PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים טבעיים

פאוור
27-07-07, 16:56
רציתי לדעת אם אימונים ללא משקולות כמו שכיבות שמיכה מקבילים מתח
ללא משקל שהכוונה היא לעשות כמה שיותר חזרות [לדוגמא סטים של 50 ]
ושמירה על כמות של תזונה נכונה ...יכולה להביא בעליה במסת השריר ובכח
כי יש לי חבר שמתאמן רק טבעי .עם כמות חזרות מטורפת של 80 בסטים של 5
והוא אוכל נהמון והוא היה רזה היום הוא גדול מאוד וחזק מאוד...
מה אתם אומרים??

dror
27-07-07, 17:00
הגיוני ביותר יש לי אחד בחדר אלוף ישראל בג'וג'יטסו ידיים גדולות יותר מן המתאמן הממוצע ובפעם הראשונה של הלחיצת חזה הוא עשה 20 ובחזה עליון 15

פאוור
27-07-07, 17:01
איך זה יכול להיות??

arbel2
27-07-07, 17:01
רציתי לדעת אם אימונים ללא משקולות כמו שכיבות שמיכה מקבילים מתח
ללא משקל שהכוונה היא לעשות כמה שיותר חזרות [לדוגמא סטים של 50 ]
ושמירה על כמות של תזונה נכונה ...יכולה להביא בעליה במסת השריר ובכח
כי יש לי חבר שמתאמן רק טבעי .עם כמות חזרות מטורפת של 80 בסטים של 5
והוא אוכל נהמון והוא היה רזה היום הוא גדול מאוד וחזק מאוד...
מה אתם אומרים??

עניין של גנטיקה נטו
יש לי חבר אחד שמתאמן חזק עם משקולות ,אוכל נכון ,משקיע ובאמת נותן את הנשמה ,והוא נראה בסדר גמור ,לעומתו יש לי חבר אחר שמחפף באימונים ,בתזונה ,ובהכל ,ועדיין נראה יותר טוב ממנו ,זה הכל גנים .

אל תיקח את חבר שלך בתור דוגמא
אתה רוצה לנסות ?קח חודש חודשיים תנסה ,לך תדע זה אולי יעבוד
אבל מה שעובד בשבילו לא יעבוד בשבילך.

פאוור
27-07-07, 17:03
עניין של גנטיקה נטו
יש לי חבר אחד שמתאמן חזק עם משקולות ,אוכל נכון ,משקיע ובאמת נותן את הנשמה ,והוא נראה בסדר גמור ,לעומתו יש לי חבר אחר שמחפף באימונים ,בתזונה ,ובהכל ,ועדיין נראה יותר טוב ממנו ,זה הכל גנים .

לא אני מפסיק עם המשקולות דיברתי עם אנשים הרבה אמרו לי שמשקולות סתם מעלים תמסה של השרירים ..זה לא באמת כח כח אמיתי זה טבעי זה מחזק תעצמות ונשאר גם אם תפסיק

dror
27-07-07, 17:04
עניין של גנטיקה נטו

שטיות אתה חושב רק ממשקולות ומכונות אפשר לפתח חזה טוב או ידיים טובות תעשה 4 סטים של 120 שכיבות שמיכה נכון ועד הסוף כמו שאני עשיתי לפניי שהלכתי לחדר כושר ויהיה לך מספיק חזה תאמין לי תעשה הרבה מתח ויהיו לך ידיים גדולות וגם כתפיים כמו חבר נוסף שלי הוא עושה 63 מתח ותאמין לי יש לו מסה ממש גדולה והוא גם מתאמן בפרקור

Bullet
27-07-07, 17:08
לא אני מפסיק עם המשקולות דיברתי עם אנשים הרבה אמרו לי שמשקולות סתם מעלים תמסה של השרירים ..
אה באמת? אז למה שלא תגיד את זה למפתח גוף, ותוסיף מילה גסה או שתיים? אין לך ממה לפחד. זה לא כוח אמיתי, זה סתם מסת שריר

שטיות אתה חושב רק ממשקולות ומכונות אפשר לפתח חזה טוב או ידיים טובות תעשה 4 סטים של 120 שכיבות שמיכה נכון ועד הסוף כמו שאני עשיתי לפניי שהלכתי לחדר כושר ויהיה לך מספיק חזה תאמין לי תעשה הרבה מתח ויהיו לך ידיים גדולות וגם כתפיים כמו חבר נוסף שלי הוא עושה 63 מתח ותאמין לי יש לו מסה ממש גדולה והוא גם מתאמן בפרקור
סתכל, זה שיש לו מסה גדולה לא אומר שזאת הדרך הכי טובה להשיג מסה. אם זאת הייתה הדרך הטובה, אז רוני קולמן היה עושה שכיבות שמיכה בסרטים שלו, ולא לחיצת חזה.

יש גם אימונים שהם ההפך הגמור מאימוני סיבולת-אימוני הנפות אולימפיות. אין שם חלק אקסצנטרי, והחזרות מהירות מאוד. יש מרימי משקולות אולימפיים על מסה ממש טובה. זה אומר שזאת הדרך הכי טובה לעלות מסה? לא. זה פשוט אומר שאפשר לעלות מסה גם בדרך הזו.

פאוור
27-07-07, 17:08

אני גם מאמין שאימונים טיבעיים נותנים בהרבה יותר כח פיזי מאשר משקולות ויורדות פחות מהר אם אתה מפסיק

arbel2
27-07-07, 17:10

אוקי
עובדה פשוטה ומוכחת בשטח זה שאימוני משקולות יותר יעילים לעיבוי סיבי שריר (היפרטרופיה ) מאשר אימוני משקל גוף ,זה מוכח מדעית .

אבל איפה בפוסט שלי אתה רואה שטענתי שעבודה במשקלי גוף לא אפקטיבית לעליה במסה ?
פשוט לקחתי דוגמא מעולם המשקולות כדי להסביר נקודה שלא בטוח שמה שעבד בשביל חבר שלו ,יעבוד גם בשבילו.

הייתי נכנס איתך לויכוח ,אבל אתה חסר יכולת הבנת הנקרא כנראה ,או בקיצור ? אתה לא בר פלוגתא
*ארבל מחכה שמר DROR ימצא במילון מה זה "בר פלוגתא"*

arbel2
אה באמת? אז למה שלא תגיד את זה למפתח גוף, ותוסיף מילה גסה או שתיים? אין לך ממה לפחד. זה לא כוח אמיתי, זה סתם מסת שריר

פססס....זה פחות או יותר מה שהוא עושה עכשיו :)

פאוור

מפתחי גוף שווים לתחת ואתה יודע את זה אחי...
אני פעם התאמנתי טבעי והייתי ממש חייה בקטע הפיזי לא היה אחד שהוריד אתי בהורדת ידיים
יום אחד בא אחד מנופח אחושילינג כולם השתגעו ממנו איזה ענק איזה סוס ושגעו אותי שנעשה הורדת ידיים בסוף עשינו והורדתי אותו ההוא היה בהלם סתם בולשיט הכל מנופח בלי טיפת כח

Bullet
27-07-07, 17:12
אוקי
עובדה פשוטה ומוכחת בשטח זה שאימוני משקולות יותר יעילים לעיבוי סיבי שריר (היפרטרופיה ) מאשר אימוני משקל גוף ,זה מוכח מדעית .

פשוט לקחתי דוגמא מעולם המשקולות כדי להסביר נקודה שלא בטוח שמה שעבד בשביל חבר שלו ,יעבוד גם בשבילו.

הייתי נכנס איתך לויכוח ,אבל אתה חסר יכולת הבנת הנקרא כנראה ,או בקיצור ? אתה לא בר פלוגתא
*ארבל מחכה שמר DROR ימצא במילון מה זה "בר פלוגתא"*עבודה במשקל גוף לא אפקטיבית לעליה במסה כמו משקולות. אפשר לקחת כדוגמא את הגימנסטים. יש להם פלג גוף עליון מרשים, אבל רק לטובים שבטובים שביניהם (שמתאמנים כמה עשרות שנים) יש חיטוב ומסה גדולה. לגימנסט הממוצע יש פחות מסה מלמתאמן הרציני הממוצע (אני אומר מתאמן רציני כי המתאמן הלא רציני הממוצע בא רק כדי לדבר)

אני פעם התאמנתי טבעי והייתי ממש חייה בקטע הפיזי לא היה אחד שהוריד אתי בהורדת ידיים
יום אחד בא אחד מנופח אחושילינג כולם השתגעו ממנו איזה ענק איזה סוס ושגעו אותי שנעשה הורדת ידיים בסוף עשינו והורדתי אותו ההוא היה בהלם סתם בולשיט הכל מנופח בלי טיפת כח
אז הוא לא היה טוב בהורדת ידיים, והיו לו אמות חלשות והוא בטח גם היה חלש יחסית למסה שלו. ביג דיל.

