PDA

צפה בגרסא המלאה : פרויקט Reggie's Old School - Hardcore Gym הסתיים :)

ThaiB0X
27-07-07, 22:48
אז ככה, לפני מספר שבועות החלטתי שאני הולך לפתוח חדר כושר ביתי, התוצאות לפניכם:

שק קיקבוקס + מתח:

http://img62.imageshack.us/img62/8997/dsc09129pe0.jpg

מראה + משטח דדליפט (הרצפות יקרות :O )

http://img526.imageshack.us/img526/4782/dsc09131di3.jpg

ספת חזה שהיא גם סקוואט ראק ומקבילים :) :

http://img62.imageshack.us/img62/9208/dsc09133wh2.jpg

כנה:

http://img62.imageshack.us/img62/1395/dsc09134vr9.jpg

ספסל:

http://img62.imageshack.us/img62/3388/dsc09136wy3.jpg

מבט על כמעט-הכל:

http://img111.imageshack.us/img111/9362/dsc09147wo6.jpg

שחיף:

http://img62.imageshack.us/img62/8978/dsc09142rh8.jpg

עוד תמונות (מותר רק 7 מוצגות בהודעה):

http://img62.imageshack.us/img62/1849/dsc09128av2.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/9998/dsc09135yn1.jpg

http://img238.imageshack.us/img238/3346/dsc09132fy9.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/2314/dsc09143zi2.jpg

http://img164.imageshack.us/img164/3055/dsc09130yx8.jpg

הספסל עבר הלחמות אינטנסיביות. הגבהנו אותו בעשרות סנטימטרים כדי שהידיים יוכלו להימתח טוטאלית.

מחירים:

שק אגרוף - בסביבות ה500 ש"ח. נקנה לפני הרבה מאוד זמן.
מתח - חינם, אצל המסגר העירוני שהוא חבר משפחה.
ספת WAIMBLY - עלתה 565 ש"ח כולל משלוח לאחר השוואת מחירים באינטרנט.
ספסל - חינם, נלקח מהמכון השכונתי שנסגר, והיה שייך לדוד שלי.
כנה - חינם, נלקח מהמכון השכונתי שנסגר, והיה שייך לדוד שלי.
וספה - חינם, נלקח מהמכון השכונתי שנסגר, והיה שייך לדוד שלי.
מוט 1.80 - 169 ש"ח.
זוג דאמבלים - 80 ש"ח.
4 פלאטות של 10, 2 פלאטות של 20 - חינם, נלקח מהמכון השכונתי שנסגר, והיה שייך לדוד שלי.
4 פלאטות של 1, 4 פלאטות של 2.5, 4 פלאטות של 5 - 238 ש"ח.
חבל קפיצה - נקנה מזמן.
מזרנים - הספוגי נקנה ב70 ש"ח, למטרה אחרת לגמרי, איזה טיול שנתי של אחותי, השאר נלקחו מהמכון השכונתי המדובר :)
מראה - נלקחה מבית שאבא שלי עובד בו והבעלים לא ראה בה שום צורך :)

תודה לכל אלו שעזרו לי :)

מתן18
27-07-07, 22:55
למרות שאני נגד אימונים בבית אהבתי..יש לך אחלה ציוד..ואפילו מתקן ליד קידמית שזה גם נחמד...

toxicity
27-07-07, 23:00
פשש בנזונה נראה יש לך הכל לאימון טוב אפילו פריצ'ר כדאי לך לקנות מוט W זה בערך 100 שקל כולה
והמלצה לעתיד תקנה פולי עליון גם זה יכול להיות ממש נחמד
בהצלחה אחי :)

ThaiB0X
27-07-07, 23:06
פשש בנזונה נראה יש לך הכל לאימון טוב אפילו פריצ'ר כדאי לך לקנות מוט W זה בערך 100 שקל כולה
והמלצה לעתיד תקנה פולי עליון גם זה יכול להיות ממש נחמד
בהצלחה אחי :)

עזוב פולי, יש מתח, ונשבעתי אמונים למשקולות חופשיות D:

עריכה: אגב טוקסי, אני צריך שתשיג לי 5 קופסאות קוטג' למחר :)

ThaiB0X
27-07-07, 23:24
אגב הוצאתי את המערכת החוצה, שמתי פול ווליום בכל השכונה את הplaylist שהכנתי במיוחד לאימונים :)

לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייגה, זה היה שווה את זה :)

megashape
27-07-07, 23:25
חחח...חזק אחי, אהבתי ביותר.

Sagilevi
27-07-07, 23:27
תגיד אחי איך הספה הזאת טובה?
ואפשר לעשות גם לחיצות עם משקולות או שהכנים שם מפריעים ובגלל זה יש לך ספסל גם?

יש לך הרבה ציוד תתחדש ובהצלחה.

benwin21
27-07-07, 23:27
יש לך אחלה ציוד. גבר. אהבתי את הספה. לא אמרת באחד האשכולות שהיא ישנה מהמכון של דוד שלך שנסגר?

