PDA

צפה בגרסא המלאה : ליברמן נכנס, השמאל מתחרפן ובדרך למוות קליני.

OMRI-TURBO
31-10-06, 14:35
זה ממש משעשע לראות את השמאל המסריח נירקב ומת.
אוייבי המדינה מספר 1 (מר"צ) אומרים:
"יושבת ראש סיעת מרצ, חברת הכנסת זהבה גלאון, פרסמה היום מכתב המיועד לחברי מרכז מפלגת העבודה בה היא קוראת להם להתנגד לצירופו לממשלה של אביגדור ליברמן, "הפוליטיקאי הכהניסטי ביותר בארץ", כהגדרתה. "ליברמן, המתנחל מהימין הקיצוני, ומפלגתו, חברים במועדון המפוקפק של מפלגות ימין קיצוני בעלות מאפיינים פופוליסטיים-פאשיסטיים. לה-פן בצרפת והיידר באוסטריה הם צמחונים לידו", כותבת ח"כ גלאון."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3320469,00.html

------------------------------------------------------

מרצ נגד ליברמן: מגילת העצמאות נקברה

צעירי המפלגה ספדו למגילת העצמאות ונשאו אותה על אלונקה לאחר אישור צירוף ליברמן לממשלה: "לא נותר לנו אלא לקבור כעת את עיקרון השוויון בו האמינו החותמים על מגילת העצמאות. כולנו תקווה שעוד לפני בוא המשיח תקומי לתחייה ותחזרי למדינה שמגיע לה השלום והשוויון"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321581,00.html

------------------------------------------------------------

ח"כ זחאלקה: על העולם להעניש את ישראל עקב צירוף ליברמן

פורסם: 30.10.06, 17:33 </SPAN>

חבר הכנסת ג'מאל זחאלקה, (בל"ד) אמר במהלך הפגנת חברי הכסת הערבים נגד צירופו של אביגדור ליברמן לממשלה כי המהלך "מעיד על טירוף מערכות ומסר של זלזול באזרחים הערבים".

לדבריו, "העולם צריך להעניש את ממשלת ישראל על צירוף ליברמן, כמו שהעניש את ממשלת אוסטריה על צירופו של יורג היידר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321536,00.html

--------------------------------------------------------

חכו חכו, בחירות הבאות תראו את ליברמן בתקווה כראש ממשלה.
הגיע הזמן לקבור את השמאל במדינה.
הקרב האמיתי יהיה בבחירות הבאות בימין, ליברמן ונתניהו..
זה ברור שבבחירות הבאות השמאל יהיה אפילו חלש יותר מאשר היה בבחירות האחרונות, ואפשר להגיד שקדימה התרסקה לגמרי.

n0x
31-10-06, 15:12
דה ליברמן!

Leo
31-10-06, 15:20
כל מי שאני מכיר , וכל קרובי המשפחה שלי מצביעים ליברמן...........

מרץ סתם חוברה של צבועים ת תעקבו את אחרי ההצעות חוק שלהם תראו למה , בכלל כל השמאלאנים והסרבנים ימעכו ע"h מדינות ערב אם המדינה הייתה שלהם

snir
31-10-06, 15:21
כמה שאתה צודק!!
אני עוד בבחירות הקודמות אמרתי רק ליברמן!!!

Der Metzgermeister
31-10-06, 15:25
אללה ליברמן

Gamerrrrr
31-10-06, 15:27
ליברמן כראש ממשלה לא יהיה טוב אף פעם, כשר ביטחון הוא יכול לתפקד טוב אבל כראש ממשלה?? אני חייב להשוות את זה להיטלר או מסוליני כי זה מה שהוא רוצה לעשות.

אנחנו צריכים ימיני בשלטון, אבל ימיני שחושב על העם ולא על עצמו וכספו (נתניהו) ושהוא לא קיצוני מידי (ליברמן). תאמינו לי שאני לא חובב פלסטינים ולפי דעתי אנחנו צריכים לתת להם אוטובוס עם כרטיס נסיעה כיוון אחד לאיפה שבא להם שהחברים שלהם יקחו אותם. אבל ליברמן עוד מסוגל לתת הצעה ל"פתרון סופי" לפלסטינים.