פאוור
27-07-07, 17:13
עבודה במשקל גוף לא אפקטיבית לעליה במסה כמו משקולות. אפשר לקחת כדוגמא את הגימנסטים. יש להם פלג גוף עליון מרשים, אבל רק לטובים שבטובים שביניהם (שמתאמנים כמה עשרות שנים) יש חיטוב ומסה גדולה. לגימנסט הממוצע יש פחות מסה מלמתאמן הרציני הממוצע (אני אומר מתאמן רציני כי המתאמן הלא רציני הממוצע בא רק כדי לדבר)

ממש חוכמה כי הם לא מקפידים על תזונה אם תאכל כמו שצריך תאמין לי שתהיה סוס

מתן18
27-07-07, 17:13
פאוור ודרור אחים שלי חלס לזיין ת'שכל..אימון "טיבעי " למשל כמו מתח זה בדיוק כמו שתעה במכונה אבל עם המשקל גוף שלך(נניח אתה שוקל 70 קילו אז תעשה 70 קילו בפולי עליון למשל)

אומנם זה לא בדיוק אותו דבר..השרירים המייצבים מעורבים בצורה שונה.

אבל למה לדבר שטויות? מה הקשר סתם ניפול פוואר באמא'שך די לדבר שטויות..אתה חושב שאלי אנה שהוא "כולו ניפוח" לא יותר חזק ממישהו שעושה למשל 200 מתח? תחשוב שוב.

arbel2
27-07-07, 17:14
אני פעם התאמנתי טבעי והייתי ממשחייה בקטע הפיזי לא היה אחד שהוריד אתי בהורדת ידיים

יש לי שאלה ,הפילו אותך על הראש בתור תינוק ?
אתה בא לפורום שמוקדש לפיתוח גוף ומחפש מריבות בטוענת שווא שמפתחי גוף שווים לתחת ?

עובדה בשטח ,יש באדיבילדרים חזקים בצורה מפחידה (עיין ערך עמית ספיר שעושה סקוואטים של 250 קילו במשקל גוף של פחות מ100 )
ושאני אבין ,אתה מזלזל במפתחי גוף כי הם לא מצטיינים בתחומי ספורט שלא קשורים לספורט שלהם ?זה כמו שאני אכעס על ספרינטר שהוא גרוע בזריקת דיסקוס.

מתן18
אוקי

:):):):) ארבל אתה פשוט מלך

dror
אוקי

מצאתי זה אומר שאתה דפוק בו בו בו בו בכיין

arbel2
27-07-07, 17:16
מצאתי זה אומר שאתה דפוק בו בו בו בו בכיין

מדהים באיזו קלילות הוכחת את הטוענה שלי שאין עם מי לדבר

פאוור
27-07-07, 17:17
פאוור ודרור אחים שלי חלס לזיין ת'שכל..אימון "טיבעי " למשל כמו מתח זה בדיוק כמו שתעה במכונה אבל עם המשקל גוף שלך(נניח אתה שוקל 70 קילו אז תעשה 70 קילו בפולי עליון למשל)

אומנם זה לא בדיוק אותו דבר..השרירים המייצבים מעורבים בצורה שונה.

אבל למה לדבר שטויות? מה הקשר סתם ניפול פוואר באמא'שך די לדבר שטויות..אתה חושב שאלי אנה שהוא "כולו ניפוח" לא יותר חזק ממישהו שעושה למשל 200 מתח? תחשוב שוב.

כן אדם שעושה מאתיים מתח פי 10 יותר חזק מאלי אנה כי זה המציאות אחי

פאוור
27-07-07, 17:17

אל תתיחס אליו באנו לנהל פוסט לא מריבות ילדותתיות

dror
27-07-07, 17:19

תקשיב לי ותקשיב לי טוב ארבל גאנדונביצ' (תחפש במילון אוליי תמצא את משמעות המילה )
על תתחיל לנסות לקטול אותי ולרדת עליי כי זה לא יסתיים טוב לא מבחינת מכות אלה מבחינת שאתה פשוט לא תצליח למה אני ישפיל אותך ככה שאתה תלך לפינה חשוכה בחדר שלך תכבה את האור ותתחיל לבכות

פאוור
27-07-07, 17:19
יש לי שאלה ,הפילו אותך על הראש בתור תינוק ?
אתה בא לפורום שמוקדש לפיתוח גוף ומחפש מריבות בטוענת שווא שמפתחי גוף שווים לתחת ?

עובדה בשטח ,יש באדיבילדרים חזקים בצורה מפחידה (עיין ערך עמית ספיר שעושה סקוואטים של 250 קילו במשקל גוף של פחות מ100 )
ושאני אבין ,אתה מזלזל במפתחי גוף כי הם לא מצטיינים בתחומי ספורט שלא קשורים לספורט שלהם ?זה כמו שאני אכעס על ספרינטר שהוא גרוע בזריקת דיסקוס.
ארבל זה שהוא מרים 250 קילו לא הופך אותו לחזק אין שום קשר
יש לי חבר שמרים 150 קילו בנצ והוא מנופח ברמות והוא סתם חלש יחסית לגודל שלו

arbel2
27-07-07, 17:21
תקשיב לי ותקשיב לי טוב ארבל גאנדונביצ' (תחפש במילון אוליי תמצא את משמעות המילה )
על תתחיל לנסות לקטול אותי ולרדת עליי כי זה לא יסתיים טוב לא מבחינת מכות אלה מבחינת שאתה פשוט לא תצליח למה אני ישפיל אותך ככה שאתה תלך לפינה חשוכה בחדר שלך תכבה את האור ותתחיל לבכות

אתה מוזמן לנסות דארלינג
אתה לא משאיר רושם של חבר מועדון MENSA עם כל הכבוד .

