PDA

צפה בגרסא המלאה : גלריה חדשה של גדי טרוני - לתגובות..

גדי 21
02-08-07, 14:14
גלריה שלי במשקל 90 קילוגרם באופסיזן כמובן..
אשמח לקבל תגובות והערות

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/thumbnails.php?album=33

DropDead
02-08-07, 14:23
חיה אתה אחי
אהבתי מאוד חזה ידיים וכתפיים
יחסית לאופסיזון אתה מאוד חטוב

גדי 21
02-08-07, 14:23
בקרוב תמונות עדכניות - בחיטוב מדהים - אני מבטיח

גדי 21
02-08-07, 14:24
חיה אתה אחי
אהבתי מאוד חזה ידיים וכתפיים
יחסית לאופסיזון אתה מאוד חטוב

תודה רבה,
אבל הייתי בטוח שאנשים יותר יתלהבו מהרגליים.

DropDead
02-08-07, 14:27
תודה רבה,
אבל הייתי בטוח שאנשים יותר יתלהבו מהרגליים.

לא שמתי לב
גם הם מאוד טובות
בכלל סוס רציני

Ilan-V
02-08-07, 14:31
יוו אחי איזה חזה איזה כתפיים חח איזה ידיים פיי כל הכבוד גם הרגליים פיצוץ גב קצת פחות תפס אותי אבל בכל אופן אתה סוס רציני כל הכבוד ניראה מעולה לדעתי.

גדי 21
02-08-07, 14:33
יוו אחי איזה חזה איזה כתפיים חח איזה ידיים פיי כל הכבוד גם הרגליים פיצוץ גב קצת פחות תפס אותי אבל בכל אופן אתה סוס רציני כל הכבוד ניראה מעולה לדעתי.

חבל, בתמונות הגב יצא לא טוב ולהפתעתכם זה אחד החלקים היותר חזקים שלי.. תראו זאת בתמונות הבאות.

Ilan-V
02-08-07, 14:37
אשמח לשמוע את הנתונים שלך אחי

גדי 21
02-08-07, 14:42
אשמח לשמוע את הנתונים שלך אחי

שאלו אותי פעם פה ועניתי בכללי ביותר:

ראשית אני משתדל שלא לבדוק נתונים בצורה אובססיבית - כל עוד התמונה הכוללת נראית טוב לא מעניין שום דבר, בשבילי בדיקת נתונים היא אינדיקציה פעמיים או שלוש בשנה.

בשיא הייתי: 92 קילו היקף יד קרוב ל - 44
כרגע: 82 קילו היקף יד 41 וחצי (מי שמבין יודע שהיד נראית כעת אפילו יותר גדולה מ -44)

StaSus
02-08-07, 14:43
פיי נראה אחלה!
במשקל 82? 41 יד .. מעניין ,או שאני משהו מיוחד או שלא יודע מה אני..
אני שקול 72 ויש לי יד 44..

IRON-MASS
02-08-07, 14:56
על כמה אחוזים אתה היית במאסה פה?

ואתה נראה מצויין, בהצלחה בתחרות!

benwin21
02-08-07, 14:58
אתה תותח גדי. אתה מתחרה במר ישראל??

פיי נראה אחלה!
במשקל 82? 41 יד .. מעניין ,או שאני פלא גנטי או שלא יודע מה אני..

עזוב סטס את משהו מיוחד

האדמור
02-08-07, 14:59
יפה! אהבתי טרפזים,כתפיים וחזה מרשימים. דו ראשי קצת מפגר, גב יפה, רגליים קצת מפגרות יחסית כמובן לפלג הגוף העליון שהוא די רחב, אבל רגליים עם גנטיקה טובה.
יחסית חטוב לאוף סיזן למרות שאתם יודעים אני לא דוגל בלעלות מלוכלך אבל אתה חטוב מידי.
סה"כ יפה!
בן כמה אתה?

hell
02-08-07, 15:05
מה שיפה אצל גדי שהוא אסטטי מאוד, דבר שיוסיף לו לא מעט ניקוד.
חכו לתמונות שלו בחיטוב, אתם תיפלו מהכיסא.
קיצר גדי, כל הכבוד, מחכים לראות אותך על הבמה.

כל הכבוד!

גדי 21
02-08-07, 15:08
על כמה אחוזים אתה היית במאסה פה?

ואתה נראה מצויין, בהצלחה בתחרות!

בסביבות 12 - 13 %

גדי 21
02-08-07, 15:09
אתה תותח גדי. אתה מתחרה במר ישראל??

עזוב סטס את משהו מיוחד

כן, אני מתחרה בנאבבא בקטגוריית משקלים עד 82 קילו

Antonator1
02-08-07, 15:10
תחילטו - גדי או מישל?

blinki
02-08-07, 15:13
תחילטו - גדי או מישל?
מישל זה אח שלו,ההוא שהתחרה במר ת"א.
אגב אנטון,אתה יכול לבדוק את המוניטין שלך? אני צריך לשאול אותך משהו

גדי 21
02-08-07, 15:14
יפה! אהבתי טרפזים,כתפיים וחזה מרשימים. דו ראשי קצת מפגר, גב יפה, רגליים קצת מפגרות יחסית כמובן לפלג הגוף העליון שהוא די רחב, אבל רגליים עם גנטיקה טובה.
יחסית חטוב לאוף סיזן למרות שאתם יודעים אני לא דוגל בלעלות מלוכלך אבל אתה חטוב מידי.
סה"כ יפה!
בן כמה אתה?

הרשה לי לתקן אותך:
דו ראשי שלי לא מפוח כייאות ולעולם לא יהיה - מה לעשות גנטיקה של דו ראשי על הפנים.
רגליים קצת מפגרות? אני מנסה לקחת את זה בחיוב, להסתכל על כך שבסה"כ ניסית לפרגן, אבל תסלח לי, עם כל הכבוד אתה כנראה לא מבין גדול, לא בכל הקשור לרגליים לפחות, הרגליים שלי הם החלק האחרון שאפשר לומר עליו משהו לא טוב, הם מקור הגאווה שלי בגוף, אולי צריך לראות בעיניים כדי להבין. אני מקווה שתתחרה השנה כי כנראה שנכמוד באותה הקטגואיה והשופטים יחליטו למי הניקוד ברגליים גבוה יותר.
אגב, באוף סיזן אינני מנסה לשמור על אחוזי שומן נמוכים כלל, אני אוכל הכל מכל, המטבוליזם שלי טוב ולכן אינני עולה הרבה באחוזי שומן, ועל כן לא ניתן לומר חטוב מדי, כי פשוט זה לא נכון.
תודה על שאר ההערות/מחמאות
בנובמבר אהיה בן 21

גדי 21
02-08-07, 15:15
מה שיפה אצל גדי שהוא אסטטי מאוד, דבר שיוסיף לו לא מעט ניקוד.
חכו לתמונות שלו בחיטוב, אתם תיפלו מהכיסא.
קיצר גדי, כל הכבוד, מחכים לראות אותך על הבמה.

כל הכבוד!

אתה יודע שאני אוהב אותך, נכון אייל?

נאור זיו
02-08-07, 15:28
צהריים טובים לך גדי... אתה נשמע אחלה בן אדם עם המון פוטנציאל להגיע רחוק בתחום, אני מאחל לך המון בהצלחה בתחרות למרות שהקטגוריה שאתה ניגש לא קלה ויש מתחרים גבוהים מאוד ,אבל תמשיך בדרכך ובדיאטה הקשה כי לא משנה המקום לפעמים כמו ההרגשה של תהילה באותו יום שהגעת לבמה אחרי דיאטה קשה וזה לא כל מפתח גוף יכול להגיע אז עם ההגעה לבמה תצדיע לעצמך שאתה נמצא שם.. כל הכבוד לך ולאחיך גנטיקה מדהימה ישר כוח לשניכם ובהצלחה בעוד חודש אשמח לפגוש אתכם:)

גדי 21
02-08-07, 15:35
צהריים טובים לך גדי... אתה נשמע אחלה בן אדם עם המון פוטנציאל להגיע רחוק בתחום, אני מאחל לך המון בהצלחה בתחרות למרות שהקטגוריה שאתה ניגש לא קלה ויש מתחרים גבוהים מאוד ,אבל תמשיך בדרכך ובדיאטה הקשה כי לא משנה המקום לפעמים כמו ההרגשה של תהילה באותו יום שהגעת לבמה אחרי דיאטה קשה וזה לא כל מפתח גוף יכול להגיע אז עם ההגעה לבמה תצדיע לעצמך שאתה נמצא שם.. כל הכבוד לך ולאחיך גנטיקה מדהימה ישר כוח לשניכם ובהצלחה בעוד חודש אשמח לפגוש אתכם:)

תודה רבה - דיברת ממש לעניין, בהצלחה גם לך

נאור זיו
02-08-07, 15:40
בבקשה אין על מה אתה ספורטאי ומגיע לך כל הכבוד על המאמצים שאתה משקיע ותמשיך עד הסוף(עד יום התהילה) לא לוותר זאת תקופה קשה בנוסף לדיאטה גם החום ודברים מסביב אבל אין כמו כוח הרצון ולי נראה שיש לך את זה ....
אגב ידוע לך מי המתחרים הבולטים בקטגוריה שתיהיה בה??
ואני מצפה בקוצר רוח לראות את התמונות העדכניות של החיטוב טלתת חוות דעת שלי לפחות כי עד עכשיו התמונות היו מוצלחות ועכשיו במיוחד אחרי חיטוב ויד 41 חטובה צריך להיות משהו מטורף (בעין אפילו יותר מ45)ככה זה לפחות בחיטוב..

Mr.Bazooka
02-08-07, 15:45
כבר אמרתי שאתה חיה רעה :flowers:

גדי 21
02-08-07, 15:52
בבקשה אין על מה אתה ספורטאי ומגיע לך כל הכבוד על המאמצים שאתה משקיע ותמשיך עד הסוף(עד יום התהילה) לא לוותר זאת תקופה קשה בנוסף לדיאטה גם החום ודברים מסביב אבל אין כמו כוח הרצון ולי נראה שיש לך את זה ....
אגב ידוע לך מי המתחרים הבולטים בקטגוריה שתיהיה בה??
ואני מצפה בקוצר רוח לראות את התמונות העדכניות של החיטוב טלתת חוות דעת שלי לפחות כי עד עכשיו התמונות היו מוצלחות ועכשיו במיוחד אחרי חיטוב ויד 41 חטובה צריך להיות משהו מטורף (בעין אפילו יותר מ45)ככה זה לפחות בחיטוב..

אכן מדובר בתקופה מאוד מאוד קשה.. מבחינה פיסית ומבחינה מנטלית כאחד.
לוותר או להרפות דווקא עכשיו יהיה טיפשי..
לדעתי המתחרים הבולטים שלי (אם יעלו) יהיו: אופיר בכר, ליבנה שביט, עאדל חאג' ועוד טובים.
אני מדגיש: כמעט בכל קטגוריה אהיה הכי קטן על הבמה, אני מבטיח הפתעה בפוזינג, באסתטיקה, בפרופורציה ובחיטוב וייבוש.. זה המשחק שלי, אני לא גדול בכלל, אך יכול להשוות ואף להתעלות מספורטאים מאסיביים ממני.
אני מקווה שתמונות עדכניות מתקופת הדיאטה שצולמו אצל גיל בחנות יועלו בימים הקרובים, יש גם סרטון וידאו. עכשיו דיברתי עם גיל (ממש כרגע) וכנראה דשיהיו תמונות נוספות ומרשימות מאוד כבר מחר.

Daniel-Barak
02-08-07, 15:55
למרות שאתה חטוב באוף סיזן, אתה נראה ממש מעולה ומאסתי.
יש לך פלג גוף עליון טוב מאוד, בעיקר החזה והכתפיים, שמאוד התרשמתי מהן. גם הגב נראה טוב, אך פחות מהכתפיים והחזה המפלצתיים...
יש לך רגליים מעולות, זה עוד שמתי לב מהתמונות שהעלת, בהן אתה יותר חטוב, אבל מה שכן, נראה כי בחלק הפנימי של הירך (המקרבים) חסרה לך מעט מאסה.

