PDA

צפה בגרסא המלאה : שביתות- מה דעתכם?

Shir =]
26-08-07, 11:47
http://news.walla.co.il/?w=/94/1159748

שביתת המורים...מה אתם אומרים?

ItaiK
26-08-07, 11:56
אני אומר שהכל יכול להשתנות בשבוע..

Der Metzgermeister
26-08-07, 12:03
כדאי להם שהם לא ישבתו

גם כן מורים מטומטמים

VoRteX
26-08-07, 12:05
לדעתי הם לא ישבתו בתחילת השנה, אבל במשך השנה הם ישבתו, המשכורות של המורים פשוט זוועתיות, אני לא מבין למה הם בכלל בחרו בעבודה הזו.

ItaiK
26-08-07, 12:07
לדעתי הם לא ישבתו בתחילת השנה, אבל במשך השנה הם ישבתו, המשכורות של המורים פשוט זוועתיות, אני לא מבין למה הם בכלל בחרו בעבודה הזו.

תכלס :wiggle:

Shir =]
26-08-07, 12:09
כדאי להם שהם לא ישבתו

גם כן מורים מטומטמים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותיי! מוניטין =]]]]

eyalamzleg
26-08-07, 12:25
שלא ישבתו חאלס
אני רוצה לסיים לילמוד מתי שאני צריך לסיים ובלי לחץ מיותר :boxing:

Logout
26-08-07, 12:45
אחי! קראתי איפהשהוא, שמורה מבזבז כמה שבועות בשנה רק על הכנה לשעורים/בדיקת מיבחנים ועורים ועבודות וכאלה! כאילו כל יום זה 24שעות! בשנה יוצא להם כמה שבועות כאלה! = כמה שבועות של עבודה ללא תשלום! יאו....אני עכשיו ממש מרחם עלהם חח...

Tal67
26-08-07, 12:46
לא רציני זה סתם מזיין תבגרויות שנה שעברה זה דפק הרבה מהשכבה שלי..
היינו צריכים להשלים עם מורים פרטיים וכאלה..

VoRteX
26-08-07, 12:50
אחי! קראתי איפהשהוא, שמורה מבזבז כמה שבועות בשנה רק על הכנה לשעורים/בדיקת מיבחנים ועורים ועבודות וכאלה! כאילו כל יום זה 24שעות! בשנה יוצא להם כמה שבועות כאלה! = כמה שבועות של עבודה ללא תשלום! יאו....אני עכשיו ממש מרחם עלהם חח...

כן, המחנכת שלי תמיד מתלוננת שבסוף היום היא צריכה לבדוק עבודות, מבחנים, להכין כל מיני שיעורים ושהיא לא מקבלת על זה גרוש.
מה אני אומר? בעיה שלה, היא בחרה במקצוע הזה.
אגב, בנוגע להשלמת חומר בעקבות שביתות, בעקרון זה די זניח, כי לפני בגרויות אתה במלא חורש ולומד מחדש הכל, אני כל השנה לא הקשבתי בהיסטוריה ולמדתי לפני הבגרות.

אליאב קרייסלר
26-08-07, 12:51
הלוואי ישבתו כמה הטסט' יתחיל להשפיע ואני יבוא לבצפר ענק :sbb4:

Logout
26-08-07, 12:52
כן, המחנכת שלי תמיד מתלוננת שבסוף היום היא צריכה לבדוק עבודות, מבחנים, להכין כל מיני שיעורים ושהיא לא מקבלת על זה גרוש.
מה אני אומר? בעיה שלה, היא בחרה במקצוע הזה.
אגב, בנוגע להשלמת חומר בעקבות שביתות, בעקרון זה די זניח, כי לפני בגרויות אתה במלא חורש ולומד מחדש הכל, אני כל השנה לא הקשבתי בהיסטוריה ולמדתי לפני הבגרות.
:):):):)..אבל אחי..כמה ששונאים מורים, משהוא חייב לעשות את זה...והם בחרו בזה, והם מביאים איתם את העבודה הבייתה ויוצא להם מלא זמן בלי תשלום, חח שלא נדבר על העוגמת נפש 0חח לפחות אצלי בבית ספר, שמורה חוטף מחקים קלמרים וכ'ו בראש חח..)

Logout
26-08-07, 12:53
הלוואי ישבתו כמה הטסט' יתחיל להשפיע ואני יבוא לבצפר ענק :sbb4:
חחח גם לי ישר שאמורו שביתה אמרתי:" עוד שבועיים לגדול"חחח

אור
26-08-07, 12:56
למה אתה לא מתאמן בזמן לימודים?
אליאב מתי אתה מסיים ויש בינתיים תוצאות כלשהן?

ברקסדייל
26-08-07, 12:58
רק בבית ספר!

Logout
26-08-07, 12:58
למה אתה לא מתאמן בזמן לימודים?
חח אתה מתכוון אליי? ואם כן , אז אני כן מיתאמן בזמן לימודים, אבל אני עולה לתיכון עכשיו, אז יעני עוד שבועיים לגדול כדי שאני יראה יותר גדול שיכרו אותי חעחעחע, אבל זה בצחוק...

Troya
26-08-07, 13:24
בעזרת ה' תהיה שביתה.

Shir =]
26-08-07, 14:12
יומיים ראשונים מבחן מתמטיקה- הפרדה ליחידות =\\

ItaiK
26-08-07, 14:16
']יומיים ראשונים מבחן מתמטיקה- הפרדה ליחידות =\\

בימויים הראשונים?!:ohmy:
חשבתי אחרי איזה שבוע-שבועיים..