פאוור
27-07-07, 17:21

דרור אחי אל תרד לרמות קטנות תנהל ויכח כמו בני אדם
זה מוכח שטבעי יותר נותן כח זה סתם הם תקועים במשהו ולא מאמינים שבלי מכשירים אתה יכול לגדול

arbel2
27-07-07, 17:22
ארבל זה שהוא מרים 250 קילו לא הופך אותו לחזק אין שום קשר
יש לי חבר שמרים 150 קילו בנצ והוא מנופח ברמות והוא סתם חלש יחסית לגודל שלו

אז באיזה מדד אתה אמור לראות כמה חזק הוא פרט למשקל שהוא מרים ? הוא פאקינג פאוורליפטר
אתה תגיד לי שאנדי בולטון שעושה דד ליפט של 400 קילו חלש יחסית למשקל שלו כי הוא שוקל 140 קילו ? בחיית ראבאק ,אתה מוציא את עצמך טיפשי

arbel2
27-07-07, 17:22
דרור אחי אל תרד לרמות קטנות תנהל ויכח כמו בני אדם
זה מוכח שטבעי יותר נותן כח זה סתם הם תקועים במשהו ולא מאמינים שבלי מכשירים אתה יכול לגדול

איפה זה מוכח ?תביא לי סימוכין !

פאוור
27-07-07, 17:24
אז באיזה מדד אתה אמור לראות כמה חזק הוא פרט למשקל שהוא מרים ? הוא פאקינג פאוורליפטר
אתה תגיד לי שאנדי בולטון שעושה דד ליפט של 400 קילו חלש יחסית למשקל שלו כי הוא שוקל 140 קילו ? בחיית ראבאק ,אתה מוציא את עצמך טיפשי

ארבל לא הכנסתי פה פאווליפטינג זה משהו אחר ...אני מדבר פה נטו על מפתחי גוף מצאותיים שרואים בחדרי כושר
הם מאוד חלשים יחסית למה שהם ניראים

פאוור
27-07-07, 17:25
איפה זה מוכח ?תביא לי סימוכין !

מהמציאות ארבל שאתה רואה שאנשים שמתאמנים טבעי ברמות רציניות בהרבה יותר חזקים
לדוגמא אנשים בסיירת או המון אנשים שאני מכיר

Bullet
27-07-07, 17:26
מהמציאות ארבל שאתה רואה שאנשים שמתאמנים טבעי ברמות רציניות בהרבה יותר חזקים
לדוגמא אנשים בסיירת או המון אנשים שאני מכיר
בוא נעשה קצת סדר, אילו אנשים מתאמנים טבעי, ואילו אימונים הם עושים, ולמה לדעתך הם חזקים?

אגב, המטרה הכללית של בודיבילדר היא לא כוח, אבל בודיבילדר בדרך כלל יותר חזק ממי שמתאמן על הרבה חזרות עם משקל גוף

פאוור
27-07-07, 17:31
בוא נעשה קצת סדר, אילו אנשים מתאמנים טבעי, ואילו אימונים הם עושים, ולמה לדעתך הם חזקים?

אגב, המטרה הכללית של בודיבילדר היא לא כוח, אבל בודיבילדר בדרך כלל יותר חזק ממי שמתאמן על הרבה חזרות עם משקל גוף

איזה אימונים אימוני כח שכבות שמיכה מתח מקבילים קפיצי כח וכאלה

ולא בדיבילדר לא בהכרח יותר חזק ממתאמן רציני טבעי ויותר בטוח שהוא חלש ממנו

וידעתי שאני צודק עובדה שארבל פרש מהויכח

Kachok
27-07-07, 17:32
בשתי מילים:

טוב אחיייייייייייייייייייי

פאוור
27-07-07, 17:34
בשתי מילים:

טוב אחיייייייייייייייייייי

מה קרה קשה לך לקבל תמציאות שמשקולות זה בולשיט ואפשר להגיע למסה רצינית וכח רציני בלי משקולות

Kachok
27-07-07, 17:39
זה פשוט הורג אותי שלדעתך מתאמנים שמושכים,דוחקים,מרימים ועו' עם משקלים תלת ספרתיים לא קטנים בכלל, חלשים יותר מאיזה שלומפר שעושה כפיפות בטן,שכסות שמיכה,ומקבילים ומתח

