PDA

צפה בגרסא המלאה : Power to me!

powersnake
29-10-06, 18:46
שלום,
זה אימון מסוג שונה ממה שרגילים לראות כאן, אימון שמשלב אימון כוח ואימוני כוח גוף.
אני מתאמן שישה ימים בשבוע, ראשון עד שישי.

29/10/06

Side Press 12.5kg LH: 1x5 RH: 1x5

Side Press 10kg LH: 1x5 RH: 1x5
pseudo-planche pushups 2x5
Pistols 2x5
Pull-ups 10kg 2x5
CoC Trainer 2x5
Reverse curl 20kg 2x5

מקווה שיילך טוב. אתם מוזמנים לשאול שאלות, לכתוב הערות והארות :)

igorek
29-10-06, 19:18
מה זה סייד פרס?
למה אתה עושה אקדחים ולא סקוואט? אתה מתאמן בבית?
COC זה Captain of Crush?
מה זה פסואדו פלאנץ'? עם רגליים מקופלות?
בהצלחה.

Takima
29-10-06, 19:46
powersnake התכנית נראית נחמדה, אני מתאר לעצמי שאתה הולך לפי העקרונות של הספר "Power To The People", שיהיה לך בהצלחה.

מה זה סייד פרס?
COC זה Captain of Crush?
בהצלחה.
סייד פרס:
http://www.dragondoor.com/articler/mode3/282/
:huh:

פסאודו פלאנץ' זה פלאנץ' עם הרגליים על הקרקע.

powersnake
29-10-06, 19:58
מה זה סייד פרס?
COC זה Captain of Crush?
בהצלחה.

תקימה הביא קישור מתאים, כן CoC זה Captains of crush.
פסאודו פלאנץ'
http://www.drillsandskills.com/images/display?path=pseudoplanch.jpg
אני מתאמן בבית, ואני עושה אקדחים כי יש לי הגבלה של משקל ובשביל לעשות סקווט אני צריך להרים את המוט עד לכתפיים, וכשמדברים על משקלים גבוהים זה די מעצבן :|.

תודה :)

igorek
29-10-06, 20:06
איזה CoC אתה סוגר?

powersnake
29-10-06, 20:14
קניתי את הטריינר, התנגדות של 100 ליברות (~45 קילו), לא הצבתי לעצמי מטרה לסגור את 1 ו-2 כמו רוב האנשים שקונים, פשוט חיפשתי משהו קצת יותר רציני ושיספק התנגדות טובה.

NIRAN
29-10-06, 22:10
holy shit
שהייתי באמריקה ראיתי אחד עושה משו מוזר עם מוט אולימפי וכולו התעקם עכשיו אני מבין מה זה חחח יש לו מכון ענק מאובזר וזה מה שהוא עושה חחחח (הבחור מאמריקה לא אתה)

Conan
30-10-06, 10:17
off topic!

מאיפה הבאת את ה coc ואיך היו העלויות? אשמח לשמוע פרטים

powersnake
30-10-06, 15:50
off topic!

מאיפה הבאת את ה coc ואיך היו העלויות? אשמח לשמוע פרטים

http://www6.mailordercentral.com/ironmind/products.asp?dept=8

המחיר של אחד הוא 19.95 דולר, לישראל המשלוח עולה עוד 13 דולר.
אם אתה יכול להרשות לעצמך, אני מאמין שזה שווה את זה.

powersnake
30-10-06, 16:57
Isometric training:

Handstand holds (on the wall) 3x30s
parallel pistol hold 3x5s
Frenchies 1x3 (3s hold each pos.)
Trainer brace hold 2x5s
Front lever 1x2s
Straddle front lever 2x5s
L-seat (fingers only support) 2x8s

אני רושם את האימונים באנגלית מטעמי נוחות, ככה שאם מישהו לא מכיר תרגיל יהיה קל למצוא אותו.

Leo
30-10-06, 17:04
סנייק , במקום הפיסטולז העלובים תעשה את הגלוט האם ריז המלא שגם מפעיל את הקוודס חזק ועם הידיים שחופשיות תעשה את הCOC חח תכלס הפיסטול עלוב לעומת הswitch
זה כמו לעשות concetration curls על כדור שוודי מול כפיפות מרפקים עם בארבל לדרופסט עצבני למטרת היפוטרופיה..............