ThaiB0X
27-07-07, 23:35
תודה חברים

לא, בסוף קניתי את זאת,
והכנים לא מפריעים, להיפך, יש 2 זוגות כנים שאפשר לשים בכל גובה גם מקדימה וגם מאחורה.

הספסל אני משתמש בו לכתפיים ולגב.

VoRteX
27-07-07, 23:40
פשי ועוד עם אוויר טוב בערב בחוץ.. תעשה חיים אחי.
אבל מה בחורף? תכסה הכל?

ThaiB0X
27-07-07, 23:42
פשי ועוד עם אוויר טוב בערב בחוץ.. תעשה חיים אחי.
אבל מה בחורף? תכסה הכל?

זה קצת בעייתי :O
צריך לסגור את זה איכשהו או להכניס את זה לתוך הבית.
זאת בעיה שממש מטרידה אותי. או שאני יתאמן בגשם כמו רוקי בלבואה D:
(רק חבל על המכשירים)

Sagilevi
27-07-07, 23:45
את החתירה לגב אפשר לעשות גם בספה או שלא?
אני גם רוצה לקנות את הדגם הזה Stb601 רק שאין לי מקום גם לספה וגם לספסל אז אני שואל אותך לגבי התרגיל הזה ...

ThaiB0X
27-07-07, 23:47
מה זה חתירה לגב?
אני מכיר רק שמות באנגלית.

אתה מדבר על Dumbbell Lying Row ?

זה נמוך מדי

blinki
27-07-07, 23:48
ציוד מרשים מאוד, אבל על על הדאמבלים האלה אפשר להעמיס משקל גבוה יחסית(30-40) כי נראה לי מוזר לשים על ה פלטה של 20 בכל צד, איך זה הולך?

Shauder
27-07-07, 23:48
אהבתי :boxing:

DropDead
27-07-07, 23:51
אהבתי אחי
לדעתי שים כמה שיותר מראות

Sagilevi
27-07-07, 23:53
אהה אז אני אעשה Bent-over Row.
למרות שגם אפשר לעשות Incline Row עם משקולות ואז נראה לי זה יהיה מספיק גבוה אבל אני לא בטוח.
אם אתה אומר שאפשר לעשות Bench Press שטוח ושיפועים עם משקולות על הספה הזאת זה מספיק לי.

טוב תודה אחי אחלה ציוד תהנה ממנו בקרוב אצלי (הספה כל השאר כבר יש).

Antonator1
28-07-07, 00:12
מכון מצויין, לא צריך את כל הזבל למפונקים הזה - רק הרבה ציוד חופשי ומתכת כבדה.

Heavy Metal dude, old school heavy metal.

ThaiB0X
28-07-07, 00:16
מכון מצויין, לא צריך את כל הזבל למפונקים הזה - רק הרבה ציוד חופשי ומתכת כבדה.

Heavy Metal dude, old school heavy metal.

זהו העקרון שהנחה אותי לאורך כל הדרך xD

damn
28-07-07, 00:22
כמו שאני אוהב ..
הרבה ברזלים, פחות מכונות =]
בהצלחה אחי עכשיו מה שנשאר זה שתגדל =]
לגבי גב.. אתה עובד מסור.. ובשיפוע אתה יכול להשתמש לעשות טיבאר כזה ..

Sagilevi
28-07-07, 00:27
כן אחי על זה בדיוק חשבתי אפשר לעשות את החתירה בשיפוע ואפשר גם Bent-over Row במוט.
הנה זה מה שהתכוונתי רק עם משקולות: Incline Row (http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGeneral/LVInclineRow.html)
אבל יותר חשוב ה-Bench Press שיהיה מקום למשקולות כי את המוט שמים בצד השני לתרגילי עמידה לא כדאי לעשות Bench Press עם מוט בלי השגחה אפילו שיהיה לא של מדריך אם יש תאונה.

וגם לדעתי ThaiBOX אתה צריך עוד מראות כדי לראות איך אתה עושה את התרגילים יותר נוח.

ThaiB0X
28-07-07, 00:38
אני עושה את זה:

http://www.fullfitness.net/images_inside/back/tbar_bent_over_row_2.gif

לוקח בארבל, מעמיס פלאטות בצד אחד, ומצליב דאמבל על הבארבל ותופס בידיות שלו. HARDCORE BABY !

ThaiB0X
28-07-07, 09:55
וגם לדעתי ThaiBOX אתה צריך עוד מראות כדי לראות איך אתה עושה את התרגילים יותר נוח.

אמממ עוד מראות?
נראה לי מספיק, כל התרגילים שאני באמת צריך להסזתכל איך אני עושה, דדליפט, BENTS, סקוואט, אני הולך למזרון הכחול הזה ליד המראה...