פאוור
27-07-07, 17:41
זה פשוט הורג אותי שלדעתך מתאמנים שמושכים,דוחקים,מרימים ועו' עם משקלים תלת ספרתיים לא קטנים בכלל, חלשים יותר מאיזה שלומפר שעושה כפיפות בטן,שכסות שמיכה,ומקבילים ומתח

אתה רואה באיזה גישה אתה בא שלומפר לא כל מי שמתאמן טבעי הוא קטן זה בעיה שלו שהוא לא אוכל טוב
וכן יש המון קטנים שהם סוסים ..לא שמעת פעם תמשפט גודל לא מעיד על כח
ומה זה קשור כל האימונים האלה כל האימונים האלה ההיפך מחלישים אותם במקום לחזק

Kachok
27-07-07, 17:43
אתה רואה באיזה גישה אתה בא שלומפר לא כל מי שמתאמן טבעי הוא קטן זה בעיה שלו שהוא לא אוכל טוב
וכן יש המון קטנים שהם סוסים ..לא שמעת פעם תמשפט גודל לא מעיד על כח
ומה זה קשור כל האימונים האלה כל האימונים האלה ההיפך מחלישים אותם במקום לחזק

מחלישים? למה לעזעזל?!?!?!?!
וחוצמזה צריך גודל מסויים בשביל כח,אתה הרי צריך שיהיו לך ייחידות מוטוריות כדי שתוכל לגייס אותן

פאוור
27-07-07, 17:47
מחלישים? למה לעזעזל?!?!?!?!
וחוצמזה צריך גודל מסויים בשביל כח,אתה הרי צריך שיהיו לך ייחידות מוטוריות כדי שתוכל לגייס אותן

לא לא חייב...יש לי מישהו שאני מכיר ערבי שעובד בבנין שהוא יותר חזק מכל הפורום הזה סוס
והוא רזה 70 קילו לא חייב להיות גדול

Kachok
27-07-07, 17:50
לא לא חייב...יש לי מישהו שאני מכיר ערבי שעובד בבנין שהוא יותר חזק מכל הפורום הזה סוס
והוא רזה 70 קילו לא חייב להיות גדול

אוקיי מלבד סיפורי "אני מכיר" וסיפורי "שמעתי" יש לך איפשהו מחקר,מאמר,סימוכין או דוגמה ממשית שאתה יכול לפרסם פה שתתמוך בטענות שלך?

פאוור
27-07-07, 17:53
אוקיי מלבד סיפורי "אני מכיר" וסיפורי "שמעתי" יש לך איפשהו מחקר,מאמר,סימוכין או דוגמה ממשית שאתה יכול לפרסם פה שתתמוך בטענות שלך?

תראה קצוק אחי אני לא כמוך אין זמן למחקרים ולא אני מסתמך על מציאות אני בדקתי וראיתי זה מה שנכון
תאמין תאמין לא אז לא בסוף תגיע למסכנה הזאתי אני מתאמן שנתיים ממשקולות ואני לא מדבר מהתחת
יש לי נסיון ראיתי שזה לוא נותן כח משמעותי..דיברתי עם אנשים ראיתי דברים והגעתי למסקנה שלי

dror
27-07-07, 17:53
לפני 30 שנה לא ידעיו הרבה לא ארנולד ולא אף אחד יכל להיות עוד 10 שנים יגלו משהוא שיפתיע את כולם יכל להיות שזה זה אם המשקל גוף ויכל להיות שאם משקולות וגם יכל להיות שלתת מכות בקצה של הכיפה של הזין גורם להשפרצת הורמון גדילה וריפוי סרטן

Bullet
27-07-07, 17:55
לפני 30 שנה לא ידעיו הרבה לא ארנולד ולא אף אחד יכל להיות עוד 10 שנים יגלו משהוא שיפתיע את כולם יכל להיות שזה זה אם המשקל גוף ויכל להיות שאם משקולות וגם יכל להיות שלתת מכות בקצה של הכיפה של הזין גורם להשפרצת הורמון גדילה וריפוי סרטןאוקיי, אבל עד אז-נדבוק בנתונים העומדים לרשותינו, בסדר?

dror
27-07-07, 17:56
אוקיי, אבל עד אז-נדבוק בנתונים העומדים לרשותינו, בסדר?

bullet בבקשה אתה מרשה לי ללכת לסלון לראות טלויזיה ?

פאוור
27-07-07, 17:57

תגיד אחי אתה מתאמן במשקולות או הפסקת??

Bullet
27-07-07, 17:59
תשאל את ארבל

dror
27-07-07, 17:59
תגיד אחי אתה מתאמן במשקולות או הפסקת??

