PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן אוכל ורק יורד במשקל במקום לעלות

V.G
07-08-07, 16:49
אוקיי... אני מתאמן כבר חודשיים ואני ירדתי בזמן הזה קילו כשאני מנסה לעלות במשקל... אומנם השרירים מתחילים לבלוט ולהתנפח... הכפתיים מתרחבות אבל המשקל יורד!!! אני 170 והיום שקלתי 57 ק"ג!!! האם זה הזמן להתחיל לקחת אבקת חלבון מי גבינה או משהו כזה?
או שפשוט להרים טלפון ולהתקשר לתזונאי ולקבוע תור? מה אתם אומרים?

toxicity
07-08-07, 16:50
אתה לא אוכל מספיק ואל תגיד שאתה אוכל המון כי אם היית אוכל מספיק היית עולה במשקל

V.G
07-08-07, 16:53
חחח אני אוכל הרבה יחסית לכמויות שהייתי אוכל פעם... כנראה לא מספיק...

look
07-08-07, 16:54
אתה לא אוכל מספיק ואל תגיד שאתה אוכל המון כי אם היית אוכל מספיק היית עולה במשקל
מעצבנים אותי אלה (לא אתה, אנשים מהמכון שלי)
"אני אוכל יותר מכל המכון הזה ביחד"
וואלה ?! רעבק אז הייתי עולה מעל ה57 קילו !

sandrik
07-08-07, 16:58
חחחח אתה בגובה שלי ושוקל ב3 ק"ג פחותxd

תאכל יותר...

ואולי היית שמן והורדת בשומן???

תחשוב על זה

V.G
07-08-07, 17:03
:):):):) אתה בגובה שלי ושוקל ב3 ק"ג פחותxd

תאכל יותר...

ואולי היית שמן והורדת בשומן???

תחשוב על זה

יש מצב אחי... אבל זה ממש מפחיד אותי הירידה במשקל... אני גםם ככה על הגבול של תת משקל... וזה מפחיד אותי... פעם הייתי מאוד מאוד שמן אגב (בכיתה ח' הייתי 150 שקלתי 78 ק"ג )
עכשיו אני רוצה לבנות שרירים כמה שיותר ולהוריד את השומן... אבל לא לרדת במשקל בשום אופן...
מה אתם ממליצים לי לעשות? עד עכשיו נמנעתי למלקחת תוספי תזונה... עכשיו אני כבר מתחיל לחשוב על זה רציני

ShaySE
07-08-07, 17:07
יש מצב אחי... אבל זה ממש מפחיד אותי הירידה במשקל... אני גםם ככה על הגבול של תת משקל... וזה מפחיד אותי... פעם הייתי מאוד מאוד שמן אגב (בכיתה ח' הייתי 150 שקלתי 78 ק"ג )
עכשיו אני רוצה לבנות שרירים כמה שיותר ולהוריד את השומן... אבל לא לרדת במשקל בשום אופן...
מה אתם ממליצים לי לעשות? עד עכשיו נמנעתי למלקחת תוספי תזונה... עכשיו אני כבר מתחיל לחשוב על זה רציני

חחח זה לא אחי :):):):)
זו אחותי :blush:

Jones
07-08-07, 17:08
חחח לא יודע למה זה הצחיק אותי.

look
07-08-07, 17:08
זה טוב לך כי אתה גדל מהר זה בגנטיקה שלך. תאכל נכון ותתאמן קשה ואתה תראה תוצאות מעולות.
אני מכיר כמה אנשים שהיו שמנים בעבר, הורידו למשהו כמו 10 אחוז שומן ומשם גדלו להיות אנשים בריאים. ההשערה שלי שיש קשר לזה שהם.. איך לקרוא לזה.. "מתנפחים" יותר טוב מאחרים בגלל שזה בגנטיקה שלהם.

http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=667&CategoryID=298&Page=1

תנסה לעקוב אחרי התפריט הזה או אחד התפריטים לעלייה במסה באתר..

sandrik
07-08-07, 17:13
איך פתעום ניהיה לך תת משקל אחרי עודף משקל?? Omg=\

בכל מקרה זה 100% שומן, כי התחלת לאכל אוכל בריא ולעסוק בפעילות ספורט

GaL-L
07-08-07, 17:14
תתחיל לבלוס סירים של אורז מלא ופסטות

Amit
07-08-07, 17:16
תתחיל לבלוס סירים של אורז מלא ופסטות
עזוב אותו מלא מה הוא בעונש שיאכל לבן כמו כולם

Tal67
07-08-07, 17:22
פשוט תאכל עוד יותר ממה שאתה אוכל עכשיו, ולמכרה ואתה לא יודע, חשוב שיהיה לך לפחות 5 ארוחות מסודרות ביום אם לא 5 אז 6..
בהצלחה ובתיאבון P:

V.G
07-08-07, 17:34
סורי... לא התכוונתי :flowers:

V.G
07-08-07, 17:38
תודה רבה אנשים =] וכן קניתי אורז מלא... אני אטעם אותו (מקווה לא להקיא את זה חח)
אני אתחיל לזלול בקצב... ועם החלבון אני אולי עוד אחכה קצת... בכל אופן תודה על התגובות...
אני מקווה להצליח לעלות במאסה כמו שצריך =] אני מקווה סוף י"ב להוריד את החולצה ולהית עם קוביות בפעם הראשונה בחיים :)
יש לי עוד שנה להשיג את המטרה... אח"כ אני מתגייס ושם לא ממש יש חדר כושר :):):):) (הכוונה לקרבי)

sandrik
07-08-07, 17:52
תודה רבה אנשים =] וכן קניתי אורז מלא... אני אטעם אותו (מקווה לא להקיא את זה חח)
אני אתחיל לזלול בקצב... ועם החלבון אני אולי עוד אחכה קצת... בכל אופן תודה על התגובות...
אני מקווה להצליח לעלות במאסה כמו שצריך =] אני מקווה סוף י"ב להוריד את החולצה ולהית עם קוביות בפעם הראשונה בחיים :)
יש לי עוד שנה להשיג את המטרה... אח"כ אני מתגייס ושם לא ממש יש חדר כושר :):):):) (הכוונה לקרבי)
אורז מלא לא שונה בהרבה הטעם שלו מאורז רגיל, וגם הרבה יותר בריא.

