PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון משותף גדי טרוני וארבל צפרירי :סיכום

arbel2
05-08-07, 20:45
חבר'ה ,היום היה לי את העונג להיתאמן ביחד עם גדי טרוני האחד והיחיד ,ודבר אחד יש לי להגיד על הבחור הזה מ-כ-ו-נ-ה .

הוא מתאמן ללא מנוחות כמעט (מה שהפך את האימון שלנו לחצי אירובי חח ) ,ולמרות שהוא עובד עם משקלים נמוכים ,הטכניקה שלו היא ללא פגם ,והקצב שלו מסחרר , למרות שעבדתי יותר כבד ממנו (מה שהיה צפוי ,אני באמצע אוף סיזן והוא בהכנה לתחרות ) ,היה לי מאוד קשה עם סיגנון האימונים שלו וכבר עכשיו תפוס לי החזה ואני צופה שבוע של יסורים בגלל האימון הזה , גדי שותף אימונים מעולה ,וספוטר מצויין ,שברגע ששמע שכתף שמאל שלי קצת פצוע סיגל את עצמו ותמך בהתאם ,ובהחלט אני מקווה שיהיה לי את העונג הצרוף להיתאמן איתו שוב .

נקודה מעניינת:
הבחורצ'יק דפק 22 סטים לחזה תוך 45 דקות ,הקצב שלו לא נורמלי.

עוד נקודות אור באימון הזה :
היה לי את התענוג להיפגש עם מישל במכון כי הוא בא לעשות אירובי ,וכמו תמיד פשוט כיף לראות אותו
בנוסף יצא לי לשבת עם גדי לשיחה ארוכה על נושאים שהם מעבר לפיתוח גוף ,וכל פעם שאני מדבר איתו אני מגלה בבחור הזה רבדים חדשים ,הוא בהחלט אחד האנשים היותר אינטיליגנטיים שיצא לי להיתקל בהם בספורט הזה ,והוא הרבה יותר מעמיק ממה שהוא נותן לאנשים לראות .

בקיצור ? היה פשוט כיף.

Kachok
05-08-07, 20:47
תמונות!!!!!!1

arbel2
05-08-07, 20:48
תמונות!!!!!!1

לא הבאנו מצלמה לצערי הרב.

Kachok
05-08-07, 20:48
בני בליעל שכמותכם

SmaMMiT
05-08-07, 20:49
סוף סוף נראה את רגלי החסידה שלך ארבל?:sbb4:

עריכה : אין תמונות? :-(

arbel2
05-08-07, 20:55
סוף סוף נראה את רגלי החסידה שלך ארבל?:sbb4:

עריכה : אין תמונות? :-(

תבוא לחנות יום שישי ,אני שם פק"ל.

arbel2
05-08-07, 21:00
הנה סדר התרגילים

לחיצת חזה עליון במוט
חזה עליון בדאמבלים
חזה עליון בהאמר
חזה תחתון בהאמר
סופר סט של לחיצות שטוחות במוט עם לחיצות שטוחות בדאמבלים

או בקיצור ?
מהומה !

SmaMMiT
05-08-07, 21:02
הנה סדר התרגילים

לחיצת חזה עליון במוט
חזה עליון בדאמבלים
חזה עליון בהאמר
חזה תחתון בהאמר

או בקיצור ?
מהומה !

הבנתי שגדי עובד כל תרגיל 4 סטים כן?

Meir787
05-08-07, 21:03
למה אין תמונות!?
אגב,
22 סטים לחזה תוך 45 דק'..? לא אנושי אחי..

Kachok
05-08-07, 21:04
אפשר לשאול למה אתם שמים דגש כזה ובעצם מתחילים מעליון?

arbel2
05-08-07, 21:05

אם אין לך חזה עליון ,אין לך חזה בכלל.

Dino Psaras
05-08-07, 21:12

בולשיט..

אני רואה מלא אנשים, בעצם הרוב, שאין להם חזה עליון מי יודע מה, ועדיין החזה שלהם נראה בסדר גמור.

Kachok
05-08-07, 21:13

יש ועוד איך יש חביבי :):boxing:

Bodybuilder
05-08-07, 21:18

כול אחד והשטויות שלו...