Ilan-V
28-07-07, 10:12
מזל טוב אח כל הכבוד יש לך אחלה ציוד בהצלחה עם הזמן כבבר אם משהו יהיה חסר כבר לא תיהיה לך בעיה להוסיף פה ושם בהצלחה

Daniel-Barak
28-07-07, 10:21
קודם כל כל הכבוד על הדבקות במטרה והשגת הציוד.
הציוד שיש לך מזכיר לי מאוד את מה שהיה לי (והרוב נלקח משכן שלי), כשהייתי מתאמן בבית, ככה שאני יכול לומר לך שתרגילים בסיסיים ואימון לכל שרירי הגוף אתה אתה יכול לעשות בכייף, אבל כמובן שהגיוון בתרגילים לחלק משרירי הגוף יהיה קטן. זה לא מה שאמור להוריד לך מהמוטיבציה, אלא להיפך - להתאמץ יותר כדי להשיג יותר ממה שאין (אולי בינתיים)

אני לא בא לפלוש לך לכיס והתוכניות, אבל אם אתה מתכוון להתבסס על המכון הזה במשך הזמן הרחוק, אני מאמין שתרצה להוסיף ציוד שאין לך כעת, על מנת שיהיו לך עוד אופציות לתרגילים שונים. אם כן, חפש מולטי טריינר יד שנייה, אחד כזה יכול לעזור.

בשורה התחתונה אני מקווה שתהנה, לי אישית, במצבי כעת, היה מתאים מכון שכזה בבית.

בהצלחה

blinki
28-07-07, 10:44
תאי בוקס אני אשמח אם תענה לי על השאלה שלי(בעמוד 2 )

ThaiB0X
28-07-07, 11:05
ציוד מרשים מאוד, אבל על על הדאמבלים האלה אפשר להעמיס משקל גבוה יחסית(30-40) כי נראה לי מוזר לשים על ה פלטה של 20 בכל צד, איך זה הולך?

מה השאלה שלך ? אם ניתן להעמיס משקל של 40 קילו על כל דאמבל?
לא יודע, אני לא מאמין שאי פעם אני יגיע ל40 קילו בכל יד 0_o

דניאל, למה אני צריך מולטי ?

בניתי תוכנית שאני מגוון בה את התרגילים כל חודש, סתכל:

TRAINING A: BACK/CHEST/SHOULDERS/TRICEPS/BICEPS

Month A: Month B:

3 x Wide Pull Ups 3 x Wide Rear Pull Ups
3 x Barbell Bent Over Rows 3 x Bent Over Two-Dumbbell Rows
3 x Dumbbell Lying Row 3 x Bent Over Two-Arm Long Bar Rows

3 x Barbell Bench Presses 3 x Dumbbell Bench Presses
3 x Barbell Incline Bench Presses 3 x Dumbbell Incline Bench Presses
3 x Dumbbell Flies 3 x Pullovers

3 x Behind The Neck Military Presses 3 x Barbell Upright Rows
2 x Barbell Lying Rear Delt Rows 2 x Dumbbell Lying Rear Delt Rows

3 x Barbell Close Grip Bench Presses 3 x Triceps Dips

3 x Barbell Biceps Curls 3 x Dumbbell Biceps Curl

Training B: LOW BACK/LEGS/TRAPS/ABS

Month A: Month B:

3 x Squats 3 x Squats
2 x Barbell Lunges 2 x Barbell Side Lunges
3 x Sumo Deadlifts 3 x Sumo Deadlifts
2 x Romanian Deadlift 2 x Romanian Deadlift
3 x Barbell Standing Leg Calf Raises 3 x Barbell Standing Leg Calf Raises

3 x Barbell Shrugs 3 x Dumbbell Shrugs

5 x Sit Ups 4 x Sit Ups
2 x Side Bend 2 x Side Bend
4 x Abdominal Vacuum 4 x Abdominal Vacuum

עריכה: אגב, היה במכון הישן הזה גם מכשיר גלדיאטור עצוםםםםםםםםםםםםםםםם, יש עליו איזה 800 קילו ברזל.
לא היה לי כל צורך בו, וגם אם היה, לא נראה לי שהיה לי כוח לפרק אותו ולקחת :O

ג'פרי
28-07-07, 11:19
פשששש בהחלט מרשים הייתי רוצה כזה דבר בבית אבל אין מקום =\
תהנה לך

Daniel-Barak
28-07-07, 11:30
מולטי טריינר בשביל הפולדאון, פרפר, לחיצת כתפיים, פשיטת ברכיים (יש כאלו גם עם כפיפת ברכיים) והקרוסים שיוצאים ממנו (גלגלות), שבהם אתה יכול לעשות כל מיני תרגילים

זה רק בגדר הצעה, אתה לא חייב

ThaiB0X
28-07-07, 11:59
נראה לי מיותר הפרפר, לחיצת כתפיים, פולדאון, קרוסים... יש מגוון תרגילים עצום לכל שריר עם משקל חופשי, מה גם שזה יותר אפקטיבי...

