PDA

צפה בגרסא המלאה : גלריה חדשה של סולומון

Vin diesel
17-08-07, 17:58
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/thumbnails.php?album=36
מה אומרים?
לאן נעלמו הרגליים?

oRis
17-08-07, 18:01
גוף יפה במיוחד אהבתי תבטן ..

DevilMayCry
17-08-07, 18:02
גוף יפה מאוד.. חסר רגליים

ניגרי ענק
17-08-07, 18:03
חטוב יפה מאוד, נראה מעולה כמו תמיד.
הרגליים דווקא נראות טוב, אולי חסרה קצת מאסה לגבי הגוף העליון אבל אין ספק שהוא טוב יותר מאשר היה לפני שנתיים.

StaSus
17-08-07, 18:06
נראה חבל"ז!
צריך יותר עובי בפלג עליון של הרגליים..
בהצלחה.

PcGunMan
17-08-07, 18:07
נראה מעולה! אני חושב שהכל פרופציונלי והכל טוב חוץ מאשר הגב שמפגר קצת מאחור
החזה והכתפיים בהחלט הצד הכי חזק שלו גם הרגליים מצוינות! והידים עשר

IRON-MASS
17-08-07, 18:09
כתפיים מרשימות
חזה מרשים
בכללי גוף מאוד יפה..חטוב, מאסתי, אסתטי.

דווקא אהבתי את הרגליים:)

עלוש
17-08-07, 18:13
מעולה:sbb4:

SmaMMiT
17-08-07, 18:15
מז זה מה קרה לו?:ohmy:
ליפניי שנתיים היה הרבה יותר מרשים לדעתי פחות חטוב אבל יותר מסתי בהרבה!
בכל מקרה בהצלחה לך אח יקר עם אתה קורא את זה תדע לך שאתה ורק אתה נתת לי מוטיבציה לעלות 31 קילו בלי חומרים בשנה וחצי יום יבוא ואני יודא לך על זה פנים מול פנים
בהצלחה מכל הלב משה:blush:

PcGunMan
17-08-07, 18:17
מז זה מה קרה לו?:ohmy:
ליפניי שנתיים היה הרבה יותר מרשים לדעתי פחות חטוב אבל יותר מסתי בהרבה!
בכל מקרה בהצלחה לך אח יקר עם אתה קורא את זה תדע לך שאתה ורק אתה נתת לי מוטיבציה לעלות 31 קילו בלי חומרים בשנה וחצי יום יבוא ואני יודא לך על זה פנים מול פנים
בהצלחה מכל הלב משה:blush:

מה אתה מדבר?? הוא השתפר ברמות!!!!!! הגב השתפר חבלז מפעמים קודמות

SmaMMiT
17-08-07, 18:20
מה אתה מדבר?? הוא השתפר ברמות!!!!!! הגב השתפר חבלז מפעמים קודמות

אולי קצת בגב נכון אבל תסתכל על הרגליים!!! מה זה אמור להיות חכה שנייה אני יביא לך תמונה של הבחור ליפניי הצבא
עריכה : והאמות גם!

StaSus
17-08-07, 18:21
הוא השתפר ברמות , אני חייב לציין!

SmaMMiT
17-08-07, 18:22
סתכל טוב ליפניי שאתה מגיב אני ראיתי את התמונות בערך 100 פעם כל אחת... + ראיתי אותו ליפניי שנה ומשהו http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/thumbnails.php?album=9

HammEr-StriKe
17-08-07, 18:29
חיטוב מצויין! באמת נראה מצויין!
התקדמות טובה מאוד מהפעמים הקודמות.. יש פרופורציה! שרירי הבטן מצויינים!

arbel2
17-08-07, 18:30
חבר'ה חבר'ה ,להרגע , ראובן נראה מעולה.
אנחנו מדברים על קטגוריית הנוער ,והוא נראה בתור "נוער" יותר טוב מרוב המתחרים הבוגרים שיהיו שם ,הרגליים אומנם טיפה חלשות ,אבל מצד שני הוא עוד בחור נורא צעיר ,וקשה למצוא מישהו בגילאים האלו עם רגליים מרשימות מאוד (אם מישהו זורק את השם שלי לאויר עכשיו הוא מקבל באן ) , לראובן יש חזה וזרועות שאין לאף אחד בנוער , אבל כמו שיש לו את היתרונות שלו יש לו גם את החולשות שלו ,הבעיה של ראובן זה לא הגב אלא המותן ,המותן שלו יחסית רחבה מה שמוריד מאפקט ה"משולש" שלו ,וגורם לגב שלא להראות פחות גדול ממה שהוא ,בנוסף הגב קצת לא בפרופורציה לכיוון החזה .

