PDA

צפה בגרסא המלאה : מר תל אביב-יפו Ifbb 2007 - עמית ספיר.

hell
28-07-07, 13:40
לפני כעשרים דקות נגמר הביזיון הזה שנקרא מר תל אביב יפו שקיים האיגוד העוד יותר בזיוני -ifbb.
לוקחים עשרה מתחרים שעבדו כל השנה כדי להגיע לתחרות, כולל פגיעה בריאותית בגופם ונותנים להם להתחרות על במה מאולתרת ביום לוהט על הדשא של בריכת האוניברסיטה!
אנשים שעשו ייבוש של יומיים שלושה לפני תחרות צריכים לעמוד בחום הזה?
כל התחרות התנהלה בצורה חובבנית.
מעלים לפוזות חובה מתחרים שלוש פעמים רצוף בלי זמן לנשום. ממש התעללות במתחרים.
אני מתפלא שלא התעלפו שם מתחרים.
אני ישבתי בשורה ממש מאחורי השופטים וראיתי שהיו עסוקים בדברים שלא קשורים לשיפוט,
אחד עשה רשימת קניות לשבת או משהו בסגנון (נשבע לכם!!), שני ניקר וכמעט נרדם מול המתחרים. בושה וחרפה!
מקום ראשון מגיע בהחלט לעמית ספיר.
מקום שני לעומת זאת, הגיע למיכאל (מישל) טוראני, שהפסיד אותו לבחור שאני לא זוכר את שמו.
מקום שלישי, כאמור, מישל טוראני.
יש תמונות, יועלו במשך היום.
מה שכן, יאמר לזכות המתחרים, הרבה בהחלט די גבוהה!
פרט למתחרה אחד שעלה אמנם חטוב מאוד, אבל הוא מתאים יותר לפיטנס. וכמובן שגיא שלא רוצה ללמוד ולקחת אוף סיזן של כמה שנים....

hell
28-07-07, 13:58
מקום ראשון - עמית ספיר.

http://i14.tinypic.com/6feo9iw.jpg

hell
28-07-07, 13:58
מקום שלישי מישל טוראני
http://i16.tinypic.com/4q6999l.jpg

hell
28-07-07, 13:59
מקום שני, מסומן בחץ בתמונה, (שכחתי את השם שלו).
http://i16.tinypic.com/6bn9849.jpg

ניגרי ענק
28-07-07, 14:01
תודה על העדכון, ממש כואב לי על הח'ברה - וממש לא מפתיע אותי.
אני מקווה שכולם בסדר ולגבי אי אף בי בי, כבר אמרתי וחזרתי והדגשתי: לבעיה של האיגוד הזה יש שם ושם משפחה.
כאשר האדון פרי'ג יועיל לפנות את מקומו למישהו שבאמת אכפת לו מהספורט והאנשים, דברים ייראו אחרת.
עד אז אין תחרות אמיתית לנאבא.
אשמח על עדכון יותר מפורט לגבי הרשימה המלאה של ה"טופ סיקס".

ניגרי ענק
28-07-07, 14:05

נדמה לי שזהו יוסי כהן, אחר הח'ברה המוכשרים והמבטיחים בספורט.

Ronush
28-07-07, 14:06
תודה על העדכון, עפ"י התמונות וגם איך שאתה מתאר אפשר להבין שזאת היתה תחרות "שכונה"

כל הכבוד למתחרים.

Night_Wolf
28-07-07, 14:11
המתחרים פה ניראים ממש אבל ממש מעולה!
עמית ספיר מקום ראשון כל הכבוד לו מגיע לו בהחלט!
גם לדעתי מישל המפלצתי היה צריך לקחת מקום שני ולא הייתי מתפלא אם הוא אפילו היה זוכה זה מדהים איך שהבן אדם ניראה אני ממש מתרשם מהתמונות שלו כל פעם מחדש.
יוסי כהן גם ניראה מצוין וחטוב כרגיל ואת שאר המתחרים שאני לא יודע את שמם גם ניראים טוב מאוד:sbb4:

benwin21
28-07-07, 14:12
מגיע לעמית.

מזל טוב

DropDead
28-07-07, 14:12
מישל הזה ענק

benwin21
28-07-07, 14:14
מישל מזכיר לי טיפה את באטיסטה

hell
28-07-07, 14:18
תודה על העדכון, ממש כואב לי על הח'ברה - וממש לא מפתיע אותי.
אני מקווה שכולם בסדר ולגבי אי אף בי בי, כבר אמרתי וחזרתי והדגשתי: לבעיה של האיגוד הזה יש שם ושם משפחה.
כאשר האדון פרי'ג יועיל לפנות את מקומו למישהו שבאמת אכפת לו מהספורט והאנשים, דברים ייראו אחרת.
עד אז אין תחרות אמיתית לנאבא.
אשמח על עדכון יותר מפורט לגבי הרשימה המלאה של ה"טופ סיקס".
את הטופ סיקס אתה יכול לראות בתמונה שבה מופיע יוסי אורן (תודה על התזכורת).
את עמית לא רואים שם, רואים רק את היד שלו מאחורי המתחרים האחרים.

BigBen
28-07-07, 14:58
עמית נראה מעולה!

Daniel-Barak
28-07-07, 15:05
תודה על העדכון
עמית נראה מעולה, כרגיל, יה צפוי שהוא יזכה, ומגיע לו
מקום 2-3 נראים גם טוב בהחלט

arbel2
28-07-07, 15:09
אומנם אני משוחד בדעתי,אבל אני מסכים שמישל היה צריך לקחת את המקום השני
הוא מפלצת ,פשוט חויה שמחדירה בך צניעות לעמוד לידו
גם הוא וגם אח שלו בורכו גנטית ברמות :)
ככה או ככה ,אני בטוח שבמר ישראל הוא יצליח יותר ,אי אפשר באמת לשפוט מתחרים בתאורה הזאת.