Daniel-Barak
28-07-07, 12:17
נראה לי מיותר הפרפר, לחיצת כתפיים, פולדאון, קרוסים... יש מגוון תרגילים עצום לכל שריר עם משקל חופשי, מה גם שזה יותר אפקטיבי...למען הגיוון. טוב גם לשלב מכונות עם משקל חופשי, למרות שכן, צריך להתבסס על משקל חופשי. איזה תרגיל שעובד חזק על הלאטימוס דורסי יש לך פרט למתח? לא נראה לי שיש לך. פולדאון יהווה תחליף/גיוון

סתם דוגמא קטנה

ThaiB0X
28-07-07, 12:24
למען הגיוון. טוב גם לשלב מכונות עם משקל חופשי, למרות שכן, צריך להתבסס על משקל חופשי. איזה תרגיל שעובד חזק על הלאטימוס דורסי יש לך פרט למתח? לא נראה לי שיש לך. פולדאון יהווה תחליף/גיוון

סתם דוגמא קטנה

אני מצליח להבין את המחשבה שלך,
במתח יש לך הרבה סגנונות (רחב, רחב אחורי, רחב עם כפות ידיים הפוכות, צר, צר הפוך), אפשר גם לעשות supine rows, ושאר התרגילים לגב (כל הrows למיניהם), עובדים על הלאטס גם אז ככה שיוצא עבודה די מגוונת על השריר הזה (למרות שמבחינת "אופי" התרגיל, אני מסכים איתך, כל התרגילים די דומים)

Daniel-Barak
28-07-07, 12:26
העיקר שיהיה לך בהצלחה :)

ThaiB0X
28-07-07, 12:28
תודה אחי :)
אגב - אני מת על החתימה שלך !!! איפה זה צולם ?

Daniel-Barak
28-07-07, 12:50
תודה אחי :)
אגב - אני מת על החתימה שלך !!! איפה זה צולם ?ואללה לא זוכר. הזמינו את רוני לאיזה חוף ים, ושם הכתב של התוכנית (גם את שמה אני לא זוכר) אמר לו לשים סנפירים ולעשות איתו תחרות ריצה... ורוני מרוב המשקל נפל חחחחח

נ.ב
הכתב זה הבחור שעומד לידו בחתימה

ThaiB0X
28-07-07, 12:57
חחחחחחחח מה הקשר של רוני לריצה xD

Antonator1
28-07-07, 13:13
נראה לי מיותר הפרפר, לחיצת כתפיים, פולדאון, קרוסים... יש מגוון תרגילים עצום לכל שריר עם משקל חופשי, מה גם שזה יותר אפקטיבי...
זה מה שאני מנסה להסביר לכולם!!! יש המון אנשים (במיוחד בפורום) שמשום מה חושבים שצריך את כל הזבל הנ"ל בשביל להתקדם. תאמין לי, ציוד מינימלי חופשי, ישן וטוב - הישגים מקסימליים.

תבין, כשיש מכשירים, אתה מתפתה ללכת בדרך הקלה ולהשתמש בהם - והאימון יוצא פחות טוב. כשאין - חייבים לקחת את הברזל לידיים ולהתחיל לקרוע!

Daniel-Barak
28-07-07, 13:25
זה מה שאני מנסה להסביר לכולם!!! יש המון אנשים (במיוחד בפורום) שמשום מה חושבים שצריך את כל הזבל הנ"ל בשביל להתקדם. תאמין לי, ציוד מינימלי חופשי, ישן וטוב - הישגים מקסימליים.

תבין, כשיש מכשירים, אתה מתפתה ללכת בדרך הקלה ולהשתמש בהם - והאימון יוצא פחות טוב. כשאין - חייבים לקחת את הברזל לידיים ולהתחיל לקרוע!בוא נראה אותך מותר על המכון ועובר לציוד מינימלי. נראה גם אם תתקדם כמו שהיית מתקם עד עכשיו.

Antonator1
28-07-07, 13:32
בוא נראה אותך מותר על המכון ועובר לציוד מינימלי. נראה גם אם תתקדם כמו שהיית מתקם עד עכשיו.
זה בדיוק מה שקרה. טוב, לא ציוד מינימלי - יש לי דווקא די הרבה ציוד. יותר בכיוון של ציוד חופשי. לי זה פשוט זה יותר נוח. הכל - האווירה, הקירבה, החופש וזה שהכל נשאר איתי לתמיד. אני פשוט מרגיש יותר טוב כשאני מתאמן ככה. פרנקו קולומבו התאמם במכון הגאראג' שלו לפני הזכייה שלו באולימפייה 1981. גם ארנולד התאמן בבית שלו בת'אל ובצבא בתנאים לא מפוארים במיוחד.