בנוגע לכמה גדול הוא נראה או לא נראה בתמונות האלו ,יכול מאוד להיות שהוא צולם לאחר דילול פחמימות ,מה שמסביר את המראה ה"חסר נפח " שאנחנו רואים פה,אני מאמין שאחרי העמסת פחמימות הוא יראה הרבה יותר טוב.

PcGunMan
17-08-07, 18:46
תגובה יפה ארבל:sbb4:
סממיט, אני חושב שאתה טועה ובגדול:blush:
קודם כל הוא לפני שנתיים הוא לא היה יותר טוב מהיום ,תצא מאשליה!:wiggle:
אולי אנחנו יכולים להתווכח על כמה הוא השתפר אבל היום הוא נראה הרבה יותר טוב מלפני שנתיים:jockey:

sagi28
17-08-07, 18:46
קודם כל גוף בן בן :):):):).
דבר שני לפניי שאתם מגיבים על הרגליים שלו תסכלו על הרגליים שלכם.
בנאבאא ובכלל בעולם פיתוח הגוף יותק קל לקבל מאסה ברגליים ויותר קשה לעצב אותם שיראו את כל סיבי השריר, הוא ניראה חטוב ויבש ברגליים והוא יקבל על זה לא מעט כבוד מהשופטים.
מאסה לא שווה כלום אם אין חיטוב עיצוב וייבוש זה מה שנותן לשריר את היופי שלו.
הוא הולך לזכות 1-3 בצעירים ואני בטוח בזה.

PcGunMan
17-08-07, 18:47
קודם כל גוף בן בן זונה.
בנאבאא ובכלל בעולם פיתוח הגוף יותק קל לקבל מאסה ברגליים ויותר קשה לעצב אותם שיראו את כל סיבי השריר, הוא ניראה חטוב ויבש ברגליים והוא יקבל על זה לא מעט כבוד מהשופטים.
יותר קל לקבל מסה ברגלים?:ohmy: אני חושב שההפך

עריכה: או שאתה מתכוון למשהו אחר שאתה אומר שיותר קל לקבל מסה לעומת החיטוב והיבוש שלהם?

arbel2
17-08-07, 18:47
קודם כל גוף בן בן :):):):).

לשם שינוי אנחנו מסכימים ,הרגליים שלו באמת נראות מעולה

P-a-n-1-c
17-08-07, 18:49
ראיתי אותו שלשום בחנות, יבש כמו הנגב.

SmaMMiT
17-08-07, 18:50
תגובה יפה ארבל:sbb4:
סממיט, אני חושב שאתה טועה ובגדול:blush:
קודם כל הוא לפני שנתיים הוא לא היה יותר טוב מהיום ,תצא מאשליה!:wiggle:
אולי אנחנו יכולים להתווכח על כמה הוא השתפר אבל היום הוא נראה הרבה יותר טוב מלפני שנתיים:jockey:

איך שאתה חושב אחי
אני מקווה שראובן יתן בראש ויקבל מקום ראשון!!

אור
17-08-07, 19:16
הוא נראה מעולה,
אבל סתם להשוואה -
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/ro_1708/normal_DSCF6113.JPGhttp://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/reoven/normal_PICT2441.jpg

arbel2
17-08-07, 19:18
הוא נראה מעולה,
אבל סתם להשוואה -
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/ro_1708/normal_DSCF6113.JPGhttp://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/reoven/normal_PICT2441.jpg

אני דבק באופציית "דילול פחמימות "
אני מסרב להאמין שהוא יעשה טעות ויוריד כל כך הרבה שריר.

sagi28
17-08-07, 19:31
אני מדבר מניסיון
אין לי בעייה לעבוד על הרגליים 8-10 חזרות שאני הולך טוב, אבל שאין פחמימות ואני צריך לעבוד 15 חזרות אני מרגיש שעוד שנייה העולם חרב עליי, שלשום הי לי אימון רגליים מפרך של שעה 6 תרגילים וכל תרגיל 15 חזרות איטיות חשבתי שאני הולך למות.
הכי סיוט זה תאומים 15 חזרות זה גיהנום, שריר שלא רוצה לגדול וצריך לעבוד עליו 15 חזרות גם באוף סיזן שריר מוזר לחלוטין:(
אני עושה אימון רק לרגליים וזה גם נותן לי ממוחה לחלק גוף העליון וגם נותן לי להתרכז רק ברגליים שהם חצי גוף, חצי גוף באימון זה מאוד קשה לאמן.
תאומים אני מאמן יום כן יום לא - 3 פעמים בשבוע.
קורה לי מדי פעם כשהאימון רגליים מאוד עצמים ההמסיטרינג- הירך האחורית פשוט נתפסת באחד האימונים פשוט לא יכלתי לזוז נפלתי לריצפה ועד שלא עשיתי 5 דקות מתחיות זה לא עבר, סבל אמיתי.
קרה לי השבוע בשינה שכנראה עשיתי תנועה לא נכונה או שלא היה מגנזיום בשריר והתאומים נתפסו לי כאב רצח, רגליים זה שריר גדול אבל עם מצליחים לקרוע אותו הוא נתפס וזה בכלל לא נעים.
מאמן רציני פעם אמר לי שאם אני מסוגל ללכת באימון רגליים עד הקולר רגיל סימן שהאימון רגליים לא היה בשיאו, אוי רגליים רגליים :)