אחי אני גם חדר כושר וגם איגרוף וגם קרב מגע כך שיש לי מספיק

Kachok
27-07-07, 18:00
תראה קצוק אחי אני לא כמוך אין זמן למחקרים ולא אני מסתמך על מציאות אני בדקתי וראיתי זה מה שנכון
תאמין תאמין לא אז לא בסוף תגיע למסכנה הזאתי אני מתאמן שנתיים ממשקולות ואני לא מדבר מהתחת
יש לי נסיון ראיתי שזה לוא נותן כח משמעותי..דיברתי עם אנשים ראיתי דברים והגעתי למסקנה שלי

אולי אתה פשוט חלש ומנסה לעשות סערה בכוס מים?
ומה אמור להביע "אני לא כמוך" שאין לך זמן למחקרים
אתה מכיר אותי?
אתה יודע למה יש לי זמן או לא?
אתה יודע אם אני בכלל קורא מחקרים?
אני פשוט רוצה משהו שיקשור את הטענות שלך למציאות,זה הכל

dror
27-07-07, 18:00
ארבל אפשר ללכת לראות טלויזיה ?

dror
27-07-07, 18:01
תשאל את ארבל
אחי איך יש לך כל כך הרבה הודאות ננלעת פעם בחדר שלך לשבוע אם מחשב ורק האתר ישראל בודי עבד???:helpsmilie:

מתן18
27-07-07, 18:02
אחי אני גם חדר כושר וגם איגרוף וגם קרב מגע כך שיש לי מספיק

דרור אחי אפיה אתה מתאמן באיזה מכון כושר?

Kachok
27-07-07, 18:04
אחי איך יש לך כל כך הרבה הודאות ננלעת פעם בחדר שלך לשבוע אם מחשב ורק האתר ישראל בודי עבד???:helpsmilie:

שכחת את המחקרים :flowers:

dror
27-07-07, 18:05
דרור אחי אפיה אתה מתאמן באיזה מכון כושר?

בעיר שלי אבל לא בהרקולס

dror
27-07-07, 18:06
שכחת את המחקרים :flowers:

חח כה

מתן18
27-07-07, 18:07
בעיר שלי אבל לא בהרקולס

אהה...אוקיי סבבה..

dror
27-07-07, 18:08
אהה...אוקיי סבבה..

למה ????

dror
27-07-07, 18:09
מתן שאני יכל אני יתן לך גם מוניטין

מתן18
27-07-07, 18:11
למה ????

סתם אחי חשבתי אתה מתאמן בפ"ת במכון שלי או משהו חח..

arbel2
27-07-07, 18:14
לא פרשתי מהויכוח ,לחלקנו יש דברים לעשות .
אני מנסה להבין באיזו טוענה גם אתה טוען שאימון משקולות הוא משהו "לא טבעי"
הרי בסופו של דבר אלו תנועות טבעיות לגוף האדם,פשוט בתוספת היתנגדות,זה כמו שתגיד שזה לא טבעי מבחינתך להיתיישב על אסלה (לדוגמא התנועה של סקוואט)

ורק בשביל הפרוטוקול ,למרות הותק המטורף שיש לך בחדרי כושר (וואו שנתיים שלמות ?! אני משפריץ זרע לכל הכיוונים מהיתרגשות ) ,אתה עדיין מדבר מהתחת.

dror
27-07-07, 18:14
סתם אחי חשבתי אתה מתאמן בפ"ת במכון שלי או משהו חח..

אה חח לא ענית לי איזה אנשים אתה מכיר מעמל?

מתן18
27-07-07, 18:15
אה חח לא ענית לי איזה אנשים אתה מכיר מעמל?

אממ..דן רביד משה אופיר.. אני לא רוצה להזכיר פה שמות משפחה

dror
27-07-07, 18:20
אממ..דן רביד משה אופיר.. אני לא רוצה להזכיר פה שמות משפחה

משה בכיתה שלי פותח קופסאות קוטג' בעמצא שיעור אם המנהלת חחח הוא אמר שהוא לא אוהב את האתר הזה מעניין למה ??:ohmy:

מתן18
27-07-07, 18:22
חחח כן אני מכיר ת'סיפור עם הקוטג'..

חח אני לא יכול להגיד למה אבל תאמין לי יש לו את הסיבות שלו..אגב ראית איזה סוס הוא כיום??

dror
27-07-07, 18:44
חחח כן אני מכיר ת'סיפור עם הקוטג'..

חח אני לא יכול להגיד למה אבל תאמין לי יש לו את הסיבות שלו..אגב ראית איזה סוס הוא כיום??

בטח הוא במסה עכשיו ??? או בחיטוב?

מתן18
27-07-07, 18:56
בטח הוא במסה עכשיו ??? או בחיטוב?

חיטוב אחי חיטוב..