Bullet
31-10-06, 15:29
דה ליברמן!!!

שימו לב שתמיד תמיד בהסטוריה של העולם, אחרי שיש מלחמה או אירוע כלשהו שפוגע בבטחון של המדינה, העם מתפכח (ורוצה לחיות ולא למות) ובוחר את הימין.
אחרי שהימין עושה את עבודתו (מנצח במלחמה/מתקן את הבעיה, למשל תסתכלו על בריטניה במלחמת העולם ה-ii, ראש הממשלה היה שמאלני ובגללו היטלר הגיע לאן שהגיע, אח"כ בחרו בצ'רצ'יל, והוא ניצח במלחמה ביחד עם בריה"מ.), ומציל את המצב אירגוני השמאל פתאום צצים ואומרים "אוי ואבוי, מה עשינו... כמה אנשים הרגנו!!!" ואז הם עולים לשלטון כי אין עדיין סכנה.
ובזמן השלטון שלהם האוייבים מתחזקים והם טומנים ראשם בחול.
שוב יש בעיות בטחוניות, שוב בוחרים את הימין וחוזר חלילה.

Gamerrrrr
31-10-06, 15:31
אבל לא משנה מה אנחנו נטחן פה מים עד מחר, עדיין יגאל אמיר מזיין את לריסה טרמפיאמו ביום הזכרון לרבין.

Bullet
31-10-06, 15:34
אבל לא משנה מה אנחנו נטחן פה מים עד מחר, עדיין יגאל אמיר מזיין את לריסה טרמפיאמו ביום הזכרון לרבין.
שיזיין בכיף שלו, איך אפשר למנוע את זכותו של אדם להתרבות?
מה, לא משחררים אף פעם רוצחים מהכלא?
אז רצח את רבין... ביג דיל. זה רצח כמו כל רצח אחר. מעניין מה הוא היה מביא עוד לערבים תמורת "שלום"...
ובכלל כל הרצח שלו הפך לתעמולה גדולה של השמאל.

Gamerrrrr
31-10-06, 15:36
הגעתי למסקנה (מצטער שאני שולח עוד הודעה ולא מעדכן)

במצב כיום אין מפלגה טובה לא בימין ולא בשמאל, אני ימיני מובהק, אבל יש כמה דברים שאני מאוד לא מעריך במפלגות הימין (ישראל ביתנו, ליכוד) אני בכלל לא מדבר על המפלגות הדתיות. קדימה בהתחלה די הבטיחה אבל איכזבה לבסוף. על שמאל אני לא מדבר בכלל.

המסקנה, אנחנו צריכים מפלגה חדשה, מפלגה פטריותית, שמבינה את הצרכים של העם קודם כל, ואחרי זה את הצרכים של הפליטיקאים. מפלגה מילטנטית אבל מתונה שיודעת מתי לעצור (מה שאני לא מאמין שליברמן יכול), מפלגה שלא מתרכזת בבחירות הבאות, מפלגה איכותית, מפלגה ללא שחיתות.

Leo
31-10-06, 15:40
מפלגת ישראלבודי!

Gamerrrrr
31-10-06, 15:40
שיזיין בכיף שלו, איך אפשר למנוע את זכותו של אדם להתרבות?
מה, לא משחררים אף פעם רוצחים מהכלא?
אז רצח את רבין... ביג דיל. זה רצח כמו כל רצח אחר. מעניין מה הוא היה מביא עוד לערבים תמורת "שלום"...
ובכלל כל הרצח שלו הפך לתעמולה גדולה של השמאל.
זה לא משנה, זה נבחר הציבור לא משנה אם אתה אוהב את זה או לא, אם ליברמן יהיה ראש ממשלה ירצח (חס וחלילה למרות שאני לא חובב אותו) אני ארצה עונש חמור ביותר למרצח ולא כמו רצח רגיל. חוץ מזה שרבין עשה רק טוב, לרצוח נבחר ציבור זה אחד הפשעים החומרים ביותר (יחד עם רצח עם לפי דעתי)

חוץ מזה שלפי דעתי לא צריך לשחרר רוצחים מהכלא הכוונה לרוצח היא לא אחד שירה בטעות או שדרס ילד אלה אחד שבא נעמד מול האדם וירה בו 3 כדורים.

