PDA

צפה בגרסא המלאה : גניקומסטיה

ice13
27-07-07, 18:29
לדעתי יש לי גניקומסטיה, הרבה אנשים אומרים לי שלא, אתם אמרתם שכן....
אני איזה 3 שנים לא מוריד חולצה בים, בבריכה....
היום בפעם הראשונה הלכתי לים בלי חולצה, ולדעתי הייתי סתם טמבל!

ראיתי שם אנשים עם שדיים כמו שלא ראיתי בחיים......:ohmy:
ואני עוד חשבתי שהמצב שלי גרוע:wub1:

אז לכל החברה עם הגניקומסטיה שמתביישים, אל תתביישו!!!!!

P-a-n-1-c
27-07-07, 18:35
הקטע ש95% מהג'ינו הוא בראש. כשמישהו מסתכל עליך הוא לא אומר וואו איזה פיטמות יש לו. אני בטוח שהג'ינו שלך הוא בפיטמה עצמה ותו לא, זה לא שיש לך אשכרה שד. זה באמת בקטנה, חפיף אחי..

יiסי
27-07-07, 18:35
באמת צודק בצורה מסויימת כמובן שתלויה החומרה של הבעיה....

ורוב האנשים ה"נורמליים" שלא ממש שמים על הגוף וכו ממש אבל ממש לא יבדקו לך תפיטמות....

ice13
27-07-07, 18:39
כנראה שלא ממש הבנתי אפילו מזה! הבעיה היא לא בפיטמה היא בחזה עצמו שהוא נפוח כמו של אישה!

Ilan-V
27-07-07, 18:43
לדעתי יש לי גניקומסטיה, הרבה אנשים אומרים לי שלא, אתם אמרתם שכן....
אני איזה 3 שנים לא מוריד חולצה בים, בבריכה....
היום בפעם הראשונה הלכתי לים בלי חולצה, ולדעתי הייתי סתם טמבל!

ראיתי שם אנשים עם שדיים כמו שלא ראיתי בחיים......:ohmy:
ואני עוד חשבתי שהמצב שלי גרוע:wub1:

אז לכל החברה עם הגניקומסטיה שמתביישים, אל תתביישו!!!!!

זה בדיוק מה שאמרתי לך .. על תתביש בכלל ללכת לים או לבריכה. אני שמח שהלכת.. ולא המשכת לנדנד עם הראש ולהמשיך בשטויות

ice13
27-07-07, 18:45
זה בדיוק מה שאמרתי לך .. על תתביש בכלל ללכת לים או לבריכה. אני שמח שהלכת.. ולא המשכת לנדנד עם הראש ולהמשיך בשטויות
צדקת במאה אחוז אחי!
קח את שלי http://www.israelbody.com/showthread.php?t=25771 תכפיל ב5 וזה מה שהיה שם לכמה אנשים! והם לא מתביישים בכלל!

Ilan-V
27-07-07, 18:47
צדקת במאה אחוז אחי!
קח את שלי http://www.israelbody.com/showthread.php?t=25771 תכפיל ב5 וזה מה שהיה שם לכמה אנשים! והם לא מתביישים בכלל!

אתה סתם ספציפית אצלך אני חושב שזה ביכלל לאא מצחיק או כל מיני כאלה שחשבת וברור אחי מ ציפיתת שתבוא לבריכה תיראה אחד אחד חטוב עם מסת שריר אליו חח? אז טעית בגדול אחי.

P-a-n-1-c
27-07-07, 18:49
אחי יש ים אנשים, ילדים ומבוגרים כאחד עם ג'ינו. זה דבר נפוץ מאוד ויש אותו לעשרות אחוזים מהאוכלוסיה. בגלל הbb וכל הקטע של הפיתוח גוף אז אנחנו שמים לזה יותר לב.. אחי בקטנה.

VoRteX
27-07-07, 18:50
בני אדם ביקורתיים מאוד בנוגע לגוף שלהם... זה למה הרגשת ככה.

toxicity
27-07-07, 21:52
אז מה אם יש ים אנשים עם ג'ינו כוסאוחטוק אם יש לך וזה ממש מפריע לך אני ממליץ על ניתוח.. חבל סתם לדחות אם זה מציק לך

DropDead
27-07-07, 22:02
הקטע של הג'ינו מציק במיוחד לאנשים בפורום הזה בגלל שמן הסתם הם מתייחים יותר לגוף שלהם
וחושבים שזה ממש מביש ללכת ככה בלי חולצה ברחוב

ShaySE
27-07-07, 22:32
רציתי סתם לעודד אותך ולהגיד לך שאנשים לא מסתכלים לך על הפטמות.. הם לא מחפשים לראות איך הם נראות או מה הגודל שלהם...

ואני מעריך שלא שמים לב לזה לב, אלא אם איזה אחד שממש מתעניין בך מסתכל בך או שמסתכלים עליך מזווית מסויימת..

ככה, שאין במה להתבייש...

תצא, תבלה, תכייף!:wub1:

Moshe
27-07-07, 23:08
משפט חכם אומר:
"פעם מציק , תמיד מציק"

Mor2k
27-07-07, 23:23
שלך לא מקרה כזה גרוע אחי,אבל יש אנשים שהם פרפקציוניסטים וקשה להם עם זה,אז הם ככה.. גם לי המצב ככה,אבל אני דיי שמן עם אחוז שומן גבוהה אני יחטב הרבה וניראה מה יצא מזה