PDA

צפה בגרסא המלאה : Ronnie Coleman a Jay Cutler - 2007

zidan
03-08-07, 15:11
זה מהתאריך 5.7 ניראה לי

http://www.kulturistika.com/galerie-interni/200707050939_coleman-cutler-1.jpg (javascript:window.close())

http://www.kulturistika.com/galerie-interni/200707050940_coleman-cutler-2.jpg (javascript:window.close())

http://www.kulturistika.com/galerie-interni/200707050940_coleman-cutler3.jpg (javascript:window.close())

zidan
03-08-07, 15:13
http://www.kulturistika.com/galerie-interni/200707050940_coleman-1.jpg (javascript:window.close())

http://www.kulturistika.com/galerie-interni/200707050940_coleman-2.jpg (javascript:window.close())

Kachok
03-08-07, 15:17
רוני הרבה יותר מפלצת

אבל זובי הוא יזכה בעוד גביע סנדו

flikeron
03-08-07, 15:22
רוני הרבה יותר גדול בקאטלר אבל הגיל עושה את שלו והשרירים של רוני זה כבר לא מה שהיה פעם לכן אני אומר שהוא לא יקח תאולימפיה ויפרוש אחרייה או זאתי שאחריה

פינגווין
03-08-07, 15:29
רוני סוסססססססססססס
זין תראו איזה הבדל יש ביד

אלוואי ויזכה :p אני מאמין בו חח

HammEr-StriKe
03-08-07, 15:43
רוני הרבה יותר גדול בקאטלר אבל הגיל עושה את שלו והשרירים של רוני זה כבר לא מה שהיה פעם לכן אני אומר שהוא לא יקח תאולימפיה ויפרוש אחרייה או זאתי שאחריה
למה אתה חושב שהוא יפרוש?
ולמה אתה חושב שהוא לא יקח את האולימפיה? איפה אתה רואה משהו רע בשרירים של רוני ביחס לגיל שלו? לא הבנתי את התאוריה מצטער..

רוני נראה הרבה יותר סוס מאשר ג'יי קאטלר וכמו שאמרו, תראו את ההבדל בידיים וגם אפשר לראות בגוף עצמו..
לפי דעתי רוני התעצם יותר כלומר נהיה יותר ענק.. למרות זאת קאטלר נראה גם מצויין.. אבל אני עדיין אומר שרוני לוקח את האולימפיה וימשיך עוד כמה שנים..

StaSus
03-08-07, 16:07
אני מאחל בהצלחה לרוני ולג'י..
אחלה תמונות!

Antonator1
03-08-07, 16:10
רוני גדול אבל הגוף שלו נראה מזעזע...

Vin diesel
03-08-07, 18:46
zidan יא מלך! תודה על התמונות אח שלו :sbb4:
מוניטין :boxing: :boxing: :boxing:
השנה רוני דופק אופעה.

flikeron
03-08-07, 18:57
למה אתה חושב שהוא יפרוש?
ולמה אתה חושב שהוא לא יקח את האולימפיה? איפה אתה רואה משהו רע בשרירים של רוני ביחס לגיל שלו? לא הבנתי את התאוריה מצטער..

רוני נראה הרבה יותר סוס מאשר ג'יי קאטלר וכמו שאמרו, תראו את ההבדל בידיים וגם אפשר לראות בגוף עצמו..
לפי דעתי רוני התעצם יותר כלומר נהיה יותר ענק.. למרות זאת קאטלר נראה גם מצויין.. אבל אני עדיין אומר שרוני לוקח את האולימפיה וימשיך עוד כמה שנים..

תגיד אתה בסדר? תיקח תמונה של רוני מלפני שנתיים שלוש ותקח תמונה של עכשיו הכל נפול אצלו החזה שלו כבר בצד לא משהו ושהוא בחיטוב ממש הריבועים שלו גועל נפש הגיל עושה את שלו אז אל תחשוב שאתה מבין נכון הוא גורילה אם מסה עצומה אבל זה כבר לא מה שהיה פעם והוא עצמו אמר את זה

קולמן הפחדן
03-08-07, 19:03
תגיד אתה בסדר? תיקח תמונה של רוני מלפני שנתיים שלוש ותקח תמונה של עכשיו הכל נפול אצלו החזה שלו כבר בצד לא משהו ושהוא בחיטוב ממש הריבועים שלו גועל נפש הגיל עושה את שלו אז אל תחשוב שאתה מבין נכון הוא גורילה אם מסה עצומה אבל זה כבר לא מה שהיה פעם והוא עצמו אמר את זה
מישהו מקנא אה ?
רוני גדל !
השנה הוא לוקח את האולמפייה זה בטוח.
הריבועים של רוני אף פעם לא היו יפים,והוא בכלל עוד לא נימצא בסוף החיטוב יש עוד זמן..
יש עליו מסה ענקית, שהוא יהיה מחטוב לגמרי ויקח את האולמפייה אני ארצה ליראות את כל הילדים שחשים כאן בתור שופטים אני רוצה ליראות אחרי שרוני יקח את הגביע מה יהיה לכם להגיד על רוני :sbb4:

Elevation
03-08-07, 19:07
אחים שלי.... יש משהו שאתם צריכים להפנים.

