PDA

צפה בגרסא המלאה : יתרונות הפיתוח גוף

tomerA
21-08-07, 16:04
איזה יתרונות יש לפיתוח מסת שריר חוץ מעלייה בכוח ואסטטיות?
נגיד זה מוריד לחץ דם, שומר על העצמות וכו'?

gman
21-08-07, 17:02
שום דבר D:
פיתוח גוף זה חרא D:

tamir23
21-08-07, 17:11
שומר עלייך קצת מנפילות אופנוע...

flikeron
21-08-07, 17:16
הרגשה טובה ושלמות אם עצמך ולדעת שאתה יכול ללכת למקומות ולהוריד חולצה ושכולם יסתכלו עלייך ובקיצור להיות מבסוט מהתוצאות שלך

Sugarzaza
21-08-07, 17:20
חילוף חומרים מוגבר, סינטזת חלבונים מוגברת, רמות גבוהות יותר של מאגרי גליקוגן בשריר, התפתחות ושמירה יותר טובה של העצמות...

Leo
21-08-07, 17:23
הכי בריא מבחינת אריכות ימים זה להיות שחיף שעושה אירובי פעמיים בשבוע ואוכל Vlcd (דיאטה דלת קלוריות ביותר)

ShaySE
21-08-07, 17:26
הכי בריא מבחינת אריכות ימים זה להיות שחיף שעושה אירובי פעמיים בשבוע ואוכל Vlcd (דיאטה דלת קלוריות ביותר)

צודק!!!

אני זוכר, שהיה פעם בערוץ המדע, איך היפנים מצליחים לחיות עד גילאים של 120 +...

והם היו אומרים, שהם עושים כל יום, אירובי איזה 20-30 דקות, ואוכלים ממש קצת...

גם ידוע (אני לא זוכר איפה קראתי) שצריכה של מעט קלוריות היא מפתח לחיים יותר ארוכים

Leo
21-08-07, 17:32
צודק!!!

אני זוכר, שהיה פעם בערוץ המדע, איך היפנים מצליחים לחיות עד גילאים של 120 +...

והם היו אומרים, שהם עושים כל יום, אירובי איזה 20-30 דקות, ואוכלים ממש קצת...

גם ידוע (אני לא זוכר איפה קראתי) שצריכה של מעט קלוריות היא מפתח לחיים יותר ארוכים

אבל מה? זין להיות שחיף עם זין קטן ועור צהוב עם נטיות פצפיסטיות מצד אחד וקינקים מיניים ברוטליים חולניים מצד שני? זה כמו להיות חצי מת מה הטעם בזה........

Sugarzaza
21-08-07, 17:33
אבל מה? זין להיות שחיף עם זין קטן ועור צהוב עם נטיות פצפיסטיות מצד אחד וקינקים מיניים ברוטליים חולניים מצד שני? זה כמו להיות חצי מת מה הטעם בזה........

מה?!
:ohmy:

sojgoonrulez
21-08-07, 17:36
מה?!
:ohmy:

זה ידוע שיש להם זין קטן...ותראה פורנו ותבין למה הם גם חולניים :P
והרוב שחיפים.

ShaySE
21-08-07, 17:38

אני לא דיברתי על מה אנחנו חושבים על זה..

עובדתית, זה ידוע, אתה רוצה חייים ארוכים?

תעשה פעילות אירובית איזה 3 פעמים בשבוע, תאכל מעט (כמעט שלא), תחיה במקום לא מזוהם כמו ישראל, ותמנע מפציעות למינהם...

תעשה כל זה? תחיה חיים ארוכים:blush:

Leo
21-08-07, 17:38
למה אתה חושב שרוב הפורנו היפני מצוייר?????

Leo
21-08-07, 17:40
אני לא דיברתי על מה אנחנו חושבים על זה..

עובדתית, זה ידוע, אתה רוצה חייים ארוכים?

תעשה פעילות אירובית איזה 3 פעמים בשבוע, תאכל מעט (כמעט שלא), תחיה במקום לא מזוהם כמו ישראל, ותמנע מפציעות למינהם...

תעשה כל זה? תחיה חיים ארוכים:blush:
אני אמות משיעמום במיטה באמצע שינה.

זה מדהים איזה יחס הפוך יש בין ה"פצפיסטיות\ נאורות " של חברה מסויימת לחולניות שמסתתרת מתחת...