Logout
28-07-07, 15:20
חח איזה שוק זה נראה שם...והתחרים אחד אחד סוסים...אבל התחרות אצמה נראת....כמו שמישהוא אמר ליפני...שכונה..

danino
28-07-07, 15:22
איזה מקום הגיע שגיא האגדי

Vin diesel
28-07-07, 15:26
איזה מקום הגיע שגיא האגדי
הוא בין 7-10 שלא קיבלו אפילו גביע.
*hell איך קרה כזה דבר שלא ניפגשנו שם?איך האית לבוש?אולי האית אם משקפיים?ולא ראיתי אותך?
*דרך הגב גם לפי דעתי מישל היה צריח לקחת את המקום השני.והוא יכל היה לקחת גם 1 אם היה מאוד רוצה.

benwin21
28-07-07, 15:31
מגיעה לשגיא הזה

xLaes
28-07-07, 15:32
מזל"ט לעמית

hell
28-07-07, 15:34
הוא בין 7-10 שלא קיבלו אפילו גביע.
*hell איך קרה כזה דבר שלא ניפגשנו שם?איך האית לבוש?אולי האית אם משקפיים?ולא ראיתי אותך?
*דרך הגב גם לפי דעתי מישל היה צריח לקחת את המקום השני.והוא יכל היה לקחת גם 1 אם היה מאוד רוצה.
לא ראיתי אף אחד מוכר מהפורום.
הייתי עם ג'ינס וטי שירט אדומה, עם משקפיים...:)

P-a-n-1-c
28-07-07, 15:54

כרס GH?

ניגרי ענק
28-07-07, 16:15
דרך אגב, אם טרם אמרתי: על פי התמונות ניכר כי הייתה רמה טובה מאוד.
נקווה שיעלו תמונות נוספות, ואני עדיין ממתין לדיווח מפורט של יואב שהיה בתחרות.

Bodybuilder
28-07-07, 16:19
מישל זה החבר של לוליק ?

-Alex-
28-07-07, 16:21
hell אך לא ראיתי אותך ???

את גיל ו שלומיק ראיתה ?

Di-Bol
28-07-07, 16:22
מישל זה החבר של לוליק ?
כן.

טל יואב
28-07-07, 16:23
שלום לכולם ,
נסעתי עם ויין דיזל , חבל מאוד שהל לא ניגש להגיד שלום אותי אי אפשר שלא לזהות אותי הפרצוף שלי מרוח על כל האתר הזה .

כפי שציין לפני הל ובצדק זה היה עלבון וחרפה .
לותיקים מבינכם שקראו את הכתבה שעשיתי על לוליק זוכרים בוודאי שלוליק הקדיש את הכתבה למישל טורני . הבן אדם אגדי מרשים קיבלתי נקע בעניים כשראיתי אותו .
אני לא מבין מדוע מאחצים את עמית ספיר להמשיך ולהתחרות בתחרויות אזוריות כאשר הוא כבר זכה במר ישראל ומייצג את מדינתינו בעולם .
למודאגים בינכם עשיתי סולחה עם עמית ועם אביו אנשים נחמדים וטובים .

מקום ראשון -עמית ספיר ,
מקום שני - יוסי כהן ,
מקום שלישי - מישל טורני (שלדעתי היה מגיע לו ראשון ) ,
מקום רביעי - יהודה בנעים ,
מקום חמישי -שכחתי את שמו ,
מקום שישי יקיר משהו בחור מאוד צעיר מאוד רזה וחטוב אש .
שלוש חבר"ה בינהם איזה אלכס אחד ושגיא קיבלו תעודות מבריסטול שאפילו לא היה כתוב הדירוג עליהם .
ניכר שאשר ניסה להיות מנומס יותר ישבנו על כיסאות מפלסטיק נמוכים מאוד של בריכה והשופטים הסתירו אשר לא נתן לאלו מבניהם שישבו בשורה הראשונה לצלם (בינהם אני ) .
לאחר התחרות הייתה לי שיחה ארוכה עם נאור זיו שהוא בחור מקסים וחכם פשוט כיף לדבר איתו .
בקרוב אני יעלה תמונות שלו הוא נראה סוף הדרך לדעתי טוב יותר מעמית אך זוהי רק דעתי .

יהודה בנעים היה מצויין יפה ואסטטי .
יוסי כהן היה לו את הגב והחזה הכי מרשים אך רגליים חלשות מאוד מאוד ואמרתי לו את זה והוא אכן הסכים איתי על כך .

החבילה המושלמת הייתה ללא ספק מישל טורני בלי להגזים אני לא משוחד ומעולם לא ראיתי אותו עד היום , האיש ענק והיחידי שיכול לעמוד בכבוד מול אלון צוקרמן .
הדבר היחידי שהפריע לי לעין אצלו זה הקעקועים שהסתירו את החיטוב קצת ביד ובכתף .
מישל עם אופי של ספורטאי אמיתי קיבל את ההכרזה בכבוד למרות שבקהל הייתה תדהמה מוחלטת על מיקומו הנמוך והיו צעקות ביינים לאחר התחרות החזיר מישל את הגביע לאשר .ובצדק .

אני לא מבין את האיגוד הזה באמת שלא ....
במקום לטפח , לאמץ , ספורטאים הם רק מרחיקים אותם מהם למה ? למה ריבונו של עולם למה ?

אפילו לא קראו לעמית על הבמה , אפילו לא פעם אחת להשוואות בין שאר הספורטאים הרי ברור שהוא יקח ראשון אז למה לו להתחרות מיותר תנו גם לאחרים להתקדם ושיכירו אותם . תנו להם את הסיכוי שיישוו בין עמית לבינהם .
הכי מוזר היה לראות את עמית וחברתו זוג יוצא דופן ואני מתכון לכך במובן החיובי , היא גבוה ממנו בראש וחצי והיא שרירית כמעט כמוהוא נריאת אירופאית משהו גם עם קעוקעים על הגב . עם אחוז שומן נמוך יותר משל עמית .
היא בהחלט מרשימה ללא ספק .

נאור זיו ,
תענוג האיש הזה איזה רמה , איזה קלאסה , איזה חוכמת חיים יש לו הוא הגיע עם עוד זוג שאת הגבר הוא מכין לתחרות עד 75 ק"ג . והוא נראה מרשים הבחור . בצד לקח אותי נאור והרבצנו תמונות יפות .
ולגביי נאור הוא יבצע את שני התחרויות גם באיגוד Ifbb וגם באיגוד Nabba . בחודש הבא הוא כעת על שש אחוזי שומן והוא מתכון לרדת עוד . הוא התחיל שמונה עשרה שבועות לפני והכל בצורה הדרגתית ומבוקרת .
הוא לא מעוניין כל כך לבצע את התחרות של האיגוד ה- Ifbb אך הוא זקוק למכתב רשמי מאשר פריג" כי הוא טס לנסות את מזלו בארה"ב באמצע חודש ספטמבר ולכן הוא זקוק שם למכתב של נשיא האיגוד בארץ .

פגשתי סוף סוף את שלומיק שאני מציק לו כל כך הרבה בטלפון בחור נחמד ומקסים .