תגידו לי, מה יש במכון ששם אפשר להתקדם יותר?!?! מה?! משקולות? את זה יש לי בשפע. מכשירים?! רובם סתם בזבוז של מתכת.

ThaiB0X
28-07-07, 13:40
אנטון אתה כל כך מזכיר לי את עצמי אין לך מושג.

OLD SCHOOL GARAGE HEAVY METAL STYLE DUDE

גם כשהייתי במכון הייתי עושה אותם תרגילים כמו שאני עושה עכשיו, השארתי את כל המכשירים והכבלים לנובים (חס ושלום , לא אומר ולא חושב שאתה נוב דניאל, פשוט אצלנו כל החבר'ה במכון חושבים שזה המצאת הדור), וכשהיו ממליצים לי על תרגיל כלשהו במכונה, הייתי פוצח במיידי בחפירות מפרכות על סינרג'יסטים, טווחי תנועה, ושאר ירקות. כמובן שלא התייחסו אליי ברצינות כי אני די שחיף (מה לעשות, כמות האירובי העצומה שאני עושה בשבוע מגבילה אותי בטירוף). אבל whatever.

Logout
28-07-07, 13:49
אחלה מכון סידרת לעצך גבר...

blinki
28-07-07, 13:51
אנטון, גם אני חסיד גדול של הברזל הישן והטוב אבל אני לא יודע באיזה מכון היית אבל למשל אצלנו יש מכונות מעולות אם טווחי תנועה שלא ניתן להשיג בחופשי ושרירים שתתקשה להתמקד רק בחופשי.

ThaiB0X
28-07-07, 13:54
אנטון, גם אני חסיד גדול של הברזל הישן והטוב אבל אני לא יודע באיזה מכון היית אבל למשל אצלנו יש מכונות מעולות אם טווחי תנועה שלא ניתן להשיג בחופשי ושרירים שתתקשה להתמקד רק בחופשי.

איך יכולה להיות לך מכונה עם טווח תנועה גדול יותר מהמקביל החופשי, כאשר בחופשי אין שום משהו "שמפריע" לתנועה, תן דוגמאות...

eyalamzleg
28-07-07, 13:55
בהצלחה=]
אחלה מכון
גם אני רוצה לעשות משהו כזה כשאני יעבור דירה

ThaiB0X
28-07-07, 13:58
יש עוד בעיה, אני עובר לגור בארה"ב למטרות לימודים עוד איזה שנה וחצי, אחרי שאני יסיים צבא ויעבוד קצת, נצטרך להקים שם משהו דומה בgarage הפרטי :)

Coleman
28-07-07, 13:59
נראה בנזונה אחי...בהצלחה

ThaiB0X
28-07-07, 14:45
נראה בנזונה אחי...בהצלחה

spank you dude, spank you very much

Troya
28-07-07, 17:22
נראה מצויין!!
גם אני הפסקתי להתאמן במכון ועכשיו כנראה אני אתאמן בבית אבל אין לי את כל הציוד הזה :(

ThaiB0X
28-07-07, 18:15
הדבר היחיד שקצת מבאס זה שאני בלי החבר'ה מהמכון שהתרגלתי אליהם :)

Antonator1
28-07-07, 18:45
יש תרבויות ספורט שונות שבהן ניתן לגדול. ואני, מה לעשות - גדלתי בתרבות הכח הסובייטית שמתבססת על להשיג כמה שיותר עם כמה שפחות. בשיא הרצינות, ספורטאים רוסיים הם האנשים הכי פחות מפונקים שקיימים - הם יודעים לאמן את הגוף שלהם עם מה שיש ומנסים להשיג תוצאות גבוהות מאד בשיטות פחות מקובלות. מה גם שהם לא אומרים לעצמם - "אין לי את זה - אז אני לא אתקדם".

למה הרתך שהכין את החרבות בעיירה היה תמיד הכי חזק? לא בגלל שהוא שתה תוספת יומית של קריאטין או התאמן עם הציוד הכי חדיש.

למה האתלטים של סוף המאה ה - 19 היו הכי חזקים?
למה האתלטים והאקרובטים של וינס ביץ' בשנות ה - 30 היו הכי חזקים?
למה האתלטים ביוון היו הכי חזקים?
למה מפתחי הגוף הקלאסיים של שנות ה - 50 היו כאלה תותחים?

בעיקר בגלל נתונים אישיים ואימונים פשוטים מאד עם דברים כבדים. תאמינו לי, כדי להגיע לשיא מה שהגוף מסוגל אליו - צריך ממש מעט ציוד. מי שחושב אחרת הוא פשוט מפונק. אימוני אולד סקול של תנועות אולימפיות, פאוורליפטינג, הרמות כבדות ובסיסיות עם בארבלז, דאמבלז וקטלבלז, קצת משקל גוף זה הכי שיש. מכשירים זה תירוץ. פשוט לא צריך אותם. הם הומצאו בשביל אנשים שלא יכולים להתאמן עם משקולות. יודעים מה, אפילו אבני אטלס ובולי עץ יכולים להביא את הגוף לרמה שאתם לא מתארים אפילו.

toxicity
28-07-07, 18:47
אז יאללה לך תחטוב כמה עצים ותגלף סלעים ותתחיל להתאמן ככה למה אתה מחכה

Antonator1
28-07-07, 18:47
אז יאללה לך תחטוב כמה עצים ותגלף סלעים ותתחיל להתאמן ככה למה אתה מחכה
למה לא? אני מת להתאמן ככה. בשילוב עם המשקולות האהובות שלי כמובן...

