PDA

צפה בגרסא המלאה : הודעת פרישה מהפיתוח גוף התחרותי. :(

hell
08-08-07, 00:57
טוב, ההחלטה קשה מאוד ואני בטוח אחשוב על זה עוד,
אך נכון לעכשיו החלטתי לפרוש ולא לעלות לבמה בעוד שנה וחודש.
הסבר :
כידוע לכולכם אין מה לחפש על הבמה בלי חומרים.
התחלתי עם החומרים לפני שלושה שבועות בערך וקשה לי עם הקטע הזה.
מרגיש כמו נרקומן.
אני חושב כל הזמן על בעד ונגד. כל היום מחשבות על הסיכונים ותופעות לוואי.
אני לא צעיר כבר...בן 30, עם מקצוע מכובד. פשוט החלטתי ללכת על הפיתוח גוף התחרותי בעקבות עידוד של חברים שאמרו שיש לי גנטיקה טובה וסיכוי לזכות.
עכשיו נגיד ואני זוכה, מה הלאה? מה אני אעשה עם הגביע מפלסטיק שמקבלים?
נגיד שאני אקח אפילו את אלוף האלופים, מה אז? בשביל להתחרות בחו"ל חובה להיכנס לחומרים "כבדים" יותר.
בחצי שנה האחרונה ויתרתי על כל כך הרבה דברים :
כל לילה אני הולך לישון בשעה קבועה ומתעורר בבוקר בשעה קבועה. כולל שישי שבת.
שכחתי מה הטעם של בירה או כל אלכוהול אחר.
אוכל כמו רובוט כל שעתיים וחצי, שלוש.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
ויתרתי על עבודות מסוימות רק כי לא הסתדר לי עם הארוחות.
הפסקתי לרכב על אופנועים מחשש שאחליק ואפצע..ואז לא אוכל להתאמן יותר.
יותר מדי ויתורים בשביל מעט מדי תמורה.
התוצאות שראיתם בתמונות שפרסמתי הגיעו אחרי אימונים של 4 פעמים בשבוע בקושי...כולל שתיית אלכוהול בסופי שבוע. (חוץ מתקופת החיטוב), אני חושב שאני נראה סביר גם בלי החומרים האלה.
אין לי את המוטיבציה כרגע ללכת לתחרות.
איבדתי את זה.
ניסיתי לעבוד על זה, אבל זה לא זה...
אני אמשיך לקרוא כאן...אבל עם הזמן אני אחזור לפיתוח גוף כתחביב שולי.

זה המקום לאחל בהצלחה לכל המתחרים שיעלו החודש על הבמה, באמת שאני מעריך אתכם ומבין כמה שאתם מקריבים.
בהצלחה לכולם.

tomerA
08-08-07, 01:01
תחרויות זה לא הכול
תעשה את זה בשביל עצמך ולא בשביל אף גביע פלסטיק מסריח!
אני קודם כול מתאמן בשביל עצמי אחר כך יש 1001 וסיבות
מה שהכי חשוב אבל שאתה תעשה משהו שאתה שלם איתו זה לא שווה לסבול בשביל כלום
בהצלחה במה שתבחר גבר :)

toxicity
חבל שזה מה שאתה חושב אבל בהצלחה

slim shady
הרבה אומץ צריך כדי להגיע להחלטה כזאת.... יפה שאתה יודע לשים את הדברים בפרופורציות...
מעריך אותך אחי ובהצלחה בהמשך..

Night_Wolf
08-08-07, 01:10
שמע אחי

בחיים צריך לעשות בחירות אם אתה הולך אם תחום מסוים פיתוח גוף או ספורט או דרך חיים אחרת..אתה צריך לדעת שלפעמים כדי להגיע למקסימום צריך להקריב הקרבות.
בכל מקרה אתה אחד האנשים התותחים שיצא לי לראות תמונות שלהם ולהתרשם מהרמת הבנה שלהם בפיתוח גוף,אני חושב אישית שאתה יכול להגיע אם זה רחוק אם באמת תשקיע ותחליט שזה הסדר שלך!
אבל אם הגעתה למסקנה שכל הרציניות של הסייקלים וההתמדה זה לא בישבילך אז אתה תמיד יכול להיתאמן בכייף בישביל לשמור על כושר ועל המסה.

אני מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ותזכור אנחנו חיים בישביל לעשות מה שטוב בישבלנו כמו שקולמן אומר

"i say if you got a dream something that you are really enjoy doing allways keep with it because you will never know when it's going to be god's will for you to be best in the whole world whatever it is you doing"
זה מה שמחזיק אותי כרגע אבל המשפט הזה לדעתי מדבר על כל דבר בחיים ולא רק על פיתוח גוף

מקוה לפגוש אותך ביום שישי בחנות:sbb4:

גלעד.

ניגרי ענק
08-08-07, 01:11
מפתיע מאוד.
התרשמתי מהאישיות שלך וגם מהרמה שהגעת בבאדי בילדינג.
מקווה שתשאר בספורט, לא כל אחד חייב להתחרות.
ואתה מוזמן גם לשנות את דעתך, גדולים ממך וממני (בכל תחום) עשו זאת ולא אחת.
בהצלחה בכל מקרה.

SmaMMiT
08-08-07, 01:20
חבל לי מאוד ראיתי בך אחד הכרישים בפורום!
אבל מצד שני אני מבין אותך בקטע של הקשיים בגלל הגיל והכל..
אז שיהיה לך בהצלחה בהמשך וזאת גם לא צריכה להיות סוף הדרך שמור על המסה שיש לך אחי ותהנה ממנה :-)

אגב אל תשכח את הnolvdex..

hell
08-08-07, 02:09
תודה לכולם, בהחלט מעודד.
אני לא פורש מתחום פיתוח הגוף.
עדיין אני מתכוון לנסות לעלות קצת במאסה רק בצורה טבעית לגמרי.
לאחר מכן אני אעשה חיטוב לאיזור 9-10% ואשמור על זה.
יאללה...נחזור לקריאטין :jockey:

ניפגש ביום שישי בחנות.

Mazoz3
08-08-07, 02:38
מבין אותך אחשלי, אבל זה חזק ממך... אתה בטוח תחזור בקרוב :)

ahtung
08-08-07, 03:09
לא חייב להתחרות,אם אתה רוצה להתחרות זה המון השקעה מבחינה כספית וגם מבחינה פיזית.
תתאמן רגיל בן אדם לא יקרה כלום אם לא תתחרה. בכל מקרה בהצלחה בכל מה שתבחר לעשות.

Gil-G
08-08-07, 03:59
לדעתי אתה צודק...
תתאמן בסבבה שלך בלי לדפוק לעצמך ת'גוף\חיים

m4a1
08-08-07, 04:12
לדעתי, צודק במאה אחוז החלטה אך ורק שלך... ואחי אמן כולם היו מודדים ידיים כמוך!

mayhema
08-08-07, 05:17
לא. :nono:
אני לא מסכימה.
כל החבר'ה כאן בפורום לא יודעים כמה שעברת כדי להגיע למה שהגעת(לא שהיה לך קשה.. אפילו אהבת את זה. אבל ראוי לציון). לא מכירים את צורת החיים שלך..
מוטיבציה באה והולכת, מצבי רוח גם.
הספורט הוא דרך חיים בשבילך. וסייקל זה דבר זמני, אתה לא משתעבד לו.. שנינו יודעים שהתופעות לואי הללו הן כל מקרה לגופו+ מי שיודע מה הוא עושה , לא נפגע!! מי זה שלימד אותי את כל זה?! אתה.
אתה לא יכול להשקיע ולחלום על משהו כל כך הרבה זמן- ועד שיש לך את האומץ וכבר התחלת ואתה עושה את זה יפה מאוד ובהצלחה,- בעצם כבר יש לך את זה(!!) אתה פורש?? זה מזכר לי מקרה אחר בינינו..
אל תעשה את הטעות הזו. תמשיך, תעלה לבמה, ואח"כ תעשה מה שבא לך. אתה כבר כאן עכשיו. כבר התחלת, ואתה נראה מצויין. מחוטב עדיין וגדל מיום ליום.
תמשיך עוד 3-4 שבועות ולך על זה!
זה לא כל כך קשה אחרי תקופת החיטוב.

לי זה חשוב. היו לנו המון שיחות על זה, גם ויכוחים. ועכשיו אתה פורש?!

אל תפרוש. אתה תצליח. :CARRY86W: =)

P-a-n-1-c
08-08-07, 06:20
החלטה מבורכת!!!
אני בכלל נגד חומרים, במיוחד כשאתה בן 30 ואני בטוח שאוטוטו אתה תקים משפחה עם אישה וילדים. אין טעם לפגוע בעצמך בריאותית בשביל "גביע פלסטיק" [הגדרת את התמורה באמת בצורה יפה]. נכון שלא מפתחים בשביל גביע או בשביל להיות מר ישראל וכו', אבל אם זה לא בשביל זה, אז בשביל מה לפנות לאפיקים של חומרים?
בכל אופן אני ממש תומך בך וחושב שעשית החלטה מאוד נבונה. אני יודע שקשה לך עם זה אבל עם הזמן אתה תבין שאתה עשית את הצעד הנכון.

בהצלחה!!!

Gil-G
08-08-07, 06:42
לא. :nono:
אני לא מסכימה.
כל החבר'ה כאן בפורום לא יודעים כמה שעברת כדי להגיע למה שהגעת(לא שהיה לך קשה.. אפילו אהבת את זה. אבל ראוי לציון). לא מכירים את צורת החיים שלך..
מוטיבציה באה והולכת, מצבי רוח גם.
הספורט הוא דרך חיים בשבילך. וסייקל זה דבר זמני, אתה לא משתעבד לו.. שנינו יודעים שהתופעות לואי הללו הן כל מקרה לגופו+ מי שיודע מה הוא עושה , לא נפגע!! מי זה שלימד אותי את כל זה?! אתה.
אתה לא יכול להשקיע ולחלום על משהו כל כך הרבה זמן- ועד שיש לך את האומץ וכבר התחלת ואתה עושה את זה יפה מאוד ובהצלחה,- בעצם כבר יש לך את זה(!!) אתה פורש?? זה מזכר לי מקרה אחר בינינו..
אל תעשה את הטעות הזו. תמשיך, תעלה לבמה, ואח"כ תעשה מה שבא לך. אתה כבר כאן עכשיו. כבר התחלת, ואתה נראה מצויין. מחוטב עדיין וגדל מיום ליום.
תמשיך עוד 3-4 שבועות ולך על זה!
זה לא כל כך קשה אחרי תקופת החיטוב.