Shir =]
26-08-07, 14:17
לא =\ ועוד איזה מבחן!! כולי לחץ.

P-a-n-1-c
26-08-07, 14:19
חחחחחחחחחחח כולכם בסרט עלק השביתות יפגעו
שנה שעברה כשהיו את השביתות הקלאסה של כל יום שביתה זה לא הזיז בשיט..
עזבו אתכם תיכון זה שכונה, תגיעו לאונב' [ממה שאני רואה אצל אחותי] ואז תפתחו קצת את העיניים

Shir =]
26-08-07, 14:20
בקצב הזה נצטרך להשלים הרבה לפני שנחשוב על לגשת לאוניברסיטה..

P-a-n-1-c
26-08-07, 14:21
']בקצב הזה נצטרך להשלים הרבה לפני שנחשוב על לגשת לאוניברסיטה..

את יחה בסרט את כולה עולה לכיתה י' חלאס
באמת את מדברת כ"כ הרבה שטויות

אליאב קרייסלר
26-08-07, 14:21

וואלה תוצאות אחי מגיעות רק בשבוע ה3 ואני עוד נקרא בשבוע הראשון , מחר הוא יסתיים רק.
אמממ אין תוצאות ואני משתגע מזה , אבל גלעד ועומר שומרים שאני לא יעשה שטויות

blinki
26-08-07, 14:22
עזבו אתכם תיכון זה שכונה, תגיעו לאונב' [ממה שאני רואה אצל אחותי] ואז תפתחו קצת את העיניים
חלאס להתנשא הבנו שאת גאון הדור וזיין עולם, אישית בגלל השביתה בפסח היינו בהצהרת בלפור והיינו חיביים לבוא לבית ספר ללמוד וגם אז זה לא הספיק לנו והימרנו לע מלא חומר

zidan

חח גם אנחנו היינו ככה אחי,כל שנה המורים היו מכניסים אותנו לסרטים "אם עכשיו אתם מתלוננים אז מה יהיה שנה הבאה" וכל שנה זה רק נהיה יותר שכונה..

(ותיקרא מה שרשמתי בקשר לגיוס שלך,יש מצב נתגייס ביחד. למדת מקצוע טכנולוגי בבית ספר?)

Shir =]
את יחה בסרט את כולה עולה לכיתה י' חלאס
באמת את מדברת כ"כ הרבה שטויות
מה שטויות בזה?! אתה רוצה להגיע לאוניבר' וכמו שאמרת, רק אז לפתוח ת'עיניים? או להשקיע כבר מעכשיו, כדי שיהיה לך קל יותר?!

P-a-n-1-c
26-08-07, 14:23
חלאס להתנשא הבנו שאת גאון הדור וזיין עולם, אישית בגלל השביתה בפסח היינו בהצהרת בלפור והיינו חיביים לבוא לבית ספר ללמוד וגם אז זה לא הספיק לנו והימרנו לע מלא חומר

מה הקשר?
איזה כיתה אתה? אתה רוצה להגיד לי שהתיכון עד כדי כך קשה?
לאדע מה איתך בי השביתות לא פגעו בשיט ואני מבסוט אש שהיו שנה שעברה שביתות.

חח גם אנחנו היינו ככה אחי,כל שנה המורים היו מכניסים אותנו לסרטים "אם עכשיו אתם מתלוננים אז מה יהיה שנה הבאה" וכל שנה זה רק נהיה יותר שכונה..

(ותיקרא מה שרשמתי בקשר לגיוס שלך,יש מצב נתגייס ביחד. למדת מקצוע טכנולוגי בבית ספר?)

לא..

eyalamzleg
26-08-07, 14:24
איזה תמימה את חח חמודה:) חח
תיראי בצפר זה בית זונות תעשי בגרות גם ככה כולם משלימים פה ושם
בבצפר תעשי חיים זה יותר חשוב

zidan
26-08-07, 14:26
']מה שטויות בזה?! אתה רוצה להגיע לאוניבר' וכמו שאמרת, רק אז לפתוח ת'עיניים? או להשקיע כבר מעכשיו, כדי שיהיה לך קל יותר?!

חחח בן כמה אתה בן 3?
אחרי שמסיימים תלימודים,לוקחים תתעודת בגרות,ומה שעושים איתה זה פשוט לדחוף אותה עמוק עמוק לתוך התחת

Shir =]
26-08-07, 14:27
חחח בן כמה אתה בן 3?
אחרי שמסיימים תלימודים,לוקחים תתעודת בגרות,ומה שעושים איתה זה פשוט לדחוף אותה עמוק עמוק לתוך התחת
אני לא בן 3, אני בת 15...לא יודעת מה איתך, אני לא מתכוונת לדחוף אותה לשם...

P-a-n-1-c
איזה תמימה את חח חמודה:) חח
תיראי בצפר זה בית זונות תעשי בגרות גם ככה כולם משלימים פה ושם
בבצפר תעשי חיים זה יותר חשוב

אתה טועה

חחח בן כמה אתה בן 3?

ואתה בכלל מדבר בולשיט

blinki
האמת שזה לא קשור לקשה אבל בגלל השביתה וגם בגלל שהמורה הייתה בהריון הגענו לפיגור רציני, וחוץ מזה לא כולם חכמים כמוך או חלק מהחבר'ה פה(ואני בספק אם הם דוברי אמת) שאומרים "וואלה על הזין שלי לומד רק לפני מתכונות שעה ומספיק לי"

zidan
26-08-07, 14:29
אתה טועה

ואתה בכלל מדבר בולשיט

אולי טעיתי בניסוח,הייתי צריך לדבר בשמי,כי זה מה שאני עושה איתה.

