PDA

צפה בגרסא המלאה : זהו אני הולך לעשות ניתוח להעיף תשקדים האלו קיבינימט

MagneZium
25-08-07, 10:26
כול 3 חודשים כמו שעון אני חוטף שם וירוס -10 ימים אנטיוטיקה לא מתאמן לא אוכל קיצרר שואהה!!!
יש פי מישהו שעבר תניתוח? איך הוא? איך ההחלמה שלו?

benwin21
25-08-07, 10:28
לי אין מושג איך הניתוח אני פשוט יודע שהקול שלך ישתנה

Mad_dog
25-08-07, 10:30
שמעתי שאסור לעשות את הניתוח הזה יותר ... כי זה בעתיד גורם לדלקות או משהו כזה הפסיקו לעשות את הניתוחים האלו

מוטי
25-08-07, 10:33
אממ עשיתי שני ניתוחים להסרת שקדים

את האחרון אני די זוכר למרות שהייתי ממש קטן
אני חושב שהייתי יום אחד בבית חולים ואחרי זה שיחררו אותי
ההחלמה די מהירה נראה לי לא היו לי כאבים או משהו אחרי זה..

רק מה שהיה לי קריש דם אחרי זה =/

P-a-n-1-c
25-08-07, 10:38
כל עוד אתה לא עושה את זה בבריה"מ הניתוח בטוח ויעבור בהצלחה, אין מה לדאוג :flowers:

MagneZium
25-08-07, 10:46
אממ עשיתי שני ניתוחים להסרת שקדים

את האחרון אני די זוכר למרות שהייתי ממש קטן
אני חושב שהייתי יום אחד בבית חולים ואחרי זה שיחררו אותי
ההחלמה די מהירה נראה לי לא היו לי כאבים או משהו אחרי זה..

רק מה שהיה לי קריש דם אחרי זה =/
למה 2?
אחרי הניתוח יכולת לאכול כמו בן אדם?

Moshe
25-08-07, 10:49
כל עוד אתה לא עושה את זה בבריה"מ הניתוח בטוח ויעבור בהצלחה, אין מה לדאוג :flowers:
כן.. אמא שלי עשתה רצתה למות

P-a-n-1-c
25-08-07, 10:50
כן.. אמא שלי עשתה רצתה למות

אבא שלי עשה, עושים שם בלי הרדמה :helpsmilie:

dror
25-08-07, 10:54
מה זה שקדים

מוטי
25-08-07, 10:57
למה 2?
אחרי הניתוח יכולת לאכול כמו בן אדם?
כי גדל לי עוד פעם

ואחרי הניתוח אפשר לאכול רק דברים חלביים אבל נוזל כאילו
ורק דברים קרים

Mad_dog
25-08-07, 10:59
מה זה שקדים

כמו במרק :)

V.G
25-08-07, 11:13
מה זה שקדים
האגוזים האילה שאתה אוכל...

חחחח שקדים זה הבלוטות לימפה הגדולות ביותר בגוף (אל תתחיל לשאול מה זה לימפה... לך ישר לוויקופיה וחפש שם... אני לא מורה לביולוגיה!!!)

Moshe
25-08-07, 11:14
ד"א רק אני מצליח לגעת בהם עם הלשון? אני מרגיש כמו 2 חורים שם עליהם :]

MagneZium
25-08-07, 11:32
ד"א רק אני מצליח לגעת בהם עם הלשון? אני מרגיש כמו 2 חורים שם עליהם :]
בחיים לא הצלחתי תאכלס אני לא יודע איפה הם ביכלל (באזור של הגרון)
או איך הם נראים

רוני 1
25-08-07, 12:09
לי אין מושג איך הניתוח אני פשוט יודע שהקול שלך ישתנה

גם ככה הוא לא תכנן ללכת לכוכב נולד:jockey:

Moshe
25-08-07, 12:15
בחיים לא הצלחתי תאכלס אני לא יודע איפה הם ביכלל (באזור של הגרון)
או איך הם נראים
אצלי לפחות (אולי אני מוטציה) , הם מצד ימין ושמאל של הגרגרת , כמו 2 עיגולים תקועים כאלה :)

dror
25-08-07, 13:48
האגוזים האילה שאתה אוכל...

