PDA

צפה בגרסא המלאה : כף היד "נירדמת" !

Night_Wolf
27-10-06, 12:24
אנשים יש לי בעיה בזמן האחרון אני פשוט הכף היד שלי (יד ימין) כל הזמן רדומה ...ובעיקר שאני עובד חזה נגיד דחיקה למשל ככל שאני דוחק אני מרגיש את הלחץ הזה שהיד "נירדמת" יותר חזק

מישהו אולי יודע מה אפשר לעשות בנידון?

נ.ב
בבקשה בלי שטויות אנשים תהיו רציניים!
גם בכללי יד שמאל אצלי טרפז שמאל רגל שמאל כמעט כל הצד השמאלי של הגוף שלי הרבה יותר מפותח מימין..:disgust: :cry_1:

NIRAN
27-10-06, 14:34
זה היה קורה לי כשהתחלתי סקוואט, האגודל היה נרדם לי לגמרי לאיזה חצי שעה אבל אחרי כמה אימונים זה פשוט עבר...

Takima
27-10-06, 15:32
זה היה קורה לי כשהתחלתי סקוואט, האגודל היה נרדם לי לגמרי לאיזה חצי שעה אבל אחרי כמה אימונים זה פשוט עבר...
חחח גם לי זה היה קורא לא ייאמן כבר שכחתי מזה לגמרי. מעניין באמת מה הסיבה לתופעה.

ran_z
27-10-06, 16:10
למען האמת זה נשמע מדאיג שנרדם לך פתאום היד באמצע אימון, נחכה נראה מה קומפקס יגיד

Night_Wolf
27-10-06, 16:50
למען האמת זה נשמע מדאיג שנרדם לך פתאום היד באמצע אימון, נחכה נראה מה קומפקס יגיד

כף היד אחי ויש לי את הSTREPS האלה (מקוה שרשמתי נכון) שזה חבלים שאתה כושר למפרקים ואז למשקולת זה עוזר נגד דלקות אבל אני לא מאמין שזה קשור כי זה היה לי גם לפני שקניתי אותן

Der Metzgermeister
27-10-06, 20:10
שהיד נרדמת זה אומר שהדם לא זורם למקום..היד גם נהיית קרה?

NIRAN
27-10-06, 21:12
לדעתי נפגע עצב...

compex
28-10-06, 04:19
שוב, אנשים יקרים... תלמדו משהו, לפחות משהו קטן ממני.
אין לכם שום אפשרות להסיק מסכנות מסיפור כל כך מצומצם....

תשאלו כמה שאלות לפני שאתם זורקים סתם תשובות.

Night Wolf:
כמה זמן אתה מתאמן?
האם זה קורה לך גם מחוץ לאימון?
האם קורה לך שיש לך יד רדומה כשאתה קם בבוקר?
האם יש שרירים תפוסים באזור הצוואר או בעיות עם הכתף?

אריאל

Night_Wolf
28-10-06, 23:16

Night Wolf:
כמה זמן אתה מתאמן?

אריאל

אני מתאמן 3 שנים בחדר כושר
שנה ברצינות

לא התופעה הזאת לא קוראת מחוץ לאימון..
אין לי את התופעה הזאת שאני קם בבוקר
ואין לי שרירים תפוסים באיזור הצוואר או בעיות אם הכתף
(טפו טפו טפו)

אני מאוד ישמח לקבל עזרה למרות שדווקא היום ב"ה זה לא קרה לי..אבל באימונים קודמים כן..

m0she
29-10-06, 00:29
תשים את המרפק שלך על השולחן , ותן לכף היד להשמט. תגיד לי אם אתה מרגיש משהו ובאיזה אצבעות.

compex
29-10-06, 02:31
נשמע שיש משהו בתנועה שאתה עושה שלא נכון. בדוק את טכניקת העבודה שלך מול מאמן ותתקן אם יש צורך. לדעתי אתה צריך בכלל תהחליף את כל התנוחה אולי את כל התרגיל. יש מצב שהתרגיל הספציפי יוצר לחץ עם רמת עצב באזור כתף שמקרים לכיוון היד.

אם לאחר שתחליף את התרגיל זה לא יעזור, פנה אלי. אשמח לבדוק במה מדובר.

אריאל

OFERR
10-10-13, 14:27

Night wolf:
כמה זמן אתה מתאמן?

אריאל

אני יודע שזה ממש ישן אבל אני מקפיץ כי עשיתי חיפוש בידיוק על הנושא הזה כי גם אני סובל מהתופעה לאחרונה.. וחבל לפתוח שוב את אותו הדיון אז אשמח לקבל גם חוות דעת..

במקרה שלי, מתאמן כחצי שנה באופן רציני במכון כושר..
אני מרגיש במהלך היום פעם ב.. בתנועות מסוימות בעבודה עם כף היד כשאני לוחץ עליה מין תחושת נימול כאב כזאת לשניה וחצי.. אבל כבר תקופה לא קטנה שאני קם איתה רדומה בבוקר..

יש לי איזו מתיחה או התפתחות של דלקת בכתף (לפי מה שאמרו לי), כאב בתרגילים ספציפיים שקשורים בחזה או בכתף אבל זה היה משמעותי יותר לפני חודש+.. מאז זה ירד בהדרגה ובלי קשר לזה, הכאבים בכתף זה בכתף ימין והיד המדוברת היא יד שמאל.

אשמח לעזרה כי זה באמת מטריד אותי כבר תקופה.. תודה!

ORs
10-10-13, 21:11
יש מצב טוב שיש לך בעיה בגיד ביד לדודה שלי היה נרדם אחרי משהו כמו דקה שהיא כאשר מחזיקה משהו. היה לה בעיה בגיד הוא יושב צמוד לאיפה שהוא ביד וזה חוסם את מעבר הדם. עשתה ניתוח ביד.... עשה חיפוש על זה