PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות של מישל טרוני - הגלריה של מר תל אביב ע&

Shlomik
02-08-07, 11:16
עידכנו את הגלריה של מר תל אביב 2007 ועכשיו היא מכילה את התמונות של מישל טרוני שכולנו חיכינו להן: (התמונות נמצאת בין דפי הגלריה אז לדפדף בין כל העמודים):
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/thumbnails.php?album=32&page=1

(http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/displayimage.php?album=32&pos=317)http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/mr_mrkaz2007/normal_DSCF4843.JPG (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:;)

תהנו! :sbb4:

Vin diesel
02-08-07, 12:05
בתמונות הוא לא כזה "וואוו" במציאות בתחרות הוא היה הרבה יותר מרשים לפי דעתי.התמונות פה לא משקפות.

parkhot
02-08-07, 12:49
אני היהיתי בתחרות ובדוק יוסי כהן יותר גדול ומחוטב גם רועים את זה בתמונות השופטים צודקים

xLaes
02-08-07, 13:15
תמונות גורמות לאנשים להראות קטנים יותר ופחות מסיבים.

Vin diesel
02-08-07, 13:16
parkhot
שלא תחשוב שאני מזלזל ביוסי כהן,הוא נראה טוב אבל אתה לא מבין כלום אם זה הדיבור שלך.
אבל עזוב בוא לא ניכנס לויכוח או דיון. נחקה למר ישראל נאבה, ונראה מה יקרה שם סבבה?

arbel2
02-08-07, 16:26
אני היהיתי בתחרות ובדוק יוסי כהן יותר גדול ומחוטב גם רועים את זה בתמונות השופטים צודקים

אם השופטים צודקים למה הקהל כעס כל כך ?
אנשים שלא קשורים לישראל בודי צעקו בוז ,זה אומר שמשהו שם היה לא בסדר
יוסי כהן באדיבילדר מצויין ויש לו עתיד מעולה ,אבל ברגע הנתון הזה ,מישל לא רואה אותו בכלל.

Night_Wolf
02-08-07, 16:59
parkhot
שלא תחשוב שאני מזלזל ביוסי כהן,הוא נראה טוב אבל אתה לא מבין כלום אם זה הדיבור שלך.
אבל עזוב בוא לא ניכנס לויכוח או דיון. נחקה למר ישראל נאבה, ונראה מה יקרה שם סבבה?
אמת ויציב:sbb4:

עזבו שמישל ניראה מצוין הוא הגיע יבש!!!!
ואמרתי את דעתי בנידון לא הייתי מתפלא בכלל אם הוא היה לוקח מקום ראשון מקום שני בטוח הייתי נותן לו!:sbb4:

parkhot
03-08-07, 02:09
הקהל היה בטוח שיהודה בנעים יקח את המקום השלישי כי דיברתי עם החברים שלו הנתניתים בנוסף עם התמונות עם הם מרעים את מישל יותר קטן אז הם מרעים גם את יוסי יותר קטן מכאן תעשה השואות תמונה שווה אלף מילם חבל על הזמן רק בישראיל יכולים להיות כולכך דיבילים אני גר באל אי באמריקה גם עם שופט טועה צריך להראות רוח ספורתיבית עם דבר כזה קורה באמריקה המתחרה מושאה 5 שנים מתחרויות בגלל זה ישראל תהיה רחוקה בהיתפתחות של התחרויות של פיתוח גוף

Antonator1
03-08-07, 02:13
התאורה בתחרות הייתה מתחת לכל ביקורת. אני מתאר לעצמי איך הוא נראה עם תאורה יותר טובה.

גדי 21
03-08-07, 13:09
אהלן חברים, הרבה זמן שלא השארתי הודעה בפורום..
והשבוע כמובן קשה מאוד להישאר אדישים לאור תוצאות תחרות מר תל אביב שהתקיימה בשבת האחרונה, כולכם העלתם דעות, שאלות, תהיות והערות על התחרות ועל השיפוט אבל אני שואל: האם יש למישהו אומץ לתקוף את ארגון Ifbb בחריפות ובלי להתבייש או להסתתר?
למי שלא יודע מישל טרוני ולא טורני זה אח שלי, אמנם רבים עלולים לטעון שאני לא אובייקטי ומשוחד עקב הקרבה המשפחתית, אך מה עם אותם מאות התגובות האחרות שנשמעו ביום התחרות והרבה לאחר מכן מאנשים שכלל אינם מכירים את מישל? אומר זאת בצורה חד משמעית שאינה משתמעת לשתי פנים - מישל מקום ראשון, לא אולי, לא בספק, לא שני ובטח שלא שלישי.
יסלחו לי המתחרים האחרים כי באמת בתור אדם שמגיע מהתחום ובעצמו עומד לפני תחרות אני יודע בדיוק מהו הסבל הרב וההשקעה האדירה שעוברים הספורטאים בכדי להגיע לרגע המיוחל על הבמה..
אינני מכיר את יוסי כהן, אך את עמית ספיר אני מכיר ומעריך מאוד, ראשית כספורטאי גדול ובין המקצועיים ביותר שיש כיום בארץ וכבן אדם נחמד ולבבי (זו לא בושה).
עם זאת, עדיין סמוך ובטוח אנוכי שעצם נוכחותו של מישל על הבמה היווה את עיקר התחרות ואתם יודעים מה? לא קיים בעולם עוד שופט או אדם מקצועי מתחום הבאדיבילדינג שהיה בכלל תוהה מי ראוי למקום הראשון חוץ מחבורת הליצנים הזו, "שמארגנת" תחרות כה עלובה ולא מושקעת ומאפשרת לכל המעוניין ולכל הקרוב לצלחת (חניכי השופטים) לעלות ולהתחרות ולטפס למקומות הראשונים בחסד ולא בזכות.
אין צורך שיתביישו או שיתנצלו.. לא חבל לי על האיגוד, חבל לי שספורטאים כמו מישל נאלצים להשקיע את חייהם (ממש כך) ואת מיטב כספם בכדי להגיע לשום מקום, עצוב שגם אם בורכת בגנטיקה מתאימה (בניגוד ל - 95% ממפתחי הגוף בארץ), גם אם אתה מאסיבי, חטוב, אסתטי, יבש ויודע להופיע, אבל אינך חניך של מר גינאדי או של מר פריג' או אדון אורן, אתה יכול לחפש עצמך במקום אחר.
האיגוד הנ"ל מכלה את עצמו משנה לשנה, באמת, ממש דחיפה לתחום פיתוח הגוף בארץ..
נקווה שנאבא יחזירו את הכבוד לאלו שמגיע להם, בע"ה בעוד כחודש אני ורבים כמוני שנתנו את נשמתם נעמוד בתחרות מושקעת (בתקווה שתהיה גם הוגנת), בעוד מתחרי Ifbb יעמדו בפרקט כדורסל כשהקהל מביט עליהם מלמעלה (????).

Night_Wolf
03-08-07, 18:53
גדי אני ועומר היינו אצל גיל ומשם נסענו ללוליק הייתי צריך לקחת כמה דברים:flowers:
בדרך ראינו את מישל יש לך אחענק ומפלצתי! חחח צעקנו לו שלום ממכונית מזדה 3 כחולה הוא לא זיהה אותנו תישאל אותו אחי:)
אתם שתיכם צמד חיות!:sbb4:

גדי 21
03-08-07, 20:00
גדי אני ועומר היינו אצל גיל ומשם נסענו ללוליק הייתי צריך לקחת כמה דברים:flowers:
בדרך ראינו את מישל יש לך אחענק ומפלצתי! חחח צעקנו לו שלום ממכונית מזדה 3 כחולה הוא לא זיהה אותנו תישאל אותו אחי:)
אתם שתיכם צמד חיות!:sbb4:

בדר"כ אני מגיע לחנות שבר"ג בימי שישי בשעות הצהריים, אם ייצא לכם תבואו בשישי הקרוב ונחליף מספר מילים.

Night_Wolf
03-08-07, 20:40
בדר"כ אני מגיע לחנות שבר"ג בימי שישי בשעות הצהריים, אם ייצא לכם תבואו בשישי הקרוב ונחליף מספר מילים.

באנו ב 3 וחצי אחי קניתי חלבון
היו שם אור שרעבי ואור BIGBIT שמתחרה גם השנה :)
ואחרי זה נסעתי לקניון ג'ים ומשם ללוליק שמע אחי מישל מפלצת אני לא יכול לחכות כבר לאוף סיזן אני לא מפסיק לעשות עליה במסה עד שאני לא מגיע לגודל הזה (אז אני אבחן את הגודל הזה בחיטוב ובתחרות) ואחרי זה אמשיך לגדול:sbb4: פשוט מדהים!
ובכייף אחי אני אהיה איתך בקשר פעם הבאה שאני בסביבה וראינו מלא תמונות שלך בקניון ג'ים וואלה חדר כושר אם מזגן לא משהו והשטיח קצת קרוע אבל HARDCORE רציני! ציוד מלא! ואוירה של BODYBUILDING בידיוק כמו שצריכה להיות בכל חדר כושר מקצועי!
בהזדמנות גם אשמח להפגיז איתך איזה אימון גב או רגליים :boxing:

גדי 21
03-08-07, 20:48
באנו ב 3 וחצי אחי קניתי חלבון
היו שם אור שרעבי ואור BIGBIT שמתחרה גם השנה :)
ואחרי זה נסעתי לקניון ג'ים ומשם ללוליק שמע אחי מישל מפלצת אני לא יכול לחכות כבר לאוף סיזן אני לא מפסיק לעשות עליה במסה עד שאני לא מגיע לגודל הזה (אז אני אבחן את הגודל הזה בחיטוב ובתחרות) ואחרי זה אמשיך לגדול:sbb4: פשוט מדהים!
ובכייף אחי אני אהיה איתך בקשר פעם הבאה שאני בסביבה וראינו מלא תמונות שלך בקניון ג'ים וואלה חדר כושר אם מזגן לא משהו והשטיח קצת קרוע אבל HARDCORE רציני! ציוד מלא! ואוירה של BODYBUILDING בידיוק כמו שצריכה להיות בכל חדר כושר מקצועי!
בהזדמנות גם אשמח להפגיז איתך איזה אימון גב או רגליים :boxing:

אימון גב - 150 ש"ח
אימון רגליים - 250 ש"ח

סתם.. :-)
התמונות שבקניון ג'ים ישנות - חלקן עם מקס שמעיה, חלקן מהתחרות של 2004 בקטגוריית נוער ועוד..
שלוש שנים שאני לא מתאמן שם והם שומרים את זה - כבוד או בושה? כנראה שעד היום לא יצא משם מפתח גוף שנראה יותר טוב מילד בן 17 במשקל 69 קילוגרם.
אחכה לטלפון ממך בפעם הבאה שתלך לגיל..
אגב, מישל ישמח לשמוע את שכתבת עליו.

arbel2
03-08-07, 20:50
אימון גב - 150 ש"ח
אימון רגליים - 250 ש"ח

סתם.. :-)
התמונות שבקניון ג'ים ישנות - חלקן עם מקס שמעיה, חלקן מהתחרות של 2004 בקטגוריית נוער ועוד..
שלוש שנים שאני לא מתאמן שם והם שומרים את זה - כבוד או בושה? כנראה שעד היום לא יצא משם מפתח גוף שנראה יותר טוב מילד בן 17 במשקל 69 קילוגרם.
אחכה לטלפון ממך בפעם הבאה שתלך לגיל..
אגב, מישל ישמח לשמוע את שכתבת עליו.

חחח זה אומר שאני צריך לגבות ממך על התירגול פוזינג היום ? :sbb4:

יכול להיות מעניין אימון משולש ברגליים בינינו ,צריך לשקול את זה ברצינות.

גדי 21
03-08-07, 20:56
חחח זה אומר שאני צריך לגבות ממך על התירגול פוזינג היום ? :sbb4:

יכול להיות מעניין אימון משולש ברגליים בינינו ,צריך לשקול את זה ברצינות.

תשמע, צחוק צחוק, אבל שלא יחשבו שאני איזה מתנשא.. הרבה חבר'ה עם אף למעלה התחילו מדיבורי הבל וצחוק כביכול. אז כולם - אני באמת צוחק..

יכול להיות מאוד מעניין אימון משולש.... ומאוד ארוך.

arbel2
03-08-07, 20:58
תשמע, צחוק צחוק, אבל שלא יחשבו שאני איזה מתנשא.. הרבה חבר'ה עם אף למעלה התחילו מדיבורי הבל וצחוק כביכול. אז כולם - אני באמת צוחק..

יכול להיות מאוד מעניין אימון משולש.... ומאוד ארוך.

אל תדאג,מקסימום מישהו יקרא לך מתנשא הוא יכיר את איבר מיני ביחד עם סטירה לפנים :)

ובאמת זה יכול להיות אימון ארוך ,אלא אם כן נתאמן כמו נאצים בלי מנוחות חח

גדי 21
03-08-07, 21:14
אל תדאג,מקסימום מישהו יקרא לך מתנשא הוא יכיר את איבר מיני ביחד עם סטירה לפנים :)

ובאמת זה יכול להיות אימון ארוך ,אלא אם כן נתאמן כמו נאצים בלי מנוחות חח

:):):):)..
בעזרת השם, נתאם זאת.

תאמר לי משהו חשבתי על כך כשהגעתי הבייתה ואחרי שהשלמתי שינה.. נזכרתי במה שהצעת בחנות ופתאום קלטתי שלא צחקת, היית רציני לחלוטין.. אני מעריך אותך מאוד על כך.. באמת.

arbel2
03-08-07, 21:17
:):):):)..
בעזרת השם, נתאם זאת.

תאמר לי משהו חשבתי על כך כשהגעתי הבייתה ואחרי שהשלמתי שינה.. נזכרתי במה שהצעת בחנות ופתאום קלטתי שלא צחקת, היית רציני לחלוטין.. אני מעריך אותך מאוד על כך.. באמת.

למה שאני אצחק ?אתה חבר :)

גדי 21
03-08-07, 21:18
למה שאני אצחק ?אתה חבר :)

כי כזה דבר לא שומעים כל יום.. וזה כן עניין של מה בכך.

arbel2
03-08-07, 21:20
כי כזה דבר לא שומעים כל יום.. וזה כן עניין של מה בכך.

בקטנה אחי :)
אני בטוח שבמקרה ההפוך היית עושה אותו דבר :)

גדי 21
03-08-07, 21:29
בקטנה אחי :)
אני בטוח שבמקרה ההפוך היית עושה אותו דבר :)

תהיה בטוח

טל יואב
03-08-07, 21:47
מישל מדהים ומרשים אין לו שום חולשה בגוף הכל במקום , והכל משתלב יפה ומאוד פרופורציונלי לשאר כל חלקי הגוף . הדבר היחידי שלטעמי לא יפה אצלו ולא במקום זה הקעקועים אבל חוץ מזה הוא ממש מושלם . לדעתי ולדעת רבים הוא יכול לכסות את אלון צוקרמן בתחרות .

גדי 21
03-08-07, 21:50
מישל מדהים ומרשים אין לו שום חולשה בגוף הכל במקום , והכל משתלב יפה ומאוד פרופורציונלי לשאר כל חלקי הגוף . הדבר היחידי שלטעמי לא יפה אצלו ולא במקום זה הקעקועים אבל חוץ מזה הוא ממש מושלם . לדעתי ולדעת רבים הוא יכול לכסות את אלון צוקרמן בתחרות .

אומר לך בשמו שכרגע נתת את המחמאה הגדולה ביותר שיכולת לחשוב עליה, פשוט אמרת הכל במשפט האחרון.

גדי 21
04-08-07, 14:10
הייתי חייב לכתוב סתם עוד משהו, רק בשביל להעלות את הנושא הזה לראש הרשימה, חבר'ה, עם כל הכבוד והתודה על כך שאתם מעודדים ודוחפים אותי, אל תשכחו שמי שנעשה לו עוול עד כה הוא מישל ושהתחרות שלו לפניי (18 לחודש) והוא זקוק ליותר עידוד שאני מקווה שיתבטא בכך שתופיעו כולכם לתחרות, אפילו עם שלטים אם יש צורך בכך..

Night_Wolf
04-08-07, 14:26
הייתי חייב לכתוב סתם עוד משהו, רק בשביל להעלות את הנושא הזה לראש הרשימה, חבר'ה, עם כל הכבוד והתודה על כך שאתם מעודדים ודוחפים אותי, אל תשכחו שמי שנעשה לו עוול עד כה הוא מישל ושהתחרות שלו לפניי (18 לחודש) והוא זקוק ליותר עידוד שאני מקווה שיתבטא בכך שתופיעו כולכם לתחרות, אפילו עם שלטים אם יש צורך בכך..

נבוא נבוא לעודד אותו תאמת אני יתחרה גם באותו יום:sbb4:
אבל עדין שהוא יהיה על הבמה בקטגוריה בטח של המשקל הכבד..:blush: אני מפתיח לחזור צרוד הבייתה בישבילו :boxing: :boxing:

נ.ב
גדי למה שלא תביא את מישל לפורום גם?
ולדעתי אם הוא נכנס ישר להכניס לו AVATAR שיהיה רשום מתחת לשם משתמש שלו מפתח גוף מקצועי ותמונה בצד כמו שיהיה לנו אחרי התחרות:)

גדי 21
04-08-07, 15:31
נבוא נבוא לעודד אותו תאמת אני יתחרה גם באותו יום:sbb4:
אבל עדין שהוא יהיה על הבמה בקטגוריה בטח של המשקל הכבד..:blush: אני מפתיח לחזור צרוד הבייתה בישבילו :boxing: :boxing:

נ.ב
גדי למה שלא תביא את מישל לפורום גם?
ולדעתי אם הוא נכנס ישר להכניס לו AVATAR שיהיה רשום מתחת לשם משתמש שלו מפתח גוף מקצועי ותמונה בצד כמו שיהיה לנו אחרי התחרות:)

באיזו קטגוריה תתחרה? צעירים?

מישל נורא עסוק בתקופה הזו וגם אינו מחובר לאינטרנט.

Night_Wolf
04-08-07, 16:30
באיזו קטגוריה תתחרה? צעירים?

מישל נורא עסוק בתקופה הזו וגם אינו מחובר לאינטרנט.

כן אחי עד 21.
ובקשר למישל מדי פעם שיש לו זמן פנוי שיקפוץ אלייך שיפתח אצלך שם משתמש ויגיב קצת:) אני בטוח שחברי הפורום מאוד ירצו לשאול אותו הרבה שאלות וללמוד דבר או שניים ממקצוען אמיתי!
:sbb4:

גדי 21
04-08-07, 16:36
כן אחי עד 21.
ובקשר למישל מדי פעם שיש לו זמן פנוי שיקפוץ אלייך שיפתח אצלך שם משתמש ויגיב קצת:) אני בטוח שחברי הפורום מאוד ירצו לשאול אותו הרבה שאלות וללמוד דבר או שניים ממקצוען אמיתי!
:sbb4:

לדעתי צריך לארגן איזה ערב חברי פורום + מופעי ראווה + עצות מכמה מפתחי גוף שייפגשו במתחם החנות של ישראלבודי בר"ג. צריך לדבר על כך עם גיל, אעשה זאת השבוע.

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח
לאנשים מעל 100 ק"ג תוספת של 100 ש"ח
ומי שלא מהעיר תוספת של 50 ש"ח
:-)

Night_Wolf
04-08-07, 16:38
לדעתי צריך לארגן איזה ערב חברי פורום + מופעי ראווה + עצות מכמה מפתחי גוף שייפגשו במתחם החנות של ישראלבודי בר"ג. צריך לדבר על כך עם גיל, אעשה זאת השבוע.

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח

מענין לאן כל הכסף הזה ילך אחי חחחחחחח :unsure: :sbb4:

arbel2
04-08-07, 16:59

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח

Lol
אני משלם פעמיים אז.

Night_Wolf
04-08-07, 17:02
Lol
אני משלם פעמיים אז.

כי אתה עצום כמו 2 אנשים אחי:sbb4:

arbel2
04-08-07, 17:14
כי אתה עצום כמו 2 אנשים אחי:sbb4:

זה רק גדי יגיד ,הוא ראה אותי אתמול :)

גדי 21
04-08-07, 17:33
זה רק גדי יגיד ,הוא ראה אותי אתמול :)

מאשר.. בהחלט כמו שניים. שניים גדולים..

arbel2
04-08-07, 17:36
מאשר.. בהחלט כמו שניים. שניים גדולים..

עזוב ,היה הכי מצחיק זה כשעבדנו על פוזינג במכון ,ומסתכלים עליך בקנאה וערגה כמה שחיפים שמנמנים מהפינה

גדי 21
04-08-07, 17:51
עזוב ,היה הכי מצחיק זה כשעבדנו על פוזינג במכון ,ומסתכלים עליך בקנאה וערגה כמה שחיפים שמנמנים מהפינה

במה יש להם לקנא? הם יכולים לאכול מה שרק ירצו..
אני מקנא בהם.. ובבטן הסקסית שלהם, מי אמר שכרס זה לא דבר יפה?
מי החליט שארבעה או שישה ריבועים נראים יותר טוב..?
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה XXXL ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

אלוהים שבשמיים, אוי ואבוי אם זה יקרה, שיישאר בגדר פנטזיה.
בא לי גם מיליון דולר.. ועדיין לא קיבלתי.

arbel2
04-08-07, 18:00
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה Xxxl ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

השפריץ לי הסנדוויץ' מהעף עכשיו ,רק שתדע.

Logout
04-08-07, 19:19
השפריץ לי הסנדוויץ' מהעף עכשיו ,רק שתדע.
חחחחחחחחחח הפנטיזיות שלי קצת יותר מעניינות משלך גדי...:basketball:

arbel2
04-08-07, 19:23
חחחחחחחחחח הפנטיזיות שלי קצת יותר מעניינות משלך גדי...:basketball:

כנס לחיטוב קשה ,אתה תראה כוסית ברחוב הולכת אוכלת גלידה ,ואתה תבין שהזיקפה היא מהגלידה ולא מהכוסית.

Logout
04-08-07, 19:28
כנס לחיטוב קשה ,אתה תראה כוסית ברחוב הולכת אוכלת גלידה ,ואתה תבין שהזיקפה היא מהגלידה ולא מהכוסית.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה קרוע!!!!!!!!!!!!!!!!1 בונא ישרוט..חח אני תמיד בוכה ביגללך...חחחוגם לי יוצאים סנווצ'ים מהאף ביגללך...XD

androtest
05-08-07, 02:49
באמת נראה מעולה.
הבחור מלא בנוזלים, אבל לא משהו שקלוריל לא יטפל בו יפה.
גב מעולה, פוטציאל גדול ברגליים אם יצליח לחטב אותם לקראת התחרות הוא יהיה יותר טוב מכולם.
צריך לתת דגש בטרייספס וכתף אחורית.