Antonator1
28-07-07, 18:51
חוץ מזה אני פשוט מת על כל תרבות ההארדקור הזאת - אני אוהב צליל של מתכות מתנגשות, אוהב לנסר דברים וצליל של חציבה וכל זה...

כשאני שומע צליל של פטיש ברזל מכה על מתכת אני נכנס לטראנס...

ThaiB0X
28-07-07, 19:06
יש תרבויות ספורט שונות שבהן ניתן לגדול. ואני, מה לעשות - גדלתי בתרבות הכח הסובייטית שמתבססת על להשיג כמה שיותר עם כמה שפחות. בשיא הרצינות, ספורטאים רוסיים הם האנשים הכי פחות מפונקים שקיימים - הם יודעים לאמן את הגוף שלהם עם מה שיש ומנסים להשיג תוצאות גבוהות מאד בשיטות פחות מקובלות. מה גם שהם לא אומרים לעצמם - "אין לי את זה - אז אני לא אתקדם".

למה הרתך שהכין את החרבות בעיירה היה תמיד הכי חזק? לא בגלל שהוא שתה תוספת יומית של קריאטין או התאמן עם הציוד הכי חדיש.

בעיקר בגלל נתונים אישיים ואימונים פשוטים מאד עם דברים כבדים. תאמינו לי, כדי להגיע לשיא מה שהגוף מסוגל אליו - צריך ממש מעט ציוד. מי שחושב אחרת הוא פשוט מפונק. אימוני אולד סקול של תנועות אולימפיות, פאוורליפטינג, הרמות כבדות ובסיסיות עם בארבלז, דאמבלז וקטלבלז, קצת משקל גוף זה הכי שיש. מכשירים זה תירוץ. פשוט לא צריך אותם. הם הומצאו בשביל אנשים שלא יכולים להתאמן עם משקולות. יודעים מה, אפילו אבני אטלס ובולי עץ יכולים להביא את הגוף לרמה שאתם לא מתארים אפילו.

הרבה זמן לא נהניתי לקרוא תגובה ככה.
רק תיקון קטן: תאילנדים הם הכי פחות מפונקים xD

Mr.Bazooka
28-07-07, 19:46
תותח O: אטני בא להתאמן אצלך

Antonator1
28-07-07, 19:47
הרבה זמן לא נהניתי לקרוא תגובה ככה.
רק תיקון קטן: תאילנדים הם הכי פחות מפונקים xD
לא יודע - אף פעם לא הייתי תאילנדי...

Mr.Bazooka
28-07-07, 19:54

משום מה מה שאני הולך להגיד עכשיו נאמר על ידך כשדובר בתגובה שלי:
למרות שאנחנו רבים לעיתים קרובות אני מסכים איתך..
תגובה כזאתי הרבה זמן לא ראיתי בפורום נהניתי לקרוא.
כל הכבוד לך
ועל זה תקבל מוניטין.
כל מה שרשמת חקוק בסלע ונכון..
אני גם ת'את לא מבין תמכונים היוקרתיים לשם מה הם כאלה גדולים ומלאי פוזה
כשמספיק מתח מקבילים המון ברזלים מוטות ובנצ' פרס.
למה צריכים את כל המכשירים החסרי תועלת האלה..

חבל שאין בארץ מכונים כמו פעם..
קטנים שפשוט מה שמתנהל שם שכונה רצינית...כל מקום פלטה זרוקה אנשים מאסיביים
וגדולים לא כוסיות שמתאמנים על מכשירים ועושים שם 20 סטים רק לחזה.

גועל נפש מה שקורה בתרבות שלנו..תראו בסרטו הראשון של קולמן תראו באיז המכון הוא מתאמן מכון קטן לא מושקע גכלכך...
אבל יש שם מה שצריך עזבו תקטע שהוא רשום באיזה 49534059 מכונים ויש לו מכון בבית.
תראו איזה מאמני איכות יש במכונים כאלה..לעומת מאני פוזה שמחפשים לתפוס כוסיות במכונים כמו שייפ והולמס פלייס...תראו תרמה של מכון שכונתי לעומת מכון יוקרתי ש90 אחוז ממנו זה
מכשירים אירוביים..

