PDA

צפה בגרסא המלאה : למי פה יש V3?

MagneZium
19-08-07, 12:27
אני רוצה לשדרג את שלי אני כבר שנים בחברת פלאפון ועדין יש לי התחייבות אבל המכשיר שלי כבר ישן הוא מהדור ה3 עם אני לא טועה אבל של פעם שהם רק יצאו חשבתי לשדרג לכיון של V3
לזה
http://www.eline.co.il/var/104/11246-tb-v3.jpg
השאלה שלי עם יש למישהו מושג כמה כזה דבר צריך לעלות ובמה זה כרוך
זה פלאפון נפוץ בגלל זה אני מפרסם תשאלה פה כי בטוח שיש מישהו שלא מזמן שדרג או קנה אותו
זה סתם לידע כללי לפני שאני הולך אליהם
תודה מראש:sbb4:

Dani-D
19-08-07, 12:48
מה שבתמונה זה לא דור 3 ,פאלפון דפוק,סאונד חלש ,בעיות קליטה ..
לא ממליץ עליו אחי,וגם בכללי מוטורולה זה חרא.!
לא יודע כמה יעלה לך להחליף מכשיר אני יודע שבאורנג אם אתה מחזיר פאלפון אז אתה יכול לקחת נוקיה N76 ב500 שקל.

אור
19-08-07, 12:51
לפלאפון יש רק מכשירים מסריחים, לי יש בפלאפון את ה V3, ואני דיי מרוצה ממנו, ברור שהייתי מעדיף מכשיר כל סלקום \ אורנג'..

ד"א הוא עלה לי 170 שקל בלי התחייבות, ז"א שרצו משהו כמו 5\6 שקל התחייבות ל3 שנים כי היה איזה מבצע של שדרוגים ונתתי להם 170, ואני לא מחוייב להם בכלל, אני יכול לשדרג אותו מתי שבא לי..
אם אני לא טועה עדיין יש המון מבצעים של שדרוגים רק צריך ללחוץ עליהם קצת והם נשברים.

MagneZium
19-08-07, 14:18
לפלאפון יש רק מכשירים מסריחים, לי יש בפלאפון את ה V3, ואני דיי מרוצה ממנו, ברור שהייתי מעדיף מכשיר כל סלקום \ אורנג'..

ד"א הוא עלה לי 170 שקל בלי התחייבות, ז"א שרצו משהו כמו 5\6 שקל התחייבות ל3 שנים כי היה איזה מבצע של שדרוגים ונתתי להם 170, ואני לא מחוייב להם בכלל, אני יכול לשדרג אותו מתי שבא לי..
אם אני לא טועה עדיין יש המון מבצעים של שדרוגים רק צריך ללחוץ עליהם קצת והם נשברים.
ואללה מתי שדרג ומאיזה מכשיר?

tona_mAn
19-08-07, 14:21
פלאפון תותח אני ממליץ על ה V3i או ה V3c

trhetrhe
19-08-07, 16:44
לי יש את ה-v3 של אורנג', פלאפון מעאפן, לא דור שלישי, 5 מ"ב זיכרון ואי אפשר להגדיל, מצלמת Vga....