PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר קובע:"ההתנתקות גרמה לשבר גדול יותר מרצח רבין" וסקר על קבוצות השנאה בארץ

OMRI-TURBO
31-10-06, 18:42
סקר שנתקלתי בו עכשיו :
ההתנתקות גרמה לשבר גדול יותר מרצח רבין.
כך עולה מסקר שערכה עמותת גשר. 47% ענו שההתנתקות גרמה לפילוג הגדול ביותר עד היום, רצח רבין במקום השני עם 38%. האשמים העיקריים בפילוג - הפוליטיקאים והתקשורת. ומי הכי שנואים? החרדים.
לפי הסקר, האשמים בפילוג העם הם קודם כל הפוליטיקאים 42.1%, אחר כך התקשורת 39.4% ולבסוף הרבנים 9.2%. השאר ענו "לא יודע".

קבוצות השנואות ביותר במידנה:
עוד עולה מהסקר כי הקבוצה השנואה ביותר היא החרדים ו-37% שונאים אותם. הרחק מאחוריה נמצאים העולים מחבר העמים 15.2%, אחר כך מתנחלים 12.6%, קיבוצניקים 7.4% ותל אביבים 3.1%. במקביל נשאלו איזו קבוצה בחברה הישראלית היא התורמת ביותר לחברה. פה מככבים הקיבוצניקים עם 20.1%. אחריהם המתנחלים 16.2%, התל-אביבים 11.9%, עולים מחבר העמים 11.7% ולבסוף החרדים 7.7%.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3321884,00.html

------------------------------------
לפי דעתי ההתנתקות באמת גרמה ליותר פילוג בעם,אני לא חושב שבכלל רצח רבין גרם לפילוג כלשהו... ההפך.

Real
31-10-06, 19:10
איפה הכסף שת'חייב לי עומרי?

עולים מחבר העמים זה הרוסים וכול זה?..

Night_Wolf
31-10-06, 19:43
סתם המדינה שלנו מדרדרת אנשים :disgust:

n0x
31-10-06, 19:51

לא רק רוסים. זה כל העולים.. כעיקרון זה עולים מברית המועצות לשעבר ועולי אתיופיה

VoRteX
31-10-06, 19:58
חחחחחחחחחחחח החרדיםםםםםם חחחחחחחחחח קיבלו זין לפנים על כל השטויות שהם אומרים

OMRI-TURBO
31-10-06, 20:39

למה אני חייב לך כסף?!?:ph34r:

OMRI-TURBO
31-10-06, 20:40
לא רק רוסים. זה כל העולים.. כעיקרון זה עולים מברית המועצות לשעבר ועולי אתיופיה

מה פתאום מדינות חבר העמים זה כל המדינות שהיו ברית המועצות.

ran_z
31-10-06, 23:39
חחחחח מה הקשר תלאביבים בסקר? התלאביבים זה גזע או זן מסויים שלא קשור לערים אחרות בארץ ואני לא יודע?

HHHEELLBBOOYY
01-11-06, 00:21
מזה השטויות האלו?
ההתנתקות גרמה לשבר יותר גדול מרצח רבין?
עד לפני שקראתי את כותרת כבר שכחתי שהייתה בכלל התנתקות כי לנו זה לא שינה כלום וזה חלף אבל רצח רבין זה לכל ישראל וזה נזכר

OMRI-TURBO
01-11-06, 00:58
חחחחח מה הקשר תלאביבים בסקר? התלאביבים זה גזע או זן מסויים שלא קשור לערים אחרות בארץ ואני לא יודע?

זה לא בודק גזעים! מה דתיים זה גזע???
זה בודק קבוצות מיוחדות, שאומרים תל אביבים מתכוונים לשמאלנים שמרוכזים בעצמם כל היום ולא איכפת להם מה קורה מחוץ לבועה שלהם כאשר חלק מהם אפילו לא עשו שירות כטבחים בצבא או כעובדי רס"ר אפילו.

OMRI-TURBO
01-11-06, 01:00
מזה השטויות האלו?
ההתנתקות גרמה לשבר יותר גדול מרצח רבין?
עד לפני שקראתי את כותרת כבר שכחתי שהייתה בכלל התנתקות כי לנו זה לא שינה כלום וזה חלף אבל רצח רבין זה לכל ישראל וזה נזכר

על מה אתה מדבר?
איך רצח רבין גרם להתפלגות בעם? ההפך הוא גרם לאיחוד כיון שאפילו הליכודניקים וכל האזרחים במדינה הזדעזעו.
הפינוי גרם לפילוג כי הוא שבר חלק גדול מאוד מהאוכלוסיה בתוך המדינה.

Gamerrrrr
01-11-06, 12:25
רצח רבין גרם לפילוג גדול בין הזרמים הדתיים הקיצוניים לכל השאר, אבל ליכודיניקים ושמאלנים ישבו ביחד והתאבלו זה עובדה

ההתנתקות גרם לפילוג יותר גדול בין השמאל לימין ובין כל אלה לדתיים

Real
01-11-06, 14:21
בסך הכול עברו דירה