מאור זרזד לא היה הוא בלט בחסרונו .
לאחר התחרות ניגשנו לצילומים ולצערי הרב פיספסתי את דודי ששון השופט הבכיר מאוד רציתי ליצור עימו קשר על מנת לעשות עליו כרטיס ביקור כאשר ניגשתי לאשר לבקש את מספר הנייד של דודי אשר התייחס אליי בחשדנות והעיף אותי לעזאזל .

כאשר ניגשתי לאביו של עמית הוא פתר אותי בכך שאין לו את הנייד של דודי . ניסתי להסביר לאשר שאני מעוניין לעשות כתבה על דודי ואין לי בעייה גם שהכתבה תתפרסם אצלם באתר אך הוא ביטל אותי בזלזול מוחלט .
אחראי על המוזיקה היה עבד קאעדן מתחרה לשעבר , תיזמון ועליית המוסיקה בזמן למתחרים הייתה ממש גרועה מאוד רבים עלו והחלו לבצע את הופעת הראווה גם בלי מוזיקה . גדי אורן היה השופט שהוא זכה במר מרכז .

עלות כניסה הייתה כ- 10 ש"ח חלק מהמנויים של הברכיה עברו לצפות בהצגה חינם . בזמן שהספורטאי ביצע את הופעת הראווה שלו השופטים בכלל לא הראו כל התעניינות או עיניין כל שהוא במה שקורה על הבמה .
מישל טורני הוא ספורטאי של ישראל בודי ואנו נדאג שהוא יעלה ויתפרסם כמגיע לספורטאי ברמה שלו . לדעתי צריך להוציא חוק מי שזכה כבר במר ישראל לא יכול לבצע תחרויות אזוריות על מנת לתת גם לאחרים להתקדם מעט ושלא יהיה כל כך שקוף ונעול זה גם יגרום ליותר התעניינות של ספורטאים להתחרות .
השופט מקס שמעייה לא היה נוכח וחבל מאוד .
אשר מצא פתרון כיצד להרים תחרות אזורית מבלי להוציא שקל מכיסו , אך אתם שואלים ?
כל מי שתורם לו את המקום או עוזר משמעותית בהרמת התחרות הוא מעניק לו גביע על תרומתו ובכך הוא פותר את הבעייה . זה שקוף וזה מצער מאוד .
את הספורטאים הזיזו מצד לצד מאחורי הבמה הקטנטונת כמו עדר של כבשים השופטים עצמם לא ידעו מה לעשות איתם ? לא היו מאורגנים באמצע התחרות דודי זורק לאשר עד איזה מקום צריך לדרג ואז אשר שואל כמה גביעים יש לנו והאחר עונה שישיה גביעים . (אשר) בצעקה מהצד השני דודי תדרג עד שש מקומות .

שגיא גרשגורן ,
להגיע מחיפה בשביל זה ?
הוא בחור טוב עם אהבה גדולה לספורט ויש לו עקשנות אל תשפטו אותו כי אתם לא באמת מכירים אותו . הוא עושה את מה שהוא אוהב וזו היא זכותו המלאה .

לסיכום ובנימה אופטימית זו , אני מאוד מקווה לכולנו שהרמה תעלה ותשתפר כמו כן התנאים למתחרים עצוב מאוד היה להיכנס לשירותים הציבוריים ולראות את הבגדים של הספורטאים מונחים וזרוקים לכל עבר על הריצפה כי אפילו מקום לשים את הציוד שלהם לא היה וחבל .

לדעתי רק Nabba לפחות הם מתקדמים ומשתדלים יותר לספורטאים .
עד הפעם הבאה
שלכם תמיד יואב טל כתב השרירים של ישראל בודי .

hell
28-07-07, 16:24
עוד עמית ספיר להנאתכם :
http://i13.tinypic.com/66to2vq.jpg
http://i17.tinypic.com/4qf1qbq.jpg

hell
28-07-07, 16:25
hell אך לא ראיתי אותך ???

את גיל ו שלומיק ראיתה ?
ראיתי את גיל ושלומיק...בסוף התחרות אפילו עמדתי ליד גיל...
שלום לכולם ,
נסעתי עם ויין דיזל , חבל מאוד שהל לא ניגש להגיד שלום אותי אי אפשר שלא לזהות אותי הפרצוף שלי מרוח על כל האתר הזה .
.
דווקא אותך חיפשתי, הייתי בטוח שאתה שם, אבל לא מצאתי...

Bodybuilder
28-07-07, 16:29
מקום ראשון -עמית ספיר ,
מקום שני - יוסי כהן ,
.

אני מאוד שמח לשמוע את זה
http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gifמה שנכון נכון,עמית הוא אחד הטובים,הוא עלוף במשקל שלו, אבל מישל טיפה רמה אחרת,הוא ענק ורמה 1 מעל כולם שמה לדעתי :sbb4:

danino
28-07-07, 16:35
עמית ספיר מתחרה הרבה מאוד פעמים בתחרויות האיזוריות
ולוקח בקלות את כל התחרויות

בישביל מה הוא עושה זאת יש לו כבר כרטיס מקצוען

hell
28-07-07, 16:38
קצת תמונות של מישל, שלפי דעתי הגיע לו לפחות מקום שני ואני בטוח שיגיע רחוק.
הוא בסך הכל בן 23 ומשהו...לי הוא מזכיר את מרקוס רול, עם הכתפיים הענקיות והגב המפלצתי.
דרך אגב, שמתם לב שלא השקיעו אפילו בשלט עלוב לתחרות? מתחרים הוציאו עשרות אלפי שקלים בחומרים, אוכל ובריאות, רק כדי לעמוד על הבדיחה הזאת שנקראת במה, ומה אשר עשה? חסך 100 ש"ח על שלט נורמלי. פשוט כתב את הסיפרה 7 על נייר והדביק על השלט של שנה שעברה...
http://i13.tinypic.com/6aji1dd.jpg
http://i16.tinypic.com/54n486q.jpg
http://i16.tinypic.com/6aewzzp.jpg
http://i15.tinypic.com/4kjo5ua.jpg

MagneZium
28-07-07, 16:42
עוד עמית ספיר להנאתכם :
http://i13.tinypic.com/66to2vq.jpg
http://i17.tinypic.com/4qf1qbq.jpg
גיזס קרייס זה עם הקעקוע ביד ליד עמית מצד ימין בתמוננה הראשונה בפעם האחרונהש הייתי אצל גיל בפגישה הוא היה היה מלא בהרבה ומלא נוזלים ממש חשבתי הוא באיזה מסה או משהו בסגנון עכשיו הוא פשוט בן אדם אחר ורק לפני הקעקוע זיהיתי אותו הוא מקראית גט גיל אמר לי

Mr.Bazooka
28-07-07, 16:47
פשש אחלה תמונות עמית ספיר נראה מעולה!

Dino Psaras
28-07-07, 16:50
הציבור דורש שגיא גרשוגרשן!

Moshe
28-07-07, 16:52
עמית ומישל באמת מרשימים מאוד , עמית יצא פה הרבה יותר טוב מהתמונות בחנות...
בקשר לכל התלונות על ה Ifbb , אני לא מבין מה אתם מצפים ההגדרה של המועדון הינה:
"איגוד החובבים הישראלי לפיתוח הגוף"
לכן הכל מתנהל כך , בשל ההגדרה כך גם המעשה....

hell
28-07-07, 16:54
הציבור דורש שגיא גרשוגרשן!
בבקשה...איזה פרצוף "יפה" יצא לו.
:helpsmilie:
http://i10.tinypic.com/6g1cqwz.jpg

Moshe
28-07-07, 16:57
חחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי
תאחלס יש לו אחלה גופה אבל לא בשביל לעלות על במה
יש לו רגלי בייגלה
חחח עמית מסתכל לו על הרגליים איזה מצחיק זה

טל יואב
28-07-07, 16:59
http://img518.imageshack.us/img518/3835/4kjo5ua1la1.jpg (http://www.israelbody.com/)

Bodybuilder
28-07-07, 17:09
איך אני שונא את זה ששגיא לא יכול להפסיד תחרות 1 אפילו !
ודרך אגב משה מי שמסתכל על הרגל שלו בתמונה האחרונה פה זה לא עמית .

Di-Bol
28-07-07, 17:12
זה רק אני או שיש לו בגד ים גזרת נשים

hell
28-07-07, 17:15
זה רק אני או שיש לו בגד ים גזרת נשים
זה לא רק הבגד ים, כולו בגזרת נשים, תראה איזה רגליים...מתאים פיקס לכוסית.

arbel2
28-07-07, 17:16
זה לא רק הבגד ים, כולו בגזרת נשים, תראה איזה רגליים...מתאים פיקס לכוסית.

למה אתה מקלל ,יש לו כתפיים של גבר

טוב ,אולי גבר זה מוגזם,נער מתבגר בכיתה י'

Kachok
28-07-07, 17:19
אני ממש לא מבין איך נותנים לשגיא לעלות על הבמה,צריך הרי להיות רף מסויים

Vin diesel
28-07-07, 17:36

אתה לא יודע לצלם...קבל.:sbb4:
http://img529.imageshack.us/img529/6056/347smallbl0.jpg

Night_Wolf
28-07-07, 17:44
היי!!!!

אני מבקש לא ללכלך על שגית!
אחרי זה היא תפתח פוסט באתרים מתחרים ותרשום "שוב פעם מלכלכים עלי בישראלבודי בגנון הילדים של גיל" חחחחחחחחחח מוזר שאחד כזה מעונין להיות בחבורה הצוהלת של ה"מכסחים" שהולכים לנסות לעשות לי לינצ' במר ישראל כמובן שבבוקס אחד אני שולח אותו חזרה לחור שהוא יצא ממנו ממש בלי להיתאמץ בכלל חחחח הוא חטוב אבל זה פשוט נוראי כמה ש"בודיבילדר" שכמותו מלכלך ומזלזל כל הזמן באנשים שנוטלים "חומרים אסורים" או "פירות אסורים" או "ירקות אסורים" או "פיצוחים אסורים" והוא בעצמו לא מבין שטאחלס הספורט הזה ברמה המקצועית מתבסס על מספר יסודות ו"חומרים אסורים מהעץ האסור" זה אחד מהם.

וד"א בלי קשר ציפור לא קטנה גדולה מאוד בעל מסה מאוד מכובדת לחשה לי שבעבר שגית נטלה ווינסטרול אבל זאת רק "שמועה" חחחח כמובן שהתזונה בטח הייתה שווה לתחת אז גם הסייקל.:jockey:

shaye אתה מוזמן לתקן את שגיאות הכתיב שלי זה קורה הרבה שאני רושם משהו ארוך ולא מפסיק לצחוק:)

hell
28-07-07, 17:46
אתה לא יודע לצלם...קבל.:sbb4:

למען האמת לא צילמתי אותו בכוונה, בכל התמונות שלי מופיעים עמית ספיר או מישל.
תראה את העגלה מאחורי שגיא, הוא יכול להתחרות בה...

Night_Wolf
28-07-07, 17:51
למען האמת לא צילמתי אותו בכוונה, בכל התמונות שלי מופיעים עמית ספיר או מישל.
תראה את העגלה מאחורי שגיא, הוא יכול להתחרות בה...

קודם כל אני בוכההההההההההההה פה מצחוקקקקקקקקקקקקקקקק הרגתה אותי אחי חחחחחחחחחחחחחחחחחח
ודבר שני לא הוא לא יכול להתחרות בה, הם לא יהיו באותה קטגורית משקל!
היא יותר כבדה ממנו!!!:sbb4:

SuzukiR
28-07-07, 18:09
באמת ביזיון עכשיו אני מבין את כל התלונות על האיגוד הזה

אבל בהחלט הרמה לאט לאט עולה וזה משהו ממש טוב

Kachok
28-07-07, 18:28
גרישה גרישה מה יהיה איתו.............

TheGift
28-07-07, 18:36
התמונות, כפי שעושה רושם, עושות אבל עם המתחרים. מישל הזה נראה מאסיבי בצורה מטורפת, אבל טיפה לא אסתטי. אני גם מסכים עם טל שהקעקועים שלו ביד ימין קצת מפריעים. עדיין נראה לי שהוא מהמובילים בארץ בתחום. עמית ספיר לא יצא מי יודע מה בתמונות - בידיאו שפירסמו פה הוא יצא הרבה הרבה יותר טוב. אני לא יודע מי זה השגיא הזה, אבל לפי מה שאני מבין הוא בושה לענף. הוא גם נראה מגוחך, חובבן, אין ספק (רק בישראל אחד כזה יכול לעלות לבמות באופן קבוע).

arbel2
28-07-07, 19:07
אמרתי זאת לחברי Hell במסנג'ר ,ואני אומר זאת שוב גם עכשיו
עמית מקום ראשון לגיטימי ,אבל מישל נשדד על המקום השני ,לא היה מתחרה אחד על הבמה עם מסה כמו שלו ,והפרופורציות שלו טובות מספיק. שלא לדבר על כך שהוא גם חטוב מאוד מאוד

ביזיון.

bigbit
28-07-07, 19:09
איכס איזה תחרות שכונה..
רק בנאבא צריך להתחרות..