PcGunMan
17-08-07, 19:33
אם כל הכבוד לנסיון שלך אני לא מבין למה אתה עשית כל האימון 15 חזרות??
תגוון!! תשנה
אם תעבוד 6-8 חזרות זה גם אפשרי בחיטוב אבל כמובן לשים דגש על הסיבים האדומים:jockey:

arbel2
17-08-07, 19:43
אני מדבר מניסיון
אין לי בעייה לעבוד על הרגליים 8-10 חזרות שאני הולך טוב, אבל שאין פחמימות ואני צריך לעבוד 15 חזרות אני מרגיש שעוד שנייה העולם חרב עליי, שלשום הי לי אימון רגליים מפרך של שעה 6 תרגילים וכל תרגיל 15 חזרות איטיות חשבתי שאני הולך למות.
הכי סיוט זה תאומים 15 חזרות זה גיהנום, שריר שלא רוצה לגדול וצריך לעבוד עליו 15 חזרות גם באוף סיזן שריר מוזר לחלוטין:(
אני עושה אימון רק לרגליים וזה גם נותן לי ממוחה לחלק גוף העליון וגם נותן לי להתרכז רק ברגליים שהם חצי גוף, חצי גוף באימון זה מאוד קשה לאמן.
תאומים אני מאמן יום כן יום לא - 3 פעמים בשבוע.
קורה לי מדי פעם כשהאימון רגליים מאוד עצמים ההמסיטרינג- הירך האחורית פשוט נתפסת באחד האימונים פשוט לא יכלתי לזוז נפלתי לריצפה ועד שלא עשיתי 5 דקות מתחיות זה לא עבר, סבל אמיתי.
קרה לי השבוע בשינה שכנראה עשיתי תנועה לא נכונה או שלא היה מגנזיום בשריר והתאומים נתפסו לי כאב רצח, רגליים זה שריר גדול אבל עם מצליחים לקרוע אותו הוא נתפס וזה בכלל לא נעים.
מאמן רציני פעם אמר לי שאם אני מסוגל ללכת באימון רגליים עד הקולר רגיל סימן שהאימון רגליים לא היה בשיאו, אוי רגליים רגליים :)

איך קיבינימט בנושא שמוקדש לראובן סולומן הפכת את עצמך לנושא שיחה?!

PcGunMan
17-08-07, 19:44
איך קיבינימט בנושא שמוקדש לראובן סולומן הפכת את עצמך לנושא שיחה?!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:laugh:

sagi28
17-08-07, 20:23
ארבל כי שאלו שאלה על חיטוב הרגליים לעומת בניית מאסה ברגליים
אני נתתי דוגמא מניסיון
ואני לא עושה דברים על דעת עצמי, יש לי מאמן שרון ניצני 14 שנה שופט בנאבאא
4 פעמים מר ישראל ב ifbb
הוא אומר אני כמו תלמיד טוב מבצע, בינתיים יש תוצאות.
ודרך אגב שנה שעברה דוצן חגאג גם אמר לי לחטב את הרגליים
ועוד משהו שניהם טוענים אפילו בפשיטת ברגיים לעבוד ב20-25 חזרות, אז לכו תתווכחו עם אלופים:)

Vin diesel
17-08-07, 20:27
רוני קולמן אמר שהסל מאס זה מה שבנה לו את המאסה.
אז לך תתווכח אם מר אולימפיה.

yaronas
17-08-07, 20:41
חאלאס לדחוף את עצמך לכל נושא,כל הפורום מבקש ממך את זה שגיא..אוקי שרון ניצני מאמן אותך,מר ישראל 4000 פעם,שופט,מאמן,תזונאי,אלוהים,אליל-לא מעניין אותנו כל עוד הוא אומר דברים שגויים מתכלית..תן להנות מהפוסט על ראובן וזהותודה

Berk0
17-08-07, 21:19
רוני קולמן אמר שהסל מאס זה מה שבנה לו את המאסה.
אז לך תתווכח אם מר אולימפיה.

