PDA

צפה בגרסא המלאה : מה לאכול אחרי אירובי?

tomerA
07-08-07, 14:39
האם אחרי אימון אירובי יש צורך בתמרים\סוכר ענבים ומנת חלבון כמו אחרי אימון אנאירובי?

Jones
07-08-07, 16:01
האם אחרי אימון אירובי יש צורך בתמרים\סוכר ענבים ומנת חלבון כמו אחרי אימון אנאירובי?
כן.

Tal67
07-08-07, 16:19
לפי מה שאני יודע תאכל פשוט פירות יבשים וגם מומלץ לצרוך חלבון, בקיצור לא חושב שיש הבדל בתזונה
של אנארובי לאירובי.

P-a-n-1-c
07-08-07, 16:24
לא.

P-a-n-1-c
07-08-07, 16:24
לפי מה שאני יודע תאכל פשוט פרות יבשים וגם מומלץ לצרוך חלבון, בקיצור לא חושב שיש הבדל בתזונה
של אנארובי לאירובי.

יש או פירות יבשים או פרות יבשות
תחליט

Tal67
07-08-07, 16:25
פאניק זה כבר מתחיל לעצבן איך שאתה מגיב, מצחיק פעם אחת וזהו.
אם אתה רוצה לעזור למישו באמת תעזור ואל תזלזל, זה שהוא לא מבין
זה לא אומר שאתה צריך לא לעזור לו. אם אתה מגיב תגיב לעיניין, זה מוריד את הרמה פה.
וערכתי ל"פירות" מ"פרות"...

toxicity
07-08-07, 16:26
במקום לענות כמו בוט תפרט זה קצת מעצבן שמגיבים ככה.
מצחיק מצחיק אבל זה כבר נמאס.

כמו בוט? חחחחחחחחחחחח

Tal67
07-08-07, 16:30
כן...לא משנה ערכתי חחחח.

trx--->sus
07-08-07, 16:31
אחרי אירובי בעקרון תאכל פחמימות זמינות כמו סוכר ענבים/תמרים וכו' ואם האימון בעצימות גבוהה תיקח גם סקופ חלבון או חצי סקופ כדי להתאושש בצורה טובה

P-a-n-1-c
07-08-07, 16:31
פאניק זה כבר מתחיל לעצבן איך שאתה מגיב, מצחיק פעם אחת וזהו.
אם אתה רוצה לעזור למישו באמת תעזור ואל תזלזל, זה שהוא לא מבין
זה לא אומר שאתה צריך לא לעזור לו. אם אתה מגיב תגיב לעיניין, זה מוריד את הרמה פה.
וערכתי ל"פירות" מ"פרות"...

אהה אוקיי אחי.. התגובות שלי הן אלו שמורידות את הרמה, כן?

Tal67
07-08-07, 16:34
כן, להגיד רק : "לא"
על שאלה ששואלים מורידות את הרמה ומורידות מהערך שלך בנוסף.

P-a-n-1-c
07-08-07, 16:39
כן, להגיד רק : "לא"
על שאלה ששואלים מורידות את הרמה ומורידות מהערך שלך בנוסף.

למה? הוא שאל אם צריך לאכול כמו אחרי אנאירובי אז אמרתי שלא..

אור
07-08-07, 16:39
פאניק, הם דווקא צודקים, התגובות שלך מורידות את הרמה, ההתייחסות המזלזלת , אתה מעל מישהו פה?

Bullet
07-08-07, 16:41
אם האירובי ארוך (45 דקות ומעלה ככה) עדיף שייק. אם פחות, אין טעם לטרוח לדעתי

Sugarzaza
07-08-07, 16:42
אם האירובי ארוך (45 דקות ומעלה ככה) עדיף שייק. אם פחות, אין טעם לטרוח לדעתי

אחרי אירובי של 20 דקות למשל, אתה אומר שעדיף לחכות איזה חצי שעה לארוחה מוצקה וזהו?

