PDA

צפה בגרסא המלאה : שיא עולם Squat, מייק מילר.

Avunari
06-08-07, 20:51
כאן ביצוע ממש מעולה לפי דעתי מייק מילר מבצע סקוואט עם 553K שהם גם 1220 פאונד.
תהנו:
http://www.youtube.com/watch?v=qwNlUTekYWA

tomerA
06-08-07, 20:56
זה נראה כול כך קל מפה :)

Coleman
07-08-07, 16:10
איזה גוש הואאא איאמאא :p

Yoshi-Moto
07-08-07, 17:00
כאילו מה הספורטרים יכולים לעשות אם קורה מישהו :mellow:

HammEr-StriKe
07-08-07, 17:03
איזה חייה!
תודה גבר, קבל מוניטין

עלוש
07-08-07, 17:18
איזה מטורף!!

shay
07-08-07, 18:43
ווואייי חייההה

פעם ראיתי ביס דוקו-סרט דוקו על אסירים בכלא שכדי להעביר את זמנם מרימים משקולות ופעם ב ..מארגנים בינהם תחרות פווארליפטינג.

סוליקו
07-08-07, 18:58
פיי סוס
תודה ,מוניטין

Avunari
07-08-07, 19:11
כאילו מה הספורטרים יכולים לעשות אם קורה מישהו :mellow:
חחח תכלס..

tomerA
07-08-07, 20:15
חחח תכלס..

תגיד אתה עובד בתוכנית 5X5?
יש מצב שאתה משאיר פה תאיסיקיו שלך

טל יואב
07-08-07, 20:33
תודה על הסירטון אך לדעתי זה ממש דוחה , לא בריא , וסיכון סתמי ומיותר . נראים זוועה:mellow:

רוני 1
07-08-07, 20:38
זה נראה טיפה לא תקני .הוא לא יורד מספיק

arbel2
07-08-07, 20:46
תודה על הסירטון אך לדעתי זה ממש דוחה , לא בריא , וסיכון סתמי ומיותר . נראים זוועה:mellow:

אותו דבר אפשר לומר על פיתוח גוף
בתור אחד שחבר יחסית קרוב שלו הוא פאוורליפטר מקצועי מאוד ,אין לי שום דבר חוץ מכבוד מהמדרגה הראשונה לספורט הזה ,הם הורגים את עצמם כדי להישתפר בספורט הזה ,וחוץ מזה ,אי אפשר שלא לכבד בחור שלקח חצי טון על הגב ושרד את זה :)

טל יואב
07-08-07, 20:51
אותו דבר אפשר לומר על פיתוח גוף
בתור אחד שחבר יחסית קרוב שלו הוא פאוורליפטר מקצועי מאוד ,אין לי שום דבר חוץ מכבוד מהמדרגה הראשונה לספורט הזה ,הם הורגים את עצמם כדי להישתפר בספורט הזה ,וחוץ מזה ,אי אפשר שלא לכבד בחור שלקח חצי טון על הגב ושרד את זה :)

לפחות כספורטאי פיתוח הגוף אותו אחד שעוסק בו נראה אסטטי ומרשים למראה , לעומת מרים משקולות שסחוב עימו אחוז שומן גבוה מידי ומסוכן לבריאותו .וממש לא נעים למראה מבחוץ מי שלא מכיר ולא יודע שאותו אחד מרים משקולות הוא נראה סתם שמן .

arbel2
07-08-07, 20:58
לפחות כספורטאי פיתוח הגוף אותו אחד שעוסק בו נראה אסטטי ומרשים למראה , לעומת מרים משקולות שסחוב עימו אחוז שומן גבוה מידי ומסוכן לבריאותו .וממש לא נעים למראה מבחוץ מי שלא מכיר ולא יודע שאותו אחד מרים משקולות הוא נראה סתם שמן .

לא כל פאוורליפטר סוחב אחוזי שומן גבוהים,דוגמא טובה לכך היא סטרונגמנים שהם חטובים אש.

igorek
07-08-07, 21:00
אתה מדבר כאילו שמן זה ברירת המחדל של איך שצריך להיראות פאוורליפטר.
בקטגוריות המשקל היותר נמוכות רוב האנשים הם חטובים אש ויש הרבה פאוורליפטרים שיכולים לבייש לא מעט מפתחי גוף.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:03
מממ...טוב הוא סוס מרים הרבה....אבל מה יוצא לו מכל זה ? מה ? בעיות גוף שונות ?
הוא לא נראה משהו...וזה שהוא הרים את זה לא עוזר לו בחיים....

ומה שארבל אמר...פוורליפטרים הורגים את עצמם,נכון ובמובן ישיר....לא מזמן מת אחד בגיל 27...
בגלל השטויות האלה..לא חבל ? להרוג את הגוף ללא מטרה ?

