PDA

צפה בגרסא המלאה : החלקת שיער (החלקה סינית)

Dino Psaras
27-07-07, 01:05
לא היה לי מושג איפה לשאול, אז אם כבר הפורום הזה הפך לפורום רב תכליתי בע"מ, מצאתי לנכון לשאול את זה פה, אז השאלה היא:

האם לעזעזל יש החלקת שיער לתמיד?

אף פעם לא קיבלתי תושבה ברורה, והאמת אף פעם לא ביררתי יותר מדי..

אני יודע שיש החלקה הכימיקלים לסביבות החצי שנה, ואפילו חבר שלי עשה החלקה כזאת (50 שקל).

Kachok
27-07-07, 01:07
לא היה לי מושג איפה לשאול, אז אם כבר הפורום הזה הפך לפורום רב תכליתי בע"מ, מצאתי לנכון לשאול את זה פה, אז השאלה היא:

האם לעזעזל יש החלקת שיער לתמיד?

אף פעם לא קיבלתי תושבה ברורה, והאמת אף פעם לא ביררתי יותר מדי..

אני יודע שיש החלקה הכימיקלים לסביבות החצי שנה, ואפילו חבר שלי עשה החלקה כזאת (50 שקל).

מאריך באשכים?

Dino Psaras
27-07-07, 01:09
שקט אחי!! עכשיו זה לא הזמן ל:

http://forums.mg-rover.org/images/smilies/yoji.gif

דווי ניחצ'ו - סודה זקבו - יא נימגו - פזבניל פסמטרי - זקרוי נינדה ניגברו ...PPAARRTTYYY!!!

Mr.Bazooka
27-07-07, 01:10
לי יש סוג שיער מיוחד..
אולי השיער הכי יפה והכימ יוחד בפורום..
יש לי שיער דק אבל לא דליל שרואםי תקרקפת המון שיער אבל פשוט דק וחלק מאוד חלק
החלקה טבעית לא נגעתי בו פרט לפה ושם חפיפה עם שמפו שז המוסיף לי נפח שחבל על הזמן.

יש לי שיער ממש טוב עכשיו כשהוא ארוך אז בכלל זה יפה.

Dino Psaras
27-07-07, 01:11
מה אתה כאילו בא לבאס יא קקה מרוח? :(

פינגווין
27-07-07, 01:14
חוץ מהשתלת שיער לא נירא לי שיש לתמיד

VoRteX
27-07-07, 01:15
לי יש סוג שיער מיוחד..
החלקה טבעית לא נגעתי בו פרט לפה ושם חפיפה עם שמפו שז המוסיף לי נפח שחבל על הזמן.

תביא תמונה וזהו

Mr.Bazooka
27-07-07, 01:22
למה אתה צריך תמונה של השיער שלי? :ohmy:
ובכיף הייתי מצלםן אם הייתהלי מצלמה אבל כל המצלמות יקרות מידי!?@#!! :(

Homie
27-07-07, 01:36
אולי אני יעשה בזקן, נשמע לי רעיון טוב.

Meir787
27-07-07, 01:50
אולי אני יעשה בזקן, נשמע לי רעיון טוב.
אם אתה רוצה לעשות משהו יפה - תקנה צבע לשער מהסופרפארם, ותצבע את הזקן. תקנה צהוב ואדום ותעשה שכבה שכבה, יוצא אדום-דם סטייל דיימבאג דארל, משהו יפה :boxing:

Homie
27-07-07, 02:01
מזתומרת שכבה שכבה?
לצבוע קודם לאדום ואז לצהוב?

מתן18
27-07-07, 02:07
לי יש סוג שיער מיוחד..

חח שלי יותר יפה..הוא ממש חלק וארוך..אבל לא בסגנום כולש כזה..לא יודע קשה להסביר האמת:blush:

P-a-n-1-c
27-07-07, 06:22
לי יש סוג שיער מיוחד..

אתה אוהב ללטף את עצמך אחי?

ThaiB0X
27-07-07, 07:26
רק אני נדפקתי עם שיער עבה וקשה ?

- Idan -
27-07-07, 08:04
רק אני נדפקתי עם שיער עבה וקשה ?
לא רק אתה. יש לי שיער מעצבן, הוא לא מתולתל והוא גם לא חלק, הוא פשוט מעצבן. ממש עונה על ההגדרה - מעצבן.