חחח אני פה לא נושם מצחוק :laugh:

Night_Wolf
17-08-07, 21:25
הבן אדם הזה שפיץ רציני !!!!
יהיה לי כבוד לעמוד לידו על הבמה בשבת למרות שהוא יעשה לי בית ספר חחח אבל פעם ראשונה שיהיה בהצלחה לתותח הזה!:sbb4:

Sugarzaza
17-08-07, 23:28
הוא נראה מעולה,
אבל סתם להשוואה -

א. 2 פוזות שונות
ב. בעכשווית הוא יבש, מדולל ולא בפאמפ. בשמאלית הוא לא יבש, נראה אוף סיזן ובפאמפ

ניגרי ענק
17-08-07, 23:38
למרבה הצער הייבוש והחיטוב בדרך כלל בא על חשבון המאסה.
גם אם תשמור על השריר, הרגע שהעפת מהגוף את כל המים והשומן - אתה נראה יותר מצומק - זה פשוט מאוד ונכון לגבי כל אחד.
מסכים עם התגובה המקצועית (כמו בדרך כלל) של ארבל - ראובן כנראה בריקון פחמימות, העמסה נבונה תיתן לו פאמפ.
ועוד דבר: אני חושב שהשנה הוא יבש בהרבה לעומת הפעם הקודמת - ושיפר מאוד את הרגליים.
מקום ראשון מחר, כמעט בוודאות.

טל יואב
18-08-07, 00:54
אכן ראובן נראה מצויין לדעתי תפור לו כבר מקום ראשון בצדק .:sbb4:

arbel2
18-08-07, 00:57
אכן ראובן נראה מצויין לדעתי תפור לו כבר מקום ראשון בצדק .:sbb4:

לא הייתי ממהר ,הנוער היא כנראה הקטגוריה הכי צמודה השנה (למעשה כמו שנה שעברה שהנוער היה מאוד מאוד מותח )

ואן דאם
18-08-07, 10:24
נראה מצוין !

PcGunMan
18-08-07, 10:25
נראה כאילו הטרפזים שלו לא יותר מדי בולטים:ohmy:

Daniel-Barak
18-08-07, 11:23
התמונות השוואה לא משקפות, אלו לא אותם תנאים
נראה כי הוא מרוקן מפחמימות, אחרת לא היה נראה ככה
וגם כשהוא כזה, רואים שהוא מאוד מאסיבי ובעל זרועות וחזה שלא רואים כל יום, בטח שלא בנוער

שיהיה לו בהצלחה

damn
18-08-07, 12:26
הוא קרנף על.. תמיד אמרתי את זה ...
חיטוב וייבוש מעולים...
כמו תמיד החלקים שבולטים אצלו זה הכתפיים, בייספס והחזה...
הוא שיפר את הרגליים והגב בצורה מדהימה...
נראה מה יהיה.. השנה תהיה תחרות צמודה לאללה בנוער..

Shlomik
18-08-07, 14:49
לכל המדואגים שראובן נראה יותר קטן ראיתי אותו היום בבוקר במוקדמות של התחרות וההעמסה עשתה לו מעולה הוא נראה יותר טוב מבתמונות (למרות שגם בתמונות הוא נראה מעולה) הוא בטוח יותר גדול מהתמונות הישנות שלו בעיקר ברגליים, ידיים וגב שישתפרו בצורה משמעותית ממליץ לכולם להגיע היום בערב לראות ולעודד אותו ללא ספק הבחור נראה מיליון דולר.

Night_Wolf
18-08-07, 14:59
לכל המדואגים שראובן נראה יותר קטן ראיתי אותו היום בבוקר במוקדמות של התחרות וההעמסה עשתה לו מעולה הוא נראה יותר טוב מבתמונות (למרות שגם בתמונות הוא נראה מעולה) הוא בטוח יותר גדול מהתמונות הישנות שלו בעיקר ברגליים, ידיים וגב שישתפרו בצורה משמעותית ממליץ לכולם להגיע היום בערב לראות ולעודד אותו ללא ספק הבחור נראה מיליון דולר.

אחי אתה יצאתה שפיץ היום בקטע של הצבע תודה רבה:sbb4:

Shlomik
18-08-07, 15:05
אחי אתה יצאתה שפיץ היום בקטע של הצבע תודה רבה:sbb4: בשמחה אחי, היה לי הכבוד לעזור בצביעה של הגב הענק שלך שפשוט לא נגמר.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה היום בערב, אני אהיה שם לעודד!

yaronas
18-08-07, 15:14
יש איזה תמונה בודדת לפחות מהמוקדמות?