PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשר להתאמן כשחולים ?

GaL-L
30-10-06, 13:55
שלום רב

נתחיל ככה ביום חמישי התחיל לעלות לי חום (38.6) ואני מרגיש חלש בגוף ומשתעל הרבה הלכתי מאה פעמים לרופאים וכולם אומרים לי וויראלי זה עובר לבד ובינתיים אני לא מתאמן הפסדתי כבר 2 ימי אימונים
והחום לא עובר לי גם השיעול לא וגם לא הכאבי ראש וירדתי במשקל בגלל חוסר תיאבון. עשיתי צילום חזה והכל יצא תקין ואני שואל אם אפילו שאני מרגיש עייפות אני יכול להתאמן ?

תודה לכל העוזרים :jockey:

Der Metzgermeister
30-10-06, 14:40
לא
תנוח בבית איזה שבוע שהגוף יחלים לגמרי
הוא צריך את האנרגיות בשביל להחלים ואם אתה תומיא את האנרגיות בחדר כושר יקח לו יותר זמן להחלים.

ran_z
30-10-06, 14:57
יש לי את מה שיש לך רק שלי אין חום ובצילום חזה יצא שיש לי דלקת, קיבלתי אנטיביוטיקה והמשכתי להתאמן אבל הורדתי מהווליום במקום אימון שעה ורבע ההיתי בא לאיזה 45 דק' ולא עושה תרגילים מורכבים וכבדים אלה עובד בסמית' וכל שאר המכונות, בכל אופן השבוע קיבלתי קודאין בגלל השעול העצום שלי שלא מפסיק כבר מעל 3 שבועות, חחחח עם התרופה הזאת אי אפשר להתאמן זה כמו אקסטה אתה מרגיש מעופף כל היום, והפה והגרון יבש כל דקה שותה כוס מים.

בקיצור המסר שלי אליך, כל עוד יש חום אפילו נמוך, שב בבית, עם אין חום והרגשה כללית טובה אפשר להתאמן בווליום נמוך יותר בלי להפציץ משקלים.

GaL-L
30-10-06, 15:11
תודה על התגובות אז כנראה שבינתיים אני יוותר על האימונים:cry_1:

jonathan
30-10-06, 17:44
מערכת החיסון לא במייטבה כשחולים,ההתאוששות של הגוף וכדומה תיהיה יותר קשה,לכן חבל להתאמן

P-a-n-1-c
30-10-06, 21:00
אפשר? כן
רצוי? לא

compex
31-10-06, 00:48
תחלים מהר! :)

אריאל

GaL-L
31-10-06, 19:29
תודה

NikotiN
02-11-06, 17:23
כן בטח שאפשר ץ..
סתם תעשה מה שבראש שלך..אני מצתיע לך לא להתאמן..
כשאתה חולה הגוף מחילם ואם תתאמן גם הוא יהייה בכלל הרוס..