PDA

צפה בגרסא המלאה : חברים מציקים

007
19-08-07, 09:51
טוב אז ככה
תמיד יש כמה חברים מסויימים שאיך שאני יוצא ואז יעני אנחנו נפגשים עם כל החברה וזה חייבים לזרוק איזה עקיצה או משהו כמו : "מה איפה היית הרמת משקולות" \ "מה עם החלבונים?".
ושאנחנו יוצאים אז זה הרבה חברה משהו כמו 10+ ילדים וזה קצת מביך ומעצבן שכל שנייה מציקים לך על זה.
וגם בהמשך הערב לא יעזבו אותך וימשיכו לעקוץ שאתה מרים משקולות ומתאמן..(חשוב לציין שהילדים האלה מקנאים בי (אני מכיר אותם ויודע איך הם))
אבל עדיין אני שונא לקחת את זה בצחוק, ושאני מביא להם ירידה חזקה הם אומרים " מה קרה כולה צחקנו איתך מה אתה מתעצבן" וכאלה.
(וחשוב לציין שלא בעיה לי גם לזיין להם תתחת באותו שנייה ) אבל שאני מתעצבן ככה כאילו זה עוד יותר מראה שהעקיצות שלהם מביכות ומעצבנות אותי .:dry: :dry:

הדבר הזה ניהיה כבר מעצבן ואני לא יודע באיזה צורה להיתייחס לזה..
אז גם ככה זה עם חברים שלכם? ומה אתם הייתם עושים?

Moshe
19-08-07, 10:00
3 דברים שאתה יכול לעשות :
1. לצאת עליהם פעם אחת ברצינות אם זה בצעקות או משהו כזה שיבינו שזה מפריע לך ופשוט לקחת את עצמך וללכת הביתה..
2. לא להתייחס והם יבינו לאט לאט שזה לא מזיז לך ..
3.להתחיל לרדת עליהם לומר להם לפחות אני לא נראה כמוך וכדומה..

007
19-08-07, 10:01
את 1 לא הייתי עושה..כי זה בערך 2-3 ילדים עושים את זה ועוד 2 שמקנאים אש צוחקים אחריהם.
אבל הבעיה פה שזה כן מזיז לי

Moshe
19-08-07, 10:07
אז קח את ה2-3 ילדים האלה פעם תדבר איתם לבד לצד או משהו ותדבר איתם כמו גבר ותגיד להם שמעו זה לא מתאים לי אני עובד קשה ואתם באים וצוחקים ככה אני לא אוהב את זה וכודמה ואם הם יצחקו לך בפנים אישית לא הייתי מסתובב איתם יותר והם אולי יבינו לאט לאט תמסר

007
19-08-07, 10:09
אני לא מהסוג ילדים שיעשה את זה,אבל גם אם כן אם יצחקו עוד יותר, אני פשוט צריך למצוא דרך שיעזבו את זה ..

Mikeo
19-08-07, 10:18
אצלי זה בדיוק ההפך... חברים שלי כועסים שאני כל הזמן דופק להם בדיחות של בודיבילדינג והם לא קולטים. (כמו למשל, אם אתה אוכל עם חברים ואומר בצחוק כזה "מה זה האוכל הזה, אין שום חלבון, רק שומן" והם לא קולטים שזאת בדיחה... אז אתה מתבאס.)

hodayoosh *L*
19-08-07, 10:29
יש לי רק מילה אחת להגיד:
קינאה

חוצמיזה בן כמה אתה שמסתובב עם ילדים...?

007
חחח אני מעדיף כמו שאצלך

007
יש לי רק מילה אחת להגיד:
קינאה

חוצמיזה בן כמה אתה שמסתובב עם ילדים...?