חוץ מזה שזה רצח פוליטי משמע יש לו משמעות וכוונה מאחוריו, ולא רוצים הפצת תעמולה לרצח ראשי ממשלה כי אם כן אז אני נהפך לרפובילקת בננות כמו צרפת אחרי מלחמת העולם הראשונה שבכל יומיים יש ראש ממשלה חדש

Ori-Silver
31-10-06, 15:44
לדעתי נתניהו צריך להיות ראש ממשלה ולא ליברמן שהוא כבר יותר מידי קיצוני

Bullet
31-10-06, 15:47
הבעיה שאי אפשר לדעת אף פעם את מי בוחרים.
בחרו ליכוד-קבלו התנתקות... זאת ממש סטירת לחי לפי דעתי.

מאיפה אפשר לדעת שליברמן לא יעשה גם צעד שמאלני בטרוף אם יהיה ראש ממשלה?

Gamerrrrr
31-10-06, 15:50
לדעתי נתניהו צריך להיות ראש ממשלה ולא ליברמן שהוא כבר יותר מידי קיצוני
אתה יוד שנתיהו לא עשה יום אחד מילואים?

Leo
31-10-06, 15:51
אם יהיו ככה 5 מפלגות של ימין וכמה מפלגות שמאל מתון לא יקרה שום צעד קיצוני

Bodybuilder
31-10-06, 15:55
ליברמן כראש ממשלה לא יהיה טוב אף פעם, כשר ביטחון הוא יכול לתפקד טוב אבל כראש ממשלה?? אני חייב להשוות את זה להיטלר או מסוליני כי זה מה שהוא רוצה לעשות.

אנחנו צריכים ימיני בשלטון, אבל ימיני שחושב על העם ולא על עצמו וכספו (נתניהו) ושהוא לא קיצוני מידי (ליברמן). תאמינו לי שאני לא חובב פלסטינים ולפי דעתי אנחנו צריכים לתת להם אוטובוס עם כרטיס נסיעה כיוון אחד לאיפה שבא להם שהחברים שלהם יקחו אותם. אבל ליברמן עוד מסוגל לתת הצעה ל"פתרון סופי" לפלסטינים.

מחזק מחזק ומחזק !
הרבה (כולל אותי) רוצים ליראות את ליברמן במקום פרץ :jockey:
פרץ זה הדבר אכי מצחיק שקרה לישראל עד אחשיו :cry_1:
אולמרט הוא חוצפן ששם זין על אנשים ואין לו כבוד להגיד (אני לא מבין שום דבר)+(אני הפסדתי את המילחמה הזאת) והוא ממשיך וממשיך לזין לאנשים תמוח ! הומו מחורבן זה מה שהו ... שלא יכול לעשות למען המדינה שום דבר וגם לא רוצה לתת לאחרים לעשות משהו ! http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gifhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

OMRI-TURBO
31-10-06, 15:57
מצחיק לשמוע אנשים מהשמאל קוראים לליברמן פאשיסט, כאילו שזה דבר רע.
לאומנות זה בדיוק ההפך מרע,ליברמן הוא לאומני קיצוני,אבל זה עדיין לא בר השווואה לדיקטטורים פאשיסטים,אנחנו חיים במדינה ליברלית(מדי) ליברמן פשוט ימתן את זה.
ובכלל אי אפשר להגדיר פאשיזם כדבר רע או טוב, השאלה היא למי פאשיזם רע ולמי פאשיזם טוב,למיעוטים שחיים במדינה מסויימת שהיא פאשיסטית זה רע.

Gamerrrrr
31-10-06, 15:58
מצחיק לשמוע אנשים מהשמאל קוראים לליברמן פאשיסט, כאילו שזה דבר רע.
לאומנות זה בדיוק ההפך מרע,ליברמן הוא לאומני קיצוני,אבל זה עדיין לא בר השווואה לדיקטטורים פאשיסטים,אנחנו חיים במדינה ליברלית(מדי) ליברמן פשוט ימתן את זה.
ובכלל אי אפשר להגדיר פאשיזם כדבר רע או טוב, השאלה היא למי פאשיזם רע ולמי פאשיזם טוב,למיעוטים שחיים במדינה מסויימת שהיא פאשיסטית זה רע.
לאומנות זה ערך עליון, השאלה היא עד איפה אתה הולך עם זה.

