PDA

צפה בגרסא המלאה : החיים בזבלל!!!!.......@@@

Danielllo
26-10-06, 19:13
נכשלתיייי טסט ראשון

ran_z
26-10-06, 19:18
לרכב או אופנוע?

slim shady
26-10-06, 19:21
אופנוע לא..??
לא נורא אחי...יהיה בסדר...."בחיים הכל עובר השנים חולפות מהר....בחיים הכל עובר השנים חולפות מהר..."..(הגשש החיוור)

ran_z
26-10-06, 19:25
לא ידעתי שאפשר להיכשל בטסט לאופנוע :blink:

Danielllo
26-10-06, 19:26
לא ידעתי שאפשר להיכשל בטסט לאופנוע :blink:

ככה זה בן זונהה של טסטרר כולם אמרו לי את זה הוא רואה נער בן 16 וחצי לא משנה איך תסע הכי טוב בעולם הוא יכשיל אותך טסט ראשון בטסט שני הוא מתחיל להתחשבב כוסעמקק...

ולא אחי אתה חי בסרט גם על אופנוע זה קשה רצח לעבור טסט

ahtung
26-10-06, 19:26
לא נורא(חוץ מהכסף שמשלמים), תלחץ על המורה שלך שאתה חייב לעבור טסט הבא.

Danielllo
26-10-06, 19:27
לא נורא(חוץ מהכסף שמשלמים), תלחץ על המורה שלך שאתה חייב לעבור טסט הבא.
זה לא קשור למורה טסטר זה גוף חיצוני ממשרד התחבורה* אולי הוא מקסימום יכול להגיד לו מילה טובה פה ושם לא שזה כל כך ישפיע.. בקיצור כולי בדאון בגלל זה...:cry_1: כוסעמק...

ran_z
26-10-06, 19:30
מבין אותך אחי אני ברכב עברתי טסט שני בראשונה נכשלתי ותאוריה ראשונה עברתי,
אחד השברים הכי משמחים בעולם זה לעבור טסט ברגע ששמעת שעברת בא לך לנשק את כל העולם ולצאת לחגוג,,, לא נורא אחי טסט הבא עברת.

Danielllo
26-10-06, 19:37
מבין אותך אחי אני ברכב עברתי טסט שני בראשונה נכשלתי ותאוריה ראשונה עברתי,
אחד השברים הכי משמחים בעולם זה לעבור טסט ברגע ששמעת שעברת בא לך לנשק את כל העולם ולצאת לחגוג,,, לא נורא אחי טסט הבא עברת.

בעזרת ה' בלי עין הרע...

עודד שבועייםם פיי........:disgust:

kage
26-10-06, 20:46
ואללה אחי טסט על אופנוע זה מאוד קשה כי הטסטר מכשיל על כל פיפס קטן זה לא כמו באוטו
אני עברתי לפני חודש וקצת טסט רביעי המורה שלי אמר לי אחריי כל טסט שהוא לא מבין איך לא עברתי ובסוף בטסט הרביעי הביאו לי טסטר אחר מזרחי כמוני והוא העביר אותי ב3 טסטים הראשונים בא לי אשכנזי שהכשיל אותי איך שהוא ראה שיש לי זיפים

קיצר יעבור אחי תדע לך שברגע שאתה עובר זהו אחי אתה חופשי ליסוע באופנוע שלך בשיא הכיף
אצלי עוד קניתי את האופנוע לפני שעברתי טסט מה שבכלל הלחיץ אותי לעבור

Danielllo
26-10-06, 20:51
ואללה אחי טסט על אופנוע זה מאוד קשה כי הטסטר מכשיל על כל פיפס קטן זה לא כמו באוטו
אני עברתי לפני חודש וקצת טסט רביעי המורה שלי אמר לי אחריי כל טסט שהוא לא מבין איך לא עברתי ובסוף בטסט הרביעי הביאו לי טסטר אחר מזרחי כמוני והוא העביר אותי ב3 טסטים הראשונים בא לי אשכנזי שהכשיל אותי איך שהוא ראה שיש לי זיפים

קיצר יעבור אחי תדע לך שברגע שאתה עובר זהו אחי אתה חופשי ליסוע באופנוע שלך בשיא הכיף
אצלי עוד קניתי את האופנוע לפני שעברתי טסט מה שבכלל הלחיץ אותי לעבור

גם אצלי זה ככה כבד לאשכנזים להעביר מזרחים כמונו וואיי אתה עוד יותר מלחיץ אותי הידיעה שאני יעבור טסט רביעי :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