אני בן 16 ומסתובב על ילדים בני 16 חח פחות או יותר...
אם את רוצה קראי לזה נערים

נדב
19-08-07, 10:33
מה הבעיה כל פעם שמישהו אומר לך את זה תעיף לו אגרוף חזק לכתף

007
19-08-07, 10:55
זה לא פיתרון ככה לבוא ולהרביץ זה לא בעיה בשבילי לזיין אותם

Night_Wolf
19-08-07, 11:03
007 אחי רק לפי ההודעה הזאת שלך רואים שאתה אחד שאוהב את הספורט וחי אותו ומורעל ממנו וכבר זה זה מוצן חן בעניי:sbb4:
הרבה חברים שלי הגיעו לתחרות אתמול אבל היו גם שלא הגיעו,טאחלס החבר'ה מהשכונה לפעמים צוחקים איתי אומרים כאלו דברים "אבל רגע גלעד מזה שווה אם כל השרירים שלך גדולים והזין שלך קטן?" או שהם מתחילים לעשות פוזינג בצורא כלכך גרועה והם לא כאלה שמתאמנים בכלל וזה מגוחך!
אל תקיח את זה ברצינות כי סך הכל הם חברים שלך ותמיד מסטלבטים אחד על השני תיסטלבט עליהם בחזרה תגיד להם "אני מתאמן ואתם שחיפים\שמנים" חחחחחחחח כמה שחברים שלי צוחקים איתי אחי הם יודעים לפרגן בסופו של דבר ולעודד אותי להמשיך.:sbb4:

Ori-Silver
19-08-07, 11:03
אתה לא צריך לדבר איתם ולא נעליים,אם הם חברים טובים שלך והם עושים את זה סתם בשביל הצחוקים אז זה סבבה כי חברים צוחקים אחד על השני ואתה צריך ללמוד להיות קצת יותר קליל ופחות רציני,אם זה סתם חברים רחוקים שמנסים להוריד אותך בשביל לעלות לעצמם את הערך ולהרגיש טוב עם עצמם אז פשוט אל תדבר ותפסיק להסתובב איתם.

Night_Wolf
19-08-07, 11:09
אתה לא צריך לדבר איתם ולא נעליים,אם הם חברים טובים שלך והם עושים את זה סתם בשביל הצחוקים אז זה סבבה כי חברים צוחקים אחד על השני ואתה צריך ללמוד להיות קצת יותר קליל ופחות רציני,אם זה סתם חברים רחוקים שמנסים להוריד אותך בשביל לעלות לעצמם את הערך ולהרגיש טוב עם עצמם אז פשוט אל תדבר ותפסיק להסתובב איתם.

אם זה סתם חברים רחוקים שמנסים להעלות לעצמם את הערך אחי אפשר פשוט לתת להם כמה כאפות לא יזיק:sbb4:

007
19-08-07, 11:27
כן הם לא החברים הכי קרובים אתה יודע יש ויש..
וכן גלעד הקטע עם הפוזינג באמת עצבן..כל אחד בא עושה מין מוסט מוסקיולר דפוק כזה

007
19-08-07, 11:27
אה והיתחרת?? איפה אפשר לראות תמונות שלך?

Gil-G
19-08-07, 11:28
שמע אל תצא עליהם בצעקות ולא נעליים כי אתה תצא באמת אדיוט מושלם...
תזרום איתם בכיף
יגידו לך "נו מה חזרת מהמשקולות שלך?"
תגיד להם "כן וואלה היה אימון בן :):):):) נפתחה לי התחת"
יגידו לך "מה עם החלבונים שלך אתה לא צריך לשתות סטרואידים?"
תענה להם בסבבה "כן וואלה פיספסתי מנת חלבון היום נראה נשלים אותה שאני אחזור לבית.."
תזרום איתם בכנות אל תהיה אהבל כי אם תתנגד יציקו לך יותר ויותר וחוץ מזה מה זה צריך להפריע לך? יש לך תחביב שאתה אוהב אתה צריך להתבייש בו? (ועוד זה נשמע תחביב מסריח כמו איסוף בולים)

007
19-08-07, 11:35
כי באזור שלי כאילו אפחד אבל ממש אפחד לא מבין כלום אבל כלום בבודיבילדינג, ואם אני מבין דבר או שתיים זה נראה להם יותר מידי.
תודה על העצות חברה זה עוזר, באמת.