בכל מקרה רקובה, זאת לא החלקה סינית אלא החלקה יפנית. ההחלקה מחזיקה בערך חצי שנה לפי מה שהבנתי, או לפחות כמה חודשים. הטיפול הוא ארוך ומעיק, בערך 6 שעות במספרה (שטיפה, צביעה, פן, החלקה, חומר מיוחד, לחכות 20 דקות, גיהוץ, פן, שטיפה וכו' וכו' ככה במשך 6 שעות). אחרי הטיפול 10,000 הזה, אסור לשטוף את השיער למשך 3 ימים כדי שהחומר יחזיק את השיער במצב חלק.

עלות הטיפול היא כמה אלפי שקלים אז הייתי שוקל שוב פעם אם לעשות את זה.

למי שהולך לשאול, לא אני לא הומו, ולא עשיתי בחיים שלי החלקה, מישהי פשוט סיפרה לי על זה פעם.

zidan
27-07-07, 08:24
עידן צודק.
תשאל שאלות,אני יענה על מה שאני יודע בערב,בדקתי את ההחלקה הזאת פעם,(לא עשיתי)

Mazoz3
27-07-07, 08:35
חח לי יש שיער כוס על הראש.

ThaiB0X
27-07-07, 08:41
לא רק אתה. יש לי שיער מעצבן, הוא לא מתולתל והוא גם לא חלק, הוא פשוט מעצבן. ממש עונה על ההגדרה - מעצבן.

בכל מקרה רקובה, זאת לא החלקה סינית אלא החלקה יפנית. ההחלקה מחזיקה בערך חצי שנה לפי מה שהבנתי, או לפחות כמה חודשים. הטיפול הוא ארוך ומעיק, בערך 6 שעות במספרה (שטיפה, צביעה, פן, החלקה, חומר מיוחד, לחכות 20 דקות, גיהוץ, פן, שטיפה וכו' וכו' ככה במשך 6 שעות). אחרי הטיפול 10,000 הזה, אסור לשטוף את השיער למשך 3 ימים כדי שהחומר יחזיק את השיער במצב חלק.

למי שהולך לשאול, לא אני לא הומו, ולא עשיתי בחיים שלי החלקה, מישהי פשוט סיפרה לי על זה פעם.

נראה לי יש לנו אותו שיער. גם שלי ממש עונה על ההגדרה הזאת. אתה מעביר עליו את היד והוא פשוט מעצבן אותך. :ohmy:

Meir787
27-07-07, 09:07
מזתומרת שכבה שכבה?
לצבוע קודם לאדום ואז לצהוב?
חחח האמת שאין לי מושג, אני אשאל את חבר שלי שצבע..

Bir0x
27-07-07, 09:40
אין החלקה לתמיד.
החלקה יפנית היא הטובה והיעילה ביותר ותופסת להכי הרבה זמן[זה תלוי בחומרים שאתם שם בשיער אום אתה הולך עם כובעים זה ממש הרוס את ההחלקה].
רק שתידע שהחלקה יפנית יכולה להגיע גם ל2000 ש"ח ויותר אז תצטרך לברר אצל הספר

Mr.Bazooka
27-07-07, 10:02
אתה אוהב ללטף את עצמך אחי?
בטח אחי בוא תלטף לי אותו...אתה תהנה מזה שחבל לך על הזמן וגם אני..
רק מהמחשבה שבן אדם כמוך עם בייספס שרירי כמו שיש לך בתמונה ילטף לי תשיער
מעמידה לי תפטמות.

NOTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Mr.Bazooka
27-07-07, 10:03
יצא דאבל בעע

benwin21
27-07-07, 10:11
לי יש סוג שיער מיוחד..

כמו ברוס לי רק בלי קסדה?

לי יש תלתלים(נראה לי כבר נעלמו) אבל אחרי שאני מסתפר יש לי כמו שיער ערווה על הראש

Mr.Bazooka
27-07-07, 10:14
כמו ברוס לי רק בלי קסדה?

