PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הסיכוי שזה יקרה ???

Mad_dog
21-08-07, 09:49
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3440048,00.html

P-a-n-1-c
21-08-07, 10:18
חחחחח זה בטח בולט עושה מטווחים

Mikeo
21-08-07, 10:21
מזכיר לי סיפור שקראתי על איזה חקלאי שחפר באדמה, פתאום נורה עליו קליע מתוך האדמה. אחרי שהוא המשיך לחפור, הוא מצא שמה אקדח קבור מהמאה ה-18... האקדח הייה קבור טעון, וכשהוא פגע בו בזמן החפירה, האקדח ירה בו.

slim shady
21-08-07, 10:26
זה מזכיר לי גם משו אבא שלי הלך לסיור באייזה מבצר פה בארץ לא זוכר את השם. עשו שם תצוגה של כלי נשק ישנים סוף המאה ה-19... אחד החיילים שערך את התעוכה לקח רובה (שאבא שלי אמר שהוא היה במצב קטסטרופלי היה חלוד ומלוכלך ורקוב) וכיוון לראש של בנאדם במרחק של 200 מטר בערך. החייל לחץ על ההדק יצא כדור פגע בראש של החייל והרג אותו במקום.
אבא שלי אמר שכשהוא ראה את הרובה הוא לא האמין שיכול לצאת כדור מהדבר הזה. זה פשוט לא יאמן יותר ממאה שנה הכדור הזה ישב ברובה המצ'וקמק הזה וחיכה לבנאדם הזה. מה הסיכוייי?????

skepper
21-08-07, 10:33
לפחות לא יהיה לילד טחורים.......

benwin21
21-08-07, 10:49
תחשבו איזה שרירי תחת יש לילד הזה שהוא אמר "מכה"

Ilan-V
21-08-07, 10:53
באמת מזל גדול,שהילד לא ניפגע קשה.

Logout
21-08-07, 10:56
ממש מוזר, הסיפור על החקלאי! חח איזה דברים מוזרים..

Mikeo
21-08-07, 12:11
תחשבו איזה שרירי תחת יש לילד הזה שהוא אמר "מכה"

אתה צוחק, נכון?
זה הגיוני לגמרי שהוא אמר שזאת רק מכה ולא כואב כ"כ, תחשבו איזה מרחק נמצא בסיס הטירונות מהמקום שהם דגו בו, איזה מרחק הכדור הייה צריך לעבור כדי לפגוע בילד, המהירות תעופה של הכדור כבר האטה בהרבה כשהיא פגעה בו, ובגלל זה הוא לא הרגיש יותר ממכה חזקה בישבן.

raanan
21-08-07, 12:19
זה מזכיר לי גם משו אבא שלי הלך לסיור באייזה מבצר פה בארץ לא זוכר את השם. עשו שם תצוגה של כלי נשק ישנים סוף המאה ה-19... אחד החיילים שערך את התעוכה לקח רובה (שאבא שלי אמר שהוא היה במצב קטסטרופלי היה חלוד ומלוכלך ורקוב) וכיוון לראש של בנאדם במרחק של 200 מטר בערך. החייל לחץ על ההדק יצא כדור פגע בראש של החייל והרג אותו במקום.
אבא שלי אמר שכשהוא ראה את הרובה הוא לא האמין שיכול לצאת כדור מהדבר הזה. זה פשוט לא יאמן יותר ממאה שנה הכדור הזה ישב ברובה המצ'וקמק הזה וחיכה לבנאדם הזה. מה הסיכוייי?????
איזה מזל מעפן זה=\
בשתי המיקרים

- Idan -
21-08-07, 13:42
"במשפחת שי כועסים, אך עם זאת מודים לאלוהים על המזל הגדול על כך שהקליע לא פגע באיבר חיוני כלשהו"

איזה מזל גדול? איך מזל גדול?! הרי מלכתחילה היה סיכוי אפסי שהכדור בכלל יפגע בו, אז זה שהוא פספס איבר חיוני זה מזל גדול ובזכות אלוהים? :cry_1:

Leo
21-08-07, 15:41
"במשפחת שי כועסים, אך עם זאת מודים לאלוהים על המזל הגדול על כך שהקליע לא פגע באיבר חיוני כלשהו"

איזה מזל גדול? איך מזל גדול?! הרי מלכתחילה היה סיכוי אפסי שהכדור בכלל יפגע בו, אז זה שהוא פספס איבר חיוני זה מזל גדול ובזכות אלוהים? :cry_1:
כואב לך שבולט לא הרג את הילד לגמריי?

