PDA

צפה בגרסא המלאה : יום אימונים+יום מנוחה

אושרי
28-07-07, 05:24
מה ההמלצה שלכם לגבי זמן מנוחה אני מבין שכדי לקבל תוצאות חובה מנוחה יש צירוף מועיל פחות מועיל יותר דוגמא יום כן יום לא ואים מומלץ אימוני אירובי (ריצה) מכיון שאני בחיטוב חמישה שישה פעמים בשבוע גם בימי מנוחה אים זה מקצר תתהליך ולא מפריע יותר מדי מה שהכי אפקטיבי מנוחה נטו או שילוב אירובי כול יום (בימי אימון הארובי אחרי האימון משקלות שלי)

תודהה ידידיםם

maya
28-07-07, 07:29
זה תלוי באיזו תוכנית אתה אם אתה עובד Ab אז 4 אימונים משקולות ואירובי 3-4 פעמים אתה יכול לעשות יום אחד שהוא ממש מנוחה לא לעשות שום אימון, ולדעתי עדיף להפריד את האירובי מהאימון כמה שניתן או בימים אחרים או בשעות אחרות אם ניתן

אושרי
28-07-07, 14:56
תודה .ואני משתמש בתוכנית סגנון 5-10-20 אני קורא לה קריעת ים סוף למה כמו שנקרע ים סוף ככה נקרעע לי הצורההה ..
אים הבנתי אותך טוב דוגמא תוכנית ab את אומרת מומלץ לעשות מתוך 4 יום =4 אימונים ולשלב יום מנוחה(אני מתכון 4 אימונים רצוף יום אחרי יום )
זה מומלץ גם לתוכנית שלי ואים לא איך אני יחלק תאימונים לשבוע ?

trx--->sus
28-07-07, 15:42
תודה .ואני משתמש בתוכנית סגנון 5-10-20 אני קורא לה קריעת ים סוף למה כמו שנקרע ים סוף ככה נקרעע לי הצורההה ..
אים הבנתי אותך טוב דוגמא תוכנית ab את אומרת מומלץ לעשות מתוך 4 יום =4 אימונים ולשלב יום מנוחה(אני מתכון 4 אימונים רצוף יום אחרי יום )
זה מומלץ גם לתוכנית שלי ואים לא איך אני יחלק תאימונים לשבוע ?
התכניות בסגנון 5-10-20 מומלצות בעקר לגיוון ולא בתור תכנית קבועה אבל אם אתה מתקדם טוב ומרגיש שזה עובד עליך אז שיהיה לך בהצלחה

רומם אברבוך
29-07-07, 17:11
המליצו לי פעם לעשות אימן אינטנסיבי (משקולות) בחלק אחד של היום ואירובי בחלק השני, עם מנוחה של רוב היום באמצע.
אם יש לך זמן, תנסה, אני אשמח ללמוד מהנסיון שלך.