הוא סתם סתם הוא הכשיל הכל הלך פיקס שמיניות אמר לי עברתי ישר נהייתי אופטימי יצאנו לכביש עשינו מכיכר לכיכר לא הייתה בעיה אחת נסעתי במהירות הנכונה אותתי לאן שצריך הסתכלתי לאן שצריך הייתי יציב הייתי הכל טוב תהרוג אותי למה הוא הכשיל אותי להוריד ת'ביטחון או משהו אני ממש לא יודע אבל כמה חברים אמרו לי שהוא בחיים לא מעביר ראשון נערי תיכון וזה נדיר שמישהו יעבור ראשון... חבר שלי שעשיתי איתו היום טסט אמר לי בדרך לשם מהתחלה "אתה בא עכשיו סתם להעביר אותה נכשלת 100% לא משנה איך תהיה בטסט השני תתחיל לחשוב על לעבור..."

וואללה הייתי אופטימי אבל כנראה הוא צדק תשמע אני כל כך בבאסה שזה מוריד לי ת'חשק לעשות ת'רישיון הזה כבר..

kage
26-10-06, 21:21
אתה יודע שהטסטר שולח למורה שלך פירוט למה נכשלת
תבקש מהמורה שלך שיגיד לך את הסיבה וככה תדע לשפר את זה לטסט הבא

Danielllo
26-10-06, 21:39
אתה יודע שהטסטר שולח למורה שלך פירוט למה נכשלת
תבקש מהמורה שלך שיגיד לך את הסיבה וככה תדע לשפר את זה לטסט הבא

כן אחי זה רשום בטופס והם עוד לא קיבלו ת'טפסים נראה לי רק יום ראשון הם יקבלו ת'טפסים ונדע את הפרטים..

kobi_af
26-10-06, 21:53
בעיה הטסטרים האלו לפעמים הם יכולים לקבוע תוצאות על פי מצב הרוח שלהם,כנראה הוא הכשיל אותך על יתר ביטחון בכביש הם לא אוהבים אנשים שממש נוסעים טוב בטסט הראשון

The Iron Man
26-10-06, 21:57
כן אחי זה רשום בטופס והם עוד לא קיבלו ת'טפסים נראה לי רק יום ראשון הם יקבלו ת'טפסים ונדע את הפרטים..
תעדכן אותנו מעניין אותי למה הוא הכשיל אותך..

The Rock
26-10-06, 22:00
אוי באמת תתבגר לי הלך 3000 שקל רק בגלל טסטים עברתי טס שישי אבל בסוף הוצאתי...
אז תתבגר כי אין שום דבר שוכל לעשות נכשלת טסט אז נכשלת אין מה לעשות גם אני נהגתי פרפקט אבל הכשילו אותי 5 פעמיים כל הדוחות שלי היו ריקים חוץ ממשבצת אחת ששם הטעות והכשילו אותי על טעויות מסכנות!!!!

אבל תדע שאחרי שתעבור אתה תרגיש את הטעם המתוק של הניצחון :)

Danielllo
26-10-06, 22:02
אוי באמת תתבגר לי הלך 3000 שקל רק בגלל טסטים עברתי טס שישי אבל בסוף הוצאתי...
אז תתבגר כי אין שום דבר שוכל לעשות נכשלת טסט אז נכשלת אין מה לעשות גם אני נהגתי פרפקט אבל הכשילו אותי 5 פעמיים כל הדוחות שלי היו ריקים חוץ ממשבצת אחת ששם הטעות והכשילו אותי על טעויות מסכנות!!!!

אבל תדע שאחרי שתעבור אתה תרגיש את הטעם המתוק של הניצחון :)

אופנוע/רכב?

The Rock
26-10-06, 22:07
רכב כמובן הלך רק 3 אלף על טסטים ועוד כ 4 שיעורים....
בסך הכל 7 אלף +/- וגם הייתי חייב לאבא שלי 2 אלף והחזרתי לו כבר...
כל הכסף שהיה לי בחופש הגדול של שנה שעברה זרקתי על נהיגה...מה לעשות זה החיים!

amir harduf
26-10-06, 23:48
יהיה טוב...

הם סתם רוצים להוריד לאנשים את הביטחון העצמי כדי שלא יעשו שטויות.. יחשבו הם שומכר כי הם עברו טסט ראשון... שונא טסטרים

שרירן על ענן
27-10-06, 00:30
לא נורא כול עקבה לטובה.
זה כולה 50 סמ"ק אחרי שבוע שבועים אתה לא תיתלהב מימנו כבר.
אני אומר את זה מניסון גם אני היתי ככה עד שקיבלתי אופנוע ורישון אחרי כמה שבעות זהו נימאס.
בהצלחה.

