PDA

צפה בגרסא המלאה : אפשר לעלות במסת שריר בלי לעלות באחוזי שומן

PcGunMan
08-09-06, 11:33
שלום לכולם,
אתמול הייתי אצל יאיר להב בפגישה והוא אמר לי שהוא יכול לעלות אותי במסת השריר בלי לעלות באחוזי שומן? איך זה יכול להיות כזה דבר?? מישהו יכול להסביר את זה? :sad:
בעיקרון למי שאין את הגנטיקה זה רק עניין של תפריט ובעיקר הפחמימות אז איך אפשר לסדר את זה שנעלה רק נטו שריר בלי שומן?

amir harduf
08-09-06, 11:37
עקרונית הכל תלוי בגנטיקה שלך.... אתה תעלה במסת שומן אבל יכול להיות שיחסית למשקל הגוף שלך אתה תרד.. עם תעלה מספיק מהר במסת השריר..

תלוי מה נטיית הגנטיקה שלך

PcGunMan
08-09-06, 11:38
אבל הבנתי ממנו שזה לא משנה בגנטיקה הוא יכול לעולות אותי בנטו שריר בלי שומן?
איך זה?

גולן
08-09-06, 11:40
אבל הבנתי ממנו שזה לא משנה בגנטיקה הוא יכול לעולות אותי בנטו שריר בלי שומן?
איך זה?

איך זה? זה אחלה פרסום להביא לו לקוחות.

amir harduf
08-09-06, 11:41
זה נחמד מאוד שהוא נותן הבטחות כאלה בלי להכיר אותך ואת הגוף שלך...

עלייה נקיה היא מאוד איטית... ואתה צריך להתמיד מאוד חזק בתזונה ובאימונים ובטח גם באירובי שהוא יתן לך...

PcGunMan
08-09-06, 11:42
שמע, הוא מקצוען לא נראה לי שזז זה

PcGunMan
08-09-06, 11:43
זה נחמד מאוד שהוא נותן הבטחות כאלה בלי להכיר אותך ואת הגוף שלך...

עלייה נקיה היא מאוד איטית... ואתה צריך להתמיד מאוד חזק בתזונה ובאימונים ובטח גם באירובי שהוא יתן לך...

נכון כי הבנתי שבן אדם מבוגר 30+ מסוגל לעלות 5 קילו שריר נטו בשנה

amir harduf
08-09-06, 11:59

בולשיט...

amir harduf
08-09-06, 12:00
שמע, הוא מקצוען לא נראה לי שזז זה

אסור לבנאדם לתת הבטחות שהוא לא יודע אם הוא יכול לקיים, נקודה.

בכל מקרה בהצלחה.. לא היית אצל גיל?

m0she
08-09-06, 12:54
אולי הוא יכול להעלות אותך במסה בלי להעלות אותך באחוזי שומן , אבל קשה לי להאמין שהוא יכול להעלות אותך במסה בלי עליה במסת השומן.

amir harduf
08-09-06, 12:57
אולי הוא יכול להעלות אותך במסה בלי להעלות אותך באחוזי שומן , אבל קשה לי להאמין שהוא יכול להעלות אותך במסה בלי עליה במסת השומן.

אחלה ניסוח...:jockey:

PcGunMan
08-09-06, 13:59
לא אני לא אצל גיל
אבל הייתי כמה פעמים בחנות של גיל וכפיר שמה נתן לי כמה עצות וכו'
לא יודע אני יתחיל אצל להב נראה מה קורה כי הוא מקצוען אין מה להגיד על זה
גם ראיתי שהייתי אצלו יש לו מכשיר כזה נראה כמו מכשיר שיזוף כזה שאתה נכנס לתוכו והוא מראה לך כמה אחוזי שומן כמה שריר יש לך וכמה נוזלים הכל מה זה איך זה עבוד הדבר הזה?

Nimrod
08-09-06, 14:01

הוצאת לי את המילים בע"פ.
כי שיש לך יותר מסה רזה אז הגוף שוקל יותר ואז אם תעלה קצת במסת השומן תשאר על אותם אחוזים.
השאלה היא אם תעלה במסת השומן או לא.

BiZzz
08-09-06, 14:02
ומה הבעיה לעלות קצת במסת שומןלא הבנתי? אז תעלה קצת מסת שומן ותעשה חיטוב אחרי זה איזה חודשיים(במידה ולא תעלה הרבה ותעשה חיטוב יעיל)

THE_JUGGERNAUT
08-09-06, 14:04
אני לא מבין למה כולם אומרים הוא יכול. למה מה כבר איזה תפריט מהפכני ומיוחד אפשר להמציא?!?!?!?!? בסופו של דבר הכל מגיע ל CALORIES IN VS CALORIES OUT.

קשה לי להאמין שתפריט שיאיר להב יתן לך יהיה שוני משמעותית מתפריט של גיל או של כל אחד אחר בפורום כאן שקצת מבין בזה....

ואגב, יש לי אחד בחדר כושר שמהלל ומשבח את יאיר להב על התפריט ותוכנית האימונים שהוא הכין לו, ומהשטויות ששמעתי שהוא אמר אני לא מתלהב כל כך..

חוץ מזה שכדי להלות מסת שריר בקצב נורמלי בלי להעלות באחוזים (זתומרת הרבה יותר שריר משומן) צריך גם גנטיקה דיי טובה

Bullet
08-09-06, 14:13
אני לא מבין אותכם, מה הבעיה פה בדיוק?
אמיר הרדוף,מה זה 5 קילו בשנה? במידה והוא מתחיל עם גנטיקה לא דפוקה הוא יכול לעלות הרבה יותר בשנה.

לגבי העליה במסת שריר והירידה באחוזי שומן בו זמנית (גם מסת השומן), זה אפשרי כל עוד מגדירים את ה"בו זמנית" כפרק זמן של שבוע-שבועיים ולא חודש חודשיים.
אחרי הכל, זה העקרון מאחורי הckd כגון Ud2,
אפשר לגדול אפילו מהעמסת פחממות של Psmf!!!
אולי הרעיון הזה הוא לא מהיר במיוחד אבל הוא אכן מוריד שומן ומעלה שריר.

THE_JUGGERNAUT
08-09-06, 14:31
לגבי העליה במסת שריר והירידה באחוזי שומן בו זמנית (גם מסת השומן), זה אפשרי כל עוד מגדירים את ה"בו זמנית" כפרק זמן של שבוע-שבועיים ולא חודש חודשיים.
אחרי הכל, זה העקרון מאחורי הckd כגון Ud2,
אפשר לגדול אפילו מהעמסת פחממות של Psmf!!!
אולי הרעיון הזה הוא לא מהיר במיוחד אבל הוא אכן מוריד שומן ומעלה שריר.

בולט, אני חושב שאתה יודע שיאיר להב לא מתכוון לזה....

power_hour
08-09-06, 18:32
בסופו של דבר גם יאיר להב שנחשב מומחה בתחומו לא המציא את הגלגל ואין לו שום פטנט מיוחד עושה פלאים. "אחוזי שומן,"מסת שומן"- איך שלא תנסחו את זה עם עלייה במסת שריר יש גם עלייה בשומן.נכון אפשר לבצע עלייה נקייה עד כמה שניתן אבל גם היא תכלול בתוכה עלייה במסת שומן.
במידה והוא הבטיח לעלות את הבחור במסה בלי לעלות אותו בשומן בכלל -הוא פשוט יצא ש-ק-ר-ן,וזה שהוא נחשב מהטובים בתחומו לא אומר שצריך לחשוב ולהרהר עוד פעם ועוד פעם אם אולי זה ייתכן.
ד"א בקשר לעניין הגנטיקה הטובה:אני לא מאמין שיאיר להב ביצע עליו ניסויים גנטיים או ערך איזה עץ משפחתי של "גנטיקת עלייה במסת שריר" שמעניקה לו ידע נוסף באשר ליכולתו של הלקוח לעלות נקי

