PDA

צפה בגרסא המלאה : פגישה ראשונה

amir harduf
27-10-06, 19:36
הייתם נותנים לבחורה ורד בפגישה ראשונה (ראיתי אותה פעמיים במכון, פעם אחת עם חברה שלה בבית שלה ועכשיו אני הולך אליה אני והיא לבד)

הייתם נותים ורד או שזה יותר מידי? לפי דעתי זה נחמד

Gamerrrrr
27-10-06, 19:38
ורד זה חזק דווקא, אתה אוסף אותה עם הריינג'ר? :p
ואיפה נעלמת לי אחי???

amir harduf
27-10-06, 19:45
ורד זה חזק דווקא, אתה אוסף אותה עם הריינג'ר? :p
ואיפה נעלמת לי אחי???

ימניאק אתה לא מתחבר יותר לא שומר על קשר לא מתקשר לא כלום...

אני הולך אליה ואולי ניסע לאנשהו בריינג'ר.. ניתן לה לנהוג קצת בשטח או משהו יש מצב חחח

Bullet
27-10-06, 19:57
אמיר, אל תתנהג אליה יותר מדי יפה!!!

NIRAN
27-10-06, 20:06
נראה לי מעפן ורד...
ריינג'ר נשמע לי חזק!

Der Metzgermeister
27-10-06, 20:06
חחח ברינג'ר עלק..
קח נייר, תצייר את הסמל של Bmw ותדביק בסלוטייק מקדימה ותעשה עוד אחד ותדביק באחורה חח..

ורד זה קיטשי אבל בנות אוהבות קיטש.

amir harduf
27-10-06, 20:15
אמיר, אל תתנהג אליה יותר מדי יפה!!!

אני ממש רוצה את הבחורה הזאת

HHHEELLBBOOYY
תן לה במנוש זה מה שתתן לה

amir harduf
חחח ברינג'ר עלק..
קח נייר, תצייר את הסמל של Bmw ותדביק בסלוטייק מקדימה ותעשה עוד אחד ותדביק באחורה חח..

ורד זה קיטשי אבל בנות אוהבות קיטש.

יש לך בעיה עם ריינג'רים?

amir harduf
27-10-06, 20:16

בבקשה תשתוק

Homie
27-10-06, 20:23
תן לה לשחק עם המוט הילוכים,
אממ, אחי מה וורד, עזוב אותך שטויות, שהיא תביא לך דברים ולא אתה,
מזה הסירסור העצמי הזה, מאוכזב ממך, ככה גידלתי אותך?

וברצינות, לא לא וורד, וורד ת'נותן למישהו אחרי שאתם בקשר, והיא כבר "משועממת"
אז אתה נותן לה וורד ובשבילה זה כאילו כל העסק התחיל מחדש והכל טרי ושמח,
לך תבין, דפוקות, קיצר אל תביא לה כלום.

Nimrod
27-10-06, 20:29
כמה שיש זכות לילד שבקרוב בן 15 להגיב בדיון הזה אגיד את דעתי:
לפי דעתי ממש לא, אל תביא כלום, גם אל תראה לה שאתה רוצה אותה, אני לא אומר להיות אדיש לגמרי, אבל קצת hard to get עושה רק טוב.
תאסוף אותה עם הריינג'ר שזה דבר מעולה ותיהיה נחמד אבל אל תראה לה יותר מידי שאתה מעוניין (כמו להביא וורד).

NIRAN
27-10-06, 20:38
אני אישית הייתי מתפדח להביא למישהי וורד בפגישה ראשונה, ואני חושב שזה היה מבהיל אותה קצת אבל זה כבר תלוי בסוג הבחורה

אליאב
27-10-06, 20:50
שיעשה מה שהוא חושב לנכון...
אל תיהיו ילדים
אם ורד בא לו - סבבה
אם בא לו לשחק אותה קשה - סבבה
מה שהתחושה הפנימית שלו אומרת שיזרום , מטעויות איתה הוא רק ילמד ועדיף שיעשה בהתחלה כמה שיותר טעויות מאשר בהמשך...
כי אם יצא מזה משהו רציני והוא למד הרבה מטעויות / לא טעויות ממנה - הם יסתדרו מעולה בהמשך הדרך.. הוא ידע מה כן ומה לא והיא גם.

ותביא לה ורד, זה נחמד מה רע?
רק אל תשתולל במתנות וכאילה שטויות כי זה יוריד לה ממך גם אם היא דלוקה עלייך

eliran767
27-10-06, 20:51
בחורות איפשר להבין.

אבל זה לא משנה ורד לא ורד תבוא איך שאתה .
עם היא תירצה אותך זה לא קשור עם יש לך ורד או מיטען חבלה.

Night_Wolf
27-10-06, 20:56
יש לך בעיה עם ריינג'רים?

עזוב אותה אחי תביא לי סיבוב בשטח אם הריינג'ר ואני יארגן לך כמה בנות כוסיות יפנקו אותך :jockey: :jockey:

Daniel-Barak
27-10-06, 21:02
בנות... שריטה אחת גדולה.. לך תבין

שמע, אמיר...

אם ת'מכיר אותה קצת, אולי אתה יודע מה היא תעדיף וכו'.
מה זה משנה איך תבוא ומה תביא - העיקר שאתה תהיה מרוצה וגם היא.
תנסה לעשות משהו שהיא תאהב וכו'.... אם היא מסוג הבנות שנסיעה בטרקטורונים, ריינג'רים וכד' מדליק אותה - בפנאן! אם לא... אפשר למצוא דברים אחרים...

הקיצר לך תהנה וספר איך היה :)

BenM
27-10-06, 21:06
אני אומר.
Show Her How a Big Cock Looks like!

סתם אחי.
אני לא הייתי מביא וורד זה יותר מדי קיטשי כזה אני הייתי אוסף אותה פשוט
בקדילק שלי, ואז הייתי מראה לה מה שכתבתי למעלה. ככה משיגים בחורות.

Dino Psaras
27-10-06, 21:06

3>

-------

אמיר, ורד לפגישה ראשונה לא נראה לי, אל תצא יותר מדיי רומנטי. כמו שהומי אמר- בהמשך תביא ורד, כשמתחיל לשעמם.

ran_z
27-10-06, 21:26
תבוא עם אבסולוט ורדבולים השאר היסטוריה.

The Rock
27-10-06, 21:26
וואי אחי עם כל הכבוד ורד זה דבר ממש הומואי...
כאשר אתה מביא למישהי ורד בפגישה הראשונה זה מראה על חולשה כל שהי או אופי חלש...הכי טוב תבוא בשם עצמך ורק אתה...
אם היא הייתה חברה שלך משיהי שאתה אוהב להביא ורד זה מאוד יפה זה מסמל שהיא חשובה לך אבל לפגישה ראשונה להביא ודר זה פשוט הומואי...
ואל תשוב שצריך להיות גבר ולתת במנוש כמו שאחרים אומרים...נשים אוהבים שמתייחסים אליהם איך שהם אוהבת בהם יתייחסו אליהם...אם היא אחת כאזת עדניה שקטה ולא ערסית זה יהיה מושלם להביא ורד בנות כאלה אוהבות את זה...אבל אם יש אחת סנובית להביא ורד זה יחשב להומואיזם ממש גדול...אם אתה נפגש עם בחורה ערסית אל תשכח לבוא עם שרשת 24 קראט..גופייה שחורה צמודה והמפתחות של הברכ או הבית תמיד ביד יחד עם הפלא'...

אתה בטח לגיל שלך יוצא עם בנות בגיל שלך או קטנות ממך...אבל שתגיע לגיל 18 ותגלה מזה בנות...אתה תרצה רק בנות שגדולות ממך ומנוסות ממך..ככה אני היום אני בן 18 לא יכול להיות עם מישהי בת 17...אני רוצה אחת בת 20 משהו בסביה הזאת...ושוב ברוב המקרים אצל הבנות הם לא אוהבות ורד או משו עם רגש...

בקיצר גבר בנות זה עולם מאוד מסובך...צריך טיפ דבר איתי באייסיי....

The Rock
27-10-06, 21:27
וכל אלה שאומרים תזיין אותה תזיין אותה...הם בדוק עדיין לא זיינו או שלא התבגרו שכלית ומינית...
אז לכל אלה שאמרו את זה תעשו טובה ופשוט תתבגרו אתם לא ילדים אתם כבר גברים!!!

SuzukiR
27-10-06, 21:29
כאשר אתה מביא למישהי ורד בפגישה הראשונה זה מראה על חולשה כל שהי או אופי חלש...הכי טוב תבוא בשם עצמך ורק אתה...
אם היא הייתה חברה שלך משיהי שאתה אוהב להביא ורד זה מאוד יפה זה מסמל שהיא חשובה לך אבל לפגישה ראשונה להביא ודר זה פשוט הומואי...
ואל תשוב שצריך להיות גבר ולתת במנוש כמו שאחרים אומרים...נשים אוהבים שמתייחסים אליהם איך שהם אוהבת בהם יתייחסו אליהם...אם היא אחת כאזת עדניה שקטה ולא ערסית זה יהיה מושלם להביא ורד בנות כאלה אוהבות את זה...אבל אם יש אחת סנובית להביא ורד זה יחשב להומואיזם ממש גדול...אם אתה נפגש עם בחורה ערסית אל תשכח לבוא עם שרשת 24 קראט..גופייה שחורה צמודה והמפתחות של הברכ או הבית תמיד ביד יחד עם הפלא'...

אתה בטח לגיל שלך יוצא עם בנות בגיל שלך או קטנות ממך...אבל שתגיע לגיל 18 ותגלה מזה בנות...אתה תרצה רק בנות שגדולות ממך ומנוסות ממך..ככה אני היום אני בן 18 לא יכול להיות עם מישהי בת 17...אני רוצה אחת בת 20 משהו בסביה הזאת...ושוב ברוב המקרים אצל הבנות הם לא אוהבות ורד או משו עם רגש...

וואלה הוצאתה לי תמילים מהפה קבל במונטין

Der Metzgermeister
27-10-06, 21:34
חח הקטע של הריינג'ר היה בצחוק אחי מקווה שלא פגעתי.

בכל מקרה תלך עם עצמך כמו שכולם אמרו, קצת שנינות תוסיף וזהו.
אם אתם בקטע אז שיחקת אותה, אם לא אז לא נורא יש הרבה דגות בים ואתה תשחה הרבה עד שתמצא את האחת.

אגב, בחורות שהולכות על סקס בפגישות הראשונות והכל הן בחורות שיטחיות וזה כבר מעפן.

Real
27-10-06, 21:42
טוב אז ככה בוא נדבר מניסיון,ורד יהרוס אותה(במובן החיובי)..
ורד זה לא קיטשי,וניראן כשהוא יצא איתך הוא יביא ת'ריינג'ר חחחחחחח..
שמע אחי תביא לה ורד וזהו,אחד פה אמר אל תיהי יותר מדי נחמד איתה..
וואלה יותר בכיוון של תשחק אותה ביישן כשצריך,אל תזיין ת'שכל יותר מדי..
אם אתה רואה שהשיחה מתייבשת דבר פה ושם,תלמד אותה.. זה הכי חשוב..
חוץ מזה.. אם נפגשת אם הבחורה פעמיים מפעמיים אפשר בערך..
לראות איזה סוג של טיפוס(לא אופי)הבחורה,אז זה לא בליינד דייט,זה כבר טוב..
כשאתה יודע אתזה אתה הולך לקראת משהו שאתה כבר מכיר..
אז יהיה לך יותר קל.. בכול אופן אחי בהצלחה!..

ואמן אלוהים הזה יוריד ת'אייפוד מהאוזניים ויקשיב לי,אני גם צריך אחת!..
יאללא כמה אפשר מעארסית לצפונית מצפונית לכונפה.. בחיאתת אלוהים..
סדר לי אחת טובה!.. למען השם.. לפחות לשנתיים ככה.. ת'מכיר אותי ..

Real
27-10-06, 21:44

אחי הבאתי למישהי ורד שכבנו אחרי 4 ימים על מה ת'מדבר

Bullet
27-10-06, 21:47
אני ממש רוצה את הבחורה הזאת
היא לא תרצה אותך אם תלקק לה את התחת...

