PDA

צפה בגרסא המלאה : תודה...

ראובן סלומון
19-08-07, 23:40
רק רציתי לומר תודה לכל חברי הפורום, אין לכם מושג כמה השיחות והסירטונים שלכם בפורום תרמו לי להגיע לאן שהגעתי בתחרות!
כל פעם שאין מוטיבצייה להתאמן או יותר נכון כאשר המוטיבציה נמוכה אני ישר נכנס לפורום, מקבל רעל רואה סירטון, שניים, חמש עשרה :jockey: וניכנס לאימון כמו מכונה!!!!

aviran_p
19-08-07, 23:42
תאמין לי אנשים כמוך הם אלה שנותנים לי מוטיבציה להמשיך להתאמן ולהגיע למטרות שלי.
אז לך מגיעה התודה!
עריכה: לא אמרתי מזל טוב על הזכייה אחי

gog
19-08-07, 23:45
ראובן קודם כל, כל הכבוד על הזכייה, בהחלט הגיע לך המקום הראשון.

שנית יש שאלה, ראיתי סט תמונות שלך מלפני שנתיים אאל"ט, ונראתה שם +- אותה רמה, אולי אפילו פחותה.
יש מצב שזה נכון או שזה מטעה רק כי התמונות בהדר יוסף הן מרחוק והתמונות שראיתי מקרוב?

SmaMMiT
19-08-07, 23:45
ראובן אחי כל הכבוד על הזכייה אתמול! היא הגיע לך בזכות ולא בחסד
תמשיך להפציץ אחי:sbb4:

jonathan
20-08-07, 00:00
כל הכבוד ראובן!ישר כוח על הזכיה!
גם אתה מקור למוטיבציה פה בפורום,ונחמד שאתה מגיב פה...תמשיך להגיב ואפילו לתרום קצת מהידע לכולם.

Kachok
20-08-07, 00:18
ראובן מזל טוב וכל הכבוד על הזכיה,בהחלט הגיע לך

Night_Wolf
20-08-07, 01:00
ראובן מזל טוב אחי נתתה הופעה טובה כל הכבוד על הזכיה!
בהצלחה בהמשך הדרך אחי :sbb4:

hell
20-08-07, 01:09
ראובן, זכית בכבוד בתואר.
הקטגוריה שלך היתה אולי הקשה ביותר. היו שם מתחרים טובים, אחד אחד.
ואני חשבתי שמה שנותן לך את המוטיבציה זה לצעוק לפני הסט - "יאללה ראובן" :wiggle:

(אם אתה לא מזהה מי אני, אייל המדריך מחדר כושר טרגט.)

arbel2
20-08-07, 01:12
כל הכבוד לך ראובן
סגרת את השהות שלך בקטגוריית הנוער עם תואר ביד ואני בטוח שזה ניצחון מתוק ,כמו שדיברנו אנחנו נתראה כבר על הבמה שנתיים מעכשיו (כל זה בתנאי שהכתף הארורה שלי לא תגמור לי את הקריירה לפני שהיא התחילה ) בקטגוריית משקל שתישאר חסוייה P:

היה לך תחרות קשה אבל ניצחת בקלאסה כמו שאמרו לך וכל ישראלבודי גאים בך ...אחד הדברים שאני יותר מחזיק ממך זה ההחלטות הנכונות שלקחת לקראת התחרות הזאת ,ויתרת על מסה בכדי להביא חיטוב איכותי שטרם ראינו ממך וזאת הייתה הבחירה הכי נכונה שיכלת לעשות .

מברוק אח שלי.

Vin diesel
20-08-07, 01:32
חח ראובן מה המצב אחי?הלך לי הקול ביגללך וביגלל גלעד.:jockey:
שלא נדבר על מאור שהכניס אותי להקסטזה..
בכל מקרה אינה התמונה השלך שצילמנו :sbb4:
http://img181.imageshack.us/img181/237/333largeuv1.jpg

damn
20-08-07, 01:43
מברוק על הזכייה ראובן... לפי התמונות היית חטוב יבש ודחוס כמו אבן...
באיזה קטגורייה אתה תתחרה בשנה הבאה.

PcGunMan
20-08-07, 08:28
ראובן אתה אחד הגדולים מגיע לך כל כך לזכות! והגעת בן :):):):) דפקת הופעה
שהיה בהצלחה בהמשך!:jockey:

SpitFire
20-08-07, 08:54
כל הכבוד על הזכיה אחי אתה ענק!