PoweRule
08-09-06, 18:44
אני לא חושב שיאיר יצא שקרן כי תראה.
בוא נגיד והילד שוקל 70 קילו ויש לו 10 אחוז שומן, משמע 7 קילו שומן.
עכשיו הוא העלה אותו ב-10 קילו נגיד, עכשיו הוא שוקל 80 קילו ועדיין יש לו 10 אחוז שומן, אולם עכשיו יש לו 8 קילו שומן. כפי שיאיר הבטיח לו, הוא לא יעלה אותו באחוזי השומן, אבל ניתן לראות שחלק מהעלייה הייתה בשומן ( 1 קילו ).
זה בעצם הסבר למה שמשה אמר.

m0she
08-09-06, 18:48
אני לא מבין למה כולם אומרים הוא יכול. למה מה כבר איזה תפריט מהפכני ומיוחד אפשר להמציא?!?!?!?!? בסופו של דבר הכל מגיע ל CALORIES IN VS CALORIES OUT.

קשה לי להאמין שתפריט שיאיר להב יתן לך יהיה שוני משמעותית מתפריט של גיל או של כל אחד אחר בפורום כאן שקצת מבין בזה....

ואגב, יש לי אחד בחדר כושר שמהלל ומשבח את יאיר להב על התפריט ותוכנית האימונים שהוא הכין לו, ומהשטויות ששמעתי שהוא אמר אני לא מתלהב כל כך..

חוץ מזה שכדי להלות מסת שריר בקצב נורמלי בלי להעלות באחוזים (זתומרת הרבה יותר שריר משומן) צריך גם גנטיקה דיי טובה

מעניין מאיפה הסקת שזה מה שאמרתי.

לא אמרתי שיאיר להב הוא היישות היחידה בקוסמוס שמסוגלת לבנות כזה תפריט. סה"כ אמרתי שאת זה - עליה במסה ללא עליה באחוזי השומן - הוא אולי יכול לעשות. זה הכל.

אגב, יעברו עוד הרבה מים בירדן עד שאתה תוכל להגיד על הדברים של יאיר להב שטויות. בכל זאת אתה מדבר על תזונאי ספורט בכיר , אם לא הכי בכיר בארץ.

THE_JUGGERNAUT
08-09-06, 19:07
מעניין מאיפה הסקת שזה מה שאמרתי.

לא אמרתי שיאיר להב הוא היישות היחידה בקוסמוס שמסוגלת לבנות כזה תפריט. סה"כ אמרתי שאת זה - עליה במסה ללא עליה באחוזי השומן - הוא אולי יכול לעשות. זה הכל.

סבבה משה לא התכוונתי אליך ספציפית, אבל אתם גורמים לזה להראות כאילו יאיר להב הוא "משהו מיוחד", כמו שאמרתי התפריט שלו לא יהיה שונה מאוד משל אחרים ואני חושב שאתם מסכימין עם זה.

אגב, יעברו עוד הרבה מים בירדן עד שאתה תוכל להגיד על הדברים של יאיר להב שטויות. בכל זאת אתה מדבר על תזונאי ספורט בכיר , אם לא הכי בכיר בארץ
אתה בטוח שאתה רוצה לשמוע מה הוא אמר?

בוא נגיד והילד שוקל 70 קילו ויש לו 10 אחוז שומן, משמע 7 קילו שומן.
עכשיו הוא העלה אותו ב-10 קילו נגיד, עכשיו הוא שוקל 80 קילו ועדיין יש לו 10 אחוז שומן, אולם עכשיו יש לו 8 קילו שומן. כפי שיאיר הבטיח לו, הוא לא יעלה אותו באחוזי השומן, אבל ניתן לראות שחלק מהעלייה הייתה בשומן ( 1 קילו ).
זה בעצם הסבר למה שמשה אמר.