P-a-n-1-c
26-08-07, 14:32
האמת שזה לא קשור לקשה אבל בגלל השביתה וגם בגלל שהמורה הייתה בהריון הגענו לפיגור רציני, וחוץ מזה לא כולם חכמים כמוך או חלק מהחבר'ה פה(ואני בספק אם הם דוברי אמת) שאומרים "וואלה על הזין שלי לומד רק לפני מתכונות שעה ומספיק לי"

לא התיימרתי להיות גאון הדור וגם אף פעם לא אמרתי שאני לומד שעה לפני מבחן ושאר השנה אני מגרבץ.

זידאן, וואלה אם אתה באמת הולך לזרוק את התעודת בגרות שלך אני מקווה שיש לך איזה דוד\אבא עם חברה וככה תוכל להצליח בחיים. אלא אם כן אתה בונה על פתיחת באסטה שזה גם אופציה לא רעה בכלל [או שכן].

Dino Psaras
26-08-07, 14:34
דווקא מתאםי לי עוד שבועיים חופש לעשות עוד כמה שקלים. לגבי סוף שנה גם לא אכפת לי ללמוד עוד קצת באיחור בגלל שממילא יש לי חופש של כמה חודשים לפני הגיוס..

אליאב קרייסלר
26-08-07, 14:34
']מה שטויות בזה?! אתה רוצה להגיע לאוניבר' וכמו שאמרת, רק אז לפתוח ת'עיניים? או להשקיע כבר מעכשיו, כדי שיהיה לך קל יותר?!

אני לא יודע מה איתך לפי דעתי חשוב לנצל את הנעורים...
אל תחשבני יותר מדי תשקיעי בלימודים אבל אל תבזבזי תקופה שלא תחזור לך אף פעם..
כן זה אומר לצאת לשתות לבלות להשתרלל (להזריק סטרואידים :sbb4: ) חח עדיף שתכניסי את זה לראש... יש לי ידידות בגילי מסכנות כל החיים לומדות אין להן זמן לשום דבר זה לא חיים ככה

Shir =]
26-08-07, 14:37
כן זה אומר לצאת לשתות לבלות להשתרלל (להזריק סטרואידים :sbb4: ) חח עדיף שתכניסי את זה לראש... יש לי ידידות בגילי מסכנות כל החיים לומדות אין להן זמן לשום דבר זה לא חיים ככה
ברור שאני אבלה, אבל זה לא אומר לא ללמוד ולהזניח.
דבר שני, אני לא שותה..ומה שאמרת "להשתרלל"... wtf?!

zidan
26-08-07, 14:38
לא התיימרתי להיות גאון הדור וגם אף פעם לא אמרתי שאני לומד שעה לפני מבחן ושאר השנה אני מגרבץ.

זידאן, וואלה אם אתה באמת הולך לזרוק את התעודת בגרות שלך אני מקווה שיש לך איזה דוד\אבא עם חברה וככה תוכל להצליח בחיים. אלא אם כן אתה בונה על פתיחת באסטה שזה גם אופציה לא רעה בכלל [או שכן].

ממש לא באסטה,אני שואף לאורח חיים מכובד ביותר בעזרת ה'(אני לא מזלזל בבאסטה אבל לא בא לי בעוד 15 שנה לרוץ אחרי הכסף),אבל אני לא חושב על לימודים גבוהים,סטייל רפואה/פיזיקה/מדעי המחשב,כי אני פשוט לא בנוי לזה,אני מכיר את עצמי.
אני יותר בכיוון של קורסים של בוא נגיד בין חצי שנה לשנה,של מנהל עסקים/השקעות/מסחר בבורסה,ואני רוצה להיות עצמאי,לעסוק ביבוא ומסחר,אני אוהב את הדינמיקה הזאת של להתרוצץ וזה אתה מבין מה אני מתכוון? אני אוהב לנסות דברים, "להמר",להיות חופשי.
הבנת אותי אחי? זה רק קו המחשבה שלי כרגע,למרות שאני לא מאמין שהוא ישתנה,אבל אין לדעת.

blinki
26-08-07, 14:39
יכול להיות שאתה נהנה עכשיו אבל יכול להיות שהגישה הזאת תתנקם בך בעתיד-ויכול להיות שלא החיים לא צפוים

אליאב קרייסלר
26-08-07, 14:40
']ברור שאני אבלה, אבל זה לא אומר לא ללמוד ולהזניח.
דבר שני, אני לא שותה..ומה שאמרת "להשתרלל"... wtf?!

חח אהה את עוד כיתה ט' כולה טוב השנה אתן תתחילו להנות מכל הסוגים :wiggle:
חחח וכן להשתרלל מה לא מכירה את המילה הזו?

אליאב קרייסלר
26-08-07, 14:41
יכול להיות שאתה נהנה עכשיו אבל יכול להיות שהגישה הזאת תתנקם בך בעתיד-ויכול להיות שלא החיים לא צפוים

בוא נאמר שמידע אישי אני מכיר בנאדם שכל החיים שלו למד והשקיע והיום אין לו אושר בחיים וגם לא עבודה , אני מעדיף להיות אחד שחי ברמת חיים נורמלית ולהנות ממנה כמו שאני נהנה עכשיו

Shir =]
26-08-07, 14:41
חח אהה את עוד כיתה ט' כולה טוב השנה אתן תתחילו להנות מכל הסוגים :wiggle:
חחח וכן להשתרלל מה לא מכירה את המילה הזו?
לא...אני אמורה להכיר אותה?

