PDA

צפה בגרסא המלאה : הפמיניסטיות בוכות רק כשזה לטעמן

P-a-n-1-c
23-08-07, 21:50
כל העיניין הזה של השוויון זכויות בין הגברים והנשים הוא כבר מזמן הפך לסדר יום וכל יום אני שומע בכי מארגונים כאלה ואחרים של זכויות הנשים.
חשבתי על זה, אם הנשים רוצות שיוויון זכויות למה גברים משרתים 3 שנים ונשים שנתיים?? מה זה החרטה הזה?

Troya
23-08-07, 21:52
כי הן נשים...

DMX
23-08-07, 21:56
יש שוויון, יותר שוויון מזה בחיים לא יהיה ולא צריך להיות כי אחרי הכל חייבים להבדיל בין גברים ונשים,
כשנשים יוכלו להלחם כמו גברים שידברו על "השויון" שלהם.
אני לא סובל פמנסיטיות

Ilan-V
23-08-07, 21:57
כל העיניין הזה של השוויון זכויות בין הגברים והנשים הוא כבר מזמן הפך לסדר יום וכל יום אני שומע בכי מארגונים כאלה ואחרים של זכויות הנשים.
חשבתי על זה, אם הנשים רוצות שיוויון זכויות למה גברים משרתים 3 שנים ונשים שנתיים?? מה זה החרטה הזה?

ואללה צודק,אם כבר שיוויון אז שיוויון בהכל,מסכים לחלוטין.

Ori-Silver
23-08-07, 22:00
סתם חרטא צריך ליסכול את כל הפמניסטיות המתוסכלות מינית האלו,בגלל שהם נראות כמו גוש קקי מהלך ואף גבר לא רוצה לגעת בהם עם מקל הם מזעמות מוחות של נשים נורמליות במלא בולשיט.
אין שיוויון ואף פעם לא יהיה גבר צריך להיות גבר ואישה צריכה להיות אישה כמובן שלא צריך לתקוע את האישה במטבח ולצוות עליה לעשות אוכל אבל צריכים להישמר ההבדלים בין הגברים לנשים.

Mikeo
23-08-07, 22:16
סתם חרטא צריך ליסכול את כל הפמניסטיות המתוסכלות מינית האלו,בגלל שהם נראות כמו גוש קקי מהלך ואף גבר לא רוצה לגעת בהם עם מקל הם מזעמות מוחות של נשים נורמליות במלא בולשיט.

הייתה לי אחת בכיתה שהייתה דווקא די כוסית.
אבל ברגע שהיא פותחת את הפה כבר לא בא לך עליה. :dry:

Leo
23-08-07, 22:16

תחפש בויקיפדיה

musculizm

וברוך הבא למועדון!

Mad_dog
23-08-07, 22:23
למה גם נשים מקבלים משכורת בצבא של 400 ובנים מקבלים 325 ??

Mikeo
23-08-07, 22:27
למה גם נשים מקבלים משכורת בצבא של 400 ובנים מקבלים 325 ??

אתה היית מוצץ למפקד כל יום בתמורה ל75 שקל נוספים בחודש?

Leo
23-08-07, 22:28

היום לא צריך אפילו למצוץ למפקד כדי להגיש עליו תלונה ולנצח בבית המשפט...

Mad_dog
מממ לא :(

Dino Psaras

רק למפקדת וגם זה רק אם היא כוסית

Tal67
23-08-07, 22:34
שונא פמינסטיות..שוויון זכויות אם זה מה שהן רוצות
אז שזה באמת יהיה שווה בהכל ולא רק במה שנראה להן.

Mad_dog
23-08-07, 22:35
שונא פמינסטיות..שוויון זכויות אם זה מה שהן רוצות
אז שזה באמת יהיה שווה בהכל ולא רק במה שנראה להן.

פמינסטיות הן רולות שעירות ומכוערות שמתוסכלות מינית כי אף אחד לא רוצה אותן אז הן המציאו שטות כזו

Leo
23-08-07, 22:36
קיצר מדובר בתנועה גזענית כמו ניאו נאצים
ולא בתנועה יפת נפש כמו צמחוניים.

דבר שני , אני מניך שעכשיו כולם יקראו לעצמם מסקוליסטים בתוך הנושא הזה?

Shady's_Soldier
23-08-07, 23:11
אין שיוויון ואף פעם לא יהיה גבר צריך להיות גבר ואישה צריכה להיות אישה כמובן שלא צריך לתקוע את האישה במטבח ולצוות עליה לעשות אוכל אבל צריכים להישמר ההבדלים בין הגברים לנשים.
--------

Leo
23-08-07, 23:23
אין נשים מכוערות,רק פחות מדי אלכוהול!
ועזבו רק צבא, מה עם משקאות חינם במועדונים לבנות? או כניסה של בנות מגיל 18 בנים 21 ומעלה?:dry:

טוב הקטע במועדונים זה לטובתינו אתה יודע...