הקטע של החברה בימינו זה שכולם נוטים לשפוט משהו על ידי מראה שזה דבר שגוי בהחלט...
נכון מכון מודרני עם השקעה ומלאי ענק של תקציבים ימשוך יותר לקוחות מאשר מכון שכונתי עם ציוד בסיסי...
זה למה יש יותר שחיפים שמתאמנים ומודיעים לך על ז ה שהם מתאמנים שנתיים ונראים כמו חרא מאשר גורילות

P-a-n-1-c
28-07-07, 19:55
אנטון אתה רואה יותר מידי סרטי סטרונגמן של שנות ה80

toxicity
28-07-07, 19:57
אתם מזלזלים קצת יותר מידיי במכונים החדשים לשוגמא כמו שייפ או הולמס פלייס(שאני אישית מתאמן בהולמס), זה אחלה מכון, אז מה אם יש הרבה כוסיות שבאים לפתח תבטן? תצחק עליהם בצד ותמשיך.
נכון יש הרבה יותר מידיי מכונות לטעמי, אבל בסדר מי שם זין כל עוד יש מספיק ברזל וכל מה שצריך.

Antonator1
28-07-07, 19:57
אנטון אתה רואה יותר מידי סרטי סטרונגמן של שנות ה80
גם נכון... למה דווקא של שנות ה - 80? האמת שיש פרט שאני רוצה לציין - סטרונגמנים התחילו להתאמן קבוע עם ציוד סטרונגמן רק מאמצע שנות ה - 90. עד אז 95% מהאימונים שלהם היו בחדר הכושר.

ThaiB0X
28-07-07, 21:33
אגב חשבתי, למה לא לעשות power clean כסט אחד גדול גם לגב תחתון, גם להאמס, גם לגב, וגם לכתפיים?

הרי תרגיל כל כך מורכב שמערב כל כך הרבה שרירים, יפריש כמות מוגברת יותר של הורמונים לאחר האימון, ויספק גדילה גדולה יותר, לא ?

Night_Wolf
28-07-07, 23:00
חזק חזק ביותר אחי!
למרות שגם אני מעדיף את המכון אבל בהחלט מרשים מה שעשיתה שיהיה בהצלחה באימונים גבר!

ThaiB0X
28-07-07, 23:11
חזק חזק ביותר אחי!
למרות שגם אני מעדיף את המכון אבל בהחלט מרשים מה שעשיתה שיהיה בהצלחה באימונים גבר!

תודה גלעד :)

ThaiB0X
29-07-07, 07:22
אתם מזלזלים קצת יותר מידיי במכונים החדשים לשוגמא כמו שייפ או הולמס פלייס(שאני אישית מתאמן בהולמס), זה אחלה מכון, אז מה אם יש הרבה כוסיות שבאים לפתח תבטן? תצחק עליהם בצד ותמשיך.
נכון יש הרבה יותר מידיי מכונות לטעמי, אבל בסדר מי שם זין כל עוד יש מספיק ברזל וכל מה שצריך.

אבל זה סתם יקר בטירוף, אתה מסכים איתי ?

bloop
29-07-07, 12:50
אדיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייר :boxing:

toxicity
29-07-07, 14:17
אבל זה סתם יקר בטירוף, אתה מסכים איתי ?
90 שקל לחודש אחויה זה יקר?

Amit
29-07-07, 16:39
אצלנו יש מכונים שמגיעים גם ל300 שקל בחודש ואין להם יותר מדי מה להציע (חוץ מקורסי פילאטיס מהוללים כמובן)

ThaiB0X
29-07-07, 18:02

90 שקל זה מה שהולמס פלייס עולה ?!?!?

toxicity
29-07-07, 18:03
90 שקל זה מה שהולמס פלייס עולה ?!?!?
חעחע נראה לך :)
למישו חדש זה יעלה בסביבות ה240
לי זה עולה 90 כי אם מחדשים את המנוי לפני גיל 16 אז המחיר נשאר אותו דבר
ואני יכול לחדש אותו לכמה שנים טובות ככה :)

ThaiB0X
29-07-07, 18:21
חעחע נראה לך :)
למישו חדש זה יעלה בסביבות ה240
לי זה עולה 90 כי אם מחדשים את המנוי לפני גיל 16 אז המחיר נשאר אותו דבר
ואני יכול לחדש אותו לכמה שנים טובות ככה :)

פייייייייי ליגה

למרות שעדיין הייתי מעדיף להתאמן ככה בכיף שלי במרפסת xD

Powerlifter
29-07-07, 18:23
פייייייייי ליגה

למרות שעדיין הייתי מעדיף להתאמן ככה בכיף שלי במרפסת xD
זה ניהיה אופנה בטירה מכונים בייתיים אה? XD

ThaiB0X
29-07-07, 18:25
זה ניהיה אופנה בטירה מכונים בייתיים אה? XD

חחחחחחחח

גם אתה מתאמן ביתי ? D:

Powerlifter
29-07-07, 18:26
חחחחחחחח

גם אתה מתאמן ביתי ? D:
כן אחי חח.. אבל לא מכון כמו שלך.. בקרוב יהיה =]

ThaiB0X
29-07-07, 18:26
כן אחי חח.. אבל לא מכון כמו שלך.. בקרוב יהיה =]

איפה אתה גר בכלל?

