PDA

צפה בגרסא המלאה : אלוהים ישמור.

יiסי
23-08-07, 20:04
http://news.msn.co.il/news/Internal/Internal/200708/20070823182500.htm

ThaiB0X
23-08-07, 20:05
עולם אכזר

SiX PACK
23-08-07, 20:07
אייי לא טוב ביכלל....

dror
23-08-07, 20:08
עולם אכזר

אחי יש לך מושג איפה יש איגרוף בפתח ליד תחנה מרכזית??

מוטי
23-08-07, 20:14
אוי מסכן

גם אצלנו בשיעור ספורט אחד באנו ללכת למגרש עם המורה ספורט הוא נעל את השער ואיזה אחד בדיוק בא לצאת מהחנייה והפרענו לו (לא בכוונה) אז הוא לחץ על הברקס לעשות רעש של המנוע יענו להפחיד אותנו ובטעות לא שיחרר בזמן ועלה על ילד מהכיתה שלי

והמפגר הזה נשאר עליו איזה 10 שניות עד שאמרנו לו שהוא עלה עליו

DarkGulis
23-08-07, 20:27
מסכן רק התחיל תחיים...=[

VoRteX
23-08-07, 20:37
רבותיי, הכל בחינוך, אם ההורים שלו היו דואגים לחנך אותו שלא ישחק קרוב לכביש, אלא רק במקום המתאים לשחק, העניין הזה לא היה קורה, ועכשיו, הוא ישלם מחיר כבד ביותר, קטיעה שלמה של הרגל זה באמת לא יהיה קל, וראיתי כבר בנאדם שהרגל שלו נקטעה מהברך, שזה חתיכת פלוס רציני.

hodayoosh *L*
23-08-07, 20:53
רבותיי, הכל בחינוך, אם ההורים שלו היו דואגים לחנך אותו שלא ישחק קרוב לכביש, אלא רק במקום המתאים לשחק, העניין הזה לא היה קורה, ועכשיו, הוא ישלם מחיר כבד ביותר, קטיעה שלמה של הרגל זה באמת לא יהיה קל, וראיתי כבר בנאדם שהרגל שלו נקטעה מהברך, שזה חתיכת פלוס רציני.
נכון זה באמת קשור לחינוך.

אני עושה המון ביביסיטר ואני הכי רכרוכית בעולם.

אבל אם במיקרה הילד רק יחשוב לרוץ לי 2 מטר ליד הכביש אני צועקת עליו כ"כ עד שהוא יבין את חומרת העיניין ובפעם הבאה הוא יפחד ולא יעשה את זה יותר.

חוצמיזה הבתי ספר תמיד פתוחים לילדים ויש מגרשים ופארקים וגינות למה דווקא שם הוא שיחק?

dror
23-08-07, 21:11
נכון זה באמת קשור לחינוך.

אני עושה המון ביביסיטר ואני הכי רכרוכית בעולם.

אבל אם במיקרה הילד רק יחשוב לרוץ לי 2 מטר ליד הכביש אני צועקת עליו כ"כ עד שהוא יבין את חומרת העיניין ובפעם הבאה הוא יפחד ולא יעשה את זה יותר.

חוצמיזה הבתי ספר תמיד פתוחים לילדים ויש מגרשים ופארקים וגינות למה דווקא שם הוא שיחק?
תשאלי אותו

Tal67
23-08-07, 21:37
בוא נגיד שגם האישה יצאה לא בסדר..
בנות פשוט לא יודעות לנהוג מה אני יעשה שיצא להן סטיגמה כזאת אבל הינה ההוכחות.

ArschGesicht
23-08-07, 21:43
דיי זה כזה כואב לשמוע =[

Night_Wolf
23-08-07, 22:11
והייתה גם תאונה בגליל
ולפני יומיים 2 בנות נהרגו בתאונה ליד הפונדק של כושי בדרך לאילת

פשוט נורא ואיום מה שהולך אם התאונות פה בישראל!:closedeyes: עצוב וקשה :closedeyes:

מתן18
23-08-07, 22:12
אם נשים,לא נוהגים.
וזהו לא להתווכח בקשר לזה.

Leo
23-08-07, 22:16
אם נשים,לא נוהגים.
וזהו לא להתווכח בקשר לזה.
מה קרה? זאת נהגת בתאונה הזאת........

איזה ילד מסכן.........

SiX PACK
23-08-07, 23:19

עדיף למות מאשר להיות בלי רגל.

זה נכון שיש עוד דברים מלבד הגוף אבל לא הייתי מאכל לאף אחד חיים בלי רגל, אי אפשר ללכת לבריכה למשל או למסיבה - בכל מכום אתה חריג, אם אני הייתי הוא הייתי רוצה למות, אבל להורים שלו הייתי מאחל שיחייה.

וואלה זה אחד הסיותים הכי גדולים שלי להיות נכה, תמיד פחדתי מכיסא גלגלים, זה סבל נוראי, בעיכר למי שלא נולד כך... פשוט מסכן..

ArschGesicht
23-08-07, 23:21

זה נכון שיש עוד דברים מלבד הגוף אבל לא הייתי מאכל לאף אחד חיים בלי רגל, אי אפשר ללכת לבריכה למשל או למסיבה - בכל מכום אתה חריג, אם אני הייתי הוא הייתי רוצה למות, אבל להורים שלו הייתי מאחל שיחייה.

וואלה זה אחד הסיותים הכי גדולים שלי להיות נכה, תמיד פחדתי מכיסא גלגלים, זה סבל נוראי, בעיכר למי שלא נולד כך... פשוט מסכן..

זה בדיוק מה שאני חשבתי..
אני אישית אם מכונית הייתה לוקחת לי רגל מצידי גם שהייתה לוקחת אותי ביחד איתה :\

Leo
23-08-07, 23:22
זה בדיוק מה שאני חשבתי..
אני אישית אם מכונית הייתה לוקחת לי רגל מצידי גם שהייתה לוקחת אותי ביחד איתה :\

נסחפת , כאילו אין לך חיים בלי רגל

תחשוב כמה מתח תוכל לעשות....

gman
23-08-07, 23:26

אני מניח שלא ראית תמונות של הבחור מרוסיה שמתאמן בלי יד, ובלי אמה ביד שכן יש לו...

VoRteX
23-08-07, 23:29

אל תגיד את זה בחיים אחי...
אני מכיר לוחם, שנפצע קשה בפעילות מבצעית בשכם, הוא חטף 2 כדורים, אחד הכדורים עדיין נשאר אצלו בין חוליה 11 ל-12 והוא נכה מהטבור ומטה... וואלה הוא כל-כך שמח שהוא נשאר בחיים.

SiX PACK
23-08-07, 23:31
אני מניח שלא ראית תמונות של הבחור מרוסיה שמתאמן בלי יד, ובלי אמה ביד שכן יש לו...

ראיתי ואפילו הגבתי שם לא מעט.

---------

ArschGesicht אני מניך שאתה יודע מה הכינוי שלך אומר, אבל למקרה שאתה לא יודע המשמעות של המילה היא - "פרצוף תחת" בגרמנית lol

- Idan -
23-08-07, 23:31
מוזר, נתקלתי בגרסה קצת שונה של המקרה,

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3441283,00.html

כאן כתוב שהילד הלך לתומו עם אביו על המדרכה והנהגת (בת 70) עלתה על המדרכה ברוורס. :huh: