PDA

צפה בגרסא המלאה : קריסת התאומים ב9 בספטמבר - הסיפור האמיתי!

Psychopath
27-10-06, 10:27
צריכים לראות כדי להאמין:

http://video.google.com/videoplay?docid=-6708190071483512003&q=9%2F11+mysteries

Night_Wolf
27-10-06, 13:09
וואלה קשה לראות את זה...אני הייתי באמריקה בסוכות לפני שנה עמדתי במקום שניקרא Ground Zero
שזה עכשיו הרחבה הריקה איפה שהיו התאומים מה שעכשיו שמעתי שעושים בונים שוב מגדלים יותר גבוהים מהתאומים ועוד מצבה ענקית בגובה שלהם..אבל שום דבר לא בטוח

Danielllo
27-10-06, 13:29
לא בזין שלי לראות על מה מדובר?

Psychopath
27-10-06, 13:33
על זה שאמריקה עצמה בעצם הפילה את התאומים. ושהתאומים לא יכלו ליפול מפגיעה של מטוס ובקיצר יש שם 1001 הוכחות שזה לא יכול לקרות ממוטס שפוגע.
אני בהתחלה ראיתי שזה ארוך לא רציתי לראות אבל אז ראיתי את ההתחלה ואז לא הפסקתי.. תנסה לראות רק את ההתחלה..

Danielllo
27-10-06, 13:35
על זה שאמריקה עצמה בעצם הפילה את התאומים. ושהתאומים לא יכלו ליפול מפגיעה של מטוס ובקיצר יש שם 1001 הוכחות שזה לא יכול לקרות ממוטס שפוגע.
אני בהתחלה ראיתי שזה ארוך לא רציתי לראות אבל אז ראיתי את ההתחלה ואז לא הפסקתי.. תנסה לראות רק את ההתחלה..

אהה סרט הקונספירציה הגדולל (ההבדל הקטן/loose change) ראיתי אותו חביבי בהתחלה אכלתי את זה.. ועכשיו שאני חושב על זה זה חרטה אחת גדולה של אנשים משועממים שאין להם מספיק סקס בחיים החליטו להמציא שטות אחת גדולה.. לא משנה כמה הוכחות תביא זה עדיין מאוד מאוד הזוי הדבר הזה!!

Psychopath
27-10-06, 13:38
זה משכנע ביותר
וזה סרט חדש
וחוץ מזה הם מציגים שם כמה עובדות לגבי פלדה וקריסת בניינים, שזה מספיק כדי לקלוט שבניין כמו התאומים לא מתמוטט ממטוס, גם בגלל שהמכה של המטוס לא מתקרבת לרבע מהכוח של הרוח שמופעלת על הבניין בכל יום, וגם בגלל שאש בצורה לא מבוקרת לא יכולה להגיע עד לחום כדי להמיס פלדה.
והראו בניינים אחרים פחות חזקים מהתאומים שעברו שריפות גדולות במשך 9 שעות ולא קרסו.

בכל אופן יש מלא לראות.. כדי לראות לפני שקופצים בראש.

Danielllo
27-10-06, 13:47
זה משכנע ביותר
וזה סרט חדש
וחוץ מזה הם מציגים שם כמה עובדות לגבי פלדה וקריסת בניינים, שזה מספיק כדי לקלוט שבניין כמו התאומים לא מתמוטט ממטוס, גם בגלל שהמכה של המטוס לא מתקרבת לרבע מהכוח של הרוח שמופעלת על הבניין בכל יום, וגם בגלל שאש בצורה לא מבוקרת לא יכולה להגיע עד לחום כדי להמיס פלדה.
והראו בניינים אחרים פחות חזקים מהתאומים שעברו שריפות גדולות במשך 9 שעות ולא קרסו.

בכל אופן יש מלא לראות.. כדי לראות לפני שקופצים בראש.
ראיתי הכל ואפילו ראיתי פעמיים ראיתי שהראו פיצוצים כאלה יוצאים מהחלונות המעידים על "פצצות" בבנין בכל אופן לי זה נראה כמו חלקים פניימיים שקורסים נוצר לחץ ויוצא אבק מהחלונות....