(סליחה) כול אחד והשיטות שלו :boxing:

Elevation
05-08-07, 22:01
יש ועוד איך יש חביבי :):boxing:

מסכים עם ארבל. חזה עליון הרבה הרבה יותר קשה לפיתוח והרבה יותר יפה, לטעמי... חזה גדול בלי חזה עליון בהתאם, זה מראה חסר.

Night_Wolf
05-08-07, 22:03
נישמע מטורף:)
מקוה שהיה אימון טוב גם לי היה היום אימון רוצח אם עומר משהו עצבני אירובי מטורף איזה 10 ליטר מים עף לנו חחחחח בכל מקרה שניכם אנשים שאני מכבד ומעריך ואני יודע שאתם חיות רעות!
אבל למה אין תמונות:(?לפחות פוזינג אחרי אימון:sbb4:

Ronush
05-08-07, 22:04
חב'רה, זה אינדיבידואלי בין אנשים.

עריכה: זה באמת טירוף לעשות 22 סטים ב45 דק'.

PcGunMan
05-08-07, 22:10
מה????? זה מלא הוא פשוט לא נח!

arbel2
05-08-07, 22:16
גדי פשוט מכונה
אני לא מתבייש לומר שהוא יחסית עשה לי בצפר ,אני לא רגיל לזמני מנוחה קצרים כל כך ,באמת אחד האימונים הקשים שעשיתי לאחרונה.

ניגרי ענק
05-08-07, 22:37
נשמע שעשיתם חיים.
שותף זה הכל, מי שמתרגל לעבוד עם שותף פשוט מפתח תלות.
שותף טוב זה תנאי הכרחי לשגרת אימונים משובחת.

P-a-n-1-c
05-08-07, 22:41
לעובדים עם שותף קבוע, איך אתם מתכננים את האימונים שלכם? הרי כל אחד יכול בשעות אחרות או שיש לכם שעות קבועות?

ניגרי ענק
05-08-07, 22:45
לעובדים עם שותף קבוע, איך אתם מתכננים את האימונים שלכם? הרי כל אחד יכול בשעות אחרות או שיש לכם שעות קבועות?

אם אתם לא מתאימים בשעות, לא תוכלו להיות שותפים.
ניתן כמובן להתגמש פה ושם, זה אפילו הכרחי, אבל שותפים שאחד עובד בוקר והשני ערב זו חיה שלא נוצרה.

arbel2
05-08-07, 22:58
אם אתם לא מתאימים בשעות, לא תוכלו להיות שותפים.
ניתן כמובן להתגמש פה ושם, זה אפילו הכרחי, אבל שותפים שאחד עובד בוקר והשני ערב זו חיה שלא נוצרה.

כן
לי יש שותף קבוע ,אבל לפעמים יש פאנצ'רים כי הוא סטודנט ואני חייל.

גדי 21
05-08-07, 23:39
חבר'ה ,היום היה לי את העונג להיתאמן ביחד עם גדי טרוני האחד והיחיד ,ודבר אחד יש לי להגיד על הבחור הזה מ-כ-ו-נ-ה .

הוא מתאמן ללא מנוחות כמעט (מה שהפך את האימון שלנו לחצי אירובי חח ) ,ולמרות שהוא עובד עם משקלים נמוכים ,הטכניקה שלו היא ללא פגם ,והקצב שלו מסחרר , למרות שעבדתי יותר כבד ממנו (מה שהיה צפוי ,אני באמצע אוף סיזן והוא בהכנה לתחרות ) ,היה לי מאוד קשה עם סיגנון האימונים שלו וכבר עכשיו תפוס לי החזה ואני צופה שבוע של יסורים בגלל האימון הזה , גדי שותף אימונים מעולה ,וספוטר מצויין ,שברגע ששמע שכתף שמאל שלי קצת פצוע סיגל את עצמו ותמך בהתאם ,ובהחלט אני מקווה שיהיה לי את העונג הצרוף להיתאמן איתו שוב .

נקודה מעניינת:
הבחורצ'יק דפק 22 סטים לחזה תוך 45 דקות ,הקצב שלו לא נורמלי.

עוד נקודות אור באימון הזה :
היה לי את התענוג להיפגש עם מישל במכון כי הוא בא לעשות אירובי ,וכמו תמיד פשוט כיף לראות אותו
בנוסף יצא לי לשבת עם גדי לשיחה ארוכה על נושאים שהם מעבר לפיתוח גוף ,וכל פעם שאני מדבר איתו אני מגלה בבחור הזה רבדים חדשים ,הוא בהחלט אחד האנשים היותר אינטיליגנטיים שיצא לי להיתקל בהם בספורט הזה ,והוא הרבה יותר מעמיק ממה שהוא נותן לאנשים לראות .