אה ונייט וולף איזה מקום לקחת ? ראיתי תמונות שלך אתה ענק אחי

Moshe
19-08-07, 11:38
אה והיתחרת?? איפה אפשר לראות תמונות שלך?
http://www.israelbody.com/showpost.php?p=440671&postcount=21

eyalamzleg
19-08-07, 11:44
מה הבעיה פשוט ככה
"ניפגש בים!"
אני הייתי 62 ק"ג וכיום 77:sbb4:
אז חברים שלי איתי לכל הדרך תומכים ואומרים יפה גדלתה תמשיך להשקיע וכו... [סה"כ התחלנו בקטע 4 חברים עכשיו נישארתי רק אני :P]
כן יש תקטעים שיאללה פותחים טונה לאייל?
אז תיזרום כמו שאמרו לך בעבר זה גם יוצא מצחיק וגם בכיף

hodayoosh *L*
19-08-07, 11:49
http://www.israelbody.com/showpost.php?p=440671&postcount=21
ללא ספק הפיל גדול יותר מהירח..

חחחחחחחחחחחחח נרגה אותי החתימה שלך..

jonathan
19-08-07, 11:52
תתמודד עם זה כמו גבר,מתיישהו זה יעבור להם,הרי לא הגיוני שחברים יציקו במשך יותר מכמה חודשים על העניין.

Berk0
19-08-07, 12:02
יש לי כמה כאלה, סתם קנאים, אני לא מגדיר אותם בתור חברים, ולא פעם הם חטפו מכות כמו שצריך.

Night_Wolf
19-08-07, 12:10
כי באזור שלי כאילו אפחד אבל ממש אפחד לא מבין כלום אבל כלום בבודיבילדינג, ואם אני מבין דבר או שתיים זה נראה להם יותר מידי.
תודה על העצות חברה זה עוזר, באמת.

אה ונייט וולף איזה מקום לקחת ? ראיתי תמונות שלך אתה ענק אחי

5 אחי
שמע אצלנו בכלל אתה הולך לחדר כושר אין אוירה של בודיבילדינג :(
המאמן שם פעם תלה פוסטרים של ג'י קטלר ובא האחראי אמר "פה לא יהיו תמונות של אנשים שלוקחים תרופות ומסכנים ספורט איכותי" והוריד הכל הקשיש המצ'וקמק הזה:closedeyes:
אני מתאמן צועק אנשים אומרים "איזה משוגע איזה מטורף הוא על סמים מזה המשקלים האלה הוא הורס את המכשירים" כאילו בפולי עליון אצלנו המקסימום זה 120 ואפשר להוסיף פלטות אני בדיאטה לקראת התחרות עבדתי אם ה90-100 והם אמרו לי שאני חולה נפש והמשקלים האלה לא בריאים אז אם זה לא בריא!?בישביל מה זה קיים?! כדי שיסתכלו על ה100 קילו?עזוב אחי מפגרים:dry:

007
19-08-07, 12:23
ואללה אחי באמת מבין אותך

Ilan-V
19-08-07, 13:02
טוב אז ככה
תמיד יש כמה חברים מסויימים שאיך שאני יוצא ואז יעני אנחנו נפגשים עם כל החברה וזה חייבים לזרוק איזה עקיצה או משהו כמו : "מה איפה היית הרמת משקולות" \ "מה עם החלבונים?".
ושאנחנו יוצאים אז זה הרבה חברה משהו כמו 10+ ילדים וזה קצת מביך ומעצבן שכל שנייה מציקים לך על זה.
וגם בהמשך הערב לא יעזבו אותך וימשיכו לעקוץ שאתה מרים משקולות ומתאמן..(חשוב לציין שהילדים האלה מקנאים בי (אני מכיר אותם ויודע איך הם))
אבל עדיין אני שונא לקחת את זה בצחוק, ושאני מביא להם ירידה חזקה הם אומרים " מה קרה כולה צחקנו איתך מה אתה מתעצבן" וכאלה.
(וחשוב לציין שלא בעיה לי גם לזיין להם תתחת באותו שנייה ) אבל שאני מתעצבן ככה כאילו זה עוד יותר מראה שהעקיצות שלהם מביכות ומעצבנות אותי .:dry: :dry:

אמת? לדעתי אלו לא חברים.

Berk0
19-08-07, 13:15
ד''א כול החסרי עמוד שידרה הללו, שבאים ופותחים תפה, אתה יכול להשתמש בהם, אני לא ישכח איזה מצב מחורבן ההיתי, שהתחלתי חיטוב, ונפצעתי וכול הבני זונות שקוראים לעצמם חברים, אמרנו שזה מה שיקרה, זה לא בריא, הנה עכשיו אתה סתם שמן ופצוע, אני עכשיו בחיטוב רק חושב על הפרצוף שלהם שאני יוריד חולצה ושהם יתפוצצו.

