PDA

צפה בגרסא המלאה : אנורקסיה הפוכה

cheque
27-07-07, 10:32
יש מושג כזה בבודיבילדינג?

שכמה שאתה גדול אתה חושב שאתה קטן?

Kachok
27-07-07, 10:33
ביגורקסיה,תופעה מוכרת

אליאב קרייסלר
27-07-07, 10:41
לי יש את זה...:dry:

Kachok
27-07-07, 10:42
לרוב פה יש את זה אחי.....
חוץ מ Hhh או איך קראו לקוקסינל ההוא שלא רצה "להתנפח" יותר מדי?

benwin21
27-07-07, 10:50
שגיא גרשגורן??

אליאב קרייסלר
27-07-07, 10:51

:):):):) זה לא FFF?

megashape
27-07-07, 10:52
למה הכוונה אנורקסיה הפוכה?

Kachok
27-07-07, 10:53
שגיא גרשגורן??

הוא לא יצליח "להתנפח" יותר גם אם ינסה

Mazoz3
27-07-07, 10:58
למה הכוונה אנורקסיה הפוכה?

הכוונה היא שאתה גדול, אבל אתה עדיין מרגיש ממש קטן, כמו שאנורקס הוא ממש רזה, והוא עדיין מרגיש שמן. ומבחינת התזונה, כמו שאנורקס לא אוכל כלום בצורה כפייתית, הלוקה באנורקסיה הפוכה יוכל לאכול המון המון בצורה כפייתית.

cheque
27-07-07, 12:09
יש את זה רק לבודיבילדרים נכון?

כי אין מצב שיהיה את זה סתם לשמן רגיל שרוצה להשמין ולהשמין?

ז"א כשאתם אומרים רוצה להיות גדול אתם מתכוונים רוצה להיות גדול מבחינה שרירית כן? אנרוקסיה הפוכה לא מתכוונת לרצון "להיות גדול" מבחינה שומן? או שגם?

Ilan-V
27-07-07, 12:10

ז"א כשאתם אומרים רוצה להיות גדול אתם מתכוונים רוצה להיות גדול מבחינה שרירית כן? אנרוקסיה הפוכה לא מתכוונת לרצון "להיות גדול" מבחינה שומן? או שגם?

למה שסתם שמן ירצה להשמין עוד ועוד? תחשוב על זה רגע... וברור שמבחינה שרירית.. אלה אם כן יש פה כמה מוזרים

Antonator1
27-07-07, 12:49
וואי, כמה רציתי לדבר על זה!!! אחרי שדיברתי על זה עם איגור התחלתי להסתכל על הגוף שלי באור חיובי יותר. אז העניין הוא כזה - רובנו מסתכלים על עצמנו באור שלילי הרבה יותר ממה שאחרים מסתכלים עלינו. כן, גם לי נראה לפעמים שאני שחיף, גם כשאחרים אומרים לי שאני מפלצת. יתרה מכך, בן אדם גדול יכול לראות כמה הוא באמת גדול כשהוא עומד ליד אחרים. כלומר, יש אנשים שאני חושב שהם נראים יותר טוב ממני, אבל כשאני עומד לידם אני רואה שזה לא כך ונרגע. מה שהכי מעניין, שכשיש את הביגורקסיה הזאת, רוב האנשים שאתה רואה נראים לך יותר טוב מעצמך. גם אנשים שלא מתקרבים לרמה שלך בכלל. אני בטוח שלי יש את הביגורקסיה הזאת, כי רוב הזמן אני ביקורתי עם עצמי וחושב שאני לא נראה טוב, למרות שזה ברור שכן. יש בביגורקסיה גם את התופעה שאתה מתבייש להראות את הגוף שלך כי אתה חושב שאתה לא נראה טוב - למרות שאתה כן.