לי זה חשוב. היו לנו המון שיחות על זה, גם ויכוחים. ועכשיו אתה פורש?!

אל תפרוש. אתה תצליח. :CARRY86W: =)

את מדברת כאילו הוא פורש עכשיו מתחרות מר אולימפיה...
זה כולה מר ישראל, רק בגלל היחס לספורטים לא שווה להתמודד
אני אומר - אם כבר מכניסים חומרים כאלה לגוף, זה רק במקרה שזה שווה את זה
ואני מצטער אבל מר ישראל לא שווה שום החדרה של חומר פוגע לגוף
אם הזכיה במר ישראל לא כלולה בהחדרת חומרים לגוף אז לדעתי מיותר לפרוש מזה
אבל אם זה כן תלוי בחומרים - העניין מיותר מאוד

IRON-MASS
08-08-07, 07:18
הסבר :
מרגיש כמו נרקומן.
אני לא צעיר כבר...בן 30, עם מקצוע מכובד. פשוט החלטתי ללכת על הפיתוח גוף התחרותי בעקבות עידוד של חברים שאמרו שיש לי גנטיקה טובה וסיכוי לזכות.
נגיד שאני אקח אפילו את אלוף האלופים, מה אז? בשביל להתחרות בחו"ל חובה להיכנס לחומרים "כבדים" יותר.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
התוצאות שראיתם בתמונות שפרסמתי הגיעו אחרי אימונים של 4 פעמים בשבוע בקושי...כולל שתיית אלכוהול בסופי שבוע. (חוץ מתקופת החיטוב), אני חושב שאני נראה סביר גם בלי החומרים האלה.
איבדתי את זה.

זה המקום לאחל בהצלחה לכל המתחרים שיעלו החודש על הבמה, באמת שאני מעריך אתכם ומבין כמה שאתם מקריבים.
בהצלחה לכולם.

הרבה הולכים לעלות עליי בגלל מה שאני אגיד אבל אני מצדיק אותך בכל מילה ומילה, אם אתה לא בנוי לזה, אל תעשה את זה, אל תוותר בחיים על הנאות בשביל שום דבר. בלי הנאות אנחנו לא נחייה... גם אני בחיים לא אתחרה, לא קשור לאיך שאני אראה..לא שווה פשוט למכור את החיים..:blush:

PcGunMan
08-08-07, 08:31
קודם כל אני חייב להודות שגם בלי חומרים הגעת לרמה מאוד גבוה דעתי (בתמונות)
החלטה של ליקחת חומרים בהחלט בארץ זה סיכון מאוד גבוה בעד חוסר תמורות
אבל אני חושב שבגיל שלך זה כבר יחסית מאוחר להתחיל לפתוח קריירה בפיתוח גוף כי יודע שמגיל 30 ומעלה לאט לאט עם השנים יורדים במסת השריר אפילו שמתאמנים (אבל כמובן שאימון מוריד את האחוז)
אבל בכל מקרה שהיה לך בהצלחה בהמשך ואני בטוח שתבחר את הבחירה הנכונה בשבילך!:jockey:

Ori-Silver
08-08-07, 09:21
אחי אתה נשמע טיפוס חכם ולדעתי קיבלת את ההחלטה הכי נכונה שיש,אל תקשיב לכל אלה שאומרים לך זאת טעות.
אתה כבר לא ילד ולהפסיד עבודות,זמן בילוי,חברים,תחביבים,אכילה בחוץ ועוד רק בגלל תחרות שלא תקבל ממנה כלום זה ממש בחירה מטומטמת.
תיהיה מרוצה ממה שיש לך כי יש לך גוף ממש מעולה ממה שראיתי בזירת הגולשים ותהנה מהחיים,רבאק!!אתה בן 30 למה להתחיל לסבול בשביל תחרות מסריחה ועוד שלא נותנת לך כלום חוץ מקצת התלהבות רגעית של הקהל וגביע....??ושלא נדבר על כל הכסף שצריך להוציא על חומרים איך תחסוך ככה כסף??איזה אישה תרצה מישהו שכל היום לא זז מהבית חוץ מלמכון ומתנהג בפאנטיות וכל מה שיש לו בראש זה תחרות וכמה הוא חייב עוד כמה ס"מ בבייספס ולעלות עוד קילו שריר??

Amit
08-08-07, 09:32
אם תצליח להיפטר מקללת פיתוח הגוף רק תרוויח

Ori-Silver
08-08-07, 09:37
אם תצליח להיפטר מקללת פיתוח הגוף רק תרוויח
זה באמת קללה,במקום לקחת את זה באיזי ולהתעסק בדברים אחרים במקביל ולשים את זה בתור תחביב אנשים לוקחים את זה לקיצוניות עד שזה מגיע לרמה שהם לא זזים מהבית כי הם לא רוצים להפסיד ארוחה ויש פה הרבה אנשים כאלה......

Daniel-Barak
08-08-07, 09:43
קודם כל קבל ח"ח על מה שכתבת.
דברייך נשמעים ראציונאלים, מגובים בטענות שנוגעות לכל אחד ואחד פה. גם אני לא אוהב להיות קיצוני מאוד, קל וחומר שהקיצוניות עלולה לסכן את חייך ותפקודך, ולא משנה במה מדובר.
אני מאמין שתשאר בענף פיתוח הגוף בתור תחביב, ותראה כי לא עשית ויתור כואב, אלא רק התגמשת עם עצמך, ובתמורה קיבלת לפאנים והנאות אחרות, שכל אדם היה רוצה לחוות.
אתה נראה מעולה (על פי התמונות שהעלת), ויש על מה לשמור ואפילו לשאוף עוד מעט להתקדם, אם תרצה בכך, וכמובן שבצורה טבעית, אחרי הכל גם אני תומך בדרך הזו. אחרים לפני אמרו שאפשר לשלב את תחביב הבודיבילדינג עם שאר הנאות, והשאלה היא מה המידה שאת מקדש לכל אחד מהם.

בשורה התחתונה, תגיע לעמק השווה ושיהיה לך בהצלחה באשר תעשה

:)

גדי 21
08-08-07, 10:07
הסבר :
מרגיש כמו נרקומן.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
איבדתי את זה.

בהצלחה לכולם.

מאוד מאוד חבל לי לשמוע את זה, בעיקר לאחר השיפור האדיר שעשית.. אתה נראה מצויין ומתקדם בצעדי ענק. אתה אדם שנותן מוטיבציה ונראה כאחד בעל מוטיבציה רבה ללא צורך מעידוד או תמיכה מאחרים, הייתי בטוח שנהנית נורא מכל ההתקדמות, בעיקר מאז התחלת עם החומרים (פעם ראשונה, יש לציין) ופשוט נראית טוב יותר מיום ליום.
למרות זאת, אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר ועד כמה נכונים הם דבריך, גם בהקשר לתמורה (יש דבר כזה בארץ?) וגם מבחינת ההקרבה, ההשקעה והסבל (הפיסי והנפשי כאחד), פשוט אורח חיים קשה, מדכא וללא מהות..
גם אני לא מוצא עבודה שבה אוכל לאכול כל שעתיים וחצי, שאוכל לשבת ולנוח, גם אני לא זוכר את טעמו של האלכוהול, או אפילו את ניחוח הבילוי, אני לא יכול להיות מחוץ לבית למעלה משעתיים כי אז אני צריך לאגור הרבה אוכל שאני נושא עמי בשקית, אני כבר לא הולך מכות מחשש שאפצע :-)
בקיצור.. סיוט מתמשך. לנו ובעיקר לקרובים לנו ולסובבים אותנו.
אייל, אני כבר בוודאי אתקשר אליך בניסיון למנוע את פרישתך ולא בגלל שישראל תאבד את הנציג שיחליף את אלי האנה אלא בגלל שהספורט הזה יאבד עוד שם חשוב, עוד אדם יקר שדוחף את הספורט הזה קדימה, מעודד את האחרים והכי חשוב, מבין טוב בתחום.
אני מאחל דרך צלחה ומקווה לראותך בהקדם במכון.. אימון חזה??

הזברה
08-08-07, 11:53
אתה צודק. יש דברים יותר חשובים בחיים מעוד סנטימטר בבייספס. להיות מפתח גוף טבעי זה כבר, ניצול של זמן, כשאדם הופך למקצועי הוא צריך להחליט אם הזמן ממשיך להיות מנוצל למטרה טובה, או שהוא כבר מתחיל להתבזבז.
עזוב את מה שאחרים אומרים לך, תסתכל על עצמך ,אם אתה מקריב זמן יקר, את הנאות החיים ומסכן את הבריאות, אז זה צריך להיות למען מטרה שתצדיק את המחיר בעיני עצמך...

יאללה, תחזור כבר לבירות...

Roi2
08-08-07, 12:02
אין מה להגיד אתה צודק מיליון אחוז ואני אומר את זה בלי להכיר אותך כל אחד וההחלטות שלו בחיים בארץ פה בשנים האחרונות הרמה עולה זה בטוח אבל עדיין האיגודים רחוקים מלהיות ברמה לא של חו"ל אלא ברמה נורמלית
בשביל להגיע ולקחת אלוף האלופים צריך לשים בשנה לפחות 20 אלף שקל על חומרים וזה עוד בלי כל המסביב אוכל אבקות וכל זה שזה כמעט 3 אלף שקל בחודש ומה הלאה זכית אלוף האלופים כמו שאמרת גביע מפלסטיק סע לחו"ל כמות החומרים שהם לוקחים כל אחד זה פי 3 מבארץ ונגיד ותזכה ב Ifbb מקום ראשון באירופה עדיין לא תקבל על זה כסף צריך להגיע לnpc באמריקה ושם הרמה בכלל ליגה אחרת מאירופה צריך לפחות 10 אלף דולר בחודש בשביל להתחרות ברמה הזאת בחו"ל בקיצור אתה צודק בכל מה שאמרת אני השנה מתחרה פעם ראשונה וכבר מרגיש את הכיס שלי שלא נשאר לי שקל מכל העניין הזה וזה מדכא אותי כי אני אוהב את הספורט הזה משקיע את כל החיים שלי בזה ולא יוצא לך כלום! חוץ מהנאה אישית כמובן שגם את זה אפשר להשיג באימונים טבעיים קריאטין גיינר וכל השאר הרבה הרבה יותר זול ובלי בלאגן בהמשך החיים

hell
08-08-07, 12:09
וואלה אנשים, אתם לא מתארים לעצמכם כמה קשה זה לוותר על חלום.
תודה לכולכם על התמיכה, באופן כללי, נראה לי שכולם מסכימים עם ההחלטה שלי.
מי שלא מסכים, כנראה שלא היה שם ולא מבין מה צריך לוותר ומה מקבלים בתמורה (או שבעצם מה לא מקבלים), פרט לגדי21 שכמובן כבר שם ואני מעריך אותו, אבל ביני לבין גדי (שהוא אחל'ה בנאדם ואני פשוט מעריץ אותו), מפרידות 10 שנים תמימות, עשר שנים עושות הרבה מאוד לחשיבה ולסדרי העדיפויות.

