PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצות בהקשר לגב התחתון

Motke
29-07-07, 13:22
שלום
אני שוקל 57 בערך 1.70 בן 17 .. אני רזה אני יודע .. עכשיו אני לא נראה מלא בכלל אבל בצידי הגב התחתון שלי אני רואה כאילו שומנים כאלה .. אני לא יודע אם לעשות ריצות בשביל להוריד את זה או לא לעשות כי אני צריך להשמין .. מה אתם ממלצים ? ואם לרוץ אז באיזה תדירות ? תודה

trx--->sus
29-07-07, 14:48
קודם כל תקרא מאמרים ולפי מה שאתה אומר ולפי הנתונים שלך הבנתי שאין לך כמעט מסת שריר אז תתחיל לעלות במסה אחר כך תחטב

YOG558
29-07-07, 14:53
לפי הנתונים שחיף אחושרמוטה אני כמוך אותו גובה ואני 65
ואני 8-9 אחוז שומן אז תראה כמה מאסת שריר חסרה לך אם אני נחשב שחיף אתה שלד

Motke
29-07-07, 14:53
קודם כל תקרא מאמרים ולפי מה שאתה אומר ולפי הנתונים שלך הבנתי שאין לך כמעט מסת שריר אז תתחיל לעלות במסה אחר כך תחטב

כנראה אין לי הרבה מסת שריר גבוהה אבל אני לא נראה כזה שחיפי .. השאלה שלא אם לרוץ בשביל שה"שומן" מצידי הגוף של הגב התחתון ירד

רומם אברבוך
29-07-07, 17:07
אם המטרה היחידה שלך היא לשרוף שומן, אז אתה יכול לרוץ/ לרכב על אופניים/לשחות/ללכת וכו'
רק קח בחשבון שהשומן נשרף מהר יותר כאשר יש יותר שריר ששורף אותו... (נקודה למחשבה)

Motke
29-07-07, 18:19
אם המטרה היחידה שלך היא לשרוף שומן, אז אתה יכול לרוץ/ לרכב על אופניים/לשחות/ללכת וכו'
רק קח בחשבון שהשומן נשרף מהר יותר כאשר יש יותר שריר ששורף אותו... (נקודה למחשבה)

כן , אבל אתה יודע אני גם רוצה לפתח גוף אז בגלל זה אני לא בטוח אם כדי לרוץ שאני לא אהיהיה יותר שחיפי