:):):):) שקדים זה הבלוטות לימפה הגדולות ביותר בגוף (אל תתחיל לשאול מה זה לימפה... לך ישר לוויקופיה וחפש שם... אני לא מורה לביולוגיה!!!)
אה זה לא דגדגן

Coleman
25-08-07, 13:49
הניתוח ברוב הפעמים כואב מאוד ויש המון מקרים של מוות בניתוחים האלה כי למי שלא יודע את רוב מהלך הניתוח מבצעים הרופאים בלי לראות את מה הם חותכים כי הם צריכים לחתוך חלקים עמוקים בגרון (בעיקר אם יוציאו לך גם את השקד השלישי שנמצא מאחורי האף ומעל הגרון)
בימינו סיכויי ההצלחה עדיין גבוהים ואני חושב שכדאי לך להתייעץ בנושא הזה עם הרופא שלך ולא איתנו :)
בהצלחה

tomerA
25-08-07, 13:59
תמסור להם ד"ש ממני

אור
25-08-07, 14:17
מה נגנבתם? אנשים מתים? זה סה"כ ניתוח להוצאת שקדים, המדע שלנו היום כ"כ מתוחכם שמכניסים לאנשים ננורובוטים לגוף כדי לעקוב ולהתחכות אחרי מחלות, איזה שטויות זרקו פה, "הרופאים חותכים בלי לראות מה הם עושים" - כן ברור אתם צודקים, זה ניתוח פשוט לפי מה שאני יודע, כן היו מס' מקרי מוות אבל אני חושב שזה בגלל רשלנות רפואית ולא בגלל הפעולה עצמה.

סה"כ גם אני סובל הרבה מדלקות בגרון אבל הרופא אף פעם לא הציע לי להוציא את השקדים, אולי כדאי שתתיעץ עם רופא מומחה

dror
25-08-07, 14:50
מה נגנבתם? אנשים מתים? זה סה"כ ניתוח להוצאת שקדים, המדע שלנו היום כ"כ מתוחכם שמכניסים לאנשים ננורובוטים לגוף כדי לעקוב ולהתחכות אחרי מחלות, איזה שטויות זרקו פה, "הרופאים חותכים בלי לראות מה הם עושים" - כן ברור אתם צודקים, זה ניתוח פשוט לפי מה שאני יודע, כן היו מס' מקרי מוות אבל אני חושב שזה בגלל רשלנות רפואית ולא בגלל הפעולה עצמה.

סה"כ גם אני סובל הרבה מדלקות בגרון אבל הרופא אף פעם לא הציע לי להוציא את השקדים, אולי כדאי שתתיעץ עם רופא מומחה

לפי מה שחמודי אמר רופא מומחה עולה רק מאה שקל מי שעובד ליד רדיו יבין חחח

מתן18
25-08-07, 16:03
מה זה שקדים

בונאה אחי אתה לומד בעמל ב' ולא יודע מה זה?

חחחחחחחחחחחחחחחח

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%A7%D7%93%D7%99%D7%9D

Mr.Olimpia
25-08-07, 16:47
בונה אתם פלצנים ברמות ?!?!!? מה זה פה מאה 18 ? חותכים בלי לראות....פחחח
היו התכנולוגיה ברמה כזאת שמכניסים מצלמה עם דברים מיוחדים לווריד קטן ביותר במוח ....
ושקדים מסריחים הם לא יכולים להעיף איפה אתה חי בעזה או באפריקה ?

חוץ מזה זה לא מסוכן. ולא כואב כי אפשר גם לקחת סם לשיכוח כאבים מה בניתוח חותכים לך תבטן בזמן שאתה בהכרה...איזה שטויות אתם מדברים בטונות

..וזה גם לא משנה תקול.. איזה שטויות יא אללה.... פשוט כואב מה שקורה פה.... עם אנשים

goldBEN
25-08-07, 17:00
זה ככה: אתה הולך לרופא, הוא בודק אותך, אתה מקבל תור לאיזה בית חולים, הולך ומחכה שעה שבה אתה מתרגש, נכנס לחדר, מתפשט ונשאר רק עם תחתונים ומקבל חלוק שרואים בו את התחת, הולך לרופא, נשכב על המיטה הנוחה, הרופאים והאחיות שמה מריצים בדיחות, שמים לך מסיכה על הפנים ופה זה הקטע הכי כיפי! אתה נושם את החומר הרדמה הזה דרך המסיכה ואתה תופס ראש! רואה אשליות! אני ראיתי את כל מי שהיה סביבי בצורת קומיקס! זה היה גדול!
אתה קם, אוכל ארטיק, משתקם תוך כמה שעות והביתה.
בבית אתה נחשב מלך, כולם דואגים לך...אחחח...אני לא אשכח את הניתוח שלי. (:

Mr.Olimpia
25-08-07, 17:02
זה ככה: אתה הולך לרופא, הוא בודק אותך, אתה מקבל תור לאיזה בית חולים, הולך ומחכה שעה שבה אתה מתרגש, נכנס לחדר, מתפשט ונשאר רק עם תחתונים ומקבל חלוק שרואים בו את התחת, הולך לרופא, נשכב על המיטה הנוחה, הרופאים והאחיות שמה מריצים בדיחות, שמים לך מסיכה על הפנים ופה זה הקטע הכי כיפי! אתה נושם את החומר הרדמה הזה דרך המסיכה ואתה תופס ראש! רואה אשליות! אני ראיתי את כל מי שהיה סביבי בצורת קומיקס! זה היה גדול!