כמו כן בתחרות מר "שכונת" תל-אביב והמרכז כבר די הגעתי להחלטה הזאת, ראיתי שאין עתיד עם הפיתוח גוף בארץ. פשוט אנשים משקיעים ממיטב כספם ובריאותם ובסוף שמים אותם על הדשא בבריכה בשמש, פשוט התעללות.

היום הסתובבתי ברחוב בהרגשה שלא בא לי בכלל ללכת היום להתאמן בחדר כושר...
הכל נראה אפור פתאום, לא יודע מה לעשות...אני פשוט לא מוכן להיכנס לחומרים האלה בשביל התחרות, אפילו אם הזכיה תהיה מובטחת לי ב100%.
אני חושב שאתחיל לקחת קריאטין וכו'....אולי זה יעלה אותי איזה קילו ואני ארגע קצת.
במילה אחת :
:( :( :(
דיכאון
:( :( :(

שוב, תודה לכולכם, עושה רושם שההחלטה שלי במקום.

גדי, נתראה אצל גיל ביום שישי.

MagneZium
08-08-07, 12:17
סתם שאלה
מה אתה עושה ביום יום ? זאת אומרת מהו מקום העבודה שלך\במה אתה עובד?

סוליקו
08-08-07, 12:25
דבר ראשון כל הכבוד על ההשקעה
ובהחלט התחרויות זה לא הכל ....אתה יכול להמשיץך עם האימונים ולא להתחרות ועוד כמה שנים אולי תרצה ואז תהיה עוד יותר מוכן אחרי המסה שתצבור ( תחשוב חיובי )
בהצלחה בכל מקרה גבר

Roi2
08-08-07, 12:26
אחי אין הרבה מה לעשות תעשה מה שהלב שלך אומר ומה שאתה יכול אז תתאמן פחות משקלים פחות מטורף תהיה טבעי תשמור על גוף יפה וגדול זה לא כל כך בעיה אני מכיר הרבה אנשים שהיו לוקחים והפסיקו עם כל הטירוף הזה ועדיין נשמרים עם השנים ואני מדבר על אנשים בני 35 28 וגילאים כאלה ועדיין נראים טוב מאוד אולי לא נראים מפוצצים בחומרים עם ורידים מכל מקום אפשרי אבל עדיין נראים הרבה יותר שונה מאנשים רגילים ברחוב ועדיין יש גאווה מזה שאתה מתאמן ונהנים להתאמן אפילו אם זה 3 פעמים בשבוע רק וגם אני בגיל של גדי בן 21 והייתי במר תל אביב יפו ובאמת בושה ועוד אני משלם דמי השתתפות עכשיו לשנה שלמה 550 שקל על מה אני אפילו לא מבין פשוט לבזבז עוד ועוד ועוד כסף אינסוף כסף כאילו יש לי משכורת של 20 אלף שקל נטו בחודש ועובד בהייטק 8 שעות מול מחשב ביום

Tamir H
08-08-07, 13:10

ראיתי באשכול אחר שיש לך R1000
רק לוותר על עליו לא שווה את הכל

ועכשיו קצת יותר רציני
להגיע לחו"ל ברמה גבוהה יש לך סיכויי נמוך (בגלל הגיל והחומרים)
כמו שלי אין סיכויי להיות ולנטינו רוסי כי לא התחלתי לרכב בגיל 5 ואין פה מסלול
כמו שאמרת גם אתה כבר לא בן 20 ואולי בגיל הזה זה נראה אחרת
אז אם אתה מרגיש שמר ישראל ולהיות מקצועי בארץ לא שווה את כל הוויתורים
עשית החלטה נכונה...:sbb4:

ran7
08-08-07, 13:30
זה באמת קללה,במקום לקחת את זה באיזי ולהתעסק בדברים אחרים במקביל ולשים את זה בתור תחביב אנשים לוקחים את זה לקיצוניות עד שזה מגיע לרמה שהם לא זזים מהבית כי הם לא רוצים להפסיד ארוחה ויש פה הרבה אנשים כאלה......
אתה יודע יש כאלו רוצים רציניים בתחום שרוצים להיות אלופים, אז איך אומרים מי שרוצה להיות אלוף שיתנהג כמו אלוף ויעשה את הוויתורים שלו לבד!!

Meir787
08-08-07, 14:09
מרגיש כמו נרקומן ?
אתה צריך להיות גאה שהגעת לרמה שמצדיקה שימוש בחומרים... זאת דעתי.

hell
08-08-07, 14:20
מרגיש כמו נרקומן ?
אתה צריך להיות גאה שהגעת לרמה שמצדיקה שימוש בחומרים... זאת דעתי.
אחי, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא חושב שמי שלוקח חומרים מתנהג כמו נרקומן.
זה משהו בתפיסה שלי. יש לי משהו נגד תרופות וכו' ובעיקר נגד זריקות. (לאנשים בריאים).
אפילו כשאני חולה, אני לא נוגע בכדורים.
כמו שאמרתי בתחילה, אני מעריך אנשים שהולכים עם זה עד הסוף. ומגיעים לרמה של לעמוד על הבמה.

IRON-MASS
08-08-07, 14:22

מצטער אבל כוס אוחתוק זה כל כך נכון!
פעם הייתי ממש מושפע[בכיתה י'] , הייתי מוכן להקריב הכל עד שגיליתי בסוף שזה לא השתלם לי אפילו במעט, אפילו לא ראו עליי שאני מתאמן, סתם פנאטיות מיותרת.
המון אמרו כאן יפה, לא שווה לך להכנס לכל הקטע של החומרים, במיוחד לא בגיל 30, צריך להנות מהחיים כי חיים פעם אחת. כל הקטע של הבודיבילדינג- תחביב בלבד, לא שווה לבנות בשביל זה צורת חיים מיוחדת ולא שווה להשתגע בשביל זה.:jockey:

בהצלחה אייל! אתה בן אדם רציני!

אל תרגיש רע איתך ותתעודד כי לא קרה כלום, להיפך , רק הרווחת..שלא ויתרת על הזכות לחיות כמו בן אדם!

אני מצטער מראש שאולי חלק מהתגובות שלי לא היו לטעמם של המתחרים, תמשיכו להתמיד כי אתם כבר נכנסתם לעסק ואייל לא.

Di-Bol
08-08-07, 14:25
אני כל כך מבין אותך אחי, גם יומי קרב ובא

mmatan
08-08-07, 14:35
גם אני חושב בידיוק כמוהו .. מי שמתעסק ברצינות בבודי בילדינג אין לו חיים.
זה באמת לחיות כמו רובוט וכל יום שאתה מסיים והתאמנת ואכל כמו שצריך אתה רק מרגיש טוב וזה לקום כל בוקר מחדש ולעשות את אותו הדבר בלי איך אומרים "לראות את האופק" הוא צודק אם הוא יקח את מר ישראל באמת מה הלאה?! זה ספורט שאם מתעסקים בו ברצינות זה דיי ביזבוז זמן .

eyalamzleg
08-08-07, 14:48
אייל , לא נורא תחייה את הרגע רק ככה לומדים מטעיות:flowers: :blush:
בהצלחה בהמשך

Moshe
08-08-07, 15:11
וכמו שנאמר חיים רק פעם אחת ואני באמת לא מבין אנשים שעולים על במה , מה הם מקבלים מזה אולי יש כאלה בודדים שממש ממש נהנים מזה ומוכנים להקריב את הבריאות שלהם , בחו"ל זה אפילו משתלם אבל בארץ? , בארץ עושים את זה בשביל חופשה בסוף שבוע שזה בעצם הפרס "הכספי" שאתה מקבל ובמקרה הטוב הכרה , אבל מה ההכרה הזו שווה כשילדים בני 14 אחרי זה מבקרים אותך ...
בכל מקרה תעשה מה שהלב שלך אומר לך לנכון , אני לא חושב שלסכן בריאות של בן אדם שווה באמת את הגביע מפלסטיק הזה שאמרת...
יש לך אחלה גוף אני לא חושב שצריך מעבר לזה אתה גם יחסית חטוב עכשיו לא ממליץ בכלל לעשות מסה מלוכלכת תעלה לאט לאט ותשמור על הקיים אתה נראה בובה ..
בהצלחה בהמשך בכל מה שתבחר תנסה לעשות הפסקה גם אם זה ממש מעיק עליך של כמה שבועות אפילו

TheGift
08-08-07, 15:23
אני קטן ממך כמעט ב-10 שנים, כך שהניסיון שלי בתחום הזה קטן בהרבה משלך, אבל עדיין אני מצליח להזדהות עם כול מילה שכתבת. פיתוח גוף זה ספורט שלוקח ממך כ"כ הרבה ורק מעטים, לא רק בארץ אלא בעולם, משיגים מזה באמת משהו. כפי שכתבת - הצורך להכריח את עצמך לאכול כול 2 וחצי-שלוש שעות , האימונים כמעט במשך כול השבוע ובעיקר החומרים שלוקחים בכדי להגיע לרמת תחרות - כול הדברים האלה מפריעים מאד לשיגרת החיים. לא תמיד אנחנו עושים דברים כי אנחנו שלמים איתם, לפעמים אנחנו מכריחים את עצמנו לעשות דברים מסוימים בידיעה שהם פוגעים ומזיקים בנו, ללא סיבה מוצדקת.
אני בדעה שמי שאוהב את זה ושלם עם זה - אז שיילך עם זה עד הסוף. אבל, תמיד כדאי לעצור ולשאול את עצמך אם זה באמת שווה את זה.

