PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה להתחיל לבנות את הגוף. כנסו.

Valencia
13-08-07, 21:07
אני בן 16 ואני דיי נמוך לגילי. 154 ס"מ בערך. ואני שוקל 43 קילו. בעיקרון אני נמוך כזה כי גיל העצמות שלי הוא כמו של ילד בן 13 (תחילת גיל ההתבגרות ז"א שעכשיו אני אמור לקפוץ בגובה).
אני רוצה להתחיל להתאמן ולבנות גוף ודיברתי על זה כבר אם הרבה אנשים אבל קראתי פה כמה מאמרים בנעוץ ויש לי כמה שאלות.
-הרבה אמרו לי שהדבר הכי חשוב בלבנות גוף זה הרבה חלבונים וחבר שלי שהוא שף בקבע בצבא אמר לי שהכי חשוב זה הגיוון באוכל ולאכול בשעות קבעות בעיקר דברים שיש בהם חלבונים ופחמימות. אפשר לדעת במה יש הכי הרבה חלבונים ופחמימות? הבנתי שטונה, ביצה, חלב, וקוטג' זה הכי בריא אבל על חלב וקוטג' אי אפשר להבנות ארוכות. אז איזה דברים אתם ממליצים לי לאכול?

-קראתי על תוכנית האימונים וראיתי שיש שני תוכניות אימונים. Fbw וab. על איזה אתם יותר ממליצים. ומי שכתב כתב רק כמה סאטים לעשות ולא כמה חזרות. אז אני צריך להחלית לבד כמה חזרות לעשות ?

וזהו. מקווה שתעזרו לי (: תודה.

TheGift
13-08-07, 21:13
OT: אתה אוהד ולנסיה אחי?! אם כן, אז כבוד :sbb4: אני לא היחיד בארץ : )

"שטונה, ביצה, חלב, וקוטג'"
חלב זה מקור חלבון חלש מאד, ביצה קצת יותר, אבל אתה באמת רוצה לאכול ארוחה עשירה בחלבונים, תעשה חביתה מ8-6 חלבון ביצה. בכול חלבון ביצה יש לערך 3.5 גרם חלבונים וזה מעט. מקורות נוספים לחלבון, שלא ציינת, זה בשר (חזה עוף, בקר וכו'), פסטרמה(רצוי דלת שומן), גבינה לבנה. אני מציע לך גם להשתמש באבקת חלבון מכיוון שזה יותרם משתלם, הן מבחינה כספית והן מבחינת נוחות. אומרים שצריך לאכול 2.2 גרם חלבון כפול ממשקל הגוף שלך ביום, אבל אם תחרוג מהקביעה הזאת ותאכל יותר לא תפסיד שום דבר. לגבי תוכנית אימונים, יש לך באתר הזה ובאתרים אחרים הון אופציות לתוכניות אימונים למתחילים.

HuSxXx
13-08-07, 21:23
לפי דעתי תעשה חיפוש קצת יותר מושקע בפורום ותמצא הכל מהכל .

Valencia
13-08-07, 21:24
יש 4 דברים שבלדיהם אני לא יודע איך אני ממשיך לחיות
-המשפחה שלי
-הכלב שלי
-החברים שלי
-ולנסיה.
אני לא מבין איך לא אוהדים אותה כמו שאוהדים את בארסה וריאל...הקישור הכי טוב בעולם רואי ליותר ממה שהוא מקבל (יותר שידורים של המשחקים שלהם בארץ והכל).
ב"ה ואן דר וארט יגיע למסטייה ואז אף אחד לא יוכל לעצור אותנו !
Los Cues!!!!!

TheGift
13-08-07, 21:40
יש 4 דברים שבלדיהם אני לא יודע איך אני ממשיך לחיות
-המשפחה שלי
-הכלב שלי
-החברים שלי
-ולנסיה.
אני לא מבין איך לא אוהדים אותה כמו שאוהדים את בארסה וריאל...הקישור הכי טוב בעולם רואי ליותר ממה שהוא מקבל (יותר שידורים של המשחקים שלהם בארץ והכל).
ב"ה ואן דר וארט יגיע למסטייה ואז אף אחד לא יוכל לעצור אותנו !
Los Cues!!!!!

: )
אם VDV אכן יגיע, אז באמת יהיה אפשר להגיע "הקישור הטוב בעולם". וואי, הלוואי הלוואי שהוא יגיע. חוץ מזה, אפשר כבר לומר ההתקפה הכי טובה בעולם. אני לא יכול לחכות כבר לשיתוף הפעולה של ויאה וזיגיץ', זה הולך להיות קטלני! :sbb4:

Valencia
13-08-07, 22:08
: )
אם VDV אכן יגיע, אז באמת יהיה אפשר להגיע "הקישור הטוב בעולם". וואי, הלוואי הלוואי שהוא יגיע. חוץ מזה, אפשר כבר לומר ההתקפה הכי טובה בעולם. אני לא יכול לחכות כבר לשיתוף הפעולה של ויאה וזיגיץ', זה הולך להיות קטלני! :sbb4:
אחי יש לך איסי או מסן??

TheGift
13-08-07, 22:09
אחי יש לך איסי או מסן??

יש, שלחתי לך במוניטין.