PDA

צפה בגרסא המלאה : הכנה מנטלית לקראת סט קשה

ice13
02-08-07, 16:24
תגידו יש מישהו פה שעושה מעין הכנה מנטלית לקראת סט קשה?
לדוגמא: אחד די טמבל (אבל מרים משקלים רציניים) מהמכון שלי אמר לי שלפני סט הוא מנסה לחשוב על דברים שמעצבנים אותו, ואז כשהוא עצבנ זה עוזר לו בסט!
נשמע די מטומטם יש עוד מישהו שעושה דברים כאלו?

PcGunMan
02-08-07, 16:28
לפני תחרות פאורלפיטינג נותנים למתחרים סטירות כדי לעורר אותם:unsure:

Logout
02-08-07, 16:28
חח שמע אחי..הזעם והכס זה מעוררי הכוח הגדולים ביותר...אבל שאני חושב על דברים כ אלה..זה לא באמתת מעצבן אותי..זה סתם...אבל אני מנסה לחשוב על נגיד מישהיא שאני אוהב או משהו כזה...כאילו אסור לי לאכזב אותה! ושטיות כאלה..חח זה דפוק..אבל זה עוזר..! =]

ice13
02-08-07, 16:29
חח שמע אחי..הזעם והכס זה מעוררי הכוח הגדולים ביותר...אבל שאני חושב על דברים כ אלה..זה לא באמתת מעצבן אותי..זה סתם...אבל אני מנסה לחשוב על נגיד מישהיא שאני אוהב או משהו כזה...כאילו אסור לי לאכזב אותה! ושטיות כאלה..חח זה דפוק..אבל זה עוזר..! =]
נשמע מטומטם אבל אם זה עוזר אז סבבה

Logout
02-08-07, 16:30
נשמע מטומטם אבל אם זה עוזר אז סבבה
לכל אחד עוזר משהו אחר אבל...נגיד לחבר שלי..הוא חושב על אוכל/החתולה שלו..חחחחח זה נישמע יותר טוב !?!?!?

PcGunMan
02-08-07, 16:30

:):):):) עם המזל שלי לחשוב ככה יצא לי ההפך
אני צריך לבוא ספונטני

arbel2
02-08-07, 16:51
אני גם מאלו שנכנסים ל"אטרף" לפני סטים
מאלו שמכירים אותי ברמה האישית אני אחד האנשים הכי רגועים וסטלנים שיש ,אבל מהשניה שאני נכנס למכון אני בן אדם אחר ,אני באמת ובתמים מסוגל לשחרר לבן אדם סטירה לפרצוף אם הוא מציק לי באמצע סט רציני .

toxicity
02-08-07, 16:53
לפעמים שאין כוח לפני סט כח של דדליפט או איזה סט של 10 חזרות בסקוואט חייבים הכנה כזאת או שאני ינוח 10 דקות בין סט לסט

DropDead
02-08-07, 17:01
תמיד במכון אני שומע רוק כבד אז זה די עוזר

Tal67
02-08-07, 17:05
אני שומע מוזיקה וחושב גם על כל מיני אנשים מעצבנים וזה נותן לך סוג של מוטיבציה לא להשבר במהלך הסט..

ice13
02-08-07, 17:28
אני רק לפני האימון שומע רוק כבד וזה מכניס אותי לאטרף

barco
02-08-07, 17:50
יש כאלה שצועקים ונכנסים לאטרף כנראה זה עוזר להם :]

sandrik
02-08-07, 17:51
שיר שם סיסטם תמיד עושה את העבודה שלו...

Cuba
02-08-07, 18:28
מאלו שמכירים אותי ברמה האישית אני אחד האנשים הכי רגועים וסטלנים שיש ,אבל מהשניה שאני נכנס למכון אני בן אדם אחר ,אני באמת ובתמים מסוגל לשחרר לבן אדם סטירה לפרצוף אם הוא מציק לי באמצע סט רציני .
ראיתי בפרופיל שלך שאתה מכפר סבא
באיזה מכון אתה מתאמן?

Daniel-Barak
02-08-07, 18:50
גם אני מכין את עצמי מנטלית לפני סט קשה, בד"כ סט אחרון
נושם עמוק, מנסה להסדיר כמה שיותר את הנשימה בזמן המנוחה, ולפני הסט פשוט מדמיין שכבר אני מרים את המשקל, והוא ממש קל לי

Yoshi-Moto
02-08-07, 19:55
אני נותן כמה נשיפות חזקות כאלה ונותן מכות ל4 ראשי, לא כואב ונותן מוטיבציה.

ArschGesicht
02-08-07, 19:57
פשוט לוקח נשימה עמוקה וחושב שזה קטן עלי.. עובד יופי

arbel2
02-08-07, 20:11
ראיתי בפרופיל שלך שאתה מכפר סבא
באיזה מכון אתה מתאמן?