AkunaMatata
08-08-07, 16:19
תכלס זה מה שמבאס בספורט הזה...
שאתה לא יכול להגיע למשו רציני בלי חומרים
אבל במוקדם או במאוחר אתה מגלה שה"חומרים" האלה זה לא כזה נורא כמו שעושים מי זה....

אליאב קרייסלר
08-08-07, 16:43
לא חייבים להתחרות , אני בעצמי לא אוהב כלכך את הקטע של להתחרות.
אתה יכול להמשיך כמו שאתה, טבעי אם זה נוח לך , הגעת לגוף מרשים אתה יכול להרשות לעצמך לחפף מדי פעם. אם פעם בכמה זמן יבוא לך לגדול תעשה סייקלון יבש ויפה וזה הכל לא צריך יותר מזה...

השאיפה שלי למשל זה להיות יחסית יבש ועל אחוז שומן 9 ככה כל השנה...עם מסה של בודיבילדר מקצועי כמובן חח

noobit
08-08-07, 17:14
בדיוק אם אתה רציני מדי אי אפשר לחיות.. אני לגמרי מבין אותך ומסכים איתך. יש פה באתר כמה מושפעים יותר מדי שאפילו לא יוצאים לבלות כי הם מפחדים להחמיץ ארוחה, או שעות שינה או משו כזה.

זה כבר לא רציני וזה כבר להרוס תחיים של עצמך

בכל מקרה אתה יכול להמשיך לעסוק בזה בכיף לשתות מדי פעם לצאת להחמיץ ארוחה לא יקרה כלום אתה עדיין תהיה סוס וזהו

תמשיך להתאמן ולאכול וייהיה טוב לפחות ככה אתה תחיי תחיים שלך

בהצלחה

Kachok
08-08-07, 17:15
בדיוק אם אתה רציני מדי אי אפשר לחיות.. אני לגמרי מבין אותך ומסכים איתך. יש פה באתר כמה מושפעים יותר מדי שאפילו לא יוצאים לבלות כי הם מפחדים להחמיץ ארוחה, או שעות שינה או משו כזה.

זה כבר לא רציני וזה כבר להרוס תחיים של עצמך

בכל מקרה אתה יכול להמשיך לעסוק בזה בכיף לשתות מדי פעם לצאת להחמיץ ארוחה לא יקרה כלום אתה עדיין תהיה סוס וזהו

תמשיך להתאמן ולאכול וייהיה טוב לפחות ככה אתה תחיי תחיים שלך

בהצלחה

הופה מי חזר לפורום
ומעניין מי אותם מושפעים שאתה מדבר עליהם?:flowers:

noobit
08-08-07, 17:19
הופה מי חזר לפורום
ומעניין מי אותם מושפעים שאתה מדבר עליהם?:flowers:

חחח מדי פעם אני נכנס לקרוא יש דברים מעניינים

ואל תדאג לא התכוונתי למישהו מסויים (לא אתה )

מתי אתה בא היום?

Ronush
08-08-07, 17:56
יפה על ההחלטה, תעשה את הטוב לך, בהצלחה !

טל יואב
08-08-07, 18:18
כל הכבוד לך על הכנות והאומץ ועל תפסית עולם מרחבית , מה שתחליט אנחנו איתך בכל מצב אחי .

לא קל לכתוב דברים קשים אלו , אני מסכים עם כל מילה שכתבת ... בהצלחה בהמשך דרכך גבר :sbb4:

StaSus
08-08-07, 18:34
ישר כוח!

אליאב קרייסלר
08-08-07, 18:40
אני כל כך מבין אותך אחי, גם יומי קרב ובא

חחח אבל עומר אתה כבר ענק , אז למה לא להתחרות?

Coleman
08-08-07, 18:46
כל הכבוד על ההחלטה אחי...צריך להעריך את זה ואותך על ההודאה הזאת (כן עם א'...)

בהצלחה :)

ran7
08-08-07, 18:53
לא חייבים להתחרות , אני בעצמי לא אוהב כלכך את הקטע של להתחרות.
אתה יכול להמשיך כמו שאתה, טבעי אם זה נוח לך , הגעת לגוף מרשים אתה יכול להרשות לעצמך לחפף מדי פעם. אם פעם בכמה זמן יבוא לך לגדול תעשה סייקלון יבש ויפה וזה הכל לא צריך יותר מזה...

השאיפה שלי למשל זה להיות יחסית יבש ועל אחוז שומן 9 ככה כל השנה...עם מסה של בודיבילדר מקצועי כמובן חח
אתה לא רוצה להתחרות??

xLaes
08-08-07, 20:15
כמו שאומרים פורשים בשיא,עלה והצלח במה שתעשה.

arbel2
08-08-07, 20:48
אני מבין אותך ,עם כל הצער שבדבר.
זה ספורט מניאק ,זה ספורט עלוקתי ,זה ספורט שלוקח ממך הכל ,את הכסף ואת הבריאות ,ולרוב לא נותן כלום בחזרה.
גם אני לא פעם חשבתי על לוותר על הספורט הזה ,בגיל 19 אני מוצא את עצמי מגרד שקל לשקל, לא יוצא לבילויים כמעט , נשאר בבית בימי שישי כי בשבת בבוקר יש אימון גב וחס וחלילה הבילוי יהרוס לי את הדד ליפט , אני מוצא את עצמי עם מרפקים שחוקים ,כתף פצועה ,ברכיים גוססות ופרקי ידיים שעושים בבוקר רעש של אוטו שלא מניע .
עוד לא מצאתי בתוכי את האומץ לעזוב את הספורט הזה ,אני גם בספק גדול אם אני מסוגל ,אני מכור לספורט הזה ,לא מסוגל לעבור יומיים בלי אימונים ולא להיכנס לאטרף , הספורט הזה נכנס לך לדם ולא מוכן לצאת .

אני מצדיע לך על האומץ לוותר על החלום שלך ,זה דורש הרבה כוח פנימי והמון כנות בינך לבין עצמך
נדבר על זה בהרחבה בחנות ביום שישי.

mmaorc
08-08-07, 21:14
הסבר :
מרגיש כמו נרקומן.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
איבדתי את זה.

בהצלחה לכולם.
קח את זה בקלות גם ככה התחרות זה סתם שטויות.
תפתח גוף בשביל שתהיה מרוצה מעצמך ב 100% לא בשביל התחרות המסכנה שיש פה בארץ, שגם ככה לא מקבלים כלום- לא כסף ולא כבוד.
ואל תקח את זה לקיצוניות- תשתה בכיף, תרכב על אופנוע ותעשה כל דבר שתרצה כדי להנות מהחיים כמה שיותר. אל תמנע מעצמך שום דבר.
ככה גם תתאמן וגם תהנה מהחיים.

Dr. Muscle
08-08-07, 21:40
כמו כולם - גם אני מכיר את ההרגשה. אחרי תקופה מסויימת מגיעה השחיקה. פנאטיות זה בסדר כשאתה בתיכון, אבל כשיש אלמנטים אחרים במשוואה... זה קשה, בעיקר שאין תמורה כספית.

hell
08-08-07, 21:49
תודה על התמיכה חברים.
אני באמת מופתע מאוד לטובה, 99% מהחברים הבינו אותי ומחזקים את טענותיי.
אולי לא הייתי ברור מספיק, אבל אני לא פורש מאימונים בחדר כושר.
רק החלטתי להוריד הילוך, כמו שהייתי עד לפני שנה ומשהו.
אולי אבנה לי תוכנית Ab ואלך 4 פעמים בשבוע. במקום 6 פעמים שעכשיו יוצא לי.
גם פה ושם אשתה איזו בירה ולא אקפיד כל כך על התזונה ב100%, אלא רק ב90%

Bullet
08-08-07, 21:53
למה בכלל רצית להתחרות? אם אתה חושב שיש לך סיכוי להגיע לחו"ל, אז סבבה.
אבל אם לא-מה נותן פיתוח גוף תחרותי בישראל? גביע עלוב? גם ככה אף אחד לא מתעניין ב"ספורט" הזה. אתה לא תוכר בישראל כספורטאי או סלבריטי. אתה סתם תפגע בבריאות שלך (הכל יחסית כן?) בשביל כלום.

Night_Wolf
08-08-07, 22:06
למה בכלל רצית להתחרות? אם אתה חושב שיש לך סיכוי להגיע לחו"ל, אז סבבה.
אבל אם לא-מה נותן פיתוח גוף תחרותי בישראל? גביע עלוב? גם ככה אף אחד לא מתעניין ב"ספורט" הזה. אתה לא תוכר בישראל כספורטאי או סלבריטי. אתה סתם תפגע בבריאות שלך (הכל יחסית כן?) בשביל כלום.

אם הוא אוהב לעסוק בתחום מסוים אז למה לא?
קח לדוגמא בן אדם שקונה גרוטאה ב 10000 שקל ומשפר את הסבתא שלה במשך שנתיים אם סכום כסף כפול מהמחיר של האוטו בישביל מה?מה השיפורים האלה באוטו יתנו לו?מה הוא יסע מהר יותר?הוא יעשה רושם על ילדה בת 14?לא הוא אוהב את זה אז מברוק שיהנה לא צריך לשלול כל דבר חיים רק פעם אחת:flowers:

Bullet
08-08-07, 22:09
אם הוא אוהב לעסוק בתחום מסוים אז למה לא?
קח לדוגמא בן אדם שקונה גרוטאה ב 10000 שקל ומשפר את הסבתא שלה במשך שנתיים אם סכום כסף כפול מהמחיר של האוטו בישביל מה?מה השיפורים האלה באוטו יתנו לו?מה הוא יסע מהר יותר?הוא יעשה רושם על ילדה בת 14?לא הוא אוהב את זה אז מברוק שיהנה לא צריך לשלול כל דבר חיים רק פעם אחת:flowers:
אם זה תחביב, שיתאמן ושיאכל כמה שהוא רוצה.
אבל אני מתכוון לתחרות עצמה. לייבוש המטורף, לדילול המלחים (למה אתה עושה דילול מלחים כבר חצי שנה? זה קטבולי!), לקטע של לאכול כל 3 שעות (למרות שלא צריך, אבל עדיין) לקטע של החומרים וכו'. אם הוא אוהב BB שיתאמן ושיבנה את הגוף שלו בכיף, אבל אני לא מבין למה להיות בודיבילדר מקצועי בישראל-זה הרי לא נותן שום דבר.