מחכה לראות תמונות שלך בשיא החיטוב

שיהיה בהצלחה בתחרות!

גדי 21
02-08-07, 16:07
תמונות שלי - לא איכותיות, ממש בתחילת הדיאטה

http://www.img-il.com/my.php?file=xmnunxlddzhw.jpg
http://www.img-il.com/my.php?file=jklzwvimzmtu.jpg
http://www.img-il.com/my.php?file=zmhgmljqmz30.jpg

למי שמתעניין - בגלל זווית הצילום אני נראה מאוד נמוך - מה שלא נכון.
אמנם אינני וויצ'יץ'. גובהי 1.76 מ'

תיהנו

האדמור
02-08-07, 16:13
הרשה לי לתקן אותך:
דו ראשי שלי לא מפוח כייאות ולעולם לא יהיה - מה לעשות גנטיקה של דו ראשי על הפנים.
רגליים קצת מפגרות? אני מנסה לקחת את זה בחיוב, להסתכל על כך שבסה"כ ניסית לפרגן, אבל תסלח לי, עם כל הכבוד אתה כנראה לא מבין גדול, לא בכל הקשור לרגליים לפחות, הרגליים שלי הם החלק האחרון שאפשר לומר עליו משהו לא טוב, הם מקור הגאווה שלי בגוף, אולי צריך לראות בעיניים כדי להבין. אני מקווה שתתחרה השנה כי כנראה שנכמוד באותה הקטגואיה והשופטים יחליטו למי הניקוד ברגליים גבוה יותר.
אגב, באוף סיזן אינני מנסה לשמור על אחוזי שומן נמוכים כלל, אני אוכל הכל מכל, המטבוליזם שלי טוב ולכן אינני עולה הרבה באחוזי שומן, ועל כן לא ניתן לומר חטוב מדי, כי פשוט זה לא נכון.
תודה על שאר ההערות/מחמאות
בנובמבר אהיה בן 21

אני חושב שכל מה שאמרתי הוא חיובי! אמרתי שהרגליים טובות גדולות ועם גנטיקה טובה אך יחסית לפלג הגוף העליון הם מפגרות (אתה רחב למעלה).
לגבי התחרות...אנחנו לא באותה הקטגוריה (אני בעד 75 ק"ג) :blush:
ויחסית לגילך אתה נראה מעולה!
חילוף חומרים טוב? חחח... אז תאכל יותר!!!:wiggle:

גדי 21
02-08-07, 16:19
אני חושב שכל מה שאמרתי הוא חיובי! אמרתי שהרגליים טובות גדולות ועם גנטיקה טובה אך יחסית לפלג הגוף העליון הם מפגרות (אתה רחב למעלה).
לגבי התחרות...אנחנו לא באותה הקטגוריה (אני בעד 75 ק"ג) :blush:
ויחסית לגילך אתה נראה מעולה!
חילוף חומרים טוב? חחח... אז תאכל יותר!!!:wiggle:

תודה על המחמאה.. שיהיה גם לך בהצלחה.
לגבי האוכל באוף סיזן, אני אוכל כראוי, יש אנשים שיותר קשה להם לעלות משקל והאמן לי שגמרתי לא קופסה אחת ולא שתיים של סיריוס מאסס רק בשביל שאצליח לשמור על המשקל.
בכל אופן, עכשיו בדיאטה אני מתגעגע לכל העמסות האוכל הללו..
בא לי מקדונלד'ס ופיצה והמבורגר ושוקולדים או מעדנים, שמעתי שביצת ההפתעה החדשה של קינדר ממש טעימה, הייצור מוגבל.. עד לחודש הבא, שניצל + צ'יפס ושומן כבש בשווארמה אחרי הסביח שלא השביע עם קוקה קולה וחטיפים שומניים.. אבל לא להישבר, אה חבר'ה?

PcGunMan
02-08-07, 16:23
נראה פיצוץ!!!!!!!!!:sbb4: רק צריך לשפר את הגב לא נפלתי ממנו..וצריך לשפר יד קדמית למרות שהיא לא אחלה לגמרה(אני כמובן מדבר פרופרצית יחסית לגוף)

arbel2
02-08-07, 16:24
יא חביבי :)
כמו שאייל אמר ,גדי נראה מדהים בימינו ,למעשה הוא גדל תוך כדי החיטוב והישתפר בהרבה מאוד איזורים שנראים כביכול "בעייתיים" (יש לציין שגדי הוא אחד הבודדים שמסוגלים לגרום לי ל"קנאת גנטיקה" )
הרגליים שלו בעלות איכויות שלא רואים המון אצל מתחרים בארץ או בכלל ,וזה בולט בעיקר אחרי החיטוב שלו ,שיש לו איזון נפלא בין הראשים השונים של שרירי הרגליים ,לרוב רואים רק ואסטוס לאטראלי מפותח מאוד ,או ואסטוס מידאלי בעל נוכחות ,אבל אצלו יש איזון איכותי מאוד בין הואסטוסים ,נוכחות חזקה של הרקטוס פמוריס ,ומקרביי ירך מטורפים לחלוטין (כאשר הוא מטה את הרגליים שלו בזוית קלה האפקט הויזואלי לא פחות ממדהים )

בכל מה שקשור לתמונות שהוצגו למעלה ,כמה שהוא יצא בהן טוב אני חושב שהן לא מראות כמה הבן אדם באמת איכותי ,הפוזינג שלו הישתפר עם הזמן והוא למד להציג את הגוף שלו יותר טוב, והוא הישתפר בצורה מדהימה מתחילת הדיאטה שלו עד עכשיו .בקרוב יעלו תמונות חדשות של גדי ,שאני מבטיח לכם אישית יגרמו לך לרצות לצעוק על ההורים שלכם שלא נתנו לכם כאלה גנים.הייתי שם בזמן שהן צולמו ופשוט נפלתי מהכיסא .

נאור זיו
02-08-07, 16:28
אכן נשמע שיש קטגוריה טובה ומתחרים טובים בעלי ניסיון טוב... ממה ששמעתי גם נאור זיו אמור להתחרות בקטגוריה הזאת ושמעתי שהוא נראה ממש טוב.. אכן עוברת עליך תקופה קשה מבחינה מנטלית ואתה תעבור את זה ותחייך על זה בסוף:)
אני מת לראות כבר תמונות ומחכה להפתעה שלך על הבמה.. ושוב אתה אחלה בן אדם תמשיך ככה.

גדי 21
02-08-07, 16:28
יא חביבי :)
כמו שאייל אמר ,גדי נראה מדהים בימינו ,למעשה הוא גדל תוך כדי החיטוב והישתפר בהרבה מאוד איזורים שנראים כביכול "בעייתיים" (יש לציין שגדי הוא אחד הבודדים שמסוגלים לגרום לי ל"קנאת גנטיקה" )
הרגליים שלו בעלות איכויות שלא רואים המון אצל מתחרים בארץ או בכלל ,וזה בולט בעיקר אחרי החיטוב שלו ,שיש לו איזון נפלא בין הראשים השונים של שרירי הרגליים ,לרוב רואים רק ואסטוס לאטראלי מפותח מאוד ,או ואסטוס מידאלי בעל נוכחות ,אבל אצלו יש איזון איכותי מאוד בין הואסטוסים ,נוכחות חזקה של הרקטוס פמוריס ,ומקרביי ירך מטורפים לחלוטין (כאשר הוא מטה את הרגליים שלו בזוית קלה האפקט הויזואלי לא פחות ממדהים )

בכל מה שקשור לתמונות שהוצגו למעלה ,כמה שהוא יצא בהן טוב אני חושב שהן לא מראות כמה הבן אדם באמת איכותי ,הפוזינג שלו הישתפר עם הזמן והוא למד להציג את הגוף שלו יותר טוב, והוא הישתפר בצורה מדהימה מתחילת הדיאטה שלו עד עכשיו .בקרוב יעלו תמונות חדשות של גדי ,שאני מבטיח לכם אישית יגרמו לך לרצות לצעוק על ההורים שלכם שלא נתנו לכם כאלה גנים.הייתי שם בזמן שהן צולמו ופשוט נפלתי מהכיסא .

אני לא זוכר אם הרעפתי עליך לאחרונה אהבה, אבל בין כן ובין אם לאו, לו היית כאן לידי עכשיו הייתי מדביק לך צרפתית ולא אכפת לי מה חברה שלך הייתה אומרת (אכפת לי מה שלי הייתה אומרת), פשוט תענוג לשמוע ממישהו מקצועי תגובה כל כך עניינית, כנה ומפרגנת..
בזכות אנשים כמוך, כמו אייל ועוד רבים ואחרים שלא מהפורום (מישל, לוליק ועוד) יש לאנשים כמוני הכוח להמשיך ולהצליח.
תודה תודה ושוב תודה..

arbel2
02-08-07, 16:29
אכן נשמע שיש קטגוריה טובה ומתחרים טובים בעלי ניסיון טוב... ממה ששמעתי גם נאור זיו אמור להתחרות בקטגוריה הזאת ושמעתי שהוא נראה ממש טוב.. אכן עוברת עליך תקופה קשה מבחינה מנטלית ואתה תעבור את זה ותחייך על זה בסוף:)
אני מת לראות כבר תמונות ומחכה להפתעה שלך על הבמה.. ושוב אתה אחלה בן אדם תמשיך ככה.

שמעת שטויות ,נאור יהיה מעל 80 קילו השנה ,ראית את התמונות שלו ,אם הוא רוצה לרדת לקטגוריה של ה70 קילו הוא צריך לכרות לעצמו שתיי ידיים וחצי רגל .

גדי 21
02-08-07, 16:32

אשמח אם תברר לי אם נאור זיו יתחרה בקטגוריה הזו כי אם כן אני פשוט אוכל שריר אם יש צורך וארד קטגוריה כי עם כל הקרדיט שאני נותן לעצמי, אני מרחק שנות אור מנאור זיו, אולי 10 רמות מתחתיו.. לא אגש להתחרות אם לא אחשוב שאוכל לתת פייט רציני ולצערי מול נאור אני פשוט ילד קטן וחמוד ותו לא.
בבקשה, מהיכן ששמעת זאת, ברר לעומק.

arbel2
02-08-07, 16:32
אני לא זוכר אם הרעפתי עליך לאחרונה אהבה, אבל בין כן ובין אם לאו, לו היית כאן לידי עכשיו הייתי מדביק לך צרפתית ולא אכפת לי מה חברה שלך הייתה אומרת (אכפת לי מה שלי הייתה אומרת), פשוט תענוג לשמוע ממישהו מקצועי תגובה כל כך עניינית, כנה ומפרגנת..
בזכות אנשים כמוך, כמו אייל ועוד רבים ואחרים שלא מהפורום (מישל, לוליק ועוד) יש לאנשים כמוני הכוח להמשיך ולהצליח.
תודה תודה ושוב תודה..

מבחינתי זה כיף שאני יכול לחלק מחמאות כנות לאנשים כמוך אחי :)
אתה מתקדם יפה וחוסך לי את הצורך להעביר עליך ביקורת.

גדי 21
02-08-07, 16:33
שמעת שטויות ,נאור יהיה מעל 80 קילו השנה ,ראית את התמונות שלו ,אם הוא רוצה לרדת לקטגוריה של ה70 קילו הוא צריך לכרות לעצמו שתיי ידיים וחצי רגל .

ארבל, אני הולך להתחרות עד 82 קילו, הווה אומר שנאור יכול לשקול גם 81 וחצי.. ואכלתי אותה.

arbel2
02-08-07, 16:35
ארבל, אני הולך להתחרות עד 82 קילו, הווה אומר שנאור יכול לשקול גם 81 וחצי.. ואכלתי אותה.

תשמע ,תזכור מה שאמרתי לך בטלפון עוד כשהדיאטה הייתה בתקופות לא טובות והיית קצת חולה
לא בושה לעלות לבמה ולהפסיד למישהו שלגיטמית יותר טוב ממך ,אי אפשר תמיד להיתחמק מלחלוק במה ממישהו טוב יותר ,כי תמיד יש מישהו טוב יותר ,אבל הספורטאי האמיתי ,יעלה ,ייתן כל מה שיש לו ,וגם אם לוקחים מקום שני לבחור כמו נאור ,זה המקום השני הכי מכובד שאפשר .

גדי 21
02-08-07, 16:39
תשמע ,תזכור מה שאמרתי לך בטלפון עוד כשהדיאטה הייתה בתקופות לא טובות והיית קצת חולה
לא בושה לעלות לבמה ולהפסיד למישהו שלגיטמית יותר טוב ממך ,אי אפשר תמיד להיתחמק מלחלוק במה ממישהו טוב יותר ,כי תמיד יש מישהו טוב יותר ,אבל הספורטאי האמיתי ,יעלה ,ייתן כל מה שיש לו ,וגם אם לוקחים מקום שני לבחור כמו נאור ,זה המקום השני הכי מכובד שאפשר .

אני מסכים, אבל אתה מכיר את הראש שלי, אם זה לא יהיה ראשון, אז לא אכפת לי כבר להיות אחרון.. אני הולך על כל הקופה. נאור יהיה חלש בגלל הייבוש והדיאטה, נכון? אולי אני ייתן לו מכות רצח ואעלים אותו מאחרי הקלעים..? מה אתה אומר?

אני מצדיע לאיש הזה, באמת..

oRis
02-08-07, 16:41
יש לך גוף בן :):):):) !!!!!!!!!

הלוואי אלי אני יודע שבישביל להגיע לגוף כזה צריך יותר ניסיון חוץ ממישקולות ותזונא הלוואי והיה לי את הנסיון אזה גם

בצלחה במשך הדרך פשוט כיף ליראות .

Mr.Bazooka
02-08-07, 16:43
ולחשוב שאתה נראה ככה אחרי הפסקה ענקית!! וחזרת להפציץ רק השנה!!
כל הכבוד לך בן אדם אני ממש מאחל לך להגיע למקום טוב בתחרות כי אתה בן אדם טוב
ויש לך גוף מחשמל ביותר יש לך אחלה פרופורציו ואמרתי לך את זה כבר בדיונים אחרים שפתחת בקיצור אתה נראה מעולה ואתה גם נורא צעיר..

תחשוב לרגע איך תיראה עוד 5 שנים?

arbel2
02-08-07, 16:44
אני מסכים, אבל אתה מכיר את הראש שלי, אם זה לא יהיה ראשון, אז לא אכפת לי כבר להיות אחרון.. אני הולך על כל הקופה. נאור יהיה חלש בגלל הייבוש והדיאטה, נכון? אולי אני ייתן לו מכות רצח ואעלים אותו מאחרי הקלעים..? מה אתה אומר?

אני מצדיע לאיש הזה, באמת..

yeah nigga ,stright up hood !
חחח בוא עוד לא נעלים אנשים .
ואני מבין את הראש שלך ,אבל אני אגיד את זה ככה ,אני מעדיף להיות באותה קטגוריה עם נאור זיו ,מאור זרזד ,אלון צוקרמן ,ליאור גייניש ואח שלך מישל ,ולא לקבל דרוג בכלל ,מאשר ל"הידחף "
לקטגוריה "נוחה יותר " ולקחת גביע הביתה שלא שווה את האלומיניום הזול שהוא עשוי ממנו (רציתי להגיד זהב אבל נזכרתי שאנחנו מדברים על איגוד ישראלי)

m4a1
02-08-07, 16:51
בואנה מפחיד!! הישג קטלני רגליים מצויינות וחזה ענקי שכנראה זורם אצלכם בגנים!
בהצלחה גבר אם יש לי טיפ אחד זה שפר שיער :]

נאור זיו
02-08-07, 16:54
גדי אני פשוט ממש ממש מעריך אותך איך אתה מפרגן לספורטאים אחרים.. אני מאמין בך ובכל צעד שאתה עושהבתחום ישר כוח תמיד..
השמועות אומרות שנאור שוקל 86 קילו באחוז שומן נמוך אבל אתה יודע נאור אוהב להתייבש כמו שצריך ויש עוד חודש לפניו ולפי מה שאומרים הוא מתכוון להגיע 81 82 קילו יבש עדין זאת עלייה קטגוריה מבחינתו ואל תשכח שהוא גם נמוך... אבל ממה שראו אותו במר ת"א אמרו שהוא נראה טוב ואפילו צילמו אותו כמה תמונות והוא נראה ממש גדול וחטוב ואתה יודע נאור תמיד נראה יותר גדול מהמשקל שלו .. אבל תמשיך בדרכך אתה נראה טוב ונכון שנאור נראה טוב בתחרויות אבל מי יודע אולי הוא ישמור הפתעה ויתחרה עד 90 קילו אתה יודע נאור תמיד מפתיע..

Night_Wolf
02-08-07, 16:55
אין מילים:sbb4:
פשוט מפלצתי
גדי ניראה מעולה אבל הרגליים ניראות פיצוץ!:boxing:

תענוג לראות תמונות שלך אחי בהצלחה בהמשך!

Mr.Olimpia
02-08-07, 16:57
אין מילים:sbb4:
פשוט מפלצתי
גדי ניראה מעולה אבל הרגליים ניראות פיצוץ!:boxing:

תענוג לראות תמונות שלך אחי בהצלחה בהמשך!

אחי אפשר לקבל את איסיקיו שלך ?

וגם ארבל..

Coleman
02-08-07, 16:58
גוף סעס אחי נראה בנזונה

נאור זיו
02-08-07, 17:16
ארבל אני לא מכיר אותך אפילו אבל אני חושב שאתה אחלה בן אדם ואם יש אותך ואת גדי ועוד אנשים כאלו פה כנראה שהמקום מפוצץ בספורטאים טובים משכמם ומעלה ...
ולגבי נאור רואים שהוא עלה קטגוריה ומשקל 80 קילו זאת עלייה מדרגה בהתחשב בגובה...
תמשיך להיות מי שאתה ושיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ומקווה לראות אותך על הבמה אם הטובים שבספורטאים....

arbel2
02-08-07, 17:18
ארבל אני לא מכיר אותך אפילו אבל אני חושב שאתה אחלה בן אדם ואם יש אותך ואת גדי ועוד אנשים כאלו פה כנראה שהמקום מפוצץ בספורטאים טובים משכמם ומעלה ...
ולגבי נאור רואים שהוא עלה קטגוריה ומשקל 80 קילו זאת עלייה מדרגה בהתחשב בגובה...
תמשיך להיות מי שאתה ושיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ומקווה לראות אותך על הבמה אם הטובים שבספורטאים....

לא רחוק היום
2009-2010 זה היעד מבחינתי ,אם אני אצליח לשפר את האיזורים הבעייתים אצלי עד אז אני יעלה לפני ,אבל אני בספק ,אני חייב לשפר את הכתף האחורית שלי ואת החזה ,שהוא בעייתי גנטית ,אבל משתפר לאט לאט ,בחודשים האחרונים אני עובד עליו פעמיים בשבוע להבדיל מכל שריר אחר בגוף שלי ,וזה עוזר פלאים.

SuzukiR
02-08-07, 17:30
פיי נראה אחלה!
במשקל 82? 41 יד .. מעניין ,או שאני משהו מיוחד או שלא יודע מה אני..

יכול להיות שהחלק גוף עליון שלך מפותח הרבה יותר מהרגלים

arbel2
02-08-07, 17:35
נערך

אני מודיע לכם מראש שאם השירשור הזה יהפוך להטחת עלבונות והאשמות אחד בשני אני אפתח לשניכם את התחת .

קאפיש ?

SuzukiR
02-08-07, 17:36
גדי אחי חבל על הזמן איזה פרופורציות

וואי הייתי הורג מישהו בשביל טריפס כמו שלך!!!

רגליים הלוואי עלי כאלה רגליים חתיכת גנטיקה יש לך ולאח שלך

בטח אף אחד לא מיתעסק איתכם חחח

SuzukiR
02-08-07, 17:37
אני מודיע לכם מראש שאם השירשור הזה יהפוך להטחת עלבונות והאשמות אחד בשני אני אפתח לשניכם את התחת .

קאפיש ?

לא היתכוונתי להעליב אחי פשוט אמרתי גם הוא אמר את זה שיש לו קרעים ברגליים ולכן הוא לא היתאמן עליהם הרבה זמן אנ האחרון שירד על מישהו

גם בגלל שאני עדיין ביכלל לא משהו וגם כי זה לא האופי שלי סטס אחי מצטער אם ניפגעתה

עריכה:
ארבל אחי תערוך את הציטוט שלי ערכתי את שלי כדי שלא ישמע כיאלו אני מעליב אותו

האדמור
02-08-07, 17:40
תודה על המחמאה.. שיהיה גם לך בהצלחה.
לגבי האוכל באוף סיזן, אני אוכל כראוי, יש אנשים שיותר קשה להם לעלות משקל והאמן לי שגמרתי לא קופסה אחת ולא שתיים של סיריוס מאסס רק בשביל שאצליח לשמור על המשקל.
בכל אופן, עכשיו בדיאטה אני מתגעגע לכל העמסות האוכל הללו..
בא לי מקדונלד'ס ופיצה והמבורגר ושוקולדים או מעדנים, שמעתי שביצת ההפתעה החדשה של קינדר ממש טעימה, הייצור מוגבל.. עד לחודש הבא, שניצל + צ'יפס ושומן כבש בשווארמה אחרי הסביח שלא השביע עם קוקה קולה וחטיפים שומניים.. אבל לא להישבר, אה חבר'ה?

תתאפק עוד קצת עם האוכל...אוכל טוב יש כל השנה ותחרות יש פעם בשנה!
תאמין לי מנסיוני(4 תחרויות) אני מאוד מבין אותך לגבי האוכל ואיך שאתה מפרט כל מאכל ומאכל כאילו זה הכל בעולם,יש לי עוגות ומעדנים במקרר ובכל פעם אני מביט בהם בהנאה ובכאב. אחרי התחרות שתתחיל לאכול כמו שאתה רוצה תבין בשלב מסויים שזה קרה רק בגלל שהאוכל הטוב היה כל כך חסר, שכל דקה רק עליו חשבת... גם ממנו יימאס לך.
בהצלחה בתחרות! :sbb4:

Antonator1
02-08-07, 18:55
לבן אדם הזה יש את החזה הכי טוב בארץ לפי מה שנראה. ובהפרש די גדול. עמית למשל (או מאור) הם בעלי שאר חלקי גוף מפותחים משל גדי ופרופורציות יותר טובות - אבל החזה של גדי פשוט מדהים!

jonathan
02-08-07, 19:30
פש סחתיין,תמונות חבל על הזמן!

TZAHI10
02-08-07, 22:31
גדי כל הכבוד, אתה נשמע ונראה אחלה. שיהיה בהצלחה בתחרות !!!!!

מתן18
02-08-07, 22:35
וואי איזה מסה!! אהבתי את הכל,במיוחד את הרגליים!!!!

Jones
02-08-07, 23:54
בהצלחה נראה טוב.

Night_Wolf
03-08-07, 11:06
לא רחוק היום
2009-2010 זה היעד מבחינתי ,אם אני אצליח לשפר את האיזורים הבעייתים אצלי עד אז אני יעלה לפני ,אבל אני בספק ,אני חייב לשפר את הכתף האחורית שלי ואת החזה ,שהוא בעייתי גנטית ,אבל משתפר לאט לאט ,בחודשים האחרונים אני עובד עליו פעמיים בשבוע להבדיל מכל שריר אחר בגוף שלי ,וזה עוזר פלאים.

שלא תבינו את ארבל לא נכון...זה "איזורים בעייתים" אצלו אבל מלא אנשים היו חולמים לאיזורים בעייתים כאלה זה ענק אבל זה עדין לא עצום מספיק כדי לספק את המפלצת הזה:sbb4:

גדי 21
03-08-07, 13:05
תודה לכולם על כל המחמאות והפרגון..
כולי קצר רוח לתמונות היותר מעודכנות שצולמו לפני כשבוע - נכון להיום
בעצמי לא ראיתי אותם אבל הפעם אני אומר בשיא ההתלהבות שאתם ממש תאהבו אותן, סוף סוף תבינו מהן פרופורציות, חיטוב ואסתטיקה או בקיצור - היופי בפיתוח הגוף.
אני מאחל לכולכם הצלחה בהמשך דרככם.. מכל הלב.
שבת שלום.

Shauder
03-08-07, 14:07
חזק אחי!

גם לי יש בסיפ קצר בדיוק כמו שלך (רק פחות כן חח)

ורגליים גדולות =)

אני מקווה שזה מה שיצא ממני :sbb4:

מה הגובה שלך?

נאור זיו
03-08-07, 15:45
גדי שיהיה לך שבת שלום ומבורכת ומי כמוני מצפה בקוצר רוח לראות כבר את התמונות העדכניות מלפני שבוע כדי לשטוף את העיניים בחיטוב ההולך וקרב לתחרות וכמובן זה נותן מוטיבציה מטורפת לראות יתקדמיות של אנשים כאן בפורום... שיהיה לך המשך דרך צלחה ותקופה קלה אוורירית ועם הרבה הרבה כוחות משבוע לשבוע :) אל תתרגש יותר מידי מהתחרות תבוא הכי טוב שאתה יכול ואני מאמין בך שעל הבמה אתה תיהיה מהמובילים ואני בטוח יבוא לראות את התחרות כי יש לי הרגשה שדווקא בקטגוריה הזאת יהיה הכי כיף ליצפות ולצפות למתחרים ברמה גבוהה ....

StaSus
03-08-07, 16:05
מה , רגע מה סוזוקי כתב לא ראיתי? מישהו יכול להגיד לי .. חח..

arik_mesh
03-08-07, 19:12
גדי אתה תותח
כבר לא פעם אמרתי לך שאתה נראה מעולה
בהצלחה בתחרות איש יקר
נבוא לעודד אותך

arbel2
03-08-07, 19:17
היום נפגשתי עם גדי בבוקר
הבחור נראה פשוט נפלא ,ומשתפר משבוע לשבוע (למרות שהוא לא האמין לי כשאמרתי שהוא הישתפר חח)

Elevation
03-08-07, 19:34
גלריה שלי במשקל 90 קילוגרם באופסיזן כמובן..
אשמח לקבל תגובות והערות

http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/thumbnails.php?album=33

גדי, י'תותח עולם! זה גבריאל!

לבחור יש אחורית מדהימה, בטן חולנית ובכלל בנוי יפה.

אבל הרגליים שלו מושלמות. מקרבים שלא מביישים בטיפה אפילו את הארבע ראשי וכ'ו. פרופורציונלית בטירוף.

על החזה אני לא מדבר אפילו, 'סתכלו.

נאור זיו
03-08-07, 19:48
ארבל שבת שלום לך... ממש תענוג לראות עמה אתה תומך בגדי וזה ממש ממש יפה מצידך וכמובן עם אתה משקיע אין סיבה לא לראות תוצאות משבוע לשבוע .. וזה לא פייר שרק אתה רואה אותו תעדכנו כבר תמונות אני ממש בלהט לראות את השינוי..

arbel2
03-08-07, 19:49
ארבל שבת שלום לך... ממש תענוג לראות עמה אתה תומך בגדי וזה ממש ממש יפה מצידך וכמובן עם אתה משקיע אין סיבה לא לראות תוצאות משבוע לשבוע .. וזה לא פייר שרק אתה רואה אותו תעדכנו כבר תמונות אני ממש בלהט לראות את השינוי..

אני אמור להיתאמן איתו מתישהו במהלך השבוע הקרוב , ואז אני אביא מצלמה.

Elevation
03-08-07, 19:53

ראיתי אותו גם, יש כבוד לבחור.

Dr. Muscle
03-08-07, 20:29
כל הכבוד. כל כך צעיר , אבל מפותח בצורה טובה. יחסית לאופסיזן האחוזי שומן בדיוק במקום, אפילו נמוכים יחסית, ואני מנחש בחיטוב מדובר על פיסול של ממש.

ועכשיו לביקורת הבונה - אין מספיק "עובי". יש הפרדה מעולה בחזה אבל הוא לא מספיק גדול, הגב אמנם כנראה רחב (למרות שקשה להבחין בזה בתמונות) אבל אין לו עומק, הידיים והרגליים (בעיקר קוואדס) פשוט לא מספיק גדולים.
אני מחכה לראות אותך עם עוד חמישה קילו במקומות הנכונים.

גדי 21
03-08-07, 20:43
כל הכבוד. כל כך צעיר , אבל מפותח בצורה טובה. יחסית לאופסיזן האחוזי שומן בדיוק במקום, אפילו נמוכים יחסית, ואני מנחש בחיטוב מדובר על פיסול של ממש.

ועכשיו לביקורת הבונה - אין מספיק "עובי". יש הפרדה מעולה בחזה אבל הוא לא מספיק גדול, הגב אמנם כנראה רחב (למרות שקשה להבחין בזה בתמונות) אבל אין לו עומק, הידיים והרגליים (בעיקר קוואדס) פשוט לא מספיק גדולים.
אני מחכה לראות אותך עם עוד חמישה קילו במקומות הנכונים.

אז כך: כל הכבוד שפשוט קלעת בול ואמרת מה שהרבה לא ידעו לומר לפניך ואני יודע זאת - אין לי עובי.
מדוייק ונכון, פשוט חסר לי עומק, צריך עין טובה (של מפתח גוף - כנראה שאתה כזה) כדי לשים לב לכך, בעיקר כאשר הרבה חלקים מפצים על כך ולרגע מסיטים מן המחשבה שהעומק הוא הבעיה העיקרית.
בנוגע לידיים, אני מסכים לחלוטין. באשר לרגליים, אני שולל מכל וכל, בחלק מהתמונות ניתן לראות בוודאות שהרגליים לא רחוקות משלמות (לא אתבייש להשתחצן בכך) אך אולי יש צורך בתמונות מזוויות אחרות ובפוזינג נכון יותר בכדי לראות זאת. נדמה לי שבעמוד 3 או 4 העליתי מספר תמונות מלפני כחודש, שם רואים הרגליים יותר ברור.
החיסרון היחיד ברגליי והוא לא קטן בכלל, הוא האמסטרינג, והתחלתי לשפר אותו לאחרונה.
תודה על הביקורת הבונה והעניינית.

arbel2
03-08-07, 20:47
אז כך: כל הכבוד שפשוט קלעת בול ואמרת מה שהרבה לא ידעו לומר לפניך ואני יודע זאת - אין לי עובי.
מדוייק ונכון, פשוט חסר לי עומק, צריך עין טובה (של מפתח גוף - כנראה שאתה כזה) כדי לשים לב לכך, בעיקר כאשר הרבה חלקים מפצים על כך ולרגע מסיטים מן המחשבה שהעומק הוא הבעיה העיקרית.
בנוגע לידיים, אני מסכים לחלוטין. באשר לרגליים, אני שולל מכל וכל, בחלק מהתמונות ניתן לראות בוודאות שהרגליים לא רחוקות משלמות (לא אתבייש להשתחצן בכך) אך אולי יש צורך בתמונות מזוויות אחרות ובפוזינג נכון יותר בכדי לראות זאת. נדמה לי שבעמוד 3 או 4 העליתי מספר תמונות מלפני כחודש, שם רואים הרגליים יותר ברור.
החיסרון היחיד ברגליי והוא לא קטן בכלל, הוא האמסטרינג, והתחלתי לשפר אותו לאחרונה.
תודה על הביקורת הבונה והעניינית.

יש לציין אבל שמדובר בבעיה בהיא בעיה נפוצה של מתחרים במשקל של גדי ,שהוא משקל ביניים ,אלא אם כן אתה ממש נמוך (ע"ע נאור זיו שפשוט עונה לתואר המיתולוגי מהדרדסים "בר כוח" וזה נאמר כמחמאה ,הבחור מפלצת) או שאתה רחב ,או שאתה עבה ,זה לא הולך ביחד , גם עמית ספיר לא הבחור הכי עבה בעולם ,ככה זה במשקלים האלו . במיוחד בהיתחשב בעובדה שגדי לא בחור נמוך ,הוא פחות או יותר בגובה שלי .

גדי 21
03-08-07, 20:53
יש לציין אבל שמדובר בבעיה בהיא בעיה נפוצה של מתחרים במשקל של גדי ,שהוא משקל ביניים ,אלא אם כן אתה ממש נמוך (ע"ע נאור זיו שפשוט עונה לתואר המיתולוגי מהדרדסים "בר כוח" וזה נאמר כמחמאה ,הבחור מפלצת) או שאתה רחב ,או שאתה עבה ,זה לא הולך ביחד , גם עמית ספיר לא הבחור הכי עבה בעולם ,ככה זה במשקלים האלו . במיוחד בהיתחשב בעובדה שגדי לא בחור נמוך ,הוא פחות או יותר בגובה שלי .

מסכים, אבל מנגד מה תאמר שמישל (שהגנטיקה שלנו דומה מאוד מן הסתם) עבה בטירוף? הבעיה היא בצורת האימונים שלי ואני מודע לכך, מה עוד שיש לכך סיבות.. שלא אפרט כאן. זו הסיבה שכאשר אני עם חולצה אני נראה כמו אתלט נחמד ולא מעבר.. קשה להבחין שאני מתאמן.
אם יהיה לי כוח לכתוב אספר פה בהזדמנות על מה אמר עליי אחד עובדי החנות שלא הכיר אותי כאשר באתי לקנות אבקה.. כבר כואבות לי האצבעות, אלך לשתות איזה "משקה אנרגיה".

Night_Wolf
03-08-07, 20:56
מסכים, אבל מנגד מה תאמר שמישל (שהגנטיקה שלנו דומה מאוד מן הסתם) עבה בטירוף? הבעיה היא בצורת האימונים שלי ואני מודע לכך, מה עוד שיש לכך סיבות.. שלא אפרט כאן. זו הסיבה שכאשר אני עם חולצה אני נראה כמו אתלט נחמד ולא מעבר.. קשה להבחין שאני מתאמן.
אם יהיה לי כוח לכתוב אספר פה בהזדמנות על מה אמר עליי אחד עובדי החנות שלא הכיר אותי כאשר באתי לקנות אבקה.. כבר כואבות לי האצבעות, אלך לשתות איזה "משקה אנרגיה".

משקה אנרגיה אחי:) חחחח לקראת התחרות גם אתה שותה את המים דל נתרן האלה? שטעימים בערך כמו מים אם חלור של בריכה?:dry:

arbel2
03-08-07, 20:56

כמובן ,אבל מישל כמה וכמה ק"ג מעליך ,וכל קילו שריר הוא משמעותי

המשקל הספציפי שלך (מתחת ל85 ) הוא מאוד בעייתי ,קח לדוגמא את לבנה שביט ,שיש לו גוף עליון של סופר סטאר (באמת ברמה מטורפת) אבל הרגליים שלו חלשות מאוד , הכל בא על חשבון משהו ,זה משקל שמאוד קשה להיות בו "שלם " ,נדירים הבאדיבילדרים שנראים בו "שלמים" .

ואחיך הוא סוג של טרול שברח משר הטבעות ומתחזה לבן אדם ,אני מסרב להודות שהוא אנושי ! פשוט מפלצת.

Kachok
03-08-07, 20:58
זה פשוט נפלא שיש "משפחות" שעוסקות בתחום , לראות שני אחים שמקדישים את זמנם,מרצם וחייהם לספורט הנפלא הזה באמת גורם לך להאמין שיש עתיד לפיתוח הגוף התחרותי בישראל

כל הכבוד לשניכם

arbel2
03-08-07, 20:59
זה פשוט נפלא שיש "משפחות" שעוסקות בתחום , לראות שני אחים שמקדישים את זמנם,מרצם וחייהם לספורט הנפלא הזה באמת גורם לך להאמין שיש עתיד לפיתוח הגוף התחרותי בישראל

כל הכבוד לשניכם

מה שיותר נחמד ,זה העובדה שמדובר בשני אחים מאוד נחמדים כמו גדי ומישל ...תענוג להיות בחנות שהם שמה.

גדי 21
03-08-07, 21:00
משקה אנרגיה אחי:) :):):):) לקראת התחרות גם אתה שותה את המים דל נתרן האלה? שטעימים בערך כמו מים אם חלור של בריכה?:dry:

שבוע וחצי לפני התחרות - מים מזוקקים. כשמתרגלים, הם מאוד טעימים..
ובתקופת הייבוש הם הרבה יותר טעימים, טוב נו.. אז אפילו מי ים יהיו טעימים.

Kachok
03-08-07, 21:00
כמובן שאנשים צבעוניים ופשוט טובים מפיחים את החיים בתחום

גדי 21
03-08-07, 21:02

כל הכבוד לשניכם

תודה קצ'וק (התרגום מרוסית הוא :"מנופח" נכון?),
למי שמכיר אותי ואת מישל יודע שלמישל מגיע הרבה יותר קרדיט ממני, עם כל ההערכה העצמית שלי אני חייב לומר את האמת = אני לא משקיע 10% ממה שמישל משקיע.

arbel2
03-08-07, 21:03
למי שמכיר אותי ואת מישל יודע שלמישל מגיע הרבה יותר קרדיט ממני, עם כל ההערכה העצמית שלי אני חייב לומר את האמת = אני לא משקיע 10% ממה שמישל משקיע.

אני חושב שמישל הוא הבחור היחידי שאפשר לומר עליו "גורילה " בצורה של מחמאה וזה לא יהיה מוגזם.

גדי 21
03-08-07, 21:03
מה שיותר נחמד ,זה העובדה שמדובר בשני אחים מאוד נחמדים כמו גדי ומישל ...תענוג להיות בחנות שהם שמה.

כייף לשמוע שאני בן אדם נחמד..
בואו נשאיר את זה כך ותתרחקו ממני לקראת סוף הדיאטה, בטוח שלא אהיה נחמד..

Kachok
03-08-07, 21:05

זה יותר "שרירן" ,"מנופח" זה יותר הטייה בסלנג של המילה
עד כאן דקת הידע הכללי שלנו בשפה הרוסית
ד"א גדי אתה,אני לא זוכר אתה מתחרה במר ישראל בנאבא או Ifbb?

גדי 21
03-08-07, 21:06
אני חושב שמישל הוא הבחור היחידי שאפשר לומר עליו "גורילה " בצורה של מחמאה וזה לא יהיה מוגזם.

אתה יכול לקרוא לו "בובו" או "לולו" או "מישואיטסו" או "שחלון".. בצורה של מחמאה וגם זה לא יהיה מוגזם. רק תשאיר את זה פה בפורום בדיוק כמו ש"גורילה" נשאר בפורום.
:-)

arbel2
03-08-07, 21:07
כייף לשמוע שאני בן אדם נחמד..
בואו נשאיר את זה כך ותתרחקו ממני לקראת סוף הדיאטה, בטוח שלא אהיה נחמד..

עזוב ,אתה צריך לראות אותי בצום של יום כיפור
אני רוצח סידרתי בפוטנציה .

גדי 21
03-08-07, 21:07
זה יותר "שרירן" ,"מנופח" זה יותר הטייה בסלנג של המילה
עד כאן דקת הידע הכללי שלנו בשפה הרוסית
ד"א גדי אתה,אני לא זוכר אתה מתחרה במר ישראל בנאבא או Ifbb?

בנאבא - חשוב לי מאוד השואו השנה.

arbel2
03-08-07, 21:08

אתה בטוח שאי אפשר לשכנע אותך ל"שואו " המטורף של פרקט של אולם כדורסל ? :boxing:

גדי 21
03-08-07, 21:12
אתה בטוח שאי אפשר לשכנע אותך ל"שואו " המטורף של פרקט של אולם כדורסל ? :boxing:

שקלתי זאת בכובד ראש, ולאחר לילות ייסורים ארוכים ללא שינה תוך תהיות עמוקות והתלבטויות בין טירוף החושים בהופעה המדהימה שבאולם כדורסל ללא תנאי מחיה בסיסיים לחולדות וליחס של "כבוד והערכה" למתמודדים וגביע פלסטיק כל כך סקסי לבין נאבא, החלטתי להטיל קוביה ובחרתי בנאבא..

אני בוודאי מפספס, אה?

Kachok
03-08-07, 21:13

דווקא שמעתי שלהתחרות בבריכה עם אור שמש זה "ה"דבר

סתם אחי

בכל מקרה אני בכיף אגש ללחוץ לך ולאחיך את היד,כל הכבוד לכם

גדי 21
03-08-07, 21:15
דווקא שמעתי שלהתחרות בבריכה עם אור שמש זה "ה"דבר

סתם אחי

בכל מקרה אני בכיף אגש ללחוץ לך ולאחיך את היד,כל הכבוד לכם

תודה, תכינו מצלמות כולכם, אה?

Kachok
03-08-07, 21:17
חחח אנחנו מגיעים חבורה מאורגנת,הרוב מצויידים במצלמות ונעלה חתיכת אלבום לאינטרנט

Meir787
03-08-07, 21:17
אל תדאג.. מצלמות יהיו :)

arbel2
03-08-07, 21:18
חחח אנחנו מגיעים חבורה מאורגנת,הרוב מצויידים במצלמות ונעלה חתיכת אלבום לאינטרנט

תעדכן אותי ,נעשה שם מפגש פורום :)

SuzukiR
03-08-07, 21:20
אני כל כך מקנא בכם אם התחרות הייתה עוד חודשיים שהיה לי כבר רשיון בלי מלווה

1000000% הייתי בא טוב ניסתפק למפגש פורום אחר

גדי אפשר לישאול מה העיקפיםשל אח ש לך מישל

ותגיד אתם צרפתים או מרוקאים ? או איזה עדה אם אפשר לדעת?

גדי 21
03-08-07, 21:21
תמונה - 50 ש"ח
צבעונית - 75 ש"ח
תמונה משותפת - 100 ש"ח

סתם, סתם, סתם.. :-) די.. אני אפסיק עם זה.
זהו, בלי בדיחות... פשוט לא ישנתי טוב היום, אז שלב עיבוד הנתונים והפלט הפך לאחד ואני לא חושב בצורה נורמלית... אבל הכל בצחוק.

arbel2
03-08-07, 21:22
תמונה - 50 ש"ח
צבעונית - 75 ש"ח
תמונה משותפת - 100 ש"ח

סתם, סתם, סתם.. :-) די.. אני אפסיק עם זה.
זהו, בלי בדיחות... פשוט לא ישנתי טוב היום, אז שלב עיבוד הנתונים והפלט הפך לאחד ואני לא חושב בצורה נורמלית... אבל הכל בצחוק.

נשבע לך יצאה לי טונה מהאף כשקראתי את זה
אתה שנון היום,אני צריך לדאוג שלא תישן כל הזמן ואז יהיה לי הספקה קומית קבועה

Kachok
03-08-07, 21:23
תעדכן אותי ,נעשה שם מפגש פורום :)

בטח אחי,הסיבה שאני בא היא 50% לראות אתה התחרות והמתחרים
ו50% לפגוש את חברי הפורום,אני מת לפגוש את כל החבר'ה הטובים :basketball:

גדי 21
03-08-07, 21:23
אני כל כך מקנא בכם אם התחרות הייתה עוד חודשיים שהיה לי כבר רשיון בלי מלווה

1000000% הייתי בא טוב ניסתפק למפגש פורום אחר

גדי אפשר לישאול מה העיקפיםשל אח ש לך מישל

ותגיד אתם צרפתים או מרוקאים ? או איזה עדה אם אפשר לדעת?

האמת שאני לא זוכר מה היקפיו של מישל, מצטער.
אנחנו חצי גרוזינים (וכנראה משם הגנטיקה הטובה, רייכו?) וחצי טוניסאים.
ובגלל שמישל הוא אחד וחצי, אז הוא גם חצי ספרטני.

גדי 21
03-08-07, 21:25
נשבע לך יצאה לי טונה מהאף כשקראתי את זה
אתה שנון היום,אני צריך לדאוג שלא תישן כל הזמן ואז יהיה לי הספקה קומית קבועה

תחשוב מה היה עובר על חברי הפורום הייתי אומר זאת ברצינות?

SuzukiR
03-08-07, 21:25
האמת שאני לא זוכר מה היקפיו של מישל, מצטער.
אנחנו חצי גרוזינים (וכנראה משם הגנטיקה הטובה, רייכו?) וחצי טוניסאים.
ובגלל שמישל הוא אחד וחצי, אז הוא גם חצי ספרטני.

אני אוהב את העדה הגרוזינית לא יודע למה

מרוקאים וגרוזינים מיסטדרים חחח

בזמן האחרון פגשתי אחד שנשואי למרוקאית הוא גרוזיני ויש לו ילדים

אז צחקתי עליו קוראים לו חיים
חיים חתיכת שילוב הילדים שלך גם גרוזינים ועוד מרוקאים חחח

שילוב רוצח

Meir787
03-08-07, 21:26
חחחחח, חצי ספרטני! גדול! אני בא עם המגן שלי, אולי נעשה איזה פלנקס...:boxing:

arbel2
03-08-07, 21:26
תחשוב מה היה עובר על חברי הפורום הייתי אומר זאת ברצינות?

חוץ משליפת ארנקים מאסיבית ?

גדי 21
03-08-07, 21:28
אני אוהב את העדה הגרוזינית לא יודע למה

מרוקאים וגרוזינים מיסטדרים חחח

בזמן האחרון פגשתי אחד שנשואי למרוקאי הוא גרוזיני ויש לו ילדים

אז צחקתי עליו קוראים לו חיים
חיים חתיכת שילוב הילדים שלך גם גרוזינים ועוד מרוקאים חחח

שילוב רוצח

האמת שאני לא מאלה שמעריצים את העדה שלהם, לא יודע מה זה אומר להיות גרוזיני או טוניסאי,
אבל אם זה משנה משהו - לבריאות.

גדי 21
03-08-07, 21:28
חוץ משליפת ארנקים מאסיבית ?

שליפת סכינים מאסיבית אולי..

arbel2
03-08-07, 21:29
שליפת סכינים מאסיבית אולי..

חביבי,מישהו שולף עליך סכין ,אני שולף את הגלוק של אבא :)

גדי 21
03-08-07, 21:30

אתה אמרת פאפאגיו, נכון?

arbel2
03-08-07, 21:32
אתה אמרת פאפאגיו, נכון?

המקום לא חשוב,האנשים חשובים :)

Meir787
03-08-07, 21:32
מאיזה חלק במכנס...?

arbel2
03-08-07, 21:33
מאיזה חלק במכנס...?

כושי אמיתי תמיד שומר אתה FO' FO' שלו ליד הביצים ...

SuzukiR
03-08-07, 21:35
האמת שאני לא מאלה שמעריצים את העדה שלהם, לא יודע מה זה אומר להיות גרוזיני או טוניסאי,
אבל אם זה משנה משהו - לבריאות.

הרבה פעמים העליבו אותי בתור מרוקאי (לא דווקא ילדים תיתפלא אבל בעיקר יותר מבוגרים )
אז למדתי מאוד לכבד ולאהוב את העדה שלי

כמובן שדבר ראשון הכי חשוב זה שכולם יהודים אבל שכל פעם מעלבים אותך ואומרים לך שאתה לא שווה כלום מרוקאי ססכין וזה אתה לומד לאהוב את העדה שלךולכבד אותה יותר לא יודע איך להסביר את זה

גדי 21
03-08-07, 21:38
הרבה פעמים העליבו אותי בתור מרוקאי (לא דווקא ילדים תיתפלא אבל בעיקר יותר מבוגרים )

כמובן שדבר ראשון הכי חשוב זה שכולם יהודים אבל שכל פעם מעלבים אותך ואומרים לך שאתה לא שווה כלום מרוקאי ססכין וזה אתה לומד לאהוב את העדה שלךולכבד אותה יותר לא יודע איך להסביר את זה

אני חס וחלילה לא מתבייש בעדה.. אבל המון צברים מעריצים את המוצא שלהם והמנהגים ומתנהגים כאילו הם מגנים על ילד קטן..
מילא אם הייתי שוודי..

arbel2
03-08-07, 21:40
אני חס וחלילה לא מתבייש בעדה.. אבל המון צברים מעריצים את המוצא שלהם והמנהגים ומתנהגים כאילו הם מגנים על ילד קטן..
מילא אם הייתי שוודי..

חביבי ,אם היית שוודי .....טוב נו אין לי פאנץ' ,גם זה מותר לי מדי פעם.

SuzukiR
03-08-07, 21:40
חחחחחחחח

עכשיו הרגתה אותי

גדי 21
03-08-07, 21:41

חחח.. מה נסגר איתך, גברברון?
אם הייתי שוודי, הייתי מאמין בנישואין בין בני משפחה ומתחתן עם בת דודה שלי.

SuzukiR
03-08-07, 21:41
מילא אם הייתי שוודי..

מסכים במאה אחוז לדעתי חשוב להישמר למסורת שלך

אבל בדבר ראשון

להיות יהודי מיבחנתי זה הכי חשוב ( אני גם ככה מיתחזק קצת עכשיו)

Kachok
03-08-07, 21:42

תכלס,כי פשוט יצאו כ"כ הרבה סטיגמות לכל העדות,ככה שאף עדה לא יצאה בלי שם רע כלשהו,כמו שמרוקאים פתאום הפכו לעבריינים,מנייאקים , רוסיות לזונות ורוסים לשתיינים,רומנים לגנבים והכל...אין מה לעשות...כי שופטים את הקבוצה על פי מעשיהם של יחידים...נפלאות הסטראוטיפים..

בכל מקרה זה חשוב לאהוב את העדה שלך,אני מסכים איתך,ומרוקאים הם עדה מאוד יפה לדעתי,עם ערכי כבוד,משפחה מאוד מפותחים...אבל בגלל מטומטמים שעושים עכל מני חרא אנשים לא מסתכלים על זה.

לא שלרוסים חסר חרא על הראש :flowers:

גדי 21
מסכים במאה אחוז לדעתי חשוב להישמר למסורת שלך

אבל בדבר ראשון

להיות יהודי מיבחנתי זה הכי חשוב ( אני גם ככה מיתחזק קצת עכשיו)

כל הכבוד.. באמת. תמשיך ותהיה עקבי.

טל יואב
גדי תמונות מאוד יפות ומרשימות גוף יפה ופרופרציונלי מאוד , לדעתי גב קצת ארוך זאות אומרת הכנפיים מתחילים מלמעלה מידי . חזה מצויין ורגליים חטובות במיוחד , ישנו את הפקטור של הגיל , ובשביל הגיל שלך אתה יותר מי מצוין . אני מאמין שעם השנים אתה תגיע לרמות גבוהות במיוחד . ללא ספק אתה פוטנציאלי למקום הראשון . שיהיה בהצלחה את הקול שלי יש לך כבר בקהל זה בטוח .
שבת שלום :jockey:

גדי 21
03-08-07, 21:44
תכלס,כי פשוט יצאו כ"כ הרבה סטיגמות לכל העדות,ככה שאף עדה לא יצאה בלי שם רע כלשהו,כמו שמרוקאים פתאום הפכו לעבריינים,מנייאקים , רוסיות לזונות ורוסים לשתיינים,רומנים לגנבים והכל...אין מה לעשות...כי שופטים את הקבוצה על פי מעשיהם של יחידים...נפלאות הסטראוטיפים..

בכל מקרה זה חשוב לאהוב את העדה שלך,אני מסכים איתך,ומרוקאים הם עדה מאוד יפה לדעתי,עם ערכי כבוד,משפחה מאוד מפותחים...אבל בגלל מטומטמים שעושים עכל מני חרא אנשים לא מסתכלים על זה.

צריך להפסיק להתעסק בתפל.. וזהו.
אמנם סטינו מהנושא, אבל זה חשוב לא פחות. רק תתרחקו מאיראנים, אה? וגם מצ'צ'נים..

arbel2
03-08-07, 21:45
חחח.. מה נסגר איתך, גברברון?
אם הייתי שוודי, הייתי מאמין בנישואין בין בני משפחה ומתחתן עם בת דודה שלי.

רציתי לעקוץ בנושא,אבל פחדתי שתכה אותי למוות עם הטרייספס המפלצתי (וחטוב עד הגרגירים של העצם ) שלך:sbb4:

גדי 21
03-08-07, 21:46
גדי תמונות מאוד יפות ומרשימות גוף יפה ופרופרציונלי מאוד , לדעתי גב קצת ארוך זאות אומרת הכנפיים מתחילים מלמעלה מידי . חזה מצויין ורגליים חטובות במיוחד , ישנו את הפקטור של הגיל , ובשביל הגיל שלך אתה יותר מי מצוין . אני מאמין שעם השנים אתה תגיע לרמות גבוהות במיוחד . ללא ספק אתה פוטנציאלי למקום הראשון . שיהיה בהצלחה את הקול שלי יש לך כבר בקהל זה בטוח .
שבת שלום :jockey:

תודה יואב, הערה נכונה - הרחב גבי מתחיל מאוד גבוה אצלי..
אשמח לראות אותך ואת שאר חברי הפורום בקהל, ולא לשכוח.. פשוט תצעקו חזק כשאני על הבמה.. זה מוסיף.

SuzukiR
03-08-07, 21:47

הקטע אחי

שפעם אחת חיכתי בתור לבנק אתה יודע ופיתאום איזה זקנה פולניה יצאה עלי שלקחתי לה את התור ונישבע לך שלא
והיתחלתה ליצעוק שם חבל על הזמן מרוקאי חרא אתם ערבים אתם אבל הכי ניפגעתי שבא מנהל הבנק ולקח אותי לצד ואמר לי תישמע פה זה לא הבית שלך בו תיתנהג כמו בנאדם ולא עשיתי כלום באמת כל כך ניפגעתי
ששלחתי את אח שלי ונתתי לו את כל ההוראות דרך הטלפון משכחתי את כל החשבון מאז עדיי אין לי חשבון בנק
אבל זה היה אחד הרגעים שבאמת ניפגעתי
ודווקא אנ י רוב החברים שלי אשכנזים ורוסיים חח בזמן האחרון פעם היו לי חברים רק מיזרחיים

גדי 21
03-08-07, 21:48
רציתי לעקוץ בנושא,אבל פחדתי שתכה אותי למוות עם הטרייספס המפלצתי (וחטוב עד הגרגירים של העצם ) שלך:sbb4:

תעשה מה שאתה רוצה רק אל תערוך את ההודעות שלי, אני לא רוצה ללבוש חוטיני אדום באמצע החיים..
לכל השאר - אל תשאלו מה ז"א.. העיקר שארבל יודע ונזהר.

SuzukiR
03-08-07, 21:49
חברים לי וידוי

ההורים שלי בני דודים

שהם הכירו הם לא ידעו שהם בני דודים (משפחה מאוד גדולה)

ואפליו פעם אחת שאלתי אותם אמא לא פחדתדם שאני ורפאל)אח שלי)

ניצא אם בעיות וילדים מפגרים וזה
והיא אמרה לי שהם באמת בדקו את זה והלכו לרופא מומחה בתחום
והוא אמר להם שרק שיש הרבה מאוד נישאון במשפחה וחלק גם לא בין בני דודים
יש סיכוי רב שהילד יצאה מפגר

אבל ככה
אין שום סיכוי והינה עובדה אני ואח שלי נורמלים לחולטין !!!

זהו זה הוידוי שלי חחח

Meir787
03-08-07, 21:51
Bitch slaps, anyone ?

עלוש
03-08-07, 22:17
גוף חבל על הזמן :) בהצלחה בתחרות.

arbel2
03-08-07, 23:09
תעשה מה שאתה רוצה רק אל תערוך את ההודעות שלי, אני לא רוצה ללבוש חוטיני אדום באמצע החיים..
לכל השאר - אל תשאלו מה ז"א.. העיקר שארבל יודע ונזהר.

אל תדאג חביבי ,אתה עוד תבדוק את ההיסטורית הודעות שלך ותגלה על עצמך הרבה דברים שלא ידעת

*ארבל מדמיין את גדי יושב מול המחשב וחושב לעצמו " מתי כתבתי בפורום שאני נהנה אורגיות שכוללות 4 גמדים ,אלפקה וגמל ?!"*

arbel2
03-08-07, 23:09
חברים לי וידוי

ההורים שלי בני דודים

שהם הכירו הם לא ידעו שהם בני דודים (משפחה מאוד גדולה)

ואפליו פעם אחת שאלתי אותם אמא לא פחדתדם שאני ורפאל)אח שלי)

ניצא אם בעיות וילדים מפגרים וזה
והיא אמרה לי שהם באמת בדקו את זה והלכו לרופא מומחה בתחום
והוא אמר להם שרק שיש הרבה מאוד נישאון במשפחה וחלק גם לא בין בני דודים
יש סיכוי רב שהילד יצאה מפגר

אבל ככה
אין שום סיכוי והינה עובדה אני ואח שלי נורמלים לחולטין !!!

זהו זה הוידוי שלי חחח

נורמלי לחלוטין, אבל לאיית לא יודע :)

סתם סתם ,אתה יודע שאני אוהב אותך אחי :)

ניגרי ענק
03-08-07, 23:52
שקלתי זאת בכובד ראש, ולאחר לילות ייסורים ארוכים ללא שינה תוך תהיות עמוקות והתלבטויות בין טירוף החושים בהופעה המדהימה שבאולם כדורסל ללא תנאי מחיה בסיסיים לחולדות וליחס של "כבוד והערכה" למתמודדים וגביע פלסטיק כל כך סקסי לבין נאבא, החלטתי להטיל קוביה ובחרתי בנאבא..

אני בוודאי מפספס, אה?

אולי בכל זאת אפשר לשכנע אותך.
מה דעתך על יושב ראש שיצרח עליך שאסור ללכת להשתין, או יפגוש את המאמן שלך אחרי התחרות, יירק על המראה ויגיד שהוא לא מבין למה השופטים נתנו לך מקום טוב.
מה עוד לא השתכנעת?
ואם אותו יושב ראש גם ייגבה ממך 500 שקל מה, לא תהנה מזה?
ואם הוא יצרח על חברים שלך בקהל שאסור להם לצלם כי הוא מכר את הזכויות לערוץ 1 (:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: ), עדיין אתה לא רץ להירשם?
ואם היושב ראש מבטיח לא להחליף חולצה לעולם ולהופיע עם אותה חולצה משובצת שריחה יוצא למרחוק, עדיין לא נשמע לך?
למה לכל הרוחות, תראה איזה כיף אצל אשר פרי'ג ממש דיסנילנד.