The Rock
27-10-06, 22:01
אז מה אני יעשה ריל נפלת על שרמוטה עם כל הכבוד :) (בלי להעליב כן)

NIRAN
27-10-06, 22:55
מה רע בשרמוטות? חחחח לפחות נותנות

danino
27-10-06, 22:59
אחי אל תשכך להביא קונדום

Real
28-10-06, 00:13
אז מה אני יעשה ריל נפלת על שרמוטה עם כל הכבוד :) (בלי להעליב כן)

חחחחחחחחחחחחח אני יודע שהיא שרמוטה פשוט ורד זירז ת'תהליך :jockey:

חחחחחחחח אני עורך למה התגובות פה הרגו אותי לגמריי
"תביא לה אבסולוט" "תן לה במנוש זה מה תן לה" חחחחחחחחחחחח באימשלי
בגלל זה כשבאה בחורה לפורום היא עוזבת בהודעה הראשונה שלה

The Rock
28-10-06, 00:15
אבל שמע איש..."לתפוס זיון" זה לא חוכמה גדולה...ביננו כן...
ודוגרי אם אתה מתרברב בזה שזיינת שרמוטה אז תדע שיצאת אפס...

Real
28-10-06, 00:17
כה הבנתי אתזה אחרי שהיא עזבה אותי לא לפני זה כאילו שידעתי שהיא נותנת אז הלכתי על זה,חשבתי שהיא כמו שאני תמיד חושב... קשר לטווח ארוך.. וזה הסתיים אחרי שבוע וחצי..
אבל איזו יפה היא הייתה.. רק זה עיוור אותי.. רק זה..

The Rock
28-10-06, 00:24
תחכה שאחת תשבור לך תלב ותבין...
אבל שברית לב זה קורה רק לצעירים פנאטים ואובססיביםשחושבים שיש רק אחת כמו האלה ששומעים דיכאוןובוכים להמ היא עזבה אותו... בוא ונגיד שאתה גודל ומגיע לגיל 18 פלוס
זה כבר הופך לסקס מבין זה לא מין כזה זיון...עושים את זה בשביל הנאה עצמית אתה יותר ויותר מכור לזה...
וקשר לשבוע וחצי מזה!??!?!!?...ישך תמספר שלה :p....חח סתם..
אבל בכל זאת אני יורק לה בפנים (שתי המשמעויות) על דבר כזה..

Real
28-10-06, 00:44
כה צודק וואלה אתזה כבר למדתי,בדרך הקשה,כנראה..
טוב אחי בוא לא נהרוס לבחור ת'פוסט זה לא ריאל מחפש ניחומים זה עצות לדייט ראשון חח..
למרבה הפלא.. יאללא אחי.. לילה טוב כולם.. !..

ran_z
28-10-06, 00:56
אמיר על תשכח לדווח מה ניסגר כשאתה חוזר מהדייט.

eliran767
28-10-06, 01:00
אחי אל תשכך להביא קונדום

!!!

eliran767
28-10-06, 01:01
סתם שאלה!!

למישהו יודע כמה קלריות שורפים שמזיינים??(זיון כזה עם השנשמה)

The Rock
28-10-06, 01:02
לך תזדיין :)

חח לא יודע כמה אבל מזה משנה כל עוד אתה נהנה תגיד תודה!!!

eliran767
28-10-06, 01:03
חחח ראסמי

ran_z
28-10-06, 01:13
אלירן אחי אתה מזיין הרבה ואתה רוצה להוסיף את הקלוריות שאיבדת שם לתפריט היומי הא יאבויה ? :)

Antonator1
28-10-06, 01:15
על אף ההצלחה שאני מאחל לאמיר,לא נראה לי שפגישה ראשונה זה משהו שהולך לפי תכנון...

The Rock
28-10-06, 01:18
בפגישה הראשונה תמיד אתה תרגיש שיצאת חרא...אלא אם כן היא נותנת לך...

eliran767
28-10-06, 01:24
סתם שאלתי כמה קלוריות עלה לי בראש

אגב בזיון טוב יש לפחות 600 כניסות..

Dino Psaras
28-10-06, 01:34
אגב בזיון טוב יש לפחות 600 כניסות..

זהו? :whistle: :jockey:

Nightingale
28-10-06, 02:34
פעם יצאתי לדייט ובחרתי לתת לבחורה ורד אדום יפיפה עטוף בנייר שקוף ועם סרט ורוד.
הבחורה מאוד התרגשה ואמרה תודה רבה על הפרח. בסוף הפגישה אמרה, שאני לא בשבילה, ושנוכל להישאר ידידים. מה שמקסים הוא שהייתי בבית שלה כעבור שבוע וראיתי את אותו ורד באגרטל, כשהוא כבר קמל. אמרתי לה: "וואו, זה הורד, שהבאתי לך"!. אז היא אמרה לי: "כן, שמתי אותו בואזה". זה גרם לי להרגיש טוב שהיא שמרה את המתנה שהבאתי לה.

אז בשורה התחתונה, לדעתי, ורד זה רעיון מצויין!

Homie
28-10-06, 03:02
פעם יצאתי לדייט ובחרתי לתת לבחורה ורד אדום יפיפה עטוף בנייר שקוף ועם סרט ורוד.
הבחורה מאוד התרגשה ואמרה תודה רבה על הפרח. בסוף הפגישה אמרה, שאני לא בשבילה, ושנוכל להישאר ידידים. מה שמקסים הוא שהייתי בבית שלה כעבור שבוע וראיתי את אותו ורד באגרטל, כשהוא כבר קמל. אמרתי לה: "וואו, זה הורד, שהבאתי לך"!. אז היא אמרה לי: "כן, שמתי אותו בואזה". זה גרם לי להרגיש טוב שהיא שמרה את המתנה שהבאתי לה.

אז בשורה התחתונה, לדעתי, ורד זה רעיון מצויין!

מה שאתה רוצה להגיד זה, שגם הוצאת כסף על וורד, וגם הוצאת כסף על פורנו בסופו של דבר?
מה עשינו בזה?

בקשר לקלוריות, אם אתה עושה את זה כמו שצריך לעשות את זה
(הכוונה לשכב על הגב ושהכלבה תעשה את כל העבודה) אז אני מניח שלא יותר מ100-200,
לא יפגע לך במאסה..