לדעתי, גם להבטיח כאלה תוצאות זה מוגזם

Avi
09-09-06, 01:42
גם אני שמעתי על זה

m0she
09-09-06, 01:50
אתה בטוח שאתה רוצה לשמוע מה הוא אמר?

אתה בטוח שמי שדיבר איתו באמת הבין מה שהוא אמר? הרבה פעמים יש "טלפון שבור". זה לא יפתיע אותי.
חוץ מזה , שאני מאמין שהוא גם לא אומר לאנשים בדיוק את האמת כולה , וזה למטרותיו האישיות בתור תזונאי. הוא רוצה סה"כ להרגיל בן אדם לאורח חיים מסויים והוא עושה את זה כפי ראות עיניו.

power_hour
09-09-06, 02:30
אתה בטוח שמי שדיבר איתו באמת הבין מה שהוא אמר? הרבה פעמים יש "טלפון שבור". זה לא יפתיע אותי.
חוץ מזה , שאני מאמין שהוא גם לא אומר לאנשים בדיוק את האמת כולה , וזה למטרותיו האישיות בתור תזונאי. הוא רוצה סה"כ להרגיל בן אדם לאורח חיים מסויים והוא עושה את זה כפי ראות עיניו.

זה אמינות?לא נראה לי :whistle:

m0she
09-09-06, 02:31
מה הקשר "זה אמינות"?
לפעמים בשביל לשרת את המטרה שלך בתור רופא/תזונאי עדיף לך להשאר בהסברים פרקטיים ולא להכנס למה שאפשרי ונכון מבחינה תאורטית.

power_hour
09-09-06, 02:37
מה הקשר "זה אמינות"?
לפעמים בשביל לשרת את המטרה שלך בתור רופא/תזונאי עדיף לך להשאר בהסברים פרקטיים ולא להכנס למה שאפשרי ונכון מבחינה תאורטית.

אם הוא הפנה את השאלה לחברי הפורום סביר להניח שהוא גם התעניין בפן התיאורטי.
לא נכנס על זה לויכוח,בכל מקרה זה לא עניין שאני ואתה יכולים לפתור זה רק הלקוח עם יאיר להב עצמו.

m0she
09-09-06, 02:39
על הפן התאורטי כבר דברנו. דברתי על הטענות של The Juggernaut בכלל.

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 10:21
בכל מקרה....מה ששמעתי מהבחור, זה ככה, כחלק מתוכנית האימונים הוא עושה אירובי בבוקר 45 דקות, ו45 בערב בדגש על לא לאכול אחרי האירובי בערב!

ואל תגידו לי שההמלצה הזו נועדה למנוע ממנו לטחון עוד אוכל אחרי האירובי בכדי להפחית את הקלוריות שהוא מכניס....

m0she
09-09-06, 15:22
באיזה עצימות האירובי מבוצע? אני בטוח שאתה לא רץ לאכול אחרי הליכה .. יש הרבה דברים שצריך להתחשב בהם. אין צורך לשלול ישר.

P-a-n-1-c
09-09-06, 15:24
לא משנה מה, גיל גרנות מס' 1!

Bullet
09-09-06, 15:25
בכל מקרה....מה ששמעתי מהבחור, זה ככה, כחלק מתוכנית האימונים הוא עושה אירובי בבוקר 45 דקות, ו45 בערב בדגש על לא לאכול אחרי האירובי בערב!

ואל תגידו לי שההמלצה הזו נועדה למנוע ממנו לטחון עוד אוכל אחרי האירובי בכדי להפחית את הקלוריות שהוא מכניס....