לי יש תלתלים(נראה לי כבר נעלמו. אבל אחרי שאני מסתפר יש לי כמו שיער ערווה על הראש

ההגדרה הכי טובה...
כמו ברוס לי רק בלי קסדה..:boxing:

Amit
27-07-07, 11:09
וואו זה היה אשכול מתרומם

אור
27-07-07, 11:40
שטויות, החלקה יפנית מחזיקה לכל החיים, היא משנה את המבנה המולקולרי של השיערה, וכן היא תיהיה חלקה לתמיד, אבל שיערה שגודלת מהשורש, תגדל בצורה הטבעית שלה (מתולתלת?)
ולכן לבעלי שיער קצר לא משתלם לעשות החלקה יפנית, שהיא יקרה מאוד.
הטיפול אורך שעתיים - שלוש, ועולה משהו בין 800-2000 שקל, לך עם כובע, הכי טוב :]

(יש גם החלקות רגילות, טיפול של שעה בערך, הרבה יותר זולות, חלקן טובות וחלקן לא, וכדאי לך לעשות את זה אצל ספר מקצועי כי יכול להיות נזק לשיער, בכל אופן ההחלקות האלו הרבה יותר זולות אבל האיכות שלהן נמוכה יותר וזה לא יוצא חלק ב100%)

blinki
27-07-07, 11:55
לפי דעתי קצוץ הכי טוב-תמיד נראים בסדר+ איתו, או שתחמצנו ואז השיער נראה תמיד טוב

Logout
27-07-07, 13:23
חח אני חייב כזה דבר!! השיער שלי שהוא ארוך הוא סבוך כזה..אבל חלק כן חלק לא...חלק ישר כזה וחלק מטותל..וביגלל זה אני הולך רוב הזמן עם שיער לא ארוך בימיוחד..=[

Dino Psaras
27-07-07, 14:41

איזה כמה אלפי שקלים?!

מדובר על טיפול לחצי שנה, ואני אישית הייתי עם חבר במספרה כשהוא עשה את זה, וזה עלה לו ..50 שקל.

השיער שלי סבבה לגמרי, אני פשוט מעדיף שיער חלק!

Danielllo
27-07-07, 14:54
ידידה שלי עשתה החלקה יפנית ביררתי על זה גם.. זה עלה לה 1500 שקל וכל כמה חודשים אחי צריך לעשות שורשים כי גודלים שורשים מתולתלים שזה עוד 400 שקל בקיצור זה המון צרות אבל הנה כבר שנה וחצי יש לה את זה זה לא יורד בתכלס עד שמקצצים את כל השיער..

eyalamzleg
27-07-07, 15:01
גם אני שונא את השיער שלי אני כבר כמה ימים שוקל לעשות קרחת

אור
27-07-07, 15:05
איזה כמה אלפי שקלים?!

מדובר על טיפול לחצי שנה, ואני אישית הייתי עם חבר במספרה כשהוא עשה את זה, וזה עלה לו ..50 שקל.

השיער שלי סבבה לגמרי, אני פשוט מעדיף שיער חלק!
50 שקל? אולי להחלקה הכי פשוטה והכי מסוכנת שמבוססת על חומצה, מחיר של החלקה רגילה (לא יפנית) רק החומר, עולה 60-70 שקל, אז אני לא רוצה לדעת במה השתמשו, מה גם שהספר צריך להרוויח על העבודה, מה שחבר שלך עשה זה סתם החלקה רגילה.

toxicity
27-07-07, 15:07
אך איזה כיף שיש לי שיער חלק וכולם חושבים שיש לי פאן בלי שאני עושה כלום :)

Bir0x
27-07-07, 16:00
שטויות, החלקה יפנית מחזיקה לכל החיים, היא משנה את המבנה המולקולרי של השיערה, וכן היא תיהיה חלקה לתמיד, אבל שיערה שגודלת מהשורש, תגדל בצורה הטבעית שלה (מתולתלת?)
ולכן לבעלי שיער קצר לא משתלם לעשות החלקה יפנית, שהיא יקרה מאוד.
הטיפול אורך שעתיים - שלוש, ועולה משהו בין 800-2000 שקל, לך עם כובע, הכי טוב :]
ב100%)
החלקה יפנית ממש ממש לא מחזיקה לכל החיים,אולי אתה מדבר על החלקה מסוג אחר אבל יפנית בטוח לא(!) וזה מניסיון עם חברים שעשו.

Mr.Bazooka
27-07-07, 16:17
אך איזה כיף שיש לי שיער חלק וכולם חושבים שיש לי פאן בלי שאני עושה כלום :)
כנ"ל :flowers: