PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו הגזים עם הסינטול

מוטי
22-08-07, 17:12
http://images2.jokaroo.net/images/roids.jpg

:mellow:

Sugarzaza
22-08-07, 17:17
עזוב את זה, תראה את היד של הבחורה!
מה לעזאזל?!

Gil-G
22-08-07, 17:17
יש אנשים מזעזעים...

Night_Wolf
22-08-07, 17:24
איך אני שונא את גרג ולנטינו החתיכת חרא המסונטל הזה לא מתבייש!
הוא דמות "מפורסמת" מאוד בארצות הברית (מהבחינה שעושים ממנו צחוק המון),ובכל ראיון בתוכנית אירוח שמזמינים אותו הוא לא אומר אני הזרקתי סינטול כי אני דרעק מסריח שלא יודע לעשות עליה במסה אלה הוא אומר כל זה ניגרם לי מסטרואידים והסטרואידים הרסו אותי וקיטורים!
זה הכל מהסינטול המסריח שלו ולא משום סטרואידים! והוא גם עבד כמו חמור לא מחטא שהוא מזריק משתמש באותו ציוד כל הזמן לא מחליף מחטים לא שום דבר פשוט בהמה.

נ.ב
לכל מי שלא יודע הרבה מפתחי גוף משתמשים בסינטול תיתפלאו גם רוני קולמן,קטלר וכל הגדולים מסנטלים קצת אבל אם טאקט רק כדי לתקן חוסר פרופורציות וכו' לא בישביל לגדול בצורא דוחה.

dstyle
22-08-07, 17:25
:flowers: חחח עוד פעם גרג ולנטינו ההומו הזה :(
חלאס עכשיו יהיה נושא שלם עליו ועל סינטול ויביאו תמונות שלו לפני הסינטול ויגידו שהוא היה דווקא BB רציני ואז ידברו על הסינטול של אלי האנה ומלא יקללו אותו ואז יקללו אותם בחזרה שהוא איש מוערך ובלה בלה בלה:basketball:
חסכתי נושא שלם

Mikeo
22-08-07, 17:26
:unsure:

IRON-MASS
22-08-07, 17:29
:flowers: חחח עוד פעם גרג ולנטינו ההומו הזה :(
חלאס עכשיו יהיה נושא שלם עליו ועל סינטול ויביאו תמונות שלו לפני הסינטול ויגידו שהוא היה דווקא BB רציני ואז ידברו על הסינטול של אלי האנה ומלא יקללו אותו ואז יקללו אותם בחזרה שהוא איש מוערך ובלה בלה בלה:basketball:
חסכתי נושא שלם

:):):):) תהיה בריא, ממש ככה!
אני רואה שאתה לא כל כך ותיק אבל מבחינת התמצאות אתה רמה 10!:blush:

Yoshi-Moto
22-08-07, 17:32
הוא דמות "מפורסמת" מאוד בארצות הברית (מהבחינה שעושים ממנו צחוק המון),ובכל ראיון בתוכנית אירוח שמזמינים אותו הוא לא אומר אני הזרקתי סינטול כי אני דרעק מסריח שלא יודע לעשות עליה במסה אלה הוא אומר כל זה ניגרם לי מסטרואידים והסטרואידים הרסו אותי וקיטורים!
זה הכל מהסינטול המסריח שלו ולא משום סטרואידים! והוא גם עבד כמו חמור לא מחטא שהוא מזריק משתמש באותו ציוד כל הזמן לא מחליף מחטים לא שום דבר פשוט בהמה.

נ.ב
לכל מי שלא יודע הרבה מפתחי גוף משתמשים בסינטול תיתפלאו גם רוני קולמן,קטלר וכל הגדולים מסנטלים קצת אבל אם טאקט רק כדי לתקן חוסר פרופורציות וכו' לא בישביל לגדול בצורא דוחה.
ידעתי שיש הרבה שמשתמשים, אבל לא ידעתי שכולם :ס
איפה יש לרוני?

SmaMMiT
22-08-07, 17:36
זה כל כך מסריח:cry_1: !!!

ThaiB0X
22-08-07, 17:37
רוני וקאלטר משתמשים בזה ?!
חשבתי זה חומר אסור באולימפיה.

מוטי
22-08-07, 17:37
זה נראה כאילו יש לו גידול ביד

IRON-MASS
22-08-07, 17:47
רוני וקאלטר משתמשים בזה ?!
חשבתי זה חומר אסור באולימפיה.

