PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] איך אתם מתאמנים ואוכלים כשיש בית ספר?

Noise-D
22-08-07, 23:50
בית ספר מתקרב והדבר שכי מעצבן אותי זה הלוח זמנים הצפוף שלי שנהיה כזה צפוף בגלל האימונים והאוכל. אז אני רוצה לשאול אותכם משהו:
איך אתם מתאמנים ואוכלים כשיש בית ספר?

עוד כמה שאלות:

1. אני צריך להתעורר בסביבות השעה 6 בבוקר (בימי בית ספר..)
אחרי זה יש לי לימודים עד השעה 2 בצהריים, יוצא לי 2 ארוחות בזמן בית הספר. עכשיו, חוץ מזה שהלימודים דיי ארוכים וצריך לקחת תיק והכל, עכשיו אני אצתרך לדחוף לשם גם אוכל.. (שאני בדר"כ קונה בבית הספר)
הבעיה היחידה שלי עם האוכל היא שהתיק שלי קטן, האמת כל התיקים שאי פעם קניתי היו קטנים.. אז.. אולי אתם יכולים להמליץ לי על איזה תיק שהוא יחסית גדול?

2. עכשיו בגלל האוכל ובגלל הלימודים ובגלל הלימודים אני צריך לדחוס כל כך הרבה ללוח זמנים שלי.. וזה יוצר בעיה..
בואו אני אסביר:
כל יום אני מתעורר בשעה 6, אוכל, הולך לבית הספר ל7 שעות ובאותו הזמן אוכל שתי ארוחות, אחרי זה אני מסיים ללמוד ב 2, מגיע הבייתה ב 2:30, אוכל, אחרי זה יש לי בעיה קטנה.. האימונים. אני לא יודע איפה לשים אותם.. בעקרון חשבתי להתאמן כמו עכשיו בערך בשעה 5-6 אבל זה דיי הורס.. בגלל שזה כזה נדחף והורס הכל.. אז חשבתי לשים את האימונים ישר אחרי בית הספר ולחסוך זמן יקר, אבל... לאן אני אדחוף את המגבת, את השייק ואת החולצה שאני מחליף? וזה עוד מחמיר כי עוד מאט החורף מגיע.. ובלה בלה בלה.. אז אני צריך קצת טיפים בקשר לזה.. כלומר איך לקחת את הדברים וזה.. ובבקשה, כל מי שלומד ומתאמן שיכתוב פה איך הוא משלב את האימונים ללימודים ולאוכל.

תודה רבה לעוזרים! :flowers:

toxicity
23-08-07, 00:03
אמממ תקנה אז תיק גדול יותר? חשבת על זה?

megashape
23-08-07, 00:04
תקשיבו טוב, מתוך הלוח זמנים ה"צפוף" שלו, ביום לימודים הוא מבלה כ6 שעות במחשב, ואני מכיר אותו אישית.

סרגיי אתה חי בסרט זה לא כזה קשה כמו שאתה חושב נו באמת מה הבעיה?
שאלות מטומטמות.

מתן18
23-08-07, 00:07
אה חח זה החבר השמן הזה שלך? חחחחחחחחחח גדול

megashape
23-08-07, 00:15
אה חח זה החבר השמן הזה שלך? חחחחחחחחחח גדול
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.... ...קרעתה אותי, לא יפה אבל אחי

מתן18
23-08-07, 00:17
בקטנה אחי

IRON-MASS
23-08-07, 00:17
תיק גדול יותר.
דבר שני, תתאמן בשעות הערב המאוחרות, אחרי שגמרת עם השיעורים, עם הלמידה, עם הכל.
ב8-9. אפילו שזה מאוחר, ותאכל טוב, תגיע ערני.

Berk0
23-08-07, 00:18
כן, אין מנוס מלהתאמן בערב, אבל הקטע המכון מפוצץ בערב אין מקום לנשום.

V.G
23-08-07, 00:30
אני אישית מכניס את האימונים שלי לפני תחילת הלימודים... מתעורר ב5 וחצי בשביל זה...
ב6 וחצי מתחיל אימון ב8 מסיים אותו ועף למקלחות של החדר כושר, מתקלח, מחליף בגדים שותה את השייק שלי שהכנתי מראש בבית... ועף לבצ'פר... לוקח איתי אוכל בקופסאות לבצ'פר ואוכל שם כמו שצריך.... וזהו חוזר הביתה וחורש כמו ילד טוב לבגרויות...

sandrik
23-08-07, 00:32
פעם הלכתי לאימון ישר אחרי בצפר..ואני לומדת כל יום עד 4..
ועוד עשיתי כל יום כיפור..
לא אכלתי כלום בבצפר ועוד אחרי זה 40 דקות הליכה מקמיף לאימון, ולהתאמן ועד 40 דקות הליכה הביתה. הייתי מגיע רק ב8 בערב ואז אוכלת..בעעע...

עכשיו נאי פשוט מפוצצת את התיק ביוגורטים פירות ירקות פריגונים וכו'..
מתאמנת בשעות כמו 8 בערב
במקום 5 פעם בשבוע,
איזה 3 פעם בשבוע- יש בגרויות

Berk0
23-08-07, 00:33
לא שמעתם על לחכות 3 שעות לפחות בין הרגע שהתעוררתם עד לאימון?

Gil-G
23-08-07, 00:34
כן, אין מנוס מלהתאמן בערב, אבל הקטע המכון מפוצץ בערב אין מקום לנשום.