SuzukiR
26-08-07, 14:42
אליאב עזוב אותה כולה תמימה

אליאב קרייסלר
26-08-07, 14:43
']לא...אני אמורה להכיר אותה?

חחח למה אין ילדות כאלו בחולון......:dry:

Shir =]
חחח למה אין ילדות כאלו בחולון......:dry:
ילדות כאלו? איזה ילדות?!

blinki
ממש לא באסטה,אני שואף לאורח חיים מכובד ביותר בעזרת ה'(אני לא מזלזל בבאסטה אבל לא בא לי בעוד 15 שנה לרוץ אחרי הכסף),אבל אני לא חושב על לימודים גבוהים,סטייל רפואה/פיזיקה/מדעי המחשב,כי אני פשוט לא בנוי לזה,אני מכיר את עצמי.
אני יותר בכיוון של קורסים של בוא נגיד בין חצי שנה לשנה,של מנהל עסקים/השקעות/מסחר בבורסה,ואני רוצה להיות עצמאי,לעסוק ביבוא ומסחר,אני אוהב את הדינמיקה הזאת של להתרוצץ וזה אתה מבין מה אני מתכוון? אני אוהב לנסות דברים, "להמר",להיות חופשי.
הבנת אותי אחי? זה רק קו המחשבה שלי כרגע,למרות שאני לא מאמין שהוא ישתנה,אבל אין לדעת.
זה החלום של מרבית ההישראלים, להיות איש עסקים לעשות את המכה לקנות דירת קומפלקס בצפון תל אביב עם BMW בחורות יפות וכל היום לעשות חיים,אבל החיים זה לא ככה אני מאחל שתצליח אבל הסיכוים נגדך, לאבא שלי יש חבר(שדווקא היה לו תואר שני במחשבים מאוניברסיטה בארה"ב) רצה כמו כולם לעשות תמכה, עשה כמה עסקים שנכשלו והיה בחובות של 300,000 דולר, למרות שעכשיו הוא השתקם ומצא עבודה מסודרת

Dino Psaras
26-08-07, 14:44
']לא...אני אמורה להכיר אותה?

בגיל שלך עוד לא, וזאת הפעם ה-1000 שאני נתקל כבר במקרה כזה חחח

אבל עוד שנתיים-שלוש את תביני אותה טוב מאוד ואין בזה שום דבר רע :unsure:

Der Metzgermeister
26-08-07, 14:45
תהיו בריאים חבר'ה
אל תשקיעו בלימודים, תסגרו משכורת ברוטו של 5 ככה אני בטוח שתהיו מאושרים.
ועומת החבר'ה שיקרעו את התחת ויבואו אותה ב20 ברוטו עם תואר שני ברפואה

SuzukiR
']ילדות כאלו? איזה ילדות?!

להישתרלל כיאלו להיזדיין עכשיו את מבינה?

Shir =]
זה החלום של מרבית ההישראלים, להיות איש עסקים לעשות את המכה לקנות דירת קומפלקס בצפון תל אביב עם BMW בחורות יפות וכל היום לעשות חיים,אבל החיים זה לא ככה אני מאחל שתצליח אבל הסיכוים נגדך, לאבא שלי יש חבר(שדווקא היה לו תואר שני במחשבים מאוניברסיטה בארה"ב) רצה כמו כולם לעשות תמכה, עשה כמה עסקים שנכשלו והיה בחובות של 300,000 דולר, למרות שעכשיו הוא השתקם ומצא עבודה מסודרת
יש הרבה כאלה, יותר מדי כאלה, הרבה לומדים ואח"כ נשארים מובטלים, חבל.

SuzukiR
26-08-07, 14:46
לצאת להיזדיין ליפתוח תצ'קרה

אליאב קרייסלר
']ילדות כאלו? איזה ילדות?!

חחח ילדות שלא יודעות מה המשמעות של המילה להשתרלל חחח אבל כמו
ש Recoba אמר מעלינו עוד שנה-שנתיים אתה תביני את המילה טוב מאוד ואין בזה שום רע אגב חח

Shir =]
להישתרלל כיאלו להיזדיין עכשיו את מבינה?
מה אמרתי שהפכתם אותי לכזו?!

Shir =]
26-08-07, 14:47
חחח ילדות שלא יודעות מה המשמעות של המילה להשתרלל חחח אבל כמו
ש Recoba אמר מעלינו עוד שנה-שנתיים אתה תביני את המילה טוב מאוד ואין בזה שום רע אגב חח
לא רוצה להבין את זה עוד שנה שנתיים, יש לי זמן..

SuzukiR
']מה אמרתי שהפכתם אותי לכזו?!

את סתומה או שאת עושה תעצמך תיקראי שוב תדיון או שתילכי לדיון באבו כביר על המוח האנושי

אליאב קרייסלר
']מה אמרתי שהפכתם אותי לכזו?!

חח וואי מה את היסטרית אמרנו שאת בדיוק ההפך.........רילקס

Dino Psaras
26-08-07, 14:48
']לא רוצה להבין את זה עוד שנה שנתיים, יש לי זמן..

עוד שנתיים זה יבוא לך באוטומט :basketball:

Shir =]
26-08-07, 14:49
]את סתומה או שאת עושה תעצמך תיקראי שוב תדיון או שתילכי לדיון באבו כביר על המוח האנושי
טוב לא קראתי הכל אמא'לה, רוצה להרביץ ליי?!