גם סטרואידים אסורים באולימפיה..ואני לא ציני. אסור? אז מה.:closedeyes:

Night_Wolf
22-08-07, 17:48
ידעתי שיש הרבה שמשתמשים, אבל לא ידעתי שכולם :ס
איפה יש לרוני?

לא יודע בקשר לרוני אני יודע שהוא גם הכניס טיפה..
מה שכן לדוגמא מרקוס רול סינטל את הכתפיים שלו קצת,מדובר פה בכמויות קטנות ממש אחי.

VoRteX
22-08-07, 17:49
לדעתי אין מתמודד אחד שמשתמש בסינטול באולימפיה, לדעתי זה חומר גרוע מאוד שגורם לחוסר סימטריה, פגיעה במוניטין, וזה פשוט מגעיל.

Mazoz3
22-08-07, 17:51
לדעתי אין מתמודד אחד שמשתמש בסינטול באולימפיה, לדעתי זה חומר גרוע מאוד שגורם לחוסר סימטריה, פגיעה במוניטין, וזה פשוט מגעיל.

מרקוס סינטל כתפיים כמעט בוודאות.

VoRteX
22-08-07, 17:52
מרקוס סינטל כתפיים כמעט בוודאות.

אל תגיב להודעות שלי.
שרץ.

Sugarzaza
22-08-07, 17:54
אל תגיב להודעות שלי.
שרץ.

:ohmy:

Mazoz3
22-08-07, 17:55
אל תגיב להודעות שלי.
שרץ.
:unsure:
בכל מקרה, ניתן לראות את זה בפרונט לאט ספריד שלו. אבל זה ממש בקטנה.

חוצמזה מה ישך תגיד לי ? תדבר עם אולג כי אתה לא מדבר איתי.. שיעתיק לך תשיחה שלנו.. אולי תלמד מזה משהו..

ושלחתי את ההודעה ב 5:55 :)

Yoshi-Moto
22-08-07, 17:59
לא יודע בקשר לרוני אני יודע שהוא גם הכניס טיפה..
מה שכן לדוגמא מרקוס רול סינטל את הכתפיים שלו קצת,מדובר פה בכמויות קטנות ממש אחי.
אל תגיב להודעות שלי.
שרץ.

סתם. משעמם לי בצורות מטורפות :(:(:( אני רואה משחק החיים :(
ואני ספאמר דפוק.

DarkGulis
22-08-07, 18:00
זו יד אמיתית זה לא פוטושופ?

Mazoz3
22-08-07, 18:01
אל תגיב להודעות שלי.
שרץ.

סתם. משעמם לי בצורות מטורפות :(:(:( אני רואה משחק החיים :(
ואני ספאמר דפוק.
זה בכלל חוקי ? שמעתי בהודו נכנסים על זה לכלא.

Yoshi-Moto
22-08-07, 18:03
זה בכלל חוקי ? שמעתי בהודו נכנסים על זה לכלא.
פרקים אחרונים מותר.
הוכנס לחוק לפני שנתיים.
ליה וירון אחים:( :(

למי ששאל, זאת יד אמיתית, מסונטלת.
סינטול זה חומר כלשהו שמזריקים לשריר.(כמו סיליקון לשדיים(+-..))

toxicity
22-08-07, 18:04
פרקים אחרונים מותר.
הוכנס לחוק לפני שנתיים.
ליה וירון אחים:( :(

למי ששאל, זאת יד אמיתית, מסונטלת.
סינטול זה חומר כלשהו שמזריקים לשריר.(כמו סיליקון לשדיים(+-..))
אחי רק תדע שאני לא רוצה לפגוע בך
אבל בסוף מגלים שהם לא אחים והם מתנקשים ושומרים תתינוק
D:

Yoshi-Moto
22-08-07, 18:07
ורותם ואפי אחים.
ושירן לסבית(גילו כבר נראה לי)
וליה משחקת את יוליה לא יודע למה... O.ם

זאת לא הפעם הראשונה שמשדרים את הסדרה :ס

DarkGulis
22-08-07, 18:07
אתם רוצים להגיד לי שהיצור הזה זה אמיתי?
http://www.unoriginal.co.uk/specials/gregg2.jpg
הדבר הזה גם מחזק אותו יעני אחרי שהוא משתמש הוא גם נהיה יותר חזק או שזה כמו סיליקון כזה ולא עושה כלום חוץ מלהגדיל? זה בריא בכלל?