Leo
08-08-07, 22:15
הסבר :
מרגיש כמו נרקומן.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
איבדתי את זה.

בהצלחה לכולם.

מפתחי גוף הם השלב הבא בהתפתחות האנושית
באוניברסיאות רבות מגדירים את רוני כ homo surpirior

זה יעודד אותך , אפשר להתאמן עם חומרים גם בלי תחרויות

TheGift
08-08-07, 22:33

טעות חמורה. אני מכיר בנאדם בן 30 שלקח כמה סייקלים והיום הוא עקר. הבנאדם מצטער על היום שהוא נכנס למכון כושר בפעם הראשונה. יש אנשים שיכולים להשתמש בחומרים הכי הכי חזקים בטווח ארוך מבלי שיהיה לזה שום השפעה שלילית, ומאידך יש אנשים שפשוט רצוי מאד שלא ייתקרבו לזה. אל תבינו לא נכון - אני ממש לא נגד חומרים, אבל צריך לחשוב פעמיים לפני שמשתמשים בזה. אני מחזק מאד אתה מה שידידי ארבל כתב - הכאבים כתוצאה מהמאמץ, האובססיה לאוכל, לאימונים, למראה - הכל שואב ממך כ"כ הרבה אנרגיות, מפריע כ"כ באורך החיים, אבל מה לעשות - אנחנו במידה מסוימת מזוכיסטים. גם אני מרגיש שבלי כול זה אני אשתגע, לפחות כרגע. לפני כחצי שנה הייתי חודש מחוץ למכון כושר ופשוט השתגעתי. יש בספורט הזה איזושהי אובססיה, אני משוכנע שרבים ממכם, שבאמת מכורים לזה, מרגישים רע מאד אפילו כשהם מחסירים ארוחה אחת ביום. אי-אפשר להסביר את זה.

Bullet
08-08-07, 22:34
מפתחי גוף הם השלב הבא בהתפתחות האנושית
באוניברסיאות רבות מגדירים את רוני כ homo surpirior

אתה כ"כ צודק ליאו.
האדם נועד לעשות דדליפט של 300 קילו ולצעוק "Yeah Buddy!!!"
ולהגיד Aint not'in but a peanut!

Ilan-V
08-08-07, 22:44
Hell כבוד מגיע לך על האומץ.. לעשות זאת.. אבל אני בטוח שאתה בוגר מספיק בשביל לעשות חושבים ולראות מה מתאים לך יותר..

שורה תחתונה:תאתמן בשביל הכיף,4 פעמים בשבועע תנסה לאכול כמה שיותר מסודר וזהו תהנה מהחיים בהצלחה בכל אחי! אנחנו איתך

meni32
08-08-07, 22:46
עצוב לשמוע על פרישות...במיוחד של הרציניים.
ממה שהבנתי אתה פורש בגלל הפחד מהחומרים.
בפורום הזה הפכו את החומרים לחלק הכרחי רק אם אתה רוצה לעלות על הבמה.
זו טעות, סטרואידים זה דבר הרבה הרבה יותר נפוץ ממה שנהוג לחשוב בקרב הקהילה בחדרי הכושר בכל העולם - ללא כל קשר לשאיפה להתחרות.
אתה מוזמן לעיין בתמונות גולשים בפורומים רצינים בחו"ל, שם תראה גופות מרשימות ביותר...כאלו שיכולים לקחת מר ישראל עם פיהוק - ואותם אנשים מעולם לא עלו וגם לא חושבים לעלות על במה.
כך שלבטל את השימוש בחומרים אם אין שאיפה להתחרות זו פשוט טעות שלצערנו הפכה לנורמה בעיקר בארץ, בחו"ל הם הרבה יותר מפותחים בתחום הזה ולכן הם מבינים שאלו הם רק חומרים שנותנים לך ביצועים טובים יותר וגוף מרשים יותר.
אם יש לך פחד מחומרים זו סיבה לגיטימית להפסיק, אך אם אתה קוטע את השאיפה שלך להתחרות רק בגלל חוסר ההכרה שבספורט הזה אני פשוט לא מסכים איתך.
פיתוח גוף בארץ זהו דבר נפשי ותו לא, לי זה נותן אושר פנימי ואני יודע שגם לך.

בכל מקרה , בין אם תתחרה ובין אם לא- שיהיה בהצלחה בכל דרך שתבחר.

V.G
08-08-07, 22:56
כל הכבוד אחי =]
לדעתי עשית צעד נכון ולעניין... כל החומרים האילה לא טובים ובאמת שום תחרות לא שווה את זה...
שלא נדבר על זה שיותר מדי שרירים (כן יש דבר כזה) לא באמת כזה Wow... לדעתי אפילו די מגעיל...
ובכלל לקחת חומרים בשביל להפנפח!! למה?! לא שווה את זה... ובאמת מותר לך גם להנות מדי פעם ולשתות כוס בירה או לקחת איזה הקפצה של קוקטל משובח באיזה מסיבה...

בהצלחה בחיים :-)

arbel2
08-08-07, 22:58
הפחד מחומרים הוא לגיטימי ,זה לא נושא בריא נקודה ,לא משנה איך תסובב ואיך נסתכל על זה ,לחומרים יש תופעות לוואי שליליות ,ואני עוד בחור שמאוד מאוד בעד חומרים ,אבל אנשים חייבים להבין שסטרואידים זה לא משחק ילדים ,וזה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע ,יותר מזה ,סטרואידים זה עוד נושא חדש מבחינת המדע ,אנחנו עדיין לא יודעים עליהם המון ,וחלק מהתופעות שלהם גם חיוביות וגם שליליות הן בגדר תעלומה .

SkyLiNe
09-08-07, 00:12
hell אתה מאמן בטרגט נכון? אני מזהה את הקעקועים

Leo
09-08-07, 00:35
טעות חמורה. אני מכיר בנאדם בן 30 שלקח כמה סייקלים והיום הוא עקר. הבנאדם מצטער על היום שהוא נכנס למכון כושר בפעם הראשונה. יש אנשים שיכולים להשתמש בחומרים הכי הכי חזקים בטווח ארוך מבלי שיהיה לזה שום השפעה שלילית, ומאידך יש אנשים שפשוט רצוי מאד שלא ייתקרבו לזה. אל תבינו לא נכון - אני ממש לא נגד חומרים, אבל צריך לחשוב פעמיים לפני שמשתמשים בזה. אני מחזק מאד אתה מה שידידי ארבל כתב - הכאבים כתוצאה מהמאמץ, האובססיה לאוכל, לאימונים, למראה - הכל שואב ממך כ"כ הרבה אנרגיות, מפריע כ"כ באורך החיים, אבל מה לעשות - אנחנו במידה מסוימת מזוכיסטים. גם אני מרגיש שבלי כול זה אני אשתגע, לפחות כרגע. לפני כחצי שנה הייתי חודש מחוץ למכון כושר ופשוט השתגעתי. יש בספורט הזה איזושהי אובססיה, אני משוכנע שרבים ממכם, שבאמת מכורים לזה, מרגישים רע מאד אפילו כשהם מחסירים ארוחה אחת ביום. אי-אפשר להסביר את זה.

לא כולם בנויים לזה ,

יש אנשים שיכולים לחיות בחדר כושר מסט רסט פאוז אחד לאחר וצריכים פשוט למנוע מעצמם ללכת לתאמן. (אני)
יש אנשים שחשים כאילו כל העולם הוא בגוונים של שחור לבן ואדום באמצע אימון ,
(ויש ימים...)

יש גם אנשים שקשה להם לאכול , קל להם לאכול הרבה
שונים צ'יטינג , אוהבים צ'יטינג וכו' (אני)

ויש גם את הנרקומנים של החומרים.

זה מרכיב יותר חשוב מגנטיקה ברמות הנמוכות(של התחרויות)
אם אתה לא יכול להוציא את הגוף שלך למצב של בניית שריר , אתה תיראה פחות או יותר ממוצע , הרבה אנשים עם גנטיקה לא מהעולם הזה נראים שמנים או שחיפים לפני שהם מתחילים להתאמן, צריך צירוף של כל זה.

SkyLiNe
09-08-07, 02:41
בכל מקרה דעתי
ראיתי אותך במציאות ואני חושב שיש לך גוף במצב מעולה,יש בנייה טובה,אתה אולי לא בנוי לפיתוח גוף תחרותי אבל אתה בהחלט בנוי להתעסק בספורט בשביל עצמך.

בהצלחה בהמשך הדרך :jockey:

sagi28
09-08-07, 03:14
אחי בתור אחד שמתחרה אני מעריך אותך
כי התחלתי לקחת סטרואידים נגעלתי מעצמך שאתה מזריק חומרים שאתה לא צריך, קיבלת החלטה נכונה ואתה עוש בשכל
שום גביע או פרס כספי לא שווה את ההרס של הגוף שלך בעתיד.
מה עם עם תתחרה בגוף החטוב?? זה פיתוח גוף טבעי שיבואו מתחרים יותר שפויים כמוני נגיד שלא לוקחים חומרים.
בין לפרוש לבין להתחרות רק עם סטרואידים אלי האנה פתר את הבעייה ועשה קטגוריה של הגוף החטוב.
אם תחליט לא להתחרות אני הראשון שיכבד אותך אני פשוט חושב שאוללי תתחרה בקטוריית משקל יותר מנוכה נגיד עד 80 או עד 75 או בגוף החטוב ואולי שמע תצוכל להתחרות בלי חומרים.
אין לי מושג כמה אתה שוקל עכשיו וכמה אחוזי שומן אבל הבנתי מההודעות בפורום שאתה בחור רציני אז אל תפרוש לפניי שהתחלת.
זה חוויה לעמוד על במה בתחרות, תתחרה לפחות פעם 1 בשביל החוויה בשביל הכייף הספורט ותמיד תוכל להראות לנכדים לילדים איך אבא היה פעם:)

Deja Vu
09-08-07, 04:40
מבין אותך זה ספורט שלא זוכה לפרסום והכרה בארץ בכלל,אן בו כסף, ובנוסף דורש הקרבה מטורפת עשרים וארבע שעות ביממה. אבל בכל זאת אני מניח שהמצפון שלך הולך לעבוד שעות נוספות, כל פעם שתפסיד אימון או ארוחה ככה זה, בכל אופן בהצלחה עשיתה החלטה נבונה.