Ilan-V
19-08-07, 13:19
ד''א כול החסרי עמוד שידרה הללו, שבאים ופותחים תפה, אתה יכול להשתמש בהם, אני לא ישכח איזה מצב מחורבן ההיתי, שהתחלתי חיטוב, ונפצעתי וכול הבני זונות שקוראים לעצמם חברים, אמרנו שזה מה שיקרה, זה לא בריא, הנה עכשיו אתה סתם שמן ופצוע, אני עכשיו בחיטוב רק חושב על הפרצוף שלהם שאני יוריד חולצה ושהם יתפוצצו.

כן אחי,אלו פשוט לא חברים מצטער לבאס את שניכם.

xLaes
19-08-07, 14:11
תתעלם מהם וזהו.
ואצלי אחותי וחבר שלה עושים את זה.
-______-

tona_mAn
19-08-07, 14:30
טוב אז ככה

מאכיל אותם במנה טובה של

כאפות

eyalamzleg
19-08-07, 14:37
תתעלם מהם וזהו.
ואצלי אחותי וחבר שלה עושים את זה.-______-
כל הכובד להם:)
אפשר להיצטרף?

Logout
19-08-07, 16:00
היו לי גם כמה כאלה....אבל עכשיו למזלי חברים מפרגנים לאללה...יעני:" תגיד אתה לא צריך לאכול?" חח מזכירים לי מידי פעם לול...חח ואפילו אחד מיתאמן איתי...=]

Deja Vu
19-08-07, 16:06
האמת שגם אצלי זה התחיל ככה ותמיד יש תקנאים שיעשו לך בושות ויקראו לך "חלבון" מול כולם[חח אשכרה יש מישהו שקורא לי ככה] אבל את החברים הטובים כבר חינכתי כמו שצריך ואם כבר מישהו אוכל ירידות זה הם על זה שהם נראים כמו עפרונות

Ja Rule
19-08-07, 16:11
:):):):) כמוני, תמיד חברים שלי (חלקם) מקניטים אותי בעיניין הזה, אני פשוט אומר להם "סתכל עלי, סתכל עלייך ואז תבין למה אני עושה את זה" אבל תאמר את זה בנימה מצחיקה כזאת, אבל תישמור על המסר.
כי אחרי הכל, הם סתם זורקים דברים ויגידו שטויות כדי שיעריכו אותם יותר, החברה של היום..

Logout
19-08-07, 16:18
:):):):) כמוני, תמיד חברים שלי (חלקם) מקניטים אותי בעיניין הזה, אני פשוט אומר להם "סתכל עלי, סתכל עלייך ואז תבין למה אני עושה את זה" אבל תאמר את זה בנימה מצחיקה כזאת, אבל תישמור על המסר.
כי אחרי הכל, הם סתם זורקים דברים ויגידו שטויות כדי שיעריכו אותם יותר, החברה של היום..
חברים שמורידים אותך בישביל לעלות את הערכה העצמית שלהם הם לא חברים..

Logout
19-08-07, 16:20
האמת שגם אצלי זה התחיל ככה ותמיד יש תקנאים שיעשו לך בושות ויקראו לך "חלבון" מול כולם[חח אשכרה יש מישהו שקורא לי ככה] אבל את החברים הטובים כבר חינכתי כמו שצריך ואם כבר מישהו אוכל ירידות זה הם על זה שהם נראים כמו עפרונות
:):):):) חלבוןן?? חחח אבל ברסמי יש כאלה שמגזימים...(כבר לא :boxing: ) חחח נגיד אני עם החברים ובנות וכאלה..ואז רואים כמה אנשים..ואז מישהוא אומר לך:" יאללה לך תדחוף חלבון לתחת" :mellow: זה ממש מפחיד....מגם דיי מפדח ליד הבנות...:dry:

Ja Rule
19-08-07, 16:23

כל אחד עושה שטות בחיים שלו, אז לפעמים שהקינאה שלהם או שהערכה עצמית
שלהם מיתפרצת, אפשר לסלוח פה ושם..לדעתי.

Psychopath
19-08-07, 16:26
טוב אז ככה

אוויי נו אצלנו אצל החברים רק ירידות וקללות וצחוקים אבל לא דברים בסגנון של האימא שלך
וכן אנחנו נטפלים לנקודות הכי רגישות אבל חפיף זה הכי מצחיק הכי צחוקייםם
כל היו מחקים אחד את השני אבל ממש כל הזמן וזה מטורףףףף מה אתה נגנב מכמה שטויות אולי אצלכם אין את האווירה הזאת ואתה מרגיש שמתנכלים לך אז תדבר איתם תגיד שזה מעצבן

Logout
19-08-07, 16:27
כל אחד עושה שטות בחיים שלו, אז לפעמים שהקינאה שלהם או שהערכה עצמית
שלהם מיתפרצת, אפשר לסלוח פה ושם..לדעתי.
גם אני וחברים שלי יורדים אחד על השני..אי אפשר שלא..אבל שאני יורד על חברים או הם עליי..זה סתם נגיד מחזירים אחד לשני או בצחוק...לא כדי לגרום שלחבר אחר ירד הביטחן או משהו כזה..

d-undertaker
19-08-07, 16:30
:):):):) חלבוןן?? חחח אבל ברסמי יש כאלה שמגזימים...(כבר לא :boxing: ) חחח נגיד אני עם החברים ובנות וכאלה..ואז רואים כמה אנשים..ואז מישהוא אומר לך:" יאללה לך תדחוף חלבון לתחת" :mellow: זה ממש מפחיד....מגם דיי מפדח ליד הבנות...:dry:

חחח מה אתה עומו?
נראה לי אתה ילד כאפות מה זה דחוף חלבון לתחת חחח

Logout
19-08-07, 16:32
חחח מה אתה עומו?
נראה לי אתה ילד כאפות מה זה דחוף חלבון לתחת חחח
אחותך ילד כאפות....אני אומר שכשאני רב עם מישהוא..יורדים אחד על השני, אז הוא בא ביציאה הלא מובנת הזאתי...
בכלל אהבתי את זה שכל אחד פיתאום מאוחרי המחשב ניהיה לי איזה לא יודע מה.... עלק ילד כאפות...יאללה שב שב בשקקט...

אליאב קרייסלר
19-08-07, 16:42
:sbb4: כשתהיה ענק לידם הם יסתמו ת'פה אל תדאג

Logout
19-08-07, 16:42
ואתה אומר את זה מנסיון?:blush: חח

אליאב קרייסלר
19-08-07, 16:44
ואתה אומר את זה מנסיון?:blush: חח

אמממממ אורגינל - כן אחי...

עריכה : גם אצלי היה ככה בחדר כושר כל המאמנים והמתאמנים היו צוחקים עליי ילד בן 14 וחצי לוקח אבקות קריאטין וגיינרים וכולו שחיף היום אף אחד לא מסתכל עליי המאמנים מתביישים לדבר איתי כל פעם שמאמן אומר משהו למתאמן על הפרנציפ אני בא וקוטל את המאמנים...

בקשר לחברים וואלה אני בכל העסק מאז שאני זוכר את עצמי וגם החברים שלי זוכרים אותי כאחד שמתאמן כל החיים בלי שום קשר לזה שפעם הייתי שחיף והיום מתקרב ל90 קילו

Logout
19-08-07, 16:47

עריכה : גם אצלי היה ככה בחדר כושר כל המאמנים והמתאמנים היו צוחקים עליי ילד בן 14 וחצי לוקח אבקות קריאטין וגיינרים וכולו שחיף היום אף אחד לא מסתכל עליי המאמנים מתביישים לדבר איתי כל פעם שמאמן אומר משהו למתאמן על הפרנציפ אני בא וקוטל את המאמנים...