סוליקו
20-08-07, 17:35
בדיוק ההפך אחי
אנשים כמוך מביאים לי מוטיבציה להמשיך כשאני מחליט שאני עוזב את התחום הזה

G.I.BO
20-08-07, 20:46
REUVEN,REUVEN.....BE CAREFULL ABOUT THE JUICE R U USING!!!!:boxing:

Ilan-V
20-08-07, 20:48
חחח אם היית יודע כמה אתה תורם לי,בלהיות חזק במכון וכאלו בכל מקרה,אתה אחד האנשים היותר
מוערכים אצלי אחי.שיהיה רק בהצצלחה תותח!

arbel2
20-08-07, 21:54
REUVEN,REUVEN.....BE CAREFULL ABOUT THE JUICE R U USING!!!!:boxing:

listin bro ,that was one of the rudest posts i've ever read , the guy just won the mister israel , give him a breake

G.I.BO
20-08-07, 22:26
listin bro ,that was one of the rudest posts i've ever read , the guy just won the mister israel , give him a breake
this it`s between me and him,we know each other from the same gym in eilat.i try to open his eyes to go clean and not to loose to much muscle mass from that fucking diet ghil granot give it to him.

arbel2
20-08-07, 22:30
this it`s between me and him,we know each other from the same gym in eilat.i try to open his eyes to go clean and not to loose to much muscle mass from that fucking diet ghil granot give it to him.

listin dude ,if you came here to bash gill then you'll be leaveing realy fucking soon.

as far as i can see ? when gill brought him in the best he's ever been , he was big ,ripped to the bone and his waist was very small ....now thats a good showing.

ראובן סלומון
21-08-07, 12:27
ראובן קודם כל, כל הכבוד על הזכייה, בהחלט הגיע לך המקום הראשון.

שנית יש שאלה, ראיתי סט תמונות שלך מלפני שנתיים אאל"ט, ונראתה שם +- אותה רמה, אולי אפילו פחותה.
יש מצב שזה נכון או שזה מטעה רק כי התמונות בהדר יוסף הן מרחוק והתמונות שראיתי מקרוב?

לא כ"כ הבנתי את השאלה שלך אחי....
שאל שוב.

gog
21-08-07, 13:39
השאלה שלי היא האם קרה משהו בשנתיים האלה שמנע ממך להתקדם במאסה, או שמא התקדמת וזה רק זווית\תאורה\צילום מטעה?

Vin diesel
21-08-07, 13:42
הבחור היה בצבא.תקופה מסויימת*

G.I.BO
21-08-07, 13:48
השאלה שלי היא האם קרה משהו בשנתיים האלה שמנע ממך להתקדם במאסה, או שמא התקדמת וזה רק זווית\תאורה\צילום מטעה?
yeah,he was running from fom the army

ראובן סלומון
21-08-07, 14:42
yeah,he was running from fom the army
בוגדן... אח.... הקינאה אוכלת אותך......
מעניין שכל פעם שיש תחרות ואתה לא עולה תמיד יש לך תירוץ עלוב "הייתי חולה 4 ימים לפני" אווו... אם אתה לא בטוח בעצמך פשוט אל תעלה לבמה עולים רק 100% זה לפחות מה שאני מאמין!
ועוד מקום שלישי במר דרום מתוך 5 מתמומדדים אח... אתה כ"כ עלוב! אתה רק יודע לדבר ולהגיד "אני, אני ואני" העיקר ידעת לומר לי שתתחרה גם בIFBB מה קרה?! שמעתי גם הפעם היית "חולה" ואני לא ממציא דברים! (ניראה לי גם לפני התחרות של נאבא אתה לא תרגיש כל כך טוב...סתם ככה הרגשה פנימית)
אתה חושב שאתה יודע הכל וכולם צריכים לסגוד לך, עלק "השופט מאילת".
ואיך אתה מעיז לומר שלא נגעת בחומרים....לא יפה לשקר... באמת שלא.

והדבר הכי חשוב שיש לי לומר: מי אתה לעזעזל שתוכל לערער על גיל גרנות?! מי?!
יא חתיכת עלוב נפש אתה בן 33 שרק שבוע שעבר סיים קורס מדריכי חדר כושר הא ואתה גם מציל וואוו!! כפיים (בן אדם מסכן) בניגוד לגיל שהוא כולה קטן ממך ב9 שנים, הקים אימפרייה שרק תגדל בעזרת ה' ושלא נדבר על הידע וההשכלה בניגוד אליך.