VoRteX
22-08-07, 18:10
אתם רוצים להגיד לי שהיצור הזה זה אמיתי?
http://www.unoriginal.co.uk/specials/gregg2.jpg
הדבר הזה גם מחזק אותו יעני אחרי שהוא משתמש הוא גם נהיה יותר חזק או שזה כמו סיליקון כזה ולא עושה כלום חוץ מלהגדיל? זה בריא בכלל?

שלילי. הסינטול אינו משפר מרכיבים גופניים.

Yoshi-Moto
22-08-07, 18:13
רק מגדיל.
לא נראה לי זה פוגע בבריאות...

VoRteX
22-08-07, 18:16
רק מגדיל.
לא נראה לי זה פוגע בבריאות...

לגרג ולנטינו זה פגע בשכל.
המטומטם צילם את עצמו דוחף מזרק לזרוע, ירד לו דם או משהו, והוא פונה לבית חולים, עם זיהום או משהו...

Vin diesel
22-08-07, 18:17
נ.ב
לרוני וקאטלר אין סינטול בגוף.אין מצב בחיים. בוא תראה לי לפחות תמונה 1 של אחד מהם שאתה חושד בה שיש למישהו מהם סינטול בשריר מסויים. לפלקס ווילר היה סינטול בכתף אחורית וסיליקון בתאומיים.ונכון יש כל מיני באדי בלדרים שעושים לאצמם שיפורים כאלה ואחרים אבל קאטלר ורוני לא בתמונה הזאת.

gil-Nissim
22-08-07, 18:30
לרוני וקאטלר אין סינטול בגוף.אין מצב בחיים. בוא תראה לי לפחות תמונה 1 של אחד מהם שאתה חושד בה שיש למישהו מהם סינטול בשריר מסויים. לפלקס ווילר היה סינטול בכתף אחורית וסיליקון בתאומיים.ונכון יש כל מיני באדי בלדרים שעושים לאצמם שיפורים כאלה ואחרים אבל קאטלר ורוני לא בתמונה הזאת.
ושוב פעם אתה כל טענה דוחה,כאילו רק אתה צודק חלס!
תלמד לקבל דעות של אחרים גם :mad:

blinki
22-08-07, 18:40
אחי רק תדע שאני לא רוצה לפגוע בך
אבל בסוף מגלים שהם לא אחים והם מתנקשים ושומרים תתינוק
D:
אבל זה דפוק, כי מבחינה נפשית שאול הוא עדיין אבא של ליה, והיא מחשיבה אותו לאבא שלה אז זה עדיין מגעיל

bad boy
22-08-07, 18:45
ניראה לי אתם מיתבלבלים אין להם סינטול אפילו שהם כאלה ניראים גדולים

גם לי בגוף יש שריר שנשים לא מבינות איך הוא כזה גדול מה זה סטרואידים או סינטול אומרות לי אבל אני מזביר להם פשוט צריך לאמן אותו מספיק וזהוא :sbb4:

P-a-n-1-c
22-08-07, 18:46

מה הקשר?
בנושא הזה אין דיעות, יש עובדות. אחד מהם צודק והשני טועה, אין גם וגם. [לא יודע מי צודק ומי טועה]

P-a-n-1-c
22-08-07, 18:47
ניראה לי אתם מיתבלבלים אין להם סינטול אפילו שהם כאלה ניראים גדולים

גם לי בגוף יש שריר שנשים לא מבינות איך הוא כזה גדול מה זה סטרואידים או סינטול אומרות לי אבל אני מזביר להם פשוט צריך לאמן אותו מספיק וזהוא :sbb4:

מה אתה חרטה אחי
אישה יודעת מה זה סינטול??

Berk0
22-08-07, 18:49
ממש בא לי לקחת מחט לתקוע לו ביד ובווף הבלון מתפוצץ

Mikeo
22-08-07, 18:53

זה לא שריר מה שאתה מדבר עליו. :jockey:

benwin21
22-08-07, 19:01
http://images2.jokaroo.net/images/roids.jpg

:mellow:

צודק היא באמת הגזימה עם הסינטול

Mazoz3
22-08-07, 19:03
איזה כתף יש לה

Yoshi-Moto
22-08-07, 19:11
יש לה שרירים בחיוך :s

רוני 1
22-08-07, 19:48

נ.ב
גרג ולנטינו בלי סינטול לוקח את מר ישראל לידעתך

bad boy
22-08-07, 19:49
זה לא שריר מה שאתה מדבר עליו. :jockey:

אז מה זה? עצם מיתנפחת במיקרה הצורך?

