PDA

צפה בגרסא המלאה : כפפות אימון

trx--->sus
28-07-07, 12:15
התחלתי לעבוד אם כפפות אימון כי המתח פשוט קורע לי את הכפות ידיים ואתמול היה האימון הראשון שלי אם כפפות אימון והיה לי קשה יותר ולא הצלחתי לעשות את אותו מספר חזרות (במתח) שאני עושה בדרך כלל כי ששמתי את היד על המתח זה מרגיש כאילו אני מחזיק את עצמי אם האצבעות הרגשה מוזרה כזאת לא יודע איך להסביר מישהו מכיר משו דומה אולי יש דרך לפתרון זה דווקא כפפות טובות של חברת יורק (55 שקל לא הכי יקרות)

Future Prophecy
28-07-07, 12:30
גם אצלי זה ככה..
אני יכול לעשות מתח טוב רק בלי כפפות..

Sagilevi
28-07-07, 12:34
רוב המוטות מתח מגיעים עם ריפוד.
אבל אם קנית בלי ריפוד אז תרפד לבד ואם כבר אתה מרפד אז את כל המוט ככה תוכל לעשות מתח ברוחב שאתה רוצה.

trx--->sus
28-07-07, 13:14
רוב המוטות מתח מגיעים עם ריפוד.
אבל אם קנית בלי ריפוד אז תרפד לבד ואם כבר אתה מרפד אז את כל המוט ככה תוכל לעשות מתח ברוחב שאתה רוצה.

אני לא מדבר על המתח בבית שלי יש מתח במכון שזה מכשיר לא סתם מאוד והוא מאוד רחב ובלי ריפוד

hadash
28-07-07, 13:49
שמע אחי גם אני כמוך ... התחילו להיות לי דברים מגעילים כאלה בידיים וזה כאב לא יכולתי להיתלות על מתח הרגשתי כזאת צביתהה ממש חזקה .. קניתי גם כפפות איכותיות ובגלל שהן עבות אז קשה לתפוס איתן .. או שתחפש לך מתח פחות רחב או שלא יודע ... בהצלחה חביבי

מתאמן צעיר
28-07-07, 14:08
מה ההבדל בין הכפפות של ה30 ש"ח לכפפות שעולות 55?

trx--->sus
28-07-07, 15:01
מה ההבדל בין הכפפות של ה30 ש"ח לכפפות שעולות 55?

לא היתה את המידה שלי בכפפות שעולות 30 שח

רומם אברבוך
29-07-07, 17:15
הייתי מתאמן פעם עם כפפות
עכשיו הן מעלות אבק בארון- מעדיף בלעדיהן.
נכון שיש עור מת מתחת לכריות של כף היד, אבל לדעתי זה רק מחזק את היד (במיוחד כשמזיעים ואז צריך ללפות את המוט חזק יותר)

מקווה שעזרתי