פאוור
27-07-07, 19:04
אולי אתה פשוט חלש ומנסה לעשות סערה בכוס מים?
ומה אמור להביע "אני לא כמוך" שאין לך זמן למחקרים
אתה מכיר אותי?
אתה יודע למה יש לי זמן או לא?
אתה יודע אם אני בכלל קורא מחקרים?
אני פשוט רוצה משהו שיקשור את הטענות שלך למציאות,זה הכל

חלש הלואי על כל הפורום הזה כח כמו שלי אז אל תבלבל תשכל אני מכבד את האהבה שלך למחקר והסתמכות על דברים ממשים אבל אני מתמקד במצאות ואתה לא

Kachok
27-07-07, 19:06
חלש הלואי על כל הפורום הזה כח כמו שלי אז אל תבלבל תשכל אני מכבד את האהבה שלך למחקר והסתמכות על דברים ממשים אבל אני מתמקד במצאות ואתה לא

צנוע....

תאמין לי שאני אוהב להעמיד דברים במבחן התוצאה אך עדיין אין בדברים שלך משהו מוצק או עובדתי,סורי

idanZi
27-07-07, 19:07
אני יגיד לכם את האמת אימון משקולות הרבה יותר טוב מאימון משקל גוף .. עד לפני חודש בערך הייתי מתאמן עם משקולות עד שהמאמן שלי אמר לי שכדאי לי בנתיים להפסיק עם זה כדי שאני יתפתח מבחינת גובה ורוחב ... וכשהגדילה שלי תפסיק אז אני יוכל להתאמן עם משקולות וזה מה שאני עושה עכשיו .. כבר חודש .. ואני מרגיש שמשקל גוף פחות טוב ממשקולות ...

shikoLM
27-07-07, 19:09

כי מחקרים לא נעשים במציאות, הרי ידוע שכל המחקרים האלה נעשים בהתכתבות במייל בין החוקרים.:wacko:

הבעיה שלך היא שבכל מה שקשור במושג "כוח" ההבנה שלך לוקה בחסר.

פאוור
27-07-07, 19:12
כי מחקרים לא נעשים במציאות, הרי ידוע שכל המחקרים האלה נעשים בהתכתבות במייל בין החוקרים.:wacko:

הבעיה שלך היא שבכל מה שקשור במושג "כוח" ההבנה שלך לוקה בחסר.
הינה דר איינשטן הגיע ומה בדיוק אתה מבין בכח חוץ מלקרוא ספרים על גוף האדם ופיתוח הגוף אה אה...

Kachok
27-07-07, 19:14
הינה דר איינשטן הגיע ומה בדיוק אתה מבין בכח חוץ מלקרוא ספרים על גוף האדם ופיתוח הגוף אה אה...

אתה חייב לשנות את הגישה המזלזלת שלך,תכניס לראש הקשה שלך שאתה לא תמיד צודק ושמי שנחשב לבעלי הידע הגדול בפורום יודע על מה הוא מדבר טיפה יותר ממך

עוד אחד עם "חבר שלי מרים 700 קילו והוא מתאמן מקבילים בבית ואוכל על הזין שלו"

arbel2
27-07-07, 19:14

וואו
בפעם השניה היום אני שולף את הציטוט של הגשש החיוור
"אם טימטום היה כואב ,היית בגבס לכל החיים"

gman
27-07-07, 20:01
פאוור, מה הקריטריונים שלך לכח?

tomerA
27-07-07, 20:27
זה שמישהו עושה 10000000 שיכבות שמיכה זה לא בהכרח אומר חזק זה מראה על הסבולת שריר שלו.
ויכול להיות שהיחס כוח-גודל שריר לא כול כך פורפוציונאלי אבל מבחינה עובדתית הגוף בונה תשריר זאת אומרת שיש יותר כוח כיווץ לגייס=עוד כוח

Mad_dog
27-07-07, 20:55

אתה מדבר על ראבון ?? הוא עושה 63

toxicity
27-07-07, 21:13
אתם צוחקים נכון?? אתה אומר שבודיבילדרים לא חזקים?? אני רוצה לראות אותך עומד למשל מול ארבל בצעקות שהוא חתכית זין מרקד, זאת תהיה טענה מספיק טובה בשביל כח, איך הם הולכים מכות?
וההשוואה המפגרת שלך על הורדת ידיים מראה כמה אתה בור. הורדת ידיים זה ברובה טכניקה, איפה הכח פה?
ואני לא מבין פשוט תגדיר לי את ה"כח" הזה שאתה מדבר עליו, אתה מדבר אולי על the force ממלחמת הכוכבים? כי אתה ממש מדבר מהתחת.
בודיבילדרים ותיקים הם מאוד חזקים בתקופת המסה שלהם, הרבה הרבה יותר חזקים מהבנאדם הממוצע, אתה יכול להיות בטוח בזה.
וזה שאתה מביא משקל גוף מול משקולות? אלה שתי דרכים שונות לאימון, כל אחת כאמור אמורה להיות יותר יעילה לדבר אחר. יש טווח חזרות של סיבולת, טווח של היפטרפיה וטווח של כח.
כאמור כל אחת תעלה מסת שריר עם הזמן, ואין דבר כזה שריר מנופח או עוד משהו מהשטויות האלה שאתה מדבר, אתה לא תמצא מישהו עם המון מסה ובלי כח, רק אולי מישהו שעבר פציעה.
תפסיק לבוא עם סיפורי סבתא.