ShaySE
21-08-07, 17:46
אני אמות משיעמום במיטה באמצע שינה.

זה מדהים איזה יחס הפוך יש בין ה"פצפיסטיות\ נאורות " של חברה מסויימת לחולניות שמסתתרת מתחת...

חחחחח תכלס..

אבל מכיוון שזה כזה משעמם, הרבה מרבים ללמוד, ללמוד שפות, ללמוד מדעים, מתמטי', ללמוד הכל!!!! ככה הם מבלים בשעות הפנאי שלהם חחח

Mazoz3
21-08-07, 17:48
מבחינה בריאותית ? כמעט ואין יתרונות, ובטח שהיתרונות הקיימים לא משתווים לחסרונות מהבחינה הבריאותית.
אבל לא הכל בחיים זה רק מבחינה בריאותית, יש לזה המון יתרונות אחרים.

blinki
21-08-07, 17:59
נסחפתם לחלוטין, מה שרובנו עושים זה סה"כ אוכלים בערך 3000 קלוריות ליום , מתטמנים ערך שעה ו4-6 פעמים בשבוע לא משהו שמגיע למצב של "לא בריאותי" מילא הייתם אומרים מפתחי גוף מקצועניים ששם זה כולל גם חומרים כאלה ואחרים,דיאטה חריפה אימונים קשים אבל אנחנו בסה"כ אוכלים קצת יותר מן הממוצע ומתאמנים קצת יותר חזק מהאדם הרגיל שום דבר שאפשר להגיד עליו כמסוכן,נראה לי אנשים חושבים שהם מגיעים לקצה של היכולת האנושית

ShaySE
21-08-07, 18:02
נסחפתם לחלוטין, מה שרובנו עושים זה סה"כ אוכלים בערך 3000 קלוריות ליום , מתטמנים ערך שעה ו4-6 פעמים בשבוע לא משהו שמגיע למצב של "לא בריאותי" מילא הייתם אומרים מפתחי גוף מקצועניים ששם זה כולל גם חומרים כאלה ואחרים,דיאטה חריפה אימונים קשים אבל אנחנו בסה"כ אוכלים קצת יותר מן הממוצע ומתאמנים קצת יותר חזק מהאדם הרגיל שום דבר שאפשר להגיד עליו כמסוכן,נראה לי אנשים חושבים שהם מגיעים לקצה של היכולת האנושית

לא קשור,

דיברנו על זה, שלחיים ארוכים, זה נבדק, צריך לאכול כמות אוכל מועטת מאוד! וכן להתאמן 2-3 אימוני אירובי בשבוע...

אנחנו לא רק שלא אוכלים מעט, אפילו אוכלים יותר מהממוצע!!
למרות שלא הייתי מגדיר את מצבנו כלא בריא!

Leo
21-08-07, 19:02
חחחחח תכלס..

אבל מכיוון שזה כזה משעמם, הרבה מרבים ללמוד, ללמוד שפות, ללמוד מדעים, מתמטי', ללמוד הכל!!!! ככה הם מבלים בשעות הפנאי שלהם חחח
נראה לך?
נכנסים לפוטאבה ( אימג' בורד של היפנים , מעין פורום , לא מומלץ לא לחפש ולא להכנס , אזהרתי אותכם) מורידים פורנו של שועלים אנושיים (יש כזה דבר וזה לא נדיר) ומאוננים 3 שעות ברצף.

או מצתרפים לכל מיני כנופיות או כתות

Dubano
21-08-07, 19:06
אני לא מבין איפה שכחתם את היתרונות של פיתוח גוף (כמובן עד רמה מסוימת, כמובן שליהיות 140 קילו על 175 סמ' זה לא בריא בכלל !!)

-מחזק את השרירים
-מחזק את העצמות
-מחזק את הגידים והרצועות
-מפתח כוח רצון יכולת להתמדה
-משפר את פעילות הלב

ובקשר ליפנים, כן הבני זונות האלה באמת חולים על כל השכל !
מיילה אתה אומר פדופילים אז אתה חושב בחורה בת 15 בלונדינית ומפותחת ביותר
אבל לא ! ילדה בת עשר מסכנה ועזובה ולא מפותחת בכלל

יפנים מבחילים

roysht
22-08-07, 00:43
נכון, הם מבחילים.
Leo מה זה הפוטאבה האלה?