PDA

צפה בגרסא המלאה : "העין השלישית "

טל יואב
28-10-06, 19:13
מהי העין השלישית ? כיצד נוכל אנו ללמוד ולנצל אותה למטרתנו ?
עוד בשנות השבעים ועד היום כל פעם שארנולד מתבקש לתאר את המוטיבצייה שלו לאימונים הוא מדבר , על העין של החזון , העין שבה אתה רואה כיצד אתה שואף להגיע לגוף שאתה מעוניין לבנות .
ראשית עלייך לבנות לעצמך מטרות קטנות ראלייות בדרך , כפי שארנולד עשה .
מהר מאוד תדע אם יש לך את הגנטיקה המתאימה לענף ספורט הזה , וגם אם לא עלייך להצטייד בהרבה סבלנות , עקשנות , ושמירה על ראש פתוח לרעיונות חדשים , לכן בשנים הראשונות קוראים לזה שנות הניסיון מלשון המילה לנסות דברים , לא כל כך מהר מגלים מה באמת עובד עלייך ומה לא . לכן בהתחלה רצוי לשמור על ראש פתוח .

כיצד אתה מרעיל את עצמך לאהבת האימון על מנת לפתח אהבה לסגנון אורח חיים כזה ?
קודם כל עלייך לקחת את זה ככיף וכהנאה ואם אין לך את זה אז אתה בענף ספורט הלא נכון .

רובנו מתאמנים בערב , לכן במהלך היום עלייך לשחזר ולתאר "בעין השלישית " שלך את האימון בו אתה הולך לבצע , אין הרגשה נעימה וטובה יותר להעמיד לעצמך מטרה ולבצע אותה במלואה בערב בסוף היום אתה חוזר הבייתה עם הרגשת סיפוק מלאה שלא ניתנת לתיאור במילים . הרגשה של עשיתי משהו טוב ומועיל היום על מנת להתקדם במטרה הסופית שהצבתי לעצמי .

בחר לך דמות מפורמת או אפילו זה יכול להיות סתם בחור גדול מהחדר כושר המקומי שלך אליו אתה שואף להגיע לרמתו הנוכחית בפיתוח גופו רצוי אחד עם מבנה גוף כמו שלך .

אנחנו כולנו בני אדם שנתונים למצבי רוח משתנים יש לנו חיים שלמים עם עליות וירידות . לכן כל פעם שאתה מרגיש ירוד במוטיבצייה , גלה על עצמך מהם הדברים שמעלים לך את רמת "הרעל " למוטיבצייה גבוה לאימונים . יתכן צפייה בסרטים של מפתחי גוף במחשב , יתכן גם גלישה באתרי פורום של פיתוח הגוף , או אולי אפילו סתם צפייה בתמונות של מפתחי גוף מיקצועיים האוהבים עלייך במיוחד .
אל תתבייש להשתחצן במה שיש לך אם זה מעודד אותך בחדר כושר לבצע פוזות עם גופייה או בכלל זה הזמן שלך עכשיו לקטוף את הפירות שצברת עד עכשיו וגם זה יכול להיות גורם למוטיבצייה גבוהה.

סגננו לכם את אורח פיתוח הגוף כדבר חיובי וכייפי לא כמטלה , תלמדו גם לפרגן ולאהוב את עצמכם כשצריך אף אחד אחר לא יעשה זאת טוב יותר ממכם .
השתמשו במוצרים הטובים ביותר לתוספי מזון אל תחסכו בגוף שלכם אתם הטובים ביותר לכן קחו את הטוב ביותר קחו רק ממוצרי אופטימום , ABBA , IRON TEK , הם לא זולים אבל הם הכי טובים לגופכם עם בריאות לא משחקים .:jockey:

meni32
28-10-06, 19:16
נאום יפה יואב...
זה פרי יצירתך או תרגום ממאמר כלשהו?

Nimrod
28-10-06, 19:17
מאמר מעניין, קליל ונכון! אהבתי יואב ואני שמח שיש לך זמן עלינו בימים מאושרים אלו.
צריך להכנס לארכיון אחרי שהדיון ירד לטמיון

Der Metzgermeister
28-10-06, 19:18
שיחקת אותה יואב
מלך.

SmaMMiT
28-10-06, 19:21
מה שלום הילד? טוב אני מקווה:jockey:
ואחלה נאום רעיון טוב להכניס אותו לארכיון

amir harduf
28-10-06, 19:26
גמרת אותנו עם נאום יפה כזה.. כל הכבוד.. שיחקת אותה

Gamerrrrr
28-10-06, 19:38
יפה מאוד יואב אהבתי

אנחנו מתראים מחר בצהריים :) אני יגיע לבד כנראה אבל :\

טל יואב
28-10-06, 19:50
זהו פרי דמיוני בלבד לא תרגמתי כאשר אני מתרגם אני מציין זאת .
תודה לכולם על ההתעניינות ב"ה אחרי הברית אני יכתוב הכל בפוסט שמוטי פתח .
לא התאמנתי מעל שבוע אני מרגיש כמו מרשמלו שדרכו עליו מקווה לחזור יום שני או אולי אפילו יום ראשון , קשה מאוד להתאמן כשיש לך סה"כ שלוש שעות שיינה בלילה לסרוגין .לא מתלונן , מחר אני יכתוב בפוסט המתאים .
בקשה למנהלים ,
נא להעביר לארכיון את הכרטיס ביקור של נאור זיו תודה מראש.

Psychopath
28-10-06, 19:53
תודה רבה יואב נהניתי לקרוא

Leo
28-10-06, 20:10
...אבל אי אפשר להנעל על ההרעלה להרבה זמן...
וגם לא כדאי
כשתלמדו באמת לאהוב את העיסוק הזה אז כשתגיעו למכון תקבלו את הדחף ותרגישו כבר את הכוח בקצות האצבעות להגיע למיליוניות שניות האלה בסוף של הסט שמה ההצלחה או הכשלון נקבעים פעם אחר פעם

NIRAN
28-10-06, 20:41
ואללה יואב שיחקת אותה, כתבת את זה בזמן מתאים (בשבילי לפחות)

נדב
28-10-06, 21:25
אחלה כתיבה, מעורר מוטיבציה

ran_z
28-10-06, 22:00
מקסים, תודה.