Gil-G
21-08-07, 15:49
פעם הייתה כתבה על איזה אחד בארה"ב שקיבל כדור ללב אבל הוא לבש חולצה עם כיס איפה שהלב והייתה לו שם קופסת סיגריות והכדור פגע בקופסת סיגריות וככה הסיגריות הצילו לו את החיים
חחח קצת אבסורד

goldBEN
21-08-07, 15:51
אתה צוחק, נכון?
זה הגיוני לגמרי שהוא אמר שזאת רק מכה ולא כואב כ"כ, תחשבו איזה מרחק נמצא בסיס הטירונות מהמקום שהם דגו בו, איזה מרחק הכדור הייה צריך לעבור כדי לפגוע בילד, המהירות תעופה של הכדור כבר האטה בהרבה כשהיא פגעה בו, ובגלל זה הוא לא הרגיש יותר ממכה חזקה בישבן.

ובכל זאת הכדור נכנס לו לתחת...
אחח...החוויה המינית הראשונה שלו...(:

flikeron
21-08-07, 15:51
קיבל כדור בתחת? פיי יא חושילינג

- Idan -
21-08-07, 16:01
כואב לך שבולט לא הרג את הילד לגמריי?
לא, זה אפילו מגעיל מצידך להגיד את זה.

כואב לך שיש אנשים עם דעות ואמונות שונות משלך? (כן).

damn
21-08-07, 16:07
איזה הזוי...
היה גם לא מזמן אישה שירתה לבעלה בראש .. בזמן שהוא ישן.
כשהוא קם בבוקר הוא הלך לביה"ח הקרוב כי היה לו כאב ראש עצבני...
שלחו אותו לצילום ומצאו קליע בראש =/

- Idan -
21-08-07, 16:23
איזה הזוי...
היה גם לא מזמן אישה שירתה לבעלה בראש .. בזמן שהוא ישן.
כשהוא קם בבוקר הוא הלך לביה"ח הקרוב כי היה לו כאב ראש עצבני...
שלחו אותו לצילום ומצאו קליע בראש =/
זה סיפור אמיתי??
קשה לי להאמין, לא יכול להיות כזה דבר בחיים. חבר שלי חטף קליע בראש, הקליע רק גילף חלק קטן מהגולגולת שלו הוא אפילו לא חדר פנימה והוא ישר איבד את ההכרה, היה מאושפז כמה חודשים עם שיקום ארוך לאחר מכן (פגיעה במערכת העצבים והיכולת המוטורית), אז בן אדם שקליע חדר לראשו קם בבוקר עם "כאב ראש", לא הרגיש/ראה שהגולגולת שלו מפוצלחת שלא לדבר על זה שהוא היה בהכרה? אין מצב, זה נשמע לי מפוברק לגמרי. :mellow:

maradona
21-08-07, 16:31
היה סיפור לפני איזה שנה בחדשות שאיזה אחד היה לו כאבי ראש חזקים
והוא הלך לבית חולים וכאשר עשו לו צילום התברר שיש לו מסמר תקוע בראש!!
לא האמנתי שראיתי את זה

slim shady
21-08-07, 16:38
היה סיפור לפני איזה שנה בחדשות שאיזה אחד היה לו כאבי ראש חזקים
והוא הלך לבית חולים וכאשר עשו לו צילום התברר שיש לו מסמר תקוע בראש!!
לא האמנתי שראיתי את זה

כן ראיתי את זה... מסמר ארוך של אייזה 9 ס"מ.. מטורף...