SkyLiNe
05-08-07, 06:29
אהלן חברים, הרבה זמן שלא השארתי הודעה בפורום..
והשבוע כמובן קשה מאוד להישאר אדישים לאור תוצאות תחרות מר תל אביב שהתקיימה בשבת האחרונה, כולכם העלתם דעות, שאלות, תהיות והערות על התחרות ועל השיפוט אבל אני שואל: האם יש למישהו אומץ לתקוף את ארגון Ifbb בחריפות ובלי להתבייש או להסתתר?
למי שלא יודע מישל טרוני ולא טורני זה אח שלי, אמנם רבים עלולים לטעון שאני לא אובייקטי ומשוחד עקב הקרבה המשפחתית, אך מה עם אותם מאות התגובות האחרות שנשמעו ביום התחרות והרבה לאחר מכן מאנשים שכלל אינם מכירים את מישל? אומר זאת בצורה חד משמעית שאינה משתמעת לשתי פנים - מישל מקום ראשון, לא אולי, לא בספק, לא שני ובטח שלא שלישי.
יסלחו לי המתחרים האחרים כי באמת בתור אדם שמגיע מהתחום ובעצמו עומד לפני תחרות אני יודע בדיוק מהו הסבל הרב וההשקעה האדירה שעוברים הספורטאים בכדי להגיע לרגע המיוחל על הבמה..
אינני מכיר את יוסי כהן, אך את עמית ספיר אני מכיר ומעריך מאוד, ראשית כספורטאי גדול ובין המקצועיים ביותר שיש כיום בארץ וכבן אדם נחמד ולבבי (זו לא בושה).
עם זאת, עדיין סמוך ובטוח אנוכי שעצם נוכחותו של מישל על הבמה היווה את עיקר התחרות ואתם יודעים מה? לא קיים בעולם עוד שופט או אדם מקצועי מתחום הבאדיבילדינג שהיה בכלל תוהה מי ראוי למקום הראשון חוץ מחבורת הליצנים הזו, "שמארגנת" תחרות כה עלובה ולא מושקעת ומאפשרת לכל המעוניין ולכל הקרוב לצלחת (חניכי השופטים) לעלות ולהתחרות ולטפס למקומות הראשונים בחסד ולא בזכות.
אין צורך שיתביישו או שיתנצלו.. לא חבל לי על האיגוד, חבל לי שספורטאים כמו מישל נאלצים להשקיע את חייהם (ממש כך) ואת מיטב כספם בכדי להגיע לשום מקום, עצוב שגם אם בורכת בגנטיקה מתאימה (בניגוד ל - 95% ממפתחי הגוף בארץ), גם אם אתה מאסיבי, חטוב, אסתטי, יבש ויודע להופיע, אבל אינך חניך של מר גינאדי או של מר פריג' או אדון אורן, אתה יכול לחפש עצמך במקום אחר.
האיגוד הנ"ל מכלה את עצמו משנה לשנה, באמת, ממש דחיפה לתחום פיתוח הגוף בארץ..
נקווה שנאבא יחזירו את הכבוד לאלו שמגיע להם, בע"ה בעוד כחודש אני ורבים כמוני שנתנו את נשמתם נעמוד בתחרות מושקעת (בתקווה שתהיה גם הוגנת), בעוד מתחרי Ifbb יעמדו בפרקט כדורסל כשהקהל מביט עליהם מלמעלה (????).

לדעתי מישל לוקח את עמית בגוף במיוחד בגלל שעמית ממש נמוך לא אהבתי את הצורה שלו.
גם דעה אישית מישל לוקח את האימונים הרבה יותר ברצינות לפי מה שראיתי לעומת הקרקס של עמית וחברה שלו -.-

ניגרי ענק
05-08-07, 08:12
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה XXXL ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

אחי אני חושש לבריאותך...הפרכיות אורז נטולות המלח עושות את שלהן אה?
ולגבי הערתו של ארבל על "שחיפים שמנמנים"...:jockey: :jockey: :jockey: :jockey:

חשבתי שרק אני משתמש במושג הזה..
אכן יש טיפוסים שאני מגדיר שמנים רזים או רזים שמנים.
בעעעעעע
בהצלחה באימון (כשאני הייתי 3 שבועות לפני תחרות אפשר היה לצרף אלי לאימון גם את מיקל לואיס והוא היה מקשה עלי במשקלים)!!