Night_Wolf
09-08-07, 09:40
כי התחלתי לקחת סטרואידים נגעלתי מעצמך שאתה מזריק חומרים שאתה לא צריך, קיבלת החלטה נכונה ואתה עוש בשכל
מה עם עם תתחרה בגוף החטוב?? זה פיתוח גוף טבעי שיבואו מתחרים יותר שפויים כמוני נגיד שלא לוקחים חומרים.
בין לפרוש לבין להתחרות רק עם סטרואידים אלי האנה פתר את הבעייה ועשה קטגוריה של הגוף החטוב.
אם תחליט לא להתחרות אני הראשון שיכבד אותך אני פשוט חושב שאוללי תתחרה בקטוריית משקל יותר מנוכה נגיד עד 80 או עד 75 או בגוף החטוב ואולי שמע תצוכל להתחרות בלי חומרים.
אין לי מושג כמה אתה שוקל עכשיו וכמה אחוזי שומן אבל הבנתי מההודעות בפורום שאתה בחור רציני אז אל תפרוש לפניי שהתחלת.
זה חוויה לעמוד על במה בתחרות, תתחרה לפחות פעם 1 בשביל החוויה בשביל הכייף הספורט ותמיד תוכל להראות לנכדים לילדים איך אבא היה פעם:)

עזוב בשקט את החומרים!!!

:diractor: :diractor: :diractor: :diractor: :diractor:

SuzukiR
09-08-07, 09:56

זה גרישה?

Night_Wolf
09-08-07, 10:00
זה גרישה?

אמת אמת :jockey:

אליאב קרייסלר
09-08-07, 10:06
אתה לא רוצה להתחרות??

לא החלטתי על זה עדיין ,
אבל שמע דבר אחד שאני יודע - אני לא מבין למה מפתח גוף שכל העיקר אצלו זה בעצם לפתח את הגוף ולהיראות טוב , צריך להיות כל השנה שמן נוזלי ומגעיל , בשביל שבועיים שבהם להיראות שיא, למה?! למההההההה!!!!
זה פשוט לא הגיוני הדבר הזה בגלל זה אני עושה כמו שאני עושה עולה נקי ולאט (חח בוא נעזוב את זה שבשבועיים האחרונים השמנתי כמו פרה)

Meir787
09-08-07, 10:13
לא החלטתי על זה עדיין ,
אבל שמע דבר אחד שאני יודע - אני לא מבין למה מפתח גוף שכל העיקר אצלו זה בעצם לפתח את הגוף ולהיראות טוב , צריך להיות כל השנה שמן נוזלי ומגעיל , בשביל שבועיים שבהם להיראות שיא, למה?! למההההההה!!!!
זה פשוט לא הגיוני הדבר הזה בגלל זה אני עושה כמו שאני עושה עולה נקי ולאט (חח בוא נעזוב את זה שבשבועיים האחרונים השמנתי כמו פרה)
תראה אם היה אפשר לעשות את זה נקי ויפה גם קולמן גם קאטלר וגם מרטינז היו עושים את זה נקי ויפה, חטובים ויבשים.. אבל זה פשוט לא נותן תוצאות אופטימליות..

Tamir H
09-08-07, 11:02
לא החלטתי על זה עדיין ,

כי מפתח גוף מקצועי הוא לא בנאדם רזה
לא אכפת לו איך הוא נראה כל השנה חוץ מיום אחד היום של התחרות
ואם בעלייה מלוכלכת משיגים הרבה יותר אז הוא יעשה את זה

yaronas
09-08-07, 11:06
אתה לקחת את העסק בצד הלא טוב שלו..חומרים כרגע זה לא הבעיה, אם זה בהשגחה רפואיות.לדעתי המפתח גוף יכול לעשות מה שהוא רוצה בoff Season שלו..לאכול פיצות מדי פעם(יש תמונה של פיל הית טוחן פיצות אם אתה רוצה) לצאת למסיבות, ולשתות בירות לא יקרה לך כלום ,אתה רק תסדר את הראש שלך ותוכל להמשיך הלאה ולהגשים את החלום

אליאב קרייסלר
09-08-07, 11:40
כי מפתח גוף מקצועי הוא לא בנאדם רזה
לא אכפת לו איך הוא נראה כל השנה חוץ מיום אחד היום של התחרות
ואם בעלייה מלוכלכת משיגים הרבה יותר אז הוא יעשה את זה

אז זהו שלא , למה בעליה מלוכלכת משיגים יותר? כי אתה עולה יותר במשקל? אז מה? אולי אתה עולה קילו שריר ו3 שומן , זה לא שווה את זה...
בהנחה שיש ידע ויש גנטיקה טובה , אפשר לעלות נקי כל הקטע פה זה שבעליה מלוכלכת אתה בטוח שאתה גודל במסת שריר ב100 אחוז מהמקסימום , בעליה נקיה יכול להיות שלפעמים חסר קצת אוכל ואז מוסיפים , אבל עדיין אם לא מוסיפים יותר מדי אפשר לעלות נקי קח אותי לדוגמא בחיים לא נגעתי בחיטוב

Night_Wolf
09-08-07, 11:56
לא החלטתי על זה עדיין ,

מכות חזקות תקבל ממני ומעומר בדרך חזרה הבייתה מהחנות על ההודעה הזאת כניראה שאני לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב אתמול:flowers:
אנחנו שקלנו כבר להוריד אותך באמצע איילון עקב אהבתך להישאר חטובון כל השנה באוף סיזן גרמה לעומר לחשוב על רעיון אירובי מעולה בישבילך ידידי :sbb4:

sagi28
09-08-07, 12:56
אלייאב אני בדעהה שלך
מפיצות המבורגרים שווראמות וגלידות רק משמינים
זה לא אוכל מזין לבנות איתו שרירים
צריך לאכול בריא כל 2-3 שעות כ 400 קלוריות כפול 6 ארוחות ביום ואז גדלים בשריר ולא סתם בשומן.
בלי סטרואידים והורמוני גדילה מעלים בשנה 4-5 ק"ג שרירי נקי אז כל שאומר לכם שהוא העלה 20 ק"ג במשקל בשנה נגיד אז או שהוא על סטרואידים והורמוני גדילה או שרוב מה שהוא העלה זה שומן.
שומן שנאגר מאוד קשה להוריד אותי, ולמה להתחיל דיאטה לקיץ מ17 אחוז שומן ואז להגיע ל8-9 כדי להיראות טוב בחם ולא להיות 11-12 ואז לרדת ל8-9 ככה ניראים יותר טוב כל השנה ויוצר קל לרדת בקיץ.
אלייב כרגע לא מתחרה והוא רוצה להיראות טוב כל השנה לא עם אחוזי שומן גבוה ועם עודפי נוזלים אז תכבדו את הדעה והרצון שלו.
המפתחי גוף הרציניים לא עולים מעבר ל13 אחוז כי יש להם הופעות, ואל תשכחו שעם חומרים איכותיים הם עולים יותר נקי ויוצתר קל להם להוריד לקאת תחרות.
פשוט מגעיל איך שלי פריסט ניראה באוף סיזן הוא מפסיד ככה הרבה פרסומות והרבה הופעות אורח, הוא מצליח לרדת אחרי דיאטה קשה של 3 חודשים לפחות עם חומרים חזקים.
בואו צראו לי מאמר שמוכיח שמגלידה שווראצה עוגה וכל גאנק אחר גדלים בשרירים ולא סתם מעלים שומן, וזה אוכל איכותי לפיתוח גוף???????

sagi28
09-08-07, 12:58
מה הקטע עם הגרישה???
אני ניראה רוסי????
קוראים לי שגיא גרשגורן ותשאירו תשם כמו שהוא:)

yaronas
09-08-07, 13:05
שגיא מספיק עם החומרים!כל משפט שני שלך מתחיל/מסתיים ב"חומרים"..תן לאנשים שמוכנים לסכן את חייהם בשביל תהילה/השגת הגוף המושלם את הכבוד הראוי ..די!

Meir787
09-08-07, 13:14
אלייאב אני בדעהה שלך
צריך לאכול בריא כל 2-3 שעות כ 400 קלוריות כפול 6 ארוחות ביום ואז גדלים בשריר ולא סתם בשומן.
בלי סטרואידים והורמוני גדילה מעלים בשנה 4-5 ק"ג שרירי נקי אז כל שאומר לכם שהוא העלה 20 ק"ג במשקל בשנה נגיד אז או שהוא על סטרואידים והורמוני גדילה או שרוב מה שהוא העלה זה שומן.
שומן שנאגר מאוד קשה להוריד אותי, ולמה להתחיל דיאטה לקיץ מ17 אחוז שומן ואז להגיע ל8-9 כדי להיראות טוב בחם ולא להיות 11-12 ואז לרדת ל8-9 ככה ניראים יותר טוב כל השנה ויוצר קל לרדת בקיץ.
אלייב כרגע לא מתחרה והוא רוצה להיראות טוב כל השנה לא עם אחוזי שומן גבוה ועם עודפי נוזלים אז תכבדו את הדעה והרצון שלו.
המפתחי גוף הרציניים לא עולים מעבר ל13 אחוז כי יש להם הופעות, ואל תשכחו שעם חומרים איכותיים הם עולים יותר נקי ויוצתר קל להם להוריד לקאת תחרות.
פשוט מגעיל איך שלי פריסט ניראה באוף סיזן הוא מפסיד ככה הרבה פרסומות והרבה הופעות אורח, הוא מצליח לרדת אחרי דיאטה קשה של 3 חודשים לפחות עם חומרים חזקים.
בואו צראו לי מאמר שמוכיח שמגלידה שווראצה עוגה וכל גאנק אחר גדלים בשרירים ולא סתם מעלים שומן, וזה אוכל איכותי לפיתוח גוף???????
אוכל לא משמין, עודף קלורי משמין. תאכל כמה גלידה שבא לך, רק תוציא את זה, ויהיה בסדר.
ותגיד, מה הבעיה שלך עם סטרואידים וטסט' ? החומרים הם חלק בלתי נפרד מהספורט הזה, וכדי להגיע לרמה גבוהה חובה להשתמש בהם. זה לא שיש ברירה. ותעשה טובה בחייאת, רציניים לא עולים מעל 13 אחוז ? תראה את לי פריסט, שלא עולה ל13 אחוז ואפילו מתקרב ל30 אחוז במאסות שלו!! תראה את גוסטאבו באדל, את מרטינז וכל שאר החברים שלהם. כל באדיבילדר רציני עולה לאחוז שומן מכובד ביותר, אין אף אחד שנשאר על 10 אחוז שומן כל השנה!! זה לא פאקינג WWE!

gog
09-08-07, 13:19

:):):):) אתה רוצה להגיד לי שאתה אוכל 2400 קלוריות ביום?
אתה יודע שזה בערך הארוחת בוקר של מאור\רוז'ה\חוסאם וכל החבר'ה הגדולים?

zidan
09-08-07, 13:24
:):):):) אתה רוצה להגיד לי שאתה אוכל 2400 קלוריות ביום?
אתה יודע שזה בערך הארוחת בוקר של מאור\רוז'ה\חוסאם וכל החבר'ה הגדולים?