בשתי מילים: אתה אדם עלוב, קנאי, ושלא נדבר על יהיר וגאוותן. יש לך הרבה על מה לעבוד באישיות שלך- בהצלחה!

ראובן סלומון
21-08-07, 14:44
תראה אחי ב2005 שקלתי 81 השנה שקלתי 78 על הבמה, אבל מה, האיכות של השריר שלי ורמת החיטוב הייתה פשוט מטורפת. לפי דעתי התקדמתי בכמה רמות מ2005.

Ilan-V
21-08-07, 14:45
תראה אחי ב2005 שקלתי 81 השנה שקלתי 78 על הבמה, אבל מה, האיכות של השריר שלי ורמת החיטוב הייתה פשוט מטורפת. לפי דעתי התקדמתי בכמה רמות מ2005.

גבר,מה האחוז שומן שעלית איתו לבמה?

ורניש
21-08-07, 14:46
אחי אין לך מושג בכלל כמה אני מעריך אותך!

Night_Wolf
21-08-07, 14:48

יסמרטוט למה אתה מלכלך על גיל?
וגם אתה כותב באנגלית וגם אם שגיאות חחחחחחחח
Gil לא GHIL

קיצור סלאמטק קבלתה באן!

Ilan-V
21-08-07, 14:50
:sbb4: תאחלס,הוא בא לכן שם תמונות,אז אוקי הוא ניראה טוב אין מה להגיד אבל על פי התגובות שלו,אפשר לראות שהוא בנאדם מגעיל.אני את שלי אמרתי וראובן תענה בבקשה על השאלה אחי.

ראובן סלומון
21-08-07, 14:51
גבר,מה האחוז שומן שעלית איתו לבמה?
4.5 פלוס מינוס

Night_Wolf
21-08-07, 14:52
כן ועלק לא לוקח חומרים חרטטן אני שונא אנשים כאלה שמפחדים להגיד שהם על חומרים!
אני עוד חודש ושבוע נכנס לסייקל אחו :):):):):):) וכולם על הזין שלי.

gog
21-08-07, 14:54

מסכים איתך שהאיכות שריר והחיטוב שלך טובים יותר מ-2005.

השאלה שלי הייתה לגבי המאסה, האם באמת הגיוס לצבא זה מה שמנע ממך לעלות כמה קילוגרמים טובים של מאסה?

ראובן סלומון
21-08-07, 14:59
מסכים איתך שהאיכות שריר והחיטוב שלך טובים יותר מ-2005.

השאלה שלי הייתה לגבי המאסה, האם באמת הגיוס לצבא זה מה שמנע ממך לעלות כמה קילוגרמים טובים של מאסה?
אחי... קח בחשבון 8 חודשים מבוזבזים! ברור!!! זו לא שאלה בכלל!!

gog
21-08-07, 15:00
אחלה תודה על התשובה :)

לתשומת לב המנהלים, אני חושב שלראובן מגיע תמונה באווטר, לא?

Sugarzaza
21-08-07, 15:05
אחי... קח בחשבון 8 חודשים מבוזבזים! ברור!!! זו לא שאלה בכלל!!

סתם שאלה אחי, בדר"כ הצבא מסכים לשחרר ספורטאים מתחרים.. למה לא הלכת בכיוון הזה?

ראובן סלומון
21-08-07, 15:09
אחלה תודה על התשובה :)

לתשומת לב המנהלים, אני חושב שלראובן מגיע תמונה באווטר, לא?
מה זה אווטר?

ראובן סלומון
21-08-07, 15:10
סתם שאלה אחי, בדר"כ הצבא מסכים לשחרר ספורטאים מתחרים.. למה לא הלכת בכיוון הזה?
הם עשו עלי קומבינות... כמו עשה ככה וככה אם לא אתה לא יוצא לאימון...
לא מתאים... יצאתי על רפואי

Night_Wolf
21-08-07, 15:11
מה זה אווטר?

תמונה בצד מתחת לשם משתמש שלך אחי.
שמתחת לאיפה שרשום ראובון סולומון תהיה תמונה שלך מהתחרות,ד"א אחי נתתה פייט רציני בתחרות ורציתי להגיד לך כל הכבוד על ההשקעה ואני מאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך :sbb4:

Yoshi-Moto
21-08-07, 15:11
מה זה אווטר?
התמונה מתחת לשם.