גדי 21
05-08-07, 13:02
לדעתי מישל לוקח את עמית בגוף במיוחד בגלל שעמית ממש נמוך לא אהבתי את הצורה שלו.
גם דעה אישית מישל לוקח את האימונים הרבה יותר ברצינות לפי מה שראיתי לעומת הקרקס של עמית וחברה שלו -.-

הרשה לי לתקן אותך..
עמית לא עושה קרקס, עמית ממש מקצוען אמיתי, אני ממש אוהב אותו (כמפתח גוף, כן?), לדעתי הוא גם נראה מצויין, אחד ממפתח הגוף היותר יפים שקיימים.. הסיבה העיקרית שטענתי שמישל מנצח את העמית היא ההבדל העצום במאסה.
מבחינת חיטוב וייבוש עמית הוביל במקצת. מבחינת אסתטיקה ופרופורציות הם די משתווים עם יתרון קל למישל אך מבחינת מאסה... זה לא שמישל מעט גדול ממנו. בחייכם.
אני לא ממעיט מערכו של עמית חס וחלילה, שוב, לדעתי מדובר באחד ממפתחי הגוף שייזכרו לשנים ארוכות בארץ. צריך לראות ולהכיר כדי להבין.

SkyLiNe
05-08-07, 14:25
הרשה לי לתקן אותך..
עמית לא עושה קרקס, עמית ממש מקצוען אמיתי, אני ממש אוהב אותו (כמפתח גוף, כן?), לדעתי הוא גם נראה מצויין, אחד ממפתח הגוף היותר יפים שקיימים.. הסיבה העיקרית שטענתי שמישל מנצח את העמית היא ההבדל העצום במאסה.
מבחינת חיטוב וייבוש עמית הוביל במקצת. מבחינת אסתטיקה ופרופורציות הם די משתווים עם יתרון קל למישל אך מבחינת מאסה... זה לא שמישל מעט גדול ממנו. בחייכם.
אני לא ממעיט מערכו של עמית חס וחלילה, שוב, לדעתי מדובר באחד ממפתחי הגוף שייזכרו לשנים ארוכות בארץ. צריך לראות ולהכיר כדי להבין.

מכיר וראיתי,אני מתאמן בטרגט.

לא זילזלתי בו כמפתח גוף הרי יש לו גוף ממש מפותח אבל הגובה שלו זה חיסרון ענק לעומת מישל מבחינת פרופורציות.

גם התמונות ממש החסירו לו יד אחרית,היד האחורית שלו ממש מרשימה.

בקשר לקרקס זה יותר מה שהולך בזמן האימון שלו אבל לא ניכנס לזה.

גדי 21
05-08-07, 14:38
מכיר וראיתי,אני מתאמן בטרגט.

לא זילזלתי בו כמפתח גוף הרי יש לו גוף ממש מפותח אבל הגובה שלו זה חיסרון ענק לעומת מישל מבחינת פרופורציות.

גם התמונות ממש החסירו לו יד אחרית,היד האחורית שלו ממש מרשימה.

בקשר לקרקס זה יותר מה שהולך בזמן האימון שלו אבל לא ניכנס לזה.

פנה אליי בפעם הבאה שתראה אותי בחד"כ, מסקרן אותי מי אתה.

SkyLiNe
05-08-07, 22:31
פנה אליי בפעם הבאה שתראה אותי בחד"כ, מסקרן אותי מי אתה.

סבבה

ראיתי היום את מישל וסופרמן(עמית) עושים אימון משותף

גדי 21
05-08-07, 23:40
סבבה

ראיתי היום את מישל וסופרמן(עמית) עושים אימון משותף

הם מתאמנים הרבה ביחד.. וזה טוב לשניהם החיבור של שני מפתחי גוף מקצועיים ותומכים.