Ilan-V
27-07-07, 12:53
וואי, כמה רציתי לדבר על זה!!! אחרי שדיברתי על זה עם איגור התחלתי להסתכל על הגוף שלי באור חיובי יותר. אז העניין הוא כזה - רובנו מסתכלים על עצמנו באור שלילי הרבה יותר ממה שאחרים מסתכלים עלינו. כן, גם לי נראה לפעמים שאני שחיף, גם כשאחרים אומרים לי שאני מפלצת. יתרה מכך, בן אדם גדול יכול לראות כמה הוא באמת גדול כשהוא עומד ליד אחרים. כלומר, יש אנשים שאני חושב שהם נראים יותר טוב ממני, אבל כשאני עומד לידם אני רואה שזה לא כך ונרגע. מה שהכי מעניין, שכשיש את הביגורקסיה הזאת, רוב האנשים שאתה רואה נראים לך יותר טוב מעצמך. גם אנשים שלא מתקרבים לרמה שלך בכלל. אני בטוח שלי יש את הביגורקסיה הזאת, כי רוב הזמן אני ביקורתי עם עצמי וחושב שאני לא נראה טוב, למרות שזה ברור שכן. יש בביגורקסיה גם את התופעה שאתה מתבייש להראות את הגוף שלך כי אתה חושב שאתה לא נראה טוב - למרות שאתה כן.

ואווווווווו קראת אותי עכשיו אחי חחח אחד לאחד מה שאמרת נכון לגבי

cheque
27-07-07, 13:29
למה שסתם שמן ירצה להשמין עוד ועוד? תחשוב על זה רגע... וברור שמבחינה שרירית.. אלה אם כן יש פה כמה מוזרים

אבי ביטר

cheque
27-07-07, 13:31

לא יודע אני לדוג' מתבייש ללכת עם גופיות מחוץ לבית...כי אני לא רוצה "להשוויץ" בשרירים שלי.. ונכון שזה נראה כאילו אני מתנשא אבל להיפך, אני די צנוע, בגלל זה כמעט לא תתפסו אותי עם גופייה מחוץ לבית.

Antonator1
27-07-07, 13:33
לא יודע אני לדוג' מתבייש ללכת עם גופיות מחוץ לבית...כי אני לא רוצה "להשוויץ" בשרירים שלי.. ונכון שזה נראה כאילו אני מתנשא אבל להיפך, אני די צנוע, בגלל זה כמעט לא תתפסו אותי עם גופייה מחוץ לבית.
כנ"ל. אני הכי אוהב בגדים עם שרוולים ארוכים.

Cuba
27-07-07, 13:43
גם אני הייתי ככה עד לא מזמן.. אבל הבנתי שאין לי מה להסתיר תמבין? ואנלא בא להגיד תתלהב מהשרירים שלך כי זה ההפך ממה שאני אומר אבל אני אומר שאם הערסים השחיפים הולכים ככה למה אתה לא יכול?

megashape
27-07-07, 13:46
אני יודע זה לא נעים כזה, חושבים אתה משוויץ אבל על הזין שלי, זה הכי נוח בשבילי, אז לא אכפת לי מה יחשבו, ואני ממש לא הולך בגופיות כדי להשוויץ.
לגבי האשכול, כן זה נכון לא נראה לי שיש מישהו שלא מבקר את עצמו הרבה.

sandrik
27-07-07, 14:28

דווקא ראיתי פעם בריקי לייק או משהו,
אישה בת 25 בערך...
שהייתה בחורה נורמלית לגמרי לא שמנה ולא רזה,
והיא נתנה עלצמה מטרה- להשמין כמה שיותר!!
ולמה??בגלל שהיא ראתה את הנשים השמנות ,
שגאות בגופן ולא מתביישות להראות אותו לציבור וללכת ככה,
הן בעלות בטחון ובלה בלה בלה.. והיא רצתה להיות כמוהן,
המטרה שלה הייתה 200 + ק"ג :unsure:

כל הבית שלה.. רק צ'יטים! צ'יפס שוקולד עוגות חטיפים גזוזים למינהם, משהו מפחיד

ArschGesicht
27-07-07, 14:29
כנ"ל. אני הכי אוהב בגדים עם שרוולים ארוכים.
גם אני הייתי ככה עד שגדלה לי היד באיזה 5 ס"מ חחח
אבל אני חושב ככה, כמו שיש בנות עם חזה גדול שהולכות עם מחשוף נכבד לעשות רושם, למה שבנים שיש להם שרירים גדולים שהשקיעו וקרעו את התחת שלהם מבחינת תזונה ואימונים לא ילכו עם חולצות שהשרוולים שלהם צמודים לכתפיים \ בלי שרוולים - אחרי הכל זה מגיע לנו אחרי טרחה כ"כ רבה וזה רק נראה יותר טוב D=

sandrik
27-07-07, 14:29
למה לא להשוויץ כשיש במה??
אנשים עבדתם על זה קשה,

מותר לכם קצת להשויץ!

toxicity
27-07-07, 14:31
יש דבר כזה גם אנורקסיה של אנשים שרוצים להשמין כמה שיותר תתפלאו אבל יש..
אגב אני חושב שבאמת כמעט כל מי שפה רוצה לגדול כמה שיותר

Mazoz3
27-07-07, 15:23

זה בדיוק אני :)

papoose8
27-07-07, 15:34
למה אתה יורד אליו תשאל הרבה בנות יגידו לך שאיך שארנולד שוורצנגר נראה זה הרבה יותר מדי מנופח
שלא נדבר על אנשים כמו רוני

Leo
27-07-07, 16:00
כן יש לי את זה , אבל מה גם העולם נראה יותר קטן. אז אני עוד לא צריך טיפול.

xxx 101
27-07-07, 16:36
אני מאמין לחלק גם יש תבעיה הזאת ....שכול האימון אתם אומרים לעצמכם בראש.... יכולתי לתת יותר באימון הזהההה....כול הזמן אני אומר בראש יכולתי לתת יותר לאמת שבאימון צרחתי כמו מטורףףף......

Kachok
27-07-07, 17:00
למה אתה יורד אליו תשאל הרבה בנות יגידו לך שאיך שארנולד שוורצנגר נראה זה הרבה יותר מדי מנופח

אני לא מתאמן בשביל דעתן של הבנות

Fatty
27-07-07, 17:07

חח חבל גם אם FFF היה רוצה הוא לא היה קולמן או חצי ממנו, כך שמה שאמרת לא רלוונטי

SuzukiR
27-07-07, 17:18

וואי אני בדיוק ככה!

Deja Vu
27-07-07, 17:24
מחזק אן לכם מושג אך הבן אדם הזה אוכל סרטים ולא רואה תמציאות כמו שהיא שהוא פשוט ענק דרך אגב אך היה אתמול?

Dima
27-07-07, 17:27
יש לי את זה גם תמיד אני יראה מישהו עם יד 31-33 שיעמוד לידי ואני יחשוב שאנכנו באותה הרמה לא משנה מה יגידו לי אנשים ..;/

קולמן הפחדן
27-07-07, 17:32
הדרך הכי טובה ליראות אם אתם מתקדמים זאת התקופה בחורף!
שימו עליכם גופיות ארוכות, לכו למכון כושר, תתאמנו תקרעו לעצמכם את התחת!
ואל תסתכלו על הגוף שלכם במראה במשך חודש שלם!
למראות שזה קשה.
אחרי חודש תורידו את הגופייה לכו אם חולצה קצרה ואתם תראו איזה שינוי יהיה.

Antonator1
27-07-07, 17:34
למראות שזה קשה.
אני מאסטר בטכניקה הזאת.

benwin21
27-07-07, 17:42
אני אישית לא משנה כמה אני אסתכל במראה אני אראה את עצמי בצורה גרועה.

לעזאזל עם החיטוב הזה אני כל הזמן רוצה להתחיל אותו אבל פשוט אין לי את הכח רצון בישביל זה:dry:

Deja Vu
27-07-07, 18:53
למראות שזה קשה.
לא יותר פשוט למדוד היקפים ומשקל? אני לא ישרוד ככה יום ולא כי אני כזה אוהב תגוף שלי....