למה שהאמריקאים יעשו לעצמם דבר שיוריד את המורל של העם ויעשה אסון כזה כבד לעם של עצמו בטח תגיד כדי שיהיה להם תירוץ להיכנס לעירק, אם ככה הם היו יכולים לעשות נזק יותר קטן ועדיין להיכנס בקיצור על תהיה מושפע מזה ותאכל את זה הכל חרטה

VoRteX
27-10-06, 13:49
סרט דפוק... והיה מישהו שעשה סרט על הסרט הזה שבעצם מפריח את כל ההוכחות שכביכול הממשלה הפילה את התאומים... תחפשו את זה תמצאו...
חרטה אחת גדולה של מספר סטונדנטים שחשבו שהם יצליחו...

Psychopath
27-10-06, 13:50
לא יודע שחושבים על הרעיון סופי זה באמת לא נשמע הגיוני
אבל לך תדע אנחנו אנשים קטנים יש הרבה דברים שקורים שאין לנו מושג עליהם.
הסרט הזה משכנע אותי יותר מההסבר שמטוס נכנס בבנין הייתה שריפה שהמיסה את הפלדה והרצפות קרסו אחת אחרי השינה וזה יצר תגובת שרשרת שב9 שניות קרס כל הבניין
400 מטר קרסו ב9 שניות.
גם אם הייתה תגובת שרשרת, כל פעם שקרסה קומה הקומה שמתחתייה הייתה צריכה להאט את זו שמעלייה וכן הלאה. בקיצור למה אני מתווכח או שתראו או שלא .

VoRteX
27-10-06, 14:01
לא יודע שחושבים על הרעיון סופי זה באמת לא נשמע הגיוני
אבל לך תדע אנחנו אנשים קטנים יש הרבה דברים שקורים שאין לנו מושג עליהם.
הסרט הזה משכנע אותי יותר מההסבר שמטוס נכנס בבנין הייתה שריפה שהמיסה את הפלדה והרצפות קרסו אחת אחרי השינה וזה יצר תגובת שרשרת שב9 שניות קרס כל הבניין
400 מטר קרסו ב9 שניות.
גם אם הייתה תגובת שרשרת, כל פעם שקרסה קומה הקומה שמתחתייה הייתה צריכה להאט את זו שמעלייה וכן הלאה. בקיצור למה אני מתווכח או שתראו או שלא .

האש לא המיסה את המתכת, היא החלישה אותה.
וכל שיותר קומות יקרסו ככה המשקל על הקומה שמתחת יותר כבד, ככה שזה יותר מהר, לא יותר איטי.
ואם אתה באמת מאמין שישימו פצצות במגדלי התאומים, ושאף אחד לא ראה או שמע אותם, ושלושה סטודנטים עושים על זה סרט אז אתה מאמין, אז אתה עושה טעות חמורה.
עורכי הסרט טענו שההוכחה לפצצות זה העשן שיצא בדיוק לפני קריסת הקומה (כאילו התפוצצה פצצה), מה שזה בעצם היה אלו סילוני אבק שיצאו בגלל קריסת הקומה מלמעלה.

Nimrod
27-10-06, 14:03
האש לא המיסה את המתכת, היא החלישה אותה.
וכל שיותר קומות יקרסו ככה המשקל על הקומה שמתחת יותר כבד, ככה שזה יותר מהר, לא יותר איטי.
ואם אתה באמת מאמין שישימו פצצות במגדלי התאומים, ושאף אחד לא ראה או שמע אותם, ושלושה סטודנטים עושים על זה סרט אז אתה מאמין, אז אתה עושה טעות חמורה.
עורכי הסרט טענו שההוכחה לפצצות זה העשן שיצא בדיוק לפני קריסת הקומה (כאילו התפוצצה פצצה), מה שזה בעצם היה אלו סילוני אבק שיצאו בגלל קריסת הקומה מלמעלה.

לא נכון, המשקל לא ניהיה גבוה יותר ויותר, ה"שאריות" מהקומות שהלכו עפו לצדדים.

VoRteX
27-10-06, 14:11
לא נכון, המשקל לא ניהיה גבוה יותר ויותר, ה"שאריות" מהקומות שהלכו עפו לצדדים.