בגלל זה אני אוהב ללכת ב9... שאין כלכך אנשים ומידי פעם באות כוסיות

Berk0
23-08-07, 00:43
כוסיות?

חיות אדם על חומרים מיוזעים זה כוסיות? אני במכון הרד קור משהו מטורף, מנלשום שם נכנס לך דינאבול לגוף.

damn
23-08-07, 00:51
לא שמעתם על לחכות 3 שעות לפחות בין הרגע שהתעוררתם עד לאימון?
למה אתה סתם זורק דברים באוויר?

The Iron Man
23-08-07, 01:02
מה אתה בוכה אתה כל יום ב 2 וחצי בבית
אני כל יום לא מגיע לבית לפני 3 וחצי - ארבע
נקווה שהשנה זה לא יהיה ככה.

Gil-G
23-08-07, 01:12
כוסיות?

חיות אדם על חומרים מיוזעים זה כוסיות? אני במכון הרד קור משהו מטורף, מנלשום שם נכנס לך דינאבול לגוף.

שמע בדרך כלל אני מעדיף את ההארד קור אבל הגיעה לפני כמה ימים איזה אחת למכון שפשוט ראיתי אותה וכמעט נפלט לי וואו... עם ריר נוזל.. נשמע פטתי אבל היא פשוט מדהימה.. בסיגנון של בר רפאלי שהייתה צעירה... באסה שכבר מישהו תפס אותה :dry:

Mr.Bazooka
23-08-07, 01:12
דווקא להפך כשיש בית ספר הכל יותר מסודר ומתוזמן..
בחופש כל היום יוצאים עד השעות הקטנות של הלילה וקמים בצהריים יום למחרת בקושי מתאמנים
ואוכלים..

בזמן בית ספר הכל מתוזמן ומסודר..

ShaySE
23-08-07, 01:16
תפסיק פאקינג להתלונן, יש מקרים יותר קשים משלך שאנשים מתמודדים איתם,

אז אני בטוח שבשביל 6-7 שעות לימודים תוכל להסתדר, ולא לבכות!!!!

בהצלחה :) וסורי אם נשמעתי תקיף... תפסיק להתלונן!

Mad_dog
23-08-07, 09:06
בית ספר מתקרב והדבר שכי מעצבן אותי זה הלוח זמנים הצפוף שלי שנהיה כזה צפוף בגלל האימונים והאוכל. אז אני רוצה לשאול אותכם משהו:
איך אתם מתאמנים ואוכלים כשיש בית ספר?

עוד כמה שאלות:

1. אני צריך להתעורר בסביבות השעה 6 בבוקר (בימי בית ספר..)
אחרי זה יש לי לימודים עד השעה 2 בצהריים, יוצא לי 2 ארוחות בזמן בית הספר. עכשיו, חוץ מזה שהלימודים דיי ארוכים וצריך לקחת תיק והכל, עכשיו אני אצתרך לדחוף לשם גם אוכל.. (שאני בדר"כ קונה בבית הספר)
הבעיה היחידה שלי עם האוכל היא שהתיק שלי קטן, האמת כל התיקים שאי פעם קניתי היו קטנים.. אז.. אולי אתם יכולים להמליץ לי על איזה תיק שהוא יחסית גדול?

2. עכשיו בגלל האוכל ובגלל הלימודים ובגלל הלימודים אני צריך לדחוס כל כך הרבה ללוח זמנים שלי.. וזה יוצר בעיה..
בואו אני אסביר:
כל יום אני מתעורר בשעה 6, אוכל, הולך לבית הספר ל7 שעות ובאותו הזמן אוכל שתי ארוחות, אחרי זה אני מסיים ללמוד ב 2, מגיע הבייתה ב 2:30, אוכל, אחרי זה יש לי בעיה קטנה.. האימונים. אני לא יודע איפה לשים אותם.. בעקרון חשבתי להתאמן כמו עכשיו בערך בשעה 5-6 אבל זה דיי הורס.. בגלל שזה כזה נדחף והורס הכל.. אז חשבתי לשים את האימונים ישר אחרי בית הספר ולחסוך זמן יקר, אבל... לאן אני אדחוף את המגבת, את השייק ואת החולצה שאני מחליף? וזה עוד מחמיר כי עוד מאט החורף מגיע.. ובלה בלה בלה.. אז אני צריך קצת טיפים בקשר לזה.. כלומר איך לקחת את הדברים וזה.. ובבקשה, כל מי שלומד ומתאמן שיכתוב פה איך הוא משלב את האימונים ללימודים ולאוכל.

תודה רבה לעוזרים! :flowers:

מה אתה מסתלבט אני קם כול יום למכללה ב6 וחוזר הביתה בסיבות 6 ... חחח ואני מצליח להתאמן

Troya
23-08-07, 10:09
אני אוכל משהו בבוקר בבצפר אני לא אוכל מחכה שאני מגיע הביתה ואז אני אוכל הרבה

^סהר^אבוטבול^
23-08-07, 12:11
קופסאות

shavit
23-08-07, 14:03
מה הבעיה?
אני מפוצץ את התיק באוכל, שם את הציוד של החד"כ בתא נפרד/בשקית, מחבר את החד"כ לזמן של הבית ספר, הולך הבית מביא ביד עד צאת הנשמה והולך לישון.

בחורף קח מטרייה (ובקטע של להביא ביד- אם קר לך שים כפפות)