בקיצור ? היה פשוט כיף.

ראשית, אני רוצה לומר שהיה אימון מדהים ופשוט תענוג להתאמן עם ארבל שלא רק שאינו מתבכיין או מתחמק מהאימון אלא גם דוחף ומעודד בזמן האימון.
לא הבאנו מצלמות פשוט כי לא הספקנו להתארגן כראוי, אני רק יכול לומר לכם שבתום האימון הפאמפ שתפסנו היה מטורף.
הסיבה העיקרית לכך שהתחלנו עם חזה עליון היא הצורך להשקיע בחלק שלא קל לפתח ובשריר שמוסיף המון המון למראה הכללי, לא לשכוח שצריך לעבוד בעיקר על שרירים שאנו חלשים בהם ולחזק אותם.
בקיצור, אני מאחל לעצמי (ולכולם) אימונים שכאלו.. ממצים, קצרים וטובים.
לכל מי שביקש תמונות אומר שוב, תגיעו ביום שישי לחנות ברמת גן, יהיו שם כמה ממפתחי הגוף הטובים והמוכרים ותביאו מצלמות.

arbel2
05-08-07, 23:42
ראשית, אני רוצה לומר שהיה אימון מדהים ופשוט תענוג להתאמן עם ארבל שלא רק שאינו מתבכיין או מתחמק מהאימון אלא גם דוחף ומעודד בזמן האימון.
לא הבאנו מצלמות פשוט כי לא הספקנו להתארגן כראוי, אני רק יכול לומר לכם שבתום האימון הפאמפ שתפסנו היה מטורף.
הסיבה העיקרית לכך שהתחלנו עם חזה עליון היא הצורך להשקיע בחלק שלא קל לפתח ובשריר שמוסיף המון המון למראה הכללי, לא לשכוח שצריך לעבוד בעיקר על שרירים שאנו חלשים בהם ולחזק אותם.
בקיצור, אני מאחל לעצמי (ולכולם) אימונים שכאלו.. ממצים, קצרים וטובים.
לכל מי שביקש תמונות אומר שוב, תגיעו ביום שישי לחנות ברמת גן, יהיו שם כמה ממפתחי הגוף הטובים והמוכרים ותביאו מצלמות.

חחח זכור לך המשפט הבא ?

"יאללה גדי ! עוד אחת למקום ראשון !"
ואני מצטט ומדגיש ,להגיע להגיע להגיע ביום שישי ! דבר כזה עוד לא היה פה.

arbel2
05-08-07, 23:57
במילה אחרת ,אני רוצה להגיד שאחיו של גדי מישל אחד האנשים הכי מפרגנים בעולם ,הוא מסוגל לבוא אליך ,למרות שהוא שבועיים לפני תחרות ונראה מיליון דולר ולהגיד לך "פייי איזה יופי אתה נראה " Lol

Dino Psaras
05-08-07, 23:59

רוב השנה הזאת התאמנתי עם מקס..

כל אימון היינו קובעים יום לפני (או כמה שעות לפני, שואלים מתי השני בא חח) מתי באים (וכמובן שהיו אימונים שלא יצא להגיע ביחד, אבל בכל מקרה אני מכיר את רוב אנשים מהמכון ככה שאין בעיה מבחינת "להתאמן לבד", או שאני פשוט מסנג'ר מישהו בשמירות עליי).