Shir =]
26-08-07, 14:50
עוד שנתיים זה יבוא לך באוטומט :basketball:
חח לא, אני לא באה ממקום כזה, ואני גם לא רוצה את זה עוד שנתיים..אניוואי. נהיינו ספאמרים!

Berk0
26-08-07, 14:51
כולם פה בשיא של ה pct שהם כאלה חרמנים? רק ראו ילדה בת 15 וכבר מדברים על זיונים, חבר'ה רילקסס, לשיר, קחי את זה באיזי סה''כ חרמנים D:

zidan
26-08-07, 14:51
זה החלום של מרבית ההישראלים, להיות איש עסקיםלעשות את המכה לקנות דירת קומפלקס בצפון תל אביב עם BMW בחורות יפות וכל היום להינות,אבל החיים זה לא ככה אני מאחל שתצליח אבל הסיכוים נגדך, לאבא שלי יש חבר(שדווקא היה לו תואר שניבמחשבים מאוניברסיטה בארה"ב) רצה כמו כולם לעשות תמכה, עשה כמה עסקים שנכשלו והיה בחובות של 300,000 דולר, למרות שעכשיו הוא השתקם ומצא עבודה מסודרת

הבנתי תראש שלך וזה ממש לא הכיוון שלי אחי,אני יותר בכיוון של לנסות להמציא איזה מוצר (יש לי ראש לדברים האלה),או לטוס לחו"ל,ומשם להתקדם ולבדוק אופציות,לנסות דברים,אני לא רואה את עצמי בא במשך 30 שנה כל בוקר לאותו מקום ועובד,אני חייב להיות בפעולה,יכול להיות שזה יצליח לי ויכול להיות שלא,אבל בינינו חיים פעם אחת,מה עדיף להשקיע הכל בשביל לחיות כמו שצריך,או לחיות ברמה בינונית במשך כל החיים,ותמיד להגיד "יכולתי לעשות ככה ויכולתי לעשות ככה",כמו שאמרתי אני מעדיף לקחת תהימור הזה,מקסימום גיל 25/6 אני יחזור לספסל הלימודים ויבנה את עצמי מחדש,לפחות אז אני ידע שניסיתי,והדרך הזאת לא מובילה לשום מקום ואז אני יתחיל דרך חדשה.
חיים פעם אחת,צריך לטעום מהכל!

תסתכל פעם על אנשים מסביבך,דודים/שכנים/סתם אנשים,שקמים כל בוקר לעבודה באים ב5,מתקלחים,טלויזיה,במקרה הטוב יוצאים קצת,הולכים לישון,וחוזר חלילה,אני מסתכל על זה ואומר,לא עדיף למות? כאילו למה צריך את זה,הכל סטטי,לרדוף כל היום אחרי הכסף לסגור חובות,לחיות בחששות,זה לא בשבילי,אני רוצה ללכת על כל הקופה כמו שאומרים,ובעזרת ה' זה יצליח.

Dino Psaras
26-08-07, 14:54
']חח לא, אני לא באה ממקום כזה, ואני גם לא רוצה את זה עוד שנתיים..אניוואי. נהיינו ספאמרים!

זה מה שכל בחורה שאני מכיר אמרה :wiggle:

טוב מה אני רוצה..

VoRteX
26-08-07, 14:55
הבנתי תראש שלך וזה ממש לא הכיוון שלי אחי,אני יותר בכיוון של לנסות להמציא איזה מוצר (יש לי ראש לדברים האלה),או לטוס לחו"ל,ומשם להתקדם ולבדוק אופציות,לנסות דברים,אני לא רואה את עצמי בא במשך 30 שנה כל בוקר לאותו מקום ועובד,אני חייב להיות בפעולה,יכול להיות שזה יצליח לי ויכול להיות שלא,אבל בינינו חיים פעם אחת,מה עדיף להשקיע הכל בשביל לחיות כמו שצריך,או לחיות ברמה בינונית במשך כל החיים,ותמיד להגיד "יכולתי לעשות ככה ויכולתי לעשות ככה",כמו שאמרתי אני מעדיף לקחת תהימור הזה,מקסימום גיל 25/6 אני יחזור לספסל הלימודים ויבנה את עצמי מחדש,לפחות אז אני ידע שניסיתי,והדרך הזאת לא מובילה לשום מקום ואז אני יתחיל דרך חדשה.
חיים פעם אחת,צריך לטעום מהכל!

תסתכל פעם על אנשים מסביבך,דודים/שכנים/סתם אנשים,שקמים כל בוקר לעבודה באים ב5,מתקלחים,טלויזיה,במקרה הטוב יוצאים קצת,הולכים לישון,וחוזר חלילה,אני מסתכל על זה ואומר,לא עדיף למות? כאילו למה צריך את זה,הכל סטטי,לרדוף כל היום אחרי הכסף לסגור חובות,לחיות בחששות,זה לא בשבילי,אני רוצה ללכת על כל הקופה כמו שאומרים,ובעזרת ה' זה יצליח.

אתה לא מאמין כמה אתה צודק... אני רואה את אחים שלי, פשוט כל מילה שאמרת נכונה, נמאס להם כבר לקום כל בוקר ב-6\7 לעבודה, לחזור ב-16:00, לעשות כל מיני סידורים, לטפל בילד\ים, לאכול ארוחת ערב ולישון, ולמחרת לקום לאותו יום ב-ד-י-ו-ק.
בואו נהיה כנים - השגרה משעממת!

Berk0
26-08-07, 15:00
מה מכה? ומה פצצה מזה השטיות האלה תמשיכו לחלום על הסטארט אפ שלכם שיעשה מליונים ושכול היום תשחקו בביצים,

אני הכי ריאלי, לגמור בית ספר, צבא, אונבירטסה תואר בהנדסת אלקטרוניקה\מחשבים\כימיה
להתקבל לעבוד בחברה גדולה משכורת של 7-8k בחודש, עם אוטו, עובד 6-5 שעות ביום, בערב הולך לדפוק אימון בן :):):):), בשישי יוצא עם חברים, ושבת פאנןןן

eyalamzleg
26-08-07, 15:03
מה מכה? ומה פצצה מזה השטיות האלה תמשיכו לחלום על הסטארט אפ שלכם שיעשה מליונים ושכול היום תשחקו בביצים,

אני הכי ריאלי, לגמור בית ספר, צבא, אונבירטסה תואר בהנדסת אלקטרוניקה\מחשבים\כימיה
להתקבל לעבוד בחברה גדולה משכורת של 7-8k בחודש, עם אוטו, עובד 6-5 שעות ביום, בערב הולך לדפוק אימון בן :):):):), בשישי יוצא עם חברים, ושבת פאנןןן
אה... שיהיה לך בהצחלה
חחח אתם ממש ילדים תמימים הא? מסדרים לכם את ה20 שנה הבאות כאילו זה בשילטתכם המלאה..

Shir =]
26-08-07, 15:03

רפואה...

SuzukiR
26-08-07, 15:05
אה... שיהיה לך בהצחלה
חחח אתם ממש ילדים תמימים הא? מסדרים לכם את ה20 שנה הבאות כאילו זה בשילטתכם המלאה..
וואלה בימקום שיחיו את היום
וידאגו רק למחר הם דואגים גם לילדים שלהם כבר בטח כבר חשבו על שמות

zidan
26-08-07, 15:05

קראת מה שרשמנו בכלל? מה אתה סתם קופץ,איזה סטרט אפ ואיזה נעליים.
והדרך שאתה רוצה,היא גם טובה,אבל יש אנשים שבשבילם לקום כל יום ולחזור הבית,זה פשוט נמאס,אפילו עם משכורת של 50 אלף,מילא להיות מנהל ראשי,שאתה עוד איכשהו יכול לעשות מה שבא לך,ולפתוח "עולמות אחרים" תוך כדי העבודה,אז בסדר,אבל לקום כל יום לאותה שיגרת חיים זה לא בשבילי,וגם אם יהיה לי עבודה בINTEL,זה פשוט לא בשבילי,לא אמרתי שאני לא יעבוד בזה,אבל אני פשוט ינסה כיוון אחר,אם לא ילך אני יפנה לכיוונים אחרים.

blinki
26-08-07, 15:08
עצה שלי בשלב כזה של החיים דברים יכולים להשתנות אל תנסו לתכנן דברים ולהכניס אותך ללחץ וציפיות מוגזמות, יכול להיות שעוד 30 שנה לא ניהיה פה יותר

אור
26-08-07, 15:08

להתקבל לעבוד בחברה גדולה משכורת של 7-8k בחודש, עם אוטו, עובד 6-5 שעות ביום, בערב הולך לדפוק אימון בן זונה, בשישי יוצא עם חברים, ושבת פאנןןן
מה אתה חי בסרט? אחרי צבא - הלימודים שאתה כ"כ חושק בהם זה עוד 3-4 שנים להוציא תואר, מה בידיוק תעשה עם כימיה? תיהיה כימאי?(נראה לך שזה כזה פשוט?) מחשבים מילא וגם היום זה ניהיה כמו משפטים כולם לומדים מחשבים.. הנדסת אלקטרוניקה זה גם לא כזה נחשב היום, ויש המון כאלו בתחום, ממש קשה למצוא עבודה, קיצר אתה לא ריאלי בכלל, לעבוד 5-6 שעות ביום? תחשוב על אולי 10-12 שעות בתור עובד עם תואר ראשון שאיתו היום גם אפשר להתחיל לנגב את התחת, יש היום כבר "מנהלות אדמינסטרטיביות" (מזכירות עם שם יפה) בעלות תואר ראשון, השוק מוצף בבעלי תארים, וזה לא מספיק היום.. ואם אתה מתכנן על 7-8K כל החיים אז פשוט תלמד אינסטלציה \ תקנה מונית, מה גם שתואר ראשון בימינו זה לא קצת כסף, יהיה לך מזל אם לא תמשיך לשלם על התואר שנה שנתיים אחרי שתסיים אותו, קיצר צא מהסרט שאתה חי בו..

zidan
26-08-07, 15:09
אה... שיהיה לך בהצחלה

בחור,חשבת על זה שיש פה אנשים שמתחילים תחיים וכבר סיימו בית ספר? אני עכשיו מתגייס ואני לא מתכוון "לשבת בשקט" 3 שנים של הצבא,אני מתחיל תחיים שלי תוך כדי הצבא,מה שאומר שאני מתחיל לעשות את כל מה שרשמתי,אולי לא בכל הכוח,אבל אני יתחיל את הבסיס לאט לאט.

כל אחד דופק פה הודעות קצרות סטייל פילוסוף יווני.

SuzukiR
26-08-07, 15:10
בחור,חשבת על זה שיש פה אנשים שמתחילים תחיים וכבר סיימו בית ספר? אני עכשיו מתגייס ואני לא מתכוון "לשבת בשקט" 3 שנים של הצבא,אני מתחיל תחיים שלי תוך כדי הצבא,מה שאומר שאני מתחיל לעשות את כל מה שרשמתי,אולי לא בכל הכוח,אבל אני יתחיל את הבסיס לאט לאט.