YOYO
27-07-07, 21:45
פאוור, חבל אתה סתם יוצר ויכוח מיותר.
למרות שמסבירים לך, שאימון התנגדות עם משקולות יותר אפקטיבי מאימון התנגדות כנגד משקל גוף וזה על סמך מחקרים והוכחות מדעיות אבל אתה מזלזל בזה וחושב שאתה צודק.

אז תעשה מה שבראש שלך
:bye1:

Mr.Bazooka
27-07-07, 22:25
פאוור רוצה הוכחה שמה שאמרת שווה לתחת?
כמעט ולא עשיתי שכיבות שמיכה בחיים שלי...אחרי שפיתחתי יד אחורית עשיתי יותר שכיבות שמיכה ממישהו שמתאמן על זה כמעט כל החיים שלו איך אתה מסביר את זה?

אם זה לא כוח אמיתי אני לא יודע מה כן..

אה ונכנסת לshitlist שלי (קרדיט ענק עם חיבוק דוב לארבל :d)

Bullet
27-07-07, 22:28
חחח אני לא עברתי את ה8 חזרות בבנצ' כבר כחצי שנה, וביום ספורט עשיתי 20-30 יותר שכיבות שמיכה מכל הבנים בכתה שהולכים ל"אחריי" ומתאמנים על שכיבות שמיכה

Mr.Bazooka
27-07-07, 22:31
חחח אני לא עברתי את ה8 חזרות בבנצ' כבר כחצי שנה, וביום ספורט עשיתי 20-30 יותר שכיבות שמיכה מכל הבנים בכתה שהולכים ל"אחריי" ומתאמנים על שכיבות שמיכה
קרנף

dror
27-07-07, 23:12
אתה מדבר על ראבון ?? הוא עושה 63
לא על רואבן

Logout
28-07-07, 02:09
חחחחחח מה זה השטיות האלה?! קראתי את כל הפוסט הזה...ופאור....מאיפה אתה מפליץ ת'שטיות האלה?! בונא תעשה ניסויי קח 2 אנשים עם אותו "כוח" (לא יודע איך את מגדיר כוח אבל שיהיה...) אחד יעשה שכיבות שמיכה ושטיות כאלה..והשני יהיה בחדר כושר והכל..בוא נראה מי יקח סבבה?! אני גם הייתי עושה שכיבות שמיכה בית ...התחלתי מ15...אחרי חודשעשיתי 32....אחרי חודש בחדר כושר עשיתי 58...איך אתה מסביר את זה?

dror
28-07-07, 04:27
חחחחחח מה זה השטיות האלה?! קראתי את כל הפוסט הזה...ופאור....מאיפה אתה מפליץ ת'שטיות האלה?! בונא תעשה ניסויי קח 2 אנשים עם אותו "כוח" (לא יודע איך את מגדיר כוח אבל שיהיה...) אחד יעשה שכיבות שמיכה ושטיות כאלה..והשני יהיה בחדר כושר והכל..בוא נראה מי יקח סבבה?! אני גם הייתי עושה שכיבות שמיכה בית ...התחלתי מ15...אחרי חודשעשיתי 32....אחרי חודש בחדר כושר עשיתי 58...איך אתה מסביר את זה?

אני לא מבין מה הבעיה של אנשים בשיכיבות שמיכה איך רק 58 יותר קל לפתח את זה ממתח :mellow: :mellow: :mellow:

Dino Psaras
28-07-07, 04:55
פאוור = :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Logout
28-07-07, 11:29
אני לא מבין מה הבעיה של אנשים בשיכיבות שמיכה איך רק 58 יותר קל לפתח את זה ממתח :mellow: :mellow: :mellow:
מישהוא אמר שיש לי בעיה? עכשיו אני לא יודע כמה אני עושה...כי לפעמים אין לי סבלנות כבר לחכות חח...אז אני מפסיק אחרי 70....חחח מתח אני עושה 25 ככה... :dry:
(וחוץ מזה אם אני לא טועה...שכיבות שמיכה זה סיבולת שריר בכלל לא?)