Night_Wolf
06-08-07, 00:01
עומר לנדאו זה השותף הכי טוב שיש בעולם!!!! והכי מרעיל שיש!!!:sbb4:
יום יום אנחנו מתאמנים ביחד למרות ששנינו עובדים ולומדים ויש לנו סדר יום מטורף!תמיד אנחנו מתגמשים ודופקים אימון ביחד, צעקות בחדר כושר כמו "יאלה חזק תן!!!" הבן אדם נותר שמירה קטלנית בלחיצת חזה וכתפיים הוא היחידי ששמר עלי עד היום שבאמת סמכתי עליו ויש צעקות כאלה גם "אללה אתה בסייקל תדחק חזק!" זורקים את הדמבלים בריצפה שאנחנו מסיימים מבריחים את כל השחיפים ואת האנשים שבאים "לדבר" בחדר כושר החוצא מארגנים אחד לשני את המיטת בנצ' פרס מעמיסים את הלג פרס באירובי מטפטפים מים ביחד ומקללים וצועקים על כל מי שמתקרב לזיין לנו תשכל ולשאול בפעם המיליארד "נו אתה מתחרה בסוף או לא" צועקים למדריך "תחזק את המזגן או שהחדר כושר שרוף מחר" כמובן שאנחנו מתאמנים בחדר כושר של קאנטרי והאוירה שם שאנחנו לא שם של בית אבות ושל "קשישלס שבאים לעשות ספורט בשקט ובאיזי ובמנוחה" אבל לא אנחנו נעשה אותו הארדקור חבל על הזמן ותכף אוף סיזן בכלל יהיו הפצצות!!!:sbb4:

arbel2
06-08-07, 00:06
יום יום אנחנו מתאמנים ביחד למרות ששנינו עובדים ולומדים ויש לנו סדר יום מטורף!תמיד אנחנו מתגמשים ודופקים אימון ביחד, צעקות בחדר כושר כמו "יאלה חזק תן!!!" הבן אדם נותר שמירה קטלנית בלחיצת חזה וכתפיים הוא היחידי ששמר עלי עד היום שבאמת סמכתי עליו ויש צעקות כאלה גם "אללה אתה בסייקל תדחק חזק!" זורקים את הדמבלים בריצפה שאנחנו מסיימים מבריחים את כל השחיפים ואת האנשים שבאים "לדבר" בחדר כושר החוצא מארגנים אחד לשני את המיטת בנצ' פרס מעמיסים את הלג פרס באירובי מטפטפים מים ביחד ומקללים וצועקים על כל מי שמתקרב לזיין לנו תשכל ולשאול בפעם המיליארד "נו אתה מתחרה בסוף או לא" צועקים למדריך "תחזק את המזגן או שהחדר כושר שרוף מחר" כמובן שאנחנו מתאמנים בחדר כושר של קאנטרי והאוירה שם שאנחנו לא שם של בית אבות ושל "קשישלס שבאים לעשות ספורט בשקט ובאיזי ובמנוחה" אבל לא אנחנו נעשה אותו הארדקור חבל על הזמן ותכף אוף סיזן בכלל יהיו הפצצות!!!:sbb4:

תגררו את עצמכם לכפר סבא ותעשו איתי אימון .

ניגרי ענק
06-08-07, 00:07

יפה מאוד, יאללה אחי, עוד 12 יום למאנאייק...(קיבלתי עכשיו דיווח שהפיצריות והשווארמות והסטקיות באזור שלך נכנסו לכוננות חירום)

Night_Wolf
06-08-07, 00:16
תגררו את עצמכם לכפר סבא ותעשו איתי אימון .

will do
אבל במסה אחי שיהיה מענין:sbb4: :boxing: ובאימון רגליים כמובן

Night_Wolf
06-08-07, 00:17
יפה מאוד, יאללה אחי, עוד 12 יום למאנאייק...(קיבלתי עכשיו דיווח שהפיצריות והשווארמות והסטקיות באזור שלך נכנסו לכוננות חירום)

המגש פיצה שאני אפרק אחי ההיקף שלו ניראה לי יהיה יותר גדול מג'אנט של האמר:sbb4:

arbel2
06-08-07, 00:17
will do
אבל במסה אחי שיהיה מענין:sbb4: :boxing: ובאימון רגליים כמובן

אימי שוכבת עם ישמעלים אם אני לא יעשה רק בשבילך 10 חזרות עם 220 קילו בסקוואט.

ran7
06-08-07, 01:00
אימי שוכבת עם ישמעלים אם אני לא יעשה רק בשבילך 10 חזרות עם 220 קילו בסקוואט.
ארבל אתה נשמע מפחיד עוד כמה קילו תמונות?!

hell
06-08-07, 01:29
במילה אחרת ,אני רוצה להגיד שאחיו של גדי מישל אחד האנשים הכי מפרגנים בעולם ,הוא מסוגל לבוא אליך ,למרות שהוא שבועיים לפני תחרות ונראה מיליון דולר ולהגיד לך "פייי איזה יופי אתה נראה " Lol
שמח שנהנת להתאמן סוף סוף כמו שצריך.:jockey:

וואלה אתה צודק.
שלשום מישל אמר לי שהוא חשב שאני עמית ספיר...:sbb3:
הוא כולו חיטובים והפרדות, אני באופסיזן והוא אומר לי כמה שאני נראה טוב עכשיו.