יש מצב שהוא בדיאטה קטוגנית והוא נואש להוריד שומן עיקש, במקרה כזה אסור לאכול אחרי אירובי...

n0x
09-09-06, 16:04
לא משנה מה, גיל גרנות מס' 1!
תסביר לי בבקשה למה אתה חושב שהוא מספר 1?
לא ניראה לי שהוא יעששה משהו מיוחד כזה סה"כ זה הכל אותו דבר.. זה קשור רק לחלוקה ואפשר לשחק איתה וזהו..
אז לדעתי אין שוב הבדל בין יאיר לגיל.. :book:
ותכלס גם בעצמך אתה יכול לעשות תפריט תזונה מצוין שתעלה איתו כמו גדול ותתאים לך תוכנית אימונים זה אקח לך דיי הרבה זמן לקרוא מאמרים בנושא ולחלק אותם. :blush:

האא ודבר חשוב אל תחשוב שאני מזלזל בגיל או ביאיר.

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 17:04
יש מצב שהוא בדיאטה קטוגנית והוא נואש להוריד שומן עיקש, במקרה כזה אסור לאכול אחרי אירובי...

ממש לא......אלא אם כן שומן עיקש אצלו זה הכרס שלו...:whistle:

בכל מקרה ידעתי שתנסו "להסביר" את זה, אבל לא משנה אני נתפס לזה יותר מדי וכל אחד כישר בעינו יעשה:wiggle:

אגב בולט, למה בדיאטה קטוגנית אסור לאכול אחרי אירובי?

Bullet
09-09-06, 17:29
אגב בולט, למה בדיאטה קטוגנית אסור לאכול אחרי אירובי?

אם זה TKD אז מותר

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 17:41
אם זה TKD אז מותר

:):):):)
אז אולי תתן לי הסבר קטן?

Bullet
09-09-06, 18:36
:):):):)
אז אולי תתן לי הסבר קטן?
בזמן אירובי ואחריו ניתן "להוציא" שומן ממקומות עיקשים שבזמן אחר קשה להוציא,
אז עדיף לא לאכול פחממות כדי לא למלא את מאגרי הגליקוגן... אל תשכח שתמיד יש חשש קטנטן שאתה תאכל "יותר מדי" פחממות ואז האינסולין יעלה לרמות גדולות מדי, והחומצות שומן שהיו לך בדם ישר יחזרו למאגרי השומן.

אבל אני סתם מנסה למצוא תירוץ או תיאוריה למה יאיר להב אמר את זה...

TKD זה targeted ketogenic diet שבה אוכלים פחממות רק בזמן/אחרי אימון, כדי לא לרוקן את מאגרי הגליקוגן יותר מדי וכדי לספק התאוששות מוגברת לגוף עם נסיון להמנע משימוש בפחממות לאנרגיה ולתת עדיפות לשומן.

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 18:50
בזמן אירובי ואחריו ניתן "להוציא" שומן ממקומות עיקשים שבזמן אחר קשה להוציא,
אז עדיף לא לאכול פחממות כדי לא למלא את מאגרי הגליקוגן... אל תשכח שתמיד יש חשש קטנטן שאתה תאכל "יותר מדי" פחממות ואז האינסולין יעלה לרמות גדולות מדי, והחומצות שומן שהיו לך בדם ישר יחזרו למאגרי השומן.

אבל אני סתם מנסה למצוא תירוץ או תיאוריה למה יאיר להב אמר את זה...

TKD זה targeted ketogenic diet שבה אוכלים פחממות רק בזמן/אחרי אימון, כדי לא לרוקן את מאגרי הגליקוגן יותר מדי וכדי לספק התאוששות מוגברת לגוף עם נסיון להמנע משימוש בפחממות לאנרגיה ולתת עדיפות לשומן.

תודה...:1eye:

power_hour
09-09-06, 19:05
מה אתם באמת חושבים שיאיר להב נתן לבחור דיאטת tkd או ckd או כל סוג של דיאטה קטוג'נית??

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 19:18
מה אתם באמת חושבים שיאיר להב נתן לבחור דיאטת tkd או ckd או כל סוג של דיאטה קטוג'נית??