אני בעד הבדלה גזעית, אבל אני לא טוען שיש גזעים נעלים יותר (למרות שיש אבל לא משנה)

OMRI-TURBO
31-10-06, 15:59
אם יהיו ככה 5 מפלגות של ימין וכמה מפלגות שמאל מתון לא יקרה שום צעד קיצוני

נכון לא יהיה, זה נקרא איזון.
בכל חברה יש לך שמאל קיצוני וימין קיצוני,כאשר כל אחד מושך לצד אחד,ניפגשים תמיד באמצע, ותמיד יהיה את האיזון הזה.
אבל מה יקרה אם פתאום אחד הצדדים הקיצונים לא יהיה? האיזון יאבד, אבל זה לא יכול לקרות בדמוקרטיה.

Gamerrrrr
31-10-06, 16:00
נכון לא יהיה, זה נקרא איזון.
בכל חברה יש לך שמאל קיצוני וימין קיצוני,כאשר כל אחד מושך לצד אחד,ניפגשים תמיד באמצע, ותמיד יהיה את האיזון הזה.
אבל מה יקרה אם פתאום אחד הצדדים הקיצונים לא יהיה? האיזון יאבד, אבל זה לא יכול לקרות בדמוקרטיה.
אתה יודע שלפני שהיטלר השתלט הייתה דמוקרטיה, והוא הוציא מהחוק את הקומוניסטים (המתנגדים שלו) ובנה שם שלטון טוטליטרי

Antonator1
31-10-06, 16:01
אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, לישראל תגבול עם רוסיה מכמה סיבות...

Gamerrrrr
31-10-06, 16:02
אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, לישראל תגבול עם רוסיה מכמה סיבות...
מזה תגבול??

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:04
לאומנות זה ערך עליון, השאלה היא עד איפה אתה הולך עם זה.

אני בעד הבדלה גזעית, אבל אני לא טוען שיש גזעים נעלים יותר (למרות שיש אבל לא משנה)

גיימר שנינו יודעים מה אתה חושב, ואני מכיר אותך כבר:jockey:
בכל אופן במדינה שמוגדרת מדינה יהודית רק יהודים צריכים להיות אזרחים לא ככה?
ולא אנשים שמתנהגים כמו אוייבים של המדינה,זה פשוט בושה שיש חברי כנסת ערבים בממשלה,כאשר כל מה שהם עושים זה לחתור נגד המדינה.
והנה ליברמן והמפלגה שלו כבר אתמול הציעו הצעת חוק "להדיח חברי כנסת שתומכים במאבק בישראל"
אתה יכול לתאר לעצמך איזה רעש עשו המפלגות הערביות נכון? והמפלגות של השמאל הקיצוני שתמיד תומכות בצד של הערבים.

VoRteX
31-10-06, 16:04
אתה יוד שנתיהו לא עשה יום אחד מילואים?

אולי לא עשה יום אחד במילואים, אבל הוא היה בסיירת מטכ"ל, ואני כמעט בטוח שהוא השתתף במבצעים שאף אחד בפורום לא חלם עליהם.

Gamerrrrr
31-10-06, 16:07
גיימר שנינו יודעים מה אתה חושב, ואני מכיר אותך כבר:jockey:
בכל אופן במדינה שמוגדרת מדינה יהודית רק יהודים צריכים להיות אזרחים לא ככה?
ולא אנשים שמתנהגים כמו אוייבים של המדינה,זה פשוט בושה שיש חברי כנסת ערבים בממשלה,כאשר כל מה שהם עושים זה לחתור נגד המדינה.
והנה ליברמן והמפלגה שלו כבר אתמול הציעו הצעת חוק "להדיח חברי כנסת שתומכים במאבק בישראל"
אתה יכול לתאר לעצמך איזה רעש עשו המפלגות הערביות נכון? והמפלגות של השמאל הקיצוני שתמיד תומכות בצד של הערבים.