ומה כל הדבר הזה שונה מעמתים שגוף עובר וצובר....ואם אין לך את הבעיות בגיל צעיר...תחשוב מה יהיה איתו כשהוא יהיה בן 60... לב דפוק...עמוד שידרה דפוק...כל הסחוסים דפוקים...

פשוט חבל ולא שווה כלום.....אם עוד בודיבילדינג זה גוף יפה...ופוורליפטינג מה נותן בחיים?
כן צריך להיות חזק ויפה...אבל יש גבול

Antonator1
07-08-07, 21:05
לא כל פאוורליפטר סוחב אחוזי שומן גבוהים,דוגמא טובה לכך היא סטרונגמנים שהם חטובים אש. לא כולם - די הרבה מהם.

אם תסתכלו במבט כולל - בכל סוגי אתלטיקת הכח יש הרבה יותר ספורטאים חטובים מאשר לא חטובים. פעם סטרונגמנים שמנים זה בכלל היה מקרה חריג. שלא לדבר על פאוורליפטרים. ראיתם פעם תחרות פאוורליפטינג מלפני 20 - 30 שנה? לא כולם במר ישראל מגיעים לכזה גוף! ומרימי משקולות בדרך כלל יותר חטובים מפאוורליפטרים כשזה מגיע לקטגוריות היותר גבוהות. ארנולד ופרנקו (אליליך ואלילי רוב הפורום הזה) עסקו המון בכל התחומים האלו. אז די ללכלכך בבקשה.

tomerA
07-08-07, 21:07
מממ...טוב הוא סוס מרים הרבה....אבל מה יוצא לו מכל זה ? מה ? בעיות גוף שונות ?
הוא לא נראה משהו...וזה שהוא הרים את זה לא עוזר לו בחיים....

ומה שארבל אמר...פוורליפטרים הורגים את עצמם,נכון ובמובן ישיר....לא מזמן מת אחד בגיל 27...
בגלל השטויות האלה..לא חבל ? להרוג את הגוף ללא מטרה ?

ומה כל הדבר הזה שונה מעמתים שגוף עובר וצובר....ואם אין לך את הבעיות בגיל צעיר...תחשוב מה יהיה איתו כשהוא יהיה בן 60... לב דפוק...עמוד שידרה דפוק...כל הסחוסים דפוקים...

פשוט חבל ולא שווה כלום.....אם עוד בודיבילדינג זה גוף יפה...ופוורליפטינג מה נותן בחיים?
כן צריך להיות חזק ויפה...אבל יש גבול

אתה לא יכול לשפוט ככה בן אדם
יכול להיות שזאת המטרה בחיים שלו להיות הכי חזק והוא מוכן להקריב את הסחוסים והמפרקים שלו אם צריך.
לא כולם רוצים להגיע לגיל 90 בלי לעשות כלום בחיים

Antonator1
07-08-07, 21:12
כל המקטרגים על ענפי הכח - אתם עושים צחוק?

Mr. Olimpia,
אתה פשוט מדבר בולשיט, סליחה.

Antonator1
07-08-07, 21:15
בעזרת ענפים כמו הפאוורליפטינג וההרמה האולימפית אפשר להגיע לגוף שהרבה לא חולמים עליו אפילו.

לדעתי, בן אדם שעוסק בענפי כח ונראה טוב זה האידיאל. לא בודיבילדר שהוא חזק אלא מה שאמרתי קודם. ורבים שעוסקים בענפים האלה נראים פשוט מדהים. שלא לדבר על זה שעד אמצע שנות ה - 70 המון בודיבילדרים היו מעורבים באופן מקצועי בעולם הכח.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:21
כל המקטרגים על ענפי הכח - אתם עושים צחוק?

Mr. Olimpia,
אתה פשוט מדבר בולשיט, סליחה.

הבולשיט הזה זאת דעתי

Antonator1
07-08-07, 21:28
דרך אגב, ג'סי מרונדה שמת בגיל 27 לא היה פאוורליפטר בכלל.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:31
דרך אגב, ג'סי מרונדה שמת בגיל 27 לא היה פאוורליפטר בכלל.
אז סטרונגמן....לא יודע מי הוא היה אבל זה בגלל זה...99% הלב שלו לא החזיק מעמד....מאימונים קשים וחומרים (אבל הם לא הסיבה)...

Antonator1
07-08-07, 21:36
אז סטרונגמן....לא יודע מי הוא היה אבל זה בגלל זה...99% הלב שלו לא החזיק מעמד....מאימונים קשים וחומרים (אבל הם לא הסיבה)...
מה לגבי פול דמאיו? סוני שמידט? רון טויפל? אנדראס מונזר? מייק וריי מטנצר? גרג דפרו? ועוד רבים אחרים... כולם היו בודיבילדרים ומתו צעירים.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:38
מה לגבי פול דמאיו? סוני שמידט? רון טויפל? אנדראס מונזר? מייק וריי מטנצר? גרג דפרו? ועוד רבים אחרים... כולם היו בודיבילדרים ומתו צעירים.

