירובית אתה יכול גם לעשות סקוואטים, לדוגמא 10 דקות ברצף סקוואטים עם משקל או בלי.

אתה יכול גם להירשם לחוג מסויים של ספורט או אמנות לחימה שבהחלט מספקים בתור אימונים אירוביים.

acroman
26-10-06, 18:17
אממ תודה...אבל כמה זמן צריך לעשות ספרינטים? נגיד כשרצים רגיל אז רצים בסביבות השעה..
הייתי בחוג של אקרובטיקה אבל אני לא מרגיש שזה ממש אירובי כי יש הרבה מאוד הפסקות בפעילות (מחכין בתור וכאלה)

Takima
26-10-06, 19:53
5 דקות חימום + 10-30 דקות אימון. באימון הראשון תתחיל מ-2 סטים וכל אימון תעלה בהדרגה. לא חושב שיש צורך ביותר מ-10 סטים באימון. המנוחה צריכה להיות 2-3 דקות בין כל סט. אני ממליץ לך להתחמם טוב אם אתה לא רוצה לקרוע שריר ברגל ובכל סט להתאמץ בכל הכוח כדי להפיק מקסימום תועלת. לאחר שתסיים תעשה מתיחות ברגליים כדי לשחרר ולמתוח אותם ותצרוך פחמימות פשוטות כמו סוכר ענבים כדי לחדש את הגליקוגן ולמנוע פירוק שריר. במידה ותעשה אותו חזק, בסוף האימון יהיה לך מלא עירנות ומרץ.

בהצלחה

Goldberg
26-10-06, 23:41
לא אוהב לרוץ ? תשחה !

Bullet
27-10-06, 00:16
אתה שונא ריצות ארוכות? תעשה ספרינטים. או שתאהב את זה או שתשנא את זה יותר. ספרינטים זה כיף ולא לוקח הרבה זמן. לדעתי כמה סטים של 100 מטר יותר מועילים ומהנים מריצות ארוכות.

ממתי ספרינטים יכולים להחליף ריצות ארוכות? זה עולם אחר לגמרי!
הפקת האנרגיה שונה פה לגמרי.
חוץ מזה, באופניים הארבע ראשי עובד חזק מאוד.
בריצה, התאומים וההאמס עובדים חזק.

שריר בראש
06-11-06, 16:29
לאימפוטנציה...עכשיו באמת אחרי שאני נוסע משך זמן מסויים אני מרגיש שהאזור שמה למטה דיי 'רדום' כזה...מאין הרגשה כואבת\מציקה כזאת...הדבר הזה מדאיג אותי כי אופניים זה ספורט שאני אוהב...לרוץ אני שונא ורק באופניים אני מסוגל להתמיד בנסיעה של 3 פעמים בשבוע במשך שעה...הבעייה היא שאחרי שעה נסיעה אני מרגיש כמו שאמרתי....השאלה שלי היא זה באמת מסוכן לנסוע ככה על אופניים 3 פעמים בשבוע במשך שעה? ומה אפשר לעשות? שמעתי על כל מיני מושבים וכאלה אבל קשה לי לסמוך על זה...אחרי הכול כשמדובר בדבר כל כך חשוב אני לא מוכן לקחת סיכונים ולגרום נזק לחבר למטה...אני חייב לדעת אם יש איזה מושב או משהו שבוודאות לא יגרום נזק..ואם אין יש לכם אולי רעיון לספורט אחר? כי אני קצת בעייתי בנושא..תכלס האירובי היחידי שאני באמת אוהב זה לנסוע על אופניים...

אני מרגיש ככה בדיוק אחרי ריצה של שעה ובמיוחד אחרי שחייה ארוכה במיים בבריכה (שהם קרים)
בכל אופן לא נראה לי שזה גורם לאימפוטנציה...