בדיוק!! מזה הדבר הזה של חברי מפלגות ערבים בכנסת?? זה בכלל בושה, אם אנחנו מדברים על אז ליברמן שיכנס לממשלה ושיצאו שלושה ערבים במקום. יש להם מספיק ארצות זה לא שיש להם לאומים שונים, הסורים הם כמו הלבנונים וכמו המיצרים וכמו הסעודים כלומר כולם ערבים, תראו לי עוד ארץ אחת של יהודים?!

VoRteXמזה משנה שהוא היה בסיירת מטכ"ל?? אני בא ממשפחה של אנשי צבא שחלקם שירתו גם ביחידות מוברחות כמו סיירת מטכ"ל וכו' והם לא פיספסו יום מילואים. סבא שלי עשה מילואים בגיל 53 בלבנון אז ביבי לא יכול לבוא לחטיבת עודד לעשות יומיים מילואים??

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:09
אתה יודע שלפני שהיטלר השתלט הייתה דמוקרטיה, והוא הוציא מהחוק את הקומוניסטים (המתנגדים שלו) ובנה שם שלטון טוטליטרי

נו ואתה רוצה להגיד לי שקומוניזם יותר טוב?
סטאלין והיטלר היו אותו בן אדם בצד שונה של עימות, זה נקרא אפקט המראה.
וחוץ מזה היום לא יכולה להתרחש כזאת מהפכה(פה או בעולם המערבי) כי המערכת העולמית המערבית הפכה לגלובאלית,יש ארגונים שהם מעל מדינות(מה שלא היה לפני מלחמת העולם השניה,אז כל מדינה היתה יכולה להחליט מה בראש שלה,וזה לטובה.) היום כל דבר תלוי במעצמות ובארגונים שנמצאים מעל המדינות. במילים אחרות אף מדינה לא יכולה להחליט או לבצע מה שטוב לה, בלי הסכמה של האירגונים הגלובאלים או המעצמות,במקרה שלנו למשל במלחמת לבנון האחרונה המעצמה(ארה"ב) היא דווקא זאת שעזרה לנו קצת להוריד מהגב את הארגונים הגלובאלים שהתנגדו למחלמה, אם לא היתה את המעצמה הגדולה בעולם לצידינו לא היינו יכולים לצאת למלחמה כי אז היו מטילים עלינו סנקציות ואנחנו גם תלויים בארה"ב מבחינת סיוע.

VoRteX
31-10-06, 16:11
בדיוק!! מזה הדבר הזה של חברי מפלגות ערבים בכנסת?? זה בכלל בושה, אם אנחנו מדברים על אז ליברמן שיכנס לממשלה ושיצאו שלושה ערבים במקום. יש להם מספיק ארצות זה לא שיש להם לאומים שונים, הסורים הם כמו הלבנונים וכמו המיצרים וכמו הסעודים כלומר כולם ערבים, תראו לי עוד ארץ אחת של יהודים?!

VoRteXמזה משנה שהוא היה בסיירת מטכ"ל?? אני בא ממשפחה של אנשי צבא שחלקם שירתו גם ביחידות מוברחות כמו סיירת מטכ"ל וכו' והם לא פיספסו יום מילואים. סבא שלי עשה מילואים בגיל 53 בלבנון אז ביבי לא יכול לבוא לחטיבת עודד לעשות יומיים מילואים??

תשמע את הסיבה לכך שהוא לא היה במילואים אני לא יודע, אבל אני בטוח שאם הוא היה בסיירת מטכ"ל, אז כנראה שיש לו סיבה די טובה...

ובנוגע לערבים מה שאתה אומר נכון מאוד, אבל להם לא איכפת כל-כך שהם מוקפים במספר ארצות שהם בכיף יכולים לעבור לגור שם, הם רוצים גם את מדינת ישראל שהם מאמינים ששייכת להם...

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:13

נכון אתה צודק, ואני יודע במה אתה מאמין כי אני כבר מכיר אותך מספיק זמן ותמיד היו לנו את הדיונים האלה בפורום.
אל תתכחש לזה ותהיה מהיפי נפש האלה שאומרים שיש גבול לימין וכל זה..
אתה ואני מאמינים באותם דברים, ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)

Antonator1
31-10-06, 16:14
מזה תגבול??
יהיה גבול.

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:14
יהיה גבול.