SkyLiNe
06-08-07, 03:45
הנה סדר התרגילים

לחיצת חזה עליון במוט
חזה עליון בדאמבלים
חזה עליון בהאמר
חזה תחתון בהאמר

או בקיצור ?
מהומה !

האמת שזאת התוכנית של החזה שלי בדיוק חוץ מהסופר סט.

arbel2
06-08-07, 05:34
ארבל אתה נשמע מפחיד עוד כמה קילו תמונות?!

7 בעיקרון ,אבל הפציעת כתף המדאיגה הזאת מאטה לי את הקצב.

ניגרי ענק
06-08-07, 07:58
המגש פיצה שאני אפרק אחי ההיקף שלו ניראה לי יהיה יותר גדול מג'אנט של האמר:sbb4:

וזה רק בתור מנה ראשונה אני מקווה.

Night_Wolf
06-08-07, 09:20
וזה רק בתור מנה ראשונה אני מקווה.

בהחלט:)
אצלי באוף סיזן לא יהיה חשבון לאוכל ולחיטובים העיקר להיות גדול:sbb4:

ניגרי ענק
08-08-07, 10:12
גדי, שמעתי שאתה מתכוון להתחרות באי אף בי בי, האם זה נכון????:mellow: :unsure:

גדי 21
08-08-07, 10:19
גדי, שמעתי שאתה מתכוון להתחרות באי אף בי בי, האם זה נכון????:mellow: :unsure:

ממש לא, יש לאנשים נטייה "להשמיע" כל מיני דברים לא נכונים. אבוא לתחרות של IFBB רק כדי לראות את אחי ולעודד אותו (אולי גם קצת כדי לראות את המתחרים), אהיה שם גם בשביל עמית ספיר האלוף.. אבל אין לי שום כוונה להתחרות שם, צריך להיות צבוע כדי להתחרות באיגוד הזה אחרי מה שרשמתי עליו, ואני לא צבוע.
אגב, ניגרי, תגיע לחנות ביום שישי?

ניגרי ענק
08-08-07, 10:38
ממש לא, יש לאנשים נטייה "להשמיע" כל מיני דברים לא נכונים. אבוא לתחרות של IFBB רק כדי לראות את אחי ולעודד אותו (אולי גם קצת כדי לראות את המתחרים), אהיה שם גם בשביל עמית ספיר האלוף.. אבל אין לי שום כוונה להתחרות שם, צריך להיות צבוע כדי להתחרות באיגוד הזה אחרי מה שרשמתי עליו, ואני לא צבוע.
אגב, ניגרי, תגיע לחנות ביום שישי?

טוב לשמוע שאתה עומד במילה שלך אח שלי, השמועה באמת לא נראתה לי הגיונית אחרי מה שהצהרת כאן.
לגבי יום שישי, עם כל האהבה לא סביר עבורי להגיע במיוחד מטבריה.
אבל אנחנו נתראה כולנו בשבת הבאה.
בקהל כמובן. :wiggle:

Night_Wolf
08-08-07, 11:07
טוב לשמוע שאתה עומד במילה שלך אח שלי, השמועה באמת לא נראתה לי הגיונית אחרי מה שהצהרת כאן.
לגבי יום שישי, עם כל האהבה לא סביר עבורי להגיע במיוחד מטבריה.
אבל אנחנו נתראה כולנו בשבת הבאה.
בקהל כמובן. :wiggle:

בדוק את המייל שלך אחי :whistle:

papoose8
11-08-07, 18:43
תגיד שעושים אלף סטים זה לא עובד על סיבולת?
אני לא מומחה גדול בתחום, אבל התחרויות לא בודקים מסה ("ניפוח")?

Meir787
11-08-07, 19:09
תגיד שעושים אלף סטים זה לא עובד על סיבולת?
אני לא מומחה גדול בתחום, אבל התחרויות לא בודקים מסה ("ניפוח")?
אלף חזרות..
בתחרויות לא בודקים מאסה. בתחרויות בודקים הכל - חיטוב, מאסה, פרופורציה, פוזינג.