ואם אתה עושה כבר מטח תעשה כפיפות רגילות לא הפוכות מילא יש לך מה שיחזק את הברכיליאס ... תלמד ממני שהביספס שלי כבר ניה עלוב לעומת הברכיליאס אני כל הזמן עושה צ'יט בלי לשים לב עושה האמר קורל במקום הרגיל

=\ ותעשה משהו לאובליקס ולכתפיים פור פאק סייק השרירים הכי שימושיים ביום יום (לסוחב דברים מן הסתם חח ) והכי יפים מה דעתך על כמה side crunches וhandstand pushups?
חוץ מזה תגביר ווליום מה זה הווליום הפוסי הזה אני עושה 234234234 סטים ביום ומשתפר מהר מאוד וגם שמתי לב שמה שאני עובד יותר פחות מגיע לאימון יתר וככה אחרי כל תקופת מנוחה אני יכול להתאמן יותר ויותר....... בלי פלטאוסים מעצבנים

מקווה שהבנת בכלל מה שאמרתי חח

powersnake
30-10-06, 17:12
סנייק , במקום הפיסטולז העלובים תעשה את הגלוט האם ריז המלא שגם מפעיל את הקוודס חזק ועם הידיים שחופשיות תעשה את הCOC חח תכלס הפיסטול עלוב לעומת הswitch
זה כמו לעשות concetration curls על כדור שוודי מול כפיפות מרפקים עם בארבל לדרופסט עצבני למטרת היפוטרופיה..............

אין לי איך לעשות את הגלוט האם ריז, כרגע, אבל אולי ננסה לסדר משהו.
הפיסטול לא ממש עלוב כשאתה עושה אותו בתוספת 20 קילו.

ואם אתה עושה כבר מטח תעשה כפיפות רגילות לא הפוכות מילא יש לך מה שיחזק את הברכיליאס ... תלמד ממני שהביספס שלי כבר ניה עלוב לעומת הברכיליאס אני כל הזמן עושה צ'יט בלי לשים לב עושה האמר קורל במקום הרגיל

לא ממש הבנתי. אתה מתכוון למתח כאשר כף היד מופנית כלפיך , או הפוך?

=\ ותעשה משהו לאובליקס ולכתפיים פור פאק סייק השרירים הכי שימושיים ביום יום (לסוחב דברים מן הסתם חח ) והכי יפים מה דעתך על כמה side crunches וhandstand pushups?
חוץ מזה תגביר ווליום מה זה הווליום הפוסי הזה אני עושה 234234234 סטים ביום ומשתפר מהר מאוד וגם שמתי לב שמה שאני עובד יותר פחות מגיע לאימון יתר וככה אחרי כל תקופת מנוחה אני יכול להתאמן יותר ויותר....... בלי פלטאוסים מעצבנים

אני לא מפרט את האימון בטן שלי כי זה דבר שגרתי יומיומי אצלי. אני עושה HSPU, אבל יש להם את היום שלהם. נוסף על כך, אם לא שמת לב יש לי תרגילים לכתפיים, דוגמת ה-side press,
pseudo-planche-pushups וכדומה.

Conan
31-10-06, 10:42

מקווה שהבנת בכלל מה שאמרתי חח

גלוט הם רייז לא עובד על הקוואדס בשום אופן אז לאט לאט שאתה נותן עצות.

powersnake
01-11-06, 20:52
20 Pull-ups
12 HSPU
5 One arm pushups each hand
35,10 Normal pushups
12 leg lifts
20 Frog kicks
10 Chin-ups
2x15s up-downs
2x5 tucked-knee jump
3x2 Trainer close

powersnake
02-11-06, 18:43
10 pseudo-planche-pushups
12 Pull-ups
10 one arm pushups each hand
30,20,10 V-ups
20 Reverse sit-ups
15 Chin-ups
10 Diamond heads
20 Diamond pushups
8 Full Trainer closes each hand
10kg 1 Wrist roller winding

הרגליים תפוסות לי מהמשחק כדורגל מאתמול אז הם קיבלו יום מנוחה.

Leo
02-11-06, 20:11
גלוט הם רייז לא עובד על הקוואדס בשום אופן אז לאט לאט שאתה נותן עצות.
ממ אתה נוב.
בטח בחיים לא עשית גם גלוט האם ריז כי אם היית עושה את זה כמו שצריך ( לא המכונות האלה שיש במכון שעושות את זה יותר קל) היית מבין שאפשר להישען למין לסיסי סקווט אחרי שעולים למעלה , ואם אתה לא פוסי ואתה מחזיק את עצמיך מהכפות רגליים ולא מהעקבים אז גם התאומים עובדים
(ועוד אפשר לקחת איזה רצועת התנגדות לעבוד על הידיים באמצע סתם להפעיל יותר שרירים )

powersnake
03-11-06, 20:06
בבקשה, אל תריבו.