ובנימה רצינית יותר: החלטה מעולה עשית שהחלטת ללכת לנאבא.
שאלה: האם גם את מישל נראה בנאבא (אני לא רואה סיבה שלא)?
ולגבי התמונות, אנשים אמרו פה את הכל, אני תומך בניתוח של ארבל לגבי עניין העובי זה מאוד מאוד נכון.
גם אני מרגיש לפעמים שחסר לי בשר, בעיקר בחיטוב, ועם כל הרוחב המכובד שלי בגב, במבט מהצד יש איזו בעיה.
מקווה שהאוף סיזן הבא יעשה את ההבדל.
לגבי הסיכויים שלך בתחרות, לא הבנתי מדוע לא בחרת ללכת על קטגוריית הצעירים.
קטגוריית העד 82 תהייה מאוד קשה השנה, אם נאור עולה אז כנראה שהמקום הראשון באמת לא רלוונטי לאף אחד.
אני לא הייתי מזלזל גם בלבנה, שהוא באדי בילדר מוכר ומעולה, וגם השיג לעצמו כבר תואר של אלוף.
לא יודע מי עוד יהיה, עם אעדל בא גם לו יהיה מה להגיד, ובטח יהיו עוד הפתעות, יש לך אנשים שלא נראים בברנ'זה ולא מופיעים בפורומים - ופתאום הם מפציצים (עיין ערך ליאור מרמלשטיין, שהבנתי שהוא לא מתחרה השנה).
בכל אופן תהייה קטגורייה איכותית ומעניינת, אני בהחלט אחזיק לך אצבעות אתה נשמע בחור נחמד ואינטלגנט. מקווה שתמשיך לכתוב פה גם אחרי התחרות.
אגב זה מעולה לשאוף לראשון ואם באמת יש לך רגלים כל כך טובות כמו שאתה טוען אז יש לך יתרון - אך תבין שבתחרות ראשונה יכולות להיות הפתעות, ובקונצטלציה מסוימת גם להיכנס לחמישיה יכול להיות הישג.
תבוא הכי טוב שאתה יכול וקח דברים בכיף.

נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים.

Night_Wolf
04-08-07, 00:01
נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים. [/QUOTE]

אני בטוח שאחרי התחרויות יובטח AVATAR של מתחרה לכל המתחרים:sbb4:

arbel2
04-08-07, 00:05
מה דעתך על יושב ראש שיצרח עליך שאסור ללכת להשתין, או יפגוש את המאמן שלך אחרי התחרות, יירק על המראה ויגיד שהוא לא מבין למה השופטים נתנו לך מקום טוב.
מה עוד לא השתכנעת?
ואם הוא יצרח על חברים שלך בקהל שאסור להם לצלם כי הוא מכר את הזכויות לערוץ 1 (:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: ), עדיין אתה לא רץ להירשם?
ואם היושב ראש מבטיח לא להחליף חולצה לעולם ולהופיע עם אותה חולצה משובצת שריחה יוצא למרחוק, עדיין לא נשמע לך?

ולגבי התמונות, אנשים אמרו פה את הכל, אני תומך בניתוח של ארבל לגבי עניין העובי זה מאוד מאוד נכון.
גם אני מרגיש לפעמים שחסר לי בשר, בעיקר בחיטוב, ועם כל הרוחב המכובד שלי בגב, במבט מהצד יש איזו בעיה.
קטגוריית העד 82 תהייה מאוד קשה השנה, אם נאור עולה אז כנראה שהמקום הראשון באמת לא רלוונטי לאף אחד.
אני לא הייתי מזלזל גם בלבנה, שהוא באדי בילדר מוכר ומעולה, וגם השיג לעצמו כבר תואר של אלוף.
לא יודע מי עוד יהיה, עם אעדל בא גם לו יהיה מה להגיד, ובטח יהיו עוד הפתעות, יש לך אנשים שלא נראים בברנ'זה ולא מופיעים בפורומים - ופתאום הם מפציצים (עיין ערך ליאור מרמלשטיין, שהבנתי שהוא לא מתחרה השנה).
בכל אופן תהייה קטגורייה איכותית ומעניינת, אני בהחלט אחזיק לך אצבעות אתה נשמע בחור נחמד ואינטלגנט. מקווה שתמשיך לכתוב פה גם אחרי התחרות.
אגב זה מעולה לשאוף לראשון ואם באמת יש לך רגלים כל כך טובות כמו שאתה טוען אז יש לך יתרון - אך תבין שבתחרות ראשונה יכולות להיות הפתעות, ובקונצטלציה מסוימת גם להיכנס לחמישיה יכול להיות הישג.

נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים.

אם כמה שאני אוהב את גדי ,ואני מאוד אוהב אותו (אל תשכח בויה ,אימון חזה בטרגט יום ראשון ! )
אבל גדי כרגע עיין לא יכול לנצח את נאור ,הוא יכול לעמוד איתו בפוזות מסויימות ,אבל לא לנצח,מצד שני ,ראינו מנאור מעט מאוד תמונות ,יכול להיות שתהיה פאשלה בימים האחרונים של התחרות והוא יגיע לא טוב ,קרו כבר דברים מעולם שמתחרה פישל והרס לעצמו את התחרות .

ניגרי ענק
04-08-07, 00:19
אם כמה שאני אוהב את גדי ,ואני מאוד אוהב אותו (אל תשכח בויה ,אימון חזה בטרגט יום ראשון ! )
אבל גדי כרגע עיין לא יכול לנצח את נאור ,הוא יכול לעמוד איתו בפוזות מסויימות ,אבל לא לנצח,מצד שני ,ראינו מנאור מעט מאוד תמונות ,יכול להיות שתהיה פאשלה בימים האחרונים של התחרות והוא יגיע לא טוב ,קרו כבר דברים מעולם שמתחרה פישל והרס לעצמו את התחרות .

לא אחי, נאור זה ליגה אחרת.
הוא לפחות 25 סנטימטר פחות מגדי וזה עושה אותו מאסיבי כמו פיל!
ולא תהייה לו שום פשלה, זה אחד האנשים הכי מקצועיים בישראל.
אולי אני ארים לו טלפון השבוע לשאול מה עניינים ואראה לאיזה קטגוריה הוא מכוון, אבל 82 יבש בגובה שלו נראה לי בהחלט סביר.
אבל שוב, לעיתים גם מקום שני, שלישי, ואפילו חמישי זה יפה מאוד - הכל תלוי מול מי אתה עומד.
גדי צריך להגיע הכי טוב, להאמין בעצמו, ולהשתדל ליהנות.
סך הכל תחרות ראשונה, אני בטוח שעתיד גדול צפוי לצמד האחים המוצלחים שלנו:sbb4:

arbel2
04-08-07, 00:50
לא אחי, נאור זה ליגה אחרת.
הוא לפחות 25 סנטימטר פחות מגדי וזה עושה אותו מאסיבי כמו פיל!
ולא תהייה לו שום פשלה, זה אחד האנשים הכי מקצועיים בישראל.
אולי אני ארים לו טלפון השבוע לשאול מה עניינים ואראה לאיזה קטגוריה הוא מכוון, אבל 82 יבש בגובה שלו נראה לי בהחלט סביר.
אבל שוב, לעיתים גם מקום שני, שלישי, ואפילו חמישי זה יפה מאוד - הכל תלוי מול מי אתה עומד.
גדי צריך להגיע הכי טוב, להאמין בעצמו, ולהשתדל ליהנות.
סך הכל תחרות ראשונה, אני בטוח שעתיד גדול צפוי לצמד האחים המוצלחים שלנו:sbb4:

בהחלט

גדי 21
04-08-07, 10:33
מה עוד לא השתכנעת?

ניגרי ידידי,
אהבתי את ההלצות לגבי IFBB, כל כך עצוב שזה רק בנימה צינית אבל הכל נכון.
אני מקווה שמישל יופיע גם בנאבבא, בגדול הוא רוצה כרטיס מקצוען, ומפחד שאם יילך לארגון המתחרה מר פריג' לא ייתן לו כרטיס.
את קטגוריית הצעירים שינו מ - עד גיל 21 ל - עד גיל 20. אני בין לבין, כך שכבר הקטגוריה פסולה.
רציתי ללכת ל - עד 75 קילו, אך הגעתי למסקנה שחרף הדיאטה והייבוש אינני יכול להוריד 11(!!) קילו ממשקל גופי.. אני לא מזלזל באיש, לא בליבנה, לא בעאדל ובשאר.. סה"כ עד כמה שיהיו טובים אני בטוח שאוכל לעמוד לצידם, להיראות טוב ואף לתת פייט, מול נאור לא אוכל לעמוד.
נחזור לעניין הרגליים - באופן כללי הרגליים שלי מאוד גדולות ונראות טוב וביחס לרוב מפתחי הגוף בארץ הן קרובות לשלמות, אתה מבין? אני מדבר ביחס, תמיד יש מה לשפר, אני למשל, חייב לחזק את האמסטרינג..
וזו לא תחרות ראשונה שלי, התחריתי בעבר בקטגוריית נוער ב - 2004, לא הגעתי מוכן בכלל, לא ידעתי מימיני ומשמאלי ולקחתי מקום 4 מתוך 11. אני מבטיח לך שהיום המצב שונה.. מאוד.

אמצא דרך לסדר את הפרופיל.. כרגע אני מעצל אפילו להגיב להודעות..

לסיכום, תודה על העצות ונראה גם אותך ב"ה ב - 30 לחודש.

ניגרי ענק
04-08-07, 10:36
ניגרי ידידי,
אהבתי את ההלצות לגבי IFBB, כל כך עצוב שזה רק בנימה צינית אבל הכל נכון.
אני מקווה שמישל יופיע גם בנאבבא, בגדול הוא רוצה כרטיס מקצוען, ומפחד שאם יילך לארגון המתחרה מר פריג' לא ייתן לו כרטיס.
את קטגוריית הצעירים שינו מ - עד גיל 21 ל - עד גיל 20. אני בין לבין, כך שכבר הקטגוריה פסולה.
רציתי ללכת ל - עד 75 קילו, אך הגעתי למסקנה שחרף הדיאטה והייבוש אינני יכול להוריד 11(!!) קילו ממשקל גופי.. אני לא מזלזל באיש, לא בליבנה, לא בעאדל ובשאר.. סה"כ עד כמה שיהיו טובים אני בטוח שאוכל לעמוד לצידם, להיראות טוב ואף לתת פייט, מול נאור לא אוכל לעמוד.
נחזור לעניין הרגליים - באופן כללי הרגליים שלי מאוד גדולות ונראות טוב וביחס לרוב מפתחי הגוף בארץ הן קרובות לשלמות, אתה מבין? אני מדבר ביחס, תמיד יש מה לשפר, אני למשל, חייב לחזק את האמסטרינג..
וזו לא תחרות ראשונה שלי, התחריתי בעבר בקטגוריית נוער ב - 2004, לא הגעתי מוכן בכלל, לא ידעתי מימיני ומשמאלי ולקחתי מקום 4 מתוך 11. אני מבטיח לך שהיום המצב שונה.. מאוד.

אמצא דרך לסדר את הפרופיל.. כרגע אני מעצל אפילו להגיב להודעות..

לסיכום, תודה על העצות ונראה גם אותך ב"ה ב - 30 לחודש.

הבנתי אותך...ניפגש גם לפני, בתחרות של אי אף בי בי. תחזיק מעמד בימים הקשים האלה.

גדי 21
04-08-07, 10:37
אל תדאג חביבי ,אתה עוד תבדוק את ההיסטורית הודעות שלך ותגלה על עצמך הרבה דברים שלא ידעת

*ארבל מדמיין את גדי יושב מול המחשב וחושב לעצמו " מתי כתבתי בפורום שאני נהנה אורגיות שכוללות 4 גמדים ,אלפקה וגמל ?!"*

אוי ואבוי לך, אני בכלל לא נמשך לגמדים, אלפקות וגמלים..

גדי 21
04-08-07, 10:37
הבנתי אותך...ניפגש גם לפני, בתחרות של אי אף בי בי. תחזיק מעמד בימים הקשים האלה.

תודה, אני משתדל.

arbel2
04-08-07, 11:04
אוי ואבוי לך, אני בכלל לא נמשך לגמדים, אלפקות וגמלים..

עזוב אותך שטויות,אני אתקשר אליך ברגע שתצא שבת לגבי האימון חזה ביום ראשון (בסוף זה כן מסתדר לי)

גדי 21
04-08-07, 11:23
עזוב אותך שטויות,אני אתקשר אליך ברגע שתצא שבת לגבי האימון חזה ביום ראשון (בסוף זה כן מסתדר לי)

מצויין, נעשה אימון בטרגט ולכן זה יהיה לפי סדר התרגילים שלי כפי שסיכמנו.
חזה עליון - דחיקה
דמבלים עליון
האמר עליון
האמר בסיס
לחיצה בסיס + דמבלים בסיס - סןפר סט
ולסיום - כבלים.