הוא כן, וקומות לא עפות סתם לצדדים, חלק מהקומה עצמה באמת נפל הצידה אתה צודק, אבל לא הכל.
גם די קשה לראות בגלל כל העשן והאבק בזמן הנפילה.

The Iron Man
27-10-06, 14:35
שטות אחת גדולה.
התאומים קרסו בפיגוע טרור וזה מוכח.
דבר שני גילו מי המחבלים בוודאות..

OMRI-TURBO
27-10-06, 14:59
אהה סרט הקונספירציה הגדולל (ההבדל הקטן/loose change) ראיתי אותו חביבי בהתחלה אכלתי את זה.. ועכשיו שאני חושב על זה זה חרטה אחת גדולה של אנשים משועממים שאין להם מספיק סקס בחיים החליטו להמציא שטות אחת גדולה.. לא משנה כמה הוכחות תביא זה עדיין מאוד מאוד הזוי הדבר הזה!!

חחחחח
אני מכיר אנשים שטוענים בשיא הרצינות שהמוסד אחראי לזה.

Der Metzgermeister
27-10-06, 15:02
תעשו טובה..

pohdem
27-10-06, 15:07
עוד קונספירציה מיני רבות..

Leo
27-10-06, 15:14
תשמע חבוב , החברים של מי שמפיץ את זה ואותו בן אדם תמך בזה , שהם במקרא אל-מנאר הפיצו לפני לא קצת זמן תיאוריה שפשוט לא קשורה למציאות ש4000 "ישראלים" ( ואחרי זה שינו ליודים) לא באו לשמה , והרבה מאמנים בזה עכשיו ,
חות מזה ששום דבר פה לא נכון ויש ערך שלם בויקיפדיה על העובדות שהוא פשוט מנפוח , תפסיק להפיץ את זה

זה שווה לזה שהפלסטינים ואיראן רוצים שתאמין שהשואה לא קרתה וזה רק תירוץ לזה שהעיפו 200000000000 פלסטיםנים מישראל לירח או משהו

Real
27-10-06, 15:43
ראיתי הכל ואפילו ראיתי פעמיים ראיתי שהראו פיצוצים כאלה יוצאים מהחלונות המעידים על "פצצות" בבנין בכל אופן לי זה נראה כמו חלקים פניימיים שקורסים נוצר לחץ ויוצא אבק מהחלונות....

למה שהאמריקאים יעשו לעצמם דבר שיוריד את המורל של העם ויעשה אסון כזה כבד לעם של עצמו בטח תגיד כדי שיהיה להם תירוץ להיכנס לעירק, אם ככה הם היו יכולים לעשות נזק יותר קטן ועדיין להיכנס בקיצור על תהיה מושפע מזה ותאכל את זה הכל חרטה

תירוץ מספיק טוב לצאת למלחמה נגד עיראק ולגזול מהם את הנפט.

Leo
27-10-06, 15:53
תירוץ מספיק טוב לצאת למלחמה נגד עיראק ולגזול מהם את הנפט.
אתה מפגר ברמה , איך אני שונא את כל השמאלאנים שממציאים

הוציאו איזה מספר מנופח ממש כוללני של מי שמת במלחמה
כמה מהם הצבע של סדאם
כמה מהם החיילים של ארהב אחוז קטן
ורובם ארגוני טרור ואל קאידה ומי שנפגע מהם!!!
והם רוצים לצאת מעירק כדי שהם ישתלטו על המדינה ויקח להם בידיוק כמה ימים להפוך את המספר הזה למיליון

ומה בכלל זה קשור למגדלי התאומים , דיי לקחת גרסאות כמו של האחמאדים מיוטוב שפה מפיצים את מה שאתם אומרים ובמקום אחר מפיצים עוד שקרים על היהודים ועל ישראל , כל יום אני והקבוצה שלי מטפלים בהם (רובם אמריקאים נוצרים אבל לא משנה שתבינו)

guyko
27-10-06, 19:12
איך אני אוהב תקונספירציות האלה

Danielllo
27-10-06, 19:14
תשמעו מי שמאמין לזה מוזרם רצח...

האנשים שהמציאו את זה צריכים לחפש לעצמם חיים...