PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מורידים את השומן בצדדים של הגב התחתון?

evy_s
28-07-07, 01:34
אני עובד כבר חצי שנה בחדר כושר והורדתי הרבה שומן מיותר ממקומות שונים בגוף
אבל אני לא מצליח להיפטר מהשומנים בחלק התחתון של הגב בצדדים.
יש תרגיל מסויים שעובד על האזור הזה?
מה אתם ממליצים לעשות?

tal_s
28-07-07, 01:39
אי אפשר להוריד שומן נקודתית, אתה חייב להוריד את אחוז השומן הכללי בשביל להפטר מזה

yoyo50001
28-07-07, 15:02
גם לי היתה את הבעיה הזאת . רק ריצה או אופניים 30-45 דקות בכל אימון יפתרו לך את הבעיה .
העיקר לא להיתייאש כי זה חלק שמאוד קשה להיפטר ממנו .וגם לאכול נכון כמובן .

trx--->sus
28-07-07, 15:04
תרד באחוז שומן הכללי ותעלה אחר כך במסת שריר

ThaiB0X
28-07-07, 15:05
תהיה במאזן קלורי שלילי ותשמור על כמות מספקת של חלבון.

evy_s
28-07-07, 17:20
אני עושה ספינינג 3-4 פעמים בשבוע ואני משתדל לשמור על תזונה נכונה אבל אני בצבא וזה קצת בעייתי.
אני כרגע לא שותה שייקים לא לוקח תוספים ולא כלום , אתם ממליצים להתחיל לשתות שייק חלבון?
ראיתי שהאבקות די יקרות , זה שווה את זה?

המליצו לי על האבקה הזאת:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=130&CategoryID=89&Page=1

ואן דאם
28-07-07, 17:24
מה קשור השומן שלך בגב התחתון לאבקת חלבון ?
בקיצור... בעזרת חיטוב חכם ונכון תוכל להיפטר מהשומן שם ...

Motke
28-07-07, 18:33
אממ גם לי יש את הבעיה הזאת , ואני רזה .. עכשיו אני לא יודע אם כדי לי לרוץ עד שזה ירד לי כי אני לא רוצה להיות יותר שחיף

evy_s
28-07-07, 18:41
מה קשור השומן שלך בגב התחתון לאבקת חלבון ?
בקיצור... בעזרת חיטוב חכם ונכון תוכל להיפטר מהשומן שם ...

ThaiB0X כתב שחשוב לשמור על כמות מספקת של חלבון בגלל זה שאלתי אם כדאי להתחיל לשתות שייקים...

תגדיר "חיטוב חכם ונכון" , אני לא מבין גדול בתחום הכושר (עוד לא :blush: )
מה הדברים הבסיסיים שאני צריך לעשות כדי להיפטר מהשומן שם?

Ronush
28-07-07, 19:31
ThaiB0X כתב שחשוב לשמור על כמות מספקת של חלבון בגלל זה שאלתי אם כדאי להתחיל לשתות שייקים...

תגדיר "חיטוב חכם ונכון" , אני לא מבין גדול בתחום הכושר (עוד לא :blush: )
מה הדברים הבסיסיים שאני צריך לעשות כדי להיפטר מהשומן שם?

בוא תספר קצת נתונים על עצמך, אז יהיה יותר קל לעזור לך.

Elevation
28-07-07, 20:25
האמת היא, שראיתי מאמר עמוס רפרנטים, שטוען שאימון אירובי (כמה שיותר עצים) עוזר לנייד שומן מאזורים עיקשים, כמו הבטן התחתונה והגב התחתון....

Ronush
28-07-07, 20:40
האמת היא, שראיתי מאמר עמוס רפרנטים, שטוען שאימון אירובי (כמה שיותר עצים) עוזר לנייד שומן מאזורים עיקשים, כמו הבטן התחתונה והגב התחתון....

זה נכון יחד עם תפריט במאזן קלוריות שלילי.

shahaflol
28-07-07, 20:57
זה לא ממש רלוונטי לאנשים שלא מנסים להגיע לחיטוב קיצוני. האדם הממוצע לא נמצא על אחוז שומן חד ספרתי יחסית נמוך שצריך להילחם על ירידה בשומן עיקש.
חוץ מזה, חלק גדול מהשומן שמתנייד לא נשרף, כך שזה לא משנה כל כך.

Bullet
28-07-07, 21:01
זה לא ממש רלוונטי לאנשים שלא מנסים להגיע לחיטוב קיצוני. האדם הממוצע לא נמצא על אחוז שומן חד ספרתי יחסית נמוך שצריך להילחם על ירידה בשומן עיקש.
חוץ מזה, חלק גדול מהשומן שמתנייד לא נשרף, כך שזה לא משנה כל כך.
הבעיה באירובי בעצימות גבוהה הוא שלא כ"כ קל להכניס את זה בתוכנית אימונים שבה אתה גם מאמן כמו שצריך את הרגליים.

Coleman
28-07-07, 21:07
ריכוז שומן גבוה באזור המותניים והגב התחתון אופייני הרבה פעמים לאנשים שמנים שרזו ואז קשה להם מאוד להוריד שומן מהאזור הזה...זאת יכולה להיות סיבה...

benwin21
28-07-07, 21:23
לי יש את אותה בעיה אבל אני מתעלם ממנה כי אני יודע שבחיטוב זה יעלם.

לעזאזל עם החיטוב הזה כבר חודש אני אומר שאני עושה אבל לא התחלתי

evy_s
28-07-07, 21:23
ריכוז שומן גבוה באזור המותניים והגב התחתון אופייני הרבה פעמים לאנשים שמנים שרזו ואז קשה להם מאוד להוריד שומן מהאזור הזה...זאת יכולה להיות סיבה...

יכול להיות...מגיל 10 עד 17 בערך הייתי יחסית שמן ולפני הצבא התחלתי לרוץ ולהתעמל, עשיתי דיאטה רצינית וירדתי הרבה במשקל ומאז אני רזה אבל השומן במותניים זה המקום היחיד שאני לא מצליח להיפטר ממנו.
הגובה שלי הוא 1.88 מ' והמשקל שלי הוא 75 ק"ג

shahaflol
28-07-07, 21:27
הבעיה באירובי בעצימות גבוהה הוא שלא כ"כ קל להכניס את זה בתוכנית אימונים שבה אתה גם מאמן כמו שצריך את הרגליים.
מניסיון זה באמת קצת בעייתי. מה שכן אפשר לעשות זה להוריד את התדירות של הרגליים לפעם בשבוע ולהכניס אימוני אירובי בעצימות גבוהה בהפרשים של כמה ימים אחד מהשני. אולי זה לא אופטימלי, אבל זה אפשרי.

Bullet
28-07-07, 22:01
מניסיון זה באמת קצת בעייתי. מה שכן אפשר לעשות זה להוריד את התדירות של הרגליים לפעם בשבוע ולהכניס אימוני אירובי בעצימות גבוהה בהפרשים של כמה ימים אחד מהשני. אולי זה לא אופטימלי, אבל זה אפשרי.שמע אני לא יודע לגביך, אבל לי אישית יותר כיף לעשות סקוואט מאשר לרוץ כמו מטורף :jockey:

Elevation
28-07-07, 23:54

אני מסכים, אבל בימים של אימוני רגליים אפשר ללכת מהר קצת, איזה עשר דקות ככה, לשחרר חומצה לקטית ובימים בלי אימונים/סופ"שים לתת בראש.

אני עובד ככה: ABXABXX, כשבA אני עובד רגליים. בימי B/X אפשר לתת בראש, ולא כל שכן בשני מבין ימי הX הרצופים. (למרות שהעפתי לעזאזל את הקרדיו והתחלתי קארב סייקלינג [לא זה שאתם מכירים] ואני יורד אפילו יותר טוב, ברוך השם]).

benwin21
29-07-07, 00:26
מה זה קארב סיקלינג??

Elevation
29-07-07, 01:19
מה זה קארב סיקלינג??

סייקול פחמימות.

shahaflol
29-07-07, 01:23
שמע אני לא יודע לגביך, אבל לי אישית יותר כיף לעשות סקוואט מאשר לרוץ כמו מטורף :jockey:
חח איזה בן אדם שפוי יעדיף ריצה מהירה על סקוואט?

אני מסכים, אבל בימים של אימוני רגליים אפשר ללכת מהר קצת, איזה עשר דקות ככה, לשחרר חומצה לקטית ובימים בלי אימונים/סופ"שים לתת בראש.

אני עובד ככה: ABXABXX, כשבA אני עובד רגליים. בימי B/X אפשר לתת בראש, ולא כל שכן בשני מבין ימי הX הרצופים. (למרות שהעפתי לעזאזל את הקרדיו והתחלתי קארב סייקלינג [לא זה שאתם מכירים] ואני יורד אפילו יותר טוב, ברוך השם]).
הליכה מהירה זה עוד סביר גם כשיש לך דומס ברגליים. ריצה מהירה/ ספירנטים זה כבר סיפור אחר.

Amit
29-07-07, 01:26
בשביל מה לעשות אירובי כדי לנייד שומן אם יש דרכים אחרות :whistle::whistle::whistle:

Bullet
29-07-07, 01:39
בשביל מה לעשות אירובי כדי לנייד שומן אם יש דרכים אחרות :whistle::whistle::whistle:אממ לא הבנתי את ה:whistle:

Ronush
29-07-07, 18:17

כמה סטים אתה עובד על שריר גדול/קטן בתקופת החיטוב ?