נ.ב
אני לא מדבר ככה מול בנות, אני בן אדם רגיש עדין ונעים הליכות :jockey:

Lil Wayne
28-10-06, 03:02
שמע אחי זה יפה להביא לה ורד והכל...
אבל ניראה לי שפגישה ראשונה זה מוקדם מידי כי אחר כך היא תצפה לעוד ועוד ועוד וכל פעם משו יותר טוב...ככה שבסוך שלא תביא לה משו היא כזה מסוגלת לתת לך פרצוף..
וסתם שאלה מה זה ריינגר????(אני לא גר בארץ אז הריינגר היחידי שאני מכיר זה טנדר של פורד...ולפי זה שאמרתם שתילכו עם זה לשטח זה לא ניראה לי זה...)

Homie
28-10-06, 03:05
http://www.polarisindustries.com/NR/rdonlyres/EEA14DB3-3325-4902-96F5-D69227526BC8/8278/rgr_gallery_06.jpg

http://www.motoguzzitoscana.com/foto-mercatino/3%202004%20Polaris%20Ranger%204x4.jpg
http://www.motorsportssuperstore.com/images/motorsportssuperstore/2006_ranger4x4190.jpg

amir harduf
28-10-06, 04:29

חברה אחרונה שלי היתה בת 19.5 אחי

amir harduf
28-10-06, 04:34
http://www.polarisindustries.com/NR/rdonlyres/EEA14DB3-3325-4902-96F5-D69227526BC8/8278/rgr_gallery_06.jpg

http://www.motoguzzitoscana.com/foto-mercatino/3%202004%20Polaris%20Ranger%204x4.jpg
http://www.motorsportssuperstore.com/images/motorsportssuperstore/2006_ranger4x4190.jpg

רק ששלי סגור =)

amir harduf
28-10-06, 04:38
חברים!

דבר ראשון כל המציקים כאן שאומרים דברים בסגנון של "תן לה בראש" תפסיקו.
דבר שני.. הורד היה רעיון מצויין... זה הצליח..
באתי אליה באחרי כמה זמן פיתיתי אותה מנסיעה בריינג'ר בשטח (אמרתי לה שהיא תנהג והכל)
עזבו שהיא נכנסה לי בתוך שדא של בטטות והייתי צריך לחלץ אותנו החוצה.. היה ממש כיף..
חזרנו אחרי זה אליה הביתה והעניינים התגלגלו לאט לאט כמובן שלא יותר מידי כי אני רוצה את הבחורה ולא רוצה לרוץ מהר מידי.

ד"א
הורד היה רעיון גאוני ועזר לי שם...

לילה טוב.. אני סחוט.. נקווה לטוב.. סאלמתתת

Lil Wayne
28-10-06, 04:38
וואי אחי חמוד רצח...
אם לא היה לי את הגיפ שלי הייתי לוקח את זה..

amir harduf
28-10-06, 04:39
ד"א היה מצחיק כמעט נכנסתי בבית של תאילנדים בשטח (קרוון)

Lil Wayne
28-10-06, 04:41
אני רואה גם הורד עזר לך אחי...וואלה מזל טוב
ניראה לי גם בקרוב אני יתן ורד לחברה שלי ככה סתם לצאת נחמד אליה ולהראות שכן אכפת לי ממנה

Nimrod
28-10-06, 08:51
וסתם שאלה מה זה ריינגר????

יאמריקאי :):):):) :jockey::jockey::jockey:

ד"א
אני במקומך הייתי כזה נוסע אליה ובשטח עם הריינג'ר אוסף איזה פרח מצוקמק ונותן לה את זה בתור צחוקים, צניות.. ברצינות להביא וורד שקונים שהוא יפה ומסודר ועטוף זה פאדיחה.

Real
28-10-06, 11:54
חברים!

דבר ראשון כל המציקים כאן שאומרים דברים בסגנון של "תן לה בראש" תפסיקו.
דבר שני.. הורד היה רעיון מצויין... זה הצליח..
באתי אליה באחרי כמה זמן פיתיתי אותה מנסיעה בריינג'ר בשטח (אמרתי לה שהיא תנהג והכל)
עזבו שהיא נכנסה לי בתוך שדא של בטטות והייתי צריך לחלץ אותנו החוצה.. היה ממש כיף..
חזרנו אחרי זה אליה הביתה והעניינים התגלגלו לאט לאט כמובן שלא יותר מידי כי אני רוצה את הבחורה ולא רוצה לרוץ מהר מידי.

ד"א
הורד היה רעיון גאוני ועזר לי שם...

לילה טוב.. אני סחוט.. נקווה לטוב.. סאלמתתת

מסקנה.. אני חייב להשיג ריינג'ר.. !..

שמח שהלך בטוב!..

amir harduf
28-10-06, 11:58
יאמריקאי :):):):) :jockey::jockey::jockey:

ד"א
אני במקומך הייתי כזה נוסע אליה ובשטח עם הריינג'ר אוסף איזה פרח מצוקמק ונותן לה את זה בתור צחוקים, צניות.. ברצינות להביא וורד שקונים שהוא יפה ומסודר ועטוף זה פאדיחה.

לא קניתי את הורד... הלכתי לבית של השכנים וגנבתי להם מהעץ אחד.. נראה לך יש לי כסף לורד?!?!

eliran767
28-10-06, 13:08
מאיזה גיל אפשר להוציא רשיון עד דבר כזה?

The Iron Man
28-10-06, 13:40
לא קניתי את הורד... הלכתי לבית של השכנים וגנבתי להם מהעץ אחד.. נראה לך יש לי כסף לורד?!?!
גנב שכמוך:1eye:

HHHEELLBBOOYY
28-10-06, 14:01
בבקשה תשתוק

מזה שתוק למה מי אתה?

Dino Psaras
28-10-06, 15:58
מזה שתוק למה מי אתה?

שב בשקט.

MagneZium
28-10-06, 16:12
אתה מביא לה ורד=====> היא תופסת תחת
אבל תעשה מה שבראש שלך

אור
28-10-06, 16:15
שב בשקט.
אתה מקבל אזהרה, מה הקשר של התגובה הזאת? מה הקשר שלך למה שהלך ביניהם
ומה נותן לך את הזכות להגיב לו ככה?