Shady's_Soldier
23-08-07, 23:50
טוב הקטע במועדונים זה לטובתינו אתה יודע...
------------

Leo
23-08-07, 23:53
לטובתינו אחרי שעברנו את גיל 21... עד אז...
בנות 15 חח

powergainer
24-08-07, 00:26
נשים לא צריכות לעסוק ב-bodybuilding!:mad:

Elevation
24-08-07, 00:28

ברור שהן בוכות רק כשזה לטעמן..... שאר הזמן הן במחזור.

אנחנו אלו שבוכים.

Efi eLi
24-08-07, 00:31
אני ממש נגד הפימניזם הזה...לא מבין מה רע לנשים להיות בבית לבשל, לנקות, ולדאוג לילדים? הרי נשים מחוברות לדברים האלה מאז ומתמיד וכשהן רוצות "שיוויון" ו"לצאת לעבוד" הן מתישות את עצמן עוד יותר כי הן צריכות גם להתקשר לילדים כל היום, לחזור מותשות מהעבודה ולדאוג לבית (בדרך-כלל גברים לא מסוגלים לדאוג לבית כמו נשים) במקום לחיות בסבבה...אחותי ממש פמיניסטית חחח סבא וסבתא שלי לא סובלים את הגישות המשונות שלה...עלק "כשאני אתחתן אני אצא לעבוד ולא אשרת את בעלי בשביל כלום...לא לנקות, לא לבשל, שום דבר..." אז הם עושים לה:"אם את לא תעשי כלום, בשביל מה הוא צריך אותך??" חחחחח....

Gil-G
24-08-07, 00:32
הייתה לי אחת בכיתה שהייתה דווקא די כוסית.
אבל ברגע שהיא פותחת את הפה כבר לא בא לך עליה. :dry:

תן לה מסטיק

Leo
24-08-07, 00:35
מסכוליסטים מקבלים יותר כוס מחבריהם הסמרטוטים הגברים החדשים.

Leo
24-08-07, 00:36
נשים לא צריכות לעסוק ב-bodybuilding!:mad:
כן צריכות!

powergainer
24-08-07, 00:36
אני ממש נגד הפימניזם הזה...לא מבין מה רע לנשים להיות בבית לבשל, לנקות, ולדאוג לילדים? הרי נשים מחוברות לדברים האלה מאז ומתמיד וכשהן רוצות "שיוויון" ו"לצאת לעבוד" הן מתישות את עצמן עוד יותר כי הן צריכות גם להתקשר לילדים כל היום, לחזור מותשות מהעבודה ולדאוג לבית (בדרך-כלל גברים לא מסוגלים לדאוג לבית כמו נשים) במקום לחיות בסבבה...אחותי ממש פמיניסטית חחח סבא וסבתא שלי לא סובלים את הגישות המשונות שלה...עלק "כשאני אתחתן אני אצא לעבוד ולא אשרת את בעלי בשביל כלום...לא לנקות, לא לבשל, שום דבר..." אז הם עושים לה:"אם את לא תעשי כלום, בשביל מה הוא צריך אותך??" חחחחח....
"אשת חיל מי ימצא"
בדיוק! נשים מקומן בבית.
אין לי בעיה עם זה שילכו לעבוד ולפתח קריירה, אבל הן צריכות גם לדאוג לבעל, לילדים, ובמקום לראות את זה כנטל הן צריכות לראות את זה כשליחות.

Leo
24-08-07, 00:39
"אשת חיל מי ימצא"
בדיוק! נשים מקומן בבית.
אין לי בעיה עם זה שילכו לעבוד ולפתח קריירה, אבל הן צריכות גם לדאוג לבעל, לילדים, ובמקום לראות את זה כנטל הן צריכות לראות את זה כשליחות.
הבעייה היא לא שהן צריכות להיות בבית כאילו עכשיו שנות ה50

הבעיה שהן רצו שויות זכויות ולהיות חופשיות מ"שעבוד פטריארכאלי"

ובמקום זה הדבר היחיד שיצא להן זה ש90% מהנשים שרמוטות.

m4a1
24-08-07, 08:31

לרגע לא הבנתי את זה.. :blush:

SuzukiR
24-08-07, 13:34
הכי מעצבן אותי בקטע הזה זה הקורסים בצה"ל

דוגמא אחת זה טייס

שמכשרים טייסים מכשרים אותם להיתמודד בשטח אוייב ובגלל זה כל המסעות הקשים
אבל מה לבנות המסלול טייס הרבה הרבה יותר קל
גם זה מסוכן להן וגם זה לא הוגן
לא היה לי בעיה אם טייסת שהייתה עושה טיפן טיפן אותו מסלול כמו הטייסים

זה מעצבן