קולמן הפחדן
27-07-07, 18:55
לא יותר פשוט למדוד היקפים ומשקל? אני לא ישרוד ככה יום ולא כי אני כזה אוהב תגוף שלי....
לא כי אתה יכול לעלות ס"מ ביד שלך ואתה אפילו לא תרגיש עד שתיבדוק.
אחרי חודש שאתה לא מסתכל במראה ונניח שעלת איזה ס"מ ביד אתה תראה את זה ממש.

sandrik
27-07-07, 18:55
זאת הגישה הנכונה:boxing:

arbel2
27-07-07, 18:58
זאת הגישה הנכונה:boxing:

מסכים איתך בהחלט

Sugarzaza
27-07-07, 19:52

זה משהו מדהים, הדבר הזה. אתה יכול להסתכל על עצמך שעה במראה לפני שאתה יוצא לאנשהו, אפילו סתם לפגוש חברים או ללכת לקנות אוכל או משהו. ולחשוב כמה שאתה לא מתקדם, שחיף, חסר פרופורציה, לא מפותח וכו'. ואז אתה יוצא כולך מבואס ודווקא אז אתה מקבל את כל המחמאות של "איך גדלת" ו"מה זה היד הזו?!"
אני תמיד חושב לעצמי שאו שמשהו דפוק במוח שלי ואני לא רואה טוב, או שאצל כל השאר.

אני לא מבין את זה.

PcGunMan
27-07-07, 19:59
חחחחחחחחח אנשים פה שרוטים על כל הראש!

tomerA
27-07-07, 20:32
גם לי לפעמים זה קורה
שאני בא מסתכל ואומר לעמצי "מה זאת היד הקטנה הזאת?!"
אחד הגורמים לזה שאנחנו מסתכלים על בודיבילדרים מקצועניים ומשווים אום אלינו

Mazoz3
27-07-07, 20:52
^בדיוק. אנחנו רגילים לראות אנשים עצומים פשוט... ואז מסתכלים על עצמינו ובוכים :,(
אבל בכל מקרה ביחס לאוכלוסיה הרגילה אנחנו סוסים :).

papoose8
27-07-07, 21:25
אני לא מתאמן בשביל דעתן של הבנות
אז בשביל מה?

חח חבל גם אם FFF היה רוצה הוא לא היה קולמן או חצי ממנו, כך שמה שאמרת לא רלוונטי
:):):):) זה נכון

toxicity
27-07-07, 21:29
אז בשביל מה?

:):):):) זה נכון
אתה מתאמן רק בשביל בנות? עדיף תפרוש כבר עכשיו

P-a-n-1-c
27-07-07, 21:55
מי שלא מתאמן בשביל המין השני [אני לא אומר שזו הסיבה העיקרית ו\או היחידה, אבל זו גם סיבה] משקר.

toxicity
27-07-07, 21:58
מי שלא מתאמן בשביל המין השני [אני לא אומר שזו הסיבה העיקרית ו\או היחידה, אבל זו גם סיבה] משקר.
אני לא חושב שיש פה מישו שלא מתאמן גם בשביל בנות אבל עדיין זאת ממש אבל ממש לא הסיבה העיקרית זה נחמד לקבל מחמאות והכל אבל אתה עושה את זה יותר בשביל עצמך

Bullet
27-07-07, 22:00
מי שלא מתאמן בשביל המין השני [אני לא אומר שזו הסיבה העיקרית ו\או היחידה, אבל זו גם סיבה] משקר.אני לא יודע מה איתך, אבל כשאני מתכונן לסט קשה אני לא חושב "הנה אני אנפח לי את החזה/ידיים/כתפיים/גב/רגליים ואז בנות ידבקו אליי כי אני סוס"

Mazoz3
27-07-07, 22:03
אני הייתי שחיף עם קוביות וקצת בייספס וחזה.. כמו שבנות אוהבות, ובכל זאת אני הולך על הדרך של עלייה רצינית במאסה וטוחן כמו סוס בשביל לגדול.... אני אישית ממש לא מתאמן בשביל המין השני.
בעיקר סיפוק עצמי, כח, תחביב, ואהבה לספורט. יש גם את האלמנט של המין השני אבל זה מאוד מאוד מזערי מבחינתי.