8 pseudo-planche-pushups
5x10 30s rest between sets
2x10 adv. tuck front lever pull-ups
30 Superman lifts
25 Leg lifts
10 Depth jumps
30 Fingertip mini-pushups
5 full Trainer closes
3x10 Reverse wrist curls 10kg

powersnake
04-11-06, 16:08
אימון לא עמוס היום.

7 pseudo-planche-pushup (leaning as far as I can)
2x8s Planche Drills (legs on chair and leaning as far as I can)
2 One arm-one leg pushups each hand
21 Pull-ups
15 Dive bomber pushups
2x5 Pistols each leg

Dr. Muscle
04-11-06, 18:00
מה המטרה באימונים האלו? זה ממש מעניין, בתור אחד שכבר לא מעט זמן מתעניין גם בבאדיבילדינג וגם בפאוורליפטינג לא נחשפתי לכזה סוג של אימונים.

powersnake
04-11-06, 18:20
זה בערך סוג האימונים שמתעמלים עובדים בהם על מנת להיות בכושר טוב יותר ולעזור להם לטכניקות שלהם.
המטרה שלי מאחורי האימונים - להיות בכושר, לאימוני אומנויות לחימה, ולהשיג טכניקות מסוימות מתחום ההתעמלות ( הפלאנץ', iron cross), ובשביל הטריקינג.
אני מתאמן תחרותי, כלומר ההופעה שלי לא מדאיגה אותי כמו היכולות שלי.

Takima
04-11-06, 18:29
מה המטרה באימונים האלו? זה ממש מעניין, בתור אחד שכבר לא מעט זמן מתעניין גם בבאדיבילדינג וגם בפאוורליפטינג לא נחשפתי לכזה סוג של אימונים.
זה אחד מסוגי האימוני לעליה משמעותית בכוח ללא עליה משמעותית במסה. הרעיון הוא להתאמן כמעט כל יום, על כל הגוף עם ווליום נמוך (1-5 חזרות, 1-2 סטים לכל תרגיל) ועצימות תת מקסימאלית. את האימון הספציפי הזה אני לא אוהב, אני מעדיף לעשות את האימון עם משקולות. דרך העלייה במשקלים אמורה לבוא בתור סייקל לינארי או גלי.

powersnake
04-11-06, 19:02
הסיבה שאני לא עובד עם משקולות לרוב, היא פשוטה - אני פשוט לא אוהב את זה.
אני נהנה הרבה יותר מעבודה עם תרגילים כאלה מאשר עם תרגילים עם משקולות.

Takima
04-11-06, 21:52
הסיבה שאני לא עובד עם משקולות לרוב, היא פשוטה - אני פשוט לא אוהב את זה.
אני נהנה הרבה יותר מעבודה עם תרגילים כאלה מאשר עם תרגילים עם משקולות.
ומה הסיבה לכך?

powersnake
05-11-06, 21:38
כנראה שאני לא אוהב את התרגילים שיש, אני לא אוהב אימונים ארוכים, לא ממש מוצא סיבה,פשוט מעדיף אימונים עם משקל גוף.

6 pseudo-planche-pushups
2 Uneven towel pullups
5 One arm pushups each hand
2x10 Hanging leg lifts
15 Clap pushups
2x5 "Airborne"s each leg
2x5 Full Trainer closes each hand
2x10 Reverse wrist curl 10kg
5s Static Barbell hold (mid pos.) 30kg

powersnake
07-11-06, 20:48
הרגליים תפוסות בגלל הריצות הקצרות בשיעור ספורט. :<

2x5 pseudo-planche-pushups
35 Superman lifts
20 Reverse leg lifts with ankle weights
5 HSPU
30,20,10 Pushups (1:1)
2 Uneven towel pull-ups
Wrist curl (D) 3x10 10kg
Reverse wrist curl (D) 3x10 5kg
Leverage bar twist with dumbbell 2x5 2.5kg
Hammer curls (D) 2x8 10kg

אני בהתלבטות אם לעבור לאימון משקולות למרות הכל - אולי נתכנן אימון קצר ויעיל. נראה.

powersnake
09-11-06, 20:57
3x5 pseudo-planche-pushups
25 Diamond pushups
5x5 Pull-ups
Wrist curl (D) 3x10 10kg
Reverse wrist curl (D) 3x10 5kg
Leverage bar twist with dumbbell 2x5 2.5kg
Hammer curls (D) 2x8 7.5kg

כמעט כל הגוף שלי תפוס בגלל המשחק שהיה לי שלשום, אז האימון קליל עד שזה יעבור.