מה?
מה יהיה גבול?
אנטון דבר עברית.

Bullet
31-10-06, 16:17
ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)

:ph34r: רגע, זאת הסטה פוליטית בפורום... זה חוקי?

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:21
:ph34r: רגע, זאת הסטה פוליטית בפורום... זה חוקי?

חח מה הסטה?

Antonator1
31-10-06, 16:22
זאת אומרת שיש סיכוי לא מבוטל שליברמן יתחיל במבצעי כיבוש צפונה, עד שיגיע למה שפעם היה בריה"מ, שבמקרה זוהי גם המולדת שלו. זה קצת הזוי אבל.

ואני בכלל חושב שכמו שאולמרט מנהל את המדינה, עדיף לא לחכות לבחירות הבאות בכלל. אני מבין שלפי הדמוקרטיה יש נהלים מסוימים לגבי כל זה, אבל בטחון המדינה ושלל דברים אחרים (חלקם חשובים לא פחות), נמצאים פה בסכנה. בחירות חירום כאלה, מה שנקרא.

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:26
זאת אומרת שיש סיכוי לא מבוטל שליברמן יתחיל במבצעי כיבוש צפונה, עד שיגיע למה שפעם היה בריה"מ, שבמקרה זוהי גם המולדת שלו. זה קצת הזוי אבל.
.

:ph34r: :ph34r: :ph34r:
ANTON אתה בן אדם טוב באמת.. ואני חולה עליך.
אבל אמרת עכשיו את השטות הכי גמורה שהיית יכול להגיד..
אפילו אם היה מצב שהיה עולה דיקקטור ישראלי(נגיד ליברמן למשל) ו-100 אחוז מתושבי ישראל היו רוצים את המהלך הזה הוא לא היה יכול להתרחש,כי כמו שאמרתי החברה המערבית בנויה על גלובאליזם,זה אומר שיש שחקנים מעל ראשי מדינות,ומעצמות שמכתיבות את החוקים.
אין שום דרך לעשות שום צעד (לצערי) בלי הסכמת האירגונים שנמצאים מעל המדינות. ואין לנו אישית אפשרות לעשות כלום בלי אישור של ארצות הברית שמממנת לנו את הצבא בביליונים של דולרים כל שנה.

n0x
31-10-06, 16:26
אני מריח פה שוב דיון פוליטי בעל כמות עמודים מכובדת....
לדעתי אולמרט דיי מסדר עם התפקיד שלו. אני לא יכול להגיד שמצוין אבל לא רע.
שר הבטחון זה הבושה שלנו חייבים להחליף אותו כמה שיותר מהר.

OMRI-TURBO
31-10-06, 16:27
בכל אופן אני הולך ללמוד יש לי עבודה גדולה להגיש ביום ראשון.
תכתבו דברים מעניינים בינתיים שיהיה לי מה להגיב בערב:jockey:

Nimrod
31-10-06, 16:30
אחד הדיונים הפולטיים הכי טיפשיים שראיתי הרבה זמן, אנשים לפני שאתם זורקים שטויות תחשבו קצת.
אם הרמה תעלה, אגיב.

Gamerrrrr
31-10-06, 16:32
נכון אתה צודק, ואני יודע במה אתה מאמין כי אני כבר מכיר אותך מספיק זמן ותמיד היו לנו את הדיונים האלה בפורום.
אל תתכחש לזה ותהיה מהיפי נפש האלה שאומרים שיש גבול לימין וכל זה..
אתה ואני מאמינים באותם דברים, ובגלל זה אתה הולך להצביע לליברמן בבחירות הבאות(יהיה לך כבר זכות להצביע)
אם הבחירות הבאות זה ב2008 ולא יהיה מתמודד חדש ומפתיע שיעניין פתאום אז כן אני יצביע לליברמן.