HHHEELLBBOOYY
28-10-06, 16:16
שב בשקט.

תפסת תחת אה

Dino Psaras
28-10-06, 16:34

1. האידיוט הזה שעונה לשם הלבוי, מגיב פעם אחר פעם בלי קשר לכלום.
2. האידיוט הזה שעונה לשם הלבוי, עלה לי על כל העצבים עם היציאות המפגרות שלו
3. לאידיוט הזה שעונה לשם הלבוי, גם כן אין זכות להגיב ככה לאמיר שפתח נושא רציני ואז בא הלבוי עם תגובה צפויה ומפגרת.
4. לאידיוט הזה שעונה לשם הלבוי, יש חבר שהוא במקרה המנהל הטכני של הפורום, ששמו אור. זה שאתה חבר שלו וישר קופץ למילה שאני זרקתי לו לא ממש מעניין אותי, תן לי 14 אזהרות, אבל התגובה המטומטת והבזויה שהוא שלח לאמיר לא מזיזה לך את הביצה.
5. לאידיוט הזה שעונה לשם הלבוי, אין שום זכות להגיב בצורה שהוא הגיב לאמיר, ולכן אם אני מקבל אזהרה גם הוא צריך לקבל אזהרה, אנחנו חברה סוציאליסטית.

תפסת תחת אה

כן.

VoRteX
28-10-06, 16:38

:):):):) זה Recoba... נו זה זה עם הפוזות שחושב ת'צמו

Dino Psaras
28-10-06, 16:39
:):):):) זה Recoba... נו זה זה עם הפוזות שחושב ת'צמו

איזה פוזות ואיפה? ומתי חשבתי את עצמי? :huh:

amir harduf
28-10-06, 16:47
מאיזה גיל אפשר להוציא רשיון עד דבר כזה?

תאוריה 15
רשיון טרקטור 16
ורק אחרי שיש לך רשיון טרקטור אתה יכול להוציא טרקטור משא (ריננג'ר)

Night_Wolf
28-10-06, 16:49
ד"א היה מצחיק כמעט נכנסתי בבית של תאילנדים בשטח (קרוון)

חחחחחחחחחחחחחחחחח חזק אח שלי כל הכבוד !

amir harduf
28-10-06, 16:57
מזה שתוק למה מי אתה?

אני אמיר שפתחתי פוסט שעניין אותי חוות דעת על מה שאני רוצה לעשות ואתה בא משום מקום עם הדעה הלא רצויה שלך ועם התגובות שלך שמורידות את רמת הפורום.. אני לא חושב שבגלל שאתה חבר של מנהל אומר שאתה יכול לכתוב כאן מה שאתה רוצה למי שאתה רוצה להוריד את הרמה כאן..

ולכן אמרתי לך תשתוק כי אתה לא קשור, לא רצוי בפוסט שלי עם ההתנהגות הבוטה והמעצבנת שלך..

ואם אני מקבל אזהרה אני לא יודע מה אני עושה כי אני דיברתי מאוד יפה ולא הכנסתי מילים גסות ושפה מלוכלת.. שלא כמו אחרים כאן..

רקובה תודה על התמיכה... בקשר לאזהרה אל תשים לב למה בכל מקום יהיה את הקטע הזה שימישהו ידפוק אותך על שום דבר..

amir harduf
28-10-06, 16:59
חחחחחחחחחחחחחחחחח חזק אח שלי כל הכבוד !

רציני זה היה חזק... וראיתי שיש להם כאלה פלפלים חריפים תלויים על חבלים.. ורציתי לרדת לראות מקרוב מזה השטויות האלה מי תולא פלפלים.. אבל אז הכלבים באו... (בטח למאכל :):):):)) אבל זה היה טוב למה היא פחדה מהכלבים אז היא נצמדה אלי

Psychopath
28-10-06, 18:11
נראה לך יש לי כסף לורד?!?!

ולריינג'ר יש ?

אגב אני שמח בשבילך שהלך לך טוב ושהוורד הצליח :)
אני לא יביא וורד לבחורה בשנים הקרובות כי זה פשוט לא אני.
יותר מדי קיטשי לטעמי ואולי בשביל הבנות זה יהיה נחמד אבל אני לא יסתדר עם זה חח..

HHHEELLBBOOYY
28-10-06, 18:32
אני אמיר שפתחתי פוסט שעניין אותי חוות דעת על מה שאני רוצה לעשות ואתה בא משום מקום עם הדעה הלא רצויה שלך ועם התגובות שלך שמורידות את רמת הפורום.. אני לא חושב שבגלל שאתה חבר של מנהל אומר שאתה יכול לכתוב כאן מה שאתה רוצה למי שאתה רוצה להוריד את הרמה כאן..

ולכן אמרתי לך תשתוק כי אתה לא קשור, לא רצוי בפוסט שלי עם ההתנהגות הבוטה והמעצבנת שלך..

ואם אני מקבל אזהרה אני לא יודע מה אני עושה כי אני דיברתי מאוד יפה ולא הכנסתי מילים גסות ושפה מלוכלת.. שלא כמו אחרים כאן..

רקובה תודה על התמיכה... בקשר לאזהרה אל תשים לב למה בכל מקום יהיה את הקטע הזה שימישהו ידפוק אותך על שום דבר..

אז למה אתה אומר שתוק? תגיד "אל תגידדברים מלוכלכים בפוסט שלי"
או משו בסנגון אני עונה לך כי כתבת תגובה רצינית לא צריך לריב על כל שטות באמת

Night_Wolf
28-10-06, 18:37
:laugh: :laugh: רציני זה היה חזק... וראיתי שיש להם כאלה פלפלים חריפים תלויים על חבלים.. ורציתי לרדת לראות מקרוב מזה השטויות האלה מי תולא פלפלים.. אבל אז הכלבים באו... (בטח למאכל :):):):)) אבל זה היה טוב למה היא פחדה מהכלבים אז היא נצמדה אלי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
איזה מוזרים הם פעם הלכנו אני וחברים שלי ברחוב טוב חבר שלי קולט תאילנדי מדבר בטלפון ציבורי יושב על הריצפה ומטר ממנו האופניים שלו עכשיו שהוא בטלפון ציבורי הוא מדבר איזה 4-5 שעות קיצור חבר שלי אומר לנו תיתכוננו לתת ספרינט אנחנו בהיכון חבר שלי בא הרים תאופניים שלו וזרק לכביש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנחנו רצים ומחרבנים מצחוק :1eye:

Krazy-Hawk
28-10-06, 19:10
:laugh: :laugh:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
איזה מוזרים הם פעם הלכנו אני וחברים שלי ברחוב טוב חבר שלי קולט תאילנדי מדבר בטלפון ציבורי יושב על הריצפה ומטר ממנו האופניים שלו עכשיו שהוא בטלפון ציבורי הוא מדבר איזה 4-5 שעות קיצור חבר שלי אומר לנו תיתכוננו לתת ספרינט אנחנו בהיכון חבר שלי בא הרים תאופניים שלו וזרק לכביש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנחנו רצים ומחרבנים מצחוק :1eye:

כמה שזה לא יפה אני גם "מחרבן פה מצחוק" רק מלתאר לעצמי את הפרצוף של אותו אחד

Nimrod
28-10-06, 19:12

לאימון אישי ב200 ש"ח לאימון אחד של רגליים ולריינג'ר משלך יש לך כסף.
אבל להשקיע במישהי שאתה רוצה 20 ש"ח אין לך... חחחחח
סטלן מת אתה :jockey:

amir harduf
28-10-06, 19:19
אז למה אתה אומר שתוק? תגיד "אל תגידדברים מלוכלכים בפוסט שלי"
או משו בסנגון אני עונה לך כי כתבת תגובה רצינית לא צריך לריב על כל שטות באמת

אני בדר"כ לא מתעצבן משטויות אבל כבנאדם כותב שהוא רוצה מישהי אני לא חושב שתשובה בעלת טאקט זה תשובה של "תן לה במנוש"

amir harduf
28-10-06, 19:21
ולריינג'ר יש ?

אגב אני שמח בשבילך שהלך לך טוב ושהוורד הצליח :)
אני לא יביא וורד לבחורה בשנים הקרובות כי זה פשוט לא אני.
יותר מדי קיטשי לטעמי ואולי בשביל הבנות זה יהיה נחמד אבל אני לא יסתדר עם זה חח..

תודה אחי על הפירגון... איש איש ואיך שהוא.. אני דווקא אוהב את כל השטויות האלה.. להתנשק מתחת לגשם כשקר וכל השטויות

ד"א הריינג'ר אבא קנה

Psychopath
28-10-06, 19:47
תודה אחי על הפירגון... איש איש ואיך שהוא.. אני דווקא אוהב את כל השטויות האלה.. להתנשק מתחת לגשם כשקר וכל השטויות

ד"א הריינג'ר אבא קנה

אני אוהב חלק מזה .. יענו לישון עם בחורה זה הדבר הכי כיף בעולם!
אבל וורד לפגישה לא הייתי מביא, ליום האהבה בכיף או יומולדת יחד עם המתנה בכיף.

אגב אתה יודע איזה שריר עובד הכי הרבה בסקס?
יש לך ניחוש אחד

Lil Wayne
28-10-06, 20:16
אני אוהב חלק מזה .. יענו לישון עם בחורה זה הדבר הכי כיף בעולם!
אבל וורד לפגישה לא הייתי מביא, ליום האהבה בכיף או יומולדת יחד עם המתנה בכיף.

אגב אתה יודע איזה שריר עובד הכי הרבה בסקס?
יש לך ניחוש אחד

זה לא יכול להיות הזין...כי הזין זה לא שריר...
אז אחי אני סתם ילך עם הרגליים...

Psychopath
28-10-06, 20:17
זה לא יכול להיות הזין...כי הזין זה לא שריר...
אז אחי אני סתם ילך עם הרגליים...

טעות
עוד מישהו?

Gamerrrrr
28-10-06, 20:18
טעות
עוד מישהו?

בואנה מה אתה אוטיסט??
אם אני שוכב על הגב אז היא עושה את כל הפעולה גאון שלי, אתה צריך לדבר בתנוחות
ואם אנחנו מדברים על התנוחה הכי נפוצה שהיא המסיונרית אז שריר הבטן והגלוטס

ד"א אמיר אני מבין שיצאת עם חברה של שני או שאני מתבלבל, רגע זאת הגמישה מהמכון שלך?

Psychopath
28-10-06, 20:21
בואנה מה אתה אוטיסט??

ד"א אמיר אני מבין שיצאת עם חברה של שני או שאני מתבלבל, רגע זאת הגמישה מהמכון שלך?

התכוונתי למסיונרית איזה שריר כבר יכול לעבוד שאתה שוכב ?!?!?

וצדקת (סעמק) בטן וגב תחתון עובדים הכי הרבה ברוב התנוחות
בגלל זה כל מי שכותב שהוא עושה 300 כפיפות בטן אני אומר לו מה אתה שחקן פורנו?!?!

Psychopath
28-10-06, 20:21
בואנה מה אתה אוטיסט??

לא אחי ואתה ?

וגב תחתוןעובד יותר מהבטן.
לא יודע מזה גלוטס תסביר לי

Gamerrrrr
28-10-06, 20:24

אני תמיד צודק :P (אתה לא הראשון שחשב על זה)

גלוטסט זה שרירי התחת, שהם מתכווצים תמיד כשאתה עושה את החדירה

אין גב תחתון, יש זוקפי גו שנמתחים לאורך כל עמוד השדרה פשוט כשעובדים עליהם בדרך כלל מרגישים דומס בחלק התחתון, והשריר הזה עובד אולי ביציאה לא בחדירה

Psychopath
28-10-06, 20:27

אין גב תחתון, יש זוקפי גו שנמתחים לאורך כל עמוד השדרה פשוט כשעובדים עליהם בדרך כלל מרגישים דומס בחלק התחתון, והשריר הזה עובד אולי ביציאה לא בחדירה

יותר הגיוני שהוא יעבוד בחדירה והבטן ביציאה

חח אם נעשה הדמייה כזאת

יציאה:
........ \
.......\
......./
........./

כניסה :

|
|
|
|

אז הגב התחתון צריך לעבוד בכניסה יותר כי זה הכיווץ שלו.
והבטן צריכה לעבוד ביציאה כי שם הכיווץ שלה.

danino
28-10-06, 20:28
אני מבין פה לפי כל התגובות שכולם פה נהיו מומחים בסקס

amir harduf
28-10-06, 20:29
בואנה מה אתה אוטיסט??