בקשר לחברים וואלה אני בכל העסק מאז שאני זוכר את עצמי וגם החברים שלי זוכרים אותי כאחד שמתאמן כל החיים בלי שום קשר לזה שפעם הייתי שחיף והיום מתקרב ל90 קילו
ווואלה אחי...איזה שינויי...כבוד..:sbb4:
(חח ושאלתי בצחוק אם אתה אומר מנסיון...חח אני יודע שכן :flowers: )

Deja Vu
19-08-07, 17:12
בדיוק חברים מהסוג הזה שבמקום לעלות תרמה של חברים שלהם ובכך גם את שלהם מורידים את הרמה של חברים שלהם בעיקר ליד בנות זה פשוט גועל נפש אם חבר שלי עושה קטע כזה הוא מקבל השתקה במקום

Deja Vu
19-08-07, 17:14
זה לא שלא רוצים תלא משאיר הרבה בררות אף אחד לא רוצה לקבל איזה כנף מהגב שלך לפנים:jockey:

Sugarzaza
19-08-07, 17:19
יש כמה שקוראים לי ילד חלבון. :p
כשדיברתי איתם על זה שהיה בבלתי נתפס את לוליק שהוא עצום ואפילו על אחוז שומן לא נמוך רואים לו ריבועים, הם עושים לי "בקיצור, השאיפה שלך?"
זה סתם, אל תשים על זה אחי

dror
19-08-07, 21:02
כוסססססססססססססססס עמק הפורום הזה ניהיה לי בטיפול בזמן האחרון יא אללה יש לכם בעיות אישיות תטפלו בהם בעצמכם מה אתה ילד קטן תגיד שזה מעצבן אותך אם הם אנשים אם שכל הם יעזבו אותך ומידי פעם אוליי יגידו משהוא

Mad_dog
19-08-07, 21:03
כוסססססססססססססססס עמק הפורום הזה ניהיה לי בטיפול בזמן האחרון יא אללה יש לכם בעיות אישיות תטפלו בהם בעצמכם מה אתה ילד קטן תגיד שזה מעצבן אותך אם הם אנשים אם שכל הם יעזבו אותך ומידי פעם אוליי יגידו משהוא

חחחחחחחחח :wiggle: :wiggle: :wiggle:

dror
19-08-07, 21:03
אחותך ילד כאפות....אני אומר שכשאני רב עם מישהוא..יורדים אחד על השני, אז הוא בא ביציאה הלא מובנת הזאתי...
בכלל אהבתי את זה שכל אחד פיתאום מאוחרי המחשב ניהיה לי איזה לא יודע מה.... עלק ילד כאפות...יאללה שב שב בשקקט...
אחי הוא לא דיבר הוא רשם

Powerlifter
19-08-07, 21:04

אחי רצו שמועות שרבת עם 2 ביחד והעפת אותם , אתה יכול לתת לי אייסי שלך או מסנג'ר ולשמוע את הסיפור המלא (זה סתם תירוץ כדי שיהיה לי אותך חח)

Kachok
19-08-07, 21:05
שוב הפורום נהיה מוקד של ער"ן

METORAFI
19-08-07, 21:33
חחחחח אה יענו אתה בודיבילדר? אוכל מסודר וזה? חחחחחחח איזה מצחיקים אתם מי שישמע אתה בהכנה לאולימפיה ,כל אחד פותח קופסת טונה חושב הוא פלקס ווילר

P-a-n-1-c
19-08-07, 21:36
אוויי נו אצלנו אצל החברים רק ירידות וקללות וצחוקים אבל לא דברים בסגנון של האימא שלך
וכן אנחנו נטפלים לנקודות הכי רגישות אבל חפיף זה הכי מצחיק הכי צחוקייםם
כל היו מחקים אחד את השני אבל ממש כל הזמן וזה מטורףףףף מה אתה נגנב מכמה שטויות אולי אצלכם אין את האווירה הזאת ואתה מרגיש שמתנכלים לך אז תדבר איתם תגיד שזה מעצבן

+1!!!
מוניטין, כל מילה בסלע
ככה זה בין חברים צוחקים אחד על השני וכו'

Shauder
19-08-07, 22:22
יש שתי ילדים שקוראים לי Protein Boy

אל זה בסדר =)

Leo
19-08-07, 22:31
טוב אז ככה

אני לא יודע למה חברים שלך אמורים לדעת מה זה חלבונים פרט לשיעורי ביולוגיה , נראה לי זיינת להם בשכל.
אבל אם זה מעצבן אותך אתה תמיד יכול להוריד לאחד כאפה מתלבשת.

(אלא אם אתה יוצא עם ילדי אימו ואם כן אני לא יודע איך לתקשר עם חייזרים)