ת'אמת עכשיו יש לנו הזדמנות די טובה לפלטינים עכשיו כשהשלטון לא כל כך טוב כמו שהם חשבו ושהם כן תלויים בנו, ויותר מכך, שהנייה הולך למות בהפיכה של פת"ח

Bullet
31-10-06, 16:33
אחד הדיונים הפולטיים הכי טיפשיים שראיתי הרבה זמן, אנשים לפני שאתם זורקים שטויות תחשבו קצת.
אם הרמה תעלה, אגיב.
ROFL
:laugh:

Antonator1
31-10-06, 16:33
:ph34r: :ph34r: :ph34r:
ANTON אתה בן אדם טוב באמת.. ואני חולה עליך.
אבל אמרת עכשיו את השטות הכי גמורה שהיית יכול להגיד..
אפילו אם היה מצב שהיה עולה דיקקטור ישראלי(נגיד ליברמן למשל) ו-100 אחוז מתושבי ישראל היו רוצים את המהלך הזה הוא לא היה יכול להתרחש,כי כמו שאמרתי החברה המערבית בנויה על גלובאליזם,זה אומר שיש שחקנים מעל ראשי מדינות,ומעצמות שמכתיבות את החוקים.
אין שום דרך לעשות שום צעד (לצערי) בלי הסכמת האירגונים שנמצאים מעל המדינות. ואין לנו אישית אפשרות לעשות כלום בלי אישור של ארצות הברית שמממנת לנו את הצבא בביליונים של דולרים כל שנה.
זה היה בצחוק, נראה לך שהתכוונתי לזה באמת? גם אם יאסר ארפעת או מישהו יותר קיצוני היה ראש ממשלה זה לא היה יוצא לפועל. סתם אתנחתה קומית כזאת בהתחשב באופי של ליברמן. כל עוד גופים כמו ארה"ב או האו"ם קיימים, דבר כזה לא יכול אפילו להתחיל להתרחש, גם אם מישהו יבנה כרונוספירה, ויביא לכאן את היטלר בטעות.

Gamerrrrr
31-10-06, 16:34
גלוליזציה התרחיש הכי גרוע שיכול לקרות, אנחנו כל כך שונים עם מעם ובחיים לא נהייה ביחד, זה חלום, כי תמיד תהיה שינאה של המוסלמים כלפי כל מי שלא איתם, והנוצרים לא יהיו הכי מאושרים אם אחד מהשלטונות יהיה בחור יהודי ככה שבסוף כולנו שונאים את כולם.

Antonator1
31-10-06, 16:36
נראה לי שיחקתי ברד אלרט יותר מדי בזמנו... כי מאז שנות ה - 40, דברים דומים למה שתיארתי קורים רק שם.

OMRI-TURBO
גלוליזציה התרחיש הכי גרוע שיכול לקרות, אנחנו כל כך שונים עם מעם ובחיים לא נהייה ביחד, זה חלום, כי תמיד תהיה שינאה של המוסלמים כלפי כל מי שלא איתם, והנוצרים לא יהיו הכי מאושרים אם אחד מהשלטונות יהיה בחור יהודי ככה שבסוף כולנו שונאים את כולם.

לא גיימר גלובליזציה לא כוללת את העולם האיסלמי,רק את המדינות בצד השני. זאת אומרת "המערב"

OMRI-TURBO
קיצר אני עכשיו הולך לעשות שיעורי בית.. הפעם באמת. :)

Gamerrrrr
לא גיימר גלובליזציה לא כוללת את העולם האיסלמי,רק את המדינות בצד השני. זאת אומרת "המערב"
בנתיים :whistle:

Antonator1
31-10-06, 16:37
נכון, אצל זרמים איסלמים פונדמנטליסטיים אחת המטרות העיקריות זה לעשות הכל נגד הגלובליזציה המערבית. אבל יש לי הרגשה שגם להם היא עוזרת פה ושם.

guyko
31-10-06, 17:08
עצוב

Leo
31-10-06, 17:32
עוד מעט תעשה שלום אם סוריה ואיראן , וחיפה תפסיק להיות דרום הארץ D:

והארגון הכי חזק שמעל מדינה כלשהיא הוא מקדונלד'ס..................................

השני דווקא נכון בהתחשב במה שקורה

Night_Wolf
31-10-06, 18:06
תשמעו בגדול כולם מושחטים ורמאים אבל ליברמן זה לפחות הבן אדם שיכנס באמאמא של הפלסטינים המחורבנים האלה כמו שצריך ובכל מי שינסה להיתקרב לישראל:diractor:

אני לא רוסי אבל...חחח דה ליברמן