לא זאת ולא זאת... אחת חדשה...

היו הרבה בנות מאז מי שאמרת...

amir harduf
28-10-06, 20:30
יותר הגיוני שהוא יעבוד בחדירה והבטן ביציאה

חח אם נעשה הדמייה כזאת

יציאה:
........ \
.......\
......./
........./

כניסה :

|
|
|
|

אז הגב התחתון צריך לעבוד בכניסה יותר כי זה הכיווץ שלו.
והבטן צריכה לעבוד ביציאה כי שם הכיווץ שלה.

התחת עובד הכי חזק...

Gamerrrrr
28-10-06, 20:31
לא זאת ולא זאת... אחת חדשה...

היו הרבה בנות מאז מי שאמרת...

איזה זין :P כשאני מתחבר לאיסייקיו (לא עולה לי בלאט) אני רוהצ פירוט

פסיכו ביציאה אתה לוקח את האגן אחורה ככה שזוקפי הגו יעבדו ובכניסה אתה מכניס את האגן כלומר הבטן עובדת

jonathan
28-10-06, 20:32

ומה עם השדיים?הם גם חלק ניכר בסקס[=
אם האמה לא תמשש אותם אז מה כן?

Gamerrrrr
28-10-06, 20:33
אתה נהנה מלגעת בשדיים?? דתי קטן ;)
אני נהנה מדברים אחרים בשדיים

Psychopath
28-10-06, 20:34

דיברנו על השריר שעובד הכי חזק
ואי אפשר להתרכז שעסוקים במישושים זה למשחק מקדים !

עריכה:
טוב חלאס לדבר על סקס בפורום אני מרגיש כמו איזה מאונן כפייתי שמכור לCOUNTER STRIKE

jonathan
28-10-06, 20:35
אתה נהנה מלגעת בשדיים?? דתי קטן ;)
אני נהנה מדברים אחרים בשדיים
הדברים האחרים שעושים איתם,ציינו את השרירים שעובדים

jonathan
28-10-06, 20:37
דיברנו על השריר שעובד הכי חזק
ואי אפשר להתרכז שעסוקים במישושים זה למשחק מקדים !

עריכה:
טוב חלאס לדבר על סקס בפורום אני מרגיש כמו איזה מאונן כפייתי שמכור לCOUNTER STRIKE
סקס זה דבר רע?חמוד סקס זה ספורט ואם לא נעשה אותו לא נגיע למטרות!!חח
אוקי אז לסיכום:
השרירים העיקריים שעבדים בתנוחה המיסיונרית היא:טוקנס(איך הוא כתב את זה חח)זוקפי גב,בטן,אמה
יאללה עוברים ל69?

Psychopath
28-10-06, 20:39
סקס זה דבר רע?חמוד סקס זה ספורט ואם לא נעשה אותו לא נגיע למטרות!!חח
אוקי אז לסיכום:
השרירים העיקריים שעבדים בתנוחה המיסיונרית היא:טוקנס(איך הוא כתב את זה חח)זוקפי גב,בטן,אמה
יאללה עוברים ל69?

69 ? לשון.

אולי אצלך זה שפתיים....
חח סתם לא :)

אגב תוריד את האמה מהתנוחה המסיונרית
היא משמשת כשריר עזר ולא כשריר מרכזי.

jonathan
28-10-06, 20:41
69 ? לשון.

אולי אצלך זה שפתיים....
חח סתם לא :)

אגב תוריד את האמה מהתנוחה המסיונרית
היא משמשת כשריר עזר ולא כשריר מרכזי.
תלוי בגודל האגרסיביות והנפח

Psychopath
28-10-06, 20:43
תלוי בגודל האגרסיביות והנפח

חחחחחחחח נייס

Psychopath
28-10-06, 21:00
אגב גיימר חשבתי על זה וצדקת בקשר לבטן ולזוקפי גב
כי הבטן מתאמצת בגלל התקיעה בכניסה, בלי כל קשר לכיוון של הכיווץ או משהו כזה.
אותו דבר בקשר לגב.
אבל החיכוך לא כזה גדול בעצם.. טוב לא יודעעעעע

jonathan
28-10-06, 21:04
אגב גיימר חשבתי על זה וצדקת בקשר לבטן ולזוקפי גב
כי הבטן מתאמצת בגלל התקיעה בכניסה, בלי כל קשר לכיוון של הכיווץ או משהו כזה.
אותו דבר בקשר לגב.
אבל החיכוך לא כזה גדול בעצם.. טוב לא יודעעעעע
לא יודע מה איתך אבל שמכניסים זין ארוך ועבה,אז כן,יש קושי בלהוציא ולהכניס :whistle:

NIRAN
28-10-06, 21:06
תזיין את חברה שלך בסטים של 50 (סיבולת), רצוי 10 סטים +

Psychopath
28-10-06, 21:07
לא יודע מה איתך אבל שמכניסים זין ארוך ועבה,אז כן,יש קושי בלהוציא ולהכניס :whistle:

מותק
אתה צודק אם אתה מזיין ילדה בת 12 בתולה ולא מפותחת שלא הרטבת אותה מספיק.

אחרי משחק מקדים ועוד כמה שלבים (שאם אתה רוצה אני ילמד אותך) היא בדרך כלל מספיק רטובה
ותאמין לי שהכלי שלי לא יבייש אף גבר :jockey:

Psychopath
28-10-06, 21:08
תזיין את חברה שלך בסטים של 50 (סיבולת), רצוי 10 סטים +

עד לחזרה אחת לפני כשל Looooolllllll
(כשל = גמירה למי שלא הבין)

Takima
28-10-06, 21:16
רק תיזהר שהיא לא תשתמש באחד מאלה (http://www.rapestop.net/gallery/folderview.asp?folder=Anti-Rape+Condom+in+open+position).

Psychopath
28-10-06, 21:20
רק תיזהר שהיא לא תשתמש באחד מאלה (http://www.rapestop.net/gallery/folderview.asp?folder=Anti-Rape+Condom+in+open+position).