Bullet
27-07-07, 22:05
אגב בדרך כלל קל לזהות מי שמתאמן בעיקר בשביל המין השני-הוא עושה חזה, יד קדמית ובטן,
או שלא מאמן רגליים או שלא יורד מה5 חזרות.

P-a-n-1-c
27-07-07, 22:06
לא אמרתי שאני מאתמן בשביל המין השני, אבל כן חשוב לי להיות אסטטי מהבחינה הזאת

Mazoz3
27-07-07, 22:07
אגב בדרך כלל קל לזהות מי שמתאמן בעיקר בשביל המין השני-הוא עושה חזה, יד קדמית ובטן,
או שלא מאמן רגליים או שלא יורד מה5 חזרות.

בטן אני כבר חודשים לא עושה חחח שונא שונאאאאאאאא גם על יד קדמית אני שונא לעבוד אבל לרוב אני כן עושה.

toxicity
27-07-07, 22:09
בטן זה לכוסיות E:
גם אני אומר כל אימון אני יעבוד בטן בסוף אין זין.. ותאמתי זאת טעות צריך לעבוד על כל השרירים.. ):

Mazoz3
27-07-07, 22:12
בטן זה לכוסיות E:
גם אני אומר כל אימון אני יעבוד בטן בסוף אין זין.. ותאמתי זאת טעות צריך לעבוד על כל השרירים.. ):

חחח כל אימון אני אומר הפעם אני עושה בטן @@!!! לא מעניין אותי ! ותמיד אני מוצא את עצמי מתחמק לשתות את השייק ולברוח למקלחת חחח.

Bullet
27-07-07, 22:13
בטן זה לכוסיות E:
גם אני אומר כל אימון אני יעבוד בטן בסוף אין זין.. ותאמתי זאת טעות צריך לעבוד על כל השרירים.. ):בטן עובדת טוב מאוד בהרבה תרגילים בעמידה ובישיבה.
אני אישית חושב שאין תועלת רבה מלעבוד על בטן בצורה דינמית, כי הבטן נועדה לעבוד באופן סטטי.

P-a-n-1-c
27-07-07, 22:15
בטן עובדת טוב מאוד בהרבה תרגילים בעמידה ובישיבה.
אני אישית חושב שאין תועלת רבה מלעבוד על בטן בצורה דינמית, כי הבטן נועדה לעבוד באופן סטטי.

בגלל זה אין לך קוביות :flowers:

Bullet
27-07-07, 22:16
בגלל זה אין לך קוביות :flowers:אני בטוח שזאת הסיבה

P-a-n-1-c
27-07-07, 22:20
אחרי שהגענו להסכמה מחר דפוק אימון בטן

Bullet
27-07-07, 22:21
כמה חזרות, 200?

P-a-n-1-c
27-07-07, 22:21
תתחיל ב3x15 3 תרגילים אחי לא טוב לעבוד 200 חזרות
ציפיתי ממך ליותר אחי, איכזבת..

papoose8
27-07-07, 22:29
אתה מתאמן רק בשביל בנות? עדיף תפרוש כבר עכשיו
שאלתי אותך למה אתה עושה את זה, למה אתה מתחמק??

אם בשביל כוח פיזי - אתה חזק למאט זמן ואין לך סיבולת אז זה לא טוב ליום יום
אם בשביל מכות - זה לא יעזור לך הרבה, בהרבה מקרים בכלל לא
אם בשביל בריאות - אני לא מאמין לך חח

toxicity
27-07-07, 22:32

אם בשביל כוח פיזי - אתה חזק למאט זמן ואין לך סיבולת אז זה לא טוב ליום יום
אם בשביל מכות - זה לא יעזור לך הרבה, בהרבה מקרים בכלל לא
אם בשביל בריאות - אני לא מאמין לך חח
לא ראיתי בכלל ששאלת.. אני עושה את זה כי אני אוהב את זה אני אוהב את ההרגשה שאתה גודל ואתה רואה איך הגוף משתנה, אני אוהב את ההרגשה להיות יותר גדול מהממוצע.. בנות ממש זה חלק קטן אם בכלל..