אם הכדור יצא זה כמו באחים לנשק שקיבלו כדור בתחת ואמרו לרופא שיש להם חור רביעי.. :flowers:

ThaiB0X
21-08-07, 16:45
אגב, אם קליע של M16 יפגע בך ממרחק של 2600 מטר, הקליע יפגע בך וייפול, בלי שיחדור אותך ובלי כלום, כמו שזורקים עליך איזה חפץ רך מכמה סנטימטרים... אז אני מניח שהוא היה הרבה יותר קרוב מה2600 מטר אם זה חדר לו את הישבן.

dror
21-08-07, 21:45
גם לי פעם עף קליע לתחת אבל אני פשוט חייכתי וביקשתי עוד

Kachok
21-08-07, 21:47
בדוק בולט קשור לזה איכשהו

מוטי
21-08-07, 21:48
זה סיפור אמיתי??
קשה לי להאמין, לא יכול להיות כזה דבר בחיים. חבר שלי חטף קליע בראש, הקליע רק גילף חלק קטן מהגולגולת שלו הוא אפילו לא חדר פנימה והוא ישר איבד את ההכרה, היה מאושפז כמה חודשים עם שיקום ארוך לאחר מכן (פגיעה במערכת העצבים והיכולת המוטורית), אז בן אדם שקליע חדר לראשו קם בבוקר עם "כאב ראש", לא הרגיש/ראה שהגולגולת שלו מפוצלחת שלא לדבר על זה שהוא היה בהכרה? אין מצב, זה נשמע לי מפוברק לגמרי. :mellow:

כן אני זוכר משהו כזה שהיה ב-YNET או ב-MSN חדשות - לא תאמינו
יש שם מלא דברים הזויים חח

dror
21-08-07, 21:55
אגב, אם קליע של M16 יפגע בך ממרחק של 2600 מטר, הקליע יפגע בך וייפול, בלי שיחדור אותך ובלי כלום, כמו שזורקים עליך איזה חפץ רך מכמה סנטימטרים... אז אני מניח שהוא היה הרבה יותר קרוב מה2600 מטר אם זה חדר לו את הישבן.

רק שתידע שככה מוסלמיות מאבדות את הבתולים יורים להם בכוס ממרחק גדול כדי שזה רק יקרע את הקרום אבל לא יחדור ממש לתוך הגוף

Leo
21-08-07, 23:09
לא, זה אפילו מגעיל מצידך להגיד את זה.

כואב לך שיש אנשים עם דעות ואמונות שונות משלך? (כן).
כואב לי שיש אנשים שעושים צחוק מאיזה משפט שבן אדם אמר בגלל שמפריע להם שיש להם אמונות שונות מהם והם סנובים.

נ.ב

מה היה קורה , אם הילד חס וחלילה היה ערבי...
או פלסטיני.......?

פאאאק

Leo
21-08-07, 23:11
זה סיפור אמיתי??

היה את הסיפור של זאתי עם עיפרון במוח כמה שנים...........

והיה גם את זאתי שניצלה מהפיגוע בדולפינאריום שהלך לה חלק נרחב מהמוח והיא בעצם הפכה להיות ילדה מנטלית ושחכה הכל... (כולל לדבר)

ThaiB0X
21-08-07, 23:16
בדוק זה בולט, גם בגלל שהוא שם, וגם בגלל הכינוי שלו ^^

- Idan -
21-08-07, 23:38
כואב לי שיש אנשים שעושים צחוק מאיזה משפט שבן אדם אמר בגלל שמפריע להם שיש להם אמונות שונות מהם והם סנובים.
לא עשיתי מזה צחוק ולא מפריע לי שיש אנשים עם אמונות שונות משלי, רק אמרתי שזה מגוחך להגיד שהקליע פיספס במזל ובזכות אלוהים. זאת הסתברות פשוטה, לא יותר מזה. ההסתברות שקליע יפגע ככה במישהו היא נמוכה פי כמה מההסתברות שהקליע לא יפגע באיברים חיוניים (כמעט 50% מהגוף זה רגליים), ולכן אם בוחרים לייחס את המקרה לאיזשהו כח עליון, אז אם כבר - כח עליון גרם לכך שהכדור פגע בו ולא שהכדור פיספס איזור מסוים (הרי בדרך כלל מייחסים מזל טוב/רע למקרים בהם ההסתברות נמוכה).