ובתגובה לאשכול:
כל הכבוד על המקום הראשון, אחד האנשים שאני יותר מעריך בספורט שלנו.

ראובן סלומון
21-08-07, 15:17
התמונה מתחת לשם.

ובתגובה לאשכול:
כל הכבוד על המקום הראשון, אחד האנשים שאני יותר מעריך בספורט שלנו.
תודה אחי. אבל למה אתה חושב ככה?! יש רבים וטובים ממני! ת'אכלס!
יש לי עוד כמה שנים להגיע לרמה שבאמת יעריכו אותי, וזה יקרה!!!

blinki
21-08-07, 15:35
יא חתיכת עלוב נפש אתה בן 33 שרק שבוע שעבר סיים קורס מדריכי חדר כושר הא ואתה גם מציל וואוו!! כפיים (בן אדם מסכן) בניגוד לגיל שהוא כולה קטן ממך ב9 שנים, הקים אימפרייה שרק תגדל בעזרת ה' ושלא נדבר על הידע וההשכלה בניגוד אליך.

בשתי מילים: אתה אדם עלוב, קנאי, ושלא נדבר על יהיר וגאוותן. יש לך הרבה על מה לעבוד באישיות שלך- בהצלחה!
גיל בן 24?

Sugarzaza
21-08-07, 16:44
הם עשו עלי קומבינות... כמו עשה ככה וככה אם לא אתה לא יוצא לאימון...
לא מתאים... יצאתי על רפואי

הכי טוב. למה התגייסת מלכתחילה?

Di-Bol
21-08-07, 16:48
רובן נראית פיצוץ, כל הכבוד לך איזה רמת ייבוש וחיטוב. התמונה ששמת בפרופיל מדהימה!

arbel2
21-08-07, 16:50

אני נוטה להסכים עם ראובן
לא תמיד "גדול יותר =לאיכותי יותר " בפיתוח גוף , ב2005 ראובן היה גדול יותר (למרות שלא ביותר מדי ) ,אבל המותן שלו הייתה רחבה קצת מה שהרס לו את הפריסת גב והבאק דאבל בייספס מבחינת מראה "משולש" . ראובן השנה היה קצת יותר קטן ,אבל היו לו חיטובים הרבה יותר טובים , הוא היה יבש יותר ,והמותן שלו היתמתנה בצורה משמעותית ,וזאת הסיבה שאני גם לא מתווכח עם החלטת השופטים לגבי המקום הראשון ,אם ראובן היה מגיע עם המותן של 2005 השנה ,הייתי אומר שאור ביטון היה צריך להיות מר ישראל הצעיר ,אבל ראובן תיקן את הבעיה של המותן והציג שיפור באיכות .
כמו שאמרתי יותר מפעם אחת , זה בתואר הזה עם קלאסה.

Sugarzaza
21-08-07, 17:05
אני נוטה להסכים עם ראובן
לא תמיד "גדול יותר =לאיכותי יותר " בפיתוח גוף , ב2005 ראובן היה גדול יותר (למרות שלא ביותר מדי ) ,אבל המותן שלו הייתה רחבה קצת מה שהרס לו את הפריסת גב והבאק דאבל בייספס מבחינת מראה "משולש" . ראובן השנה היה קצת יותר קטן ,אבל היו לו חיטובים הרבה יותר טובים , הוא היה יבש יותר ,והמותן שלו היתמתנה בצורה משמעותית ,וזאת הסיבה שאני גם לא מתווכח עם החלטת השופטים לגבי המקום הראשון ,אם ראובן היה מגיע עם המותן של 2005 השנה ,הייתי אומר שאור ביטון היה צריך להיות מר ישראל הצעיר ,אבל ראובן תיקן את הבעיה של המותן והציג שיפור באיכות .
כמו שאמרתי יותר מפעם אחת , זה בתואר הזה עם קלאסה.