באולימפיה הגדול חשוב, נכון. אבל זה לא הפרמטר היחידי. אם הגודל היה הדבר היחידי שמכריע, מרקוס רול היה לוקח כל שנה. (או סתם מישהו 2.50 מטר שרק הפרק של האמת שלו בעובי של בייספס של בנאדם ממוצע...). שביל הזהב הוא האימון בין פרופורציות לגודל..... כשנוטים לגודל, נכון. רוני לא פרופורציונלי בשיט, בעוד שמשנה לשנה קאטלר נהיה פאר היצירה. תראו אפילו את הסימטריה בכתף. איזו פרופורציות בין האחורית, לקידמית והצידית.... חוץ מזה שרונים יותר גדול בזרועות... אבל אל תשכחו שבאולימפיה האחרונה, כשקאטלר פרס ת'גב, הוא כיסה את כל מזרח אסייה, לדוגמא.

הייל קאטלר.

Night_Wolf
03-08-07, 19:11
אני גם חושב שרוני גדל ונהיה מפלצתי אבל כמו שחלק אמרו פה הגיל עושה את שלו אני מאמין שקטלר יקח השנה ושנה הבאה,אבל ויקטור מרטינז מתחיל להפציץ חבל על הזמן ובקרוב הוא יקח אולימפיה אני בטוח!

StaSus
03-08-07, 19:11
כל עוד הם לא חטובים.. אף אחד לא יכול לשפוט אותם..
ואני לא חושב שעכשיו הגיל משפיע עליו כל כך.. למשל סתכלו את ויינס טילור , הוא בן 53 עוד מעט והוא נראה מצויין , רק חבל שהרגליים שלו היו כל הזמן קטנות, אז תחשבו בקשר לרוני...

פינגווין
03-08-07, 19:12
נפול? אולי זה אוף סיזן כמו שאוף סיזן צריך להראות?
תראה הוא הרבה יותר עמק מקאטלר וקאטלר עשה טעות שלא לקח אוף סיזן נןרמלי
הסייד צ'סט של קטלר נירא יותר יפה כי הוא יותר חטוב מרוני כרגע

נירא מה יהיה על הבמה אני מאמין שרני יחזור עם הנצחון

StaSus
03-08-07, 19:17

זה נפול בגלל גנטיה כי שים לב בכל שנים שלו החזה שלו נטה קצת למטה אבל עכשיו שיש עליו מסה מרובה אז זה יותר קיצוני..וזה גם יכול להיות שהשרירים שלו גמישים, למשל היה לי מורה לחינוך גופני היד שלו הייתה גדולה אבל היא מאוד רכה והיא כזאת נוטה להיות נפולה כזאת..

Antonator1
03-08-07, 19:54
רוני נראה בתמונות האלו יותר כמו קוף ענק מאשר מישהו שתפקידו זה להציג יופי של גוף.

Deja Vu
03-08-07, 20:01
רוני חייתי מתמיד אני מקווה שהוא יחזיר לעצמו את התואר השנה

Bir0x
03-08-07, 20:32
רוני נראה כאילו הוא הולך להפתוצץ :x

חח נכון שהוא משמ דומה לוויל סמית' עם שרירים?

PcGunMan
03-08-07, 20:39
רוני בהחלט יותר גדול..אבל הוא לא נראה טוב דעתי:blush:

flikeron
03-08-07, 20:48
זה נפול בגלל גנטיה כי שים לב בכל שנים שלו החזה שלו נטה קצת למטה אבל עכשיו שיש עליו מסה מרובה אז זה יותר קיצוני..וזה גם יכול להיות שהשרירים שלו גמישים, למשל היה לי מורה לחינוך גופני היד שלו הייתה גדולה אבל היא מאוד רכה והיא כזאת נוטה להיות נפולה כזאת..

חחחחח לפי התיאור הוא בן 85

StaSus
03-08-07, 20:52
חחחחח לפי התיאור הוא בן 85

חח הוא בן 45 ויש לו ידיים רציניות.

danino
03-08-07, 21:16
קולמן לוקח השנה בהליכה ללא ספק
הוא יהייה השנה יותר גדול מתמיד