ואיזה ציוד יש לך ?

Powerlifter
29-07-07, 18:30
איפה אתה גר בכלל?

ואיזה ציוד יש לך ?
ברמב"ם.. וציוד יש לי
ספה לבנץ'
מוט 1.30
4 דאמבלים
6 פלטות של 10
8 פלטות של 5
6 פלטות של 2.5
4 של קילו
ספה בשיפוע תחתון לבטן
ועוד שתי מכשירים מפגרים ביותר
אני הולך לקנות מוט 1.80
ונאלתר סקוואט ראק (כי אני לוקח את זה מהבנץ וזה חרא ביותר)

ThaiB0X
29-07-07, 18:33
אתה די קרוב אליי אז...
אני במוצקין

יש מצב אתה מוכר לי 3 פלטות של 5 ?
מה אתה צריך כל כך הרבה :o
ככה שיהיה לך כסף ל1.80

D:

toxicity
29-07-07, 18:35
ברמב"ם.. וציוד יש לי
ספה לבנץ'
מוט 1.30
4 דאמבלים
4 פלטות של 10
8 פלטות של 5
6 פלטות של 2.5
4 של קילו
ספה בשיפוע תחתון לבטן
ועוד שתי מכשירים מפגרים ביותר
אני הולך לקנות מוט 1.80
ונאלתר סקוואט ראק (כי אני לוקח את זה מהבנץ וזה חרא ביותר)
חחחחחחחח אחי משו מוזר פה, לא אמרת אתה עושה דדליפט עם איזה 140 קילו? אני רואה יש לך רק 99 קילו במשקולות ונניח עוד מוט 20, איך אתה עושה עם 140? :X

Powerlifter
29-07-07, 18:43
חחחחחחחח אחי משו מוזר פה, לא אמרת אתה עושה דדליפט עם איזה 140 קילו? אני רואה יש לך רק 99 קילו במשקולות ונניח עוד מוט 20, איך אתה עושה עם 140? :X
אחי אני מחבר דאמבלים :X
זה דיי חרא

עריכה:
רגע ניראלי התבלבלתי בספירה
יש לי 6 פלטות של 10 התבלבלתי חח

ThaiB0X
29-07-07, 19:21
אחי אני מחבר דאמבלים :X
זה דיי חרא

עריכה:
רגע ניראלי התבלבלתי בספירה
יש לי 6 פלטות של 10 התבלבלתי חח

מה זה לחבר דאמבלים ? :ohmy:

Powerlifter
29-07-07, 21:10
מה זה לחבר דאמבלים ? :ohmy:
לא כדאי לך לדעת :):):):)
אני עושה אילתור עם הסוגרים כזה.. משהו מסובך

ThaiB0X
29-07-07, 21:47
אהה אתה מחבר זוג דאמבלים על ידי סוגר אחד ביניהם שהולך חצי לדאמבל אחד וחצי לדאמבל שני ?

Leo
29-07-07, 23:03
פששש , אם רק היה לי מקום בבית לכל זה

Powerlifter
30-07-07, 10:59
אהה אתה מחבר זוג דאמבלים על ידי סוגר אחד ביניהם שהולך חצי לדאמבל אחד וחצי לדאמבל שני ?
כן אחי ועל כל דאמבל מוסיף משקל.. אבל זה לא טוב בכלל זה כל שניה מתפרק אחרי כמה חזרות

Sagilevi
30-07-07, 19:42
ThaiBOX עוד שאלה קטנה ...
הכנים הקדמיים - אני לא יודע אם זה מתכוונן או לא, אבל בכל מקרה כמו שזה אצלך (המצב הכי גבוה) - אתה יכול להיכנס מתחת למוט כדי לקחת ולהחזיר בתרגיל Back Squat?

ועוד דבר, בתמונה הזאת:
http://img238.imageshack.us/img238/3346/dsc09132fy9.jpg
זה נראה כאילו זה בשיפוע שלילי ... יש מקום לעשות שם Dumbbell Decline Bench Press? או שהספה מפריעה?

תודה אחי מצטער אם זה מטריד אותך.

ThaiB0X
30-07-07, 22:34
כל הכנים מתכווננים, אתה יכול להוציא אותם ופשוט להכניס איפה שבא לך, מאחורה או מקדימה.
וכן, אני בעצמי משתמש בזה כדי להיכנס מתחת ולהעמיס על הגב.

לא ניסיתי לעשות על זה דיקליין בנץ' פרס אבל נראה לי שאפשר

ThaiB0X
31-07-07, 19:33
v00t השגתי היום עוד זוג פלטות של 5 !