נאוטילוס.

Cuba
02-08-07, 21:12
נאוטילוס.
איפה זה? אני מתאמן מול הרכבת בבית גיל פז.. לא משו המכון אבל אין לי משהו אחר יותר קרוב הביתה

arbel2
02-08-07, 21:17
איפה זה? אני מתאמן מול הרכבת בבית גיל פז.. לא משו המכון אבל אין לי משהו אחר יותר קרוב הביתה

במרכז אהרוני
אם אתה מרגיש מוכן נפשית בו תדפוק אימון גב ויד אחורית עם השותף אימונים שלי בשבת.

PcGunMan
02-08-07, 21:23

גם אני ככה..כל האימון אני עצבני אש!!!!!!!!! ואם האימון לא טוב אני עוד יותר עצבני

r0y
02-08-07, 23:07
אף פעם אנלא מכין את עצמי...כנראה המשקלים לא מספיק גבוהים חחח
יש המלצות לשירים?אבל לא רוק מקסימום סגנון blink sum muse לא יותר מדיי

Yoshi-Moto
03-08-07, 00:17
אף פעם אנלא מכין את עצמי...כנראה המשקלים לא מספיק גבוהים חחח
יש המלצות לשירים?אבל לא רוק מקסימום סגנון blink sum muse לא יותר מדיי
http://www.israelbody.com/search.php?searchid=110290
יש כמה פוסטים על הנושא..

יiסי
03-08-07, 01:25
לא עושה טקסים אבל הרבה פעמים מחכה לקטע הטוב שבשיר
למשל בהאוס מחכה לבומים
ברוק מחכה לפיזמון עם הצעקות

הרבה פעמים גם קופץ כזה במקום משתולל מזרים תדם למוח :d

ahtung
03-08-07, 01:28
אם יש לך שותף לאימונים שיעצבן אותך בתחילת הסט ואז באמצע הסט come on mother fucker :sbb4:

Antonator1
03-08-07, 01:30
יש שני סוגי אנשים - מהסוג של פנרק זאיין שהאימון שלהם נראה כמו מידיטציה והם רגועים ושקטים. ויש אנשים שמשתוללים לפני סטים ומשחררים צעקות אחרי שהם מניחים או זורקים את המשקולות. פעם הייתי יותר מהסוג השני אבל עכשיו האימונים שלי נראים כמו איזו חוויה רוחנית. לפני סטים כבדים של דדליפט, סקוואט או קלינים אני יורד על הברכיים ומצמיד את המצח למוט - לכו תבינו למה.

Bullet
03-08-07, 01:33
לפני סטים כבדים של דדליפט, סקוואט או קלינים אני יורד על הברכיים ומצמיד את המצח למוט - לכו תבינו למה.
:):):):) אני לפני הסט מתהלך כזה הלוך ושוב ומנסה להפחיד את המוט :laugh:

jonathan
03-08-07, 01:42
אני לא אחד שצועק ובא בעצבים.
הכי טוב לבוא רגוע,להתרכז כמה שיותר בשריר,ולתת סט איכותי ומדויק.
כשאני רץ זה כבר משהו אחר..
אם אין לי רמשטיין באוזניים,אני פשוט מאוד לא רץ.
היום רמשטיין סחבו אותי 11 קילומטר של ריצה,על דופק 180-200 ממוצע

Antonator1
03-08-07, 01:53
אני לא אחד שצועק ובא בעצבים.
הכי טוב לבוא רגוע,להתרכז כמה שיותר בשריר,ולתת סט איכותי ומדויק.
כשאני רץ זה כבר משהו אחר..
אם אין לי רמשטיין באוזניים,אני פשוט מאוד לא רץ.
היום רמשטיין סחבו אותי 11 קילומטר של ריצה,על דופק 180-200 ממוצע
חחח אני בדיוק כמוך - באימונים אני כמו במידיטציה, בריצות אני באקסטזה כמו שחקן כדורגל שחוגג שער. אתמול נכנסתי לאיזה טראנס בזמן ריצה הפחדתי את עצמי כמעט...

jonathan
03-08-07, 03:22
חחח אני בדיוק כמוך - באימונים אני כמו במידיטציה, בריצות אני באקסטזה כמו שחקן כדורגל שחוגג שער. אתמול נכנסתי לאיזה טראנס בזמן ריצה הפחדתי את עצמי כמעט...
חח יש תקטעים האלה שמרוב שהמוזיקה כל כך ממריצה,אתה שם ספרינט,אתה חושב אתה עובר את הדופק המקסימלי חח

Dino Psaras
03-08-07, 04:03
לוקח נשימה, מתרכז, מנער ת'ראש, שואג ..ומרביץ בסט!