Sugarzaza
27-07-07, 22:41

אם בשביל כוח פיזי - אתה חזק למאט זמן ואין לך סיבולת אז זה לא טוב ליום יום (1)
אם בשביל מכות - זה לא יעזור לך הרבה, בהרבה מקרים בכלל לא (2)
אם בשביל בריאות - אני לא מאמין לך חח (3)

(1) - אתה לא יודע על מה אתה מדבר, הרי כל הקונספט והדינמיקה של האימונים זה לעלות במשקלים בשביל יותר גירוי שרירי עם הזמן. אם אתה לא עולה במשקל, אתה לא מתקדם באימונים (בצורה כללית וגסה). דווקא סיבולת שרירית זה מה שלא כל כך שייך ליום יום, לעומת היפרטרופיה וכוח. יותר סביר שהכוח שלך ייבחן בלמשל הרמת עצמים כבדים, או שאנשים יתרשמו מהמסה שלך מאשר שמישהו ישאל אותך אם אתה מצליח לקפוץ באוויר 70 פעם. או משהו כזה.

(2) - וואלה אחי, אם אתה במכון בשביל לדעת ללכת מכות יותר טוב.. נראה לי שאתה חי בסרט. לך לקראטה או אגרוף תאילנדי. מה זה שייך בכלל? אם כבר אנשים לא ירצו להתעסק איתך בגלל המסה שלך.

(3) - סבבה.

שכחת את האספקט הכי חשוב של העלייה במסה השרירית ובכלליות קבלת מראה יותר שרירי חטוב ומרשים. שזו הסיבה העיקרית, תכל'ס

ThaiB0X
28-07-07, 00:42
(1) -
(2) - וואלה אחי, אם אתה במכון בשביל לדעת ללכת מכות יותר טוב.. נראה לי שאתה חי בסרט. לך לקראטה או אגרוף תאילנדי. מה זה שייך בכלל? אם כבר אנשים לא ירצו להתעסק איתך בגלל המסה שלך.

היית כבר ממליץ לו להירשם לחוג באלט או קרמיקה. תהיה לזה אותה השפעה. xD

tomerA
28-07-07, 02:04
אני היחיד שגם נהנה מהאימונים? :unsure:
אני עושה את בשביל הכיף בעיקר אני אוהב ספורט ואוהב את ההרגשה אחרי שהיה לך אימון טוב והרמת משקלים מטורפים ושברת שיאים

xfit
29-07-07, 04:33

כן. זה קיים גם אצל שמנים וגם אצל אנשים רגילים, שפשוט רוצים לגדול קצת או לגדול הרבה.
בודיבילדרים ירצו לגדול בשרירים, אבל לאחרים לא אכפת לגדול על ידי השמנה. יש כאלה שאפילו ממש משמינים הרבה, בכוונה.
זה נקרא GAINER
אפשר לראות באינטרנט אתרים של נשים, צעירים וגברים כאלה. לפעמים יש כאלה שממש היו רזים או חטובים או שריריים, ועכשיו הם ממש שמנים עם כרס רצינית, שלא לדבר על כאלה שממש השמינו הרבה בצורה מוגזמת (בדיוק כמו שגם יותר מדי שרירים ברמת לא טבעית יכולים להיות מוגזמים גם כן).

זה הכל תחת אותה קטגוריה: טרנספורמציה = שינוי בגוף.

יש אתר שראיתי פעם, שיש בו הרבה תמונות של גברים וצעירים שעלו במשקל בכוונה
www.beefyfrat.com
אם זה ממש מסקרן אתכם (לא צריך לשלם שם, אפשר להירשם בחינם ולראות מודעות של אנשים ותמונות. מי שבאמת רוצה........)