Night_Wolf
22-08-07, 19:51
גרג ולנטינו בלי סינטול לוקח את מר ישראל לידעתך
נו ואם סינטול הוא לוקח את מר הגועל.:flowers:

רוני 1
22-08-07, 19:58
נו ואם סינטול הוא לוקח את מר הגועל.:flowers:

זה נכון ,דוחה ומגעיל הסנטול הזה

רוני 1
22-08-07, 20:03
...

HammEr-StriKe
22-08-07, 20:16
זה כמו שאישה תעשה סיליקון כדי שיסתכלו על זה כדי שידברו על זה וכדי שזה ימשוך את העין..
לגבי הבנאדם אני לא יודע אם אפשר לקחת את גרג ולנטינו כדוגמא אבל יש אנשים אחרים ששמו כמות לא גדולה של סינטול כדי להרחיב טיפה את השריר, או אם נגיד את זה במילים אחרות למלאות את המקומות החסרים בגוף.. וזה בעצם מה שאישה עושה בחזה כשהיא עושה סיליקון..
להגיד אם זה טוב, לבנאדם מתחרה רציני כמו רוני קולמן וחבר'ה כאלה גם כמו אלי האנה שעושים את זה לשם תחרות זה בסדר בסך הכל..
אבל כמות כזו של סינטול כמו של גרג ולנטינו זה מוגזם מאוד, הוא עשה את זה רק כדי להשיג פרסום.. הוא לא עשה את זה לשם הצלחה!

gad57
22-08-07, 20:16
עזוב את זה, תראה את היד של הבחורה!
מה לעזאזל?!

עזוב את היד שלה אחי תראה את הפרצוף שלהה

Nicolas
22-08-07, 20:54
עזוב את היד שלה אחי תראה את הפרצוף שלהה
חח היא דומה לגרגמל

Vin diesel
22-08-07, 21:09
חח מה אתה קשור לפה תגיד לי?רד ממני..סתם תעשה לאצמך צרות..
*אצל כל באדי בילדר אפשר ליראות אם הוא עשה שיפורים בעזרת סינטול או לא.אין פה דעות.
אם מישהו מסנטל אז רואים את זה.תביא תמונות באק דאבל ,של פלקס ווילר לדוגמה ואתה תבין על מה אני מדבר.אי אפשר לפספס את זה.זה או כן או לא. אצל רוני וקאטלר לא מצעתי את זה.
*דוגמה יפה לסינטול.אפילו שזה יצע אצלו יפה רואים שזה כתפיים מסונטלות.
http://img45.imageshack.us/img45/3977/dw5uu5.jpg

gil-Nissim
22-08-07, 21:16
חח מה אתה קשור לפה תגיד לי?רד ממני..סתם תעשה לאצמך צרות..
*אצל כל באדי בילדר אפשר ליראות אם הוא עשה שיפורים בעזרת סינטול או לא.אין פה דעות.
אם מישהו מסנטל אז רואים את זה.תביא תמונות באק דאבל ,של פלקס ווילר לדוגמה ואתה תבין על מה אני מדבר.אי אפשר לפספס את זה.זה או כן או לא. אצל רוני וקאטלר לא מצעתי את זה.
*דוגמה יפה לסינטול.אפילו שזה יצע אצלו יפה רואים שזה כתפיים מסונטלות.
http://img45.imageshack.us/img45/3977/dw5uu5.jpg
אל תיהיה יצור.
לא כל אחד שיש לו סינטול רואים את זה עליו..
יש כאלה שטיפה מזריקים,הבחור כאן ממש סינטל את עצמו..

גם לקיווין לבורי יש סינטול ביד אחורית לא ?..

Vin diesel
22-08-07, 21:23
יצור תקרא לאבא שלך.
עלק סינטול ללברוני,שע שע מפה שע.
עוד דוגמה יפה לסינטול(כתף אחורית) זה של פלקס וילר,בוא תראה לי דבר כזה אצל רוני או קאטלר.
http://www.bodybuilder.ro/gallery/thebest/Flex%20Wheeler%2002.jpg

Mikeo
22-08-07, 21:41
אז מה זה? עצם מיתנפחת במיקרה הצורך?

