PDA

צפה בגרסא המלאה : שתי שאלות על דיאטה קטוג'נית

power_hour
08-09-06, 05:31
1.לאחר דיאטה קטוג'נית צריך לעלות את כמות הפחמימות היומית באופן הדרגתי או שאפשר לחזור לאכול פחמימות כרגיל?
2.אילו תוספי תזונה אפשר לקחת בדיאטה מסוג זו על-מנת לצמצם עד כמה שניתן את תחושת העייפות,עצבים,דיכאון קל (או כבד!)?
3.לפי מיטב הבנתי אפשר בדיאטת psmf לאכול מלפפונים באופן חופשי?האם זה נכון?אם כן רציתי לדעת כיצד זה אפשרי כי מלפפונים מכילים 2-2.8 פחמימות למאה גרם.
4.האם דיאטה מסוג זה אפקטיבית אם היא נעשית לפרק זמן מוגבל של שבוע?

בתודה מראש! :wiggle:

Bullet
08-09-06, 08:19
1)אפשר כרגיל...
2)אל תעשה דיאטה כזאת אם אתה כ"כ רגיש לחוסר פחממות
3)בהנחה שאתה לא אוכל 5 קילו ביום
4)כן

גולן
08-09-06, 11:38
1.לאחר דיאטה קטוג'נית צריך לעלות את כמות הפחמימות היומית באופן הדרגתי או שאפשר לחזור לאכול פחמימות כרגיל?
2.אילו תוספי תזונה אפשר לקחת בדיאטה מסוג זו על-מנת לצמצם עד כמה שניתן את תחושת העייפות,עצבים,דיכאון קל (או כבד!)?
3.לפי מיטב הבנתי אפשר בדיאטת psmf לאכול מלפפונים באופן חופשי?האם זה נכון?אם כן רציתי לדעת כיצד זה אפשרי כי מלפפונים מכילים 2-2.8 פחמימות למאה גרם.
4.האם דיאטה מסוג זה אפקטיבית אם היא נעשית לפרק זמן מוגבל של שבוע?

בתודה מראש! :wiggle:

בולט ענה לך יפה ובפירוט רב, אני ינסה להרחיב מעט :

1-דיאטה קטוג'נית מוגדרת כדיאטה דלת פחמימות, החל מ-20 גרם ליום, עד 100 גרם ליום, אני אישית באמת מאמין שלאחר דיאטה דלה בפחמימות לאורך זמן, אפילו שביצעת העמסות יעילות באופן קבוע, לאחר סיום הדיאטה, כדאי לחזור בהדרגתיות ולא ישר ל-300-400 גרם פחמימות, אני לא חושב שיש לזה ממש איזשהו ייתרון פיזיולוגי, אבל אני בהחלט מאמין שמבחינה פסיכולוגית, יותר קל להעלות מעט מעט פחמימות ולהתרגל לכל כמות במשך כמה ימים.
ואולי יש לזה ייתרון פיזיולוגי, אולי הורמונלי, אני לא סגור על זה.

2-בעקרון כל דבר שממריץ את ה-SNS יעזור בדיכוי תחושת העייפות, הרעב, וגם העצבים, תוספים כגון אפדרין משולב עם קפאין, וגם קלנבוטרול יכולים לעזור פה.

3-ב-PSMF מותר ירקות חופשי על פי המשורר הדגול, אבל כמובן שזה בהגבלה, אני אישית הגבלתי את זה לעד 10 גרם פחמימות ביום שזה המון.

4-לא, שבוע זה פרק זמןקצר מדיי בשביל לגרום לאפקט משמעותי של ירידה בשומן, אתה תרד במסת הגוף כתוצאה מדילול גליקוגן ונוזלים אבל לא בשומן באופן משמעותי!
PSMF הכי קצרה שיש היא 11 יום וזה לאנשים בעלי אחוז שומן יחסית נמוך וגם פה לא יורדים כל כך הרבה!