גם הרגליים היו הרבה יותר יבשות ופרופרציונאליות לפלג גוף העליון

arbel2
21-08-07, 17:07
גם הרגליים היו הרבה יותר יבשות ופרופרציונאליות לפלג גוף העליון

למען האמת השיפור ברגליים לא היה כל כך דרסטי שכן תמיד היו לראובן רגליים לא רעות בכלל .

arbel2
21-08-07, 17:27
מה שכן ,עם הייתי רובן הייתי מתמקד עכשיו בלשפר את החלקים התחתונים של הלאטיסימוס שלי ,בכדי לתת לפריסת הגב מראה יותר שלם

הרבה טי באר חופשי וחתירות בהטיית גב עם אחיזה הפוכה:)

ראובן סלומון
21-08-07, 19:08
מה שכן ,עם הייתי רובן הייתי מתמקד עכשיו בלשפר את החלקים התחתונים של הלאטיסימוס שלי ,בכדי לתת לפריסת הגב מראה יותר שלם

הרבה טי באר חופשי וחתירות בהטיית גב עם אחיזה הפוכה:)
לא הבנתי... אז אני צריך יותר לעבוד על הגב תחתון שלי?

xtream101
21-08-07, 19:37
החלק התחתון של הלאטס לא של הגב הכללי

maradona
21-08-07, 19:54

הוא מתכוון לחלק התחתון של הלטיסמוס דורסי(רחב גבי)
ולא זוקפי הגב

arbel2
21-08-07, 20:29

לא לא ,למרות שעוד מסה בגב התחתון לא הזיקה לאף אחד
הכוונה שלי היא שאתה צריך לנסות להיתמקד יותר בlower Lats שלך , באיזור של החגורת כתפיים יש לך די הרבה מסה בגב ,אבל אז יורדים למטה והפריסה קצת דועכת . מבין?

shikoLM
21-08-07, 21:32
לא לא ,למרות שעוד מסה בגב התחתון לא הזיקה לאף אחד
הכוונה שלי היא שאתה צריך לנסות להיתמקד יותר בlower Lats שלך , באיזור של החגורת כתפיים יש לך די הרבה מסה בגב ,אבל אז יורדים למטה והפריסה קצת דועכת . מבין?

איך מתמקדים באזור הזה? עד כמה שיודע לי אין שם איזה כיוון סיבים שונה...

Sugarzaza
21-08-07, 21:36
איך מתמקדים באזור הזה? עד כמה שיודע לי אין שם איזה כיוון סיבים שונה...

זה בעיקר עניין גנטי ממה שהבנתי..

arbel2
21-08-07, 21:42
אומנם אין דרך לעבוד עליו נקודתית ,אבל יש תנועות שמתרכזות בו קצת יותר
לדוגמא פולי עליון באחיזה קרובה /קרובה הפוכה , חתירות בישיבה באחיזה צמודה , חתירות בהטיית גב באחיזה הפוכה .

זה היה איזור מאוד בעייתי אצלי ,אבל אחרי בערך 8-9 חודשים של עבודה שיותר היתמקדה באיזור הזה , הפריסת גב שלי הפכה להרבה יותר איכותית ( חח רק תשאלו את מאיר או בן )

xLaes
21-08-07, 23:01
מזל"ט על מקום ראשון בנוער.
אתה אחד מהאנשים שדופקים מוטיבציה עם גוף שכמו שיש לך.

SPEED VIPER
29-08-07, 00:42
כן ועלק לא לוקח חומרים חרטטן אני שונא אנשים כאלה שמפחדים להגיד שהם על חומרים!
אני עוד חודש ושבוע נכנס לסייקל אחו :):):):):):) וכולם על הזין שלי.
BON APETIT!!!!AND IF U R COMING TO EILAT DON'T FORGET TO VISIT ME,HOTEL EDOMIT IN THE POOL. SEE IF REALLY I'ám a mope ....

דנדין
30-08-07, 21:22
באמת ממש עוזר כל הסרטונים למרות שלא יוצא לי לראות הרבה.. תודה לכולם!!!

דנדין
30-08-07, 21:23
חח ראובן מה המצב אחי?הלך לי הקול ביגללך וביגלל גלעד.:jockey:
שלא נדבר על מאור שהכניס אותי להקסטזה..
בכל מקרה אינה התמונה השלך שצילמנו :sbb4:
http://img181.imageshack.us/img181/237/333largeuv1.jpg

וואווו הרגליים הרגליים איזה רגליייםםםםםםם

IRON-MASS
30-08-07, 22:28
וואווו הרגליים הרגליים איזה רגליייםםםםםםם

וואוו החזה החזה.:sbb4:

wade5