Bodybuilder
28-07-07, 19:10
אמרתי זאת לחברי Hell במסנג'ר ,ואני אומר זאת שוב גם עכשיו
עמית מקום ראשון לגיטימי ,אבל מישל נשדד על המקום השני ,לא היה מתחרה אחד על הבמה עם מסה כמו שלו ,והפרופורציות שלו טובות מספיק. שלא לדבר על כך שהוא גם חטוב מאוד מאוד

ביזיון.

לפי מה שאני יודע מישל מתחרה באוגוסט במר ישראל אז איך שהוא נראה פה זה כניראה בכלל לא רמת החיטוב שנראה בנאבבא !

arbel2
28-07-07, 19:15
לפי מה שאני יודע מישל מתחרה באוגוסט במר ישראל אז איך שהוא נראה פה זה כניראה בכלל לא רמת החיטוב שנראה בנאבבא !

המר תל אביב היא תחרות חימום מבחינת 90 אחוז מהמתחרים ,אני מוכן לשים את כספי (הלא רב) שמישל יופיע אפילו יותר טוב למר ישראל.

טל יואב
28-07-07, 19:29
טוב תמונות לא הצלחתי לעלות לצערי ויש הרבה וחלקם ממש טובות אני אתן את המצלמה לויין דיזל והוא יעלה את התמונות כולם .
מה לעשות אני לא מושלם ובמחשבים אני לא הכי מבין .....:wub1:

אגב למה אף אחד לא התייחס להודעת העידכון שאני כתבתי אה ? היא בלתי ניראת ?

בקרוב אנו נארגן מפגש של הכוכבים המובילים ללמוד זה מזה ולהעשיר את היידע אחד של השני אל דאגה אני יביא לכם את כל העידכונים .

Bodybuilder
28-07-07, 19:47
המר תל אביב היא תחרות חימום מבחינת 90 אחוז מהמתחרים ,אני מוכן לשים את כספי (הלא רב) שמישל יופיע אפילו יותר טוב למר ישראל.

זה מה שאמרתי חביבי :sbb4:

Kachok
28-07-07, 19:52
אני חושב שמצאתי דרך למנוע משגיא מלהופיע בתחרויות במשך כשנתיים
ואפשר לארגן את זה במר ישראל

Bodybuilder
28-07-07, 19:53
אני חושב שמצאתי דרך למנוע משגיא מלהופיע בתחרויות במשך כשנתיים
ואפשר לארגן את זה במר ישראל

אל תשתוק דבר:boxing:

hell
28-07-07, 19:55
אגב למה אף אחד לא התייחס להודעת העידכון שאני כתבתי אה ? היא בלתי ניראת ?

בקרוב אנו נארגן מפגש של הכוכבים המובילים ללמוד זה מזה ולהעשיר את היידע אחד של השני אל דאגה אני יביא לכם את כל העידכונים .
מצטער, אבל לא מצאתי את ההודעה הנ"ל.
אפשר לקבל קישור?

igorek
28-07-07, 20:04
נראה שהמתחרים ברמה גבוהה, על האירגון של התחרות אין לי מה להוסיף, בושה וחרפה.
לפי התמונות נראה שעמית ספיר זכה fair and square, למישל יש רגליים קטנות יחסית לפלג גוף עליון אבל בכל זאת הוא נראה מרשים מאוד.

Antonator1
28-07-07, 20:11
טוב שלא ארגנו להם בכוונה תאורה כמה שיותר מחורבנת במיוחד בשביל התחרות...

Bodybuilder
28-07-07, 20:13
שלום לכולם ,

לותיקים מבינכם שקראו את הכתבה שעשיתי על לוליק זוכרים בוודאי שלוליק הקדיש את הכתבה למישל טורני . הבן אדם אגדי מרשים קיבלתי נקע בעניים כשראיתי אותו .
אני לא מבין מדוע מאחצים את עמית ספיר להמשיך ולהתחרות בתחרויות אזוריות כאשר הוא כבר זכה במר ישראל ומייצג את מדינתינו בעולם .

מקום ראשון -עמית ספיר ,
מקום שני - יוסי כהן ,
שלוש חבר"ה בינהם איזה אלכס אחד ושגיא קיבלו תעודות מבריסטול שאפילו לא היה כתוב הדירוג עליהם .
ניכר שאשר ניסה להיות מנומס יותר ישבנו על כיסאות מפלסטיק נמוכים מאוד של בריכה והשופטים הסתירו אשר לא נתן לאלו מבניהם שישבו בשורה הראשונה לצלם (בינהם אני ) .
לאחר התחרות הייתה לי שיחה ארוכה עם נאור זיו שהוא בחור מקסים וחכם פשוט כיף לדבר איתו .
בקרוב אני יעלה תמונות שלו הוא נראה סוף הדרך לדעתי טוב יותר מעמית אך זוהי רק דעתי .

יוסי כהן היה לו את הגב והחזה הכי מרשים אך רגליים חלשות מאוד מאוד ואמרתי לו את זה והוא אכן הסכים איתי על כך .

החבילה המושלמת הייתה ללא ספק מישל טורני בלי להגזים אני לא משוחד ומעולם לא ראיתי אותו עד היום , האיש ענק והיחידי שיכול לעמוד בכבוד מול אלון צוקרמן .
מישל עם אופי של ספורטאי אמיתי קיבל את ההכרזה בכבוד למרות שבקהל הייתה תדהמה מוחלטת על מיקומו הנמוך והיו צעקות ביינים לאחר התחרות החזיר מישל את הגביע לאשר .ובצדק .

במקום לטפח , לאמץ , ספורטאים הם רק מרחיקים אותם מהם למה ? למה ריבונו של עולם למה ?

אפילו לא קראו לעמית על הבמה , אפילו לא פעם אחת להשוואות בין שאר הספורטאים הרי ברור שהוא יקח ראשון אז למה לו להתחרות מיותר תנו גם לאחרים להתקדם ושיכירו אותם . תנו להם את הסיכוי שיישוו בין עמית לבינהם .
הכי מוזר היה לראות את עמית וחברתו זוג יוצא דופן ואני מתכון לכך במובן החיובי , היא גבוה ממנו בראש וחצי והיא שרירית כמעט כמוהוא נריאת אירופאית משהו גם עם קעוקעים על הגב . עם אחוז שומן נמוך יותר משל עמית .