יכול להיות שזה נאמר בכתבה בתור סתם ביטוי שגרתי, לא טענתי אחרת, אבל יש אנשים שאשכרה מאמינים בזה.

אם היה מדובר בילד פלסטיני, אז המשפחה שלו היתה טוענת שהחייל כיוון אליו בכוונה.
לא הבנתי את הנקודה שלך כאן. :mellow:

Dino Psaras
21-08-07, 23:41
בזכות אלוהים אלעק

Kachok
21-08-07, 23:43
סה"כ יעקב פרק את עצביו הקטבוליים על איזה M16 והנה לכם

Leo
22-08-07, 01:10
לא עשיתי מזה צחוק ולא מפריע לי שיש אנשים עם אמונות שונות משלי, רק אמרתי שזה מגוחך להגיד שהקליע פיספס במזל ובזכות אלוהים. זאת הסתברות פשוטה, לא יותר מזה. ההסתברות שקליע יפגע ככה במישהו היא נמוכה פי כמה מההסתברות שהקליע לא יפגע באיברים חיוניים (כמעט 50% מהגוף זה רגליים), ולכן אם בוחרים לייחס את המקרה לאיזשהו כח עליון, אז אם כבר - כח עליון גרם לכך שהכדור פגע בו ולא שהכדור פיספס איזור מסוים (הרי בדרך כלל מייחסים מזל טוב/רע למקרים בהם ההסתברות נמוכה).

יכול להיות שזה נאמר בכתבה בתור סתם ביטוי שגרתי, לא טענתי אחרת, אבל יש אנשים שאשכרה מאמינים בזה.

אם היה מדובר בילד פלסטיני, אז המשפחה שלו היתה טוענת שהחייל כיוון אליו בכוונה.
לא הבנתי את הנקודה שלך כאן. :mellow:

אם זה היה ילד פלסטיני היינו שומעים מזה בBBC ובכל העולם

flikeron
22-08-07, 01:12
דרך אגב ראיתי את הכתבה בערוץ 2, הילד ניכנס 800 מטר לשט אסור אם אבא שלו לדוג ואז הוא קיבל תכדור בתחת אבל מה הוא באמת אכל אותה הילד כי במקום שהכדור ניכנס ''התחת'' מקום שקשה לנתח ואם מנתחים זה במקרים דחופים כי צריך להוציא את כל רקמות השריר של התחת וזה אז הם משאירים שמה תכדור לכל החיים חחחחחח מסכן הילד ראו אותו בחדשות מדבר =\ אההה ההסתברות של הפגיעה לפי מה שנאמר שם 1 למליון

Leo
22-08-07, 01:19
דרך אגב ראיתי את הכתבה בערוץ 2, הילד ניכנס 800 מטר לשט אסור אם אבא שלו לדוג ואז הוא קיבל תכדור בתחת אבל מה הוא באמת אכל אותה הילד כי במקום שהכדור ניכנס ''התחת'' מקום שקשה לנתח ואם מנתחים זה במקרים דחופים כי צריך להוציא את כל רקמות השריר של התחת וזה אז הם משאירים שמה תכדור לכל החיים חחחחחח מסכן הילד ראו אותו בחדשות מדבר =\ אההה ההסתברות של הפגיעה לפי מה שנאמר שם 1 למליון נראה לך ישבו וחישבו איפה החייל היה להיות ומה הסיכוי שהכדור היה פוגע פה או שם?

סתם מספר עגול

ואם תיאוריה מסויימת שקשורה למכניקת קוונטים נכונה , בעולם מקביל יש עכשיו ילד מת והרבה הפגנות נגד צהל...

///Efi///
22-08-07, 12:44
מפחיד לחשוב מה היה קורה אם הילד היה שוכב או אם הראש בגובהה שהירך שלו הייתה! אבל יש שילוט ולא יכולים להאשים בזה אף אחד חוץ מאת האב איזה שלט מזהיר יותר מאשר גולגולת זה שהאבא ציפצף על זה זה בעיה שלו

ThaiB0X
22-08-07, 15:39
שכחתם לציין כמה עווארים החבר'ה מניצנים