גם בודיבילדרים....לא משנה....לכל אחד שיש אימונים קשים כלכך שהגוף לא יכול לעמוד מאימונים...
והחומרים מעין נותנים כוח לאימון ושמית את העייפות בצד....זה לא אומר שהגוף ככך באמת..הגוף צובר את זה במשך שנים...ומתמוטת..
וזה מה שקורה..

igorek
07-08-07, 21:40
גם בודיבילדרים....לא משנה....לכל אחד שיש אימונים קשים כלכך שהגוף לא יכול לעמוד מאימונים...
והחומרים מעין נותנים כוח לאימון ושמית את העייפות בצד....זה לא אומר שהגוף ככך באמת..הגוף צובר את זה במשך שנים...ומתמוטת..
וזה מה שקורה..
אז מה אתה אומר בעצם? שאימוני משקולות זה קקי וכל אחד סופו למות אם הוא יתאמן?

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:44
אז מה אתה אומר בעצם? שאימוני משקולות זה קקי וכל אחד סופו למות אם הוא יתאמן?

חחח......זה היה נשמע כמו נביא תוכחה...

לא פשוטט צריך לדעת גבול.....אקסטרימיזם בכל דבר זה לא טוב

Antonator1
07-08-07, 21:49
חחח......זה היה נשמע כמו נביא תוכחה...

לא פשוטט צריך לדעת גבול.....אקסטרימיזם בכל דבר זה לא טוב
חחח איך שינינו נושא...

Avunari
07-08-07, 21:52
וזה מה שקורה..
חחח אני ממש מצטער אבל כל מה שרשמת עד כה ממש בולשיט, כשאמרת שהבאנדם שהרים את המשקל הזה לא יצא לו מזה שום דבר וזה לא נתן לו כלום, זה כאילו אמרת שבאדי בילדר הגיע למיימדים ממש גדולים ולא יצא לו מזה כלום. לא משנה, אפילו אין צורך בלפרט, אני בטוח שאנשים שבאמת מבינים גיחחו שראו את דבריך.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:54
חחח אני ממש מצטער אבל כל מה שרשמת עד כה ממש בולשיט, כשאמרת שהבאנדם שהרים את המשקל הזה לא יצא לו מזה שום דבר וזה לא נתן לו כלום, זה כאילו אמרת שבאדי בילדר הגיע למיימדים ממש גדולים ולא יצא לו מזה כלום. לא משנה, אפילו אין צורך בלפרט, אני בטוח שאנשים שבאמת מבינים גיחחו שראו את דבריך.

לפני שאתה צוחק עליי תראה את משקלי העבודה שלך...ותשווה אווטרים

Avunari
07-08-07, 21:57
כח, ומראה לא תמיד גם ידע, כשתקרא תבין, עזוב, במקרה הזה לא צריך לקרוא בכלל, כשתבין תבין.

Mr.Olimpia
07-08-07, 21:59
כח, ומראה לא תמיד גם ידע, כשתקרא תבין, עזוב, במקרה הזה לא צריך לקרוא בכלל, כשתבין תבין.

טוב אחי! בהצלחה!

Avunari
07-08-07, 22:02
טוב אחי! בהצלחה!
גם לך =)

Leo
07-08-07, 22:06
זה נראה כמו quarter squat מעניין איך זה עם 500+ קילו על הגב... בטח מרגיש מיליון דולר.

Yoshi-Moto
09-08-07, 01:42
סליחה שאני מקפיץ, אבל חשתי צורך רב לעשות את זה.
1) התמונה של אבי לא עדכנית.
2)ממתי גודל מצביע על ידע?
3)טעית, פשוט תודה, אבי לא היחיד שיצא נגד דעתך המטופשת.

שוב סליחה על ההקפצה, הייתי חייב לגבות את אבי בעניין, זה היה בלתי סביל.

Mr.Olimpia
09-08-07, 12:17
סליחה שאני מקפיץ, אבל חשתי צורך רב לעשות את זה.
1) התמונה של אבי לא עדכנית.
2)ממתי גודל מצביע על ידע?
3)טעית, פשוט תודה, אבי לא היחיד שיצא נגד דעתך המטופשת.

שוב סליחה על ההקפצה, הייתי חייב לגבות את אבי בעניין, זה היה בלתי סביל.