אח"כ קצת בטן ותאומים.

תשתה הרבה קפה ותאכל טוב..

Shauder
04-08-07, 12:14
גדי

מה הגובה שלך וכמה זמן אתה מתאמן?

טל יואב
04-08-07, 12:44
ארבל וגדי ,
לדעתי צריך לתעד את האימון המשותף שלכם יחד .
גדי כמה תרגילים לשריר אחד זה לא יותר מידי ?
כמה סטים מכל תרגיל ?

גדי 21
04-08-07, 13:18
גדי

מה הגובה שלך וכמה זמן אתה מתאמן?

אני 1.76 מ'
אני מתאמן שנים לסירוגין, פסקי זמן ארוכים מדי.. לא יצא לי להתאמן ברצף למעלה משנה וחצי.

גדי 21
04-08-07, 13:20
ארבל וגדי ,
לדעתי צריך לתעד את האימון המשותף שלכם יחד .
גדי כמה תרגילים לשריר אחד זה לא יותר מידי ?
כמה סטים מכל תרגיל ?

יש מי שיתעד את האימון המשותף?

חמישה או שישה תרגילים לשריר גדול - 4 סטים כל תרגיל - אימון שריר בשבוע נראה לי סביר בהחלט.
אגב, כבר לקחת מגיל את הטלפון שלי?

Elevation
04-08-07, 13:25
חזה עליון - דחיקה
דמבלים עליון
האמר עליון
האמר בסיס
ולסיום - כבלים.

אח"כ קצת בטן ותאומים.

תוציא אותו נכה, אח'שלי.

arbel2
04-08-07, 14:00
חזה עליון - דחיקה
דמבלים עליון
האמר עליון
האמר בסיס
ולסיום - כבלים.

אח"כ קצת בטן ותאומים.

תעשה לי טובה ותתחשב בפציעת כתף שלי ,תוותר על הלחיצה במוט לעליון.

גדי 21
04-08-07, 14:03
תעשה לי טובה ותתחשב בפציעת כתף שלי ,תוותר על הלחיצה במוט לעליון.

אני לא יכול לוותר.. בטח שלא לפני תחרות.
אני עובד עם משקל נמוך כך שזה יקל עליך, או שתוכל להיכנס איתי החל מהתרגיל השני.

arbel2
04-08-07, 14:04
אני לא יכול לוותר.. בטח שלא לפני תחרות.
אני עובד עם משקל נמוך כך שזה יקל עליך, או שתוכל להיכנס איתי החל מהתרגיל השני.

"משקלים נמוכים" מה זה ?
יאללה , נעשה את הלחיצה במוט ,מקסימום נצא באלונקה.

גדי 21
04-08-07, 14:06
"משקלים נמוכים" מה זה ?
יאללה , נעשה את הלחיצה במוט ,מקסימום נצא באלונקה.

תיקון: מקסימום תצא באלונקה..
לי אין זמן לאלונקות. יש לי ארוחות לאכול. "חטיפי אנרגיה טבעיים" לקחת ועוד..
האמן לי שגם עם המשקלים הנמוכים (יחסית, כן?) שאני עובד האימון לא פשוט כלל וכלל..
אתה יודע איך אומרים: "סמוך על סמוך"

arbel2
04-08-07, 14:08
תיקון: מקסימום תצא באלונקה..
לי אין זמן לאלונקות. יש לי ארוחות לאכול. "חטיפי אנרגיה טבעיים" לקחת ועוד..
האמן לי שגם עם המשקלים הנמוכים (יחסית, כן?) שאני עובד האימון לא פשוט כלל וכלל..
אתה יודע איך אומרים: "סמוך על סמוך"

יהיה טוב
נסגור על 6 בערב בטרגט ?

גדי 21
04-08-07, 14:12
יהיה טוב
נסגור על 6 בערב בטרגט ?

נתאם בטלפון כבר. קצת קשה לי לקבוע דברים מראש.. יש לי עניינים לא צפויים.
אגב, יום ראשון בשעות הערב המכון מלא באנשים ופתאום כולם מתאמנים חזה, צריך לקבוע שעה שבה יהיה ריק יחסית.. יותר מוקדם או יותר מאוחר.

arbel2
04-08-07, 14:13
נתאם בטלפון כבר. קצת קשה לי לקבוע דברים מראש.. יש לי עניינים לא צפויים.
אגב, יום ראשון בשעות הערב המכון מלא באנשים ופתאום כולם מתאמנים חזה, צריך לקבוע שעה שבה יהיה ריק יחסית.. יותר מוקדם או יותר מאוחר.

אני חוזר מהבסיס רק בשלוש ,הכי מוקדם שאני יכול זה חמש.

גדי 21
04-08-07, 14:14
אני חוזר מהבסיס רק בשלוש ,הכי מוקדם שאני יכול זה חמש.

אפשרי, נראה כבר, אל תדאג.. יהיה אשר יהיה, האימון ייצא לפועל.

arbel2
04-08-07, 14:20

yeah buddy , light weight !

arbel2
04-08-07, 15:46

בנוסף אם יורשה לי לציין ,באימון תאומים אני מעשן אותך חביבי P: :sbb4:

גדי 21
04-08-07, 15:57
[QUOTE=arbel2]בנוסף אם יורשה לי לציין ,באימון תאומים אני מעשן אותך חביבי P: :sbb4:[/QUOTE

עם זה אני לא מתווכח... פשוט צריך לראות את התאומים שלך בעיניים כדי להאמין.

arbel2
04-08-07, 16:04
[QUOTE=arbel2]בנוסף אם יורשה לי לציין ,באימון תאומים אני מעשן אותך חביבי P: :sbb4:[/QUOTE

עם זה אני לא מתווכח... פשוט צריך לראות את התאומים שלך בעיניים כדי להאמין.

בקטנות ,הייתי מוכר אשך בשביל חזה כמו שלך.

Dr. Muscle
04-08-07, 21:35
גם לך מגיע כל הכבוד שאתה כן מודע לחולשות שלך ויודע לקבל ביקורת. זה איזשהו שינוי מבורך למפתחי הגוף בארצנו הקטנה. אני דרך אגב בגילך וגם בשיאי הייתי רחוק מאיך שאתה נראה עכשיו (תמונות שלי יש בפורום) - כך שאתה הרציני מביננו.

לגבי העובי - אני לא חושב שאתה צריך לעשות שינויים כלשהם (רק באמצע התהליך אם האיזון היפה שקיים אצלך ידפק) - העניין הוא התמדה. תחרות אחת בשנה, כל שאר הזמן הטרדה. זה לא שאתה נמצא בתת משקל , מה שאתה צריך הוא בסה"כ 5-7 קילו נקיים בשביל שתהיה שלם גם מבחינת העובי (שלם אך לא מושלם כמובן). את זה ניתן להוסיף בשנה שנתיים של התמדה נטו.

Deja Vu
05-08-07, 02:24
תגיד גדי יש מצב אתה זה שמשחק את המאבטח בבורר או שאני הוזה?

androtest
05-08-07, 02:53
נראה לא רע בכלל.
אין ספק שחסר פה עומק, קרא לזה בשר. אבל זה בגלל הגיל הצעיר.
הבחור יבש מאוד. כאילו מחר הוא עולה למר ישראל.
חזה מרשים, כתפיים ורגליים יפות.
Abs מעולים.
עם צבע טוב ופוזינג מרשים אני תופה לו מקום בחמישיה הראשונה.

SkyLiNe
05-08-07, 06:12
אהה גדי אתה מתאמן בטרגט לא? אני רואה אותך כל הזמן.

עריכה:מישל מהמכון הוא אח שלך????? הוא התאמן מקודם בקניון ג'ים

TZAHI10
05-08-07, 12:15
אהה גדי אתה מתאמן בטרגט לא? אני רואה אותך כל הזמן.

עריכה:מישל מהמכון הוא אח שלך????? הוא התאמן מקודם בקניון ג'ים

כן מישל זה אח שלו וכן הוא מתאמן בטרגט

גדי 21
05-08-07, 12:51
כן מישל זה אח שלו וכן הוא מתאמן בטרגט

תודה על שענית..

גדי 21
05-08-07, 12:55
גם לך מגיע כל הכבוד שאתה כן מודע לחולשות שלך ויודע לקבל ביקורת. זה איזשהו שינוי מבורך למפתחי הגוף בארצנו הקטנה. אני דרך אגב בגילך וגם בשיאי הייתי רחוק מאיך שאתה נראה עכשיו (תמונות שלי יש בפורום) - כך שאתה הרציני מביננו.

לגבי העובי - אני לא חושב שאתה צריך לעשות שינויים כלשהם (רק באמצע התהליך אם האיזון היפה שקיים אצלך ידפק) - העניין הוא התמדה. תחרות אחת בשנה, כל שאר הזמן הטרדה. זה לא שאתה נמצא בתת משקל , מה שאתה צריך הוא בסה"כ 5-7 קילו נקיים בשביל שתהיה שלם גם מבחינת העובי (שלם אך לא מושלם כמובן). את זה ניתן להוסיף בשנה שנתיים של התמדה נטו.

נכון, או שאוכל לשנות את תוכנית האימונים ולבצע תרגילים שמעניקים יותר עומק.
דדליפט
בנט אובר
חתירות
יותר לחיצות ועבודה נקייה

אבל ואת זה לא רציתי לומר פה, יש לי פציעת גב שאינה נובעת מהאימונים, פציעה ישנה יחסית, שמקשה עליי לעבוד עם משקולות חופשיות.. או עם תרגילי דחיקה ומאסה.

מבינים?

גדי 21
05-08-07, 12:56
תגיד גדי יש מצב אתה זה שמשחק את המאבטח בבורר או שאני הוזה?

לאאאא, למרות שאמרה לי פעם מישהי יפייפיה ומדהימה, פשוט אישה מטריפה שיש לי עתיד במשחק, רק שאני לא חושב שהיא התכוונה לגילום מאבטח. את זה גם קיפי יכול לעשות.

TZAHI10
05-08-07, 13:00
גדי רציתי להגיד לך כל הכבוד שמישהו כמוך שהוא מתחרה נכנס לכאן ומדבר על הכל פתוח בצורה חופשית ורצינית אתה בהחלט תורם לפורום ולגולשים בו ואני בטוח שכולנו מעריכים אותך על זה :)
ושוב אני מאחל לך בהצלחה וכל הכבוד

גדי 21
05-08-07, 13:04
גדי רציתי להגיד לך כל הכבוד שמישהו כמוך שהוא מתחרה נכנס לכאן ומדבר על הכל פתוח בצורה חופשית ורצינית אתה בהחלט תורם לפורום ולגולשים בו ואני בטוח שכולנו מעריכים אותך על זה :)
ושוב אני מאחל לך בהצלחה וכל הכבוד

תודה רבה שיש מי שמעריך את זה..
מה לעשות? חשוב לדחוף את הספורט הזה קדימה.

SkyLiNe
05-08-07, 14:22
תודה על שענית..

אתם ממש לא דומים,הייתי אומר שהוא אח של ליאור אם כבר הם כל החיים ביחד

גדי 21
05-08-07, 14:37
אתם ממש לא דומים,הייתי אומר שהוא אח של ליאור אם כבר הם כל החיים ביחד

ליאור גם אח שלנו..
אתה לא מכיר את האחווה. אחוות משפחת טרוני. משפחת ה***ו*****.
מי שיצליח להשלים וודאי הבין.

SkyLiNe
05-08-07, 22:30
ליאור גם אח שלנו..
אתה לא מכיר את האחווה. אחוות משפחת טרוני. משפחת ה***ו*****.
מי שיצליח להשלים וודאי הבין.

חחח סבבה גם קובי באחווה?

גדי 21
05-08-07, 23:31
חחח סבבה גם קובי באחווה?

איזה קובי?

SkyLiNe
06-08-07, 03:43
התימני הענק הזה

גדי 21
06-08-07, 12:34
התימני הענק הזה