שמעת פעם על מחלת הברי ברי?

toxicity
07-08-07, 18:00
מה בדיוק טוב באורז מלא במסה חוץ מאולי קצת ויטמינים ומינרלים?
יש בו יותר סיבים, משמע תהיה שבע יותר מהר ותאכל פחות, ויש בו פחות פחמימות למאה גרם. יותר מתאים לחיטוב.

V.G
07-08-07, 18:01

לא... מה זה מחלת הברי ברי?

ShaySE
07-08-07, 18:14

:):):):) סנדרה יקירתי, מנסיון, אני אכלתי כל החיים שלי אורז לבן שאמא שלי הייתה עושה, אין כמו אורז לבן!! פשוט אין!

לפני שנה התחלתי לאכול אורז מלא, עד היום... רק אורז מלא... ובואי נגיד, שזה לא אותו דבר....:unsure:

יש הבדל עצום... אבל לא ממש אכפת לי חחח אני אוכל מה שצריך לאכול, לא מה שטעים או פחות טעים..

חוץ מזה, זה רק אורז...:blush:

V.G
07-08-07, 18:39
:):):):) סנדרה יקירתי, מנסיון, אני אכלתי כל החיים שלי אורז לבן שאמא שלי הייתה עושה, אין כמו אורז לבן!! פשוט אין!

לפני שנה התחלתי לאכול אורז מלא, עד היום... רק אורז מלא... ובואי נגיד, שזה לא אותו דבר....:unsure:

יש הבדל עצום... אבל לא ממש אכפת לי חחח אני אוכל מה שצריך לאכול, לא מה שטעים או פחות טעים..

חוץ מזה, זה רק אורז...:blush:

תגידו איך אתם מכינים את האורז? כי אמא שלי עושה אותו עם שמן וזה....

ShaySE
07-08-07, 18:42
תגידו איך אתם מכינים את האורז? כי אמא שלי עושה אותו עם שמן וזה....

שמן? Wtf...

כמו שאמרתי, לא אכפת כבר מהטעם, העיקר שיהיה אכיל...

אז פשוט מאוד, שם ממש טיפונת שמן, וטטגן קצת בצל שיהיה טעם... וזהו, אורז מלא נטו! אולי אם אבקת מרק עוף.. או תוספות שאתה אוהב למינהן... בכל מקרה, אל תצפה ליותר מדי:)

m0she
07-08-07, 18:43
ברי ברי היא מחלה שנגרמת מחוסר בויטמין B1 [תיאמין], זה מה שהיה לתנוקות בפרשת רמדיה. תיאמין הכרחי לפעילות של אנזים שנקרא פירובט דה הידרוגנז, זה אנזים חשוב שמעביר את התוצרים של הגליקוליזה למעגל קרבס. איך זה קשור סנדרה?

Sugarzaza
07-08-07, 18:48
ברי ברי היא מחלה שנגרמת מחוסר בויטמין B1 [תיאמין], זה מה שהיה לתנוקות בפרשת רמדיה. תיאמין הכרחי לפעילות של אנזים שנקרא פירובט דה הידרוגנז, זה אנזים חשוב שמעביר את התוצרים של הגליקוליזה למעגל קרבס. איך זה קשור סנדרה?

וואה, אשכרה התייחסת למה שסנדרה אומרת?

P:

Bullet
07-08-07, 18:52

אני חושב שזה כי היא פרסמה תמונות

m0she
07-08-07, 18:59

P:

לקחתי יום חופש מהלמודים, יש לי זמן להתייחס לדברים האלה :wiggle:

Eli
07-08-07, 18:59

יכול להיות שיש b1 במלא ולא בלבן, ומלוכסנים שתזונתם מתבססת על אורז מקבלים את המחלה אם הם אוכלים רק לבן..

m0she
07-08-07, 19:00
איך זה קשור לתזונה ישראלית ממוצעת שלא מסתמכת רק על אורז לבן? אין סיכוי שמישהו יחלה בברי-ברי כי הוא אוכל אורז לבן ולא מלא.

PoweRule
07-08-07, 19:01
אם יש לך יום חופשי בוא לשייפ יפושע

m0she
07-08-07, 19:03
אני בתל אביב יא שמן

Eli
07-08-07, 19:08
איך זה קשור לתזונה ישראלית ממוצעת שלא מסתמכת רק על אורז לבן? אין סיכוי שמישהו יחלה בברי-ברי כי הוא אוכל אורז לבן ולא מלא.

לא קשור. אבל כנראה לזה סנדרה התכוונה.

PoweRule
07-08-07, 19:13
אני בתל אביב יא שמן
ונפגשת עם הבלדר ? :wiggle:

m0she
07-08-07, 19:16
הוא לא דיבר איתי :closedeyes:

V.G
07-08-07, 20:21
פיי אחלה דיון התפתח פה...
חחח מי שאוכל אורז לבן לא יקבל שום מחלה של חוסר בוויטמין...
יש את הווטמין הזה בעוד מליון ואחד דברים שאנחנו אוכלים זה לא רק שאוכלים אורז לבן וזהו...