נשמע חוייה אהההה ? עשיתה חשק לעשות ניתוח לאלה שגם לא רצו אהה ?

מוטי
25-08-07, 17:06
חח איזה רואה את כולם בדמויות קומיקס? נראה לך נתנו לך LSD בטעות

goldBEN
25-08-07, 17:06
נשמע חוייה אהההה ? עשיתה חשק לעשות ניתוח לאלה שגם לא רצו אהה ?

:):):):)...^^
היה אחלה ת'אמת...יום למחרת כבר הלכתי לבית ספר...

- Idan -
25-08-07, 17:24
עברתי את הניתוח הזה כשהייתי בן 4 כי השקדים היו מתנפחים לי וגורמים לי להיחנק באמצע הלילה. :/

הבעיה העיקרית עם הניתוח הזה, זה שמדובר בהורדת בלוטות שאחראיות ליצור כדוריות דם לבנות, ישנן עוד בלוטות לימפה בגוף, אבל חיסרון שלהם יגדיל את הסיכוי שלך לחלות בשפעת כל שני וחמישי. זה דיי ארוני בהתחשב שהסיבה שמוציאים לך את השקדים היא בגלל וירוסים. :/

מוטי
25-08-07, 17:31
וואלה? אולי בגלל זה אני חוטף שפעת כל כך בקלות.. ולחשוב שהורידו לי פעמיים!

ואולי זה קשור לעובדה שאני לא עושה חיסון.. :unsure:

Mad_dog
25-08-07, 18:15
בונאה אחי אתה לומד בעמל ב' ולא יודע מה זה?

חחחחחחחחחחחחחחחח

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%A7%D7%93%D7%99%D7%9D

עמל ב' זה לא רמה

MagneZium
25-08-07, 19:05
עברתי את הניתוח הזה כשהייתי בן 4 כי השקדים היו מתנפחים לי וגורמים לי להיחנק באמצע הלילה. :/

הבעיה העיקרית עם הניתוח הזה, זה שמדובר בהורדת בלוטות שאחראיות ליצור כדוריות דם לבנות, ישנן עוד בלוטות לימפה בגוף, אבל חיסרון שלהם יגדיל את הסיכוי שלך לחלות בשפעת כל שני וחמישי. זה דיי ארוני בהתחשב שהסיבה שמוציאים לך את השקדים היא בגלל וירוסים. :/
אממ נחמד
רוב הסיכויים שאני עושה את זה
אבא שלי עושה תניתוח גם מאותה סיבה שקדים מוגדלים

Psychopath
25-08-07, 19:30
עברתי את הניתוח!
ההחלמה היא סיוט
5 ימים ראשונים בקושי שנגעתי באוכל... כואב מאוד שמתעוררים
כואב מאוד שמדברים שצוחקים... וכל פעם שתעשה אפצ'י תרגיש כאילו ירו לך בגרון.
אבל אני עכשיו בערך 13 ימים אחרי הניתוח ועכשיו תענוג... אני יושן כמו תינוק עשו לי גם ניקוז וכל מיני אז השמיעה השתפרה.
חברה שלי ישנה איתי בבית חולים בליל אשפוז :):):)

הסיבה שהורידו לי את השקדים + הפוליפים כי הם היו מוגדלים והפריעו לנשיהמ וגרמו לנחירות ולהיחנקויות בלילות.
גם נשימה פחות טובה בחיי היוםיום
תעשה את הניתוח!

Psychopath
25-08-07, 19:31
אתם טועים!!!!
זה לא נכון כל העניין של המניעת זיהומים!
הרופא שניתח הסביר לי בידיוק במה העניין
השקדים הם אכן לימפות, אבל יש לנו בגוף 150 לימפות רק בתוך הגרון!
לא יהיו שום דלקות ושום שפעות ושום כלום!
הרופא שניתח אותי הוא מומחה ואני בטוח שהוא מבין פה יותר מכולם
וחוץ מזה אותו רופא מנתח 7 ילדים בכל יום שישי ומוציא להם את השקדים ואפחד לא מזהירים מהתופעה של השפעות והוירוסים כביכול

בקיצור,
זיוני שכל!

מוטי
25-08-07, 19:33
תגיד לרופא שניתח אותך קוראים במקרה יצחק פוריה?

Psychopath
25-08-07, 19:35
תגיד לרופא שניתח אותך קוראים במקרה יצחק פוריה?
לא

ד"ר דנינו ...מומחה הוא נחשב להכי טוב באיזור.. הוא יחסית מבוגר.

Coleman
25-08-07, 21:08
אז בזמנים שעשו לי את הניתוח (לפנני 12 שנה בערך) אז כדי להוציא את השקד השלישי (שממוקם מאחורי האף במקום שלא רואים) היו צריכים להיכנס כאילו על עיוור ....כנראה שמאז הדברים השתנו

VoRteX
25-08-07, 21:15

הבלוטות האלו מסיימות את התפקיד שלהם אחרי גיל 5.