HHHEELLBBOOYY
27-10-06, 03:37
דניאלו אחשלי אמרתי לך כבר בהתחלה אל תפתח ציפויות לעבור ב1 באשדוד הזין האלה גם אני כמוך הוכשל בטסט ראשון אופנוע, זה לא היה תלוי בי ככה זה באשדוד
לפחות זיינתי אותם ברכב עברתי ראשון חלקקקקקקקק

אצל מי אתה לומד??

SmaMMiT
27-10-06, 07:05
נכשלת ראשון? החיים שלך יפים חבוב

6 טסטים על 500 נכשלתי כבר ינעל העולם!!!!:helpsmilie:

kage
27-10-06, 07:55
שטויות אחי אחריי שתרכב על הג'ויירייד 200 שלך ברחבי הארץ הכל יישכח ותרגיש קינג עולמי!
אגב אם אתה כבר בטסט 6 דבר עם המורה שלך אולי שיעשה לך הנחה לטסט הבא או משהו

אצלי המורה שלי אמר לי בטסט רביעי שאם אני נכשל הטסט חינם אבל אם אני עובר לשלם לו

Danielllo
27-10-06, 12:33
דניאלו אחשלי אמרתי לך כבר בהתחלה אל תפתח ציפויות לעבור ב1 באשדוד הזין האלה גם אני כמוך הוכשל בטסט ראשון אופנוע, זה לא היה תלוי בי ככה זה באשדוד
לפחות זיינתי אותם ברכב עברתי ראשון חלקקקקקקקק

אצל מי אתה לומד??

גנים בסיטי אתה מכיר את הטסטר אמנון???

Danielllo
27-10-06, 12:41
לא נורא כול עקבה לטובה.
זה כולה 50 סמ"ק אחרי שבוע שבועים אתה לא תיתלהב מימנו כבר.
אני אומר את זה מניסון גם אני היתי ככה עד שקיבלתי אופנוע ורישון אחרי כמה שבעות זהו נימאס.
בהצלחה.

לא אחי.. ממש ממש ממש אני לא מתלהב מ50 סמ''ק אני פשוט רוצה רשיון ביד לזוז ממקום למקום בעיר לא ברגל/מונית רוצה רכב לזוז איתו ממקום למקום מהר ובקלות אני ממש לא מתלהב מכלי 50 סמ''ק אני שנים נוסע במושב על כלים הרבה הרבה יותר כבדים (suzuki rm 250) אבל עיר לא כמו מושב אי אפשר לנסוע בלי רשיונות לכן אני עושה רשיון על 50 כי זה מה שאני רשאי לעשות עכשיו בנתיים (בן 16)

Nimrod
27-10-06, 12:46
נכשלת ראשון? החיים שלך יפים חבוב

6 טסטים על 500 נכשלתי כבר ינעל העולם!!!!:helpsmilie:

תעבור למכונית :1eye:

Leo
27-10-06, 14:27
נכשלתייי בטסט כוסעעמקק!!!

הטסטרר הבן :):):):) הזהה סתם לא העביר אותי לא היה לי טעותת אחתת בן :):):):)!!!!

כוווסעעעעעעמקקקקקקקק!!
לרצוח אותו בעינוים

The Rock
27-10-06, 14:45

אמנון בן חמו אולי.!?!?
הזןנה הכשיל אותי טסט ראשון אבל העביר אותי טסט שישי...

ZivX
27-10-06, 15:11
דניאלו
אולי חאלס לדבר על כמה שאתה מזרחי ולהגיד כמה אתה שונא אשכנזים?!
ככה זה בישראל וככה אנחנו נחייה חלאס עם זה

Danielllo
27-10-06, 15:22
דניאלו
אולי חאלס לדבר על כמה שאתה מזרחי ולהגיד כמה אתה שונא אשכנזים?!
ככה זה בישראל וככה אנחנו נחייה חלאס עם זה

אני לא שונא אשכנזים :wiggle:

חס וחלילה...

Danielllo
27-10-06, 15:59
אמנון בן חמו אולי.!?!?
הזןנה הכשיל אותי טסט ראשון אבל העביר אותי טסט שישי...

לא יודע מה השם משפחה שלו יש מצב זה הוא יש לו שיער לבן כזה ומבט מניאק כזה??

HHHEELLBBOOYY
27-10-06, 20:17

כן אחי אמנון הוא אחד הבני זונות@!!!!

הכשיל אותי בראשון אבל העביר אותי בשני....

The Rock
27-10-06, 21:30
וואי כן הוא מעשן כמו קטר הבן זונה...יש לו ריח חריף של סיגריות Time הכי מסריחות...
זה טסטר שאוהב מהירות בכביש ומתן זכות קדימה קצר...המורה שלי אמר לי :"רועי שאתה רואה את אמנון בן חמו תכניס את כל הגז בתוך..."