כן,אבל זה בגלל שהוא בתול סטוראידים

sagi28
09-08-07, 13:36
גלידה רגילה זה ערך גליקמי גבוה ועם הרבה שומן רווי בכלל לא בריא ולא מומלץ
כל הגנאק סתם מעלים בשומן ולא בריאים
אני אוכל 6-7 ארוחות בערך של 400-500 קלוריות.
מה איכפת לי מה אנשים על חומרים אוכלים אני בלי חומרים אז זה שונה.
אני אוכל 140 גרם חלבון אם חומרים אפשר לאכול גם פי 3-4 ממשקל מסת השריר כלומר 210-280 ואם אוכלים עוד חלבון אז צריך עוד פחמימות שיתנו לחלבון להגיע לשריר וכו.
ואל תשווה גנטיקה שלי ושל מאור יש אנשים גדולים טבעית או יותר גבוהים ממני בגובה.
אני 174 מטר ויש מפתחי גוף שהם מעוד גבוהים כמו אלעד שלק בכבדים.
ולכל אחד יש חילוף חומרים בסיסי לאחד הוא מאוד גבוה ולשני גם מ2000 קלוריות הואט משמין.

TheGift
09-08-07, 13:39
sagi28,

אם אתה לא מסוגל לראות על עצמך מעט שומן אז אין לך מה לחפש בענף הזה, נקודה. אני לא מכיר אותך, אבל לפי מה שאנשים פה אומרים אתה נראה בערך אותו דבר כבר כמה שנים. אני, למשל, לא הייתי מסוגל לשמור על אורך חיים של באדיבילדר בידיעה שאני לא אתקדם, אדרוך במקום ואשאר אותו דבר מספר שנים. אתה לא מוכן להתשמש בחומרים? סבבה, לגיטימי, זה זכותך. אבל לפחות תתחיל לאכול כמו באדיבילדר. אני מכיר אנשים שלא משתמשים בחומרים, אבל נראים הרבה הרבה יותר גדולים ממך מהסיבה הפשוטה שהם לא מפחדים לעלות קצת במשקל. תאמין לי שאף אחד לא אוהב להראות מלא, הפנים משמינות, פתאום מתחילים לצוץ שומנים בבטן, מאבדים את הקוביות.. אבל אין ברירה, בשביל לגדול ולהתקדם חייבים לאכול, והרבה. צריך תמיד לזכור שזה בסך הכל זמני, אחרי שתעשה אוף סיזן רציני ולאחר מכן חיטוב, תאמין לי שלא תצטער.

sagi28
09-08-07, 13:48
לפי מחקרים: אפשר לעלות 4-5 ק"ג שריר נקי בשנה
אם אוכלים בריא ונכון כל שעות שעות ארוחה, מספיק חלבון פחמימות, לוקחים תוספי מזון מתאימים, מתאמנים חזקים , ישנים 8-9 שעות ביום.
אם שבלי חומרים מעלה 10 ק"ג בשנה אז 4-5 ק"ג זה שרירי והשאר שומן.
הייתי בתחרות 67 ק"ג עד 4 וחצי אחוזי שומן ובחורף הייתי 77-78 על 11 אחוז שומן כלומר העלתי גם שריר וגם שומן אם הייתי ממשיך לעלות אז הייתי מעלה כבר רק שומן ונוזלים.בלי סטוראידים כן נשארים במקום מקסימום משתפרים ב30-40 אחוז מלפניי 5 שנים שהתחלתי.
וכל השמות האלה שצויינו פה מאור רוגה חוסאם וכו הם אנשחם גדולים גנטית ואנשים על הרהה חומרים מידע בדוק אז אין פה מקום להשוואות.

Meir787
09-08-07, 13:50
לעלות מ11 אחוז רק בנוזלים ושומן ? כנראה שאתה לא אוכל כל כך "בריא" כמו שאתה אומר.

sagi28
09-08-07, 13:54
הייתי במר ישראל 67 וחצי ק"ג על 4 וחצי אחוז שומן
ובחורף האחרון הייתי 77-78 ק"ג על 11 אחוז
זה כל מה שאמרתי, אני כן אוכל נכון ובריא
לא יודע מזה עוגה שוורצה פיצה וכל גאנק אחר
רק פחמימות מורכבות שומן בריא וחלבון

Meir787
09-08-07, 13:55
וואלה ? כנראה שזה לא מספיק :sbb4:

TheGift
09-08-07, 14:14
אם אוכלים בריא ונכון כל שעות שעות ארוחה, מספיק חלבון פחמימות, לוקחים תוספי מזון מתאימים, מתאמנים חזקים , ישנים 8-9 שעות ביום.
הייתי בתחרות 67 ק"ג עד 4 וחצי אחוזי שומן ובחורף הייתי 77-78 על 11 אחוז שומן כלומר העלתי גם שריר וגם שומן אם הייתי ממשיך לעלות אז הייתי מעלה כבר רק שומן ונוזלים.בלי סטוראידים כן נשארים במקום מקסימום משתפרים ב30-40 אחוז מלפניי 5 שנים שהתחלתי.
וכל השמות האלה שצויינו פה מאור רוגה חוסאם וכו הם אנשחם גדולים גנטית ואנשים על הרהה חומרים מידע בדוק אז אין פה מקום להשוואות.

וואלה? אז לפי החישובים שלי אני אשקול 110 קילו על 1.72 באחוז שומן נמוך עוד 5 שנים, אם אני אשמור על הכללים לפני המחקר הזה. כמובן שכול זה טבעי. :mellow:

חביבי, צא מהסרט הזה.

Di-Bol
09-08-07, 14:31
בקיצור שגיא, אתה ספתה בישלה דייסה.
אתה מוזמן למרק סוסטנון ביום חורף חם.

Night_Wolf
09-08-07, 14:36
בקיצור שגיא, אתה ספתה בישלה דייסה.
אתה מוזמן למרק סוסטנון ביום חורף חם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אם שקדי מרק שקדי דקה :):):):):unsure:

Di-Bol
09-08-07, 14:41
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אם שקדי מרק שקדי דקה :):):):):unsure:
אסור לו, הוא אוכל רק דברים עם שומן בריא, לא שומן עם איסטר ארוך.

Moshe
09-08-07, 14:55
טוב שמע אני רואה את התגובות שלך ואת הידע שלך בתזונה ואני אומר "לא פלא שיורדים עליך כל כך חזק פה"
תאמת אפילו לא ידעתי מי אתה עד שהתחילו לרדת עליך פה ולא הבנתי גם למה הם יורדים אבל לאט לאט אני מבין ולא אני לא בא גם לרדת עליך אבל אתה פשוט לא מבין דברים בסיסים ביותר ואתה עוד במיתוסים האלה שלך , אינדקס גליקמי , או 6-7 ארוחות או כל דבר אחר שיוצא מפיך...
אתה אוכל 2400 קלוריות ביום? בן אדם זה התחזוקה שלך אתה צריך הרבה יותר.
אתה לא רוצה סטרואידים? אף אחד לא מכריח אותך , אתה אוהב לקבל מקום 7-8 מתוך 10 בכל תחרות? תהנה.. אפילו את הייבוש זה לא שווה לבוא לתחרות בשביל מקום כזה לא מכובד.. ואתה לא מתקדם משם כבר כמה שנים.. אולי בקטגוריות נחותות יש לך סיכוי ...
ד"א רוב הסטרואידים שמופקים היום בשוק קיימים בגוף שלך רק שאתה מקבל ממקור חיצוני את אותם ההורמונים שקיימים בגוף שלך בכמויות מסחריות ביחס לגוף לכן יש התפתחות גדולה יותר של הגוף במהירות שלא נראתה על פניה על מתאמן טבעי.
אני מאמין שגם אם תקח סטרואידים לא תתקדם לשום מקום כי הידע שלך בתזונה לקוי מאוד , אתה חי בעבר ואני מציע שתתרענן קצת .
אתה גם מפחד יותר מדי משומן , מתחרה שכבר כמה שנים בתחום חייב לעבור את מחסום ה"אני מפחד לעלות בשומן" , כי רואים שהוא עדיין לא רציני...
שיהיה לך רק בהצלחה ,
יום טוב.

sagi28
09-08-07, 15:09
אתה ראית אותי באוף סיזן שאתה מדבר???
ראית אותי בתחרות???
אני אוכל 6-7 ארוחות של 500 קלוריות ביום אז תעשה לבד את החישוב
140 גרם חלבון פחימות מורכבות ושומן אני מקבל מטחינה אגוזי מלך אבוקדו שמן זית
תביאי לי מחק אחד שגדלים בשריר משוואמה , פיצות, ציפס, וכל גאנק אחר????
אל תדבר על דברים שלא ראית על סמך תמונות באינטרנט
וקטגורייה נחותה, בוא תתחרה עד 70 ק"ג וניראה אם תביא מקום 2 ו4 כמוני!!!!!!!!!!
ועומר לנדאו אל תזלזל כי בלי החומרים שחחפת השנה הייתה מגיע למקום אחרון כמו שנהנ שעברה, אני נותן לך כבוד אבל תירגע ומהר.
כי בלי חומר ראינו מה אתה שווה!!!!!!!!!!!!!!!