אם כבר הקפצת...אז....
1) התמונה שאצלי מלפני כמעט חצי שנה...
2) הגודל כן קובע !
3)לא אמרתי נכון או לא נכון אמרתי את דעתי בנושא...ואין לך שום סיבה להגיד לי שהיא מטופשת..כי זאת דעה. ואני לא אומר שכולם צריכים לחשוב ככך הבאתי את דעתי על הנושא....ואני לא מעוניין לשמוע את דעתך על דע שלי

Avunari
09-08-07, 12:21
אם כבר הקפצת...אז....
1) התמונה שאצלי מלפני כמעט חצי שנה...
2) הגודל כן קובע !
3)לא אמרתי נכון או לא נכון אמרתי את דעתי בנושא...ואין לך שום סיבה להגיד לי שהיא מטופשת..כי זאת דעה. ואני לא אומר שכולם צריכים לחשוב ככך הבאתי את דעתי על הנושא....ואני לא מעוניין לשמוע את דעתך על דע שלי
סלח לי? הגודל כן קובע?
במקומך הייתי מפסיק לרשום בפוסט הזה, כי עד כה כל מה שרשמת רק החמיר את מצבך.
ואם אתה לא מעוניין לשמוע את דעתו על הדעה שלך אז אל תרשום את הדעה שלך כלל, זהו פורום ובשביל זה יש אותו, כמובן שלא רק בשביל זה.

Yoshi-Moto
09-08-07, 12:52
גודל זה לא אינדקציה לידע נקודה.
זה שאתה נפלת עם גנטיקה בגב לא אומר שאתה יודע משהו מהחיים שלך, ברור לך שיצאת טועה בפוסט הזה.

זה כמו שנגיד "מה כיף בלהיות מתאגרף? אתה מקבל מכות.."
ככה זה, אתה עובד ומקריב דברים עבור המטרה שלך.
כמו שהוא נפצע, ככה הוא גם מגשים מטרות שהיו לו.

אין ויכוח בעניין.:flowers:

Mr.Olimpia
09-08-07, 15:36
ואוא....באמת שאני לא יודע למה אתם מתנפלים עלי....מה עשיתי לכם חחח...
סה''כ אמרתי מה שאני חושב...(מה אסור)? אתה יכול לא להסכים והרבה אנשים לא יסכימו....אין בעיה... פשוט זאת דעתי לא ניסיתי לפגוע במישהו או משהו...הבאתי את דעתי בנושא (בשביל זה הפורום לא) ? וחוץ מזה תאמין לי יש לי ידע...הגב הזה לא רק מגנטיקה

Amit
09-08-07, 16:17
חוץ מזה תאמין לי יש לי ידע...הגב הזה לא רק מגנטיקה
צניעות במיטבה:sbb4:

Troya
09-08-07, 17:45
ואוא....באמת שאני לא יודע למה אתם מתנפלים עלי....מה עשיתי לכם חחח...
סה''כ אמרתי מה שאני חושב...(מה אסור)? אתה יכול לא להסכים והרבה אנשים לא יסכימו....אין בעיה... פשוט זאת דעתי לא ניסיתי לפגוע במישהו או משהו...הבאתי את דעתי בנושא (בשביל זה הפורום לא) ? וחוץ מזה תאמין לי יש לי ידע...הגב הזה לא רק מגנטיקה
מה היקף הגב שלך?

Mr.Olimpia
09-08-07, 18:35
מה היקף הגב שלך?

בערך 123-5ס''מ ....היקף גב (לא כתפיים) בגובה של פיטמות

עוד ?

Troya
09-08-07, 18:43
אם בא לך שפוך נתונים
גובה משקל וותק באימונים גיל היקף יד,רגל, תאומים, אמות =]

Mr.Olimpia
09-08-07, 19:06
אם בא לך שפוך נתונים
גובה משקל וותק באימונים גיל היקף יד,רגל, תאומים, אמות =]

בבקשה......
גיל... לפני שבועיים ניהיתי 18...
וותק באימונים....טוב, כמו כולם שנה ראשונה לא ידעתי מה אני עושה שם בכלל...חחח ושנה מתאמן רציני.. עם תזונה...בערך(מלא צ'יטים יוצאים לי)

גובה 183 בערך....משקל 91-2

היקפים יד: 44 ס''מ (גב וידיים זה חלק חזק אצלי) אמות 40 (עובד על אמות ישירות)

גב אמרתי 123-5 ...מותן 85+
רגליים הזנחתי כל החיים שלי (ועכשיו אני מטער על זה) מאמן אותם איזה 3 חודשים אז אין ממש מה להתלהב...תאומים גם :( אבל בכל זאת היקף ירך 65 בערך (בהערכה גסה)

Troya
09-08-07, 19:41
איש גדול

Mr.Olimpia
09-08-07, 19:48
איש גדול

סטאלין ? -כן.

Avunari
09-08-07, 19:49
איש גדול
בהחלט.:sbb4:

Troya