נאור זיו ,
תענוג האיש הזה איזה רמה , איזה קלאסה , איזה חוכמת חיים יש לו הוא הגיע עם עוד זוג שאת הגבר הוא מכין לתחרות עד 75 ק"ג . והוא נראה מרשים הבחור . בצד לקח אותי נאור והרבצנו תמונות יפות .
ולגביי נאור הוא יבצע את שני התחרויות גם באיגוד Ifbb וגם באיגוד Nabba . בחודש הבא הוא כעת על שש אחוזי שומן והוא מתכון לרדת עוד . הוא התחיל שמונה עשרה שבועות לפני והכל בצורה הדרגתית ומבוקרת .
הוא לא מעוניין כל כך לבצע את התחרות של האיגוד ה- Ifbb אך הוא זקוק למכתב רשמי מאשר פריג" כי הוא טס לנסות את מזלו בארה"ב באמצע חודש ספטמבר ולכן הוא זקוק שם למכתב של נשיא האיגוד בארץ .

לאחר התחרות ניגשנו לצילומים ולצערי הרב פיספסתי את דודי ששון השופט הבכיר מאוד רציתי ליצור עימו קשר על מנת לעשות עליו כרטיס ביקור כאשר ניגשתי לאשר לבקש את מספר הנייד של דודי אשר התייחס אליי בחשדנות והעיף אותי לעזאזל .

כאשר ניגשתי לאביו של עמית הוא פתר אותי בכך שאין לו את הנייד של דודי . ניסתי להסביר לאשר שאני מעוניין לעשות כתבה על דודי ואין לי בעייה גם שהכתבה תתפרסם אצלם באתר אך הוא ביטל אותי בזלזול מוחלט .
אחראי על המוזיקה היה עבד קאעדן מתחרה לשעבר , תיזמון ועליית המוסיקה בזמן למתחרים הייתה ממש גרועה מאוד רבים עלו והחלו לבצע את הופעת הראווה גם בלי מוזיקה . גדי אורן היה השופט שהוא זכה במר מרכז .

עלות כניסה הייתה כ- 10 ש"ח חלק מהמנויים של הברכיה עברו לצפות בהצגה חינם . בזמן שהספורטאי ביצע את הופעת הראווה שלו השופטים בכלל לא הראו כל התעניינות או עיניין כל שהוא במה שקורה על הבמה .
מישל טורני הוא ספורטאי של ישראל בודי ואנו נדאג שהוא יעלה ויתפרסם כמגיע לספורטאי ברמה שלו . לדעתי צריך להוציא חוק מי שזכה כבר במר ישראל לא יכול לבצע תחרויות אזוריות על מנת לתת גם לאחרים להתקדם מעט ושלא יהיה כל כך שקוף ונעול זה גם יגרום ליותר התעניינות של ספורטאים להתחרות .
כל מי שתורם לו את המקום או עוזר משמעותית בהרמת התחרות הוא מעניק לו גביע על תרומתו ובכך הוא פותר את הבעייה . זה שקוף וזה מצער מאוד .
את הספורטאים הזיזו מצד לצד מאחורי הבמה הקטנטונת כמו עדר של כבשים השופטים עצמם לא ידעו מה לעשות איתם ? לא היו מאורגנים באמצע התחרות דודי זורק לאשר עד איזה מקום צריך לדרג ואז אשר שואל כמה גביעים יש לנו והאחר עונה שישיה גביעים . (אשר) בצעקה מהצד השני דודי תדרג עד שש מקומות .

שגיא גרשגורן ,
להגיע מחיפה בשביל זה ?
הוא בחור טוב עם אהבה גדולה לספורט ויש לו עקשנות אל תשפטו אותו כי אתם לא באמת מכירים אותו . הוא עושה את מה שהוא אוהב וזו היא זכותו המלאה .

לסיכום ובנימה אופטימית זו , אני מאוד מקווה לכולנו שהרמה תעלה ותשתפר כמו כן התנאים למתחרים עצוב מאוד היה להיכנס לשירותים הציבוריים ולראות את הבגדים של הספורטאים מונחים וזרוקים לכל עבר על הריצפה כי אפילו מקום לשים את הציוד שלהם לא היה וחבל .

עד הפעם הבאה

http://www.israelbody.com/images/icons/icon14.gifלזה קוראים השקעה,אהבתי !

Coleman
28-07-07, 21:03
תודה על העדכון אחי...באמת מגיע לעמית :)

עוז20
28-07-07, 21:35
אבל למה הפנים של שגיא נראות מפחידות כאלו?

Amit
28-07-07, 21:52
כרס GH?
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/mr_mrkaz2007/DSCF2813.JPG

GH אהה ?

damn
28-07-07, 21:53
שגיא ממש אבל ממש דומה לבניון =/

arbel2
28-07-07, 22:13
שגיא ממש אבל ממש דומה לבניון =/
רק להבדיל מבניון ,הוא לא מוכשר בכלום

Elevation
29-07-07, 00:04
אני זוכר שהלכתי עם ארבל ברחוב, וראינו את מישל ברחוב, שנינו נעצרנו כאילו ראינו את פאקינג אנג'לינה ג'ולי פוסעת ערומה ברחוב עם באט פלאג, מבט מזוגג ואצבע מכוונת אלינו. עמית מדהים.... אבל מישל מזומרף ברמות שהשד לא ברא, עד שלא תראו אותו במציאות לא תבינו.

arbel2
29-07-07, 00:05
אני זוכר שהלכתי עם ארבל ברחוב, וראינו את מישל ברחוב, שנינו נעצרנו כאילו ראינו את פאקינג אנג'לינה ג'ולי פוסעת ערומה ברחוב עם באט פלאג, מבט מזוגג ואצבע מכוונת אלינו. עמית מדהים.... אבל מישל מזומרף ברמות שהשד לא ברא, עד שלא תראו אותו במציאות לא תבינו.

כן אחי ,מישל תותח רצח ...תן לו שנתיים והוא שולט פה בסצנה ביד רמה

P-a-n-1-c
29-07-07, 08:13
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/mr_mrkaz2007/DSCF2813.JPG

GH אהה ?

my bad :blush:

ניגרי ענק
29-07-07, 14:31
שלום לכולם ,

מקום ראשון -עמית ספיר ,
מקום שני - יוסי כהן ,

נאור זיו ,

שגיא גרשגורן ,
להגיע מחיפה בשביל זה ?