כל אחד דופק פה הודעות קצרות סטייל פילוסוף יווני.

זה כבר חשיבה יותר נכונה

אתה אבל מדבר על עכשיו הרוב פה מדברים על מה יהיה עוד 10 שנים ועוד 15 וכו קודם שיבנו את עצמם ואז

דרך אגב לאן אתה מיתגייס?

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:11
לאדע. אני אישית יודע מה אני אהיה בעתיד.
בעיקרון השגתי כבר את כל הדברים שצריך, פסיכומטרי מספיק לי וגם הבגרויות מספיקות לי. בעיקרון הייתי מגדיר את הדרך של התיכון כמוצלחת++ ואני לא מצטער לרגע על שום דבר שעשיתי. הלימודים לא מנעו ממני כלום ואלה שאומרים שלימודים מונעים או "קושרים" אותך לכסא ולא נותנים לך לצאת בימי שישי זה שטויות.
אפשר להצליח בלימודים ולהנות בו זמנית מהחיים.

בכל אופן אם אתם רואים את עצמכם עוד 5 שנים משוטטים מדלת לדלת מוכרים תמונות בקנדה זה אחלה כסף, אבל זה זמני ולא תגיעו רחוק מזה.
לדעתי כן צריך ללמוד באונב' וכן צריך להשתקע וללמוד מקצוע.

zidan
26-08-07, 15:12
זה כבר חשיבה יותר נכונה

אתה אבל מדבר על עכשיו הרוב פה מדברים על מה יהיה עוד 10 שנים ועוד 15 וכו קודם שיבנו את עצמם ואז

דרך אגב לאן אתה מיתגייס?

אני עוד לא יודע אחי,אולי נ"מ,אולי תפקיד כלשהו במחשבים בחיל האויר,אני לא יודע בדיוק, אבל זה יהיה תפקיד טכנולוגי.

SuzukiR
26-08-07, 15:13
בעיקרון השגתי כבר את כל הדברים שצריך, פסיכומטרי מספיק לי וגם הבגרויות מספיקות לי. בעיקרון הייתי מגדיר את הדרך של התיכון כמוצלחת++ ואני לא מצטער לרגע על שום דבר שעשיתי. הלימודים לא מנעו ממני כלום ואלה שאומרים שלימודים מונעים או "קושרים" אותך לכסא ולא נותנים לך לצאת בימי שישי זה שטויות.

בכל אופן אם אתם רואים את עצמכם עוד 5 שנים משוטטים מדלת לדלת מוכרים תמונות בקנדה זה אחלה כסף, אבל זה זמני ולא תגיעו רחוק מזה.

לדעתי חייב לילמוד מקצוע קישור מסויים בכל דרך ולנצל אותו הכי טוב שאפשר לטובתך

להשתקע לא חייב אפשר להיות נייד

SuzukiR
26-08-07, 15:14
אני עוד לא יודע אחי,אולי נ"מ,אולי תפקיד כלשהו במחשבים בחיל האויר,אני לא יודע בדיוק, אבל זה יהיה תפקיד טכנולוגי.

תנצל את זה אם לא הייתי הולך להיות קרבי הייתי רוצה משהו סיגנון זה

אליאב קרייסלר
26-08-07, 15:14
כולם פה בשיא של ה pct שהם כאלה חרמנים? רק ראו ילדה בת 15 וכבר מדברים על זיונים, חבר'ה רילקסס, לשיר, קחי את זה באיזי סה''כ חרמנים D:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא עם פיסיטי אחי אבל אני עם 500 מג טסטוסטרון בשבוע חחחחחחחחח קבל מוניטין עאלק בשיא הpct הרגת אותי!!!

zidan
26-08-07, 15:15

אתם מקובעים על מה שיראלים עושים בחו"ל,יושבים באיזה קניון ומוכרים דברים,זה ממש לא הכיוון שלי.
הכיוון שלך גם מצויין,ובוא נגיד הסיכוי שלך להצליח זה 70 אחוז,ושלי 40 בלחץ,בגלל זה העולם מלא באנשים שונים,עם מחשבות שונות,ושכל אחד יצליח בדרך שלו,אם כולם היו אותו דבר העולם היה משעמם.

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:16
ואור בקשר למה שאתה אומר:
וואלה אני הולך ללמוד 7 שנים.
אז כן, אני אצא ל"שוק" בגיל 28-29 ואתחיל מאפס. אני צריך לפתוח קליניקה כדי להצליח במקצוע שאני בוחר בו ולפתוח קלינקיה זה לא דבר שבא ברגל, זה המון כסף, לקחת הלוואות, משכנתאות. מה גם שזה בא בגיל שאתה חושב על השתקעות מבחינת משפחה, אישה, ילדים.. זה ברוך אבל זה שווה את זה.

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:17
אתם מקובעים על מה שיראלים עושים בחו"ל,יושבים באיזה קניון ומוכרים דברים,זה ממש לא הכיוון שלי.
הכיוון שלך גם מצויין,ובוא נגיד הסיכוי שלך להצליח זה 70 אחוז,ושלי 40 בלחץ,בגלל זה העולם מלא באנשים שונים,עם מחשבות שונות,ושכל אחד יצליח בדרך שלו,אם כולם היו אותו דבר העולם היה משעמם.

הגדרת את זה טוב. לי יש יותר אחוזים להצליח.
אני אישית מעדיף לשבת עוד קצת לפני מבחן ולהשקיע עוד כמה שעות בלמידה עכשיו מאשר אח"כ להשלים בגרויות ולדאוג.