דם מוזרם לאיבר. אין שמה שריר. יש שריר שמחזיק את זה, אבל זה לא שריר בפני עצמו.

ודווקא סינטולים טובים יש לשניים האחרונים (אם יש להם) שמרו על פרופורציות, לא כמו המטורף בנושא.

Yoshi-Moto
22-08-07, 21:44
וואי להיא יש פרצוף של מרלין מנסון :|

SpitFire
22-08-07, 22:04
גועל נפש!!!

damn
22-08-07, 22:04
אפשר הסבר מפורט לגבי הסינטול..? אני יודע מה הוא עושה רק לא יודע איך..

Nicolas
22-08-07, 22:30
אפשר הסבר מפורט לגבי הסינטול..? אני יודע מה הוא עושה רק לא יודע איך..

סינטול עובד על ידי מילוי השריר בנוזל שמני. הסינטול מוזרק ישירות לתוך השריר, אותו רוצים להגדיל. סינטול בדרך כלל רק כדי "לכסות" שריר שאינו בפרופורציה עם שאר שרירי הגוף, וברגע שהשימות בסינטול נפסק, השינוי אובד, בגלל שהשמן שוקע לתוך השריר.
סינטול הוא בפשטות, חומר קוסמטי שיוצר רקמות בתוך השריר, הגורמות לו להראות כאילו אימנו אותו בצורה אינטנסיבית.

ויקיפדיה אחי :boxing:

DBD
22-08-07, 22:57
ואוו!
זוועות עולם

damn
22-08-07, 23:28
סינטול עובד על ידי מילוי השריר בנוזל שמני. הסינטול מוזרק ישירות לתוך השריר, אותו רוצים להגדיל. סינטול בדרך כלל רק כדי "לכסות" שריר שאינו בפרופורציה עם שאר שרירי הגוף, וברגע שהשימות בסינטול נפסק, השינוי אובד, בגלל שהשמן שוקע לתוך השריר.
סינטול הוא בפשטות, חומר קוסמטי שיוצר רקמות בתוך השריר, הגורמות לו להראות כאילו אימנו אותו בצורה אינטנסיבית.

ויקיפדיה אחי :boxing:
אני יודע את המטרה.. שאלתי רק איך הוא פועל.
תודה על ההסביר אחי :)

sandrik
22-08-07, 23:49
וואי, תקנו אותי אם אני טועה,
פעם ראיתי סירטון על מפתח גוף,
שכל כך הגזים עם זה שהיו ריכים לחתוך לו את זה או שזה גדל בצורה כל כך נוראית שהוא לא היה יכל המשיך לנהל אורח חיים בריא, לא ממש זוכרת.

ArschGesicht
22-08-07, 23:52
יש איזה סרטון ביוטיוב על הבחור הזה.. הזריק עם מחט לא נקייה וקיבל אינפקציה או משהו כזה
ואז ניסה לנתח את עצמו :|
איך אפשר לישון עם דבר כזה \ להתלבש \ לעבור בדלת? זה נראה מעיק ואין לזה שום שימוש לסינטול הזה וזה גם מכוער ברמות אז איזו סיבה יש לעשות דבר כזה?

sandrik
22-08-07, 23:55
יש איזה סרטון ביוטיוב על הבחור הזה.. הזריק עם מחט לא נקייה וקיבל אינפקציה או משהו כזה
איך אפשר לישון עם דבר כזה \ להתלבש \ לעבור בדלת? זה נראה מעיק ואין לזה שום שימוש לסינטול הזה וזה גם מכוער ברמות אז איזו סיבה יש לעשות דבר כזה?
כן ראיתי את זה ביוטוב..משהו כזה.. ונפלה לו המחט ווהוא לא חיטא אותה והמשיך להזריק

Yoshi-Moto
22-08-07, 23:57
הייתה עליו סדרה דוקומנטרית ביס דוקו(8).
תריצו חיפוש ביוטוב gregg valentino.

הוא אומר שתמיד הוא היה השחיף של הכיתה ושזה גרם לו לחוסר ביטחון עצמי, ובגלל זה הוא התחיל עם פיתוח גוף.
(שאלת מה הסיבה:P)

מוטי
23-08-07, 08:28
אני מסתכל על הסרטונים שלו ביוטוב ואני פשוט נגעל

מי זה הבן :):):):) המגעיל הזה טפו עליו חחח
מה יפה בזה והוא עוד שמח כזה בא לי להדביק לו כאפה