לא!

BiZzz
09-09-06, 19:20
כמה שריר שורפים בדיאטה הזו...שלא נדע...עדיף כבר לחטב עוד חודש אבל כמו שצריך...

Gil-G
09-09-06, 19:23
צאו מהסרטים אנשים
הוא יכול לתת לו תפריט שכניראה מתאים בדיוק בשבילו כך שהוא יעלה באחוז סופר מינימלי בשומן
כך שזה יראה כאילו הוא לא עלה בכלל בשומן
אין פה קסמים
רק צריך לשמור על תפריט ואימונים כמו שצריך ומקבלים ת'תוצאות שרוצים...

Bullet
09-09-06, 19:37
צאו מהסרטים אנשים
הוא יכול לתת לו תפריט שכניראה מתאים בדיוק בשבילו כך שהוא יעלה באחוז סופר מינימלי בשומן
כך שזה יראה כאילו הוא לא עלה בכלל בשומן
אין פה קסמים
רק צריך לשמור על תפריט ואימונים כמו שצריך ומקבלים ת'תוצאות שרוצים...

אממ לא... אם ככה היה אז לא היה כל יתרון בגנטיקה טובה.

לא!
למה לא?

כמה שריר שורפים בדיאטה הזו...שלא נדע...עדיף כבר לחטב עוד חודש אבל כמו שצריך...
באיזה דיאטה?

Leo
09-09-06, 19:38
אפשר אבל קשה מידע ולא יעיל מה הטעם לספור קלוריות כשאפשר לדפוק חצי צ'יטינג חופשי חצי יום לעלות במסה בחורף כשמילא שמים לב רק אליה ולעלות בכוח ובכיף של האימונים ולקראת הקיץ לחטב מהר

PoweRule
09-09-06, 19:54
לחטב מהר אחרי שהפכת לדובון אכפת לי בחורף ?
אשליות... אשליות מתוקות...

THE_JUGGERNAUT
09-09-06, 23:38
למה לא?

כי שמעתי עוד כמה ברבורים של הבחור הזה....והוא לא נתן לו תפריט של דיאטה קטוגנית

ShaI^MymoN
10-09-06, 07:05
לחטב מהר אחרי שהפכת לדובון אכפת לי בחורף ?
אשליות... אשליות מתוקות...
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח
אתה צודק ב100 אחוז :] די קשה ליתחטב מהר גם אם אפדרין צריך הרבה להתאמץ אני אישית עליתי כבר איזה 6-7 קילו על פרש הכל משומן סתם אני הולך להוריד הכל ולחזור לאכול רגיל
רק אם יותר פחממות סתם אני נהיה שמן דובון וזה לא שווה את זה אחר כך הרבה סבל והרבה חרטה
קיצור עצה ידידותית לכולם פה אל תשתגעו אתם יכולים לאכול הרבה פחממות אבל אל תגזימו עם השומן
מי שבאמת קשה לו וכלכך רוצה יכול לאכול ארוחה אחת ביום שתיהיה גאנ'ק לדוגמא המבורגים (כמות שתיהיה מספיק חלבון בתפריט שלכם) ותלחמניה של ההמבורגר או להמשיך כרגיל ולעשות פעם בשבוע צ'יט נחמד

m0she
10-09-06, 11:06
מצחיק שי , אתה המלצת לכל הפורום עד עכשיו לעשות צ'יטינג כל המסה כי בחיטוב הכל ירד.

ShaI^MymoN
10-09-06, 11:53
כן הא :| אבל זה גם נכון בסוף בחיטוב הכל יורד הבעיה היא שזה סתם מציק, לי עד עכשיו בכל הזמן זה לא הציק אבל השנה זה כן הציק

Ori_D
10-09-06, 12:06
אפשר לעשות את זה
פשוט לא לאכול יותר מדי קלוריות מעל התחזוקה