אליאב קרייסלר
ואור בקשר למה שאתה אומר:
וואלה אני הולך ללמוד 7 שנים.
אז כן, אני אצא ל"שוק" בגיל 28-29 ואתחיל מאפס. אני צריך לפתוח קליניקה כדי להצליח במקצוע שאני בוחר בו ולפתוח קלינקיה זה לא דבר שבא ברגל, זה המון כסף, לקחת הלוואות, משכנתאות. מה גם שזה בא בגיל שאתה חושב על השתקעות מבחינת משפחה, אישה, ילדים.. זה ברוך אבל זה שווה את זה.

חח דימי מה שווה להיות עשיר בגיל 60

SuzukiR
אם הולכים לפי סיכויים אז סיכוי שלי להצליח זה בערך אחוז חחח

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:19
חח דימי מה שווה להיות עשיר בגיל 60

בעיקרון מהמקצוע שאני הולך לעסוק בו לא עושים מיליונים, עשיר אני בטח לא אהיה. אני הולך ללמוד משהו שאני אהיה מאושר ממנו, אושר אמיתי. כמובן שאני דואג לתחת שלי וכמובן שאני כן רוצה שיהיה לי מה לאכול, אבל אם זה לעבוד באיזה עבודה מעפנה שאנ'לא אוהב ולעשות 20K או לעבוד בעבודה שאני מבסוט ממנה ולעשות חצי אז אני מעדיף את זה עם החצי משכורת אבל שאתה קם כל בוקר ולא מתבאס אלא מחייך ואומר יאללה עוד יום :)

Shir =]
26-08-07, 15:20
בעיקרון מהמקצוע שאני הולך לעסוק בו לא עושים מיליונים, עשיר אני בטח לא אהיה. אני הולך ללמוד משהו שאני אהיה מאושר ממנו, אושר אמיתי. כמובן שאני דואג לתחת שלי וכמובן שאני כן רוצה שיהיה לי מה לאכול, אבל אם זה לעבוד באיזה עבודה מעפנה שאנ'לא אוהב ולעשות 20K או לעבוד בעבודה שאני מבסוט ממנה ולעשות חצי אז אני מעדיף את זה עם החצי משכורת אבל שאתה קם כל בוקר ולא מתבאס אלא מחייך ואומר יאללה עוד יום :)
מה אתה רוצה ללמוד?

SuzukiR
26-08-07, 15:20
בדיוק כסף לא קונה אושר

כל אחד רוצה להגשים את עצמו מבחינה כזאתי ואחרת

SuzukiR
26-08-07, 15:21
']מה אתה רוצה ללמוד?

ניחוש שלי

וטרינר

gman
26-08-07, 15:21
הבחור צודק, אתה צריך לעסוק במה שאתה אוהב...
לדעתי זה השיקול הכי חשוב..
מה הטעם לחיות אם אתה הולך לעבוד בעבודה שאתה שונא, 10 שעות ביום, גם אם אתה עשיר?

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:22
']מה אתה רוצה ללמוד?

http://www.mdy.co.il/images/mirpaa_4.gif

ניחוש שלי

וטרינר

;)

Berk0
26-08-07, 15:26
פאניק, חח בטח בגלל שאפשר לקבל גישה לכול מיני הורמונים וחומרים ממריצים שבדר''כ נותנים לסוסים :d

VoRteX
26-08-07, 15:26
בדיוק כסף לא קונה אושר

כל אחד רוצה להגשים את עצמו מבחינה כזאתי ואחרת

נכון, כסף לא קונה אושר.
אבל הוא יכול לקנות הרבה כאבי ראש ובעיות אם אין לך מספיק ממנו...

zidan
26-08-07, 15:28
Vortex בן כמה אתה?

Shir =]
26-08-07, 15:28
http://www.mdy.co.il/images/mirpaa_4.gif

;)
חחח רציני, יש לך כיוון?

VoRteX
26-08-07, 15:29
Vortex בן כמה אתה?

.......
16

P-a-n-1-c
26-08-07, 15:30
']חחח רציני, יש לך כיוון?

מה?

Shir =]
26-08-07, 15:31
מה?
אתה יודע מה בערך אתה רוצה ללמוד, איזה תחום?

VoRteX
26-08-07, 15:31
']אתה יודע מה בערך אתה רוצה ללמוד, איזה תחום?

הוא אמר, הוא רוצה להיות וטרינר.

Shir =]
26-08-07, 15:33
הוא אמר, הוא רוצה להיות וטרינר.
אה, חשבתי שזה היה בצחוק..
בהצלחחה =]

zidan
.......
16

פשש הפתעת אותי באינטיליגנטיות,חשבתי הרבה יותר,כל הכבוד.

P-a-n-1-c
']אתה יודע מה בערך אתה רוצה ללמוד, איזה תחום?

תגידי את עושה את עצמך או שאת באמת ארון חשמל?

Shir =]
אני עושה את עצמי.

zidan
26-08-07, 15:34

חח לפי התמונה היא חשבה אתה הולך להיות "המחסל 4" או משהו כזה

VoRteX
26-08-07, 15:36
פשש הפתעת אותי באינטיליגנטיות,חשבתי הרבה יותר,כל הכבוד.

חח תודה על המחמאה. בכל מקרה אני התחלתי את ההתבגרות שלי יותר מדי מוקדם.

zidan
26-08-07, 15:40
חח תודה על המחמאה. בכל מקרה אני התחלתי את ההתבגרות שלי יותר מדי מוקדם.

זה מעולה אחי,זה עדיף על לחיות בסרט,להגיע לגיל 20+ ,ולחטוף הלם.