עד הפעם הבאה

יפה כתבת יואב, תיאור מפורט ומושקע.

לגבי אשר, דבר לא השתנה ודבר לא ישתנה, יש מקרים שפשוט המצב הוא נתון ולא ניתן להשפיע עליו.
לא מתפלא על התגובות שלו, כשהעיף אותך במקום לתת לך את הטלפון של דודי, או כשלא איפשר לך לצלם (מי שיסביר לי מה ההיגיון מאחורי מעשה כזה יהיה או גאון או מטורף או שניהם).
זה בנאדם שירק על המראה כשפגש במקרה את אופיר בכר בשירותים של מלון שרתון מוריה, ואופיר שאל אותו מה הוא חושב על התוצאות בתחרות (כשאני לקחתי ראשון).
זה בנאדם שכמעט שבר למישהו מצלמה בקהל, כשזה רצה לצלם את המוקדמות במר ישראל 2004.
זה בנאדם שהבטיח חד משמעית למתחרים שהם ישלמו 250 שקל עבור שנה, ובבוקר של מר ישראל דרש עוד 250 "דמי הרשמה לתחרות".
זה בנאדם שמשפיל, צועק, מאיים, מקלל מתחרים, שופטים וגם קהל - ללא שום הבחנה.

לגבי נאור: מעניין באיזה קטגוריה הוא יופיע.

לגבי הרעיון שמרי ישראל לא ישתתפו באזוריות, אני חושב שזה ראיון מבורך ונכון, ובאותה מידה של ביטחון אני אומר לך שהוא לא ייושם לעולם.
אני מתפלא שגבו כסף בכניסה, אם היה איזה יתרון לכל התחרויות האזוריות האלה זו הכניסה החופשית - אז עכשיו גם זה לא?

Vin diesel
29-07-07, 14:52
לגבי אשר, דבר לא השתנה ודבר לא ישתנה, יש מקרים שפשוט המצב הוא נתון ולא ניתן להשפיע עליו.
לא מתפלא על התגובות שלו, כשהעיף אותך במקום לתת לך את הטלפון של דודי, או כשלא איפשר לך לצלם (מי שיסביר לי מה ההיגיון מאחורי מעשה כזה יהיה או גאון או מטורף או שניהם).

אני ישבתי בשורה הראשונה והתחלתי לצלם..ואז דווקה אשר ניגש אלי ודיבר בנימוס ובצורה יפה וביקש ממני לעבור אחורה אם אני רוצה לצלם.לא עשה רעש..
זה לא היה ניגמר טוב..אם היה קורה מה שאתה מתאר פה.

ניגרי ענק
29-07-07, 15:35
אני ישבתי בשורה הראשונה והתחלתי לצלם..ואז דווקה אשר ניגש אלי ודיבר בנימוס ובצורה יפה וביקש ממני לעבור אחורה אם אני רוצה לצלם.לא עשה רעש..
זה לא היה ניגמר טוב..אם היה קורה מה שאתה מתאר פה.

יכול להיות.
הוא הבין כנראה שאתה לא פראייר, אך האמן לי שלא זרקתי פה דברים באוויר.
כל מילה שלי, אני יכול לעמוד מאחוריה.
אז אותך הוא קלט כלי, אבל במר ישראל 2004 הבנאדם צרח ואיים על בחורות שצילמו את התחרות.
חוץ מזה, כדאי שתחליף מילה עם מתחרים ותשאל אותם איך הוא מתנהג אליהם.

יצחק
29-07-07, 17:38
נא לקרוא http://www.nabba.co.il/mr_ta_2007.htm

Night_Wolf
29-07-07, 17:40

אני מת פה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כואבת לי הבטן מרוב צחוק יאלה עפתי למכון :cry_1:

Vin diesel
29-07-07, 17:46
חחח חזק ביותר אהבתי,אלי בחור טוב:laugh: :clap:

DropDead
29-07-07, 17:49

15000$ ..
נשמע יותר מדי טוב

arbel2
29-07-07, 17:50

לאלי יש את השנינות של בדיחת קרש ואת האלגנטיות של פיל בחנות חרסינה

דחיל ראבאק עם הריבים האישיים שלכם ,זה תאכלס על הזין של כולנו ,אנחנו רוצים לראות פיתוח גוף איכותי, ומעבר למתחרים עצמם ,זה לא קיים בארץ שלנו,באיגוד אחד משנים קטגוריות 6 שבועות לפני תחרות כשאנשים כבר בשלבים אחרונים של דיאטה ,באיגוד אחר מתחרים על סף בריכה כאילו זה מופע חימום ל"יובל המבולבל" בקייטנה בג'וואריש , אז בקיצור ,אני מעדיף להיתחרות בערב הסעודית ,אומנם שם יפלו אותי כי אני יהודי ,אבל לפחות זה יהיה מהנסיבות הנכונות :boxing:

אז עוד יותר בקיצור :
כוסעומו המדינה הזאת

toxicity
29-07-07, 17:50
חחחחחחחח אלי צודק מאה אחוז
הרמה של המתחרים דווקא הייתה מאוד גבוהה לא מגיע להם יחס כזה עלוב
ומי לוקח שלט ישן ומדביק עליו 7? בשביל לחסוך קצת כסף?

Kachok
29-07-07, 17:53
הוא צודק,אבל זה מתחת לרמתו ולרמה של האיגוד להתבטא ככה

-Alex-
29-07-07, 18:06
חחחחחחח גדולללללל !!!!

Dino Psaras
29-07-07, 18:20
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :):):):) אני גמור פה חחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!

מלך אלי, מלך!!

ניגרי ענק
29-07-07, 18:38
אלי אלי שלא יגמר לעולם...
כל מילה בסלע, איש גדול תרתי משמע, ובאמת הגיע הזמן שיעמוד מישהו וישתיק את התופעה הבלתי נסבלת הזו, שיש לה שם ושם משפחה.
קראתי את הדברים של אלי, וכל מה שחסר עכשיו זה שופט שיעמוד ויספור "עשר...תשע"...

חברים, זהו נוק אאוט.

Bodybuilder
29-07-07, 18:45
אהבתי את מה שאלי אמר !