Bullet
07-08-07, 16:43
פאניק, הם דווקא צודקים, התגובות שלך מורידות את הרמה, ההתייחסות המזלזלת , אתה מעל מישהו פה?מה הוא כבר אמר? פירות יבשים או פרות יבשות? אז הוא ניסה להצחיק למרות שזה לא ממש מצחיק. זאת סוג של התנשאות? חוץ מזה, שאלות כאלה נטחנות כל כך הרבה, אפשר לעשות חיפוש...

toxicity
07-08-07, 16:43
יש טענה שאומרים שעדיף לא לאכול אחרי אירובי כי הגוף עדיין ממשיך לשרוף שומן
כמה היא נכונה אני לא יודע

P-a-n-1-c
07-08-07, 16:44
פאניק, הם דווקא צודקים, התגובות שלך מורידות את הרמה, ההתייחסות המזלזלת , אתה מעל מישהו פה?

איך הן בדיוק מורידות מהרמה? שואלים פה שאלות שנטחנו יותר מאשר נרקומנית בתל ברוך ואני עוד זה שמוריד מהרמה??

Bullet
07-08-07, 16:46
אחרי אירובי של 20 דקות למשל, אתה אומר שעדיף לחכות איזה חצי שעה לארוחה מוצקה וזהו?נו באמת מה זה אירובי של 20 דקות... אלא אם כן אתה חוזר מה20 דקות האלה כאילו רצת מרתון.

תאכל כרגיל וזהו.
לדעתי זה כמו לשאול, האם צריך סוכר ענבים ואבקת חלבון אחרי 5 סטים של בנצ'

sandrik
07-08-07, 17:02
שאלה טובה,

היום מחכות לי 50 דקות ארובי,
ועוד אימון רגליים וגב.

אני אוכלת שעה אחרי האימון,
ארוחת חלבון רגילה? או פירות יבשים וכו'?=\ בחיים לא גנעתי בפירות יבשים :|

Tal67
07-08-07, 17:18
מה הוא כבר אמר? פירות יבשים או פרות יבשות? אז הוא ניסה להצחיק למרות שזה לא ממש מצחיק. זאת סוג של התנשאות? חוץ מזה, שאלות כאלה נטחנות כל כך הרבה, אפשר לעשות חיפוש...

לא על זה הגבתי, הגבתי על התשובה הסתמית שלו שהייתה פשוט "לא", שלהבדיל ממך בנוסף ללא
פרטת גם למה.
אני בטוח שאתה לא הייתה רוצה שיענו לך ככה אז אמרתי לו שאם הוא מגיב למישו שיגיב לעיניין
ולא בזלזול.
חוץ מזה זה ששאלות מהתחום הזה נטחנות פה זאת בכלל לא סיבה לצאת על כל בנאדם מסכן ששואל
שאלה, כולנו טועים וזה לגיטימי לגמרי לשאול שוב.

Bullet
07-08-07, 17:26
לא על זה הגבתי, הגבתי על התשובה הסתמית שלו שהייתה פשוט "לא", שלהבדיל ממך בנוסף ללא
פרטת גם למה.
אני בטוח שאתה לא הייתה רוצה שיענו לך ככה אז אמרתי לו שאם הוא מגיב למישו שיגיב לעיניין
ולא בזלזול.
חוץ מזה זה ששאלות מהתחום הזה נטחנות פה זאת בכלל לא סיבה לצאת על כל בנאדם מסכן ששואל
שאלה, כולנו טועים וזה לגיטימי לגמרי לשאול שוב.אם אני הייתי שואל שאלה, הייתי שמח על כל תשובה, קצרה או ארוכה. הרי אף אחד לא משלם פה כדי שיענו לו תשובות מלאות וארוכות ומפורטות. המקסימום שאפשר לעשות זה לצטט את אותו האדם ואז להגיד משהו כמו "אתה יכול לפרט בבקשה?"

ומה שהוא אמר לא נקרא לצאת, זה נקרא לנסות להיות מצחיק ולהכשל בזה.

Sugarzaza
07-08-07, 17:28
נו באמת מה זה אירובי של 20 דקות... אלא אם כן אתה חוזר מה20 דקות האלה כאילו רצת מרתון.

תאכל כרגיל וזהו.
לדעתי זה כמו לשאול, האם צריך סוכר ענבים ואבקת חלבון אחרי 5 סטים של בנצ'

דופק גבוה נו. P:

Tal67
07-08-07, 17:29
Bullet,
טוב אם אתה רואה את התגובה שלו ככזאת אני לא ינסה לשכנע אותך.