Bullet
09-08-07, 15:27
אלייאב אני בדעהה שלך

וואלה אחשלו, אתה צודק. צריך לאכול נקי, מה לעשות... תזונה זה הכי חשוב. אם אתה לא שומר על תזונה נכונה ומחפף ואוכל כל מיני דברים משמינים, כמו למשל עוגות, חטיפים ופיצה וכאלה אתה רק תשמין מזה ואתה כמעט ולא תעלה בשריר. יש את כל המתאמנים האלה בחדר כושר שחושבים שלא צריך לשמור על תזונה, הם באים להתאמן-שותים אבקת חלבון אחרי זה וחושבים שזה מספיק, אני בא אל אחד כזה ואומר לו: "גבר גבר, אתה לא יודע שתזונה זה 70% מהתוצאות? אימונים זה רק 25% מהתוצאות, וצריך גם להקפיד על שעות שינה, זה לפחות 15% מהתוצאות! "
אז אני אומר לך, אחי אם אתה רוצה להיות כמו הגדולים אתה צריך גם לאכול כמו הגדולים-חלבון רזה כמו חזה עוף, קוטג', טונה במים (לא בשמן, כי זה מאוד משמין), פחממות מורכבות ולא פשוטות כמו שיבולת שועל, פריכיות אורז, תפו"א וכו'. יותר חשוב מהקלוריות אחי, זה האינדקס הגליקמי של הפחממות! אם יש לך אינדקס גליקמי גבוה הסוכר מגיע לדם מהר וזה מעלה מאוד מהר את האינסולין ואז החלבונים והפחממות הופכות לשומן אחשלי! ככה אי אפשר לבנות שריר ואתה רק תשמין מזה. כמובן אל תשכח שצריך לאכול נקי ולאכול כל 3 שעות ארוחות קטנות כדי להמנע מפירוק שריר וכדי להגביר את החילוף חומרים , ולהקפיד לא לעבור את ה32 גרם חלבון בארוחה, כי יותר מזה זה כבר עומס על הכליות והחלבון שנשאר הופך ישר לשומן. לפני השינה עדיף לאכול ארוחה עם חלבון איטי ושומן שיאיט את הספיגה של החלבון וככה אתה תמנע מפירוק שריר בצום של הלילה. גם עדיף להמנע מפחממות לפני השינה, כי זה ישר ילך לשומן.
מה אני אגיד לך אחי, תעשה כמו שאני כתבתי פה ואתה תעלה מקסימום שריר, מינימום שומן!
bro4life!

Amit
09-08-07, 15:32
ראית אותי בתחרות???
ועומר לנדאו אל תזלזל כי בלי החומרים שחחפת השנה הייתה מגיע למקום אחרון כמו שנהנ שעברה, אני נותן לך כבוד אבל תירגע ומהר.
עם כל הכבוד 140 גרם חלבון זה לא כזאת כמות מטורפת כמו שאתה מנסה להציג אותה
ודרך אגב זה לא חוכמה להאשים את החומרים זה חלק בלתי נפרד מהספורט

Di-Bol
09-08-07, 15:33
ראית אותי בתחרות???
מעניין מאיפה המידע שאני על חומרים, אולי כל המלעיזים יודעים דברים שאני לא. אם הייתי עושה סייקלים הייתי אומר לך בפנים ושם עליך כזה זין, למרות שגם עכשיו אני שם.
אם הייתי עושה הייתי באמת מפלצת.

Bullet
09-08-07, 15:47
גלידה רגילה זה ערך גליקמי גבוה ועם הרבה שומן רווי בכלל לא בריא ולא מומלץ
כל הגנאק סתם מעלים בשומן ולא בריאים
אני אוכל 6-7 ארוחות בערך של 400-500 קלוריות.
מה איכפת לי מה אנשים על חומרים אוכלים אני בלי חומרים אז זה שונה.
אני אוכל 140 גרם חלבון אם חומרים אפשר לאכול גם פי 3-4 ממשקל מסת השריר כלומר 210-280 ואם אוכלים עוד חלבון אז צריך עוד פחמימות שיתנו לחלבון להגיע לשריר וכו.
ואל תשווה גנטיקה שלי ושל מאור יש אנשים גדולים טבעית או יותר גבוהים ממני בגובה.
אני 174 מטר ויש מפתחי גוף שהם מעוד גבוהים כמו אלעד שלק בכבדים.
ולכל אחד יש חילוף חומרים בסיסי לאחד הוא מאוד גבוה ולשני גם מ2000 קלוריות הואט משמין.אני לא יודע אם לבכות או לצחוק...

eyalamzleg
09-08-07, 15:52
אתם אשכרה רבים כמו ילדים קטנים:closedeyes:
בולט חחח מוניטין

SmaMMiT
09-08-07, 16:07
ראית אותי בתחרות???

יש לך קקה בתחת

Night_Wolf
09-08-07, 16:36
מעניין מאיפה המידע שאני על חומרים, אולי כל המלעיזים יודעים דברים שאני לא. אם הייתי עושה סייקלים הייתי אומר לך בפנים ושם עליך כזה זין, למרות שגם עכשיו אני שם.
אם הייתי עושה הייתי באמת מפלצת.

חחחחחחחחחחח דללה דללה :clap: :laugh:

arbel2
09-08-07, 16:51
בואו נרגיע את הרוחות
ולפני שנתחיל להניח בולבולים אחד על השני ,ננשום עמוק ,נרגע ,ונזכר באילו נפשות פועלות מדובר.

Night_Wolf
09-08-07, 17:05
בואו נרגיע את הרוחות
ולפני שנתחיל להניח בולבולים אחד על השני ,ננשום עמוק ,נרגע ,ונזכר באילו נפשות פועלות מדובר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח:cry_1: :cry_1:

SmaMMiT
09-08-07, 17:20
בואו נרגיע את הרוחות

:crazy::XDemoticon::laugh: :sbb4:

P-a-n-1-c
09-08-07, 17:22
שגיא יש הודעה אחת שלך שלא משלבת את המילים "חומרים" "סטרואידים" "להזריק"?

SmaMMiT
09-08-07, 17:23
שגיא יש הודעה אחת שלך שלא משלבת את המילים "חומרים" "סטרואידים" "להזריק"?

ואסורים :):):):)

Moshe
09-08-07, 18:21
שגית עזוב אותך שאתה מדבר שטויות לפחות תרשום אותם בלי שגיאות כתיב

DropDead
09-08-07, 18:44
אני לא יודע אם לבכות או לצחוק...
תצחק
לבכות זה קטבולי

ran7
09-08-07, 19:25
במחקרים האלו בטח הפסיקו לעבוד עלייך

HammEr-StriKe
09-08-07, 19:29
תנו דוגמאות על מתחרים בארץ שהם טבעיים בלי חומרים, אם יש..
תנו בשמות או במספרים.. ותגידו כל השאר אכן משתמשים בחומרים..
אגב סליחה על הבורות.. חשבתי שכל המתחרים אינם משתמשים בחומרים..

בכל אופן לפותח הפוסט, יש שיגידו שעשית טעות ויש שיגידו שעשית נכון שלא נכנסת לזה..
אני אומר, תלך לפי מה שאתה חושב שהוא נכון לך..

trx--->sus
09-08-07, 21:23
אחי אם הייתי במקומך הייתי מצפה שיתנו לי פה מוטיבציה וינסו לשכנע אותי לחזור אבל אני יגיד לך את האמת אחרי שקראתי כל מה שכתבת זה נראה לי הגיוני ונכון צריך לאהוב את הענף הזה מאודד!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כדי להשקיע בו כל כך הרבה ותמשיך להתאמן והלגיע לגוף יפה ולבלות במועדונים בהצלחה בהמשך

אליאב קרייסלר
09-08-07, 23:52
תנו לי להבהיר פה כמה דברים לכולם :

1) עומר טבעי
2) אני טבעי
3) חומרים זה טוב

כל מי שטוען שאין רמה בלי חומרים שיביט סביבו היטב ויבין שהוא טועה , עם מזל אפשר להגיע רחוק...גם טבעי :sbb4:
שגיא שמע אני אמנם בעד להיות חטוב כל השנה כמובן
אבל אם אתה מתכנן לעלות לבמה , זה הזמן לקחת אוף סיזון רציני ותן לגנטיקה לעשות את שלה (להשמין הרבה או פחות)
אני לא מדבר אלייך אישית אני מדבר בכלליות על כל בנאדם שרוצה להתחרות

d-undertaker
10-08-07, 00:04
תנו לי להבהיר פה כמה דברים לכולם :

1) עומר טבעי
2) אני טבעי
3) חומרים זה טוב

כל מי שטוען שאין רמה בלי חומרים שיביט סביבו היטב ויבין שהוא טועה , עם מזל אפשר להגיע רחוק...גם טבעי :sbb4:
שגיא שמע אני אמנם בעד להיות חטוב כל השנה כמובן
אבל אם אתה מתכנן לעלות לבמה , זה הזמן לקחת אוף סיזון רציני ותן לגנטיקה לעשות את שלה (להשמין הרבה או פחות)
אני לא מדבר אלייך אישית אני מדבר בכלליות על כל בנאדם שרוצה להתחרות

אתה טבעי?חחחחחחחחחח
תספר תספר על הסייקלים
אנחנו יודעים כבר הכל

Vin diesel
10-08-07, 00:22
אתה טבעי?חחחחחחחחחח
תספר תספר על הסייקלים
אנחנו יודעים כבר הכל
חחח גם אתה צריח לעשות הפסקה מהדיבול.... :boxing:

YOYO
10-08-07, 07:51
חבל סתם להתוכח ולחטוף עצבים זה כמו לכתוב לקיר
כל הודעה שלו חוזרת על עצמה והוא בטוח שהוא צודק אז שימשיך להתחרות כל שבוע ולקבל מקום אחרון

Krazy-Hawk
10-08-07, 08:34
יש לך ראש טוב אחי כל הכבוד

Dino Psaras
10-08-07, 10:58
איזה צחוקים רצים פה

מתן18
12-08-07, 03:58
חחחחחחחח השגיר הזה הורס אותי מצחוק חחח גדול גדוללל(מה שגיא אף פעם לא יהיה אגב):laugh: :clap: :laugh: :clap:

Jones
12-08-07, 17:05
חחחחחחחח השגיר הזה הורס אותי מצחוק חחח גדול גדוללל(מה שגיא אף פעם לא יהיה אגב):laugh: :clap: :laugh: :clap:

הוא עוד יפתיע.