SmaMMiT
29-07-07, 19:12
כל הכבוד לך אלי מילים קדורבנות!:sbb4:

דודי התותח
29-07-07, 19:35
חברה אין לכם מושג!!! מקום ראשון... מישל טרוני - ט.ר.ו.נ.י!!!
לא רק שמגיע לו מקום ראשון - צריך לסגור את התחרות ולתת לו את כל הפרסים!
מי שראה יודע! ומי שיראה יבין!

Fatty
29-07-07, 19:37
חחחחחח אלי הזה ירד מהפסים חחח

גדול!

YOYO
29-07-07, 20:30
לפי רמת הכתיבה של אלי הוא לא פחות אינפנטיל מאשר פריג'
בעיקרון הוא צודק בכך שהארגון של התחרות היה מבזה ממש בזלזול.

אבל מה זה השפת רחוב הזאת?? בנאדם מבוגר שאמור לתת דוגמא מדבר ככה
במקום להעביר ביקורת בונה

ושימו לב לגאוותנות שלו
איך בדיוק הוא רוצה לקדם את הענף ככה?? בנאדם דפוק

כמה שזה עצוב המשפט האחרון פשוט קרע אותי

"שלא תצטרך בקרוב לעשות פוזות על הבמה עם הבטן השמנה שלך, ואני בטוח שאת זה אף אחד לא ירצה לראות"

Night_Wolf
29-07-07, 20:43
חברה אין לכם מושג!!! מקום ראשון... מישל טרוני - ט.ר.ו.נ.י!!!
לא רק שמגיע לו מקום ראשון - צריך לסגור את התחרות ולתת לו את כל הפרסים!
מי שראה יודע! ומי שיראה יבין!
דיי מסכים איתך דודי גם אני אישית התלהבתי רצח מאיך שמישל ניראה אין אני הולך אחרי התחרות המסריחה הזאת לדפוק מסה כזאת רצחנית ועד שאני לא ניראה כמוהו ואפילו יותר ממנו:) לא מפסיק גם אם זה יעלה לי מיליון שקל לאוכל ולחומרים.

arbel2
29-07-07, 20:47
דיי מסכים איתך דודי גם אני אישית התלהבתי רצח מאיך שמישל ניראה אין אני הולך אחרי התחרות המסריחה הזאת לדפוק מסה כזאת רצחנית ועד שאני לא ניראה כמוהו ואפילו יותר ממנו:) לא מפסיק גם אם זה יעלה לי מיליון שקל לאוכל ולחומרים.

יאללה גלעד, לאגור כספים.

בן גבאי
29-07-07, 21:17
תאמינו לי אולי אלי אמר משפט לא יפה אבל הוא צודק מזה הבושה הזאת תוקעים באמצע בריכה
ואשר פריג' מתנהג כמו אדם אומלל

בן גבאי
29-07-07, 21:19
גיזס קרייס זה עם הקעקוע ביד ליד עמית מצד ימין בתמוננה הראשונה בפעם האחרונהש הייתי אצל גיל בפגישה הוא היה היה מלא בהרבה ומלא נוזלים ממש חשבתי הוא באיזה מסה או משהו בסגנון עכשיו הוא פשוט בן אדם אחר ורק לפני הקעקוע זיהיתי אותו הוא מקראית גט גיל אמר לי
מז"א גיזס קרייס?!

והבחור הזה חבר טוב של המשפחה שלנו ושהוא היה במאסה כמו שMAGNEZIUM אמר וזה היה נראה שהוא לא יצליח לרדת כמו שצריך לתחרות

zidan
29-07-07, 21:32
מז"א גיזס קרייס?!

קודם כל אני לא מבין למה הוא משתמש במילים האלה,(בהנחה שהוא יהודי)ואפילו שזה בלשון צחוק.
ולעצם העניין,זה החיקוי של הגויים ל "ה' ישמור".. :jockey:

בן גבאי
29-07-07, 21:34
אהה אומרים(רושמים) ג'יזס קרייסט

בן גבאי
29-07-07, 21:34
Zidan יש מצב אתה מעלה לנו תמונות שלך??

zidan
29-07-07, 21:35
אהה אומרים(רושמים) ג'יזס קרייסט
זה הדבר האחרון שיעניין אותי החיים..

עריכה: בקשר לתמונות,אני ניראה כמו נרקומן בגמילה,אז לא ניראה לי שזה מתאים לפורום BB

בן גבאי
29-07-07, 21:37
צודק סתם אמרתי

בן גבאי
29-07-07, 21:38
תגידו יש מצב מעלים לי את כל המקומות שזכו אפילו אחרון או איזה אתר כי חבר שלי התחרה ואני רוצה לדעת באיזה מקום הוא זכה

Vin diesel
29-07-07, 21:40
תגידו יש מצב מעלים לי את כל המקומות שזכו אפילו אחרון או איזה אתר כי חבר שלי התחרה ואני רוצה לדעת באיזה מקום הוא זכה
איך קורים לחבר שלך?

בן גבאי
29-07-07, 21:41
לא משנה

בן גבאי
29-07-07, 21:43
אין מצב אתה מעלים את הרשימה??

Vin diesel
29-07-07, 21:45
מה לא משנה?תגיד לי שם אני יגיד לך איזה מקום הוא.

בן גבאי
29-07-07, 21:46
עזוב

Vin diesel
29-07-07, 21:48
אז הוא בין האחרונים בקיצר..7-10

Night_Wolf
29-07-07, 22:04
אז הוא בין האחרונים בקיצר..7-10

יא סוס תעלה את התמונות שלך לפוסט שעה שעה שאני מחפש את התמונות שלך אחי לא יכול לראות שלט שאומר "הינה אלכס הסוס"

Vin diesel
29-07-07, 22:17
מה?חחח איזה תמונות?מי סוס?אני לא משהו אחי...כולה חודשיים מתאמן..למה אתה מצפה?תן לי שנה לפחות....

Night_Wolf
29-07-07, 22:22
מה?חחח איזה תמונות?מי סוס?אני לא משהו אחי...כולה חודשיים מתאמן..למה אתה מצפה?תן לי שנה לפחות....

תראה תראה את התמונה מישהו פה אמר שהוא ראה אותך אם חולצה שחורה אחי!:sbb4:

בן גבאי
29-07-07, 22:26
מי היו עשרת הראשונים?<
וכמה התחרו בכלל??

SmaMMiT
29-07-07, 23:07
מי היו עשרת הראשונים?<
וכמה התחרו בכלל??

התחרו 10 1-6 קיבלו גביעים 7-10 קיבלו איגרות כאלה הבנתי פשוט בושה וחרפה

בן גבאי
30-07-07, 00:36