אוי ואבוי זה נקרא קונדומים לנשים וזאת ההמצאה הכי מפגרת שיש
זה כמו לעשות ציפוי גומי ל20 מכשירים ו200 מוטות, במקום לקנות כפפות.

עזוב קח את זה בחזרה חחח

amir harduf
28-10-06, 21:20

זה קונדום נקבי הבנתי דווקא שזה טוב

התחת עובד הכי חזק!!!!!

Takima
28-10-06, 21:21
אוי ואבוי זה נקרא קונדומים לנשים וזאת ההמצאה הכי מפגרת שיש
זה כמו לעשות ציפוי גומי ל20 מכשירים ו200 מוטות, במקום לקנות כפפות.
שים לב, יש בפנים להבים שאמורים לחתוך אותך.

amir harduf
28-10-06, 21:22

נראה לי זה אמור להיראות ככה

Psychopath
28-10-06, 21:22
זה אמור לשמור שהקונדום ישאר במנוש.
סתם דרך מפגרת לעשות כסף על נשים
אין יותר בטוח מקונדום.

Gamerrrrr
28-10-06, 21:25
זה אמור לשמור שהקונדום ישאר במנוש.
סתם דרך מפגרת לעשות כסף על נשים
אין יותר בטוח מקונדום.

מנוש??? למה לא להגיד בפות?? :D

זה נגד אונס גאונים (או לחובבי סאדו מאזו קיצוני)

Psychopath
28-10-06, 21:26
מנוש??? למה לא להגיד בפות?? :D

זה נגד אונס גאונים (או לחובבי סאדו מאזו קיצוני)

שמעתי על זה אבל חשבתי שזה קונדום רגיל לנשים לא ממש העמקתי חח
זה זה שנדבק לך לזין ואפשר להוריד רק בניתוח ??? מפחידדדדדדדד

ואתה יודע איך קוראים לסקס האלים הכי קיצוני שיש ??!?!

NIRAN
28-10-06, 21:33
סנאף

Gamerrrrr
28-10-06, 21:33

1) זה לא נדבק לך, זה חותך לך את הזין

2) bdsm זה לא בדיוק הכי אלים, זה יותר ביזארי, הבחורה יכולה אפילו לחרבן באמצע סשן אמיתי של bdsm, ד"א סאדו מאזו לא תמיד קשור לסקס, הוא יכול להיות סתם מכות והתעללויות והשפלות בלי קשר בכלל לאברי המין

Gamerrrrr
28-10-06, 21:34
סנאף
הסבתרי לכם כבר שבסנאף אמיתי אין סקס, זה פשוט רצח אמיתי שמתועד ובחלק מהמקרים יש סקס

NIRAN
28-10-06, 21:36
אתה אוהב " מכות והתעללויות והשפלות בלי קשר בכלל לאברי המין"?

Psychopath
28-10-06, 21:36
יפהההה! סנאף
בסנאף יש סקס
פעם ראיתי מתוך סקרנות
זה בדרך כלל כולל יותר מאחד והרעיון הוא להרוג בסוף את המסכנה
לפעמים עם חרב לפעמים חניקה עם אלה או עם שוט.

וזה בין הדברים הלא חוקיים

Tnavon
28-10-06, 21:38

היה איזה סרט על הסנאף הזה

Gamerrrrr
28-10-06, 21:39
יפהההה! סנאף
בסנאף יש סקס
פעם ראיתי מתוך סקרנות
זה בדרך כלל כולל יותר מאחד והרעיון הוא להרוג בסוף את המסכנה
לפעמים עם חרב לפעמים חניקה עם אלה או עם שוט.

וזה בין הדברים הלא חוקיים
אז לא ראית סנאף אמיתי.
נירן לא אני לא נהנה כשמתעללים בי.

חמודים מה שאני שחכתי בקשר לפורנו אתם עוד לא למדתם

Psychopath
28-10-06, 21:41
אז לא ראית סנאף אמיתי.
נירן לא אני לא נהנה כשמתעללים בי.

חמודים מה שאני שחכתי בקשר לפורנו אתם עוד לא למדתם

לא יודע אם זה היה אמיתי אני סתם פסיכופט שמתעניין בדברים ביזארים וברציחות.
http://www.csicop.org/si/9905/snuff.gif

בכל אופן הדבר היחיד לגבי בסאדו זה קשירות וגם את זה עוד לא ניסיתי.

ולמה אתה כל הזמן אומר "חמוד" / "חמודים"

Dino Psaras
28-10-06, 23:20
היה איזה סרט על הסנאף הזה

של ניקולס קייג'.

The Rock
29-10-06, 00:38
קיצור ילדים מתי תבינו שסקס זה לא פזיקיה גרעינית תעשו מחקר איזה שרירים עובדים בזיון...לא משנה כמה שריר יהיה לך בתחת או בזוקף תחתון...כי זה לא משפיע על רמת ההנאה של הסקס...וסקס זה לא רק עניין של גודל הזין אלא גם טכניקה ותיזמון נכון...תאמינו או לא אבל זה סקס...
בקיצור בסקס לא צריך להיות הכי חכם מספיק להיות עצמך...

ועכשיו לנושא..
אז אמיר מרגיש גדול עכשיו אחרי דייט ראשון?!!
אז מה עכשיו אתה רוצה אותה או שסתם זה היה יצאיה עם בחורה!?

amir harduf
29-10-06, 09:26
קיצור ילדים מתי תבינו שסקס זה לא פזיקיה גרעינית תעשו מחקר איזה שרירים עובדים בזיון...לא משנה כמה שריר יהיה לך בתחת או בזוקף תחתון...כי זה לא משפיע על רמת ההנאה של הסקס...וסקס זה לא רק עניין של גודל הזין אלא גם טכניקה ותיזמון נכון...תאמינו או לא אבל זה סקס...
בקיצור בסקס לא צריך להיות הכי חכם מספיק להיות עצמך...

ועכשיו לנושא..
אז אמיר מרגיש גדול עכשיו אחרי דייט ראשון?!!
אז מה עכשיו אתה רוצה אותה או שסתם זה היה יצאיה עם בחורה!?

מרגיש מצויין! רוצה אותה.. כבר הרבה זמן לא היה לי קשר אמיתי

נמאס מחד פעמיים